2015 Uitslag Stratenlp Zoutelande Afdrukken
    PZC-stratenloopcircuit 2015
    Zoutelande  10 km
001 Pleijte Tim          Dynamica         058 0:30:46   1eH20 19.501  3.04 min/km
002 Harmes Erwin         Lgr G            001 0:31:15   2eH20 19.200  3.07 min/km
003 Kok Martijn de       AV'56            003 0:32:54   3eH20 18.237  3.17 min/km
004 Decock Wouter        Koekelaere       633 0:33:08   4eH20 18.108  3.18 min/km
005 Noorden Huub van     s-HAbtskerke     571 0:33:33   5eH20 17.883  3.21 min/km
006 Overgaauw Ronnie     Dynamica         649 0:34:04   6eH20 17.612  3.24 min/km
007 Wiessner Ralph       Dynamica         046 0:34:29   1eH35 17.399  3.26 min/km
008 Keulen Adriaan van   Middelburg       088 0:34:34   2eH35 17.357  3.27 min/km
009 Goossen Erik         Scheldesport     043 0:35:26   3eH35 16.933  3.32 min/km
010 Beije Arjan          DeltaSport       071 0:35:28   4eH35 16.917  3.32 min/km
011 Vos Patrick de       AV'56            691 0:35:42   7eH20 16.806  3.34 min/km
012 Lijnen Filip         Eindhoven Atl    666 0:35:46   1eH45 16.775  3.34 min/km
013 Faes Adrie           Dynamica         064 0:35:59   1eH55 16.674  3.35 min/km
014 Engels Anjolie       Dynamica         617 0:36:44   1eD20 16.333  3.40 min/km
015 Besuijen Marius      AV'56            021 0:37:01   2eH45 16.208  3.42 min/km
016 Roelse Jan-Willem    Dynamica         693 0:37:23   8eH20 16.049  3.44 min/km
017 Kort Marlies         Curacau          616 0:37:27   1eD35 16.021  3.44 min/km
018 Louws Kees           Middelburg       014 0:37:32   5eH35 15.985  3.45 min/km
019 Buijck Michel        Dynamica         068 0:37:48   6eH35 15.873  3.46 min/km
020 Joziasse Aart        Middelburg       056 0:37:51   3eH45 15.852  3.47 min/km
021 Bekink Michel        AV'56            012 0:37:58   7eH35 15.803  3.47 min/km
022 Janse Micha          Dynamica         648 0:38:08   8eH35 15.734  3.48 min/km
023 Smith Danny          oss Volvo        619 0:38:11   9eH20 15.713  3.49 min/km
024 Nieuwdorp Heddie     AV'56            614 0:38:15   2eH55 15.686  3.49 min/km
025 Korte Willem de      Dynamica         050 0:38:18  10eH20 15.665  3.49 min/km
026 Rijk Remon           Goes             087 0:38:21  11eH20 15.645  3.50 min/km
027 Verhage Arjo         Dynamica         005 0:38:37   4eH45 15.537  3.51 min/km
028 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     059 0:38:43  12eH20 15.497  3.52 min/km
029 Walhout Adriaan      Dynamica         069 0:38:55   9eH35 15.417  3.53 min/km
030 Nieuwenhuize John    AV'56            024 0:38:57  10eH35 15.404  3.53 min/km
031 Szarafinski Jurrit   Dynamica         657 0:38:59  13eH20 15.391  3.53 min/km
032 Vermeulen Sven       Vlissingen       630 0:39:01  11eH35 15.378  3.54 min/km
033 Koole Chris          AV'56            580 0:39:04   5eH45 15.358  3.54 min/km
034 Elenbaas Johan       AV'56            022 0:39:06  12eH35 15.345  3.54 min/km
035 Jacobs Maris         Velden           650 0:39:13  13eH35 15.299  3.55 min/km
036 Verschuure Monique   AV'56            285 0:39:26   2eD35 15.215  3.56 min/km
037 Geschiere Gilles     Meliskerke       566 0:39:41   6eH45 15.119  3.58 min/km
038 Kok Marianne de      Dynamica         621 0:39:44   3eD35 15.100  3.58 min/km
039 Hoosemans Ruud       Dynamica         604 0:39:47  14eH20 15.081  3.58 min/km
040 Verhage Bram         Dynamica         596 0:39:51   7eH45 15.056  3.59 min/km
041 Nood Jeroen de       Dynamica         582 0:39:55  15eH20 15.031  3.59 min/km
042 Welle Sebastian vd   Middelburg       598 0:39:58  16eH20 15.012  3.59 min/km
043 Versteeg Gerard      Amsterdam        618 0:40:00   3eH55 15.000  4.00 min/km
044 Broeke Rian van den  Dynamica         659 0:40:02   8eH45 14.987  4.00 min/km
045 Rooij Kees de        Yerseke          579 0:40:10  17eH20 14.937  4.01 min/km
046 Pruijssers Martin    Dynamica         072 0:40:14   9eH45 14.913  4.01 min/km
047 Boschloo Jochem      Koudekerke       082 0:40:24  14eH35 14.851  4.02 min/km
048 Dekker Peter         Dynamica         076 0:40:27  15eH35 14.833  4.02 min/km
049 Visser Bart de       Serooskerke      033 0:40:29  18eH20 14.820  4.02 min/km
050 Kleinepier Loura     Middelburg       299 0:40:31   2eD20 14.808  4.03 min/km
051 Lous Henk            Dynamica         018 0:40:33   4eH55 14.796  4.03 min/km
052 Toussaint Marco      AV'56            032 0:40:35  10eH45 14.784  4.03 min/km
053 Carol Robert         Dynamica         009 0:40:50  11eH45 14.693  4.05 min/km
054 Wisse Pieter A.C.    Dynamica         061 0:40:57  12eH45 14.652  4.05 min/km
055 Wilde Jan de         AV'56            089 0:41:04   5eH55 14.610  4.06 min/km
056 Kranenburg Arjan     Souburg          593 0:41:06  19eH20 14.598  4.06 min/km
057 Bruijn Leo de        Dynamica         090 0:41:26  13eH45 14.481  4.08 min/km
058 Poortvliet Rinus     Dynamica         034 0:41:37   6eH55 14.417  4.09 min/km
059 Bos Frans            Dynamica         036 0:41:44   1eH65 14.377  4.10 min/km
060 Besuijen Wim         Dynamica         699 0:41:51   7eH55 14.336  4.11 min/km
