2015 Uitslag Deltacross Afdrukken
     Koolesport-crosscompetitie 2013-2014
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
    Deltacross, Westenschouwen Hse       11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pleijte      Tim        85 0046 Dynamica     0:42:06 549404  
002 Harmes       Erwin         0016 Loopgroep G  0:44:18 644732  
003 Kok          Martijn de 82 0023 Dynamica     0:45:29         
004 Bloem        Vincent    94 0004 Pallas'93    0:46:51 796969CC
005 Schrier      David      85 0001 Dynamica     0:46:54 734229CC
006 Musters      Rob        81 0048 O Gastel     0:48:20         
007 Balkenende   Luuk       95 0014 AV'56        0:48:49 507299CC
008 Wolfert      Eric       90 0252 Flakkee      0:48:50 705676  
009 Hoosemans    Ruud       82 0025 Dynamica     0:50:23 6344731 
010 Vermeulen    Sven       77 0021 Vlissingen   0:51:26 E       
011 Florie       Jan-Willem 81 0040 Vlissingen   0:52:26         
012 Visser       Bart de    83 0038 Serooskerke  0:54:16         
013 Korbijn      Martijn       0049 Spirit       0:57:19         
014 Loon         Jan van    84 0041 Vlissingen   1:00:40         
015 Bavinhoven   Leon van      0375              1:03:58         
016 Mol          Mark       1  0047              1:04:00         
017 Uitterhoeve  Johnny     82 0019 Goes         1:04:37         
018 Bruine       Marco de   83 0042 Serooskerke  1:04:41         
019 Simonse      Elbert        0050 Aagtekerke   1:10:43         
020 Dingemanse   Richard    83 0044              1:12:45         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen H35-44    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wiessner     Ralph      77 0260 Dynamica     0:46:46 817743CC
002 Walhout      Adriaan    79 0345 Dynamica     0:47:21 838206  
003 Harthoorn    Maarten    78 0201 Kapelle      0:47:33 CC      
004 Smit         Chris de   79 0226 RKHAV        0:51:33 654667  
005 Buijck       Michel     75 0277 Dynamica     0:51:59         
006 Melissant    Andre      72 0371 Flakkee      0:52:13 41733   
007 Witte        Andries de 76 0244 Scheldesport 0:52:34 667740  
008 Karelse      Johan      73 0217 Heinkenszand 0:52:51 CC      
009 Schilt       Patrick v     0385 Spado        0:53:46         
010 Houweling    Frank      74 0327 AV'56        0:53:53         
011 Keijl        Corne         0386 Spado        0:54:50         
012 Dekker       Peter      73 0213 Dynamica     0:56:00 705941CC
013 Bal          Leon       78 0319 Bruinisse    0:56:03 842506  
014 Verwijs      Robert     77 0321 Delta Sport  0:56:47 717427  
015 Simonse      Berry      71 0236 AV'56        0:57:49 758565  
016 Wieland      Niek       73 0374 Axel         0:57:53         
017 Daane        Corne      79 0212 Dynamica     0:58:07 841243CC
018 Dieleman     Marco         0378 Sommelsdijlk 0:59:03         
019 Bouwman      Michel     72 0351 B Haamstede  0:59:12         
020 Sommeyer     Marcel     70 0228 Dynamica     0:59:42 821033  
021 Kempe        V.M.       75 0325 Delta Sport  1:00:12 473785  
022 Paulusse     Nick       70 0215 Dynamica     1:00:29 750577CC
023 Staal        Kees       72 0335 Aagtekerke   1:01:07         
024 Dijkstra     Seth       71 0283 LPK          1:01:09 473512  
025 Kiesenberg   Martin     78 0361              1:02:36         
026 Splunter     Lennard v  76 0359 AV'56        1:04:11         
027 Obbink       Arno       74 0349 B Haamstede  1:04:52         
028 Bos          Serge v d  73 0337 B Haamstede  1:05:59         
029 Lens         Edwin      75 0360              1:06:10         
030 Mathijjsen   Bastian    71 0328 Zonnemaire   1:07:06         
031 Wijers       Serge         0392              1:12:08         
032 Bosch        Martin v d 76 0356 Delta Sport  1:16:03 844085  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen H45-54    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Geldof       Marco      66 0306 LG AS        0:48:36 426930  
002 Verhage      Arjo       69 0208 Dynamica     0:50:01 477579CC
003 Arens        Edwin      69 0340              0:51:52         
004 Cappon       Erik       66 0221 Wielingen    0:52:10 468757  
005 Dijkman      Cees       69 0333 B Haamstede  0:52:19         
006 Hederik      Bert       62 0342 avvn Barendr 0:52:45 279544  
007 Pruijsers    Martin     68 0211 Dynamica     0:53:01 156407CC
008 Verbrugge    Gert-Jan   67 0271 AV'56        0:53:11         
009 Louisse      Jan           0381 Middelburg   0:54:53         
010 Slijkhuis    Carel      62 0383 Spirit       0:55:55 638812  
011 Staal        Archie        0358 Delta Sport  0:56:06         
012 Langen       Alex de    65 0382 Spirit       0:56:12 99044   
013 Reijntjes    Ludolph    65 0363 Delta Sport  0:56:15 481411  
014 Mourik       Piet van   63 0230 Delta Sport  0:56:39 521800  
015 Hollander    Kees de    68 0304 Dreischor    0:57:59         
016 Platteeuw    Albert     65 0238 Scheldesport 0:58:12 494502  
017 Murre        Walther    67 0240 Scheldesport 0:59:10 565772  
018 Verburg      Wim        69 0310 Goes         1:00:53         
019 Moerland     Ronald     68 0231 Delta Sport  1:01:03 794729  
020 Damme        Ko van        0396 AV'56        1:01:11         
021 Wortman      Douwe      69 0232 Axel         1:01:34         
022 Jongeneel    Rob        64 0377 Middelburg   1:01:41         
023 Vader        Peter      61 0353 Delta Sport  1:03:01 238251  
024 Konings      Aswin      66 0209 Dynamica     1:03:40 533847CC
025 Scheffers    John       61 0339 Delta Sport  1:03:56 737916  
026 Veer         Martin v't 69 0329 Zierikzee    1:04:22         
027 Knibbeler    Berry      61 0265 Scheldesport 1:04:56 597351  
028 Berrevoets   Eric       67 0348 Delta Sport  1:04:59 673700  
029 Kraaijenbrin Robert     65 0323 Delta Sport  1:05:37 320444  
030 Tuil         Paul van   69 0369 Haamstede    1:05:48         
031 Tramper      Hans          0399 Goes         1:06:28         
032 Munnik       Leon de    69 0372 Delta Sport  1:07:18         
033 Delfgaauw    Remco      66 0330 Zierikzee    1:08:25         
034 Kramer       Rene       49 0326 Delta Sport  1:08:33         
035 Stegers      Bill       68 0196 LgZ          1:08:47 763594CC
036 Saya         Boy        60 0344 Dynamica     1:10:37 652396  
037 Doel         Jules v d     0322 Delta Sport  1:13:35         
038 Maranus      Peter         0397 Aagtekerke   1:17:14         
039 Bavel        Adrie         0367 Delta Sport  1:19:02         
040 Feijter      Co de      63 0350 Delta Sport  1:27:51         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen H55-64    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wilde        Jan de     57 0352 AV'56        0:52:40 140853  
002 Gieljam      Jan        58 0336 Lgr A Stigte 0:54:33 62818   
003 Zuidweg      Jan        54 0376 Flakkee      0:55:25 300123  
004 Gent         Jan van    58 0384 Spirit       0:55:58         
005 Dalebout     Leo        59 0324 Dynamica     0:57:24 240520  
006 Geluk        Jos        58 0368 Delta Sport  0:57:45         
007 Kaljouw      Peter      60 0347 vet ned      0:58:27 583105  
008 Dreunen      Marcel van 55 0362 ATOS         1:00:33         
009 Besuijen     Wim        51 0343 Dynamica     1:00:49 267183  
010 Egeraat      Leonard va    0395 Spado        1:00:57         
011 Visser       Pieter        0257 Wielingen    1:01:00         
012 Dellebeke    Ron        58 0206 Dynamica     1:01:46 46857CC 
013 Lous         Henk       58 0205 Dynamica     1:02:24 569010CC
014 Spoor        Leo        51 0332 Goudswaard   1:04:38         
015 Guequierre   John       51 0203 Dynamica     1:06:01 46791CC 
016 Corbijn      Hans       60 0331 Dynamica     1:06:33 232826  
017 Hart         Dick       59 0364 Delta Sport  1:06:52 665121  
018 Ravia        Rudi       57 0366 Delta Sport  1:07:27 18139   
019 Sala         Huug       53 0398              1:08:00         
020 KKloet       Cor        52 0355 B haamstede  1:08:29         
021 Taal         George     51 0334 Oostkapelle  1:09:59         
022 Sighem       Han van    54 0365 Delta Sport  1:10:50 467242  
023 Kouwemhove   Rob           0389              1:11:44         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen H65+      11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lasseur      Joop       42 0195 Delta Sport  0:59:47 462269CC
002 Jonge        Wim de     49 0191 AV'56        1:00:21 201138CC
003 Bostelaar    Jan           0379 Dynamica     1:05:55         
004 Beijer       Piet       48 0202 Dynamica     1:08:53 212967M 
005 Stijns       Arthur        0380              1:13:55         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen JA 96/97  11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vos          Patrick de 96 0180 AV'56        0:53:33 517846  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen Vse       11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Berge        Laurey vd  89 0169 Flakkee      0:51:16 447589  
002 Verschuure   Monique    80 0158 AV'56        0:55:56         
003 Wilde        Renate de  89 0157 AV'56        0:56:36         
004 Verwijs      Ilse       80 0170 Delta Sport  1:05:27 77428   
005 Groot        Linda         0175 s-Heerenhoek 1:05:50         
006 Capello      Evelien    88 0166 s-Heerenhoek 1:09:17         
007 Leeuwen      Sandra van 80 0172 B Haamstede  1:17:51         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen V35-44    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ton          Leonie     75 0140 Delta Sport  0:53:48 598853  
002 Vanderlinde  Annet      70 0149 AV'56        0:59:22 531324  
003 Joziasse     Sandra     77 0116 Dynamica     1:03:21 801203CC
004 Harthoorn    Anneke     78 0110 Kapelle      1:07:39         
005 Groote       Ilona de   77 0139 Souburg      1:08:08         
006 Bocxmeer     Birgit van 75 0133 Zonnemaire   1:08:12         
007 Marchand     Inge       74 0141 B Haamstede  1:11:52         
008 Bokhove      Petra      77 0134 Zierikzee    1:14:08         
009 Voorham      Krista     72 0145 Delta Sport  1:14:16         
010 Kerkhove     Iris v d   76 0135 Aardenburg   1:19:46         
011 Janse        Cynthia    72 0138 Delta Sport  1:26:41 737659  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen V45-54    11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Grim         Corina     63 0120 Loopgroep G  1:01:53 821846  
002 Bruijns      Petra      68 0394 Sapdo        1:04:08 768786  
003 Strating     Henny      68 0388 AV'56        1:05:52         
004 Verstelle    Rian       62 0150 AV'56        1:07:53 792315  
005 Flikweert    Rian       61 0137 Dynamica     1:08:06 652397  
006 Kreke        Annet vd   69 0144 Souburg      1:08:49         
007 Rozendaal    Christl    66 0387 AV'56        1:09:06 738431  
008 Verhulst     Petra      68 0173 Dynamica     1:10:35         
009 Geschiere    Suzanne    64 0174 Dynamica     1:10:48 523558  
010 Voermans     Roxanne    69 0136 Zierikzee    1:12:49         
011 Hogenstein   Petra      69 0147 B Haamstede  1:13:32         
012 Wijsman      Lianne     67 0142 Delta Sport  1:16:07 566701  
013 Quist        Jacqueline    0390 Delta Sport  1:18:46         
014 Doel         Petra v d  65 0146 Delta Sport  1:22:33         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen V55+     11000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vries        Jannie de  59 0103 Dynamica     1:07:10 739000CC
002 Koster       Joke de    56 0143 Delta Sport  1:10:53         
003 Tempelaar    Ineke      57 0105 Dynamica     1:14:26 468281CC
004 Kleingeld    Lena       56 0115 avvnVliss    1:18:44 271216  
005 Kleven       Lenie van  53 0102 avvn Vlissin 1:27:46 209921CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen MA96/97  4600m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mourik       Emma van   96 0841 Delta Sport  0:23:05         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen JB98/99  4600m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Peeman       Maikel     99 0861 Flakkee      0:17:33 767667  
002 Harinck      Sergio     99 0851 Dynamica     0:18:16 602006  
003 Balkenende   Bart       98 0856 AV'56        0:19:03 564425CC
004 Wege         Ivar v d   99 0857 Scheldesport 0:20:57 764103  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen MB98/99  2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jones        Waeoby     99 0886 Scheldesport 0:09:59         
002 Kreek        Maaike de  99 0881 Scheldesport 0:10:03 588399  
003 Lodder       Judith     99 0876 Flakkee      0:10:49 712324CC
004 Waard        Annemarie  98 0880 Delta Sport  0:10:52 748754  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen Hkcr     2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Staal        Tommy         0983 AV'56        0:07:40         
002 Verstraate   Wouter     97 0964 Dynamica     0:08:23 573092  
003 Aafjes       Joel       89 0987 AV'56        0:08:31 803526  
004 Kreek        Kris de    97 0043 Scheldesport 0:08:37 562666  
005 Geluk        Tijs       96 0981 Noordwelle   0:08:50         
006 Stolk        Edwin      75 0988 Flakkee      0:09:00         
007 Thuy         Dennis     97 0985 RKHAV        0:09:04         
008 Heikoop      Sebastiaan 69 0954 Delta Sport  0:09:09 588375  
009 Jongste      Lars       97 0986 Delta Sport  0:09:34         
010 Tieleman     HenkJan    69 0984 Flakkee      0:10:10         
011 Baar         Pieter-Jan 75 0963 AV'56        0:10:14         
012 Wilde        Rien de       0959 AV'56        0:10:17 90464E  
013 Feijter      Co de      63 0980 Delta Sport  0:10:55         
014 Luteijn      Arjen      94 0952 Wielingen    0:11:04 474700CC
015 Block        Stefan de  74 0953 RKHAV        0:11:13 103961  
016 Rasenberg    Ronald     65 0955 Scheldesport 0:11:27 509584  
017 Schanck      George     82 0950 Wielingen    0:14:21 733744  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen Vkcr     2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mourik       Sanne van  94 0911 Delta Sport  0:10:42 507305  
002 Klinken      Leonie van 75 0901 Nieuwerkerk  0:11:35 CC      
003 Kraker       Paulette d 75 0920 Dynamica     0:12:02         
004 Vermeulen    Stefanie   87 0930 Vlissingen   0:12:32         
005 Simonse      Marielle   72 0921 AV'56        0:13:10 758566  
006 Hamelinck    Marjan     70 0929 RKHAV        0:13:13         
007 Widt         Loes de    76 0927 Delta Sport  0:14:02 786074  
008 Zwieten      Els van    46 0132 Delta Sport  0:15:47 631251  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen JC00/01  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Damme        Teun van   00 0806 Wielingen    0:08:26 636736  
002 Nefs         Emiel      01 0809 Dynamica     0:08:42 770551  
003 Tuil         Niels van  01 0795 Delta Sport  0:08:50         
004 Kruisifikx   Thomas     01 0817 Scheldesport 0:08:58         
005 Berger       Rutger     00 0488 Delta Sport  0:09:01         
006 Lindhout     Siem       00 0812 Delta Sport  0:09:48 638573  
007 Konings      Sylvan     00 0807 Dynamica     0:09:52 647508  
008 Putten       Axl van    00 0801 AV'56        0:09:55 806941CC
009 Nieulande    Thomas van 01 0808 Dynamica     0:10:12 664383  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen MC00/01  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 0730 Scheldesport 0:09:05 578936  
002 Hederik      Ilvia      01 0736 Energie      0:09:12 679904  
003 Heikoop      Iris       01 0729 Delta Sport  0:09:35 640488  
004 Lange        Nikita de  01 0726 Dynamica     0:10:17 716838  
005 Dieren       Judith van 00 0723 Flakkee      0:10:45 660270  
006 Dhanis       Stephanie  01 0725 RKHAV        0:11:35 691395  
007 Moerland     Miquette   01 0728 Delta Sport  0:12:01 720916  
008 Niemanstverd Amy        01 0724 RKHAV        0:12:07 635964  
009 Hartog       Corinda d  01 0735 Energie      0:12:18 671699  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen JD02/03  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Robert de  02 0766 AV'56        0:07:53 753193  
002 Schets       Wouter     02 0760 AV'56        0:08:01 727967  
003 Kapteijn     Stef       02 0785 AV'56        0:08:03 674674  
004 Maat         Ralph de   03 0774 Scheldesport 0:08:55 740850  
005 Roos         Matthijs   02 0767 AV'56        0:09:09 709532CC
006 Verbrugge    Mees       02 0784 AV'56        0:09:11         
007 Zerbib       Raphael    03 0786 Dynamica     0:09:26 821028  
008 Anceaux      Daniel     03 0775 Scheldesport 0:09:37 767922  
009 Koops        Thijs      03 0796 Souburg      0:09:45         
010 Zeeuw        Nathan de  02 0768 Scheldesport 0:10:24 684110  
011 Vierbergen   Mats       03 0763 RKHAV        0:10:32 751738  
012 Wieles       Chris      03 0776 Scheldesport 0:10:36         
013 Kramer       Sven       03 0757 AV'56        0:10:37 713168CC
014 Karelse      Ryan       03 0758 AV'56        0:10:40 807092CC
015 Dobbelaar    Jonathan   03 0773 Scheldesport 0:11:02 842077  
016 Peijl        Youp v d   03 0770 Scheldesport 0:11:04 833180  
017 Beer         Coen de    02 0765 Dynamica     0:11:08 787039  
018 Westen       Luc van    03 0759 AV'56        0:11:27 688026E 
019 Schuit       Rens       93 0772 Scheldesport 0:12:41 788204  
020 Bakker       Jordi      02 0777 Scheldesport 0:12:52         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen MD02/03  2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Anrooij      Shirin van 02 0709 AV'56        0:08:39         
002 Houtzager    Ruchama    03 0692 Delta Sport  0:09:15 681666  
003 Smits        Veerle     02 0695 AV'56        0:09:32 748551  
004 Klinken      Anique van 02 0691 Delta Sport  0:09:37 665624  
005 Geldof       Jasmijn    02 0690 Dynamica     0:09:43 681779  
006 Pellaers     Maud       02 0696 AV'56        0:09:48 708946  
007 Putten       Shelby van 02 0671 AV'56        0:09:53 757075CC
008 Sommeyer     Lynn       02 0689 Dynamica     0:10:27 814295  
009 Goudswaard   Ilse       03 0693 Delta Sport  0:10:33 737660  
010 Exter        Eva den    03 0685 RKHAV        0:10:42 707425  
011 Stevels      Marit      03 0711 Dynamica     0:10:47         
012 Bun          Parel      02 0688 Dynamica     0:10:57 691085  
013 Leenheer     Fleur      03 0710 Delta Sport  0:11:01         
014 Acker        Emma van   03 0684 RKHAV        0:11:04 709804  
015 Baar         Sanne de   03 0704 AV'56        0:11:08 786616  
016 Slabbekoorn  Marit      03 0705 Dynamica     0:11:28 720926  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen JpA2 04  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 0641 AV'56        0:04:11 748547  
002 Hartog       Benjamin   04 0651 Energie      0:04:17 713491  
003 Hartog       Sebastiaan 04 0650 Energie      0:04:24 713492  
004 Harthoorn    Lukas      04 0631 Kapelle      0:04:46 CC      
005 Westrate     Ben        04 0653 AV'56        0:04:48         
006 Noordijk     Bryan      04 0646 Scheldesport 0:04:51 818859  
007 Zeeuw        Tobias de  04 0647 Scheldesport 0:05:12 735396  
008 Simonse      Jesper     04 0642 Goes         0:05:14         
009 Bosch        Joost vd   04 0654              0:05:19         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen JpA1 05  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houwelingen  Tom van    05 0594 Dynamica     0:04:14 758531  
002 Baar         Remco de   05 0605 AV'56        0:04:19 811412  
003 Goethem      Maxim van  05 0640 RKHAV        0:04:27 766476  
004 Arens        Firn       05 0604 AV'56        0:04:32         
005 Schuit       Daan       05 0598 Scheldesport 0:04:53 788203  
006 Wedage       Bjorn      05 0597 Scheldesport 0:04:55 843325  
007 Zuidhof      Chris      05 0596 Dynamica     0:04:58 816270  
008 Zuidhof      Noel       05 0595 Dynamica     0:05:04 816269  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA2 04  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schets       Tessa      04 0563 AV'56        0:04:25 734443  
002 Haar         Dana ter   04 0565 Dynamica     0:04:33 817737  
003 Obbink       Froukje    04 0579 Delta Sport  0:04:37 840953  
004 Eetveld      Katja      04 0574 RKHAV        0:05:01 746672  
005 Dijkens      Luna       04 0562 RKHAV        0:06:27         
006 Kievits      Eva        04 0567 Delta Sport  0:06:34 840955  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA1 05  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Amy de     05 0544 AV'56        0:04:18 764681  
002 Lorier       Lisanne    05 0542 Dynamica     0:04:35 749847  
003 Keymel       Myrthe     05 0545 Scheldesport 0:04:54 596     
004 Geus         Emma de    05 0554 AV'56        0:05:27         
005 Koole        Hilde      05 0546 Dynamica     0:05:31 784093  
006 Pellaers     Fenne      05 0543 AV'56        0:05:34 752748  
007 Sluijs       Femke van  05 0536 AV'56        0:05:50 801923CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen JpB  06  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Maat         Fabian de  06 0515 Scheldesport 0:04:36 740849  
002 Steenblok    Koen       06 0507 AV'56        0:04:38 11205CC 
003 Koopman      Kasper     06 0509 Dynamica     0:04:48 801261  
004 Faas         Milan      06 0514 Scheldesport 0:04:58 788200  
005 Verschuren   Niels      06 0511 Scheldesport 0:05:09 767927  
006 Koole        Stijn      06 0510 Dynamica     0:05:13 784092  
007 Pijnen       Benjamin   06 0512 Scheldesport 0:05:16 843320  
008 Dees         Rody       06 0453 AV'56        0:06:10         
009 Westen       Menno van  06 0517 AV'56        0:06:52 790220E 
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen JpC  07  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ton          Luca       07 0476 Dynamica     0:04:51 817739  
002 Joppe        Zedie      7  0483 Flakkee      0:05:00 847287  
003 Tieleman     Thom       07 0485 Flakkee      0:05:03         
004 Engels       Ivar       07 0469 Dynamica     0:05:06 817741  
005 Zandstra     Lucas      07 0472 Scheldesport 0:05:27 804733  
006 Kloet        Jasper     07 0486              0:05:29         
007 Kouijzer     Ben        07 0466 RKHAV        0:05:30 811266  
008 Kalverboer   Stijn      07 0479 Dynamica     0:05:35 827929  
009 Wieles       Viktor     07 0475 Scheldesport 0:05:56         
010 Keijmel      Ruben      07 0473 Scheldesport 0:06:01 818855  
011 Koppejan     Jesse      07 0470 Dynamica     0:06:13 827934  
012 Oele         Niels      67 0487 AV'56        0:06:32 846188  
013 Rosenbrand   Kjell      08 0482 Flakkee      0:06:41         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen MpB  06  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Karelse      Yara       06 0442 AV'56        0:04:43 800807CC
002 Kraker       Yasmine    06 0444 Dynamica     0:04:47 817736  
003 Boot         Anna       06 0449 Delta Sport  0:04:55 820720  
004 Dikkenberg   Inke v d   06 0448 AV'56        0:04:58 786624  
005 Luijk        Zoe van    06 0441 AV'56        0:05:02 790209CC
006 Maas         Britt v d  06 0455 Delta Sport  0:05:09 830973  
007 Exter        Ann den    06 0443 RKHAV        0:05:21 820962  
008 Simonse      Marit      06 0440 AV'56        0:05:23 811420M 
009 Otzel        Isable     06 0454 Delta Sport  0:05:36 818116  
010 Vural        Jasmine    06 0456 Delta Sport  0:06:02 845531  
011 Kramer       Mila       06 0439 AV'56        0:06:07 786626CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Deltacross, Westenschouwen MpC  07  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Arens        Megan      07 0417 AV'56        0:05:11         
002 Zerbib       Chloe      07 0406 Dynamica     0:05:13 821036  
003 Hamer        Benthe den 07 0411 Scheldesport 0:05:14         
004 Harthoorn    Marise     07 0401 Kapelle      0:05:16 CC      
005 Geus         Brigitte d 07 0418 AV'56        0:05:19         
006 Goudswaard   Lieke      07 0408 Delta Sport  0:05:47 830969  
007 Lorier       Floor      07 0407 Dynamica     0:05:49 813223  
008 Luijk        Tess van   07 0404 AV'56        0:06:13 818396CC
009 Pijnen       Valerie    08 0412 Scheldesport 0:06:15 843321  
010 Peeters      Demi       07 0410 Scheldesport 0:06:18 831473  
011 Verlinde     Neline     07 0409 Scheldesport 0:06:33 835649  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
     finishers: ,12
 
