2014 Uitslag Kerstloop Afdrukken
    Kerstloop 9 km
001 Harmes Erwin             Middelburg       254 0:29:29    1eH
002 Overgaauw Ronnie         Zoutelande       130 0:30:28    2eH
003 Walhout Adriaan          Middelburg       296 0:32:00    3eH
004 Bouterse Neal            Castricum        255 0:32:11    4eH
005 Musters Rob              Oud Gastel       154 0:32:15    5eH
006 Noorden Huub van         Yerseke          216 0:32:20    6eH
007 Schrier Michel           Vlissingen       258 0:32:29    7eH
008 Sparrentak Wim van       St Laurense      037 0:32:35    8eH
009 Versluijs Joeri          Middelburg       127 0:32:40    9eH
010 Geldof Marco             Middelburg       049 0:32:45   10eH
011 Hoosemans Ruud           Vlissingen       149 0:33:08   11eH
012 Koole Niels              Zoutelande       288 0:33:33   12eH
013 Boogaard Wilco           Middelburg       351 0:33:39   13eH
014 Verhage Arjo             Aagtekerke       033 0:34:10   14eH
015 Boks Jorim de            Middelburg       476 0:34:23   15eH
016 Sturm Pieter             Souburg          070 0:34:46   16eH
017 Engels Anjolie           Middelburg       046 0:34:55    1eD
018 Alphen Edwin van         Vlissingen       141 0:34:57   17eH
019 Buijk Michel             Middelburg       292 0:35:04   18eH
020 Nooijer Bas de           Koudekerke       286 0:35:07   19eH
021 Griet Ramon v d          Vlissingen       273 0:35:10   20eH
022 Kok Erik                 Arnemuiden       057 0:35:12   21eH
023 Vermeulen Sven           Vlissingen       261 0:35:15   22eH
024 Wattel Adriaan           Middelburg       200 0:35:17   23eH
025 Besuijen Marius          St Laurens       098 0:35:55   24eH
026 Karelse Johan            Heinkenszand     110 0:35:57   25eH
027 Belzen Corne van         Middelburg       507 0:36:00   26eH
028 Stokvis Jorrit           Hengelo          054 0:36:02   27eH
029 Vries Juriena de         Nijmegen         153 0:36:04    2eD
030 Vervloet Bob             Grijpskerke      515 0:36:08   28eH
031 Nieuwenhuijze John       Kloetinge        275 0:36:11   29eH
032 Brouwer Sjaak            Vlissingen       132 0:36:14   30eH
033 Carol Robert             Middelburg       203 0:36:16   31eH
034 Damen Erik               Koudekerke       499 0:36:20   32eH
035 Nood Jeroen de           Middelburg       461 0:36:25   33eH
036 Kranenburg Arjan         Souburg          289 0:36:27   34eH
037 Bekink Michel            Goes             246 0:36:29   35eH
038 Stroo Marinus            Middelburg       395 0:36:32   36eH
039 Hoogesteger Olof         Vlissingen       244 0:36:34   37eH
040 Boot Arjan               Kloetinge        013 0:36:36   38eH
041 Tol Mathieu van          Vlissingen       208 0:36:46   39eH
042 Verhaagen Hans           Goes             455 0:36:55   40eH
043 Linden Peter van der     Vlissingen       441 0:37:04   41eH
044 Visser Bart de           Serooskerke      056 0:37:11   42eH
045 Wisse Pieter A.C.        Biggekerke       212 0:37:22   43eH
046 Tongeren Miquel van      Middelburg       547 0:37:26   44eH
047 Ton Leonie               Zierikzee        080 0:37:37    3eD
048 Ridderhof Michel         Middelburg       549 0:37:43   45eH
049 Dekker Peter             Zoutelande       485 0:37:55   46eH
050 Spriujt Kevin            Meliskerke       424 0:37:59   47eH
051 Noorden Bart van         Yerseke          152 0:38:01   48eH
052 Wondergem Lous           Middelburg       133 0:38:04   49eH
053 Mesu Ruud                Middelburg       560 0:38:10   50eH
054 Mesu Ron                 Middelburg       556 0:38:13   51eH
055 Florie JanWillem         Middelburg       462 0:38:15   52eH
056 Verhage Bram             Aagtekerke       285 0:38:18   53eH
057 Megen Robbert van        Middelburg       293 0:38:20   54eH
058 Blok Marc                Heinkenszand     347 0:38:23   55eH
059 Louws Jan                Middelburg       072 0:38:25   56eH
060 Bernard Michiel          Domburg          422 0:38:27   57eH
061 Wilde Renate de          Wilhelminadorp   335 0:38:29    4eD
062 Vogel Olde               Koudekerke       500 0:38:32   58eH
063 Wouters Wim              Kruiningen       151 0:38:33   59eH
064 Franse Jelijn            Amsterdam        525 0:38:34    5eD
065 Verhaagen Ruben          Goes             456 0:38:41   60eH
066 Oostdijk Harry           Kruiningen       277 0:38:44   61eH
067 Ovaa Ronald              Koudekerke       498 0:38:49   62eH
068 Lous Henk                Vlissingen       124 0:38:53   63eH
069 Kaljouw David            Koudekerke       048 0:38:56   64eH
070 Moes Piet                Koudekerke       210 0:38:59   65eH
071 Janse Jos                Middelburg       481 0:39:02   66eH
072 Divendal Ewout           Amsterdam        144 0:39:05   67eH
