2015 Uitslag Stratenlp Vlissingen Afdrukken
    PZC-stratenloopcircuit 2015
    Vlissingen  7.4km
001 Pleijte Tim          Dynamica         058 0:23:36   1eH20 18.813  3.11 min/km
002 Harmes Erwin         Lgr G            001 0:23:54   2eH20 18.577  3.13 min/km
003 Kok Martijn de       AV'56            003 0:24:17   3eH20 18.284  3.16 min/km
004 Noorden Huub van     s-HArendskerke   153 0:24:26   4eH20 18.171  3.18 min/km
005 Negerman Erik        GACH             325 0:25:11   5eH20 17.630  3.24 min/km
006 Keulen Adriaan van   Middelburg       088 0:25:16   1eH35 17.572  3.24 min/km
007 Wiessner Ralph       Dynamica         046 0:25:19   2eH35 17.537  3.25 min/km
008 Vos Patrick de       AV'56            341 0:25:22   6eH20 17.503  3.25 min/km
009 Beije Arjan          DeltaSport       071 0:25:31   3eH35 17.400  3.26 min/km
010 Versluis Joeri       Dynamica         221 0:25:53   7eH20 17.153  3.29 min/km
011 Goossen Erik         Scheldesport     043 0:26:02   4eH35 17.055  3.31 min/km
012 Harthoorn Maarten    AV'56            316 0:26:05   5eH35 17.022  3.31 min/km
013 Reijt Sabine van de  Sprint Breda     416 0:26:08   1eD20 16.989  3.31 min/km
014 Faes Adrie           Dynamica         064 0:26:12   1eH55 16.946  3.32 min/km
015 Lijnen Filip         Eindhoven        258 0:26:19   1eH45 16.871  3.33 min/km
016 Hoosemans Ruud       Dynamica         256 0:26:25   8eH20 16.807  3.34 min/km
017 Meeuwse Robbert      AV'56            373 0:26:38   9eH20 16.670  3.35 min/km
018 Linden Crum van der  Dynamica         376 0:26:47  10eH20 16.577  3.37 min/km
019 Besuijen Marius      AV'56            021 0:26:57   2eH45 16.474  3.38 min/km
020 Kok Erik             Dynamica         013 0:26:59   6eH35 16.454  3.38 min/km
021 Houweling Frank      AV'56            222 0:27:04   7eH35 16.403  3.39 min/km
022 Bloem Vincent        Pallas'93        322 0:27:07  11eH20 16.373  3.39 min/km
023 Roelse Jan-Willem    Dynamica         394 0:27:19  12eH20 16.253  3.41 min/km
024 Ridder Rns de        Dynamica         186 0:27:22  13eH20 16.224  3.41 min/km
025 Bekink Michel        AV'56            012 0:27:27   8eH35 16.174  3.42 min/km
026 Buijck Michel        Dynamica         068 0:27:30   9eH35 16.145  3.42 min/km
027 Vermeulen Sven       Vlissingen       335 0:27:34  10eH35 16.106  3.43 min/km
028 Slabbekoorn John     Kapelle          081 0:27:36   3eH45 16.086  3.43 min/km
029 Woord Ruud           THOR             321 0:27:37   2eH55 16.077  3.43 min/km
030 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     059 0:27:39  14eH20 16.057  3.44 min/km
031 Engels Anjolie       Dynamica         328 0:27:41   2eD20 16.038  3.44 min/km
032 Joziasse Aart        Middelburg       056 0:27:43   4eH45 16.019  3.44 min/km
033 Anrooij Franklin van AV'56            331 0:27:45  15eH20 16.000  3.45 min/km
034 Louws Kees           Middelburg       014 0:27:46  11eH35 15.990  3.45 min/km
035 Rijk Remon           Goes             087 0:27:48  16eH20 15.971  3.45 min/km
036 Janse Micha          Dynamica         252 0:27:51  12eH35 15.942  3.45 min/km
037 Putter Rico de       Goes             027 0:27:56  17eH20 15.894  3.46 min/km
038 Verhage Arjo         Dynamica         005 0:27:58   5eH45 15.876  3.46 min/km
039 Zeijselink Sander    Vlissingen       339 0:28:01  18eH20 15.847  3.47 min/km
040 Flipse Emiel         Vlissingen       167 0:28:08  19eH20 15.781  3.48 min/km
041 Steenbakker Chris    AV'56            334 0:28:18  20eH20 15.689  3.49 min/km
042 Verschuure Monique   AV'56            285 0:28:21   1eD35 15.661  3.49 min/km
043 Koole Chris          AV'56            315 0:28:24   6eH45 15.633  3.50 min/km
044 Jagt Yanis van der   Vlissingen       353 0:28:26  21eH20 15.615  3.50 min/km
045 Dijk Johan van       Kronos           164 0:28:29  22eH20 15.588  3.50 min/km
046 Heilbron Dennis      Dynamica         314 0:28:31  13eH35 15.569  3.51 min/km
047 Meide Jeroen van der Vlissingen       063 0:28:37  23eH20 15.515  3.52 min/km
048 Nieuwenhuize John    AV'56            024 0:28:40  14eH35 15.488  3.52 min/km
049 Szarafinski Jurrit   Middelburg       369 0:28:42  24eH20 15.470  3.52 min/km
050 Verhage Bram         Dynamica         358 0:28:46   7eH45 15.434  3.53 min/km
051 Boon Jonathan        Souburg          054 0:28:50  15eH35 15.398  3.53 min/km
052 Broeke Rian van de   Dynamica         359 0:28:51   8eH45 15.389  3.53 min/km
053 Elenbaas Johan       AV'56            022 0:28:53  16eH35 15.372  3.54 min/km
054 Versteeg Gerard      Amsterdam        340 0:28:55   3eH55 15.354  3.54 min/km
055 Kranenburg Arjan     Souburg          409 0:28:58  25eH20 15.327  3.54 min/km
056 Bruggeman Rini       AV'56            319 0:29:00   9eH45 15.310  3.55 min/km
057 Rooij Kees de        Yerseke          313 0:29:07  26eH20 15.249  3.56 min/km
058 Visser Bart de       Serooskerke      033 0:29:09  27eH20 15.231  3.56 min/km
059 Toussaint Marco      AV'56            032 0:29:15  10eH45 15.179  3.57 min/km
060 Bok Jaap van der     Flakkee          078 0:29:18  11eH45 15.153  3.57 min/km
061 Meeuwse JanWillem    AV'56            301 0:29:21  12eH45 15.127  3.57 min/km
062 Welle Sbastiaan vd   Middelburg       187 0:29:23  28eH20 15.110  3.58 min/km
063 Dekker Peter         Dynamica         076 0:29:27  17eH35 15.076  3.58 min/km
064 Bruijn Leo de        Dynamica         090 0:29:30  13eH45 15.050  3.59 min/km
065 Belzen Richard van   Dynamica         228 0:29:33  14eH45 15.025  3.59 min/km
066 Kleinepier Loura     Middelburg       299 0:29:37   3eD20 14.991  4.00 min/km
067 Boschloo Jochem      Koudekerke       082 0:29:39  18eH35 14.974  4.00 min/km
068 Ridder Cor de        Dynamica         185 0:29:42  19eH35 14.949  4.00 min/km
069 Poortvliet Rinus     Dynamica         034 0:29:56   4eH55 14.832  4.02 min/km
070 Lous Henk            Dynamica         018 0:30:00   5eH55 14.800  4.03 min/km
071 Toutenhoofd Vincent  Westkapelle      174 0:30:03  20eH35 14.775  4.03 min/km
072 Wouter Wim           AV'56            332 0:30:09   6eH55 14.726  4.04 min/km
073 Schaik Erwin van     Middelburg       060 0:30:12  15eH45 14.701  4.04 min/km
074 Westerweele Henrik   Dynamica         242 0:30:15  21eH35 14.677  4.05 min/km
075 Keulen Bram van      Meliskerke       025 0:30:18  16eH45 14.653  4.05 min/km
076 Bos Frans            Dynamica         036 0:30:24   1eH65 14.605  4.06 min/km
077 Kraan Pim            Dynamica         057 0:30:29  22eH35 14.565  4.07 min/km
