2014 Uitslag Tankloop Afdrukken
Klik hier voor de foto's van de Tankloop 2014
 
    Tankloop 20 km
001 Noorden Huub van         Yerseke          447 1:07:49    1eH
002 Wiessner Ralph           Vlissingen       440 1:11:54    2eH
003 Sparrentak Wim van       Sint Laurens     354 1:12:47    3eH
004 Schrier David            Vlissingen       421 1:13:04    4eH
005 Harthoorn Maarten        Kapelle          418 1:13:35    5eH
006 Boogaard Wilco           Middelburg       456 1:16:42    6eH
007 Hoosemans Ruud           Vlissingen       394 1:17:10    7eH
008 Traas Rene               Kapelle          395 1:17:23    8eH
009 Reijnierse Kim           Middelburg       476 1:17:26    9eH
010 Rulands Tim              Bochum           472 1:17:32   10eH
011 Vinden Gert van der      Biggekerke       359 1:17:36   11eH
012 Engels Anjolie           Middelburg       344 1:18:11    1eD
013 Kok Erik de              Arnemuiden       362 1:18:24   12eH
014 Meeuwsen Peter           Krabbendijke     433 1:18:35   13eH
015 Hofland Robin            Vlissingen       478 1:19:15   14eH
016 Grift Eamon v d          Vlissingen       477 1:21:16   15eH
017 Carol Robert             Middelburg       373 1:21:52   16eH
018 Boot Arjen               Kloetinge        331 1:22:27   17eH
019 Janse Micha              Zoutelande       464 1:22:50   18eH
020 Besuijen Marius          St Laurens       358 1:22:56   19eH
021 Louws Kees               Middelburg       351 1:22:59   20eH
022 Klem Pieter              Sommelsdijk      449 1:23:29   21eH
023 Janse Leo                Middelburg       484 1:23:38   22eH
024 Ridderhof Michiel        Middelburg       467 1:23:45   23eH
025 Schaik Erwin van         Middelburg       334 1:24:27   24eH
026 Hoogesteger Olof         Vlissingen       387 1:24:57   25eH
027 Dalebout Leo             Gapinge          423 1:25:11   26eH
028 Dekker Ronny             Meliskerke       323 1:25:14   27eH
029 Timmermans Ron           Middelburg       345 1:25:17   28eH
030 Kodde Johan              Arnemuiden       584 1:26:06   29eH
031 Provoost Ewald           Biggekerke       473 1:26:09   30eH
032 Heilbron Dennis          Biggekerke       442 1:26:12   31eH
033 Moes Piet                Koudekerke       378 1:26:14   32eH
034 Schrier Stefan           Vlissingen       450 1:26:54   33eH
035 Schrier Michel           Vlissingen       451 1:26:57   34eH
036 Louws Jan                Middelburg       353 1:27:06   35eH
037 Geuze Mark               Middelburg       485 1:27:25   36eH
038 Janse Jos                Middelburg       457 1:27:48   37eH
039 Baan Leo de              Houston          466 1:27:54   38eH
040 Flipse Wim               Terneuzen        465 1:27:57   39eH
041 Janse Adrie              Arnemuiden       404 1:28:17   40eH
042 Spijk Reinier            Goes             402 1:28:56   41eH
043 IJsebaert Ingrid         Hulst            445 1:29:28    2eD
044 Dieleman Marco           Sommelsdijke     398 1:29:50   42eH
045 Boonman Eva              Middelburg       326 1:30:14    3eD
046 Gorsel Bert van          Vlissingen       389 1:30:37   43eH
047 Gruiter Ramon v d        Goes             463 1:30:55   44eH
048 Francke Conno            Gapinge          471 1:31:08   45eH
049 Frederiks Ruud           s-Heerenhoek     356 1:31:15   46eH
050 Thomalla Kai             Olpe Dld         338 1:31:18   47eH
051 Krocke Ronnie            Souburg          365 1:31:22   48eH
052 Gils Richard van         Vlissingen       417 1:31:44   49eH
053 Reinierse Piet Jan       Koudekerke       428 1:31:50   50eH
054 Vries Koen de            Vlissingen       422 1:32:01   51eH
055 Adriaanse Marcel         Middelburg       340 1:32:09   52eH
056 Jansen Angelique         Middelburg       347 1:32:27    4eD
057 Feleus Stefan            Westkapelle      392 1:32:34   53eH
058 Vries Jan de             Biggekerke       370 1:32:41   54eH
