2015 Uitslag Finlandcross Afdrukken
     Koolesport-crosscompetitie 2013-2014
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
    Finlandcross, Westdorpe Hse       10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Broeke van d Tim           0053 Dynamica     0:36:00         
002 Wolfert      Eric       90 0252 Flakkee      0:37:19 705676  
003 Balkenende   Luuk       95 0014 AV'56        0:38:17 507299CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe H35-44    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harthoorn    Maarten    78 0201 Kapelle      0:36:36 CC      
002 Hamer        Michael de 76 0243 Scheldesport 0:38:49 831470  
003 Karelse      Johan      73 0217 Heinkenszand 0:39:54 CC      
004 Florussen    Dennis     74 0242 Scheldesport 0:40:48 732397  
005 Witte        Andries de 76 0244 Scheldesport 0:42:59 667740  
006 Zeeuw        Alwin de   70 0241 Scheldesport 0:43:48 447287  
007 Wieland      Niek       73 0374 Axel         0:43:53         
008 Kapteijn     Remco      72 0400 AV'56        0:45:10 489266  
009 Ridder       Cor de     70 0229 Dynamica     0:45:29 747485  
010 Sommeyer     Marcel     70 0228 Dynamica     0:45:35 821033  
011 Paulusse     Nick       70 0215 Dynamica     0:46:22 750577CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe H45-54    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verhage      Arjo       69 0208 Dynamica     0:38:06 477579CC
002 Cappon       Erik       66 0221 Wielingen    0:38:43 468757  
003 Balkenende   Peter      66 0235 AV'56        0:39:38 651798CC
004 Vos          Wilko de   63 0234 AV'56        0:40:29 267864  
005 Slits        Peter      67 0220 Wielingen    0:41:47 690612  
006 Mourik       Piet van   63 0230 Delta Sport  0:42:41 521800  
007 Platteeuw    Albert     65 0238 Scheldesport 0:45:38 494502  
008 Murre        Walther    67 0240 Scheldesport 0:45:49 565772  
009 Lelie        Martin     69 0264 RKHAV        0:47:39 746642  
010 Wortman      Douwe      69 0232 Axel         0:47:59         
011 Graeve de    Pascal     69 0052              0:48:35         
012 Konings      Aswin      66 0209 Dynamica     0:50:11 533847CC
013 Knibbeler    Berry      61 0265 Scheldesport 0:52:23 597351  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe H55-64    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 De Smet      Paul       55 0051 Volharding B 0:43:12         
002 Visser       Pieter        0257 Wielingen    0:46:16         
003 Dellebeke    Ron        58 0206 Dynamica     0:47:05 46857CC 
004 Hopmans      Piet       50 0054 Spado        0:47:55         
005 Nevel        Eric van   56 0274 Koolkerke    0:50:07         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe H65+      10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Beijer       Piet       48 0202 Dynamica     0:53:51 212967M 
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe JA 96/97  10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vos          Patrick de 96 0180 AV'56        0:40:13 517846  
002 Thuy         Dennis     97 0177 RKHAV        0:40:23 561134  
003 Kreek        Kris de    97 0179 Scheldesport 0:40:41 562666  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe Vse       10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verschuure   Monique    80 0158 AV'56        0:44:40         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe V35-44    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Gilst        Paola van  73 0101 AV'56        0:47:48 744533CC
002 Harthoorn    Anneke     78 0110 Kapelle      0:51:26         
003 Hamelinck    Marjam     70 0119 RKHAV        0:57:13 661300  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe V45-54    10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Grim         Corina     63 0120 Loopgroep G  0:48:19 821846  
002 Verhage      Regina     63 0106 Dynamica     1:02:30 700450CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe V55+     10000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Tempelaar    Ineke      57 0105 Dynamica     0:56:22 468281CC
002 Kleingeld    Lena       56 0115 avvnVliss    1:01:49 271216  
003 Kleven       Lenie van  53 0102 avvn Vlissin 1:09:30 209921CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe MA96/97  4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mourik       Emma van   96 0841 Delta Sport  0:20:11         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe JB98/99  4500m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ridder       Rens de    99 0855 Dynamica     0:16:13 672234  
002 Harinck      Sergio     99 0851 Dynamica     0:16:24 602006  
003 Balkenende   Bart       98 0856 AV'56        0:16:51 564425CC
004 Wege         Ivar v d   99 0857 Scheldesport 0:19:21 764103  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe MB98/99  3000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Boutens      Amber      99 0882 Scheldesport 0:14:22 588396  
002 Kreek        Maaike de  99 0881 Scheldesport 0:14:34 588399  
003 Lodder       Judith     99 0876 Flakkee      0:16:09 712324CC
004 Thuy         Margot     99 0878 RKHAV        0:17:06 662574  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe Hkcr     3000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Verstraate   Wouter     97 0964 Dynamica     0:12:52 573092  
002 Heikoop      Sebastiaan 69 0954 Delta Sport  0:12:57 588375  
003 Wilde        Rien de       0959 AV'56        0:14:38 90464E  
004 Baar         Pieter Jan    0963 AV'56        0:15:00         
005 Damme van    Stefan     84 0991 Scheldesport 0:16:00         
006 Block        Stefan de  74 0953 RKHAV        0:16:04 103961  
007 Rasenberg    Ronald     65 0955 Scheldesport 0:16:41 509584  
008 Maat         Harold de  69 0990 Scheldesport 0:16:53 577392  
009 Schanck      George     82 0950 Wielingen    0:21:06 733744  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe Vkcr     3000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kerkhove     Shirley    93 0914 Scheldesport 0:14:50 597588  
002 Mourik       Sanne van  94 0911 Delta Sport  0:15:55 507305  
003 Veringa      Caroline   70 0912 Dynamica     0:16:26 794372  
004 Klinken      Leonie van 75 0901 Nieuwerkerk  0:17:40 CC      
005 Sluijs       Esther van 74 0900 AV'56        0:18:41 752749CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe JC00/01  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kruisifikx   Thomas     01 0817 Scheldesport 0:07:16         
002 Lindhout     Siem       00 0812 Delta Sport  0:07:49 638573  
003 Putten       Axl van    00 0801 AV'56        0:08:03 806941CC
004 Nieulande    Thomas van 01 0808 Dynamica     0:08:12 664383  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe MC00/01  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 0730 Scheldesport 0:07:11 578936  
002 Heikoop      Iris       01 0729 Delta Sport  0:07:39 640488  
003 Lange        Nikita de  01 0726 Dynamica     0:08:27 716838  
004 Dieren       Judith van 00 0723 Flakkee      0:08:32 660270  
005 Dhanis       Stephanie  01 0725 RKHAV        0:08:56 691395  