078 Leeftink Henk        Dynamica         320 0:30:32  17eH45 14.541  4.07 min/km
079 Linde Annet van der  AV'56            268 0:30:35   2eD35 14.517  4.07 min/km
080 Donze Timo           Middelburg       329 0:30:38  29eH20 14.494  4.08 min/km
081 Janse Adrie          Arnemuiden       205 0:30:42  18eH45 14.462  4.08 min/km
082 Meijers Andre        Hoedekenskerke   162 0:30:46  19eH45 14.431  4.09 min/km
083 Meeuwsen Laurens     Krabbendijke     055 0:30:49  20eH45 14.407  4.09 min/km
084 Blaakman Jimmy       Wielingen        251 0:30:53  30eH20 14.376  4.10 min/km
085 Dellebeke Ron        Dynamica         052 0:30:56   7eH55 14.353  4.10 min/km
086 Egeraat Leonhard v   Spado            225 0:30:59   8eH55 14.330  4.11 min/km
087 Overweel John        Dynamica         029 0:31:02   9eH55 14.307  4.11 min/km
088 Vries Koen de        Dynamica         247 0:31:16  10eH55 14.200  4.13 min/km
089 Beilo Joris          Vlissingen       390 0:31:18  31eH20 14.185  4.13 min/km
090 Verstelle Rian       AV'56            269 0:31:21   1eD45 14.162  4.14 min/km
091 Spaans Gerrit        Goes             026 0:31:26  11eH55 14.125  4.14 min/km
092 Fredriks Ruud        AV'56            020 0:31:27  12eH55 14.117  4.15 min/km
093 Jonge William de     Nieuwdorp        208 0:31:29  23eH35 14.102  4.15 min/km
094 Elsgeest Jijsbert    s-Heerenhoek     203 0:31:32   3eD35 14.080  4.15 min/km
095 Feijter Co de        Delta Sport      041 0:31:37  21eH45 14.043  4.16 min/km
096 Moerdijk Ronnie      Arnemuiden       074 0:31:39  24eH35 14.028  4.16 min/km
097 Tuil Paul van        B Haamstede      317 0:31:42  22eH45 14.006  4.17 min/km
098 Lindenberg Martijn   Veere            348 0:31:44  32eH20 13.991  4.17 min/km
099 Visser Kees de       Aagtekerke       067 0:31:46  23eH45 13.976  4.17 min/km
100 Put Jos              Vlissingen       224 0:31:49  24eH45 13.954  4.17 min/km
101 Janse Jos            Dynamica         195 0:31:51  25eH35 13.940  4.18 min/km
102 Smits Jack           Dynamica         218 0:31:54  13eH55 13.918  4.18 min/km
103 Hoosmans Martijn     Vlissingen       257 0:31:56  26eH35 13.903  4.18 min/km
104 Janse Sander         Middelburg       330 0:31:59  25eH45 13.882  4.19 min/km
105 Nieulande Martin van Nw St Joosland   216 0:32:00  26eH45 13.875  4.19 min/km
106 Moerland Marco       Arnemuiden       246 0:32:03  33eH20 13.853  4.19 min/km
107 Besuijen Wim         Dynamica         360 0:32:05  14eH55 13.838  4.20 min/km
108 Bargeman Jochem      Middelburg       211 0:32:07  27eH35 13.824  4.20 min/km
109 Boone Mariska        Vlissingen       274 0:32:09   4eD35 13.810  4.20 min/km
110 Houterman Willem     Wolphaartsdijk   310 0:32:11  34eH20 13.795  4.20 min/km
111 Jonge Wim de         AV'56            023 0:32:14   2eH65 13.774  4.21 min/km
112 Wilde Rien de        AV'56            327 0:32:15  27eH45 13.767  4.21 min/km
113 Steketee Maurice     Middelburg       042 0:32:18  35eH20 13.746  4.21 min/km
114 Koene Ingrid         AV'56            287 0:32:20   2eD45 13.731  4.22 min/km
115 Kindts Ron           Souburg          182 0:32:22  28eH35 13.717  4.22 min/km
116 Bakker GertJan       AV'56            248 0:32:24  28eH45 13.703  4.22 min/km
117 Poortvliet Sico      Middelburg       070 0:32:27  29eH45 13.682  4.23 min/km
118 Verdonk                               181 0:32:32   0e 13.647  4.23 min/km
119 Oste Martijn         Ritthem          250 0:32:35  36eH20 13.626  4.24 min/km
120 Koole Arjan          Arnemuiden       302 0:32:37  37eH20 13.612  4.24 min/km
121 Bostelaar Jan        Dynamica         066 0:32:39   3eH65 13.598  4.24 min/km
122 Loon Jan van         Vlissingen       030 0:32:41  38eH20 13.584  4.24 min/km
123 Damme Ko van         AV'56            361 0:32:43  30eH45 13.571  4.25 min/km
124 Lange Peter de       Vlissingen       192 0:32:47  15eH55 13.543  4.25 min/km
125 Staal Kees           Aagtekerke       240 0:32:49  29eH35 13.529  4.26 min/km
126 Heijden Kees van den Vlissingen       085 0:32:51  31eH45 13.515  4.26 min/km
127 Bruijs Petra         Spado            226 0:32:53   3eD45 13.502  4.26 min/km
128 Oudheusden Chantal v Breda            418 0:32:55   5eD35 13.488  4.26 min/km
129 Looff Lennaert de    Gapinge          357 0:32:58  39eH20 13.468  4.27 min/km
130 Regt Bianca de       Dynamica         419 0:33:00   4eD20 13.454  4.27 min/km
131 Davidse Andre        Middelburg       155 0:33:02  16eH55 13.440  4.27 min/km
132 Joziasse Sandra      Dynamica         263 0:33:05   6eD35 13.420  4.28 min/km
133 Pouwelse Arthur      Middelburg       083 0:33:07  32eH45 13.407  4.28 min/km
134 Veerhoek Max         Meliskerke       145 0:33:09  40eH20 13.393  4.28 min/km
135 Nooijer Jenny de     Middelburg       308 0:33:11   4eD45 13.380  4.29 min/km
136 Sluijs Andrea v d    Flakkee          255 0:33:13   5eD45 13.366  4.29 min/km
137 Guequierre John      Dynamica         062 0:33:16  17eH55 13.346  4.29 min/km
138 Baas Lion            Vlissingen       234 0:33:17  30eH35 13.340  4.29 min/km
139 Versluis Linda       Gapinge          262 0:33:20   6eD45 13.320  4.30 min/km
140 Francke Conno        Gapinge          079 0:33:21  33eH45 13.313  4.30 min/km
141 Corbijn Leander      Middelburg       259 0:33:24  41eH20 13.293  4.30 min/km
142 Clowting Erwin       Dynamica         363 0:33:26  18eH55 13.280  4.31 min/km
143 Strating Henny       AV'56            272 0:33:28   7eD45 13.266  4.31 min/km
144 Overveld Jeanine van THOR             326 0:33:31   8eD45 13.247  4.31 min/km
145 Unen Erwin van       Souburg          053 0:33:35  34eH45 13.220  4.32 min/km
146 Margadant Edith      DeltaSport       175 0:33:38   1eD55 13.201  4.32 min/km
147 Gijzel Antoine       Kapelle          245 0:33:41  31eH35 13.181  4.33 min/km
148 Vries Jannie de      Dynamica         276 0:33:44   2eD55 13.162  4.33 min/km
149 Roozen Bart          Haaren           383 0:33:47  42eH20 13.142  4.33 min/km
150 Grootjans Niels      Kloetinge        417 0:33:49  43eH20 13.129  4.34 min/km
151 Paardekoper Rinus    AV'56            039 0:33:51  19eH55 13.116  4.34 min/km
152 Dijk Marian van      Dynamica         293 0:33:54   9eD45 13.097  4.34 min/km
153 Pelster Marcel       Middelburg       007 0:33:57  32eH35 13.078  4.35 min/km
154 Geuze Kees           Middelburg       151 0:34:01  20eH55 13.052  4.35 min/km
155 Belzen Tanita van    AV'56            271 0:34:04   5eD20 13.033  4.36 min/km