 
   Hse      Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harmes       Erwin      0016 Loopgroep G 250 250 241 241             0 0982  4
 2 Wolfert      Eric       0252 Flakkee     194 233 211 194             0 0832  4
 3 Kok          Martijn de 0023 Dynamica    220     233 233             0 0686  3
 4 Vermeulen    Sven       0021 Vlissingen  152 168 158 186             0 0664  4
 5 Schrier      David      0001 Dynamica    191 220     215             0 0626  3
 6 Meeuwse      Robbert    0002 AV'56       174 207 200                 0 0581  3
 7 Hoosemans    Ruud       0025 Dynamica    180     188 188             0 0556  3
 8 Bloem        Vincent    0004 Pallas'93   155     174 220             0 0549  3
 9 Balkenende   Luuk       0014 AV'56       178         197             0 0375  2
10 Steketee     Maurice    0018 Middelburg  108 135 123                 0 0366  3
11 Linden       Crum v d   0017 Dynamica    164 194                     0 0358  2
12 Uitterhoeve  Johnny     0019 Goes        097     124 105             0 0326  3
13 Bouterse     Neal       0029 av Castricum        250                 0 0250  1
14 Pleijte      Tim        0046 Dynamica                250             0 0250  1
15 Hoey         Olivier va 0013 ACW         241                         0 0241  1
16 Damme        Stefan van 0015 Scheldesport102 132                     0 0234  2
17 Praet        Ruben van  0008 AVLO        233                         0 0233  1
18 Bonnaerens   Kevin      0011 AVLO        226                         0 0226  1
19 Debosscher   Pieter-Jan 0010 AVLO        215                         0 0215  1
20 Proft        Michiel de 0026 Lebbeke             215                 0 0215  1
21 Piessens     Cederic    0006 AVLO        211                         0 0211  1
22 Martens      Ruben      0199 ACW         207                         0 0207  1
23 Adan         Erwin      0003 Dynamica    203                         0 0203  1
24 Musters      Rob        0048 O Gastel                203             0 0203  1
25 Musters      Rob        0031 Oud Gastel          191                 0 0191  1
26 Nieuwenhuyze Laurent v  0034 AV'56               184                 0 0184  1
27 Nevel        Angelo van 0009 Koolkerke       176                     0 0176  1
28 Mey          Liam       0020 RKHAV       172                         0 0172  1
29 Florie       Jan-Willem 0040 Vlissingen              172             0 0172  1
30 Clays        Marlon     0012 RC Gent         170                     0 0170  1
31 Cappaert     Frederic   0024 crosscomp   166                         0 0166  1
32 Meeuwsen     Peter      0035 Krabbendijke        161                 0 0161  1
33 Visser       Bart de    0038 Serooskerke             158             0 0158  1
34 Moerland     Marcel     0037 Krabbendijke        145                 0 0145  1
35 Korbijn      Martijn    0049 Spirit                  144             0 0144  1
36 Mayer        Stefaan de 0005 WTT         141                         0 0141  1
37 Uitterhoeve  Marcel     0030 s-HArendsker        132                 0 0132  1
38 Loon         Jan van    0041 Vlissingen              126             0 0126  1
39 Moerland     Marc-Jan   0036 Krabbendijke        117                 0 0117  1
40 Block        Yves de    0253 Hulst       115                         0 0115  1
41 Bavinhoven   Leon van   0375                         109             0 0109  1
42 Mol          Mark       0047                         108             0 0108  1
43 Traas        Marijn     0032 Heinkenszand        107                 0 0107  1
44 Mol          Robin      0028 Yerseke             104                 0 0104  1
45 Bruine       Marco de   0042 Serooskerke             103             0 0103  1
46 Piessens     Yanick     0022 Waasmunster 100                         0 0100  1
47 Simonse      Elbert     0050 Aagtekerke              079             0 0079  1
48 Dingemanse   Richard    0044                         075             0 0075  1