073 Goeree Bas               Middelburg       092 0:39:05   68eH
074 Bakker Ronald            Vlissingen       551 0:39:07   69eH
075 Aartsen Arthur van       Middelburg       063 0:39:09   70eH
076 Wattel Niek              Middelburg       091 0:39:11   71eH
077 Kant Hanno               Middelburg       404 0:39:15   72eH
078 Versluijs Jochem         Souburg          125 0:39:17   73eH
079 Kraan Pim                Vlissingen       340 0:39:25   74eH
080 Steketee Maurice         Middelburg       075 0:39:27   75eH
081 Hollander Kees den       Drieschor        267 0:39:28   76eH
082 Versluijs Wendy          Kapelle          015 0:39:29    6eD
083 Verburg Wim              Goes             058 0:39:30   77eH
084 Franse Berbel            Vlissingen       527 0:39:35    7eD
085 Ovaa Johan               Koudekerke       245 0:39:37   78eH
086 Lous Isabel              Vlissingen       146 0:39:39   79eH
087 Gunst Bastiaan           Middelburg       532 0:39:44   80eH
088 Woestijne Rinus vd       Middelburg       544 0:39:47   81eH
089 Swiers Jurjen            Vlissingen       401 0:39:52   82eH
090 Rijkhoek Peter           Vlissingen       449 0:39:55   83eH
091 Rijkhoek Robin           Amsterdam        448 0:39:59   84eH
092 Staal Kees               Aagtekerke       201 0:40:01   85eH
093 Vaardegem Jan van        Westkapelle      024 0:40:03   86eH
094 Westeinde Marco v't      Arnemuiden       495 0:40:05   87eH
095 Boonman Eva              Middelburg       403 0:40:07   88eH
096 Meulmeester Manfred      Vlissingen       020 0:40:10   89eH
097 Lindenbergh Paul         Goes             521 0:40:12   90eH
098 Spaans Gerrit            Goes             079 0:40:16   91eH
099 But Dennis               Middelburg       557 0:40:18   92eH
100 Ovaa Rudy de             Middelburg       031 0:40:20   93eH
101 Wynacker Rudi            Vlissingen       553 0:40:22   94eH
102 Westrate Matthieu        Yerseke          334 0:40:24   95eH
103 Bakker Chris             Rhoon            519 0:40:26   96eH
104 Tolman Wiebe             Heinkenszand     488 0:40:28   97eH
105 Lindenberg Martijn       Veere            440 0:40:32   98eH
106 Nunen John van                            442 0:40:34   99eH
107 Jansen Angelique         Middelburg       053 0:40:36    8eD
108 Waal Jack de             Vlissingen       102 0:40:41  100eH
109 Uitterhoeve Marcel       s-HArendskerke   213 0:40:44  101eH
110 Pouwelse Arthur          Middelburg       454 0:40:48  102eH
111 Grave Herman de          Vlissingen       202 0:40:50  103eH
112 Hamelink Marjo           Souburg          480 0:40:53    9eD
113 Boks Aron de                              477 0:40:55  104eH
114 Scheele Gian             Zaamslag         423 0:40:58  105eH
115 Wynacker Eric            Amsterdam        554 0:40:59  106eH
116 Regt Bianca de           Middelburg       425 0:41:02   10eD
117 Nooijer Jeroen           Baarn            096 0:41:04  107eH
118 Meijers Andre            Hoedekenskerke   415 0:41:06  108eH
119 Vonsee Dennis            Vlissingen       234 0:41:08  109eH
120 Moerland Yvonne          Yerseke          137 0:41:10   11eD
121 Woerkom Guilbert van     Vlissingen       218 0:41:12  110eH
122 Zondervan Gerwin         Kapelle          029 0:41:15  111eH
123 Overweel John            Middelburg       084 0:41:19  112eH
124 Boom Arno v d            Ovezande         534 0:41:21  113eH
125 Sturm Kees               Vlissingen       540 0:41:23  114eH
126 Loon Jan van             Vlissingen       030 0:41:24  115eH
127 Wouwe Guy van            Dishoek          278 0:41:26  116eH
128 Nieuwkerk Corne          Koudekerke       530 0:41:32  117eH
129 Franssen Jeroen          Vlissingen       408 0:41:34  118eH
130 Besuijen Wim             Middelburg       027 0:41:35  119eH
131 Sparrentak Krijn van     Biggekerke       243 0:41:38  120eH
132 Vries Jan de             Biggekerke       126 0:41:40  121eH
133 Kloet John               Heinkenszand     487 0:41:45  122eH
134 Jongma Sicco             Middelburg       349 0:41:47  123eH
135 Toutenhoofd Vincent      Westkapelle      509 0:41:49  124eH
136 Sturm Elmar              Koudekerke       446 0:41:51  125eH
137 Bruggencate Auke ten     Vlissingen       541 0:41:55  126eH
138 Dekker Ronny             Meliskerke       001 0:41:55  127eH
139 Kloosterboer Jaron       Vlissingen       223 0:41:57  128eH
140 Feleus Srefan            Westkapelle      108 0:41:59  129eH
141 Gils Richard van         Vlissingen       486 0:42:01  130eH
142 Krocke Ronnie            Souburg          121 0:42:03  131eH
143 Nooijer Dennis de        Vlissingen       493 0:42:05  132eH
144 Vries Martijn de         Middelburg       148 0:42:07  133eH
145 Corbijn Marijn           Den Haag         155 0:42:10  134eH