156 Jongeneel Rob        Middelburg       152 0:34:07  35eH45 13.014  4.36 min/km
157 Riemens Leo          Vlissingen       347 0:34:14  36eH45 12.969  4.37 min/km
158 Oever Jael v d       Vlissingen       305 0:34:18  33eH35 12.944  4.38 min/km
159 Kouwer Ruben         Middelburg       168 0:34:21  44eH20 12.925  4.38 min/km
160 Abbink Herman        AV'56            073 0:34:24  21eH55 12.906  4.38 min/km
161 Goudzwaard Mart      Zonnemaire       354 0:34:27  45eH20 12.888  4.39 min/km
162 Dekker Ad den        Kapelle          201 0:34:30  22eH55 12.869  4.39 min/km
163 Geschiere Suzanne    Dynamica         267 0:34:33  10eD45 12.850  4.40 min/km
164 Noorden Karin van    Vlissingen       279 0:34:35  11eD45 12.838  4.40 min/km
165 Voorham Krista       DeltaSport       261 0:34:38   7eD35 12.820  4.40 min/km
166 Nieuwdorp Roos       AV'56            343 0:34:40   6eD20 12.807  4.41 min/km
167 Tabak Wim            Dynamica         199 0:34:42  37eH45 12.795  4.41 min/km
168 Roskam Rob           Zoutelande       149 0:34:44  34eH35 12.783  4.41 min/km
169 Dekker Johan         Middelburg       160 0:34:46  23eH55 12.770  4.41 min/km
170 Vervuurt Marcel      Middelburg       232 0:34:48  35eH35 12.758  4.42 min/km
171 Bastemeijer Fred     DeltaSport       177 0:34:50   4eH65 12.746  4.42 min/km
172 Martlief Walter      Groningen        150 0:34:53  46eH20 12.728  4.42 min/km
173 Stegers Bill         Vlissingen       176 0:34:55  38eH45 12.715  4.43 min/km
174 Lievense Hans        Middelburg       356 0:34:57  39eH45 12.703  4.43 min/km
175 Geschiere Vera       Aagtekerke       172 0:34:59  47eH20 12.691  4.43 min/km
176 Hertzinger Peter     Middelburg       401 0:35:02  48eH20 12.673  4.44 min/km
177 Veringa Caroline     Dynamica         283 0:35:04   8eD35 12.661  4.44 min/km
178 Veerhoek Thomas      Meliskerke       374 0:35:07  49eH20 12.643  4.44 min/km
179 Steenblok Marian     AV'56            270 0:35:10   9eD35 12.625  4.45 min/km
180 Richard Marcel       Zoutelande       015 0:35:12  24eH55 12.613  4.45 min/km
181 Reus Renate de       Terneuzen        214 0:35:17   7eD20 12.583  4.46 min/km
182 Saija Boy            Dynamica         004 0:35:21  40eH45 12.560  4.46 min/km
183 Dijke Kim            Dynamica         408 0:35:24   8eD20 12.542  4.47 min/km
184 Meerman Stefan       Vlissingen       391 0:35:27  36eH35 12.524  4.47 min/km
185 Meeuwsen Martijn     Krabbendijke     075 0:35:29  50eH20 12.512  4.47 min/km
186 Essmann Martin       Senden           304 0:35:32  25eH55 12.495  4.48 min/km
187 Joosse Leon          Middelburg       230 0:35:34  37eH35 12.483  4.48 min/km
188 Verhage Jan          AAgtekerke       220 0:35:38  51eH20 12.460  4.48 min/km
189 Slabbekoorn Nathalie AV'56            370 0:35:40  10eD35 12.448  4.49 min/km
190 Verhulst Petra       Dynamica         266 0:35:46  12eD45 12.413  4.50 min/km
191 Glind Herman van de  AV'56            352 0:35:49  38eH35 12.396  4.50 min/km
192 Maas Jolanda         AV'56            280 0:35:51   9eD20 12.384  4.50 min/km
193 Verschuure Annemarie AV'56            273 0:35:54  11eD35 12.367  4.51 min/km
194 Winkel Peter te      Rotterdam        180 0:35:56  39eH35 12.356  4.51 min/km
195 Roessel Paul van     Haaren           384 0:35:58  40eH35 12.344  4.51 min/km
196 Lindenberg Maup      Serooskerke      159 0:36:00  26eH55 12.333  4.51 min/km
197 Sandee Henk          Kamperland       019 0:36:03   5eH65 12.316  4.52 min/km
198 Witte Wim            Borssele         210 0:36:08  27eH55 12.287  4.52 min/km
199 Leijnse Cees         Dynamica         377 0:36:10   6eH65 12.276  4.53 min/km
200 Aalders Nicky        s-HHendrikskinde 395 0:36:12  52eH20 12.265  4.53 min/km
201 Tempelaar Ineke      Dynamica         291 0:36:14   3eD55 12.253  4.53 min/km
202 Brasser Bram         Vlissingen       158 0:36:23  28eH55 12.203  4.54 min/km
203 Kraker Paulette de   Dynamica         307 0:36:30  12eD35 12.164  4.55 min/km
204 Wiessner Vicky       Middelburg       414 0:36:34  13eD35 12.142  4.56 min/km
205 Maljaars Bart        Aagtekerke       219 0:36:36  53eH20 12.131  4.56 min/km
206 Jong Lisette de      AV'56            286 0:36:39  14eD35 12.114  4.57 min/km
207 Belzen Kenneth v     Vlissingen       229 0:36:47  54eH20 12.070  4.58 min/km
208 Hamer Mathilde       Heinkenszand     233 0:36:49  10eD20 12.059  4.58 min/km
209 Joosse Hans          Middelburg       362 0:36:51  29eH55 12.048  4.58 min/km
210 Roelse Steven        Middelburg       404 0:36:53  55eH20 12.037  4.59 min/km
211 Hermans Emma         Middelburg       303 0:36:55  11eD20 12.027  4.59 min/km
212 Besuijen Marije      Dynamica         380 0:36:58  15eD35 12.010  4.59 min/km
213 Sluijs Esther van    AV'56            284 0:37:00  16eD35 12.000  5.00 min/km
214 Bogaard Ranco        Oostburg         349 0:37:03  56eH20 11.983  5.00 min/km
215 Streng Paul          Middelburg       188 0:37:05  57eH20 11.973  5.00 min/km
216 Hettinga Froukje     Middelburg       398 0:37:11  12eD20 11.940  5.01 min/km
217 Huismans Stijn       Breda            253 0:37:42  58eH20 11.777  5.05 min/km
218 Vermeulen Stephanie  Vlissingen       336 0:37:47  13eD20 11.751  5.06 min/km
219 Belle Bart van       Souburg          410 0:38:02  59eH20 11.673  5.08 min/km
220 Bosscha Nelleke      Vlissingen       215 0:38:04  14eD20 11.663  5.08 min/km
221 Hollander Cindy den  Souburg          209 0:38:07  17eD35 11.648  5.09 min/km
222 Trimpe Mark          Nieuwdorp        382 0:38:11  60eH20 11.628  5.09 min/km
223 Visser Maria de      Middelburg       355 0:38:14  15eD20 11.612  5.09 min/km
224 Luitwieler Jaap      Dynamica         407 0:38:17   7eH65 11.597  5.10 min/km
225 Aarden Dick          Vlissingen       154 0:38:20  30eH55 11.582  5.10 min/km
226 Lievense Corina      Middelburg       260 0:38:27  18eD35 11.547  5.11 min/km
227 Saaman Marloes       Zoutelande       324 0:38:31  19eD35 11.527  5.12 min/km
228 Koole Francoise      Vlissingen       239 0:38:34  20eD35 11.512  5.12 min/km
229 Boer Tjitte de       Middelburg       044 0:38:36   8eH65 11.502  5.12 min/km
230 Timmers Tonny        Vlissingen       161 0:38:38  61eH20 11.492  5.13 min/km
231 Riemens Marissa      Vlissingen       346 0:38:40  16eD20 11.482  5.13 min/km
232 Hoek Eva van         Dynamica         311 0:38:43  17eD20 11.467  5.13 min/km
233 Giessen Ron van      Middelburg       166 0:38:46  41eH45 11.453  5.14 min/km