061 Keulen Bram van      Meliskerke       025 0:41:54  14eH45 14.319  4.11 min/km
062 Linde Annet van der  AV'56            268 0:41:56   4eD35 14.308  4.11 min/km
063 Vos Wolter           Dynamica         641 0:41:59  15eH45 14.291  4.11 min/km
064 Witte Rinus          St Laurens       610 0:42:05  16eH45 14.257  4.12 min/km
065 Felius Stefan        Westkapelle      594 0:42:13  16eH35 14.212  4.13 min/km
066 Schaik Erwin van     Middelburg       060 0:42:15  17eH45 14.201  4.13 min/km
067 Meeuwsen Laurens     Krabbendijke     055 0:42:17  18eH45 14.189  4.13 min/km
068 Overweel John        Dynamica         029 0:42:22   8eH55 14.162  4.14 min/km
069 Janse Adrie          Arnemuiden       611 0:42:30  19eH45 14.117  4.15 min/km
070 Meeuwse JanWillem    AV'56            652 0:42:33  20eH45 14.101  4.15 min/km
071 Wouters Wim          AV'56            645 0:42:38   9eH55 14.073  4.15 min/km
072 Tuin Tonnis van der  Kattendijke      690 0:42:42  21eH45 14.051  4.16 min/km
073 Paulusse Nick        Dynamica         568 0:42:45  22eH45 14.035  4.16 min/km
074 Boonman Eva          Dynamica         634 0:42:47   3eD20 14.024  4.16 min/km
075 Fredriks Ruud        AV'56            020 0:43:06  10eH55 13.921  4.18 min/km
076 Nunen John van       AV'56            084 0:43:11  17eH35 13.894  4.19 min/km
077 Dellebeke Ron        Dynamica         052 0:43:25  11eH55 13.819  4.20 min/km
078 Egeraat Leonard      SPADO            602 0:43:33  12eH55 13.777  4.21 min/km
079 Bergeman Jochem      Middelburg       669 0:43:37  18eH35 13.756  4.21 min/km
080 Bakker GertJan       AV'56            595 0:43:40  23eH45 13.740  4.22 min/km
081 Hoosemans Martijn    Vlissingen       686 0:43:42  19eH35 13.729  4.22 min/km
082 Spaans Gerrit        Goes             026 0:43:44  13eH55 13.719  4.22 min/km
083 Tuil Paul van        B Haamstede      627 0:43:50  24eH45 13.688  4.22 min/km
084 Verstelle Rian       AV'56            269 0:43:54   1eD45 13.667  4.23 min/km
085 Dieleman Marco       Sommelsdijk      647 0:43:57  20eH35 13.651  4.23 min/km
086 Jonge Wim de         AV'56            023 0:44:07   2eH65 13.600  4.24 min/km
087 Koene Ingrid         AV'56            287 0:44:14   2eD45 13.564  4.25 min/km
088 Heijden Kees van den Vlissingen       085 0:44:24  25eH45 13.513  4.26 min/km
089 Dijk Marian van      Dynamica         293 0:44:27   3eD45 13.498  4.26 min/km
090 Bruijs Petra         Sapdo            600 0:44:30  26eH45 13.483  4.26 min/km
091 Belzen Niek van      Arnemuiden       612 0:44:47  21eH35 13.397  4.28 min/km
092 Visser Kees de       Aagtekerke       067 0:44:55  27eH45 13.358  4.29 min/km
093 Feijter Co de        Delta Sport      041 0:45:02  28eH45 13.323  4.30 min/km
094 Goossens John        Uden             662 0:45:10  29eH45 13.284  4.31 min/km
095 Koole Arjan          Arnemuiden       581 0:45:23  20eH20 13.220  4.32 min/km
096 Baas Lion            Vlissingen       637 0:45:26  22eH35 13.206  4.32 min/km
097 Bostelaar Jan        Dynamica         066 0:45:28   3eH65 13.196  4.32 min/km
098 Put Jos              Vlissingen       601 0:45:30  30eH45 13.186  4.33 min/km
099 Paardekoper Rinus    AV'56            039 0:45:32  14eH55 13.177  4.33 min/km
100 Joziasse Sandra      Dynamica         263 0:45:34   5eD35 13.167  4.33 min/km
101 Pouwelse Arthur      Middelburg       083 0:45:41  31eH45 13.133  4.34 min/km
102 Staal Kees           Aagtekerke       660 0:45:42  23eH35 13.129  4.34 min/km
103 Bosch Marc           Heinkenszand     615 0:45:45  24eH35 13.114  4.34 min/km
104 Looff Lennart de     Gapinge          658 0:45:50  21eH20 13.090  4.35 min/km
105 Nooijer Jenny de     Middelburg       638 0:46:02   4eD45 13.034  4.36 min/km
106 Francke Conno        Gapinge          079 0:46:04  32eH45 13.024  4.36 min/km
107 Boot Jos             Zoutelande       583 0:46:19  15eH55 12.954  4.37 min/km
108 Belzen Adrie van     Westkapelle      673 0:46:22  33eH45 12.940  4.38 min/km
109 Graaf Martin de      Wemeldinge       640 0:46:27  25eH35 12.917  4.38 min/km
110 Unen Erwin van       Souburg          053 0:46:38  34eH45 12.866  4.39 min/km
111 Geldof Ruud          Dynamica         028 0:46:40  16eH55 12.857  4.39 min/km
112 Guequierre John      Dynamica         062 0:46:43  17eH55 12.843  4.40 min/km
113 Saija Boy            Dynamica         004 0:46:48  35eH45 12.820  4.40 min/km
114 Teulings Ronald      Den Bosch        572 0:46:53  26eH35 12.797  4.41 min/km
115 Janse Jaap           Dynamica         576 0:47:03   4eH65 12.752  4.42 min/km
116 Roskam Rob           Zoutelande       588 0:47:08  27eH35 12.729  4.42 min/km
117 Ritsema JaapJan      Dynamica         587 0:47:11  36eH45 12.716  4.43 min/km
118 Belzen Tanita van    AV'56            271 0:47:14   4eD20 12.702  4.43 min/km
119 Dekker Johan         Middelburg       584 0:47:24  18eH55 12.658  4.44 min/km
120 Pelster Marcel       Middelburg       007 0:47:32  28eH35 12.622  4.45 min/km
121 Noordhoek Teun       Spirit           643 0:47:38  19eH55 12.596  4.45 min/km