146 Duim Wouter                               475 0:42:13  135eH
147 Latuheru Roel            Middelburg       559 0:42:16  136eH
148 Hoeve Bas van            Vlissingen       497 0:42:18  137eH
149 Vlieger Johan de         Vlissingen       073 0:42:21  138eH
150 Smits Jack               Souburg          348 0:42:23  139eH
151 Koppejan Martin          Huizen           236 0:42:25  140eH
152 Beek Lars van der        Huybergen        494 0:42:27  141eH
153 Verbeek Christel         Vlissingen       542 0:42:29   12eD
154 Hoosemans Martijn        Vlissingen       157 0:42:30  142eH
155 Konings Aswin            Middelburg       081 0:42:31  143eH
156 Driets Marcel v d        Vlissingen       417 0:42:34  144eH
157 Dominicus Jan            Middelburg       558 0:42:36  145eH
158 Swaluw Ronald v d        Goes             505 0:42:37  146eH
159 Cloet Toine              Vlissingen       504 0:42:40  147eH
160 Grootjans Julian         Arnemuiden       339 0:42:42  148eH
161 Dijkstra Seth            Middelburg       066 0:42:45  149eH
162 Koole Kari               Serooskerke      280 0:42:49  150eH
163 Zweden Dirk van                           468 0:42:51  151eH
164 Geuze Ada                Lgr G            548 0:42:53   13eD
165 Minnaard Hans            Yerseke          538 0:42:55  152eH
166 Jonge Ruben de           s-Heerenhoek     433 0:43:01  153eH
167 Dekker Johan             Middelburg       490 0:43:07  154eH
168 Baas Sjaak               Souburg          227 0:43:12  155eH
169 Dekker Han               Breda            064 0:43:15  156eH
170 Eekelen Tonny van        Roosendaal       263 0:43:18  157eH
171 Henneke Michiel          Deventer         420 0:43:20  158eH
172 Bergmans Mark            Nijmegen         503 0:43:22  159eH
173 Leijnse Veroni           Zoutelande       011 0:43:24   14eD
174 Grootjans Niek           Arnemuiden       333 0:43:29  160eH
175 Belzen Niel van          Middelburg       411 0:43:31  161eH
176 Platteeuw Bart           Vlissingen       019 0:43:33  162eH
177 Lampert Bram                              299 0:43:35  163eH
178 Driest Ronald v d        Vlissingen       412 0:43:43  164eH
179 Meijers Daan             Zaandam          929 0:43:45  165eH
180 Mol Wesley               Kapelle          343 0:43:48  166eH
181 Hazinck Koos             Koudekerke       472 0:43:50  167eH
182 Koole Jackie             Koudekerke       142 0:43:54  168eH
183 Belzen Adrie van         Westkapelle      055 0:43:57  169eH
184 Corbijn Hans             Oostkapelle      123 0:43:59  170eH
185 Schipper Lisette de                       555 0:44:00   15eD
186 Lange Justus             Utrecht          017 0:44:03  171eH
187 Eerland Robert           Souburg          925 0:44:05  172eH
188 Boone Guido              Souburg          298 0:44:06  173eH
189 Kreke Annet v d          Souburg          295 0:44:07   16eD
190 Flikweert Rian           Middelburg       059 0:44:08   17eD
191 Pluijlaar Joost          Middelburg       233 0:44:08  174eH
192 Nooijer Jenny de         Middelburg       090 0:44:09   18eD
193 Kouwer Ruben             Middelburg       533 0:44:09  175eH
194 Gijzel Antoine           Kapelle          269 0:44:14  176eH
195 Eijzeren Rene van        Middelburg       051 0:44:17  177eH
196 Bruijne Fred de          Vlissingen       443 0:44:19  178eH
197 Lindenburg Maup          Serooskerke      531 0:44:21  179eH
198 Guequierre John          Middelburg       050 0:44:25  180eH
199 Stel Jack van            Goes             119 0:44:27  181eH
200 Bostelaar Rene           Rotterdam        518 0:44:35  182eH
201 Perk Annelies van de     Souburg          112 0:44:39   19eD
202 Polderman Sam            Middelburg       217 0:44:43  183eH
203 Joosse Hans              Middelburg       093 0:44:48  184eH
204 Sparrentak Evelien van   St Laurens       482 0:44:50   20eD
205 Jobse Christian          Middelburg       083 0:44:53  185eH
206 Rijke Ronald de          Middelburg       514 0:44:55  186eH
207 Eenennaam Ton van        Vlissingen       077 0:44:58  187eH
208 Teraar Pascale           Vlissingen       537 0:45:02   21eD
209 Rommers Marc             Vlissingen       479 0:45:04  188eH
210 Moerland Rene            Yerseke          138 0:45:07  189eH
211 Maas Jolanda             Goes             291 0:45:10   22eD
212 Eckhardt Marlou          Wemeldinge       016 0:45:11   23eD
213 Janse Wim                                 282 0:45:13  190eH
214 Nooijer Martin de        Koudekerke       107 0:45:16  191eH
215 Vermeulen Eline          Rotterdam        517 0:45:20   24eD
216 Bommelje Wim             Vlissingen       147 0:45:27  192eH
217 Jonge Guillaume de       Souburg          006 0:45:31  193eH
218 Verbrugge Mees           Goes             457 0:45:33  194eH