234 Vogel Maringe        Middelburg       169 0:38:48  13eD45 11.443  5.14 min/km
235 Veer Marissa van 't  Goes             312 0:38:53  18eD20 11.418  5.15 min/km
236 Hajos Nancy          Middelburg       184 0:38:56  21eD35 11.404  5.15 min/km
237 Kam Etien de         Koudekerke       371 0:38:58  41eH35 11.394  5.15 min/km
238 Houmes Ruben         Vlissingen       350 0:39:01  42eH35 11.379  5.16 min/km
239 Kroo Mariska de      Nw St Joosland   204 0:39:03  22eD35 11.370  5.16 min/km
240 Belzen Remke van     Arnemuiden       420 0:39:05  23eD35 11.360  5.16 min/km
241 Lensen Dignus        Dynamica         333 0:39:07  31eH55 11.350  5.17 min/km
242 Hoebeke Martin       Vlissingen       212 0:39:08  62eH20 11.345  5.17 min/km
243 Neve Carlo de        Vlissingen       213 0:39:10  42eH45 11.336  5.17 min/km
244 Leijnse Joey         Middelburg       193 0:39:13  63eH20 11.321  5.17 min/km
245 Die Emiel de         Kortgene         165 0:39:14  43eH45 11.316  5.18 min/km
246 Elsgeest Debby       s-Heerenhoek     202 0:39:21  24eD35 11.283  5.19 min/km
247 Blokpoel Henrike     Dynamica         400 0:39:24  19eD20 11.269  5.19 min/km
248 Oldenboom Egbert     Vlissingen       236 0:39:26  44eH45 11.259  5.19 min/km
249 Nijssen Sebastian    Dynamica         379 0:39:29  43eH35 11.245  5.20 min/km
250 Ketterij Claudia vd  Vlissingen       170 0:39:31  25eD35 11.235  5.20 min/km
251 Baak Miriam          Souburg          295 0:39:34  26eD35 11.221  5.20 min/km
252 Noordijke Adri       Zierikzee AVVN   375 0:39:37   9eH65 11.207  5.21 min/km
253 Vervorst Albert-John Roosendaal       367 0:39:39  44eH35 11.197  5.21 min/km
254 Castel Jordi         Goes             179 0:39:42  64eH20 11.183  5.21 min/km
255 Bosch Bor v d        Tilburg          388 0:39:44  65eH20 11.174  5.22 min/km
256 Goossen Marion       Scheldesport     275 0:39:46  27eD35 11.165  5.22 min/km
257 Castel Peter         Goes             178 0:39:49  45eH45 11.151  5.22 min/km
258 Jilleba Charles      Vlissingen       387 0:39:54  10eH65 11.127  5.23 min/km
259 Nooijer Femke de     Vlissingen       413 0:39:58  28eD35 11.109  5.24 min/km
260 Siereveld Jan        Dynamica         200 0:40:00  11eH65 11.100  5.24 min/km
261 Bulck Cees van den   Middelburg       392 0:40:03  12eH65 11.086  5.24 min/km
262 Roggen Sharad van    Middelburg       194 0:40:05  45eH35 11.076  5.24 min/km
263 Moolenbroek Geerten  Middelburg       189 0:40:07  66eH20 11.067  5.25 min/km
264 Ridderhof Miranda    Middelburg       148 0:40:10  14eD45 11.053  5.25 min/km
265 Doeselaar Michelle v Vlissingen       289 0:40:13  20eD20 11.040  5.26 min/km
266 Bosman Gillis        THOR             318 0:40:27  13eH65 10.976  5.27 min/km
267 Graaf Jan de         Vlissingen       249 0:40:38  14eH65 10.926  5.29 min/km
268 Driel Leo van        Vlissingen       406 0:40:41  32eH55 10.913  5.29 min/km
269 Verheijen Jurrien    Middelburg       243 0:40:48  46eH45 10.882  5.30 min/km
270 Glerum Sylvia        DeltaSport       294 0:40:51  29eD35 10.869  5.31 min/km
271 Dingemanse Jurgen    Biggekerke       051 0:40:54  47eH45 10.855  5.31 min/km
272 Koeijer Frank        Middelburg       156 0:40:57  46eH35 10.842  5.32 min/km
273 Eijbergen Hennie     Vlissingen       306 0:40:59  48eH45 10.833  5.32 min/km
274 Fredriks Ria         AV'56            288 0:41:02   4eD55 10.820  5.32 min/km
275 Oele Jaap            Stabroek         227 0:41:11  15eH65 10.781  5.33 min/km
276 Hollebrandse Petra   Westkapelle      206 0:41:18  15eD45 10.750  5.34 min/km
277 Paardekoper Desiree  Vlissingen       403 0:41:21  21eD20 10.737  5.35 min/km
278 Francke Geert        Vlissingen       393 0:41:23  67eH20 10.728  5.35 min/km
279 Luijk Aart van       Dynamica         378 0:41:25  33eH55 10.720  5.35 min/km
280 Huijsmans Ad         Sprint           254 0:41:27  49eH45 10.711  5.36 min/km
281 Nastaly Maryska      Vlissingen       157 0:41:29   5eD55 10.703  5.36 min/km
282 Berg Carlo v d       Vlissingen       244 0:41:32  16eH65 10.690  5.36 min/km
283 Kolijn Jolanda       Souburg          237 0:41:50  16eD45 10.613  5.39 min/km
284 Voordijk Elsbeth     Kapelle          366 0:42:05  22eD20 10.550  5.41 min/km
285 Glind Katinka van de AV'56            351 0:42:09  30eD35 10.533  5.41 min/km
286 Wilde Lena de        avvn Vlissingen  282 0:42:13   6eD55 10.517  5.42 min/km
287 Florusse Jacqueline  Vlissingen       207 0:42:16  17eD45 10.504  5.42 min/km
288 Schipper Marjan      Middelburg       264 0:42:19  31eD35 10.492  5.43 min/km
289 Hemert Joke van      Nieuwdorp        292 0:42:21   7eD55 10.484  5.43 min/km
290 Kleven Lenie van     avvn Vlissingen  281 0:42:24   8eD55 10.471  5.43 min/km
291 Jansen Sigrid        Middelburg       412 0:42:27  32eD35 10.459  5.44 min/km
292 Zwieten Els van      DeltaSport       277 0:42:31   9eD55 10.442  5.44 min/km
293 Pieterse Monique     Souburg          365 0:42:41  33eD35 10.402  5.46 min/km
294 Schot Simone         Souburg          396 0:42:44  23eD20 10.390  5.46 min/km
295 Ruyter Tonny de      Dynamica         241 0:42:46  17eH65 10.381  5.46 min/km
296 Hannewijk Marieke    Middelburg       411 0:42:49  24eD20 10.369  5.47 min/km
297 Jansen Esther        Souburg          238 0:43:01  34eD35 10.321  5.48 min/km
298 Alewijnse Jeffrey    Souburg          163 0:43:06  68eH20 10.301  5.49 min/km
299 Swint Rein           Vlissingen       190 0:43:16  18eH65 10.261  5.50 min/km
300 Agymans Angelina     Wolphaartsdijk   309 0:43:44  25eD20 10.152  5.54 min/km
301 Koene Jolanda        Amsterdam        405 0:43:49  18eD45 10.133  5.55 min/km
302 Maas Jessica         Zoutelande       323 0:44:27  35eD35 09.988  6.00 min/km
303 Knaap Monique v d    Vlissingen       231 0:44:35  36eD35 09.958  6.01 min/km
304 Marijs Danielle      Arnemuiden       196 0:44:39  37eD35 09.944  6.02 min/km
305 Moerkoert Natasha    Souburg          198 0:45:36  38eD35 09.736  6.09 min/km
306 Bronke Suzan         Vlissingen       389 0:46:28  26eD20 09.555  6.16 min/km
307 Poort Miriam         Almere           337 0:47:19  19eD45 09.383  6.23 min/km
308 Poort Henk           Almere           338 0:47:21  50eH45 09.376  6.23 min/km
309 Werkhoven Cora       Arnemuiden       191 0:47:43  20eD45 09.304  6.26 min/km
310 Lacour Margaretha    Vlissingen       402 0:47:45  10eD55 09.298  6.27 min/km
311 Dijkstra Kimberly    Vlissingen       368 0:47:48  27eD20 09.288  6.27 min/km