059 Sluijs Andrea v d        Middelharnis     438 1:32:44    5eD
060 Koole Adri               Serooskerke      400 1:33:11   55eH
061 Hage Jeroen              Middelburg       446 1:33:45   56eH
062 Ovaa Rudy                Middelburg       337 1:34:00   57eH
063 Koole Jackie             Koudekerke       414 1:34:32   58eH
064 Wouwe Reinier van        Serooskerke      474 1:34:35   59eH
065 Delden Marcel van        Middelburg       352 1:34:38   60eH
066 Dijk Marian van          Middelburg       341 1:34:40    6eD
067 Moolenbroek Leonard      Middelburg       397 1:34:44   61eH
068 Visser Kees de           Aagtekerke       424 1:34:47   62eH
069 Geschiere Kees-P         Serooskerke      475 1:34:50   63eH
070 Lous Henk                Vlissingen       583 1:35:58   64eH
071 Besuijen Wim             Middelburg       401 1:36:01   65eH
072 Houmes Harriette         Middelburg       469 1:36:09    7eD
073 Schot Jan                Middelburg       425 1:37:02   66eH
074 Bras Gerard              Middelburg       480 1:37:22   67eH
075 Janse Jaap               Middelburg       441 1:37:40   68eH
076 Veldhuizen Marcel        Vlissingen       429 1:37:51   69eH
077 Huiszoon Jan-Willem      Arnemuiden       430 1:38:03   70eH
078 Gijzel Hans              s-HArendskerke   380 1:38:44   71eH
079 Minnaard Hans            Yerseke          578 1:38:54   72eH
080 Lange Vincemt de         Middelburg       390 1:38:57   73eH
081 Evers Michael            Middelburg       363 1:39:05   74eH
082 Doreleijers Frank        Singapure        444 1:39:07   75eH
083 Roseboom Joep            Vlissingen       490 1:39:09   76eH
084 Zande Marion van de      Vlissingen       403 1:39:11    8eD
085 Heijden Kees van der     Vlissingen       396 1:39:13   77eH
086 Dalen Adrie van          Lewedorp         385 1:39:20   78eH
087 Pluijlaar Joost          Middelburg       458 1:39:23   79eH
088 Huibregtse Wim           Westkapelle      486 1:39:34   80eH
089 Kloet Mirjam             Arnemuiden       459 1:39:48    9eD
090 Wolf Johan de            Vlissingen       377 1:40:07   81eH
091 Bostelaar jan            Westkapelle      443 1:40:10   82eH
092 Dees Ronald              Vlissingen       482 1:40:26   83eH
093 Dingemanse Wim           Grijpskerke      364 1:40:36   84eH
094 Huiszzon Willem          Middelburg       436 1:40:38   85eH
095 Belzen Adrie van         Westkapelle      369 1:40:42   86eH
096 Vries Jannie de          Vlissingen       470 1:40:48   10eD
097 Hercules Ronald van      Serooskerke      375 1:40:51   87eH
098 Weerdt Stefan de         Wolphaartsdijk   383 1:40:54   88eH
099 Geuze Ada                Middelburg       468 1:41:12   11eD
100 Poel Henk v d            Westkapelle      452 1:41:43   89eH
101 Flikweert Rian           Middelburg       349 1:42:02   12eD
102 Saija Boy                Middelburg       350 1:42:05   90eH
103 Belzen Niek van          Middelburg       481 1:42:21   91eH
104 Wielhouwer Pieter        Wilhelminadorp   437 1:42:31   92eH
105 Jongepier Imo            Nw St Joosland   448 1:42:59   93eH
106 Kalverkamp Martin        Wiesbaden Dld    335 1:43:10   94eH
107 Delzenne Mart Jan        Krabbendijke     419 1:43:18   95eH
108 Greydanus Marijke        Dishoek          325 1:43:27   13eD
109 Verhulst Petra           Westkapelle      371 1:43:55   14eD
110 Minderhoud Jan           Oostkapelle      462 1:44:01   96eH
111 Dekker Ronald            Kapelle          479 1:44:13   97eH
112 Heuvelman Albert         Scharendijke     329 1:44:28   98eH
113 Brasser Bram             Vlissingen       483 1:44:32   99eH
114 Eppings Maurice          Middelburg       435 1:44:51  100eH
115 Grim Corina              Lewedorp         415 1:44:53   15eD
116 Ven Leendert van de      Zoutelande       413 1:44:55  101eH
117 Dekker Annemarie         Middelburg       582 1:45:21   16eD