219 Slagboom Thijs           Middelburg       451 0:45:33  195eH
220 Ebbers Jelle             Middelburg       259 0:45:35  196eH
221 Boogaard JaapJan         Rotterdam        561 0:45:37  197eH
222 Richard Marcel           Zoutelande       109 0:45:44  198eH
223 Huiszoon Jan-Willem      Arnemuiden       337 0:45:45  199eH
224 Belzen Kees van          Vlissingen       512 0:45:46  200eH
225 Huiszoon Willen          Middelburg       445 0:45:47  201eH
226 Dekker Cees              Middelburg       065 0:45:50  202eH
227 Verhulst Petra           Westkapelle      038 0:45:52   25eD
228 Saija Boy                Middelburg       060 0:45:53  203eH
229 Pagter Rob de            Ritthem          265 0:45:56  204eH
230 Linden Crum van der      Vlissingen       483 0:45:58  205eH
231 Sinke Natalie            Vlissingen       009 0:46:00   26eD
232 Besuijen Jan             Serooskerke      272 0:46:04  206eH
233 Mol Peter                Kapelle          344 0:46:07  207eH
234 Priem Arthur             Koudekerke       226 0:46:09  208eH
235 Dijk Vincent van         Middelburg       545 0:46:19  209eH
236 Dingemanse Arjen         Amsterdam        248 0:46:22  210eH
237 Groote Ilona de          Souburg          028 0:46:25   27eD
238 Bostelaar Benito                          434 0:46:27  211eH
239 Brasser Bram             Vlissingen       502 0:46:31  212eH
240 Ingelse Coen             Middelburg       543 0:46:34  213eH
241 Waal Dennis de           Vlissingen       956 0:46:37  214eH
242 Meij Jacco de            Ritthem          469 0:46:39  215eH
243 Jobse Matthijs           St Laurens       539 0:46:43  216eH
244 Kwakkelaar Harry         Vlissingen       522 0:46:44  217eH
245 Bostelaar Jan            Westkapelle      516 0:46:47  218eH
246 Melis Rene                                489 0:46:48  219eH
247 Dijkstra Gerro           Zutphen          331 0:46:53  220eH
248 Bakker Elwyn             Rotterdam        550 0:46:55  221eH
249 Leijnse Cees             Middelburg       143 0:46:57  222eH
250 Grootjans Piet           Arnemuiden       332 0:46:59  223eH
251 Goedegebuure Leo         s-HArendskerke   506 0:47:00  224eH
252 Pree Marc de             Vlissingen       342 0:47:03  225eH
253 Bos Frans                Vlissingen       239 0:47:04  226eH
254 Nesu Stefan              Kapelle          209 0:47:07  227eH
255 Ovaa Piet                Meliskerke       297 0:47:11  228eH
256 Verlinde Johan                            276 0:47:13  229eH
257 Verdonk Maarten          Vlissingen       268 0:47:16  230eH
258 Geerten Agent            Middelburg       249 0:47:18  231eH
259 Kraker Erik de           Aagtekerke       473 0:47:18  232eH
260 Oosterbaan Saskia        Vlissingen       022 0:47:19   28eD
261 Ars Danny                                 418 0:47:20  233eH
262 Rozendaal Christl        Kapelle          253 0:47:21   29eD
263 Kort Marcel              Vlissingen       439 0:47:23  234eH
264 Huiszoon Mireille        Arnemuiden       338 0:47:25   30eD
265 Botman Kobus             Middelburg       014 0:47:28  235eH
266 Gruiter Jacco v d        Arnemuiden       336 0:47:31  236eH
267 Franse Seya              Amsterdam        526 0:47:32   31eD
268 Lievense Hans            Middelburg       240 0:47:34  237eH
269 Sommeijer Marcel         Souburg          294 0:47:45  238eH
270 Kraker Kees de           Nw St Joosland   402 0:47:47  239eH
271 Rombout Jan              Zoutelande       290 0:47:48  240eH
272 Aspert Jack van          Middelburg       114 0:47:49  241eH
273 Janse Johnny             Koudekerke       444 0:47:51  242eH
274 Gender Joeri van de      Herentals        496 0:47:54  243eH
275 Richard Marion           Zoutelande       042 0:47:55   32eD
276 Schot Jan                Middelburg       405 0:47:56  244eH
277 Belzen Kenneth van       Vlissingen       513 0:47:58  245eH
278 Sluijs Esther van        Kloetinge        045 0:48:01   33eD
279 Willeboordse Henk        Zoutelande       341 0:48:02  246eH
280 Damman Niels             B o Zoom         491 0:48:04  247eH
281 Schetters Tonnie                          409 0:48:06  248eH
282 Katsman JanPeter         Middelburg       352 0:48:07  249eH
283 Nijhof Ro                Middelburg       353 0:48:09  250eH
284 Goormachtig Mariska      Nw St Joosland   484 0:48:12   34eD
285 Maljaars Sytse           Souburg          131 0:48:14  251eH
286 Pol Serge van der        Vlissingen       068 0:48:16  252eH
287 Carol Michel             Arnemuiden       410 0:48:18  253eH
288 Oskam Eric               Vlissingen       103 0:48:20  254eH
289 Stijns Arthur            Oudelande        229 0:48:31  255eH
290 Zweeden Robby van        Vlissingen       205 0:48:35  256eH
291 Huppertz Ans             Tilburg          043 0:48:38   35eD
