2015 Uitslag Stratenlp Haamstede Afdrukken
     PZC-stratenloopcircuit 2015

    B Haamstede 10,2km
001 Pleijte Tim          Dynamica         058 0:32:22   1eH20 19.001  3.09 min/km
002 Harmes Erwin         Lgr G            001 0:33:59   2eH20 18.097  3.18 min/km
003 Kok Martijn de       AV'56            003 0:34:43   3eH20 17.714  3.23 min/km
004 Keulen Adriaan van   Middelburg       088 0:35:59   1eH35 17.091  3.30 min/km
005 Mud Menno            Tysjerk Ilionias 469 0:36:33   2eH35 16.826  3.33 min/km
006 Vos Patrick de       AV'56            507 0:36:35   4eH20 16.810  3.34 min/km
007 Faes Adrie           Dynamica         064 0:37:03   1eH55 16.599  3.36 min/km
008 Beije Arjan          DeltaSport       071 0:37:05   3eH35 16.584  3.37 min/km
009 Goossen Erik         Scheldesport     043 0:37:22   4eH35 16.458  3.38 min/km
010 Besuijen Marius      AV'56            021 0:37:43   1eH45 16.305  3.40 min/km
011 Kok Erik             Dynamica         013 0:37:45   5eH35 16.291  3.40 min/km
012 Lijnen Filip         Eindhoven        438 0:37:49   2eH45 16.262  3.41 min/km
013 Woerden Michael      Veenlopers       456 0:37:58   6eH35 16.198  3.42 min/km
014 Nooren Martijn       DJA Zundert      476 0:38:00   5eH20 16.184  3.42 min/km
015 Houweling Frank      AV'56            428 0:38:03   7eH35 16.162  3.42 min/km
016 Korte Willem de      Dynamica         050 0:38:10   6eH20 16.113  3.43 min/km
017 Bekink Michel        AV'56            012 0:38:43   8eH35 15.884  3.46 min/km
018 Benge Engel v d      Hoogezoom        452 0:38:52   7eH20 15.823  3.47 min/km
019 Schuurbiers Erwin    B o Zoom         460 0:39:05   8eH20 15.735  3.48 min/km
020 Eliette Frederiq     Vlissingen       437 0:39:07   9eH20 15.722  3.48 min/km
021 Louws Kees           Middelburg       014 0:39:14   9eH35 15.675  3.49 min/km
022 Huibregtse Danny     Westkapelle      440 0:39:15  10eH20 15.668  3.49 min/km
023 Slabbekoorn John     Kapelle          081 0:39:15   3eH45 15.668  3.49 min/km
024 Jonge Krispijn de    Zierikzee        516 0:39:16  11eH20 15.662  3.49 min/km
025 Koole Martijn        Yerseke          485 0:39:23  12eH20 15.615  3.50 min/km
026 Rijk Remon           Goes             087 0:39:32  13eH20 15.556  3.51 min/km
027 Putter Rico de       Goes             027 0:39:36  14eH20 15.530  3.51 min/km
028 Nieuwdorp Heddie     Yerseke          503 0:39:39   2eH55 15.510  3.52 min/km
029 Joziasse Aart        Middelburg       056 0:39:42   4eH45 15.491  3.52 min/km
030 Buijck Michel        Dynamica         068 0:39:43  10eH35 15.484  3.52 min/km
031 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     059 0:39:50  15eH20 15.439  3.53 min/km
032 Koole Chris          AV'56            486 0:40:01   5eH45 15.368  3.54 min/km
033 Anrooij Franklin van AV'56            483 0:40:03  16eH20 15.355  3.54 min/km
034 Verschuure Monique   AV'56            285 0:40:06   1eD35 15.336  3.54 min/km
035 Elenbaas Johan       AV'56            022 0:40:17  11eH35 15.266  3.55 min/km
036 Mourik Piet          DeltaSport       524 0:40:20   6eH45 15.247  3.56 min/km
037 Dijkman Cees         B Haamstede      490 0:40:26   7eH45 15.210  3.56 min/km
038 Heilbron Dennis      Dynamica         473 0:40:36  12eH35 15.147  3.57 min/km