118 Duvekot Jan-Kees         Vrouwenpolder    487 1:46:08  102eH
119 Noorden Karin van        Vlissingen       332 1:46:15   17eD
120 Marinisse Gert-Jan       Souburg          434 1:46:28  103eH
121 Sluijs Esther            Kloetinge        343 1:46:47   18eD
122 Koe Chris de             Vlissingen       393 1:47:32  104eH
123 Kwakkelaar Harry         Vlissingen       460 1:47:38  105eH
124 Lucassen Marie-Jose      Prinsenbeek      489 1:47:50   19eD
125 Dekker Ad den            Kapelle          455 1:47:54  106eH
126 Pouwelse Kees            Westkapelle      381 1:48:13  107eH
127 Bree Jacqueline de       Middelburg       382 1:48:16   20eD
128 Huiszoon Mireille        Arnemuiden       431 1:48:19   21eD
129 Becks Igna               Middelburg       453 1:48:24   22eD
130 Kraal Angelique          Middelburg       454 1:48:33   23eD
131 Schouten Stefan          Vlissingen       427 1:49:46  108eH
132 Stijns Arthur            Oudelande        379 1:49:58  109eH
133 Hurks Irma               Prinsenbeek      488 1:50:45   24eD
134 Krijger Jerry de         Philippine       432 1:50:52  110eH
135 Pol Serge van der        Vlissingen       399 1:50:54  111eH
136 Zweeden Robby van        Vlissingen       374 1:52:12  112eH
137 Sipma Jan                Meliskerke       384 1:52:32  113eH
138 Simonse Elbert           Aagtekerke       577 1:52:40   25eD
139 Haar Jordi van de        Middelburg       324 1:54:03  114eH
140 Paauwe Julia             Oostkapelle      408 1:54:22   26eD
141 Voogd Carola             s-Hertogenbosch  361 1:54:51   27eD
142 Kwakkelaar Loek          Vlissingen       461 1:55:34  115eH
143 Botman Kobus             Middelburg       330 1:55:51  116eH
144 Verhage Regina           Aagtekerke       339 1:55:58   28eD
145 Luitwieler Jacob         Middelburg       342 1:56:42  117eH
146 Veer Sung van 't         Middelburg       579 1:56:47  118eH
147 Luiten Mariska           Middelburg       391 1:56:50   29eD
148 Gillesse Monique         Vlissingen       348 1:59:30   30eD
149 Camara Aminata           Westkapelle      355 2:00:51   31eD
150 Scheers Eveline          Vlissingen       360 2:06:00   32eD
151 Nooijer Femke de         Vlissingen       327 2:06:13   33eD
152 Lievense Tom             Westkapelle      581 2:08:24  119eH
opmerkingen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. o.v.v. startnummer en tijd
 
 
    Tankloop 10 km
001 Overgaauw Ronnie         Zoutelande       914 0:32:02    1eH
002 Adan Erwin               Middelburg       830 0:34:31    2eH
003 Broeke Tim van den       Vlissingen       866 0:34:34    3eH
004 Geuze Niels              Middelburg       772 0:34:45    4eH
005 Linden Crum van der      Vlissingen       941 0:35:01    5eH
006 Verhage Arjo             Aagtekerke       983 0:35:29    6eH
007 Brouwer Sjaak            Vlissingen       756 0:35:49    7eH
008 Vermeulen Sven           Vlissingen       849 0:36:38    8eH
009 Alphen Edwin van         Vlissingen       956 0:36:45    9eH
010 Stroo Marinus            Middelburg       810 0:37:31   10eH
011 Sturm Pieter             Souburg          947 0:38:11   11eH
012 Kreeke Carolien v d      Serooskerke      877 0:39:00    1eD
013 Wisse Pieter AC          Biggekerke       951 0:39:16   12eH
014 Gunst Bastiaan           Middelburg       874 0:39:30   13eH
015 Daane Corne              Vlissingen       298 0:39:53   14eH
016 Broeke Ino van den       Vlissingen       752 0:39:59   15eH
017 Kraan Pim                Vlissingen       751 0:40:02   16eH
018 Gabrielse Jos            Middelburg       851 0:40:06   17eH
019 Geertse Ronald           Serooskerke      919 0:40:08   18eH
020 Spruijt Kevin            Meliskerke       760 0:40:13   19eH
021 Pagter Sjaak de          Westkapelle      885 0:40:17   20eH
022 Vogel Olde               Koudekerke       807 0:40:19   21eH