292 Scheider Hennie          Kapelle          524 0:48:40  257eH
293 Haar Jordi van de        Middelburg       002 0:48:43  258eH
294 Kachanowski Bruno        Middelburg       431 0:48:43  259eH
295 Konings Nicole           Middelburg       082 0:48:48   36eD
296 Vaardegem Piet van       Westkapelle      032 0:48:52  260eH
297 Schoe Edwin              Middelburg       105 0:48:53  261eH
298 Wijk Remco van           Middelburg       452 0:49:05  262eH
299 Kaspers Samuel           Haarlem          413 0:49:08  263eH
300 Nooijer Kim de           Koudekerke       287 0:49:10   37eD
301 Kochanowski Monique      Middelburg       432 0:49:12  264eH
302 Traas Marijn             Heinkenszand     207 0:49:14  265eH
303 Verhage Regina           Aagtekerke       034 0:49:16   38eD
304 Harthoorn Jasper         Tilburg          044 0:49:18  266eH
305 Bostelaar Hans           Middelburg       231 0:49:20  267eH
306 Kortsmit Eva             Vlissingen       232 0:49:21   39eD
307 Wondergem Arma           Haarlem          134 0:49:22   40eD
308 Wondergem Nicole         Middelburg       135 0:49:24   41eD
309 Heugten Paul van         Middelburg       546 0:49:26  268eH
310 Suylekom Rogier van      Middelburg       350 0:49:27  269eH
311 Verkaart Nina            Roosendaal       005 0:49:28   42eD
312 Kraker Ruth de           Amsterdam        145 0:49:34   43eD
313 Hollebrands Richard      Vlissingen       250 0:49:36  270eH
314 Nagel Jessica            Middelburg       260 0:49:37   44eD
315 Vermeulen Stepanie       Vlissingen       262 0:49:38   45eD
316 Hoek Eva                 Middelburg       400 0:49:42   46eD
317 Huibregtse Hugo          Oosterhout       354 0:49:44  271eH
318 Verschuur Alex           Zoutelande       251 0:49:46  272eH
319 Louwerse Mink            Vlissingen       021 0:49:47  273eH
320 Bookelaar Babette        Koudekerke       426 0:49:48   47eD
321 Lensen Dignus            Souburg          094 0:49:49  274eH
322 Molengraaf Danny         Koudekerke       528 0:49:50  275eH
323 Scholten Wendy           Goes             419 0:49:53   48eD
324 Tramper Anouk            Vlissingen       100 0:49:55   49eD
325 Beilo Cesar              Veen             430 0:49:55  276eH
326 Beilo Roberto            Tilburg          428 0:49:56  277eH
327 Beilo Ronald             Vlissingen       429 0:49:57  278eH
328 Belzen Kees van          Ritthen          478 0:50:06  279eH
329 Huzon Marleen            Souburg          270 0:50:09   50eD
330 Boogaard Jan             Middelburg       562 0:50:12  280eH
331 Sipma Jan                Meliskerke       116 0:50:14  281eH
332 Janssen Xander           Vlissingen       465 0:50:18  282eH
333 Ridderhof Miranda        Middelburg       453 0:50:29   51eD
334 Sturm Mirjam             Middelburg       118 0:50:33   52eD
335 Wisse Carolien           Grijpskerke      089 0:50:37   53eD
336 Wondergem Tono                            274 0:50:40  283eH
337 Huson Coen               Bussem           563 0:50:44  284eH
338 Tramper Ria              Vlissingen       099 0:50:46   54eD
339 Meijers Enno             Middelburg       225 0:50:49  285eH
340 Molengraaf Daan          Koudekerke       529 0:50:54  286eH
341 Buck Ciska de            Biggekerke       214 0:50:57   55eD
342 Wetten Siemen van        Den Haag         407 0:51:00  287eH
343 Wijk Ramona van          Utrecht          450 0:51:02   56eD
344 Nijmyzi Ieke             Den Haag         406 0:51:04  288eH
345 Francke Jolanda          Aagtekerke       221 0:51:25   57eD
346 Oldenboom Egbert         Vlissingen       427 0:51:27  289eH
347 Knippers Theo            Aagtekerke       220 0:51:33  290eH
348 Isael Anita              Vlissingen       466 0:51:37   58eD
349 Sol Judith               Vlissingen       437 0:51:39   59eD
350 Cijvat Bibi              Zoutelande       041 0:51:41   60eD
351 Schoe Ad                 Westkapelle      228 0:51:43  291eH
352 Visser Frenk-Jan         Middelburg       204 0:51:45  292eH
353 Jansen Bart              Mortsel          279 0:51:47  293eH
354 Kwakkelaar Loek          Vlissingen       523 0:51:50  294eH
355 Farenhorst Monique       Vlissingen       097 0:51:53   61eD
356 Nooijer Stefan de        Vlissingen       492 0:51:55  295eH
357 Jobse Elien              Vlissingen       284 0:51:59   62eD
358 Heide Mirjam van der     Nieuwdorp        012 0:52:01   63eD
359 Schoe Debbie             Middelburg       104 0:52:05   64eD
360 Lievense Tom             Westkapelle      436 0:52:15  296eH
361 Bruin Nelly de           Vlissingen       346 0:52:20   65eD
362 Driel Leo van            Vlissingen       010 0:52:28  297eH
363 Steen Nel van der        Souburg          256 0:52:46   66eD
364 Nijsse Gisela            O Sabbinge       238 0:52:47   67eD