006 Niemanstverd Amy        01 0724 RKHAV        0:09:09 635964  
007 Hemelaar     Anouk      00 0737 RKHAV        0:10:32 577392  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe JD02/03  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Robert de  02 0766 AV'56        0:06:38 753193  
002 Roos         Matthijs   02 0767 AV'56        0:07:07 709532CC
003 Maat         Ralph de   03 0774 Scheldesport 0:07:22 740850  
004 Zerbib       Raphael    03 0786 Dynamica     0:07:27 821028  
005 Zeeuw        Nathan de  02 0768 Scheldesport 0:07:46 684110  
006 Anceaux      Daniel     03 0775 Scheldesport 0:07:53 767922  
007 Dees         Tom        03 0797              0:08:35         
008 Wieles       Chris      03 0776 Scheldesport 0:08:38         
009 Os           Martiijn v 03 0764 RKHAV        0:08:45 743240  
010 Karelse      Ryan       03 0758 AV'56        0:08:48 807092CC
011 Vierbergen   Mats       03 0763 RKHAV        0:08:59 751738  
012 Dobbelaar    Jonathan   03 0773 Scheldesport 0:09:12 842077  
013 Peijl        Youp v d   03 0770 Scheldesport 0:09:14 833180  
014 Hiel         Karsten    03 0762 RKHAV        0:10:15 764691  
015 Veringa      Sander     02 0782 Dynamica     0:10:18 767417  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe MD02/03  2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houtzager    Ruchama    03 0692 Delta Sport  0:07:25 681666  
002 Smits        Veerle     02 0695 AV'56        0:07:29 748551  
003 Putten       Shelby van 02 0671 AV'56        0:07:41 757075CC
004 Klinken      Anique van 02 0691 Delta Sport  0:07:44 665624  
005 Pellaers     Maud       02 0696 AV'56        0:07:46 708946  
006 Geldof       Jasmijn    02 0690 Dynamica     0:07:49 681779  
007 Coq          Louise le  02 0680 Wielingen    0:07:55 707199  
008 Lelie        Fien       02 0702 RKHAV        0:08:04 746641  
009 Exter        Eva den    03 0685 RKHAV        0:08:07 707425  
010 Acker        Emma van   03 0684 RKHAV        0:08:11 709804  
011 Goudswaard   Ilse       03 0693 Delta Sport  0:08:16 737660  
012 Sommeyer     Lynn       02 0689 Dynamica     0:08:19 814295  
013 Hemelaar     Maaike     02 0683 RKHAV        0:08:35 665688  
014 Bun          Parel      02 0688 Dynamica     0:09:03 691085  
015 Baar         Sanne de   03 0704 AV'56        0:09:07 786616  
016 Hoop         Rashmila   02 0682 RKHAV        0:10:58 818138  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe JpA2 04  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 0641 AV'56        0:03:33 748547  
002 Bruijn       Tim de     04 0639 RKHAV        0:03:58 74664   
003 Harthoorn    Lukas      04 0631 AV'56        0:04:08 CC      
004 Noordijk     Bryan      04 0646 Scheldesport 0:04:10 818859  
005 Zeeuw        Tobias de  04 0647 Scheldesport 0:04:33 735396  
006 Simonse      Jesper     04 0642 Goes         0:05:05         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe JpA1 05  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houwelingen  Tom van    05 0594 Dynamica     0:03:39 758531  
002 Baar         Remco de   05 0605 AV'56        0:03:43 811412  
003 Arens        Firn       05 0604 AV'56        0:03:50         
004 Kapteijn     Mart       05 0606 AV'56        0:03:56 742882  
005 Hamer        Jelte den  05 0599 Scheldesport 0:04:23         
006 Zuidhof      Chris      05 0596 Dynamica     0:04:26 816270  
007 Wedage       Bjorn      05 0597 Scheldesport 0:04:30 843325  
008 Zuidhof      Noel       05 0595 Dynamica     0:04:36 816269  
009 Berg         Nino v d   05 0611 AV'56        0:04:39         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe MpA2 04  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Eetveld      Katja      04 0574 RKHAV        0:03:53 746672  
002 Haar         Dana ter   04 0565 Dynamica     0:04:01 817737  
003 Coppieters   Jenna      04 0564 RKHAV        0:04:03 743244  
004 Legrand      Floortje   04 0580 Scheldesport 0:04:17 816389  
005 Verschuren   Suzanne    04 0568 Scheldesport 0:04:20 798803  
006 Kraker       Pascalle d 04 0571 Dynamica     0:04:41 819937  
007 Dijkens      Luna       04 0562 RKHAV        0:05:49         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe MpA1 05  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Amy de     05 0544 AV'56        0:03:36 764681  
002 Lorier       Lisanne    05 0542 Dynamica     0:04:06 749847  
003 Keymel       Myrthe     05 0545 Scheldesport 0:04:28 596     
004 Koole        Hilde      05 0546 Dynamica     0:04:44 784093  
005 Pellaers     Fenne      05 0543 AV'56        0:04:59 752748  
006 Sluijs       Femke van  05 0536 AV'56        0:05:12 801923CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe JpB  06  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Maat         Fabian de  06 0515 Scheldesport 0:03:47 740849  
002 Koopman      Kasper     06 0509 Dynamica     0:03:51 801261  
003 Steenblok    Koen       06 0507 AV'56        0:03:55 11205CC 
004 Faas         Milan      06 0514 Scheldesport 0:04:01 788200  
005 Verschuren   Niels      06 0511 Scheldesport 0:04:07 767927  
006 Pijnen       Benjamin   06 0512 Scheldesport 0:04:12 843320  
007 Koole        Stijn      06 0510 Dynamica     0:04:15 784092  
008 Dees         Rody       06 0453 AV'56        0:05:09         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe JpC  07  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ton          Luca       07 0476 Dynamica     0:04:20 817739  
002 Engels       Ivar       07 0469 Dynamica     0:04:26 817741  
003 Kouijzer     Ben        07 0466 RKHAV        0:04:39 811266  
004 Zandstra     Lucas      07 0472 Scheldesport 0:05:04 804733  
005 Keijmel      Ruben      07 0473 Scheldesport 0:05:06 818855  
006 Wieles       Viktor     07 0475 Scheldesport 0:05:11         
007 Veringa      Eric       07 0477 Dynamica     0:05:21 803429  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe MpB  06  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kraker       Yasmine    06 0444 Dynamica     0:04:04 817736  
002 Karelse      Yara       06 0442 AV'56        0:04:09 800807CC
003 Dikkenberg   Inke v d   06 0448 AV'56        0:04:23 786624  
004 Simonse      Marit      06 0440 AV'56        0:04:34 811420M 
005 Exter        Ann den    06 0443 RKHAV        0:04:41 820962  
006 Luijk        Zoe van    06 0441 AV'56        0:05:57 790209CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Finlandcross, Westdorpe MpC  07  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hamer        Benthe den 07 0411 Scheldesport 0:04:29         
002 Zerbib       Chloe      07 0406 Dynamica     0:04:31 821036  
003 Harthoorn    Marise     07 0401 Kapelle      0:04:36 CC      
004 Goudswaard   Lieke      07 0408 Delta Sport  0:05:13 830969  
005 Pijnen       Valerie    08 0412 Scheldesport 0:05:15 843321  
006 Peeters      Demi       07 0410 Scheldesport 0:05:30 831473  
007 Verlinde     Neline     07 0409 Scheldesport 0:05:37 835649  
008 Luijk        Tess van   07 0404 AV'56        0:05:50 818396CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
     finishers: ,9

  Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   Hse      Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Wolfert      Eric       0252 Flakkee     194 233 211 197 233         0 1068  5
 2 Harmes       Erwin      0016 Loopgroep G 250 250 241 241             0 0982  4
 3 Kok          Martijn de 0023 Dynamica    220     233 233             0 0686  3
 4 Vermeulen    Sven       0021 Vlissingen  152 168 158 188             0 0666  4
 5 Schrier      David      0001 Dynamica    191 220     220             0 0631  3
 6 Balkenende   Luuk       0014 AV'56       178         200 220         0 0598  3
 7 Meeuwse      Robbert    0002 AV'56       174 207 200                 0 0581  3
 8 Hoosemans    Ruud       0025 Dynamica    180     188 191             0 0559  3
 9 Steketee     Maurice    0018 Middelburg  108 135 123                 0 0366  3
10 Linden       Crum v d   0017 Dynamica    164 194                     0 0358  2
11 Bloem        Vincent    0004 Pallas'93   155     174 001             0 0330  3
12 Uitterhoeve  Johnny     0019 Goes        097     124 106             0 0327  3
13 Bouterse     Neal       0029 av Castricum        250                 0 0250  1
14 Pleijte      Tim        0046 Dynamica                250             0 0250  1
15 Broeke van d Tim        0053 Dynamica                    250         0 0250  1
16 Hoey         Olivier va 0013 ACW         241                         0 0241  1
17 Damme        Stefan van 0015 Scheldesport102 132                     0 0234  2
18 Praet        Ruben van  0008 AVLO        233                         0 0233  1
19 Bonnaerens   Kevin      0011 AVLO        226                         0 0226  1
20 Debosscher   Pieter-Jan 0010 AVLO        215                         0 0215  1
21 Proft        Michiel de 0026 Lebbeke             215                 0 0215  1
22 Piessens     Cederic    0006 AVLO        211                         0 0211  1
23 Musters      Rob        0048 O Gastel                207             0 0207  1
24 Martens      Ruben      0199 ACW         207                         0 0207  1
25 Adan         Erwin      0003 Dynamica    203                         0 0203  1
26 Musters      Rob        0031 Oud Gastel          191                 0 0191  1
27 Nieuwenhuyze Laurent v  0034 AV'56               184                 0 0184  1
28 Nevel        Angelo van 0009 Koolkerke       176                     0 0176  1
29 Florie       Jan-Willem 0040 Vlissingen              174             0 0174  1
30 Mey          Liam       0020 RKHAV       172                         0 0172  1
31 Clays        Marlon     0012 RC Gent         170                     0 0170  1
32 Cappaert     Frederic   0024 crosscomp   166                         0 0166  1
33 Meeuwsen     Peter      0035 Krabbendijke        161                 0 0161  1
34 Visser       Bart de    0038 Serooskerke             159             0 0159  1
35 Moerland     Marcel     0037 Krabbendijke        145                 0 0145  1
36 Korbijn      Martijn    0049 Spirit                  145             0 0145  1
37 Mayer        Stefaan de 0005 WTT         141                         0 0141  1
38 Uitterhoeve  Marcel     0030 s-HArendsker        132                 0 0132  1
39 Loon         Jan van    0041 Vlissingen              127             0 0127  1
40 Moerland     Marc-Jan   0036 Krabbendijke        117                 0 0117  1
41 Block        Yves de    0253 Hulst       115                         0 0115  1
42 Bavinhoven   Leon van   0375                         110             0 0110  1
43 Mol          Mark       0047                         109             0 0109  1
44 Traas        Marijn     0032 Heinkenszand        107                 0 0107  1
45 Mol          Robin      0028 Yerseke             104                 0 0104  1
46 Bruine       Marco de   0042 Serooskerke             104             0 0104  1
47 Piessens     Yanick     0022 Waasmunster 100                         0 0100  1
48 Simonse      Elbert     0050 Aagtekerke              080             0 0080  1
49 Dingemanse   Richard    0044                         076             0 0076  1