023 Dijkstra Seth            Middelburg       974 0:40:21   22eH
024 Swiers Jurjen            Vlissingen       828 0:41:06   23eH
025 Boom Arno van den        Ovezande         297 0:41:09   24eH
026 Steketee Maurice         Middelburg       973 0:41:12   25eH
027 Dellebeke Ron            Souburg          937 0:41:16   26eH
028 Kleinepier Loura         Middelburg       782 0:41:20    2eD
029 Paulusse Nick            Souburg          897 0:41:25   27eH
030 Looff Lennart de         Gapinge          945 0:41:27   28eH
031 Rijkhoek Peter           Vlissingen       802 0:41:35   29eH
032 Hollander Kees de        Dreischor        825 0:41:39   30eH
033 Vonsee Dennis            Vlissingen       946 0:41:42   31eH
034 Verburg Wim              Goes             975 0:41:44   32eH
035 Labeur Michel            Middelburg       898 0:41:53   33eH
036 Mulder Dimitri           Heinkenszand     876 0:42:10   34eH
037 Staal Kees               Aagtekerke       918 0:42:15   35eH
038 Koppejan Lizo            Arnemuiden       844 0:42:21   36eH
039 Grave Herman de          Vlissingen       954 0:42:26   37eH
040 Regt Bianca de           Middelburg       903 0:42:29    3eD
041 Schutte Ramon            Vriezenveen      781 0:42:32   38eH
042 Looff Robert de          Tilburg          779 0:42:40   39eH
043 Engels Anton             Middelburg       929 0:42:44   40eH
044 Nooijer Dennis de        Vlissingen       799 0:42:50   41eH
045 Meulmeester Manfred      Vlissingen       901 0:42:55   42eH
046 Overkamp Mirthe          Utrecht          829 0:43:04    4eD
047 Nunen John van           Wolphaartsdijk   806 0:43:07   43eH
048 Smots Jack               Souburg          803 0:43:10   44eH
049 Clowting Erwin           Vlissingen       942 0:43:18   45eH
050 Sturm Kees               Vlissingen       776 0:43:31   46eH
051 Horssen Jan van          Middelburg       976 0:43:36   47eH
052 Visser Bram de           Middelburg       778 0:43:47   48eH
053 Overweel John            Middelburg       955 0:43:58   49eH
054 Bruggencate Auke ten     Vlissingen       834 0:44:06   50eH
055 Kam Lennart de           Arnemuiden       764 0:44:09   51eH
056 Verbeek Christel         Vlissingen       882 0:44:22    5eD
057 Vlieger Johan de         Vlissingen       878 0:44:26   52eH
058 Jongma Sicco             Middelburg       805 0:44:28   53eH
059 Strobis Ronald           Middelburg       854 0:44:30   54eH
060 Bosse Peter v d          Grijpskerke      840 0:44:33   55eH
061 Nieuwkerk Corne          Koudekerke       299 0:44:41   56eH
062 Kouwer Ruben             Middelburg       875 0:44:48   57eH
063 Koole Arjan              Arnemuiden       843 0:44:53   58eH
064 Riemens Leo              Vlissingen       905 0:44:57   59eH
065 Gorter Sander            Utrecht          762 0:45:00   60eH
066 Schipper Cor             Middelburg       787 0:45:03   61eH
067 Veringa Caroline         Middelburg       863 0:45:06    6eD
068 Doring Stephan                            936 0:45:13   62eH
069 Konings Aswin            Middelburg       915 0:45:19   63eH
070 Jonge Ruben de           s-Heerenhoek     755 0:45:26   64eH
071 Leijnse Veroni           Zoutelande       900 0:45:28    7eD
072 Oever Jael v d           Vlissingen       827 0:45:32    8eD
073 Davidse Andre            Middelburg       788 0:45:41   65eH
074 Stroo Peter              Serooskerke      793 0:45:47   66eH
075 Moens NielsPieter        Nw St Joosland   902 0:45:50   67eH
076 Luijk Lion van           Vlissingen       979 0:45:52   68eH
077 Kroo Jaap de             Koudekerke       839 0:45:56   69eH
078 Bok Jaap van der         Middelburg       855 0:46:04   70eH
079 Kroo Mart de             Koudekerke       838 0:46:07   71eH
080 Dekker Johan             Middelburg       750 0:46:25   72eH
081 Sale Huug                Domburg          881 0:46:28   73eH