312 Klerks Esther        Lelystad         183 0:47:51  28eD20 09.278  6.27 min/km
313 Waarde Trudy van     Arnemuiden       197 0:48:07  21eD45 09.227  6.30 min/km
314 Platteeuw Jacqueline Arnemuiden       372 0:48:10  51eH45 09.217  6.30 min/km
315 Pluijlaar Hans       Dynamica         235 0:48:16  19eH65 09.198  6.31 min/km
organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56
opm o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 

    PZC-jeugdcircuit 2015
    Vlissingen  
001 Tuil Niels van       DeltaSport       947 0:07:40   1eJ13 17.217  3.29 min/km
002 Elsgeest Youri       AV'56            967 0:07:43   2eJ13 17.105  3.30 min/km
003 Seppenwoolde Wouter  av RIJssen       909 0:07:57   1eJ09 16.603  3.36 min/km
004 Seppenwoolde Frank   av Rijssen       908 0:08:02   3eJ13 16.431  3.39 min/km
005 Zerbib Raphael       Dynamica         945 0:08:04   1eJ11 16.363  3.40 min/km
006 Krijt Ticho          Deventer         918 0:08:07   4eJ13 16.262  3.41 min/km
007 Joziasse Jeroen      Middelburg       986 0:08:13   5eJ13 16.064  3.44 min/km
008 Putten Axl van       AV'56            989 0:08:16   6eJ13 15.967  3.45 min/km
009 Steenbakker Lars     s-Heerenhoek     917 0:08:19   7eJ13 15.871  3.46 min/km
010 Putten Shelby van    AV'56            990 0:08:21   1eM11 15.808  3.47 min/km
011 Joosse Finn                           897 0:08:31   2eJ11 15.499  3.52 min/km
012 Koops Thijs          Souburg          995 0:08:42   3eJ11 15.172  3.57 min/km
013 Lorier Lisanne       Dynamica         996 0:08:45   1eM09 15.085  3.58 min/km
014 Steenblok Koen       AV'56            991 0:08:47   1eJ07 15.028  3.59 min/km
015 Harthoorn Lukas      AV'56            958 0:08:50   4eJ11 14.943  4.00 min/km
016 Kraker Jasmine de    Dynamica         904 0:08:52   1eM07 14.887  4.01 min/km
017 Hermans Ruben        Atl Maatstricht  916 0:08:56   5eJ11 14.776  4.03 min/km
018 Siebons Marleen      Vlissingen       919 0:08:59   1eM13 14.693  4.05 min/km
019 Veerhoek Maik        Meliskerke       961 0:09:05   2eJ07 14.532  4.07 min/km
020 Verhulst Finn        Kloetinge        983 0:09:08   3eJ07 14.452  4.09 min/km
021 Lievense Kevin       Middelburg       977 0:09:11   8eJ13 14.373  4.10 min/km
022 Karelse Ryan         AV'56            998 0:09:14   6eJ11 14.296  4.11 min/km
023 Karelse Yara         AV'56            984 0:09:18   2eM09 14.193  4.13 min/km
024 Postma Jasper        Vlissingen       921 0:09:34   2eJ09 13.797  4.20 min/km
025 Verhulst Skip        Kloetinge        982 0:09:38   3eJ09 13.702  4.22 min/km
026 Peetoom Nova         Essen            911 0:09:40   2eM11 13.655  4.23 min/km
027 Kraker Pascalle de   Dynamica         906 0:09:43   3eM11 13.584  4.24 min/km
028 Harthoorn Patrick    Kapelle          944 0:09:47   7eJ11 13.492  4.26 min/km
029 Lievense Carmen      Middelburg       978 0:09:49   3eM09 13.446  4.27 min/km
030 Harthoorn Marise     AV'56            957 0:09:51   2eM07 13.401  4.28 min/km
031 Wisse Maria          Dynamica         963 0:09:54   2eM13 13.333  4.30 min/km
032 Kok Timon            Arnemuiden       965 0:10:10   4eJ09 12.983  4.37 min/km
033 Verhulst Flo         Kloetinge        985 0:10:15   4eJ07 12.878  4.39 min/km
034 Schaik Eva           Middelburg       894 0:10:18   3eM07 12.815  4.40 min/km
035 Dees Tom             Goes             987 0:10:21   8eJ11 12.753  4.42 min/km
036 Lievense Rengie      Middelburg       976 0:10:24   4eM09 12.692  4.43 min/km
037 Sluijs Femke van     AV'56            999 0:10:36   5eM09 12.452  4.49 min/km
038 Dees Rody            AV'56            994 0:10:49   5eJ07 12.203  4.54 min/km
039 Houmes Abel          Vlissingen       912 0:10:51   5eJ09 12.165  4.55 min/km
040 Houmes Sem           Vlissingen       914 0:10:53   9eJ11 12.128  4.56 min/km
041 Negerman Daniel      Hilversum        907 0:10:56   6eJ09 12.073  4.58 min/km
042 Booman Anouk         Nieuwdorp        988 0:11:06   4eM07 11.891  5.02 min/km
043 Kolijn Clarinda      Souburg          899 0:11:09   6eM09 11.838  5.04 min/km
044 Kolijn Aloys         Souburg          898 0:11:11   6eJ07 11.803  5.05 min/km
045 Boonman Jasper       Nieuwdorp        959 0:11:19   7eJ07 11.664  5.08 min/km
046 Siebons Emma         Vlissingen       920 0:11:25   4eM11 11.562  5.11 min/km
047 Lijnen Imme          Eindhoven        901 0:11:28   5eM07 11.511  5.12 min/km
048 Lorier Floor         Vlissingen       900 0:11:33   6eM07 11.428  5.15 min/km
049 Gils Sara van        Vlissingen       896 0:12:00   7eM07 11.000  5.27 min/km
050 Gils Noele van       Vlissingen       895 0:12:04   5eM11 10.939  5.29 min/km
051 Houmes Jonah         Vlissingen       913 0:12:11   8eJ07 10.834  5.32 min/km
052 Boonman Marjolein    Nieuwdorp        903 0:12:41   6eM11 10.407  5.45 min/km
053 Lijnen Annemijn      Eindhoven        902 0:15:59   8eM07 08.258  7.15 min/km
054 Veerhoek Max         Meliskerke       893 0:33:09   9eJ13 03.981  15.04 min/km
organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56
opm o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.


>>>>>PZC-stratenloopcircuit 2015 mannen
>>>>>naam                  vereniging        stn  yer dom wkp bhs vli zou  ptn
001  Harmes Erwin          Lgr G             001  499 500 500 499 499       2497 01H20
002  Beije Arjan           DeltaSport        071  491 493 496 495 495       2470 01H35
003  Faes Adrie            Dynamica          064  493 492 494 496 493       2468 01H55
004  Goossen Erik          Scheldesport      043  492 491 495 494 494       2466 02H35
005  Besuijen Marius       AV'56             021  486 487 491 493 492       2449 01H45
006  Bekink Michel         AV'56             012  485 486 490 490 490       2441 03H35
007  Slabbekoorn John      Kapelle           081  483 483 488 488 488       2430 02H45
008  Buijck Michel         Dynamica          068  484 485 485 484 489       2427 04H35
009  Meide Jeroen van der  Vlissingen        063  488 490 492 475 481       2426 02H20
010  Rijk Remon            Goes              087  481 482 489 487 484       2423 03H20
011  Meeuwsen Peter        Krabbendijke      059  482 479 487 483 487       2418 04H20
012  Bok Jaap van der      Flakkee           078  480 478 480 481 475       2394 03H45
013  Boon Jonathan         Souburg           054  479 473 479 476 479       2386 05H35
014  Visser Bart de        Serooskerke       033  472 476 478 477 477       2380 05H20
015  Dekker Peter          Dynamica          076  470 464 471 474 474       2353 06H35