   starts  77
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H35-44   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Maarten    0201 Kapelle     188 226 203 211 241         0 1069  5
 2 Wiessner     Ralph      0260 Dynamica    186 211 207 226             0 0830  4
 3 Sommeyer     Marcel     0228 Dynamica    130 153 142 133 170         0 0728  5
 4 Paulusse     Nick       0215 Dynamica    117 143 137 129 163         0 0689  5
 5 Karelse      Johan      0217 Heinkenszand148     155 166 203         0 0672  4
 6 Witte        Andries de 0244 Scheldesport151 166     172 182         0 0671  4
 7 Zeeuw        Alwin de   0241 Scheldesport143 157 148     178         0 0626  4
 8 Dekker       Peter      0213 Dynamica    140 138 152 152             0 0582  4
 9 Hamer        Michael de 0243 Scheldesport170 184         211         0 0565  3
10 Smit         Chris de   0226 RKHAV           191 180 186             0 0557  3
11 Alphen       Edwin van  0214 Dynamica    159 178 163                 0 0500  3
12 Florussen    Dennis     0242 Scheldesport146 164         188         0 0498  3
13 Ridder       Cor de     0229 Dynamica    135 148         172         0 0455  3
14 Buijck       Michel     0277 Dynamica        203     182             0 0385  2
15 Jaeger       Edwin de   0249 RKHAV       168 186                     0 0354  2
16 Wieland      Niek       0374 Axel                    141 176         0 0317  2
17 Slock        Endy       0251 Scheldesport144 163                     0 0307  2
18 Lange        Marcel de  0200 Middelburg  142 156                     0 0298  2
19 Simonse      Berry      0236 AV'56       131         142             0 0273  2
20 Velkers      Michel     0254 AV'56       123 147                     0 0270  2
21 Dijkstra     Seth       0283 Loopgroep G         131 120             0 0251  2
22 Bleyaert     Bart       0273 R Gent          241                     0 0241  1
23 Quintelier   Ben        0284 Lebbeke             226                 0 0226  1
24 Weverberg    Tommy van  0285 Lebbeke             220                 0 0220  1
25 Walhout      Adriaan    0345 Dynamica                215             0 0215  1
26 Foubert      Tom        0197 ACW         200                         0 0200  1
27 Rabout       Theo       0270 Wielingen       200                     0 0200  1
28 Melissant    Andre      0371 Flakkee                 178             0 0178  1
29 Kapteijn     Remco      0400 AV'56                       174         0 0174  1
30 Boogaard     Wilco      0293 Dynamica            166                 0 0166  1
31 Govaert      David      0198 ACW         161                         0 0161  1
32 Schilt       Patrick v  0385 Spado                   161             0 0161  1
33 Zaman        Joris      0225 RKHAV       160                         0 0160  1
34 Houweling    Frank      0327 AV'56                   160             0 0160  1
35 Muys         Jurgen     0269 Zottegem A      159                     0 0159  1
36 Keijl        Corne      0386 Spado                   157             0 0157  1
37 Heymans      Kurt       0290 Lebbeke             153                 0 0153  1
38 Kraan        Pim        0193 Dynamica        151                     0 0151  1
39 Goud         Pieter     0296 Oostdijk            151                 0 0151  1
40 Bal          Leon       0319 Bruinisse               151             0 0151  1
41 Albertijn    Michel     0245 ACW         149                         0 0149  1
42 Stas         Pieter     0219 St-Niklaas  147                         0 0147  1
43 Verwijs      Robert     0321 Delta Sport             146             0 0146  1
44 Daane        Corne      0212 Dynamica                139             0 0139  1
45 Dieleman     Marco      0378 Sommelsdijlk            136             0 0136  1
46 Bouwman      Michel     0351 B Haamstede             134             0 0134  1
47 Kempe        V.M.       0325 Delta Sport             131             0 0131  1
48 Heuvel       Erik vd    0272 Oostburg        130                     0 0130  1
49 Schieman     Daniel     0275 Philippine      127                     0 0127  1
50 Staal        Kees       0335 Aagtekerke              121             0 0121  1
51 Delzenne     Mart Jan   0281 Krabbendijke        114                 0 0114  1
52 Kiesenberg   Martin     0361                         114             0 0114  1
53 Moerland     Rene       0280 Yerseke             113                 0 0113  1
54 Hoogstrate   Frank      0308                     111                 0 0111  1
55 Sinke        Bas        0305 Kruiningen          110                 0 0110  1
56 Splunter     Lennard v  0359 AV'56                   108             0 0108  1
57 Obbink       Arno       0349 B Haamstede             103             0 0103  1
58 Bos          Serge v d  0337 B Haamstede             097             0 0097  1
59 Lens         Edwin      0360                         095             0 0095  1
60 Mathijjsen   Bastian    0328 Zonnemaire              091             0 0091  1
61 Wijers       Serge      0392                         077             0 0077  1
62 Bosch        Martin v d 0356 Delta Sport             073             0 0073  1
63 Ravia        John       0354 Delta Sport             001             0 0001  1