   starts  74
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H35-44   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Wiessner     Ralph      0260 Dynamica    186 211 207 226             0 0830  4
 2 Harthoorn    Maarten    0201 Kapelle     188 226 203 207             0 0824  4
 3 Dekker       Peter      0213 Dynamica    140 138 152 151             0 0581  4
 4 Sommeyer     Marcel     0228 Dynamica    130 153 142 132             0 0557  4
 5 Smit         Chris de   0226 RKHAV           191 180 184             0 0555  3
 6 Paulusse     Nick       0215 Dynamica    117 143 137 128             0 0525  4
 7 Alphen       Edwin van  0214 Dynamica    159 178 163                 0 0500  3
 8 Witte        Andries de 0244 Scheldesport151 166     170             0 0487  3
 9 Karelse      Johan      0217 Heinkenszand148     155 164             0 0467  3
10 Zeeuw        Alwin de   0241 Scheldesport143 157 148                 0 0448  3
11 Buijck       Michel     0277 Dynamica        203     180             0 0383  2
12 Hamer        Michael de 0243 Scheldesport170 184                     0 0354  2
13 Jaeger       Edwin de   0249 RKHAV       168 186                     0 0354  2
14 Florussen    Dennis     0242 Scheldesport146 164                     0 0310  2
15 Slock        Endy       0251 Scheldesport144 163                     0 0307  2
16 Lange        Marcel de  0200 Middelburg  142 156                     0 0298  2
17 Ridder       Cor de     0229 Dynamica    135 148                     0 0283  2
18 Simonse      Berry      0236 AV'56       131         141             0 0272  2
19 Velkers      Michel     0254 AV'56       123 147                     0 0270  2
20 Dijkstra     Seth       0283 LPK                 131 119             0 0250  2
21 Bleyaert     Bart       0273 R Gent          241                     0 0241  1
22 Quintelier   Ben        0284 Lebbeke             226                 0 0226  1
23 Weverberg    Tommy van  0285 Lebbeke             220                 0 0220  1
24 Walhout      Adriaan    0345 Dynamica                211             0 0211  1
25 Foubert      Tom        0197 ACW         200                         0 0200  1
26 Rabout       Theo       0270 Wielingen       200                     0 0200  1
27 Melissant    Andre      0371 Flakkee                 176             0 0176  1
28 Boogaard     Wilco      0293 Dynamica            166                 0 0166  1
29 Govaert      David      0198 ACW         161                         0 0161  1
30 Zaman        Joris      0225 RKHAV       160                         0 0160  1
31 Schilt       Patrick v  0385 Spado                   160             0 0160  1
32 Muys         Jurgen     0269 Zottegem A      159                     0 0159  1
33 Houweling    Frank      0327 AV'56                   159             0 0159  1
34 Keijl        Corne      0386 Spado                   156             0 0156  1
35 Heymans      Kurt       0290 Lebbeke             153                 0 0153  1
36 Kraan        Pim        0193 Dynamica        151                     0 0151  1
37 Goud         Pieter     0296 Oostdijk            151                 0 0151  1
38 Bal          Leon       0319 Bruinisse               150             0 0150  1
39 Albertijn    Michel     0245 ACW         149                         0 0149  1
40 Stas         Pieter     0219 St-Niklaas  147                         0 0147  1
41 Verwijs      Robert     0321 Delta Sport             145             0 0145  1
42 Wieland      Niek       0374 Axel                    140             0 0140  1
43 Daane        Corne      0212 Dynamica                138             0 0138  1
44 Dieleman     Marco      0378 Sommelsdijlk            135             0 0135  1
45 Bouwman      Michel     0351 B Haamstede             133             0 0133  1
46 Heuvel       Erik vd    0272 Oostburg        130                     0 0130  1
47 Kempe        V.M.       0325 Delta Sport             130             0 0130  1
48 Schieman     Daniel     0275 Philippine      127                     0 0127  1
49 Staal        Kees       0335 Aagtekerke              120             0 0120  1
50 Delzenne     Mart Jan   0281 Krabbendijke        114                 0 0114  1
51 Moerland     Rene       0280 Yerseke             113                 0 0113  1
52 Kiesenberg   Martin     0361                         113             0 0113  1
53 Hoogstrate   Frank      0308                     111                 0 0111  1
54 Sinke        Bas        0305 Kruiningen          110                 0 0110  1
55 Splunter     Lennard v  0359 AV'56                   107             0 0107  1
56 Obbink       Arno       0349 B Haamstede             102             0 0102  1
57 Bos          Serge v d  0337 B Haamstede             096             0 0096  1
58 Lens         Edwin      0360                         094             0 0094  1
59 Mathijjsen   Bastian    0328 Zonnemaire              090             0 0090  1
60 Wijers       Serge      0392                         076             0 0076  1
61 Bosch        Martin v d 0356 Delta Sport             072             0 0072  1