082 Jonge William de         Nieudorp         818 0:46:30   74eH
083 Houmes Arjen             Westkapelle      836 0:46:35   75eH
084 Nooijer Jenny de         Middelburg       916 0:46:42    9eD
085 Polderman Sam            Middelburg       920 0:46:47   76eH
086 Jobse Mattijs            St Laurens       808 0:46:50   77eH
087 Nieuwenhuyse Michel      Waarde           868 0:46:53   78eH
088 Gijzel Antoine           Kapelle          754 0:46:55   79eH
089 Hoosemans Martijn        Vlissingen       908 0:46:58   80eH
090 Kloosterman Kees         Wolphaartsdijk   819 0:47:00   81eH
091 Goetheer Rene            Wolphaartsdijk   824 0:47:02   82eH
092 Konings Nicole           Middelburg       921 0:47:04   10eD
093 Perk Annelies vd         Souburg          850 0:47:06   11eD
094 Sturm Ilona              Souburg          948 0:47:08   12eD
095 Leijnse Cees             Middelburg       872 0:47:13   83eH
096 Helmich Werner           Kapelle          994 0:47:15   84eH
097 Sundermeijer Andia       Den Bommel       439 0:47:20   13eD
098 Gillisse John            Vlissingen       792 0:47:23   85eH
099 Jansma Jan               Vlissingen       879 0:47:29   86eH
100 Joosse Hans              Middelburg       932 0:47:33   87eH
101 Eijzeren Rene van        Middelburg       907 0:47:40   88eH
102 Richard Marcel           Zoutelande       873 0:47:47   89eH
103 Brouwer Costiaan         Arnemuiden       999 0:47:49   90eH
104 Tuanholla Jamiro         Middelburg       852 0:47:52   91eH
105 Vermeulen Louis          Amsterdam        986 0:47:55   92eH
106 Korevaar Jan             Middelburg       804 0:47:57   93eH
107 Sighem Claudia van       Westkapelle      961 0:48:01   14eD
108 Bilderbeek Jolanda       Kloetinge        812 0:48:04   15eD
109 Wolf Ron de              Oostkapelle      821 0:48:06   94eH
110 Gelder Johan van         Middelburg       822 0:48:26   95eH
111 Nooijer Martin de        Koudekerke       924 0:48:29   96eH
112 Podzus Horst             Overath          859 0:48:34   97eH
113 Terlaak Pascale          Vlissingen       783 0:48:41   16eD
114 Aspert Jack van          Middelburg       964 0:48:45   98eH
115 Willeboordse Henk        Zoutelande       891 0:48:51   99eH
116 Nooijer Gerard de        Souburg          798 0:48:57  100eH
117 Sinke Natalie            Vlissingen       998 0:49:00   17eD
118 Janse Johnny             Koudekerke       862 0:49:06  101eH
119 Groote Ilona de          Souburg          987 0:49:09   18eD
120 Kooman Ronald            Vlissingen       768 0:49:12  102eH
121 Traas Marijn             Heinkenszand     775 0:49:22  103eH
122 Pelster Marcel           Middelburg       913 0:49:24  104eH
123 Norden Inovar            Koudekerke       758 0:49:27  105eH
124 Melis Rene               Zoutelande       757 0:49:29  106eH
125 Linden Ben van der       Vlissingen       934 0:49:32  107eH
126 Kraker Kees de           Nw St Joosland   953 0:49:34  108eH
127 Polfliet Andre           Souburg          939 0:49:42  109eH
128 Lensen Dignus            Souburg          957 0:50:02  110eH
129 Beijer Piet              Middelburg       816 0:50:13  111eH
130 Daalen Anton van         Koudekerke       797 0:50:38  112eH
131 Baas Sjaak               Souburg          795 0:50:41  113eH
132 Eerland Robert           Souburg          796 0:50:45  114eH
133 Kochanowski Bruno        Middelburg       832 0:50:49  115eH
134 Buse Peter               Vlissingen       835 0:51:01  116eH
135 Aarden Dick              Vlissingen       944 0:51:04  117eH
136 Koole Francoise          Vlissingen       870 0:51:11   19eD
137 Bookelaar Babette        Koudekerke       960 0:51:13   20eD
138 Valverdu Yuri            Sal              853 0:51:16  118eH
139 Kroo Kees de             Koudekerke       837 0:51:32  119eH
140 Riemens Koos             Meliskerke       980 0:51:38  120eH
141 Iersel Frannie van       Goes             880 0:51:40   21eD