122 Veldung Michael      Munchen G        622 0:47:43  29eH35 12.574  4.46 min/km
123 Kloosterman Kees     Wolphaartsdijk   613 0:47:48  37eH45 12.552  4.46 min/km
124 Veringa Caroline     Dynamica         283 0:47:57   6eD35 12.513  4.47 min/km
125 Joziasse Yvonne      Middelburg       586 0:48:05  22eH20 12.478  4.48 min/km
126 Wiessner Vicky       Middelburg       654 0:48:08   7eD35 12.465  4.48 min/km
127 Verhulst Petra       Dynamica         266 0:48:11   5eD45 12.452  4.49 min/km
128 Kouwer Ruben         Middelburg       570 0:48:14  23eH20 12.439  4.49 min/km
129 Geschiere Suzanne    Dynamica         267 0:48:18   6eD45 12.422  4.49 min/km
130 Goetheer Rene        Wolphaartsdijk   656 0:48:20  38eH45 12.413  4.50 min/km
131 Kramer Andre         Yerseke          575 0:48:22  39eH45 12.405  4.50 min/km
132 Richard Marcel       Zoutelande       015 0:48:26  20eH55 12.388  4.50 min/km
133 Vries Jannie de      Dynamica         276 0:48:30   1eD55 12.371  4.50 min/km
134 Margadant Edith      DeltaSport       599 0:48:33   2eD55 12.358  4.51 min/km
135 Noorden Karin van    Vlissingen       279 0:48:55   7eD45 12.265  4.53 min/km
136 Voorham Krista       DeltaSport       261 0:49:01   8eD35 12.240  4.54 min/km
137 Poortvliet Frans     Middelburg       606 0:49:17  24eH20 12.174  4.55 min/km
138 Sandee Henk          Kamperland       019 0:49:23   5eH65 12.149  4.56 min/km
139 Leijnse Cees         Dynamica         694 0:49:28   6eH65 12.129  4.56 min/km
140 Lange Peter de       Vlissingen       608 0:49:37  21eH55 12.092  4.57 min/km
141 Besuijen Marije      Dynamica         695 0:49:42   9eD35 12.072  4.58 min/km
142 Hoefnagels Lex       Swift Roermond   597 0:49:52  22eH55 12.032  4.59 min/km
143 Aalders Nicky        s-HHendrikskinde 700 0:49:55  25eH20 12.020  4.59 min/km
144 Rombout Jan          Dynamica         644 0:50:02  40eH45 11.992  5.00 min/km
145 Verschuure Annemarie AV'56            273 0:50:05  10eD35 11.980  5.00 min/km
146 Maas Jolanda         AV'56            280 0:50:07   5eD20 11.972  5.00 min/km
147 Besuijen Jan         Serooskerke      635 0:50:35  23eH55 11.861  5.03 min/km
148 Bock Rainer          Dusseldorf       646 0:50:37  41eH45 11.853  5.03 min/km
149 Lievense Hans        Middelburg       692 0:50:43  42eH45 11.830  5.04 min/km
150 Joosse Hans          Middelburg       663 0:51:03  24eH55 11.753  5.06 min/km
151 Abbink Herman        AV'56            073 0:51:06  25eH55 11.741  5.06 min/km
152 Laat Marcel de       Schijndel        628 0:51:12  43eH45 11.718  5.07 min/km
153 Leeuw Kees de        Souburg          639 0:51:16   7eH65 11.703  5.07 min/km
154 Lievense Corina      Middelburg       626 0:51:35  11eD35 11.631  5.09 min/km
155 Aspert Jack van      Dynamica         655 0:51:43  26eH55 11.601  5.10 min/km
156 Belzen Ben van       Kapelle          609 0:51:53  44eH45 11.564  5.11 min/km
157 Stevels Jolien       AV'34 Apeldoorn  689 0:52:26  12eD35 11.443  5.14 min/km
158 Tempelaar Ineke      Dynamica         291 0:52:37   3eD55 11.403  5.15 min/km
159 Jobse Jan            Serooskerke      688 0:53:07   8eH65 11.295  5.18 min/km
160 Sighem Claudia v     Westkapelle      620 0:53:24   8eD45 11.235  5.20 min/km
161 Coster Gerard        Vlissingen       661 0:53:30  45eH45 11.214  5.20 min/km
162 Vermeulen Stephanie  Vlissingen       629 0:53:34   6eD20 11.201  5.21 min/km
163 Goossen Marion       Scheldesport     275 0:54:06  13eD35 11.090  5.24 min/km
164 Dingemanse Jurgen    Biggekerke       051 0:54:10  46eH45 11.076  5.24 min/km
165 Die Emiel de         Kortgene         623 0:54:12  47eH45 11.070  5.25 min/km
166 Luitwieler Jaap      Middelburg       651 0:54:15   9eH65 11.059  5.25 min/km
167 Randtwijk Bas van    AV'34            636 0:54:18  48eH45 11.049  5.25 min/km
168 Zwaan Anne           Amsterdam        632 0:54:21   7eD20 11.039  5.26 min/km
169 Zwaan Bas            Curacau          631 0:54:24  27eH55 11.029  5.26 min/km
170 Boer Tjitte de       Middelburg       044 0:54:26  10eH65 11.022  5.26 min/km
171 Saaman Marloes       Zoutelande       603 0:54:29  14eD35 11.012  5.26 min/km
172 Blokpoel Henrike     Dynamica         682 0:54:47   8eD20 10.952  5.28 min/km
173 Noordijke Adri       Zierikzee AVVN   665 0:55:04  11eH65 10.895  5.30 min/km
174 Hoek Eva van         Dynamica         605 0:55:19   9eD20 10.846  5.31 min/km
175 Doeselaar Michelle v Vlissingen       289 0:55:22  10eD20 10.836  5.32 min/km
176 Oele Jaap            Kapelle          607 0:55:30  12eH65 10.810  5.33 min/km
177 Sipma Jan            Meliskerke       048 0:55:39  28eH55 10.781  5.33 min/km
178 Wilde Lena de        avvn Vlissingen  282 0:55:43   4eD55 10.768  5.34 min/km
179 Baak Miriam          Souburg          295 0:56:25  15eD35 10.635  5.38 min/km
180 Neve Carlo de        Vlissingen       592 0:57:00  49eH45 10.526  5.41 min/km
181 Weide Jan vd         Doornspijk       569 0:57:13  29eH55 10.486  5.43 min/km
182 Nijssen Sebastian    Dynamica         696 0:57:32  30eH35 10.428  5.45 min/km
183 Glerum Sylvia        DeltaSport       294 0:57:39  16eD35 10.407  5.45 min/km