016  Lous Henk             Dynamica          018  474 461 470 473 470       2348 02H55
017  Bos Frans             Dynamica          036  468 462 469 470 467       2336 01H65
018  Keulen Bram van       Meliskerke        025  465 459 468 469 468       2329 04H45
019  Schaik Erwin van      Middelburg        060  462 460 465 467 469       2323 05H45
020  Meeuwsen Laurens      Krabbendijke      055  463 458 464 468 465       2318 06H45
021  Fredriks Ruud         AV'56             020  461 457 463 464 461       2306 03H55
022  Dellebeke Ron         Dynamica          052  460 454 462 465 464       2305 04H55
023  Spaans Gerrit         Goes              026  458 452 458 462 462       2292 05H55
024  Jonge Wim de          AV'56             023  459 455 456 460 457       2287 02H65
025  Overweel John         Dynamica          029  448 456 451 463 463       2281 06H55
026  Feijter Co de         Delta Sport       041  451 449 459 459 460       2278 07H45
027  Moerdijk Ronnie       Arnemuiden        074  447 453 460 458 459       2277 07H35
028  Bostelaar Jan         Dynamica          066  449 445 448 457 454       2253 03H65
029  Pouwelse Arthur       Middelburg        083  450 439 454 453 451       2247 08H45
030  Poortvliet Sico       Middelburg        070  442 441 453 454 455       2245 09H45
031  Steketee Maurice      Middelburg        042  444 448 445 452 456       2245 06H20
032  Heijden Kees van den  Vlissingen        085  439 442 443 451 452       2227 10H45
033  Unen Erwin van        Souburg           053  440 443 444 445 448       2220 11H45
034  Pelster Marcel        Middelburg        007  435 437 447 447 446       2212 08H35
035  Paardekoper Rinus     AV'56             039  436 435 442 450 447       2210 07H55
036  Abbink Herman         AV'56             073  431 434 439 446 445       2195 08H55
037  Sandee Henk           Kamperland        019  434 429 437 442 441       2183 04H65
038  Boer Tjitte de        Middelburg        044  432 428 436 441 440       2177 05H65
039  Dingemanse Jurgen     Biggekerke        051  429 427 435 440 439       2170 12H45
040  Kok Martijn de        AV'56             003  498 499     498 498       1993 07H20
041  Wiessner Ralph        Dynamica          046  496 497 499     496       1988 09H35
042  Keulen Adriaan van    Middelburg        088      496 498 497 497       1988 10H35
043  Korte Willem de       Dynamica          050  490 488 493 491           1962 08H20
044  Kok Erik              Dynamica          013  487 489     492 491       1959 11H35
045  Joziasse Aart         Middelburg        056      481 486 485 486       1938 13H45
046  Putter Rico de        Goes              027      484 484 486 483       1937 09H20
047  Elenbaas Johan        AV'56             022      477 482 482 478       1919 12H35
048  Pruijssers Martin     Dynamica          072  478 480 481 479           1918 14H45
049  Nieuwenhuize John     AV'56             024  471     476 480 480       1907 13H35
050  Toussaint Marco       AV'56             032  475 474     478 476       1903 15H45
051  Bruijn Leo de         Dynamica          090      470 473 472 473       1888 16H45
052  Poortvliet Rinus      Dynamica          034  469 466 472     471       1878 09H55
053  Boschloo Jochem       Koudekerke        082  455 467     471 472       1865 14H35
054  Visser Kees de        Aagtekerke        067  454 451 457     458       1820 17H45
055  Huurman Wim           AV'56             037  446 446 449 456           1797 10H55
056  Guequierre John       Dynamica          062  445 438     455 450       1788 11H55
057  Francke Conno         Gapinge           079  438 447 450     449       1784 18H45
058  Helmich Werner        Kapelle           006  443 436 441 448           1768 15H35
059  Richard Marcel        Zoutelande        015      430 438 443 444       1755 12H55
060  Meeuwsen Martijn      Krabbendijke      075  433 431 440     442       1746 10H20
061  Pleijte Tim           Dynamica          058  500         500 500       1500 11H20
062  Sparrentak Wim van    Dynamica          045  494 494 497               1485 19H45
063  Louws Kees            Middelburg        014          483 489 485       1457 16H35
064  Velkers Michel        AV'56             031  477 472 475               1424 17H35
065  Kraan Pim             Dynamica          057  464     467     466       1397 18H35
066  Dalebout Leo          Dynamica          017  467 463 466               1396 13H55
067  Aartsen Arthur van    Dynamica          049  452     461 461           1374 19H35
068  Nunen John van        AV'56             084  453     452 466           1371 20H35
069  Liefboer Joost        Souburg           047  457 450 455               1362 21H35
070  Geldof Ruud           Dynamica          028  441 444 446               1331 14H55
071  Delzenne Mart-Jan     Krabbendijke      086  437 433     449           1319 22H35
072  Saija Boy             Dynamica          004      432     444 443       1319 20H45
073  Adan Erwin            Dynamica          002  497 498                   0995 12H20
074  Walhout Adriaan       Dynamica          069  495 495                   0990 23H35
075  Verhage Arjo          Dynamica          005  489             482       0971 21H45
076  Wisse Pieter A.C.     Dynamica          061  476 468                   0944 22H45
077  Boks Jorim de         Dynamica          080  473 471                   0944 13H20
078  Wilde Jan de          AV'56             089      469 474               0943 15H55
079  Wisse Piet            Aagtekerke        077  466     477               0943 23H45
080  Loon Jan van          Vlissingen        030  456             453       0909 14H20
081  Sipma Jan             Meliskerke        048  430 426                   0856 16H55
082  Kaljouw David         Koudekerke        010      465                   0465 15H20
083  Tempelaar Wim         Dynamica          016      440                   0440 17H55
 
opmerkingen binnen vijf dagen
o.v.v STARTNUMMER naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
    organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56

>>>>>PZC-stratenloopcircuit 2015 vrouwen
>>>>>naam                  vereniging        stn  yer dom wkp bhs vli zou  ptn
001  Verschuure Monique    AV'56             285  500 500 500 500 497       2497 01D35
002  Linde Annet van der   AV'56             268  498 497 498 498 495       2486 02D35