142 Vaardegem Piet van       Westkapelle      984 0:51:43  121eH
143 Bostelaar Hans           Middelburg       777 0:51:51  122eH
144 Hoek Eva van             Middelburg       931 0:51:53   22eD
145 Schaap Michiel           Vlissingen       794 0:51:56  123eH
146 Oskam Eric               Vlissingen       965 0:51:59  124eH
147 Kochanowski Monique      Middelburg       833 0:52:02   23eD
148 Lennart Tim              Bonn             909 0:52:06  125eH
149 Ridder Guido de          Arnemuiden       904 0:52:19  126eH
150 Lindenberg Jan           Middelburg       887 0:52:23  127eH
151 Hage Fedor van der       Domburg          989 0:52:35  128eH
152 Wallenburg Jeroen v      Domburg          997 0:52:37  129eH
153 Timmers Tonny            Vlissingen       831 0:52:40  130eH
154 Kam Adrie de             Arnemuiden       763 0:52:42  131eH
155 Blankenburgh Kees        Middelburg       923 0:52:47  132eH
156 Maxmilian Erik           Meinerzhagen     990 0:52:53  133eH
157 Joosse Cees              Arnemuiden       753 0:52:56  134eH
158 Tazelaar Tea             Middelburg       817 0:52:59   24eD
159 Landman Sharon           B Haamstede      910 0:53:02   25eD
160 Weimer Maud              Dusseldorf Dld   992 0:53:06  135eH
161 Oelschlager Michael      Dusseldorf dld   993 0:53:08  136eH
162 Maas Jean-Pierre         Vlissingen       893 0:53:16  137eH
163 Ketterij Monique v d     Vlissingen       761 0:53:26   26eD
164 Tramper Anouk            Vlissingen       959 0:53:33   27eD
165 Oelslager Christoph      Meinerszhagen    991 0:53:43  138eH
166 Vader Jeffrey            Domburg          784 0:53:55  139eH
167 Saaman Marloes           Zoutelande       809 0:53:57   28eD
168 Mastbooms Alexander      Koudekerke       925 0:54:02  140eH
169 Tramper Ria              Vlissingen       966 0:54:09   29eD
170 Heide Mirjam v d         Nieuwdorp        928 0:54:13   30eD
171 Maljers Ruud             Serooskerke      773 0:54:16  141eH
172 Fanchamps Elise          Westkapelle      856 0:54:19   31eD
173 Liere Leon van           Meliskerke       841 0:54:23  142eH
174 Laan kris van der        Vlissingen       943 0:54:25  143eH
175 Verhage Piet             Westkapelle      386 0:54:34  144eH
176 Damme Stefan van         Vlissingen       774 0:54:46  145eH
177 But Rick                 Vlissingen       791 0:54:48  146eH
178 Jobse Elien              Vlissingen       811 0:54:51   32eD
179 Borger Leonie            Schijndel        963 0:54:55   33eD
180 Fredriks Ria             s-Heerenhoek     970 0:54:57   34eD
181 Kok Evert de             Vlissingen       930 0:55:02  147eH
182 Ruyter Tonny de          Vlissingen       864 0:55:04  148eH
183 Blokpoel Henrike         Souburg          949 0:55:06   35eD
184 Geldof Rob               Middelburg       789 0:55:09  149eH
185 Joosse Yvonne            Middelburg       790 0:55:11   36eD
186 Theune Niels             Zoutelande       770 0:55:13  150eH
187 Theune Jan               Zoutelande       771 0:55:15  151eH
188 Kleven Lenie van         Vlissingen       826 0:55:17   37eD
189 Keulen Alexander v       Kloetinge        800 0:55:19  152eH
190 Sande Rinus v d          Westkapelle      759 0:55:23  153eH
191 Driel Leo van            Vlissingen       996 0:55:27  154eH
192 Caljouw Lenny            Vlissingen       861 0:55:39   38eD
193 Wisse Mirjam             Biggekerke       950 0:55:51   39eD
194 Visser Frenk-Jan         Middelburg       912 0:55:54  155eH
195 Brouwer Esther           Vlissingen       892 0:55:56   40eD
196 Wolf Evelien de          Oostkapelle      820 0:56:01   41eD
197 Weug Miranda             Vlissingen       780 0:56:06   42eD
198 Pellikaan Paul           Middelburg       801 0:56:14  156eH
199 Mombarg Annechien        Middelburg       765 0:56:17   43eD
200 Hannewijk Corinne        Vlissingen       969 0:56:20   44eD