184 Schipper Marjan      Middelburg       264 0:57:48  17eD35 10.380  5.46 min/km
185 Dries Wouter vd      Heinkenszand     567 0:57:51  26eH20 10.371  5.47 min/km
186 Hemert Joke van      Nieuwdorp        292 0:58:01   5eD55 10.341  5.48 min/km
187 Fredriks Ria         AV'56            288 0:58:03   6eD55 10.335  5.48 min/km
188 Koeijer Frank de     Middelburg       577 0:58:13  31eH35 10.306  5.49 min/km
189 Doe Jane             ???              578 0:58:54  11eD20 10.186  5.53 min/km
190 Schepers Jan         av Haaksbergen   624 0:59:47  30eH55 10.036  5.58 min/km
191 Die Annemiek de      Terneuzen        625 0:59:51   9eD45 10.025  5.59 min/km
192 Damen Joost          Breda            589 0:59:54  27eH20 10.016  5.59 min/km
193 Zwieten Els van      DeltaSport       277 1:00:42   7eD55 09.884  6.04 min/km
194 Coppoolse Ingeborg   Oostkapelle      664 1:01:20  18eD35 09.782  6.07 min/km
195 Boon Marjan          AV'56            591 1:01:36  12eD20 09.740  6.09 min/km
196 Wester Sonja         Pulheim          668 1:06:20  19eD35 09.045  6.37 min/km
197 Willemse Ineke       Westkapelle      585 1:06:30  20eD35 09.022  6.39 min/km
organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56
opm o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

    PZC-jeugdcircuit 2015
    Zoutelande  
001 Graaf Robert de      AV'56            972 0:06:07   1eJ11 19.618  3.03 min/km
002 Jagt Yanis van der   CSS Ploiesti     886 0:06:27   1eJ13 18.604  3.13 min/km
003 Tuil Niels van       DeltaSport       947 0:06:38   2eJ13 18.090  3.18 min/km
004 Randtwijk Tess van   AV'34 Apeldoorn  890 0:06:51   1eM09 17.518  3.25 min/km
005 Zerbib Raphael       Dynamica         945 0:06:54   2eJ11 17.391  3.27 min/km
006 Aben Jelle           Den Bosch        881 0:06:56   3eJ11 17.307  3.28 min/km
007 Joziasse Jeroen      Middelburg       986 0:07:04   3eJ13 16.981  3.31 min/km
008 Putten Axl van       AV'56            989 0:07:08   4eJ13 16.822  3.33 min/km
009 Graaf Amy de         AV'56            973 0:07:15   2eM09 16.551  3.37 min/km
010 Joossens Nynke       Dynamica         981 0:07:22   1eM11 16.289  3.41 min/km
011 Koops Thijs          Souburg          995 0:07:27   4eJ11 16.107  3.43 min/km
012 Lorier Lisanne       Dynamica         996 0:07:29   3eM09 16.035  3.44 min/km
013 Putten Shelby van    AV'56            990 0:07:31   2eM11 15.964  3.45 min/km
014 Geldof Jasmijn       Dynamica         993 0:07:38   3eM11 15.720  3.48 min/km
015 Kort Karlijn         Curacau          883 0:07:49   4eM09 15.351  3.54 min/km
016 Verhulst Finn        Kloetinge        983 0:07:52   1eJ07 15.254  3.56 min/km
017 Verhulst Skip        Kloetinge        982 0:07:54   1eJ09 15.189  3.57 min/km
018 Lievense Kevin       Middelburg       977 0:08:12   5eJ13 14.634  4.05 min/km
019 Wisse Maria          Dynamica         963 0:08:16   1eM13 14.516  4.07 min/km
020 Vael Luca            Dynamica         892 0:08:24   2eJ09 14.285  4.11 min/km
021 Luijk Zoe van        AV'56            997 0:08:32   5eM09 14.062  4.16 min/km
022 Lievense Carmen      Middelburg       978 0:08:38   6eM09 13.899  4.18 min/km
023 Heuser Marc          Hoge Licht       870 0:08:46   3eJ09 13.688  4.22 min/km
024 Lijnen Annemijn      Eindhoven        902 0:08:49   1eM07 13.610  4.24 min/km
025 Berg Nino vd         AV'56            885 0:08:55   4eJ09 13.457  4.27 min/km
026 Schail Eva           Middelburg       880 0:09:08   2eM07 13.138  4.33 min/km
027 Verhulst Flo         Kloetinge        985 0:09:11   2eJ07 13.067  4.35 min/km
028 Lievense Rengie      Middelburg       976 0:09:24   7eM09 12.765  4.41 min/km
029 Schipper Colin de    Middelburg       882 0:09:29   5eJ09 12.653  4.44 min/km
030 Booman Anouk         Nieuwdorp        988 0:09:39   3eM07 12.435  4.49 min/km
031 Sluijs Femke van     AV'56            999 0:09:41   8eM09 12.392  4.50 min/km
032 Lijnen Imme          Eindhoven        901 0:10:04   4eM07 11.920  5.01 min/km
033 Wiedenhoff Roy       Middelburg       884 0:10:14   3eJ07 11.726  5.07 min/km
034 Luijk Teis van       AV'56            975 0:10:35   5eM07 11.338  5.17 min/km
035 Wieddenhoff Sven     Middelburg       889 0:11:20   6eJ09 10.588  5.39 min/km
organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56
opm o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

>>>>>PZC-stratenloopcircuit 2015 mannen
>>>>>naam                  vereniging        stn  yer dom wkp bhs vli zou  ptn
001  Harmes Erwin          Lgr G             001  499 500 500 499 499 499   2497 01H20
002  Kok Martijn de        AV'56             003  498 499     498 498 498   2491 02H20
003  Wiessner Ralph        Dynamica          046  496 497 499     496 497   2485 01H35
004  Keulen Adriaan van    Middelburg        088      496 498 497 497 496   2484 02H35
005  Beije Arjan           DeltaSport        071  491 493 496 495 495 494   2473 03H35
006  Goossen Erik          Scheldesport      043  492 491 495 494 494 495   2470 04H35
007  Faes Adrie            Dynamica          064  493 492 494 496 493 493   2469 01H55