   starts  96
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H45-54   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Cappon       Erik       0221 Wielingen   182 197 186 178             0 0743  4
 2 Verhage      Arjo       0208 Dynamica    162 188 182 191             0 0723  4
 3 Mourik       Piet van   0230 Delta Sport 138 158 156 146             0 0598  4
 4 Murre        Walther    0240 Scheldesport121 145 127 134             0 0527  4
 5 Slits        Peter      0220 Wielingen   158 182 176                 0 0516  3
 6 Vos          Wilko de   0234 AV'56       163 180 170                 0 0513  3
 7 Balkenende   Peter      0235 AV'56       157 174 172                 0 0503  3
 8 Konings      Aswin      0209 Dynamica    105 133 120 111             0 0469  4
 9 Veen         Jaap v d   0239 Scheldesport136 155 146                 0 0437  3
10 Platteeuw    Albert     0238 Scheldesport139 152     137             0 0428  3
11 Geldof       Marco      0306 LG AS               194 200             0 0394  2
12 Moerland     Ronald     0231 Delta Sport 128     141 121             0 0390  3
13 Wortman      Douwe      0232 Axel        113 140     117             0 0370  3
14 Verbrugge    Gert-Jan   0271 AV'56           162     162             0 0324  2
15 Leng         Edward de  0207 Dynamica    156     164                 0 0320  2
16 Pruijsers    Martin     0211 Dynamica    150         163             0 0313  2
17 Stegers      Bill       0196 LgZ         101 128     083             0 0312  3
18 Meeuwse      Jos        0210 Dynamica    132 154                     0 0286  2
19 Lelie        Martin     0264 RKHAV           142 136                 0 0278  2
20 Hollander    Kees de    0304 Dreischor           138 139             0 0277  2
21 Pouwelse     Arthur     0276 Middelburg      137 130                 0 0267  2
22 Verburg      Wim        0310 Goes                135 124             0 0259  2
23 Zaman        Jacques    0237 Scheldesport114 144                     0 0258  2
24 Knibbeler    Berry      0265 Scheldesport    131     101             0 0232  2
25 Plume        Christian  0266 Zottegem A      215                     0 0215  1
26 Sparrentak   Wim van    0297 Dynamica            197                 0 0197  1
27 Ruelle       Edwin de l 0223 RKHAV       184                         0 0184  1
28 Arens        Edwin      0340                         182             0 0182  1
29 Thuy         Benny      0224 RKHAV       176                         0 0176  1
30 Dijkman      Cees       0333 B Haamstede             174             0 0174  1
31 Arens        Edwin      0263                     168                 0 0168  1
32 Hederik      Bert       0342 avvn Barendr            166             0 0166  1
33 Laethem      Alain van  0287 Lebbeke             162                 0 0162  1
34 Velde        Herman v d 0267 Zottegem A      161                     0 0161  1
35 Huffel       William va 0268 Zottegem A      160                     0 0160  1
36 Heyvaert     Wim        0286 Lebbeke             160                 0 0160  1
37 Nieuwenhyse  Kris       0288 Lebbeke             159                 0 0159  1
38 Slabbekoorn  John       0298 Kapelle             157                 0 0157  1
39 Louisse      Jan        0381 Middelburg              155             0 0155  1
40 Slijkhuis    Carel      0383 Spirit                  153             0 0153  1
41 Toussaint    Marco      0315 AV'56               150                 0 0150  1
42 Noorden      Bart van   0317 AV'56               149                 0 0149  1
43 Staal        Archie     0358 Delta Sport             149             0 0149  1
44 Langen       Alex de    0382 Spirit                  148             0 0148  1
45 Verhaagen    Hans       0312 AV'56               147                 0 0147  1
46 Reijntjes    Ludolph    0363 Delta Sport             147             0 0147  1
47 Locht        Dirk de    0247 ACW         145                         0 0145  1
48 Ast          Richard v  0279 AV'56               139                 0 0139  1
49 Meeuwsen     Laurens    0307                     133                 0 0133  1
50 Zondervan    Gerwin     0299 Kapelle             129                 0 0129  1
51 Noordijke    Peter      0300 Goes                128                 0 0128  1
52 Haevere      Danny      0246 ACW         127                         0 0127  1
53 Remortel     Patrick va 0222 RKHAV       125                         0 0125  1
54 Iersel       Patrick va 0311                     125                 0 0125  1
55 Heebinckhuys Jo         0218 St-Niklaas  124                         0 0124  1
56 Put          Jos        0309 Vlissingen          121                 0 0121  1
57 Ieperen      Reynold va 0313                     119                 0 0119  1
58 Geus         Hans       0192 AV'56       118                         0 0118  1
59 Damme        Ko van     0396 AV'56                   118             0 0118  1
60 Burm         Hans       0255 St Pauwels  116                         0 0116  1
61 Jongeneel    Rob        0377 Middelburg              116             0 0116  1
62 Schlarmann   Ben        0216 St Jansteen 112                         0 0112  1
63 Vader        Peter      0353 Delta Sport             112             0 0112  1
64 Meese        Helmut     0248 ACW         110                         0 0110  1
65 Scheffers    John       0339 Delta Sport             110             0 0110  1
66 Dhanis       Gino       0227 RKHAV       109                         0 0109  1
67 Koppejan     Chris      0314 s-Gravenpold        109                 0 0109  1
68 Rijke        Leo de     0194 Dynamica    106                         0 0106  1
69 Veer         Martin v't 0329 Zierikzee               106             0 0106  1
70 Meulenberg   Jakobus    0282 Oudelande           103                 0 0103  1
71 Guijt        Koos       0318 Kapelle             102                 0 0102  1
72 Berrevoets   Eric       0348 Delta Sport             100             0 0100  1
73 Kraaijenbrin Robert     0323 Delta Sport             099             0 0099  1
74 Brouwers     Johan      0262             098                         0 0098  1
75 Tuil         Paul van   0369 Haamstede               098             0 0098  1
76 Bunder       Luc van    0258             096                         0 0096  1
77 Tramper      Hans       0399 Goes                    093             0 0093  1
78 Munnik       Leon de    0372 Delta Sport             089             0 0089  1
79 Delfgaauw    Remco      0330 Zierikzee               086             0 0086  1
80 Kramer       Rene       0326 Delta Sport             084             0 0084  1
81 Saya         Boy        0344 Dynamica                080             0 0080  1
82 Doel         Jules v d  0322 Delta Sport             074             0 0074  1
83 Maranus      Peter      0397 Aagtekerke              071             0 0071  1
84 Bavel        Adrie      0367 Delta Sport             070             0 0070  1
85 Feijter      Co de      0350 Delta Sport             069             0 0069  1