039 Bok Jaap van der     Flakkee          078 0:40:48   8eH45 15.073  3.58 min/km
040                                       492 0:40:57  17eH20 15.018  3.59 min/km
041 Nieuwenhuize John    AV'56            024 0:41:03  13eH35 14.981  4.00 min/km
042 Kort Jacko de        Clytonus         429 0:41:14  14eH35 14.915  4.01 min/km
043 Klem Pieter          Flakkee          468 0:41:31  15eH35 14.813  4.03 min/km
044 Pruijssers Martin    Dynamica         072 0:41:38   9eH45 14.771  4.03 min/km
045 Toussaint Marco      AV'56            032 0:41:43  10eH45 14.742  4.04 min/km
046 Rooij Kees de        Yerseke          484 0:41:46  18eH20 14.724  4.04 min/km
047 Visser Bart de       Serooskerke      033 0:41:49  19eH20 14.707  4.04 min/km
048 Bal Leon             DeltaSport       530 0:41:51  16eH35 14.695  4.04 min/km
049 Ton Leonie           DeltaSport       501 0:41:54   2eD35 14.677  4.05 min/km
050 Boon Jonathan        Souburg          054 0:42:00  17eH35 14.642  4.05 min/km
051 Meide Jeroen van der Vlissingen       063 0:42:03  20eH20 14.625  4.06 min/km
052 Maranus Erik         GRT              523 0:42:05  18eH35 14.613  4.06 min/km
053 Kleinepier Loura     Middelburg       299 0:42:07   1eD20 14.602  4.06 min/km
054 Dekker Peter         Dynamica         076 0:42:30  19eH35 14.470  4.08 min/km
055 Loeve Leon           B Haamstede      430 0:42:36  20eH35 14.436  4.09 min/km
056 Lous Henk            Dynamica         018 0:42:39   3eH55 14.419  4.09 min/km
057 Bruijs Richard       Anersfoort       498 0:42:47  21eH35 14.374  4.10 min/km
058 Bruijn Leo de        Dynamica         090 0:42:57  11eH45 14.318  4.11 min/km
059 Boschloo Jochem      Koudekerke       082 0:43:03  22eH35 14.285  4.11 min/km
060 Bos Frans            Dynamica         036 0:43:06   1eH65 14.269  4.12 min/km
061 Linde Annet van der  AV'56            268 0:43:09   3eD35 14.252  4.12 min/km
062 Keulen Bram van      Meliskerke       025 0:43:19  12eH45 14.197  4.13 min/km
063 Gent Jan van         Spirit           444 0:43:21   4eH55 14.186  4.13 min/km
064 Besuijen Wim         Dynamica         506 0:43:28   5eH55 14.148  4.14 min/km
065 Taal Rogier          Zwijndrecht      489 0:43:32  23eH35 14.127  4.14 min/km
066 Meeuwsen Laurens     Krabbendijke     055 0:43:35  13eH45 14.110  4.15 min/km
067 Schaik Erwin van     Middelburg       060 0:43:36  14eH45 14.105  4.15 min/km
068 Nunen John van       AV'56            084 0:43:38  24eH35 14.094  4.15 min/km
069 Velde Annemiek v d   DeltaSport       512 0:43:41   2eD20 14.078  4.15 min/km
070 Kunder Jurgen de     Kloetinge        441 0:43:45  21eH20 14.057  4.16 min/km
071 Berrevoets Steef     DeltaSport       502 0:43:47  15eH45 14.046  4.16 min/km
072 Meijers Andre        Hoedkenskerke    449 0:43:54  16eH45 14.009  4.16 min/km
073 Gilst Paola van      AV'56            278 0:44:01   4eD35 13.971  4.17 min/km
074 Strating Luc         Kamperland       508 0:44:19  22eH20 13.877  4.19 min/km
075 Dellebeke Ron        Dynamica         052 0:44:21   6eH55 13.866  4.19 min/km
076 Fredriks Ruud        AV'56            020 0:44:25   7eH55 13.846  4.20 min/km
077 Elsgeest Gijsbert    s-Heerenhoek     436 0:44:37  25eH35 13.784  4.21 min/km