008  Besuijen Marius       AV'56             021  486 487 491 493 492 492   2455 01H45
009  Korte Willem de       Dynamica          050  490 488 493 491     487   2449 03H20
010  Bekink Michel         AV'56             012  485 486 490 490 490 488   2444 05H35
011  Buijck Michel         Dynamica          068  484 485 485 484 489 490   2433 06H35
012  Slabbekoorn John      Kapelle           081  483 483 488 488 488       2430 02H45
013  Rijk Remon            Goes              087  481 482 489 487 484 486   2428 04H20
014  Joziasse Aart         Middelburg        056      481 486 485 486 489   2427 03H45
015  Meide Jeroen van der  Vlissingen        063  488 490 492 475 481       2426 05H20
016  Meeuwsen Peter        Krabbendijke      059  482 479 487 483 487 484   2423 06H20
017  Elenbaas Johan        AV'56             022      477 482 482 478 481   2400 07H35
018  Pruijssers Martin     Dynamica          072  478 480 481 479     480   2398 04H45
019  Bok Jaap van der      Flakkee           078  480 478 480 481 475       2394 05H45
020  Nieuwenhuize John     AV'56             024  471     476 480 480 482   2389 08H35
021  Boon Jonathan         Souburg           054  479 473 479 476 479       2386 09H35
022  Visser Bart de        Serooskerke       033  472 476 478 477 477 477   2385 07H20
023  Toussaint Marco       AV'56             032  475 474     478 476 475   2378 06H45
024  Dekker Peter          Dynamica          076  470 464 471 474 474 478   2367 10H35
025  Lous Henk             Dynamica          018  474 461 470 473 470 476   2363 02H55
026  Bruijn Leo de         Dynamica          090      470 473 472 473 471   2359 07H45
027  Poortvliet Rinus      Dynamica          034  469 466 472     471 470   2348 03H55
028  Boschloo Jochem       Koudekerke        082  455 467     471 472 479   2344 11H35
029  Bos Frans             Dynamica          036  468 462 469 470 467 469   2343 01H65
030  Keulen Bram van       Meliskerke        025  465 459 468 469 468 468   2338 08H45
031  Schaik Erwin van      Middelburg        060  462 460 465 467 469 467   2330 09H45
032  Meeuwsen Laurens      Krabbendijke      055  463 458 464 468 465 466   2326 10H45
033  Fredriks Ruud         AV'56             020  461 457 463 464 461 464   2313 04H55
034  Dellebeke Ron         Dynamica          052  460 454 462 465 464 462   2313 05H55
035  Spaans Gerrit         Goes              026  458 452 458 462 462 461   2301 06H55
036  Overweel John         Dynamica          029  448 456 451 463 463 465   2298 07H55
037  Jonge Wim de          AV'56             023  459 455 456 460 457 460   2292 02H65
038  Feijter Co de         Delta Sport       041  451 449 459 459 460 457   2286 11H45
039  Visser Kees de        Aagtekerke        067  454 451 457     458 458   2278 12H45
040  Moerdijk Ronnie       Arnemuiden        074  447 453 460 458 459       2277 12H35
041  Bostelaar Jan         Dynamica          066  449 445 448 457 454 456   2264 03H65
042  Pouwelse Arthur       Middelburg        083  450 439 454 453 451 454   2262 13H45
043  Heijden Kees van den  Vlissingen        085  439 442 443 451 452 459   2247 14H45
044  Steketee Maurice      Middelburg        042  444 448 445 452 456       2245 08H20
045  Poortvliet Sico       Middelburg        070  442 441 453 454 455       2245 15H45
046  Guequierre John       Dynamica          062  445 438     455 450 450   2238 08H55
047  Francke Conno         Gapinge           079  438 447 450     449 453   2237 16H45
048  Unen Erwin van        Souburg           053  440 443 444 445 448 452   2232 17H45
049  Paardekoper Rinus     AV'56             039  436 435 442 450 447 455   2230 09H55
050  Pelster Marcel        Middelburg        007  435 437 447 447 446 448   2225 13H35
051  Abbink Herman         AV'56             073  431 434 439 446 445 445   2209 10H55
052  Richard Marcel        Zoutelande        015      430 438 443 444 447   2202 11H55
053  Sandee Henk           Kamperland        019  434 429 437 442 441 446   2200 04H65
054  Boer Tjitte de        Middelburg        044  432 428 436 441 440 443   2192 05H65
055  Dingemanse Jurgen     Biggekerke        051  429 427 435 440 439 444   2187 18H45
056  Pleijte Tim           Dynamica          058  500         500 500 500   2000 09H20
057  Kok Erik              Dynamica          013  487 489     492 491       1959 14H35
058  Louws Kees            Middelburg        014          483 489 485 491   1948 15H35
059  Putter Rico de        Goes              027      484 484 486 483       1937 10H20
060  Nunen John van        AV'56             084  453     452 466     463   1834 16H35
061  Huurman Wim           AV'56             037  446 446 449 456           1797 12H55
062  Geldof Ruud           Dynamica          028  441 444 446         451   1782 13H55
063  Helmich Werner        Kapelle           006  443 436 441 448           1768 17H35
064  Saija Boy             Dynamica          004      432     444 443 449   1768 19H45
065  Meeuwsen Martijn      Krabbendijke      075  433 431 440     442       1746 11H20