   starts  127
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H55-64   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Dellebeke    Ron        0206 Dynamica    126 149 140 115             0 0530  4
 2 Lous         Henk       0205 Dynamica    104 141 118 114             0 0477  4
 3 Visser       Pieter     0257 Wielingen   120 146     122             0 0388  3
 4 Guequierre   John       0203 Dynamica    107 134     095             0 0336  3
 5 Spaans       Gerrit     0250 Goes        119     116                 0 0235  2
 6 Wilde        Jan de     0352 AV'56                   168             0 0168  1
 7 Gieljam      Jan        0336 Lgr A Stigte            157             0 0157  1
 8 Zuidweg      Jan        0376 Flakkee                 154             0 0154  1
 9 Branden      Franken v  0259 RKHAV       153                         0 0153  1
10 Gent         Jan van    0384 Spirit                  152             0 0152  1
11 Wouters      Wim        0301 AV'56               144                 0 0144  1
12 Dalebout     Leo        0324 Dynamica                143             0 0143  1
13 Geluk        Jos        0368 Delta Sport             142             0 0142  1
14 Nevel        Eric van   0274 Koolkerke       136                     0 0136  1
15 Kaljouw      Peter      0347 vet ned                 136             0 0136  1
16 Frederiks    Ruud       0316 AV'56               134                 0 0134  1
17 Dreunen      Marcel van 0362 ATOS                    127             0 0127  1
18 Bras         Gerard     0303 Dynamica            126                 0 0126  1
19 Besuijen     Wim        0343 Dynamica                125             0 0125  1
20 Egeraat      Leonard va 0395 Spado                   123             0 0123  1
21 Remortel     Eric van   0295 AV'56               122                 0 0122  1
22 Abbink       Herman     0294 AV'56               112                 0 0112  1
23 Tempelaar    Wim        0204 Dynamica    111                         0 0111  1
24 Spoor        Leo        0332 Goudswaard              104             0 0104  1
25 Gremberghe   Jos van    0261 Koewacht    099                         0 0099  1
26 Corbijn      Hans       0331 Dynamica                092             0 0092  1
27 Hart         Dick       0364 Delta Sport             091             0 0091  1
28 Ravia        Rudi       0366 Delta Sport             088             0 0088  1
29 Sala         Huug       0398                         087             0 0087  1
30 KKloet       Cor        0355 B haamstede             085             0 0085  1
31 Taal         George     0334 Oostkapelle             081             0 0081  1
32 Sighem       Han van    0365 Delta Sport             078             0 0078  1
33 Kouwemhove   Rob        0389                         077             0 0077  1

   starts  44
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H65+     Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Jonge        Wim de     0191 AV'56       129 150 143 129             0 0551  4
 2 Lasseur      Joop       0195 Delta Sport 133 139 115 131             0 0518  4
 3 Beijer       Piet       0202 Dynamica    103 129 108 082             0 0422  4
 4 Hoeve        Jan van    0256 Wielingen   122                         0 0122  1
 5 Bosman       Gillis     0278 Thor                105                 0 0105  1
 6 Bostelaar    Jan        0379 Dynamica                097             0 0097  1
 7 Stijns       Arthur     0380                         073             0 0073  1

   starts  16
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JA 96/97 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Thuy         Dennis     0177 RKHAV       154 172                     0 0326  2
 2 Kreek        Kris de    0179 Scheldesport137     178                 0 0315  2
 3 Vos          Patrick de 0180 AV'56               154 161             0 0315  2
 4 Feijter      Job de     0176 RKHAV       197                         0 0197  1
 5 Anrooij      Franklin v 0178 AV'56       134                         0 0134  1
 6 Gilst        Eric van   0181 Kapelle             106                 0 0106  1

   starts  9
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   Vse      Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuure   Monique    0158 AV'56           241 233 233             0 0707  3
 2 Berge        Laurey vd  0169 Flakkee             250 250             0 0500  2
 3 Wilde        Renate de  0157 AV'56           233     226             0 0459  2
 4 Vermeulen    Stephanie  0155 Vlissingen  186 194                     0 0380  2
 5 Capello      Evelien    0166 s-Heerenhoek        178 176             0 0354  2
 6 Claes        Lotte      0151 ATAC        250                         0 0250  1
 7 Platteeuw    Esther     0156 Scheldesport    250                     0 0250  1
 8 Proft        Karolien d 0160 Lebbeke             241                 0 0241  1
 9 Stevens      Lot        0154 AVLO        233                         0 0233  1
10 Proft        Sofie de   0161 Lebbeke             226                 0 0226  1
11 Vries        Juriena    0165 Cifla               220                 0 0220  1
12 Ridder       Natalie de 0162 Lebbeke             215                 0 0215  1
13 Laethem      Delphine v 0163 Lebbeke             211                 0 0211  1
14 Moerland     Yvonne     0159 Yerseke             207                 0 0207  1
15 Verwijs      Ilse       0170 Delta Sport             203             0 0203  1
16 Groot        Linda      0175 s-Heerenhoek            200             0 0200  1
17 Maas         Jolanda    0167 AV'56               186                 0 0186  1
18 Leeuwen      Sandra van 0172 B Haamstede             159             0 0159  1

   starts  24
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   V35-44   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Anneke     0110 Kapelle     207 207 182 191             0 0787  4
 2 Joziasse     Sandra     0116 Dynamica        215 188 211             0 0614  3
 3 Gilst        Paola van  0101 AV'56       226 226                     0 0452  2
 4 Goole        Saskia     0107 AV'56       215     191                 0 0406  2
 5 Ton          Leonie     0140 Delta Sport             241             0 0241  1
 6 Bruyssel     Jessica v  0152 AVLO        241                         0 0241  1
 7 Vanderlinde  Annet      0149 AV'56                   220             0 0220  1
 8 Zwart        Ester de   0113             203                         0 0203  1
 9 Baart        Inge       0112             200                         0 0200  1
10 Hamelinck    Marjam     0119 RKHAV           200                     0 0200  1
11 Hondt        Katlijn d' 0125 Lebbeke             197                 0 0197  1
12 Kraker       Paulette d 0153 Dynamica    197                         0 0197  1
13 Simonse      Marielle   0108 AV'56       184                         0 0184  1
14 Groote       Ilona de   0139 Souburg                 184             0 0184  1
15 Bocxmeer     Birgit van 0133 Zonnemaire              182             0 0182  1
16 Marchand     Inge       0141 B Haamstede             168             0 0168  1
17 Sinke        Debby      0129 Kruiningen          166                 0 0166  1
18 Bokhove      Petra      0134 Zierikzee               163             0 0163  1
19 Voorham      Krista     0145 Delta Sport             162             0 0162  1
20 Kerkhove     Iris v d   0135 Aardenburg              156             0 0156  1
21 Janse        Cynthia    0138 Delta Sport             154             0 0154  1

   starts  28
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   V45-54   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Grim         Corina     0120 Loopgroep G     220 200 215             0 0635  3
 2 Verhage      Regina     0106 Dynamica    194 191 172                 0 0557  3
 3 Ijsebaert    Ingrid     0104 avvn Hulst  220                         0 0220  1
 4 Bruijns      Petra      0394 Sapdo                   207             0 0207  1
 5 Vereecke     Gerda      0122 Beernem         203                     0 0203  1
 6 Bruijs       Petra      0130 Spado               203                 0 0203  1
 7 Strating     Henny      0388 AV'56                   197             0 0197  1
 8 Rijck        Anniek de  0114             188                         0 0188  1
 9 Iwaarden     Inge van   0118 Wielingen       188                     0 0188  1
10 Verstelle    Rian       0150 AV'56                   188             0 0188  1
11 Goethals     Claudine   0121 Aardenburg      186                     0 0186  1
12 Flikweert    Rian       0137 Dynamica                186             0 0186  1
13 Kreke        Annet vd   0144 Souburg                 180             0 0180  1
14 Rozendaal    Christl    0387 AV'56                   178             0 0178  1
15 Rozendaal    Christl    0127 AV'56               176                 0 0176  1
16 Verhulst     Petra      0173 Dynamica                174             0 0174  1
17 Geschiere    Suzanne    0174 Dynamica                172             0 0172  1
18 Voermans     Roxanne    0136 Zierikzee               166             0 0166  1
19 Hogenstein   Petra      0147 B Haamstede             164             0 0164  1
20 Wijsman      Lianne     0142 Delta Sport             160             0 0160  1
21 Quist        Jacqueline 0390 Delta Sport             157             0 0157  1
22 Doel         Petra v d  0146 Delta Sport             155             0 0155  1
23 Mey          Dominiane  0111             001                         0 0001  1

   starts  27
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   V55+    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Vries        Jannie de  0103 Dynamica    211 211 180 194             0 0796  4
 2 Kleven       Lenie van  0102 avvn Vlissin182 184 168 153             0 0687  4
 3 Tempelaar    Ineke      0105 Dynamica    191     174 161             0 0526  3
 4 Kleingeld    Lena       0115 avvnVliss       197     158             0 0355  2
 5 Duivier      Els        0126 Lebbeke             194                 0 0194  1
 6 Boer         Digna de   0128 Delta Sport         184                 0 0184  1
 7 Verschaeve   Maria      0117 Aardenburg      182                     0 0182  1
 8 Frederiks    Ria        0131 AV'56               170                 0 0170  1
 9 Koster       Joke de    0143 Delta Sport             170             0 0170  1
10 Vylder       Greta de   0109             001                         0 0001  1