   starts  108
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H45-54   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Cappon       Erik       0221 Wielingen   182 197 186 180 215         0 0960  5
 2 Verhage      Arjo       0208 Dynamica    162 188 182 194 226         0 0952  5
 3 Mourik       Piet van   0230 Delta Sport 138 158 156 147 184         0 0783  5
 4 Balkenende   Peter      0235 AV'56       157 174 172     207         0 0710  4
 5 Vos          Wilko de   0234 AV'56       163 180 170     194         0 0707  4
 6 Slits        Peter      0220 Wielingen   158 182 176     186         0 0702  4
 7 Murre        Walther    0240 Scheldesport121 145 127 135 166         0 0694  5
 8 Konings      Aswin      0209 Dynamica    105 133 120 112 156         0 0626  5
 9 Platteeuw    Albert     0238 Scheldesport139 152     138 168         0 0597  4
10 Wortman      Douwe      0232 Axel        113 140     118 159         0 0530  4
11 Lelie        Martin     0264 RKHAV           142 136     161         0 0439  3
12 Veen         Jaap v d   0239 Scheldesport136 155 146                 0 0437  3
13 Geldof       Marco      0306 LG AS               194 203             0 0397  2
14 Moerland     Ronald     0231 Delta Sport 128     141 122             0 0391  3
15 Knibbeler    Berry      0265 Scheldesport    131     102 155         0 0388  3
16 Verbrugge    Gert-Jan   0271 AV'56           162     163             0 0325  2
17 Leng         Edward de  0207 Dynamica    156     164                 0 0320  2
18 Pruijsers    Martin     0211 Dynamica    150         164             0 0314  2
19 Stegers      Bill       0196 LgZ         101 128     084             0 0313  3
20 Meeuwse      Jos        0210 Dynamica    132 154                     0 0286  2
21 Hollander    Kees de    0304 Dreischor           138 140             0 0278  2
22 Pouwelse     Arthur     0276 Middelburg      137 130                 0 0267  2
23 Verburg      Wim        0310 Goes                135 125             0 0260  2
24 Zaman        Jacques    0237 Scheldesport114 144                     0 0258  2
25 Plume        Christian  0266 Zottegem A      215                     0 0215  1
26 Sparrentak   Wim van    0297 Dynamica            197                 0 0197  1
27 Ruelle       Edwin de l 0223 RKHAV       184                         0 0184  1
28 Arens        Edwin      0340                         184             0 0184  1
29 Thuy         Benny      0224 RKHAV       176                         0 0176  1
30 Dijkman      Cees       0333 B Haamstede             176             0 0176  1
31 Arens        Edwin      0263                     168                 0 0168  1
32 Hederik      Bert       0342 avvn Barendr            168             0 0168  1
33 Laethem      Alain van  0287 Lebbeke             162                 0 0162  1
34 Velde        Herman v d 0267 Zottegem A      161                     0 0161  1
35 Huffel       William va 0268 Zottegem A      160                     0 0160  1
36 Heyvaert     Wim        0286 Lebbeke             160                 0 0160  1
37 Nieuwenhyse  Kris       0288 Lebbeke             159                 0 0159  1
38 Graeve de    Pascal     0052                             158         0 0158  1
39 Slabbekoorn  John       0298 Kapelle             157                 0 0157  1
40 Louisse      Jan        0381 Middelburg              156             0 0156  1
41 Slijkhuis    Carel      0383 Spirit                  154             0 0154  1
42 Toussaint    Marco      0315 AV'56               150                 0 0150  1
43 Staal        Archie     0358 Delta Sport             150             0 0150  1
44 Noorden      Bart van   0317 AV'56               149                 0 0149  1
45 Langen       Alex de    0382 Spirit                  149             0 0149  1
46 Reijntjes    Ludolph    0363 Delta Sport             148             0 0148  1
47 Verhaagen    Hans       0312 AV'56               147                 0 0147  1
48 Locht        Dirk de    0247 ACW         145                         0 0145  1
49 Ast          Richard v  0279 AV'56               139                 0 0139  1
50 Meeuwsen     Laurens    0307                     133                 0 0133  1
51 Zondervan    Gerwin     0299 Kapelle             129                 0 0129  1
52 Noordijke    Peter      0300 Goes                128                 0 0128  1
53 Haevere      Danny      0246 ACW         127                         0 0127  1
54 Remortel     Patrick va 0222 RKHAV       125                         0 0125  1
55 Iersel       Patrick va 0311                     125                 0 0125  1
56 Heebinckhuys Jo         0218 St-Niklaas  124                         0 0124  1
57 Put          Jos        0309 Vlissingen          121                 0 0121  1
58 Ieperen      Reynold va 0313                     119                 0 0119  1
59 Damme        Ko van     0396 AV'56                   119             0 0119  1
60 Geus         Hans       0192 AV'56       118                         0 0118  1
61 Jongeneel    Rob        0377 Middelburg              117             0 0117  1
62 Burm         Hans       0255 St Pauwels  116                         0 0116  1
63 Vader        Peter      0353 Delta Sport             113             0 0113  1
64 Schlarmann   Ben        0216 St Jansteen 112                         0 0112  1
65 Scheffers    John       0339 Delta Sport             111             0 0111  1
66 Meese        Helmut     0248 ACW         110                         0 0110  1
67 Dhanis       Gino       0227 RKHAV       109                         0 0109  1
68 Koppejan     Chris      0314 s-Gravenpold        109                 0 0109  1
69 Veer         Martin v't 0329 Zierikzee               107             0 0107  1
70 Rijke        Leo de     0194 Dynamica    106                         0 0106  1
71 Meulenberg   Jakobus    0282 Oudelande           103                 0 0103  1
72 Guijt        Koos       0318 Kapelle             102                 0 0102  1
73 Berrevoets   Eric       0348 Delta Sport             101             0 0101  1
74 Kraaijenbrin Robert     0323 Delta Sport             100             0 0100  1
75 Tuil         Paul van   0369 Haamstede               099             0 0099  1
76 Brouwers     Johan      0262             098                         0 0098  1
77 Bunder       Luc van    0258             096                         0 0096  1
78 Tramper      Hans       0399 Goes                    094             0 0094  1
79 Munnik       Leon de    0372 Delta Sport             090             0 0090  1
80 Delfgaauw    Remco      0330 Zierikzee               087             0 0087  1
81 Kramer       Rene       0326 Delta Sport             085             0 0085  1
82 Saya         Boy        0344 Dynamica                081             0 0081  1
83 Doel         Jules v d  0322 Delta Sport             075             0 0075  1
84 Maranus      Peter      0397 Aagtekerke              072             0 0072  1
85 Bavel        Adrie      0367 Delta Sport             071             0 0071  1
86 Feijter      Co de      0350 Delta Sport             070             0 0070  1
87 Verkaart     Bart       0341 Delta Sport             001             0 0001  1
88 Brouwer      Sjaak      0370 Dynamica                001             0 0001  1
89 Smits        Eric       0373                         001             0 0001  1