066  Sparrentak Wim van    Dynamica          045  494 494 497               1485 20H45
067  Walhout Adriaan       Dynamica          069  495 495             483   1473 18H35
068  Verhage Arjo          Dynamica          005  489             482 485   1456 21H45
069  Velkers Michel        AV'56             031  477 472 475               1424 19H35
070  Wisse Pieter A.C.     Dynamica          061  476 468             473   1417 22H45
071  Wilde Jan de          AV'56             089      469 474         472   1415 14H55
072  Kraan Pim             Dynamica          057  464     467     466       1397 20H35
073  Dalebout Leo          Dynamica          017  467 463 466               1396 15H55
074  Aartsen Arthur van    Dynamica          049  452     461 461           1374 21H35
075  Liefboer Joost        Souburg           047  457 450 455               1362 22H35
076  Delzenne Mart-Jan     Krabbendijke      086  437 433     449           1319 23H35
077  Sipma Jan             Meliskerke        048  430 426             442   1298 16H55
078  Adan Erwin            Dynamica          002  497 498                   0995 12H20
079  Boks Jorim de         Dynamica          080  473 471                   0944 13H20
080  Wisse Piet            Aagtekerke        077  466     477               0943 23H45
081  Loon Jan van          Vlissingen        030  456             453       0909 14H20
082  Carol Robert          Dynamica          009                      474   0474 24H45
083  Kaljouw David         Koudekerke        010      465                   0465 15H20
084  Tempelaar Wim         Dynamica          016      440                   0440 17H55
 
opmerkingen binnen vijf dagen
o.v.v STARTNUMMER naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
    organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56
>>>>>PZC-stratenloopcircuit 2015 vrouwen
>>>>>naam                  vereniging        stn  yer dom wkp bhs vli zou  ptn
001  Verschuure Monique    AV'56             285  500 500 500 500 500 500   2500 01D35
002  Kleinepier Loura      Middelburg        299      499 499 499 499 499   2495 01D20
003  Linde Annet van der   AV'56             268  498 497 498 498 498 498   2490 02D35
004  Verstelle Rian        AV'56             269  492 495 496 496 497 497   2481 01D45
005  Koene Ingrid          AV'56             287  495 494 495 495 495 496   2476 02D45
006  Dijk Marian van       Dynamica          293  497 496 493 485 490 495   2471 03D45
007  Joziasse Sandra       Dynamica          263  496 491     493 494 494   2468 03D35
008  Strating Henny        AV'56             272  494 489 491 492 492       2458 04D45
009  Vries Jannie de       Dynamica          276  491 490 489 490 491 489   2451 01D55
010  Belzen Tanita van     AV'56             271  488 487 490 489 489 493   2449 02D20
011  Geschiere Suzanne     Dynamica          267  489 488 488 488 488 490   2443 05D45
012  Veringa Caroline      Dynamica          283  487 485 487 491 485 492   2442 04D35
013  Voorham Krista        DeltaSport        261      486 485 486 486 487   2430 05D35
014  Noorden Karin van     Vlissingen        279  482 481     487 487 488   2425 06D45
015  Maas Jolanda          AV'56             280  485 483 483 482 482 485   2418 03D20
016  Steenblok Marian      AV'56             270  483 482 484 484 484       2417 06D35
017  Verschuure Annemarie  AV'56             273  481 480 481 483 481 486   2412 07D35
018  Jong Lisette de       AV'56             286  480 478 480 481 479       2398 08D35
019  Tempelaar Ineke       Dynamica          291      475 478 480 480 484   2397 02D55
020  Sluijs Esther van     AV'56             284  479 476 479 479 478       2391 09D35
021  Goossen Marion        Scheldesport      275  478 474 477 478 475 483   2391 10D35
022  Baak Miriam           Souburg           295  475 472 475 477 476 480   2383 11D35
023  Wilde Lena de         avvn Vlissingen   282  477 473 476     471 481   2378 03D55
024  Doeselaar Michelle v  Vlissingen        289  469 471 474 475 474 482   2376 04D20
025  Glerum Sylvia         DeltaSport        294  474 469 470 474 473 479   2370 12D35
026  Fredriks Ria          AV'56             288  472 466 473 476 472 476   2369 04D55
027  Schipper Marjan       Middelburg        264  471 470     473 470 478   2362 13D35
028  Hemert Joke van       Nieuwdorp         292  470     471 472 469 477   2359 05D55
029  Kleven Lenie van      avvn Vlissingen   281  473 467 472 471 468       2351 06D55
030  Zwieten Els van       DeltaSport        277  468 465 469     467 475   2344 07D55
031  Sluijs Andrea v d     Flakkee           255  490 493 497     494       1974 07D45
032  Versluis Linda        Gapinge           262      492 494 494 493       1973 08D45
033  Verhulst Petra        Dynamica          266      479 482     483 491   1935 09D45
034  Gilst Paola van       AV'56             278  499 498     497           1494 14D35
035  Boone Mariska         Vlissingen        274  493     492     496       1481 15D35