   starts  19
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MA96/97 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Emma van   0841 Delta Sport 250 250     250             0 0750  3

   starts  3
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JB98/99 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harinck      Sergio     0851 Dynamica    220 241 241 241             0 0943  4
 2 Ridder       Rens de    0855 Dynamica    241 250 250                 0 0741  3
 3 Balkenende   Bart       0856 AV'56       226         233             0 0459  2
 4 Wege         Ivar v d   0857 Scheldesport211         226             0 0437  2
 5 Assche       Sander van 0853 AVLO        250                         0 0250  1
 6 Peeman       Maikel     0861 Flakkee                 250             0 0250  1
 7 Puyvelde     Stef van   0852 AVLO        233                         0 0233  1
 8 Vries        Jorick de  0862 AV'56               233                 0 0233  1
 9 Puyvelde     Ben van    0850 AVLO        215                         0 0215  1
10 Claes        Jelle      0858 WTT2000     207                         0 0207  1

   starts  17
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MB98/99 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Lodder       Judith     0876 Flakkee     226 241 226 233             0 0926  4
 2 Kreek        Maaike de  0881 Scheldesport241     241 241             0 0723  3
 3 Waard        Annemarie  0880 Delta Sport 220     220 226             0 0666  3
 4 Jones        Waeoby     0886 Scheldesport        250 250             0 0500  2
 5 Boutens      Amber      0882 Scheldesport233 250                     0 0483  2
 6 Thuy         Margot     0878 RKHAV       215 233                     0 0448  2
 7 Raemdonck    Elise van  0877 AVLO        250                         0 0250  1
 8 Quintelier   Lies       0883 Lebbeke             233                 0 0233  1

   starts  18
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   Hkcr    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Heikoop      Sebastiaan 0954 Delta Sport 250 241 207 207             0 0905  4
 2 Wilde        Rien de    0959 AV'56       241 220 194 194             0 0849  4
 3 Luteijn      Arjen      0952 Wielingen   220 197 188 188             0 0793  4
 4 Rasenberg    Ronald     0955 Scheldesport215 194 186 184             0 0779  4
 5 Schanck      George     0950 Wielingen   207 188 182 182             0 0759  4
 6 Verstraate   Wouter     0964 Dynamica        250 215 241             0 0706  3
 7 Block        Stefan de  0953 RKHAV       226 200     186             0 0612  3
 8 Baar         Pieter-Jan 0963 AV'56           207 191 197             0 0595  3
 9 Anrooij      Franklin v 0965 AV'56           233 203                 0 0436  2
10 Baete        Gieljan    0967 Lebbeke             250                 0 0250  1
11 Staal        Tommy      0983 AV'56                   250             0 0250  1
12 Larthem      Gaeton     0969 Lebbeke             241                 0 0241  1
13 Maine        Jimmy      0958             233                         0 0233  1
14 Mol          Aico de    0970 Lebbeke             233                 0 0233  1
15 Aafjes       Joel       0987 AV'56                   233             0 0233  1
16 Kreek        Kris de    0043 Scheldesport            226             0 0226  1
17 Meulen       Marco v d  0957 Wielingen       226                     0 0226  1
18 Aafjes       Joel       0979 AV'56               226                 0 0226  1
19 Raemdonck    Bart       0971 Lebbeke             220                 0 0220  1
20 Geluk        Tijs       0981 Noordwelle              220             0 0220  1
21 Dierkx       Mike       0966 Scheldesport    215                     0 0215  1
22 Stolk        Edwin      0988 Flakkee                 215             0 0215  1
23 Huigh        Johan      0960 Wielingen       211                     0 0211  1
24 Koole        Tim        0961             211                         0 0211  1
25 Jongste      Lars de    0978                     211                 0 0211  1
26 Thuy         Dennis     0985 RKHAV                   211             0 0211  1
27 Vierbergen   Tristan    0962 Heikant         203                     0 0203  1
28 Jongste      Lars       0986 Delta Sport             203             0 0203  1
29 Wege         Ivar vd    0977 Scheldesport        200                 0 0200  1
30 Tieleman     HenkJan    0984 Flakkee                 200             0 0200  1
31 Debot        Cederic    0972 Lebbeke             197                 0 0197  1
32 Nevel        Ignac van  0968 Krekenlopers    191                     0 0191  1
33 Feijter      Co de      0980 Delta Sport             191             0 0191  1
34 Os           Jeroen van 0976 Goes                184                 0 0184  1
35 Heyvaert     Koen       0975 Lebbeke             180                 0 0180  1

   starts  57
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   Vkcr    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  0911 Delta Sport 211 241 250 250             0 0952  4
 2 Klinken      Leonie van 0901 Nieuwerkerk 200 220 226 241             0 0887  4
 3 Kraker       Paulette d 0920 Dynamica        215 215 233             0 0663  3
 4 Harinck      Angelique  0905 Dynamica    188 203 211                 0 0602  3
 5 Kerkhove     Shirley    0914 Scheldesport226 250                     0 0476  2
 6 Veringa      Caroline   0912 Dynamica        226 233                 0 0459  2
 7 Steenblok    Marian     0918 AV'56           211 220                 0 0431  2
 8 Simonse      Marielle   0921 AV'56           200     220             0 0420  2
 9 Sluijs       Esther van 0900 AV'56       194 207                     0 0401  2
10 Widt         Loes de    0923 Delta Sport     197 200                 0 0397  2
11 Bogaert      Niki       0915 ACW         250                         0 0250  1
12 Hul          Isabel van 0902 ACW         241                         0 0241  1
13 Searens      Ilse       0924 Lebbeke             241                 0 0241  1
14 Geertsom     Katrien va 0904 ACW         233                         0 0233  1
15 Hersschens   Veronique  0919 Zottegem        233                     0 0233  1
16 Vermeulen    Stefanie   0930 Vlissingen              226             0 0226  1
17 Brouwer      Fieke de   0910 RKHAV       220                         0 0220  1
18 Heck         Evelien va 0903 ACW         215                         0 0215  1
19 Hamelinck    Marjan     0929 RKHAV                   215             0 0215  1
20 Widt         Loes de    0927 Delta Sport             211             0 0211  1
21 Zwieten      Els van    0132 Delta Sport             207             0 0207  1
22 Vermeulen    Wendy      0913 AVLO        207                         0 0207  1
23 Sol          Judith     0926 Vlissingen          207                 0 0207  1
24 Damme        Julie van  0909 RKHAV       203                         0 0203  1
25 Kloet        Rianne     0925 Wolphaartsdi        203                 0 0203  1
26 Dorsselaer   Romy van   0916 RKHAV       197                         0 0197  1
27 Velde        Daysy van  0922 Wielingen       194                     0 0194  1
28 Overloop     Caroline v 0907 Hulst       191                         0 0191  1
29 Aalsters     Karin      0908 Hulst       186                         0 0186  1
30 Crabbe       Nienke     0906 Hulst       184                         0 0184  1
31 Kievits      Jolanda    0917 Delta Sport 182                         0 0182  1

   starts  47
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JC00/01 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Putten       Axl van    0801 AV'56       194 241 211 207             0 0853  4
 2 Lindhout     Siem       0812 Delta Sport 182 233 215 215             0 0845  4
 3 Konings      Sylvan     0807 Dynamica    184 226 203 211             0 0824  4
 4 Damme        Teun van   0806 Wielingen   197 250     250             0 0697  3
 5 Nefs         Emiel      0809 Dynamica    207     226 241             0 0674  3
 6 Kruisifikx   Thomas     0817 Scheldesport200     220 226             0 0646  3
 7 Nieulande    Thomas van 0808 Dynamica    180     207 203             0 0590  3
 8 Aken         Bo van     0733 Lebbeke             250                 0 0250  1
 9 Petersen     Bereket    0813 AV'56       250                         0 0250  1
10 Eetvelde     Robin      0804 AVLO        241                         0 0241  1
11 Tollenaar    Micha      0822 Terneuzen           241                 0 0241  1
12 Tuil         Niels van  0795 Delta Sport             233             0 0233  1
13 Petersen     Bezuayehu  0814 AV'56       233                         0 0233  1
14 Lavooij      Stijn      0824 AV'56               233                 0 0233  1
15 Eetvelde     Ruben      0803 AVLO        226                         0 0226  1
16 Berger       Rutger     0488 Delta Sport             220             0 0220  1
17 Leng         Paavo de   0811 Dynamica    220                         0 0220  1
18 Walle        Jasper van 0802 AVLO        215                         0 0215  1
19 Stas         Karel      0819 ACW         211                         0 0211  1
20 Vos          Wannes de  0818 AVLO        203                         0 0203  1
21 Heijmans     Nick       0820             191                         0 0191  1
22 Jaeger       Jori de    0816 RKHAV       188                         0 0188  1
23 Louter       Ruudd      0821 RKHAV       186                         0 0186  1
24 Schillings   Felix      0810 Dynamica    178                         0 0178  1
25 Wal          Matthias v 0815 ACW         176                         0 0176  1

   starts  42
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MC00/01 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw        Mirthe de  0730 Scheldesport241 250 250 250             0 0991  4
 2 Heikoop      Iris       0729 Delta Sport 233 241 241 233             0 0948  4
 3 Lange        Nikita de  0726 Dynamica    220 233 215 226             0 0894  4
 4 Dhanis       Stephanie  0725 RKHAV       211 226 211 215             0 0863  4
 5 Niemanstverd Amy        0724 RKHAV       203 220 207 207             0 0837  4
 6 Dieren       Judith van 0723 Flakkee     215     220 220             0 0655  3
 7 Moerland     Miquette   0728 Delta Sport 207     203 211             0 0621  3
 8 Thyssen      Lisse      0721 AVLO        250                         0 0250  1
 9 Hederik      Ilvia      0736 Energie                 241             0 0241  1
10 Niewenhuyse  Emma       0731 Lebbeke             233                 0 0233  1
11 Heynderickx  Emilie     0722 AVLO        226                         0 0226  1
12 Graaf        Brigitte d 0734 AV'56               226                 0 0226  1
13 Hartog       Corinda d  0735 Energie                 203             0 0203  1