201 Verbeek Wilbert          Middelburg       888 0:56:23  157eH
202 Kuipers Mignon           Westkapelle      940 0:56:25   45eD
203 Comenecia S              Vlissingen       883 0:56:33   46eD
204 Wust Maurice             Keulen           842 0:56:36  158eH
205 Kienberger Mischa        Koningsdorp      845 0:56:38  159eH
206 Witte Dicky de           Souburg          815 0:56:40  160eH
207 Walraad Geo              Vlissingen       388 0:56:42  161eH
208 Meertens Rian            Vlissingen       995 0:56:44   47eD
209 Romeijn Sandra           Koudekerke       926 0:56:46   48eD
210 Peute Christina          Domburg          858 0:56:52   49eD
211 Leikauf Uli              Keulen           860 0:57:05  162eH
212 Sturm Mirjam             Middelburg       962 0:57:07   50eD
213 Pagter Evi de            Westkapelle      886 0:57:09   51eD
214 Tadema Kirke             Middelburg       786 0:57:11   52eD
215 Tademan Ferry            Middelburg       785 0:57:14  163eH
216 Horssen Riet van         Middelburg       871 0:57:38   53eD
217 Muller Cynthia           Middelburg       865 0:57:41   54eD
218 Lievense Wibo            Westkapelle      300 0:57:58  164eH
219 Rieteco Sjaak            Souburg          895 0:58:02  165eH
220 Joubert Gideon           Koudekerke       293 0:58:04  166eH
221 Raats Josh               Koudekerke       294 0:58:10  167eH
222 Maale Peter van der      Koudekerke       917 0:58:26  168eH
223 Moolenbroek              Westkapelle      846 0:58:30  169eH
224 Jakobsen Jan             Westkapelle      938 0:58:40  170eH
225 Buck Ciska de            Biggekerke       952 0:58:42   55eD
226 Pagter Karina de         Westkapelle      971 0:59:43   56eD
227 Polderman Ellen          Middelburg       988 0:59:47  171eH
228 Beek Wim van             s-Hertogenbosch  967 0:59:50  172eH
229 Doering Nele             Remscheid Dld    006 1:00:21   57eD
230 Berger Anja                               935 1:00:23   58eD
231 Rober Angelique          Vlissingen       894 1:00:25   59eD
232 Moes Marijke             Koudekerke       896 1:00:28   60eD
233 Boonaerts Michel         Beek             814 1:00:31  173eH
234 Lacour Margaretha        Vlissingen       766 1:00:56   61eD
235 Corbijn Hannie           Oostkapelle      884 1:00:59   62eD
236 Kraa Marga de            Vlissingen       890 1:01:01  174eH
237 Dekker Jenifer           Rosmalen         857 1:01:04   63eD
238 Forat Natasja            Middelburg       972 1:01:17   64eD
239 Hoorn Cathy van          Vlissingen       769 1:01:20   65eD
240 Boonaerts Chantal        Beek             813 1:01:33   66eD
241 Ferdinadus Rob           Vlissingen       410 1:01:52  175eH
242 Broeke Peter v d         Middelburg       927 1:02:12  176eH
243 Roznedaal Irene          Kapelle          847 1:02:37   67eD
244 Rozendaal Cristl         Kapelle          848 1:02:40   68eD
245 Hoepen Ilse van          Vlissingen       889 1:03:42   69eD
246 Liere Erik van           Nieuwdorp        823 1:03:49  177eH
247 Dirksen Hetty            Nw St Joosland   968 1:06:30   70eD
opmerkingen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. o.v.v. startnummer en tijd
 
    Tankloop 5 km
001 Verstraate Wouter        Westkapelle      059 0:19:01    1eH
002 Walter David             Dusseldorp       051 0:21:08    2eH
003 Bruggencate Junior       Vlissingen       057 0:21:14    3eH
004 Nefs Emiel               Middelburg       038 0:21:49    4eH
005 Verheugen Henny          Arnhem           025 0:21:51    1eD
006 Verheugen Milan          Arnhem           026 0:22:10    5eH
007 Davidse Rens             Middelburg       027 0:23:55    6eH
008 Boone Mariska            Vlissingen       072 0:24:04    2eD
009 Konings Sylvain          Middelburg       017 0:24:40    7eH
010 Houten Mark van          Delft            040 0:26:16    8eH