036  Sinke Natalie         Vlissingen        290  486 484 486               1456 16D35
037  Capello Evelien       's-Heerenhoek     296  484 477                   0961 05D20
038  Wisse Mirjam          Dynamica          265  476 468                   0944 10D45
039  Lievense Corina       Middelburg        260                  477       0477 17D35
 
opmerkingen binnen vijf dagen
o.v.v STARTNUMMER naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
    organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56

>>>>>PZC-jeugdcircuit 2015 
>>>>>naam                  vereniging        stn  yer dom wkp bhs vli zou  ptn
001  Graaf Robert de       AV'56             972  500 500 500         500   2000 01J11
002  Elsgeest Youri        AV'56             967  497 499 499 499 499       1996 01J13
003  Tuil Niels van        DeltaSport        947      498     500 500 498   1996 02J13
004  Joziasse Jeroen       Middelburg        986  489 496 497 498 494 494   1985 03J13
005  Zerbib Raphael        Dynamica          945      497     496 496 496   1985 02J11
006  Putten Shelby van     AV'56             990  495 495 496     491 488   1977 01M11
007  Putten Axl van        AV'56             989  492 494 494     493 493   1974 04J13
008  Koops Thijs           Souburg           995      493 493 494 489 490   1970 03J11
009  Joossens Nynke        Dynamica          981  487 489 495 493     491   1968 02M11
010  Graaf Amy de          AV'56             973  490 492 489         492   1963 01M09
011  Geldof Jasmijn        Dynamica          993  491 490 488         487   1956 03M11
012  Steenblok Koen        AV'56             991      487 490 492 487       1956 01J07
013  Lorier Lisanne        Dynamica          996  485 486     489 488 489   1952 02M09
014  Lievense Kevin        Middelburg        977  488 488 484 490 480 483   1950 05J13
015  Harthoorn Lukas       AV'56             958  484 484 482 491 486       1945 04J11
016  Veerhoek Maik         Meliskerke        961  483 485 480 488 482       1938 02J07
017  Verhulst Finn         Kloetinge         983  486     486     481 485   1938 03J07
018  Verhulst Skip         Kloetinge         982  482     479 483 476 484   1928 01J09
019  Karelse Yara          AV'56             984  480 482 477 487 478       1927 03M09
020  Karelse Ryan          AV'56             998      479 476 485 479       1919 05J11
021  Luijk Zoe van         AV'56             997  476 480 471 482     480   1918 04M09
022  Dees Tom              Goes              987  478 476 478 475 466       1907 06J11
023  Lievense Carmen       Middelburg        978  473 478 469 477 472 479   1907 05M09
024  Harthoorn Marise      AV'56             957  477 477 473 479 471       1906 01M07
025  Wisse Maria           Dynamica          963  472 475 475     470 482   1904 01M13
026  Harthoorn Patrick     Kapelle           944      481 467 476 473       1897 07J11
027  Lievense Rengie       Middelburg        976  470 470 462 469 465 473   1882 06M09
028  Verhulst Flo          Kloetinge         985  467     464     468 474   1873 04J07
029  Booman Anouk          Nieuwdorp         988  462 469     471 459 471   1873 02M07
030  Sluijs Femke van      AV'56             999  461 464 460 472 464 470   1870 07M09
031  Kok Timon             Arnemuiden        965  469 467 463     469       1868 02J09
032  Dees Rody             AV'56             994  464 465 461 473 463       1865 05J07
033  Veerhoek Max          Meliskerke        962  494     498 497           1489 06J13
034  Simonse Marit         AV'56             979  475 474 474               1423 03M07
035  Nunen Daan van        Middelburg        943      473 466 484           1423 03J09
036  Simonse Jesper        Goes              980  466 468 472               1406 04J09
037  Elstgeest Lottie      s-Heerenhoek      966  465 466     474           1405 08M09
038  Luijk Teis van        AV'56             975  460         468     467   1395 04M07
039  Lijnen Annemijn       Eindhoven         902                  448 477   0925 05M07
040  Lijnen Imme           Eindhoven         901                  454 469   0923 06M07
041  Boonman Jasper        Nieuwdorp         959  459             456       0915 06J07
042  Kapteijn Stef         AV'56             971  499                       0499 07J13
043  Jagt Yanis van der    CSS Ploiesti      886                      499   0499 08J13
044  Seppenwoolde Wouter   av RIJssen        909                  498       0498 05J09
045  Anrooij Shirin van    AV'56             970  498                       0498 02M13
046  Seppenwoolde Frank    av Rijssen        908                  497       0497 09J13
047  Randtwijk Tess van    AV'34 Apeldoorn   890                      497   0497 09M09
048  Graaf Brigitte de     AV'56             974  496                       0496 03M13
049  Aben Jelle            Den Bosch         881                      495   0495 08J11
050  Houtzager Ruchama     DeltaSport        928              495           0495 04M11
051  Krijt Ticho           Deventer          918                  495       0495 10J13