003  Verstelle Rian        AV'56             269  492 495 496 496 493       2472 01D45
004  Koene Ingrid          AV'56             287  495 494 495 495 490       2469 02D45
005  Dijk Marian van       Dynamica          293  497 496 493 485 482       2453 03D45
006  Strating Henny        AV'56             272  494 489 491 492 484       2450 04D45
007  Vries Jannie de       Dynamica          276  491 490 489 490 483       2443 01D55
008  Belzen Tanita van     AV'56             271  488 487 490 489 481       2435 01D20
009  Geschiere Suzanne     Dynamica          267  489 488 488 488 480       2433 05D45
010  Veringa Caroline      Dynamica          283  487 485 487 491 477       2427 03D35
011  Steenblok Marian      AV'56             270  483 482 484 484 476       2409 04D35
012  Maas Jolanda          AV'56             280  485 483 483 482 474       2407 02D20
013  Verschuure Annemarie  AV'56             273  481 480 481 483 473       2398 05D35
014  Jong Lisette de       AV'56             286  480 478 480 481 471       2390 06D35
015  Sluijs Esther van     AV'56             284  479 476 479 479 470       2383 07D35
016  Goossen Marion        Scheldesport      275  478 474 477 478 466       2373 08D35
017  Baak Miriam           Souburg           295  475 472 475 477 467       2366 09D35
018  Doeselaar Michelle v  Vlissingen        289  469 471 474 475 465       2354 03D20
019  Glerum Sylvia         DeltaSport        294  474 469 470 474 464       2351 10D35
020  Fredriks Ria          AV'56             288  472 466 473 476 463       2350 02D55
021  Kleven Lenie van      avvn Vlissingen   281  473 467 472 471 458       2341 03D55
022  Kleinepier Loura      Middelburg        299      499 499 499 496       1993 04D20
023  Joziasse Sandra       Dynamica          263  496 491     493 488       1968 11D35
024  Sluijs Andrea v d     Flakkee           255  490 493 497     487       1967 06D45
025  Versluis Linda        Gapinge           262      492 494 494 486       1966 07D45
026  Voorham Krista        DeltaSport        261      486 485 486 478       1935 12D35
027  Noorden Karin van     Vlissingen        279  482 481     487 479       1929 08D45
028  Tempelaar Ineke       Dynamica          291      475 478 480 472       1905 04D55
029  Wilde Lena de         avvn Vlissingen   282  477 473 476     461       1887 05D55
030  Schipper Marjan       Middelburg        264  471 470     473 460       1874 13D35
031  Hemert Joke van       Nieuwdorp         292  470     471 472 459       1872 06D55
032  Zwieten Els van       DeltaSport        277  468 465 469     457       1859 07D55
033  Gilst Paola van       AV'56             278  499 498     497           1494 14D35
034  Boone Mariska         Vlissingen        274  493     492     491       1476 15D35
035  Sinke Natalie         Vlissingen        290  486 484 486               1456 16D35
036  Verhulst Petra        Dynamica          266      479 482     475       1436 09D45
037  Capello Evelien       's-Heerenhoek     296  484 477                   0961 05D20
038  Wisse Mirjam          Dynamica          265  476 468                   0944 10D45
039  Lijnen Filip          Eindhoven         258                  500       0500 01H45
040  Hoosemans Ruud        Dynamica          256                  499       0499 01H20
041  Janse Micha           Dynamica          252                  498       0498 01H35
042  Blaakman Jimmy        Wielingen         251                  494       0494 02H20
043  Hoosemans Martijn     Vlissingen        257                  492       0492 02H35
044  Oste Martijn          Ritthem           250                  489       0489 03H20
045  Corbijn Leander       Middelburg        259                  485       0485 04H20
046  Huismans Stijn        Breda             253                  469       0469 05H20
047  Lievense Corina       Middelburg        260                  468       0468 17D35
048  Huijsmans Ad          Sprint            254                  462       0462 02H45
 
opmerkingen binnen vijf dagen
o.v.v STARTNUMMER naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
    organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56


>>>>>PZC-jeugdcircuit 2015 
>>>>>naam                  vereniging        stn  yer dom wkp bhs vli zou  ptn
001  Elsgeest Youri        AV'56             967  497 499 499 499 499       1996 01J13
002  Joziasse Jeroen       Middelburg        986  489 496 497 498 494       1985 02J13
003  Putten Shelby van     AV'56             990  495 495 496     491       1977 01M11
004  Putten Axl van        AV'56             989  492 494 494     493       1973 03J13
005  Koops Thijs           Souburg           995      493 493 494 489       1969 01J11
006  Joossens Nynke        Dynamica          981  487 489 495 493           1964 02M11
007  Steenblok Koen        AV'56             991      487 490 492 487       1956 01J07
008  Lievense Kevin        Middelburg        977  488 488 484 490 480       1950 04J13
009  Lorier Lisanne        Dynamica          996  485 486     489 488       1948 01M09
010  Harthoorn Lukas       AV'56             958  484 484 482 491 486       1945 02J11
011  Veerhoek Maik         Meliskerke        961  483 485 480 488 482       1938 02J07
012  Karelse Yara          AV'56             984  480 482 477 487 478       1927 02M09
013  Verhulst Skip         Kloetinge         982  482     479 483 476       1920 01J09
014  Karelse Ryan          AV'56             998      479 476 485 479       1919 03J11
015  Luijk Zoe van         AV'56             997  476 480 471 482           1909 03M09
016  Dees Tom              Goes              987  478 476 478 475 466       1907 04J11
017  Harthoorn Marise      AV'56             957  477 477 473 479 471       1906 01M07
018  Lievense Carmen       Middelburg        978  473 478 469 477 472       1900 04M09
019  Harthoorn Patrick     Kapelle           944      481 467 476 473       1897 05J11
020  Wisse Maria           Dynamica          963  472 475 475     470       1892 01M13
021  Lievense Rengie       Middelburg        976  470 470 462 469 465       1874 05M09
022  Kok Timon             Arnemuiden        965  469 467 463     469       1868 02J09
023  Dees Rody             AV'56             994  464 465 461 473 463       1865 03J07
024  Booman Anouk          Nieuwdorp         988  462 469     471 459       1861 02M07