365 Kersten Kiki                              414 0:52:47   68eD
366 Nijsse Rene              O Sabbinge       237 0:52:48  298eH
367 Vogel Jodie              Souburg          224 0:52:50  299eH
368 Pouwelse Riet            Vrouwenpolder    257 0:53:05   69eD
369 Meertens Rian            Vlissingen       008 0:53:09   70eD
370 Kok Evert de             Vlissingen       330 0:53:12  300eH
371 Elstak Paul van          Koudekerke       115 0:53:18  301eH
372 Bruijn Danielle de       Vlissingen       508 0:53:21   71eD
373 Ketterij Monique v d     Vlissingen       510 0:53:25   72eD
374 Paulusse Nick            Souburg          474 0:53:33  302eH
375 Kerstens Emiel                            416 0:53:35  303eH
376 Maale Peter van der      Koudekerke       140 0:53:37  304eH
377 Kleven Lenie van         Vlissingen       139 0:53:45   73eD
378 Bosga Sylvia             Vlissingen       464 0:53:56   74eD
379 Neufeglise Ella          Grijpskerke      136 0:53:59   75eD
380 Dingemanse Wim           Grijpskerke      113 0:54:01  305eH
381 Keulen Wim van           Biggekerke       511 0:54:06  306eH
382 Comenencia Saitia        Vlissingen       552 0:54:15   76eD
383 Eversdijk Wilma          Kapelle          129 0:54:17   77eD
384 Koppejan Ellen           Vlissingen       087 0:54:22   78eD
385 Jansma Jan               Vlissingen       421 0:54:40  307eH
386 Woerkom Willemijn van    Vlissingen       219 0:54:42   79eD
387 Meijlof Mandy                             281 0:54:45   80eD
388 Steketee Inge                             283 0:54:51   81eD
389 Liev4ense Wibo           Westkapelle      435 0:54:53  308eH
390 Stel Michela van         Goes             120 0:54:55   82eD
391 Kramer Sigrid            Koudekerke       026 0:55:04   83eD
392 Spaans Koen van          Souburg          271 0:55:06  309eH
393 Lievense Suzanne         Middelburg       501 0:55:10   84eD
394 Riegman Stefanie         Amsterdam        459 0:55:13   85eD
395 Ganseman Caroline        Goes             062 0:55:16   86eD
396 Boeije Ko                Dynamica         587 0:55:20  310eH
397 Meule Christine v d      Vlissingen       088 0:55:27   87eD
398 Eenenaam Danielle van                     470 0:55:30   88eD
399 Ganseman Nicky           Goes             061 0:55:45  311eH
400 Boogaart Deborah v d     Middelburg       101 0:55:47   89eD
401 Visser Marcel            Vlissingen       247 0:56:15  312eH
402 Forat Natasja            Middelburg       076 0:56:18   90eD
403 Corbijn Rene             Amsterdam        458 0:56:26  313eH
404 Corbijn Remko            Middelburg       460 0:56:30  314eH
405 Corbijn Hannie           Oostkapelle      122 0:57:28   91eD
406 Moolenbroek Kees van     Westkapelle      447 0:57:50  315eH
407 Oele Nancy               Heinkenszand     345 0:58:12   92eD
408 Nieuwenhuyze Lizat       s-Gravenpolder   264 0:58:16   93eD
409 Mierlo Marie-L           Vlissingen       463 0:58:33   94eD
410 Boekholtz Karin          Vlissingen       467 0:58:36   95eD
411 Vreeke Mike              Middelburg       040 0:59:23  316eH
412 Adriaanse Marcel         Middelburg       039 0:59:27  317eH
413 Rozendaal Irene          Kapelle          252 0:59:42   96eD
414 Spijkers Pascal          Vlissingen       242 0:59:44  318eH
415 Broeke Peter van den     Middelburg       069 0:59:55  319eH
416 Blom Cocky               Koudekerke       438 1:00:01  320eH
417 Jakobsen Marieke         Den Haag         156 1:01:45  321eH
opmerkingen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. o.v.v. startnummer en tijd
 
 
 
    Kerstloop 5 km
001 Schot Harmen             Middelburg       786 0:18:56    1eH
002 Gabrielse Jos                             802 0:19:19    2eH
003 Waal Bas de              Vlissingen       957 0:19:39    3eH
004 Planting Daniel          Rotterdam        760 0:20:03    4eH
005 Planting Robert          Bussem           761 0:20:05    5eH
006 Beek Emile van der       Huybergen        819 0:20:09    6eH
007 Nefs Emiel               Middelburg       953 0:20:14    7eH
008 Adriaanse Gertjan        Middelburg       945 0:20:17    8eH
009 Oostdijk Jeroen          Kruiningen       756 0:20:21    9eH
010 Bruggencate Junior       Vlissingen       837 0:20:27   10eH
011 Haterd Joep van de       Schoonhoven      936 0:20:32   11eH
012 Jozwiak Stephan          Vlissingen       769 0:20:42   12eH
013 Nieulande Martin v       nw St Jooslande  764 0:20:52   13eH
014 Zoetbrood Pascal         Utrecht          986 0:21:00   14eH
015 Mierlo Cas van           Leiden           799 0:21:10   15eH
016 Roest Martin             Souburg          770 0:21:15   16eH
017 Koppens Gijs             Amsterdam        754 0:21:29   17eH
018 Geldof Jasmijn           Middelburg       968 0:22:05    1eD