   starts  32
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JD02/03 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Roos         Matthijs   0767 AV'56       233 250 220 220             0 0923  4
 2 Maat         Ralph de   0774 Scheldesport220 233 215 226             0 0894  4
 3 Anceaux      Daniel     0775 Scheldesport197 220 200 207             0 0824  4
 4 Zeeuw        Nathan de  0768 Scheldesport180 215 188 200             0 0783  4
 5 Kramer       Sven       0757 AV'56       184 207 194 191             0 0776  4
 6 Wieles       Chris      0776 Scheldesport186 211 184 194             0 0775  4
 7 Vierbergen   Mats       0763 RKHAV       176 200 186 197             0 0759  4
 8 Graaf        Robert de  0766 AV'56       250     250 250             0 0750  3
 9 Dobbelaar    Jonathan   0773 Scheldesport172 197 178 186             0 0733  4
10 Peijl        Youp v d   0770 Scheldesport170 194 176 184             0 0724  4
11 Schets       Wouter     0760 AV'56       241     233 241             0 0715  3
12 Bakker       Jordi      0777 Scheldesport174 186 170 176             0 0706  4
13 Schuit       Rens       0772 Scheldesport164 182 172 178             0 0696  4
14 Os           Martiijn v 0764 RKHAV       191 203 191                 0 0585  3
15 Karelse      Ryan       0758 AV'56       188     197 188             0 0573  3
16 Westen       Luc van    0759 AV'56           188 180 180             0 0548  3
17 Beer         Coen de    0765 Dynamica    168     182 182             0 0532  3
18 SenzZuazabal Damian     0771 Scheldesport163 180 166                 0 0509  3
19 Kapteijn     Stef       0785 AV'56               241 233             0 0474  2
20 Cleemput     Dries      0761 RKHAV       226 241                     0 0467  2
21 Verbrugge    Mees       0784 AV'56           226     215             0 0441  2
22 Hofland      David      0780 Wielingen   178 191                     0 0369  2
23 Santen       Luca van   0769 Scheldesport162 184                     0 0346  2
24 Veringa      Sander     0782 Dynamica        178 168                 0 0346  2
25 Campenhout   Siebe van  0788 Lebbeke             226                 0 0226  1
26 Tuyls        Storm      0753 ACW         215                         0 0215  1
27 Ost          Jasper     0779 ACW         211                         0 0211  1
28 Zerbib       Raphael    0786 Dynamica                211             0 0211  1
29 Blommaert    Tristan    0790 Lebbeke             211                 0 0211  1
30 Paep         Lennert de 0751 ACW         207                         0 0207  1
31 Robijns      Flor       0792 Lebbeke             207                 0 0207  1
32 Naudts       Michiel    0755 ACW         203                         0 0203  1
33 Hondt        Jelte d'   0791 Lebbeke             203                 0 0203  1
34 Koops        Thijs      0796 Souburg                 203             0 0203  1
35 Andries      Mathijs    0754 ACW         200                         0 0200  1
36 Cock         Cederic de 0756 ACW         194                         0 0194  1
37 Martens      Bernd      0778 ACW         182                         0 0182  1
38 Crezee       Boaz       0787 Dynamica            174                 0 0174  1
39 Hiel         Karsten    0762 RKHAV       166                         0 0166  1
40 Hekkers      Roan       0752 AV'56               164                 0 0164  1

   starts  93
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MD02/03 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 0691 Delta Sport 226 250 226 226             0 0928  4
 2 Geldof       Jasmijn    0690 Dynamica    207 241 215 220             0 0883  4
 3 Putten       Shelby van 0671 AV'56       203 233 207 211             0 0854  4
 4 Pellaers     Maud       0696 AV'56       191 220 211 215             0 0837  4
 5 Goudswaard   Ilse       0693 Delta Sport 170 203 194 203             0 0770  4
 6 Sommeyer     Lynn       0689 Dynamica    180 188 188 207             0 0763  4
 7 Bun          Parel      0688 Dynamica    176 186 197 194             0 0753  4
 8 Houtzager    Ruchama    0692 Delta Sport 241     241 241             0 0723  3
 9 Smits        Veerle     0695 AV'56       233     233 233             0 0699  3
10 Coq          Louise le  0680 Wielingen   215 226 220                 0 0661  3
11 Dieleman     Romy       0681 Wielingen   184 211 203                 0 0598  3
12 Exter        Eva den    0685 RKHAV       186 200     200             0 0586  3
13 Acker        Emma van   0684 RKHAV       182 197     188             0 0567  3
14 Daalen       Tamar van  0679 AV'56       174 194 191                 0 0559  3
15 Baar         Sanne de   0704 AV'56           184 176 186             0 0546  3
16 Anrooij      Shirin van 0709 AV'56               250 250             0 0500  2
17 Lelie        Fien       0702 RKHAV           215 200                 0 0415  2
18 Hanse        Charlotte  0703 Delta Sport     207 182                 0 0389  2
19 Slabbekoorn  Marit      0705 Dynamica            186 184             0 0370  2
20 Hemelaar     Maaike     0683 RKHAV       178 191                     0 0369  2
21 Brande       Sanne v d  0686 RKHAV       166     184                 0 0350  2
22 Hoop         Rashmila   0682 RKHAV       162 180                     0 0342  2
23 Meese        Paulien    0677 ACW         250                         0 0250  1
24 Vekemans     Lara       0675 ACW         220                         0 0220  1
25 Smet         Emma       0676 ACW         211                         0 0211  1
26 Laureys      Fien       0673 ACW         200                         0 0200  1
27 Laere        Annelore v 0678 ACW         197                         0 0197  1
28 Stevels      Marit      0711 Dynamica                197             0 0197  1
29 Wauwe        Kato de    0674 ACW         194                         0 0194  1
30 Leenheer     Fleur      0710 Delta Sport             191             0 0191  1
31 Siebons      Marleen    0687 Dynamica    188                         0 0188  1
32 Damme        Iza van    0701 Wielingen       182                     0 0182  1
33 Roeland      Jana       0707 Lebbeke             180                 0 0180  1
34 Arens        Maureen    0708                     178                 0 0178  1
35 Block        Veerle de  0672 ACW         172                         0 0172  1
36 Bauwens      Kato       0699 ACW         168                         0 0168  1
37 Stas         Maaike     0700 ACW         164                         0 0164  1
38 Wal          Lara v d   0697 ACW         163                         0 0163  1
39 Wal          Nina v d   0698 ACW         161                         0 0161  1

   starts  83
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpA2 04 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Lukas      0631 Kapelle     207 241 226 226             0 0900  4
 2 Noordijk     Bryan      0646 Scheldesport211 250 215 215             0 0891  4
 3 Zeeuw        Tobias de  0647 Scheldesport194 226 207 211             0 0838  4
 4 Dikkenberg   Jesse v d  0641 AV'56       250     241 250             0 0741  3
 5 Bruijn       Tim de     0639 RKHAV       203 233                     0 0436  2
 6 Herwegh      Karsten    0638 RKHAV       191 220                     0 0411  2
 7 Simonse      Jesper     0642 Goes        188         207             0 0395  2
 8 Verbeiren    Niels      0645 Lebbeke             250                 0 0250  1
 9 Anne         Lars       0635 ACW         241                         0 0241  1
10 Hartog       Benjamin   0651 Energie                 241             0 0241  1
11 Tuyls        Indy       0632 ACW         233                         0 0233  1
12 Koens        Jovi       0649 AV'56               233                 0 0233  1
13 Hartog       Sebastiaan 0650 Energie                 233             0 0233  1
14 Verschueren  Cederic    0648 ACW         226                         0 0226  1
15 Smet         Lukas      0634 ACW         220                         0 0220  1
16 Westrate     Ben        0643 AV'56               220                 0 0220  1
17 Westrate     Ben        0653 AV'56                   220             0 0220  1
18 Wauwe        Rune van   0637 ACW         215                         0 0215  1
19 Eversdijk    Willem     0644 AV'56               211                 0 0211  1
20 Bosch        Joost vd   0654                         203             0 0203  1
21 Vreken       Stijn v d  0636 ACW         200                         0 0200  1
22 Thierens     Ralph      0633 ACW         197                         0 0197  1

   starts  36
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpA1 05 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Houwelingen  Tom van    0594 Dynamica    250 241 241 250             0 0982  4
 2 Goethem      Maxim van  0640 RKHAV       241 233 233 233             0 0940  4
 3 Arens        Firn       0604 AV'56       215 226 220 226             0 0887  4
 4 Zuidhof      Noel       0595 Dynamica    194 220 197 207             0 0818  4
 5 Wedage       Bjorn      0597 Scheldesport188 215 191 215             0 0809  4
 6 Baar         Remco de   0605 AV'56           250 250 241             0 0741  3
 7 Schuit       Daan       0598 Scheldesport203     207 220             0 0630  3
 8 Zuidhof      Chris      0596 Dynamica    200     203 211             0 0614  3
 9 Hamer        Jelte den  0599 Scheldesport191 211                     0 0402  2
10 Rooms        Jentho     0591 ACW         233                         0 0233  1
11 Pauwels      Milan      0592 ACW         226                         0 0226  1
12 Verbeieren   Matisse    0612 Lebbeke             226                 0 0226  1
13 Bonten       Victor     0593 ACW         220                         0 0220  1
14 Cools        Xander     0607 Lebbeke             215                 0 0215  1
15 Koole        Sylvain    0602             211                         0 0211  1
16 Kapteijn     Mart       0606 AV'56               211                 0 0211  1
17 Vos          Seppe de   0603 ACLO        207                         0 0207  1
18 Mertens      Quinten    0610 AV'56               200                 0 0200  1
19 Vergouwen    Kai        0601 ACW         197                         0 0197  1
20 Dongen       Bjorn van  0609 Delta Sport         194                 0 0194  1