025  Sluijs Femke van      AV'56             999  461 464 460 472 464       1861 06M09
026  Graaf Robert de       AV'56             972  500 500 500               1500 06J11
027  Tuil Niels van        DeltaSport        947      498     500 500       1498 05J13
028  Veerhoek Max          Meliskerke        962  494     498 497           1489 06J13
029  Zerbib Raphael        Dynamica          945      497     496 496       1489 07J11
030  Graaf Amy de          AV'56             973  490 492 489               1471 07M09
031  Geldof Jasmijn        Dynamica          993  491 490 488               1469 03M11
032  Verhulst Finn         Kloetinge         983  486     486     481       1453 04J07
033  Nunen Daan van        Middelburg        943      473 466 484           1423 03J09
034  Simonse Marit         AV'56             979  475 474 474               1423 03M07
035  Simonse Jesper        Goes              980  466 468 472               1406 04J09
036  Elstgeest Lottie      s-Heerenhoek      966  465 466     474           1405 08M09
037  Verhulst Flo          Kloetinge         985  467     464     468       1399 05J07
038  Luijk Teis van        AV'56             975  460         468           0928 04M07
039  Boonman Jasper        Nieuwdorp         959  459             456       0915 06J07
040  Kapteijn Stef         AV'56             971  499                       0499 07J13
041  Anrooij Shirin van    AV'56             970  498                       0498 02M13
042  Seppenwoolde Wouter   av RIJssen        909                  498       0498 05J09
043  Seppenwoolde Frank    av Rijssen        908                  497       0497 08J13
044  Graaf Brigitte de     AV'56             974  496                       0496 03M13
045  Krijt Ticho           Deventer          918                  495       0495 09J13
046  Houtzager Ruchama     DeltaSport        928              495           0495 04M11
047  Timmermans Tristan    Yerseke           964  493                       0493 10J13
048  Steenbakker Lars      s-Heerenhoek      917                  492       0492 11J13
049  Sighem Arjen van      Westkapelle       939          492               0492 12J13
050  Joosse Finn           Middelburg        950      491                   0491 08J11
051  Baeten Boyke          Hilversum         938          491               0491 13J13
052  Joosse Finn                             897                  490       0490 09J11
053  Joosse Xander         Dynamica          929          487               0487 10J11
054  Benthin Finn          Alblasserdam      923              486           0486 14J13
055  Kraker Jasmine de     Dynamica          904                  485       0485 05M07
056  Vaardegem Tygo van    Westkapelle       940          485               0485 11J11
057  Hermans Ruben         Atl Maatstricht   916                  484       0484 12J11
058  Siebons Marleen       Vlissingen        919                  483       0483 04M13
059  Kole Stijn            Dynamica          948      483                   0483 07J07
060  Verhulst Mikai        Westkapelle       933          483               0483 06J09
061  Bouwman Micca         B Haamstede       925              481           0481 07J09
062  Blommaert Tijs        Wolphaartsdijk    954  481                       0481 08J09
063  Feleus Milan          Westkapelle       930          481               0481 09J09
064  Franse Max            B Haamstede       922              480           0480 13J11
065  Marijs Anouk          Arnemuiden        956  479                       0479 09M09
066  Dijkman Cliff         B Haamstede       927              478           0478 10J09
067  Postma Jasper         Vlissingen        921                  477       0477 11J09
068  Peetoom Nova          Essen             911                  475       0475 05M11
069  Kraker Pascalle de    Dynamica          906                  474       0474 06M11
070  Zuidweg Mart          Kloetinge         969  474                       0474 08J07
071  Vervuurt Tim          Middelburg        951      472                   0472 15J13
072  Koopman Kasper        Dynamica          952      471                   0471 09J07
073  Elstgeest Bart        s-Heerenhoek      968  471                       0471 14J11
074  Bouwman Kyani         B Haamstede       926              470           0470 06M07
075  Rietberg Stein        Dynamica          931          470               0470 10J07
076  Meeuwsen Christian    Krabbendijke      960  468                       0468 15J11
077  Jippi Richard         Bochum            935          468               0468 16J13
078  Boonman Jarno         B Haamstede       924              467           0467 17J13
079  Schaik Eva            Middelburg        894                  467       0467 07M07
080  Koole Hilde           Dynamica          934          465               0465 10M09
081  Jong Nienke de        Kapelle           955  463                       0463 07M11
082  Houmes Abel           Vlissingen        912                  462       0462 12J09
083  Houmes Sem            Vlissingen        914                  461       0461 16J11
084  Negerman Daniel       Hilversum         907                  460       0460 13J09
085  Geldof Roos           Dynamica          932          459               0459 08M07
086  Kolijn Clarinda       Souburg           899                  458       0458 11M09
087  Kolijn Aloys          Souburg           898                  457       0457 11J07
088  Siebons Emma          Vlissingen        920                  455       0455 08M11
089  Lijnen Imme           Eindhoven         901                  454       0454 09M07
090  Lorier Floor          Vlissingen        900                  453       0453 10M07
091  Gils Sara van         Vlissingen        896                  452       0452 11M07
092  Gils Noele van        Vlissingen        895                  451       0451 09M11
093  Houmes Jonah          Vlissingen        913                  450       0450 12J07
094  Boonman Marjolein     Nieuwdorp         903                  449       0449 10M11
095  Lijnen Annemijn       Eindhoven         902                  448       0448 12M07
096  Veerhoek Max          Meliskerke        893                  447       0447 18J13
 
opmerkingen binnen vijf dagen
o.v.v STARTNUMMER naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
    organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56