078 Kuijk Evert          Scheldesport     491 0:44:41  17eH45 13.763  4.21 min/km
079 Peters Theo          Spark            446 0:44:44   8eH55 13.748  4.21 min/km
080 Overweel John        Dynamica         029 0:44:47   9eH55 13.732  4.22 min/km
081 Verbeek Gerard       Best             458 0:44:49  18eH45 13.722  4.22 min/km
082 Kotvis Bram          DeltaSport       529 0:44:52  19eH45 13.707  4.22 min/km
083 Spaans Gerrit        Goes             026 0:44:54  10eH55 13.697  4.22 min/km
084 Kampf Lea-Elise      Erkelenz         496 0:44:56   3eD20 13.686  4.23 min/km
085 Woerden Frans        Veenlopers       459 0:44:58  20eH45 13.676  4.23 min/km
086 Verstelle Rian       AV'56            269 0:45:11   1eD45 13.611  4.24 min/km
087 Aartsen Arthur van   Dynamica         049 0:45:16  26eH35 13.586  4.24 min/km
088 Jonge Wim de         AV'56            023 0:45:26   2eH65 13.536  4.25 min/km
089 Tuil Paul van        B Haamstede      525 0:45:31  21eH45 13.511  4.26 min/km
090 Velde Aart van de    Brouwershaven    510 0:45:34  23eH20 13.496  4.26 min/km
091 Feijter Co de        Delta Sport      041 0:45:45  22eH45 13.442  4.27 min/km
092 Dieleman Marco       Sommelsdijk      472 0:45:50  27eH35 13.418  4.28 min/km
093 Moerland Marco       Arnemuiden       450 0:45:55  24eH20 13.393  4.28 min/km
094 Moerdijk Ronnie      Arnemuiden       074 0:45:57  28eH35 13.384  4.28 min/km
095 Koene Ingrid         AV'56            287 0:46:00   2eD45 13.369  4.29 min/km
096 Bostelaar Jan        Dynamica         066 0:46:34   3eH65 13.206  4.32 min/km
097 Versluis Linda       Gapinge          262 0:46:47   3eD45 13.145  4.33 min/km
098 Huiszoon Jan-Willem  Arnemuiden       451 0:46:49  29eH35 13.136  4.34 min/km
099 Le Conte Johnny      Wilelminadorp    457 0:46:55  23eH45 13.108  4.34 min/km
100 Schell Erwin         DeltaSport       443 0:47:00  24eH45 13.085  4.35 min/km
101 Huurman Wim          AV'56            037 0:47:05  11eH55 13.061  4.35 min/km
102 Guequierre John      Dynamica         062 0:47:08  12eH55 13.048  4.35 min/km
103 Broeke Sjakkie v d   Scheldesport     527 0:47:10  25eH45 13.038  4.36 min/km
104 Poortvliet Sico      Middelburg       070 0:47:12  26eH45 13.029  4.36 min/km
105 Vos Arjan de         DeltaSport       479 0:47:14  27eH45 13.020  4.36 min/km
106 Joziasse Sandra      Dynamica         263 0:47:19   5eD35 12.997  4.36 min/km
107 Pouwelse Arthur      Middelburg       083 0:47:22  28eH45 12.983  4.37 min/km
108 Steketee Maurice     Middelburg       042 0:47:24  25eH20 12.974  4.37 min/km
109 Walrave Lars         Amsterdam        462 0:47:36   6eD35 12.920  4.38 min/km
110 Heijden Kees van den Vlissingen       085 0:47:41  29eH45 12.897  4.39 min/km
111 Westmaas Niels       Goes             442 0:47:43  26eH20 12.888  4.39 min/km
112 Paardekoper Rinus    AV'56            039 0:47:53  13eH55 12.843  4.40 min/km
113 Kompier David        Tilburg          463 0:47:55  27eH20 12.834  4.40 min/km
114 Goudzwaard Mart      Zonnemaire       481 0:48:15  28eH20 12.746  4.42 min/km
115 Delzenne Mart-Jan    Krabbendijke     086 0:48:24  30eH35 12.706  4.43 min/km
116 Helmich Werner       Kapelle          006 0:48:26  31eH35 12.697  4.43 min/km
117 Strating Henny       AV'56            272 0:48:28   4eD45 12.689  4.43 min/km