   starts  143
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H55-64   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Dellebeke    Ron        0206 Dynamica    126 149 140 116 162         0 0693  5
 2 Visser       Pieter     0257 Wielingen   120 146     123 164         0 0553  4
 3 Lous         Henk       0205 Dynamica    104 141 118 115             0 0478  4
 4 Guequierre   John       0203 Dynamica    107 134     096             0 0337  3
 5 Nevel        Eric van   0274 Koolkerke       136         157         0 0293  2
 6 Spaans       Gerrit     0250 Goes        119     116                 0 0235  2
 7 De Smet      Paul       0051 Volharding B                180         0 0180  1
 8 Wilde        Jan de     0352 AV'56                   170             0 0170  1
 9 Hopmans      Piet       0054 Spado                       160         0 0160  1
10 Gieljam      Jan        0336 Lgr A Stigte            158             0 0158  1
11 Zuidweg      Jan        0376 Flakkee                 155             0 0155  1
12 Branden      Franken v  0259 RKHAV       153                         0 0153  1
13 Gent         Jan van    0384 Spirit                  153             0 0153  1
14 Wouters      Wim        0301 AV'56               144                 0 0144  1
15 Dalebout     Leo        0324 Dynamica                144             0 0144  1
16 Geluk        Jos        0368 Delta Sport             143             0 0143  1
17 Kaljouw      Peter      0347 vet ned                 137             0 0137  1
18 Frederiks    Ruud       0316 AV'56               134                 0 0134  1
19 Dreunen      Marcel van 0362 ATOS                    128             0 0128  1
20 Bras         Gerard     0303 Dynamica            126                 0 0126  1
21 Besuijen     Wim        0343 Dynamica                126             0 0126  1
22 Egeraat      Leonard va 0395 Spado                   124             0 0124  1
23 Remortel     Eric van   0295 AV'56               122                 0 0122  1
24 Abbink       Herman     0294 AV'56               112                 0 0112  1
25 Tempelaar    Wim        0204 Dynamica    111                         0 0111  1
26 Spoor        Leo        0332 Goudswaard              105             0 0105  1
27 Gremberghe   Jos van    0261 Koewacht    099                         0 0099  1
28 Corbijn      Hans       0331 Dynamica                093             0 0093  1
29 Hart         Dick       0364 Delta Sport             092             0 0092  1
30 Ravia        Rudi       0366 Delta Sport             089             0 0089  1
31 Sala         Huug       0398                         088             0 0088  1
32 KKloet       Cor        0355 B haamstede             086             0 0086  1
33 Taal         George     0334 Oostkapelle             082             0 0082  1
34 Sighem       Han van    0365 Delta Sport             079             0 0079  1
35 Kouwemhove   Rob        0389                         078             0 0078  1