   starts  42
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpA2 04 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Haar         Dana ter   0565 Dynamica    241 250 233 241             0 0965  4
 2 Dijkens      Luna       0562 RKHAV       197 211 188 220             0 0816  4
 3 Kievits      Eva        0567 Delta Sport 194 207 191 215             0 0807  4
 4 Schets       Tessa      0563 AV'56       226     226 250             0 0702  3
 5 Eetveld      Katja      0574 RKHAV           233 220 226             0 0679  3
 6 Verschuren   Suzanne    0568 Scheldesport207 241 215                 0 0663  3
 7 Coppieters   Jenna      0564 RKHAV       211 226 211                 0 0648  3
 8 Kraker       Pascalle d 0571 Dynamica    203 220 203                 0 0626  3
 9 Widt         Daphne de  0566 Delta Sport 200 215 197                 0 0612  3
10 Jonghe       Limme de   0572 Volharding S250                         0 0250  1
11 Quintelier   Noor       0575 Lebbeke             250                 0 0250  1
12 Weverberg    Hanne van  0576 Lebbeke             241                 0 0241  1
13 Verleysen    Caitlin    0561 ACW         233                         0 0233  1
14 Obbink       Froukje    0579 Delta Sport             233             0 0233  1
15 Rooms        Ara        0570 ACW         220                         0 0220  1
16 Everaert     Ellen      0569 ACW         215                         0 0215  1
17 Baayens      Merel      0578 AV'56               207                 0 0207  1
18 Burg         Yara       0577 s-HArendsker        200                 0 0200  1
19 Hekkers      Lizzy      0556 AV'56               194                 0 0194  1

   starts  40
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpA1 05 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Keymel       Myrthe     0545 Scheldesport226 250 211 233             0 0920  4
 2 Sluijs       Femke van  0536 AV'56       203 233 186 211             0 0833  4
 3 Graaf        Amy de     0544 AV'56       250     250 250             0 0750  3
 4 Lorier       Lisanne    0542 Dynamica    241     226 241             0 0708  3
 5 Koole        Hilde      0546 Dynamica        241 197 220             0 0658  3
 6 Pellaers     Fenne      0543 AV'56       200     188 215             0 0603  3
 7 Geus         Emma de    0554 AV'56               191 226             0 0417  2
 8 Rosse        Rhune van  0548 Lebbeke             241                 0 0241  1
 9 Vermeulen    Nele       0538 ACW         233                         0 0233  1
10 Heyvaert     Ella       0549 Lebbeke             233                 0 0233  1
11 Heymans      Hannelore  0550 Lebbeke             220                 0 0220  1
12 Saegher      Steffi de  0600 ACW         220                         0 0220  1
13 Caluwe       Febe de    0540 ACW         215                         0 0215  1
14 Raemdonck    Madeleine  0547 Lebbeke             215                 0 0215  1
15 Geboes       Kaat       0541 ACW         211                         0 0211  1
16 Tuyls        Zowie      0537 ACW         207                         0 0207  1
17 Campenhout   Nienke van 0552 Lebbeke             207                 0 0207  1
18 Maathuis     Loes       0557 Amersfoort          203                 0 0203  1
19 Openeer      Famar      0558 AV'56               200                 0 0200  1
20 Lecoutre     Pauline    0553 Lebbeke             194                 0 0194  1

   starts  35
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpB  06 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Fabian de  0515 Scheldesport241 241 241 250             0 0973  4
 2 Koopman      Kasper     0509 Dynamica    215 250 226 233             0 0924  4
 3 Steenblok    Koen       0507 AV'56       207 233 233 241             0 0914  4
 4 Verschuren   Niels      0511 Scheldesport197 220 211 220             0 0848  4
 5 Koole        Stijn      0510 Dynamica    194 226 203 215             0 0838  4
 6 Pijnen       Benjamin   0512 Scheldesport200 215 207 211             0 0833  4
 7 Faas         Milan      0514 Scheldesport220     220 226             0 0666  3
 8 Westen       Menno van  0517 AV'56           211 194 203             0 0608  3
 9 Dees         Rody       0453 AV'56               197 207             0 0404  2
10 Habbinckuys  Abi        0501 ACW         250                         0 0250  1
11 Blommaert    Laurens    0518 Lebbeke             250                 0 0250  1
12 Cloodt       Niels v d  0505 Volharding B233                         0 0233  1
13 Anne         Sven       0504 ACW         226                         0 0226  1
14 Raemdonck    Lucas      0519 Lebbeke             215                 0 0215  1
15 Verstraeten  Ole        0502 ACW         211                         0 0211  1
16 Marin        Vince      0506 Volharding B203                         0 0203  1
17 Haelewijk    Achilles   0520 Lebbeke             200                 0 0200  1
18 Stremersch   Stan       0516 ACW         191                         0 0191  1
19 Locht        Zjef de    0503 ACW         188                         0 0188  1
20 Faas         Ravy       0513 Scheldesport186                         0 0186  1
21 Groenendijk  Pepijn     0508 RKHAV       184                         0 0184  1

   starts  44
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpC  07 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Zandstra     Lucas      0472 Scheldesport220 241 215 220             0 0896  4
 2 Kouijzer     Ben        0466 RKHAV       226 226 226 211             0 0889  4
 3 Keijmel      Ruben      0473 Scheldesport215 233 207 200             0 0855  4
 4 Wieles       Viktor     0475 Scheldesport211 215 203 203             0 0832  4
 5 Ton          Luca       0476 Dynamica        250 250 250             0 0750  3
 6 Engels       Ivar       0469 Dynamica    241     241 226             0 0708  3
 7 Koppejan     Jesse      0470 Dynamica    191 220     197             0 0608  3
 8 Kalverboer   Stijn      0479 Dynamica            211 207             0 0418  2
 9 Pauwels      Lars       0461 ACW         250                         0 0250  1
10 Joppe        Zedie      0483 Flakkee                 241             0 0241  1
11 Bonten       Jasper     0465 ACW         233                         0 0233  1
12 Cools        Wout       0481 Lebbeke             233                 0 0233  1
13 Tieleman     Thom       0485 Flakkee                 233             0 0233  1
14 Bilde        Alessio de 0480 Lebbeke             220                 0 0220  1
15 Kloet        Jasper     0486                         215             0 0215  1
16 Veringa      Eric       0477 Dynamica        211                     0 0211  1
17 Raemdonck    Basil van  0462 ACW         207                         0 0207  1
18 Grave        Diablo de  0468 RKHAV       203                         0 0203  1
19 Matthijs     Jarne      0413 RKHAV       200                         0 0200  1
20 Schelfhout   Lars       0467 RKHAV       197                         0 0197  1
21 Wal          Arne v d   0474 ACW         194                         0 0194  1
22 Oele         Niels      0487 AV'56                   194             0 0194  1
23 Rosenbrand   Kjell      0482 Flakkee                 191             0 0191  1
24 Suy          Daan       0464 ACW         188                         0 0188  1

   starts  43
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpB  06 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker       Yasmine    0444 Dynamica    226 250 241 241             0 0958  4
 2 Luijk        Zoe van    0441 AV'56       211 233 226 220             0 0890  4
 3 Simonse      Marit      0440 AV'56       203 215 211 207             0 0836  4
 4 Kramer       Mila       0439 AV'56       191 211 197 197             0 0796  4
 5 Karelse      Yara       0442 AV'56       220     250 250             0 0720  3
 6 Dikkenberg   Inke v d   0448 AV'56       215     233 226             0 0674  3
 7 Exter        Ann den    0443 RKHAV       207 226     211             0 0644  3
 8 Daalen       Lois van   0446 AV'56       200 220 200                 0 0620  3
 9 Boot         Anna       0449 Delta Sport     241     233             0 0474  2
10 Maas         Britt v d  0455 Delta Sport         207 215             0 0422  2
11 Otzel        Isable     0454 Delta Sport         215 203             0 0418  2
12 Lansbergen   Maud       0452 AV'56       197     203                 0 0403  2
13 Poucke       Fran van   0437 ACW         250                         0 0250  1
14 Dejonghe     Helena     0438 ACW         241                         0 0241  1
15 Loir         Elise      0436 ACW         233                         0 0233  1
16 Boonman      Anouk      0450 Nieuwdorp           220                 0 0220  1
17 Vural        Jasmine    0456 Delta Sport             200             0 0200  1
18 Laere        Lieke van  0879 RKHAV       194                         0 0194  1
19 Kievits      Emma       0445 Delta Sport 188                         0 0188  1

   starts  43
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpC  07 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Marise     0401 Kapelle     250 250 233 226             0 0959  4
 2 Hamer        Benthe den 0411 Scheldesport226 233 226 233             0 0918  4
 3 Arens        Megan      0417 AV'56       220 220 203 250             0 0893  4
 4 Goudswaard   Lieke      0408 Delta Sport 207 226 207 215             0 0855  4
 5 Pijnen       Valerie    0412 Scheldesport203 215 200 203             0 0821  4
 6 Peeters      Demi       0410 Scheldesport200 207 197 200             0 0804  4
 7 Luijk        Tess van   0404 AV'56       194 203 194 207             0 0798  4
 8 Verlinde     Neline     0409 Scheldesport191 211 191 197             0 0790  4
 9 Zerbib       Chloe      0406 Dynamica    233     250 241             0 0724  3
10 Geus         Brigitte d 0418 AV'56               220 220             0 0440  2
11 Lorier       Floor      0407 Dynamica            211 211             0 0422  2
12 Hollebosch   Noa        0414 Volharding S241                         0 0241  1
13 Zina         Looverie   0419 Lebbeke             241                 0 0241  1
14 Cleemput     Leen van   0478 RKHAV           241                     0 0241  1
15 Bouman       Lobke      0405 RKHAV       215                         0 0215  1
16 Weverberg    Rhune      0420 Lebbeke             215                 0 0215  1
17 Crombeen     Evita      0403 RKHAV       211                         0 0211  1
18 Franken      Floor      0415 RKHAV       197                         0 0197  1
19 Eck          Fleur van  0402 RKHAV       188                         0 0188  1
20 Maene        Kato       0416             186                         0 0186  1

   starts  48
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
   totaal  1187 starts