019 Geldof Ruud              Middelburg       967 0:22:08   18eH
020 Konings Sylvan           Middelburg       978 0:22:12   19eH
021 Waal Sam de              Middelburg       926 0:22:17   20eH
022 Waal Peter de            Middelburg       927 0:22:20   21eH
023 Davidse Rens             Middelburg       934 0:22:22   22eH
024 Vries Koen de            Vlissingen       805 0:22:25   23eH
025 Boone Mariska            Vlissingen       775 0:22:38    2eD
026 Bimmel Ronald            Aagtekerke       785 0:22:55   24eH
027 Jobse Wim                Veere            938 0:22:58   25eH
028 Koops Thijs              Souburg          763 0:23:07   26eH
029 Francke Leoniek          Aagtekerke       984 0:23:11    3eD
030 Beek Levi van der        Huybergen        818 0:23:28   27eH
031 Aartsen Ronald van       Middelburg       796 0:23:47   28eH
032 Besuijen Ivo             Middelburg       941 0:23:49   29eH
033 Jong Thomas de           Hoorn            833 0:23:52   30eH
034 Meule Milo v d           Vlissingen       970 0:23:57   31eH
035 Veldhuizen Martijn       Vlissingen       971 0:23:59   32eH
036 Simpelaar Erwin          Goes             767 0:24:02   33eH
037 Wattel Aron              Vrouwenpolder    842 0:24:05   34eH
038 Koster Thius             Vrouwenpolder    841 0:24:07   35eH
039 Lindebergh Jasper        Goes             828 0:24:17   36eH
040 Leeuw Mariska de         Westkapelle      817 0:24:36    4eD
041 Adriaanse Stefan         Middelburg       943 0:24:39   37eH
042 Landman Sharon           B Haamstede      928 0:24:42    5eD
043 Bert Lotte de            Vlissingen       836 0:24:48    6eD
044 Dries Stefan van den     Heinkenszand     949 0:24:54   38eH
045 Koops Edwin              Souburg          762 0:24:58   39eH
046 Jong Brend de            Hoorn            964 0:25:03   40eH
047 Mierlo Annelouk van      Vlissingen       798 0:25:09    7eD
048 Wynands Jacco            Serooskerke      816 0:25:12   41eH
049 Vermeulen Sonny          Vlissingen       812 0:25:14   42eH
050 Vermeulen Huber          Vlissingen       813 0:25:19   43eH
051 Hendriks Egbert          Leiden           933 0:25:22   44eH
052 Boer Linda de            Goes             958 0:25:30    8eD
053 Nijnatten Laura v        Koudekerke       765 0:25:33    9eD
054 Kraam Suzanne                             776 0:25:37   10eD
055 Meij Jenz de             Ritthem          804 0:25:47   45eH
056 Luteijn Leo              Wemeldinge       959 0:25:52   46eH
057 Coppoolse Aron           Serooskerke      815 0:25:56   47eH
058 Wijkhuis Ramona          Biggekerke       999 0:26:00   11eD
059 Nefs Erica               Middelburg       954 0:26:04   12eD
060 Ruyter Tonny de          Vlissingen       768 0:26:10   48eH
061 Blaas Annelies           Meliskerke       758 0:26:21   13eD
062 Putte Jacques van        Aagtekerke       930 0:26:27   49eH
063 Dries Gerard v d         Heinkenszand     790 0:26:30   50eH
064 Minnaard Petra           Koudekerke       832 0:26:35   14eD
065 Wisse Mirjam             Biggekerke       932 0:26:49   15eD
066 Wisse Pieter HA          Biggekerke       471 0:26:55   51eH
067 Vries Marieke de         Zoutelande       793 0:26:59   16eD
068 Dane John                Vlissingen       808 0:27:02   52eH
069 Karelse Jan              Heinkenszand     777 0:27:05   53eH
070 Bruijne Stephan de       HHendrikskindere 780 0:27:10   54eH
071 Deij Elsbeth             Kapelle          990 0:27:15   17eD
072 Davidse Lisa             Middelburg       935 0:27:18   18eD
073 Nooijer Anita de         Koudekerke       766 0:27:20   19eD
074 Vogel Lisa                                811 0:27:22   20eD
075 Vogel Frans                               810 0:27:26   55eH
076 Vervloet Olivia          Grijpskerke      825 0:27:29   21eD
077 Mans Danielle            Middelburg       797 0:27:31   22eD
078 Ridderbos Peter          Domburg          947 0:27:43   56eH
079 Hokke Esther             Vlissingen       991 0:27:48   23eD
080 Foubert Evi              St Pauwels       809 0:27:53   24eD
081 Boonman Jacolien         s-Gravenpolder   771 0:27:55   25eD
082 Boonman Michel           Middelburg       787 0:27:59   57eH
083 Tolman Danielle          Lewedorp         783 0:28:02   26eD
084 Huson Dineke             Amsterdam        755 0:28:05   27eD
085 Lagrand Thyme            Vlissingen       779 0:28:07   58eH
086 Schoonaard Samantha      Vlissingen       827 0:28:10   28eD
087 Nefs Isabel              Middelburg       952 0:28:20   29eD
088 Nefs Rob                 Middelburg       955 0:28:26   59eH
089 Brouwer Helen            Domburg          983 0:28:29   30eD
090 Rijken Jochem            Middelburg       829 0:28:41   60eH
091 Franse Anke              Vlissingen       831 0:28:47   31eD