   starts  49
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H65+     Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Beijer       Piet       0202 Dynamica    103 129 108 083 154         0 0577  5
 2 Jonge        Wim de     0191 AV'56       129 150 143 130             0 0552  4
 3 Lasseur      Joop       0195 Delta Sport 133 139 115 132             0 0519  4
 4 Hoeve        Jan van    0256 Wielingen   122                         0 0122  1
 5 Bosman       Gillis     0278 Thor                105                 0 0105  1
 6 Bostelaar    Jan        0379 Dynamica                098             0 0098  1
 7 Stijns       Arthur     0380                         074             0 0074  1
 8 Muller       Cor        0393 Delta Sport             001             0 0001  1

   starts  18
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JA 96/97 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Thuy         Dennis     0177 RKHAV       154 172         197         0 0523  3
 2 Vos          Patrick de 0180 AV'56               154 162 200         0 0516  3
 3 Kreek        Kris de    0179 Scheldesport137     178     191         0 0506  3
 4 Feijter      Job de     0176 RKHAV       197                         0 0197  1
 5 Anrooij      Franklin v 0178 AV'56       134                         0 0134  1
 6 Gilst        Eric van   0181 Kapelle             106                 0 0106  1

   starts  12
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   Vse      Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuure   Monique    0158 AV'56           241 233 233 250         0 0957  4
 2 Berge        Laurey vd  0169 Flakkee             250 250             0 0500  2
 3 Wilde        Renate de  0157 AV'56           233     226             0 0459  2
 4 Vermeulen    Stephanie  0155 Vlissingen  186 194                     0 0380  2
 5 Capello      Evelien    0166 s-Heerenhoek        178 176             0 0354  2
 6 Claes        Lotte      0151 ATAC        250                         0 0250  1
 7 Platteeuw    Esther     0156 Scheldesport    250                     0 0250  1
 8 Proft        Karolien d 0160 Lebbeke             241                 0 0241  1
 9 Stevens      Lot        0154 AVLO        233                         0 0233  1
10 Proft        Sofie de   0161 Lebbeke             226                 0 0226  1
11 Vries        Juriena    0165 Cifla               220                 0 0220  1
12 Ridder       Natalie de 0162 Lebbeke             215                 0 0215  1
13 Laethem      Delphine v 0163 Lebbeke             211                 0 0211  1
14 Moerland     Yvonne     0159 Yerseke             207                 0 0207  1
15 Verwijs      Ilse       0170 Delta Sport             203             0 0203  1
16 Groot        Linda      0175 s-Heerenhoek            200             0 0200  1
17 Maas         Jolanda    0167 AV'56               186                 0 0186  1
18 Leeuwen      Sandra van 0172 B Haamstede             159             0 0159  1

   starts  25
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   V35-44   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Anneke     0110 Kapelle     207 207 182 191 226         0 1013  5
 2 Gilst        Paola van  0101 AV'56       226 226         241         0 0693  3
 3 Joziasse     Sandra     0116 Dynamica        215 188 211             0 0614  3
 4 Hamelinck    Marjam     0119 RKHAV           200         215         0 0415  2
 5 Goole        Saskia     0107 AV'56       215     191                 0 0406  2
 6 Ton          Leonie     0140 Delta Sport             241             0 0241  1
 7 Bruyssel     Jessica v  0152 AVLO        241                         0 0241  1
 8 Vanderlinde  Annet      0149 AV'56                   220             0 0220  1
 9 Zwart        Ester de   0113             203                         0 0203  1
10 Baart        Inge       0112             200                         0 0200  1
11 Hondt        Katlijn d' 0125 Lebbeke             197                 0 0197  1
12 Kraker       Paulette d 0153 Dynamica    197                         0 0197  1
13 Simonse      Marielle   0108 AV'56       184                         0 0184  1
14 Groote       Ilona de   0139 Souburg                 184             0 0184  1
15 Bocxmeer     Birgit van 0133 Zonnemaire              182             0 0182  1
16 Marchand     Inge       0141 B Haamstede             168             0 0168  1
17 Sinke        Debby      0129 Kruiningen          166                 0 0166  1
18 Bokhove      Petra      0134 Zierikzee               163             0 0163  1
19 Voorham      Krista     0145 Delta Sport             162             0 0162  1
20 Kerkhove     Iris v d   0135 Aardenburg              156             0 0156  1
21 Janse        Cynthia    0138 Delta Sport             154             0 0154  1

   starts  31
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   V45-54   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Grim         Corina     0120 Loopgroep G     220 200 215 233         0 0868  4
 2 Verhage      Regina     0106 Dynamica    194 191 172     207         0 0764  4
 3 Ijsebaert    Ingrid     0104 avvn Hulst  220                         0 0220  1
 4 Bruijns      Petra      0394 Sapdo                   207             0 0207  1
 5 Vereecke     Gerda      0122 Beernem         203                     0 0203  1
 6 Bruijs       Petra      0130 Spado               203                 0 0203  1
 7 Strating     Henny      0388 AV'56                   197             0 0197  1
 8 Rijck        Anniek de  0114             188                         0 0188  1
 9 Iwaarden     Inge van   0118 Wielingen       188                     0 0188  1
10 Verstelle    Rian       0150 AV'56                   188             0 0188  1
11 Goethals     Claudine   0121 Aardenburg      186                     0 0186  1
12 Flikweert    Rian       0137 Dynamica                186             0 0186  1
13 Kreke        Annet vd   0144 Souburg                 180             0 0180  1
14 Rozendaal    Christl    0387 AV'56                   178             0 0178  1
15 Rozendaal    Christl    0127 AV'56               176                 0 0176  1
16 Verhulst     Petra      0173 Dynamica                174             0 0174  1
17 Geschiere    Suzanne    0174 Dynamica                172             0 0172  1
18 Voermans     Roxanne    0136 Zierikzee               166             0 0166  1
19 Hogenstein   Petra      0147 B Haamstede             164             0 0164  1
20 Wijsman      Lianne     0142 Delta Sport             160             0 0160  1
21 Quist        Jacqueline 0390 Delta Sport             157             0 0157  1
22 Doel         Petra v d  0146 Delta Sport             155             0 0155  1
23 Mey          Dominiane  0111             001                         0 0001  1

   starts  29
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   V55+    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Kleven       Lenie van  0102 avvn Vlissin182 184 168 153 203         0 0890  5
 2 Vries        Jannie de  0103 Dynamica    211 211 180 194             0 0796  4
 3 Tempelaar    Ineke      0105 Dynamica    191     174 161 220         0 0746  4
 4 Kleingeld    Lena       0115 avvnVliss       197     158 211         0 0566  3
 5 Duivier      Els        0126 Lebbeke             194                 0 0194  1
 6 Boer         Digna de   0128 Delta Sport         184                 0 0184  1
 7 Verschaeve   Maria      0117 Aardenburg      182                     0 0182  1
 8 Frederiks    Ria        0131 AV'56               170                 0 0170  1
 9 Koster       Joke de    0143 Delta Sport             170             0 0170  1
10 Vylder       Greta de   0109             001                         0 0001  1