011 Bert Lotte de            Vlissingen       022 0:26:28    3eD
012 Visser Doreen            Aagtekerke       044 0:26:45    4eD
013 Nijnatten Laura          Koudekerke       064 0:26:48    5eD
014 Molegraaf Danny          Koudekerke       073 0:27:00    9eH
015 Davidse Lisa             Middelburg       028 0:27:01   10eH
016 Maranus Peter            Aagtekerke       070 0:27:42   11eH
017 Degeling Luke            Vlissingen       047 0:28:04   12eH
018 Minnaar Petra            Koudekerke       074 0:28:14    6eD
019 Lagrand Thyme            Vlissingen       013 0:28:19   13eH
020 Dekker Timo              Middelburg       062 0:28:20   14eH
021 Rooze Saskia             Biezelinge       041 0:28:44    7eD
022 Nefs Stan                Bergen op Zoom   003 0:28:50   15eH
023 Regt J                   Koudekerke       075 0:28:54   16eH
024 Theune Bram              Westkapelle      071 0:29:06   17eH
025 Nefs Isabel              Middelburg       036 0:29:15    8eD
026 Nefs Rob                 Middelburg       037 0:29:19   18eH
027 Hajes Helene             Berlijn          052 0:29:26   19eH
028 Rijen Veerle             Middelburg       067 0:29:29    9eD
029 Nooijer Anita de         Koudekerke       011 0:29:41   20eH
030 Provoost Robert-Jan      Domburg          065 0:29:50   21eH
031 Meijlof Mandy            Vlissingen       033 0:29:52   10eD
032 Later Nathalie de        Oostkapelle      002 0:29:55   11eD
033 Hendrikse John           Vlissingen       066 0:29:57   22eH
034 Witte Janine de          Serooskerke      048 0:29:59   12eD
035 Steketee Inge            Souburg          020 0:30:02   13eD
036 Steketee Jonathan        Souburg          021 0:30:03   23eH
037 Paulusse Annemiek        Souburg          030 0:30:06   14eD
038 Hokke Esther             Vlissingen       008 0:30:27   15eD
039 Houten Aafke van         Delft            039 0:30:37   16eD
040 Fokke Ingrid             Westkapelle      045 0:30:43   17eD
041 Mastendroek Annie        Vlissingen       058 0:30:45   18eD
042 Botscher Ines            Overath dld      029 0:30:52   19eD
043 Keulen Jolanda van       Scharendijke     001 0:30:57   20eD
044 Oldenboom Rick           Vlissingen       023 0:31:01   24eH
045 Oldenboom Egbert         Vlissingen       024 0:31:03   25eH
046 Verdonk Marije           Souburg          009 0:31:14   21eD
047 Uffelen Hein van         Souburg          010 0:31:16   26eH
048 Kok Judith de            Vlissingen       015 0:32:11   22eD
049 Provoost Rommy           Vlissingen       061 0:32:14   27eH
050 Jonge Annelies de        Heinkenszand     049 0:32:24   23eD
051 Provoost Prescilla       Vlissingen       060 0:32:28   24eD
052 Uitterhoeve Ko           Middelburg       063 0:32:35   28eH
053 Gils Noele van           Vlissingen       034 0:32:37   25eD
054 Gils Suzanne van         Vlissingen       031 0:32:39   26eD
055 Hoogerbrugge             Heinkenszand     050 0:32:50   27eD
056 Pluijlaar Hans           Koudekerke       981 0:33:38   29eH
057 Evers Lotte              Middelburg       043 0:34:42   28eD
058 Klerk Jet de             Middelburg       007 0:35:22   29eD
059 Lagrand Kim              Vlissingen       012 0:35:41   30eD
060 Wevers Suzanne           Vlissingen       046 0:35:43   31eD
061 Gesella Ingrid           Closterhann      053 0:36:08   32eD
062 Gsella Yheresa           Trechen          054 0:36:09   33eD
063 Gsella Hannah            Keulen           055 0:36:11   34eD
064 Davidse Madelon          Middelburg       068 0:36:16   35eD
065 Davidse Andre            Middelburg       069 0:36:18   30eH
066 Eijzeren Marielle v      Middelburg       018 0:36:21   36eD
067 Kok Amy de               Vlissingen       014 0:37:16   37eD
068 Paulig Leonhard          Dusseldorp       056 0:40:10   31eH
opmerkingen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. o.v.v. startnummer en tijd