052  Timmermans Tristan    Yerseke           964  493                       0493 11J13
053  Sighem Arjen van      Westkapelle       939          492               0492 12J13
054  Steenbakker Lars      s-Heerenhoek      917                  492       0492 13J13
055  Joosse Finn           Middelburg        950      491                   0491 09J11
056  Baeten Boyke          Hilversum         938          491               0491 14J13
057  Joosse Finn                             897                  490       0490 10J11
058  Joosse Xander         Dynamica          929          487               0487 11J11
059  Kort Karlijn          Curacau           883                      486   0486 10M09
060  Benthin Finn          Alblasserdam      923              486           0486 15J13
061  Vaardegem Tygo van    Westkapelle       940          485               0485 12J11
062  Kraker Jasmine de     Dynamica          904                  485       0485 07M07
063  Hermans Ruben         Atl Maatstricht   916                  484       0484 13J11
064  Kole Stijn            Dynamica          948      483                   0483 07J07
065  Verhulst Mikai        Westkapelle       933          483               0483 06J09
066  Siebons Marleen       Vlissingen        919                  483       0483 04M13
067  Blommaert Tijs        Wolphaartsdijk    954  481                       0481 07J09
068  Feleus Milan          Westkapelle       930          481               0481 08J09
069  Vael Luca             Dynamica          892                      481   0481 09J09
070  Bouwman Micca         B Haamstede       925              481           0481 10J09
071  Franse Max            B Haamstede       922              480           0480 14J11
072  Marijs Anouk          Arnemuiden        956  479                       0479 11M09
073  Heuser Marc           Hoge Licht        870                      478   0478 11J09
074  Dijkman Cliff         B Haamstede       927              478           0478 12J09
075  Postma Jasper         Vlissingen        921                  477       0477 13J09
076  Berg Nino vd          AV'56             885                      476   0476 14J09
077  Peetoom Nova          Essen             911                  475       0475 05M11
078  Schail Eva            Middelburg        880                      475   0475 08M07
079  Kraker Pascalle de    Dynamica          906                  474       0474 06M11
080  Zuidweg Mart          Kloetinge         969  474                       0474 08J07
081  Vervuurt Tim          Middelburg        951      472                   0472 16J13
082  Schipper Colin de     Middelburg        882                      472   0472 15J09
083  Koopman Kasper        Dynamica          952      471                   0471 09J07
084  Elstgeest Bart        s-Heerenhoek      968  471                       0471 15J11
085  Rietberg Stein        Dynamica          931          470               0470 10J07
086  Bouwman Kyani         B Haamstede       926              470           0470 09M07
087  Jippi Richard         Bochum            935          468               0468 17J13
088  Wiedenhoff Roy        Middelburg        884                      468   0468 11J07
089  Meeuwsen Christian    Krabbendijke      960  468                       0468 16J11
090  Schaik Eva            Middelburg        894                  467       0467 10M07
091  Boonman Jarno         B Haamstede       924              467           0467 18J13
092  Wieddenhoff Sven      Middelburg        889                      466   0466 16J09
093  Koole Hilde           Dynamica          934          465               0465 12M09
094  Jong Nienke de        Kapelle           955  463                       0463 07M11
095  Houmes Abel           Vlissingen        912                  462       0462 17J09
096  Houmes Sem            Vlissingen        914                  461       0461 17J11
097  Negerman Daniel       Hilversum         907                  460       0460 18J09
098  Geldof Roos           Dynamica          932          459               0459 11M07
099  Kolijn Clarinda       Souburg           899                  458       0458 13M09
100  Kolijn Aloys          Souburg           898                  457       0457 12J07
101  Siebons Emma          Vlissingen        920                  455       0455 08M11
102  Lorier Floor          Vlissingen        900                  453       0453 12M07
103  Gils Sara van         Vlissingen        896                  452       0452 13M07
104  Gils Noele van        Vlissingen        895                  451       0451 09M11
105  Houmes Jonah          Vlissingen        913                  450       0450 13J07
106  Boonman Marjolein     Nieuwdorp         903                  449       0449 10M11
107  Veerhoek Max          Meliskerke        893                  447       0447 19J13
 
opmerkingen binnen vijf dagen
o.v.v STARTNUMMER naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
    organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56