118 Pelster Marcel       Middelburg       007 0:48:30  32eH35 12.680  4.43 min/km
119 Boer Lucien de       Dynamica         509 0:48:31  33eH35 12.676  4.43 min/km
120 Veringa Caroline     Dynamica         283 0:48:36   7eD35 12.654  4.44 min/km
121 Velde Ane van de     DeltaSport       511 0:48:45  14eH55 12.615  4.45 min/km
122 Vries Jannie de      Dynamica         276 0:48:47   1eD55 12.606  4.45 min/km
123 Belzen Tanita van    AV'56            271 0:48:49   4eD20 12.598  4.45 min/km
124 Widt Martijn de      DeltaSport       475 0:49:01  34eH35 12.546  4.46 min/km
125 Schaik Robert van    Goes             439 0:49:04  29eH20 12.533  4.47 min/km
126 Geschiere Suzanne    Dynamica         267 0:49:13   5eD45 12.495  4.48 min/km
127 Vos Erik             Veen             495 0:49:22  35eH35 12.457  4.48 min/km
128 Dooms Janny          Terneuzen        494 0:49:26  15eH55 12.441  4.49 min/km
129 Abbink Herman        AV'56            073 0:49:30  16eH55 12.424  4.49 min/km
130 Vroemen Lefke        Altis Leusden    497 0:49:34   8eD35 12.407  4.50 min/km
131 Unen Erwin van       Souburg          053 0:49:36  30eH45 12.399  4.50 min/km
132 Saija Boy            Dynamica         004 0:49:38  31eH45 12.390  4.50 min/km
133 Dekker Ad den        Kapelle          447 0:49:39  17eH55 12.386  4.50 min/km
134 Noorden Karin van    Vlissingen       279 0:49:44   6eD45 12.365  4.51 min/km
135 Kloosterman Kees     Wolphaartsdijk   470 0:49:48  32eH45 12.349  4.51 min/km
136 Voorham Krista       DeltaSport       261 0:49:54   9eD35 12.324  4.52 min/km
137 Dijk Marian van      Dynamica         293 0:50:01   7eD45 12.295  4.52 min/km
138 Leynse Cees          Dynamica         493 0:50:15   4eH65 12.238  4.54 min/km
139 Kloet Mirjam         Arnemuiden       453 0:50:19   8eD45 12.222  4.54 min/km
140 Goetheer Rene        Wolphaartsdijk   471 0:50:32  33eH45 12.170  4.55 min/km
141 Moelands Marcel      Zevenaar         461 0:50:36  30eH20 12.154  4.56 min/km
142 Richard Marcel       Zoutelande       015 0:50:40  18eH55 12.138  4.56 min/km
143 Bavel Adrie van      DeltaSport       478 0:50:42  34eH45 12.130  4.56 min/km
144 Steenblok Marian     AV'56            270 0:50:47  10eD35 12.110  4.57 min/km
145 Twadhpersad Radjkuma Westervoort      455 0:50:59  31eH20 12.062  4.58 min/km
146 Koster Joke de       DeltaSport       521 0:51:01   2eD55 12.054  4.58 min/km
147 Lievense Hans        Middelburg       480 0:51:04  35eH45 12.043  4.58 min/km
148 Verschuure Annemarie AV'56            273 0:51:07  11eD35 12.031  4.59 min/km
149 Maas Jolanda         AV'56            280 0:51:13   5eD20 12.007  4.59 min/km
150 Sandee Henk          Kamperland       019 0:51:32   5eH65 11.934  5.01 min/km
151 Glino Herman v d     AV'56            466 0:51:35  36eH35 11.922  5.01 min/km
152 Nijsse Rene          AV'56            513 0:51:38  36eH45 11.910  5.02 min/km
153 Putten Carel van     DeltaSport       500 0:51:55   6eH65 11.845  5.03 min/km
154 Vos Leanne de        Arnemuiden       517 0:52:12  12eD35 11.781  5.05 min/km
155 Jong Lisette de      AV'56            286 0:52:15  13eD35 11.770  5.05 min/km
156 Tempelaar Ineke      Dynamica         291 0:52:34   3eD55 11.699  5.07 min/km