092 Sluijs Bianca van        Vlissingen       937 0:28:51   32eD
093 Velzen Deborah van       Vlissingen       965 0:28:54   33eD
094 Meulmeester Maryan       Arnemuiden       834 0:29:02   34eD
095 Koster Anna              Rotterdam        840 0:29:14   35eD
096 Aartsen Tatum van        Middelburg       942 0:29:20   36eD
097 Adriaanse Peter          Nijmegen         944 0:29:23   61eH
098 Klaasse Margreet         Middelburg       752 0:29:26   37eD
099 Provoost Wim             Heemstede        948 0:29:32   62eH
100 Franssen Sanne           Vlissingen       974 0:29:34   38eD
101 Eenenaam Laura van       Vlissingen       975 0:29:37   39eD
102 Franssen Eefje           Vlissingen       973 0:29:41   40eD
103 Nijholt Nikita           Vlissingen       976 0:29:43   41eD
104 Maat Kim van der         Wemeldinge       989 0:29:47   42eD
105 Maat Corine v d          Wemeldinge       988 0:29:49   43eD
106 Meulmeester Nathalie     Arnemuiden       835 0:29:54   44eD
107 Jonge Annelies de        Heinkenszand     772 0:29:56   45eD
108 Heijnenneman Casper      Middelburg       963 0:29:59   63eH
109 Looff Joyce de           Vlissingen       753 0:30:01   46eD
110 Stroh George             Vlissingen       751 0:30:04   64eH
111 Dijk Charlotte van       Domburg          757 0:30:07   47eD
112 Verhage Laura            Aagtekerke       759 0:30:09   48eD
113 Hoogerbrugge Karin       Heinkenszand     773 0:30:12   49eD
114 Wattel Hans              Vrouwenpolder    839 0:30:15   65eH
115 Schipper Marjan de       Middelburg       781 0:30:18   50eD
116 Meijers Jacqueline       Hoedekenskerke   788 0:30:21   51eD
117 Koster Harry             Vrouwenpolder    838 0:30:22   66eH
118 Dijkstra Nynke           Zutphen          774 0:30:24   52eD
119 Schot Simone             Souburg          824 0:30:27   53eD
120 Rison Chemene            Ryen             800 0:30:29   54eD
121 Rison Petra              Ryen             801 0:30:32   55eD
122 Rijn Kimberley           Vlissingen       972 0:30:42   56eD
123 Wijk Marijntje van       Middelburg       803 0:30:45   57eD
124 Snick Griet              Grijpskerke      826 0:30:48   58eD
125 Lagrand Kim              Vlissingen       778 0:30:50   59eD
126 Dries Marianne v d       Heinkenszand     789 0:30:55   60eD
127 Glashorst Herman                          794 0:31:07   67eH
128 Glashorst Ydette                          795 0:31:10   61eD
129 Vader Wilmart            Aagtekerke       821 0:31:14   68eH
130 Heinneman Laureine       Middelburg       962 0:31:22   62eD
131 Vader Inge                                820 0:31:25   63eD
132 Harthoorn Levy           Vlissingen       969 0:31:29   69eH
133 Stroo Ellen              Vlissingen       814 0:31:32   64eD
134 Rijken Veerle            Middelburg       830 0:31:38   65eD
135 Eerland Jelmer           Souburg          924 0:31:40   70eH
136 Mombarg Annechien        Middelburg       846 0:31:43   66eD
137 Groenouwe Isabelle       Vlissingen       844 0:32:07   67eD
138 Ryken Mirthe             Arnemuiden       847 0:32:10   68eD
139 Pluijlaar Hans           Koudekerke       035 0:32:16   71eH
140 Lindenbergh Janne        Goes             979 0:32:25   69eD
141 Hoogesteger Angela       Koudekerke       923 0:32:45   70eD
142 Vroes Tamara de          Krimpen          806 0:32:53   71eD
143 Born Ezra                Eindhoven        982 0:32:54   72eH
144 Vries Peter de           Krimpen          807 0:32:55   73eH
145 Blok Rachel              s-Gravenpolder   782 0:33:01   72eD
146 Jonkers Nadja                             791 0:33:04   73eD
147 Hendrikse John                            792 0:33:06   74eH
148 Teklenburg Inge          Eindhoven        981 0:33:09   74eD
149 Weide Marjolein v d      Goes             980 0:33:12   75eD
150 Jakobseb Anneke          Biggekerke       784 0:33:22   76eD
151 Merce Crush              Middelburg       977 0:33:25   75eH
152 Hamerlinck Emmy          Koudekerke       994 0:33:47   77eD
153 Eijzeren Marielle van    Middelburg       987 0:34:32   78eD
154 Sprinkhuizen Joost       Nisse            822 0:35:05   76eH
155 Dreu Rene de             Nisse            823 0:35:07   77eH
156 Heijnneman Elly          Middelburg       993 0:36:07   79eD
157 Heijnneman Marcel        Middelburg       961 0:36:10   78eH
158 Taminiau Quint           Bern             951 0:37:55   79eH
159 Harthoorn Saskia         Bern             950 0:37:58   80eD
160 Mombarg Silvano          Middelburg       845 0:38:05   80eH
161 Meer Monica van der      Vlissingen       843 0:41:22   81eD
162 Knippers Jeanine         Aagtekerke       931 0:49:22   82eD
opmerkingen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. o.v.v. startnummer en tijd