157 Sluijs Esther van    AV'56            284 0:52:48  14eD35 11.647  5.09 min/km
158 Landegent Jaap       B Haamstede      421 0:53:03  37eH45 11.592  5.10 min/km
159 Verstraeten Peter    B Haamstede      518 0:53:25  38eH45 11.513  5.12 min/km
160 Wagemakers Ton       Burgh            533 0:53:27   7eH65 11.506  5.12 min/km
161 Goossen Marion       Scheldesport     275 0:53:39  15eD35 11.463  5.14 min/km
162 Kingma Moniek        Breda avvn       505 0:53:47   4eD55 11.434  5.14 min/km
163 Besuijen Marije      Dynamica         432 0:53:50  16eD35 11.424  5.15 min/km
164 Velde David van de   Dreischor        487 0:54:48  32eH20 11.222  5.20 min/km
165 Walpot Sofie         Bruinisse        427 0:55:38   6eD20 11.054  5.25 min/km
166 Walpot Johan         Bruinisse        434 0:55:41  39eH45 11.044  5.25 min/km
167 Noordijke Adr        Zierikzee avvn   519 0:56:01   8eH65 10.978  5.27 min/km
168 Meetser Jan-Kees de  Hansweert        426 0:56:13  37eH35 10.939  5.29 min/km
169 Belzen Remke van     Arnemuiden       522 0:56:16  17eD35 10.930  5.29 min/km
170 Boer Tjitte de       Middelburg       044 0:56:21   9eH65 10.913  5.29 min/km
171 Jilleba Charles      Vlissingen       528 0:56:31  10eH65 10.881  5.30 min/km
172 Elstgeest Debby      s-Hherenhoek     435 0:56:53  18eD35 10.811  5.32 min/km
173 Baak Miriam          Souburg          295 0:57:00  19eD35 10.789  5.33 min/km
174 Odery Koen           Kortrijk         433 0:57:14  40eH45 10.745  5.35 min/km
175 Dingemanse Jurgen    Biggekerke       051 0:57:50  41eH45 10.634  5.38 min/km
176 Stouten Jobine       Sirjansland      448 0:58:37  20eD35 10.491  5.43 min/km
177 Guchte Chantal v d   Renesse          526 0:58:48  21eD35 10.459  5.44 min/km
178 Fredriks Ria         AV'56            288 0:58:56   5eD55 10.435  5.44 min/km
179 Nijsse Gisela        AV'56            514 0:58:58   9eD45 10.429  5.45 min/km
180 Kempe Henriette      Bruinisse        467 0:59:20  22eD35 10.365  5.47 min/km
181 Stouten Andrea       Bruinisse        464 0:59:23  23eD35 10.356  5.47 min/km
182 Castel Jordy         Goes             422 0:59:26  33eH20 10.347  5.47 min/km
183 Castel Peter         Goes             423 0:59:28  42eH45 10.341  5.48 min/km
184 Doeselaar Michelle v Vlissingen       289 0:59:33   7eD20 10.327  5.48 min/km
185 Glerum Sylvia        DeltaSport       294 0:59:40  24eD35 10.307  5.49 min/km
186 Nijssen Sebastian    Dynamica         431 1:00:06  38eH35 10.232  5.51 min/km
187 Schipper Marjan      Middelburg       264 1:00:22  25eD35 10.187  5.53 min/km
188 Hemert Joke van      Nieuwdorp        292 1:00:34   6eD55 10.154  5.54 min/km
189 Hornis Simon         Gouda            531 1:00:59  19eH55 10.084  5.56 min/km
190 Kleven Lenie van     avvn Vlissingen  281 1:01:07   7eD55 10.062  5.57 min/km
191 Glopper Laura de     Dreischor        488 1:01:45   8eD20 09.959  6.01 min/km
192 Oreel Jorina         Arnemuiden       515 1:01:47  26eD35 09.954  6.01 min/km
193 Maas Liset           Arnemuiden       454 1:01:51  10eD45 09.943  6.02 min/km
194 Glind Katinka vd     AV'56            465 1:05:20  27eD35 09.413  6.22 min/km
organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56
opm o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.