   starts  22
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MA96/97 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Emma van   0841 Delta Sport 250 250     250 250         0 1000  4

   starts  4
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JB98/99 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harinck      Sergio     0851 Dynamica    220 241 241 241 241         0 1184  5
 2 Ridder       Rens de    0855 Dynamica    241 250 250     250         0 0991  4
 3 Balkenende   Bart       0856 AV'56       226         233 233         0 0692  3
 4 Wege         Ivar v d   0857 Scheldesport211         226 226         0 0663  3
 5 Assche       Sander van 0853 AVLO        250                         0 0250  1
 6 Peeman       Maikel     0861 Flakkee                 250             0 0250  1
 7 Puyvelde     Stef van   0852 AVLO        233                         0 0233  1
 8 Vries        Jorick de  0862 AV'56               233                 0 0233  1
 9 Puyvelde     Ben van    0850 AVLO        215                         0 0215  1
10 Claes        Jelle      0858 WTT2000     207                         0 0207  1

   starts  21
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MB98/99 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Lodder       Judith     0876 Flakkee     226 241 226 233 233         0 1159  5
 2 Kreek        Maaike de  0881 Scheldesport241     241 241 241         0 0964  4
 3 Boutens      Amber      0882 Scheldesport233 250         250         0 0733  3
 4 Thuy         Margot     0878 RKHAV       215 233         226         0 0674  3
 5 Waard        Annemarie  0880 Delta Sport 220     220 226             0 0666  3
 6 Jones        Waeoby     0886 Scheldesport        250 250             0 0500  2
 7 Raemdonck    Elise van  0877 AVLO        250                         0 0250  1
 8 Quintelier   Lies       0883 Lebbeke             233                 0 0233  1

   starts  22
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   Hkcr    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Heikoop      Sebastiaan 0954 Delta Sport 250 241 207 207 241         0 1146  5
 2 Wilde        Rien de    0959 AV'56       241 220 194 194 233         0 1082  5
 3 Rasenberg    Ronald     0955 Scheldesport215 194 186 184 211         0 0990  5
 4 Schanck      George     0950 Wielingen   207 188 182 182 203         0 0962  5
 5 Verstraate   Wouter     0964 Dynamica        250 215 241 250         0 0956  4
 6 Block        Stefan de  0953 RKHAV       226 200     186 215         0 0827  4
 7 Baar         Pieter Jan 0963 AV'56           207 191 197 226         0 0821  4
 8 Luteijn      Arjen      0952 Wielingen   220 197 188 188             0 0793  4
 9 Anrooij      Franklin v 0965 AV'56           233 203                 0 0436  2
10 Baete        Gieljan    0967 Lebbeke             250                 0 0250  1
11 Staal        Tommy      0983 AV'56                   250             0 0250  1
12 Larthem      Gaeton     0969 Lebbeke             241                 0 0241  1
13 Maine        Jimmy      0958             233                         0 0233  1
14 Mol          Aico de    0970 Lebbeke             233                 0 0233  1
15 Aafjes       Joel       0987 AV'56                   233             0 0233  1
16 Kreek        Kris de    0043 Scheldesport            226             0 0226  1
17 Meulen       Marco v d  0957 Wielingen       226                     0 0226  1
18 Aafjes       Joel       0979 AV'56               226                 0 0226  1
19 Raemdonck    Bart       0971 Lebbeke             220                 0 0220  1
20 Geluk        Tijs       0981 Noordwelle              220             0 0220  1
21 Damme van    Stefan     0991 Scheldesport                220         0 0220  1
22 Dierkx       Mike       0966 Scheldesport    215                     0 0215  1
23 Stolk        Edwin      0988 Flakkee                 215             0 0215  1
24 Huigh        Johan      0960 Wielingen       211                     0 0211  1
25 Koole        Tim        0961             211                         0 0211  1
26 Jongste      Lars de    0978 Delta Sport         211                 0 0211  1
27 Thuy         Dennis     0985 RKHAV                   211             0 0211  1
28 Maat         Harold de  0990 Scheldesport                207         0 0207  1
29 Vierbergen   Tristan    0962 Heikant         203                     0 0203  1
30 Jongste      Lars       0986 Delta Sport             203             0 0203  1
31 Wege         Ivar vd    0977 Scheldesport        200                 0 0200  1
32 Tieleman     HenkJan    0984 Flakkee                 200             0 0200  1
33 Debot        Cederic    0972 Lebbeke             197                 0 0197  1
34 Nevel        Ignac van  0968 Krekenlopers    191                     0 0191  1
35 Feijter      Co de      0980 Delta Sport             191             0 0191  1
36 Os           Jeroen van 0976 Goes                184                 0 0184  1
37 Heyvaert     Koen       0975 Lebbeke             180                 0 0180  1

   starts  66
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   Vkcr    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  0911 Delta Sport 211 241 250 250 241         0 1193  5
 2 Klinken      Leonie van 0901 Nieuwerkerk 200 220 226 241 226         0 1113  5
 3 Kerkhove     Shirley    0914 Scheldesport226 250         250         0 0726  3
 4 Veringa      Caroline   0912 Dynamica        226 233     233         0 0692  3
 5 Kraker       Paulette d 0920 Dynamica        215 215 233             0 0663  3
 6 Sluijs       Esther van 0900 AV'56       194 207         220         0 0621  3
 7 Widt         Loes de    0927 Delta Sport     197 200 211             0 0608  3
 8 Harinck      Angelique  0905 Dynamica    188 203 211                 0 0602  3
 9 Steenblok    Marian     0918 AV'56           211 220                 0 0431  2
10 Simonse      Marielle   0921 AV'56           200     220             0 0420  2
11 Bogaert      Niki       0915 ACW         250                         0 0250  1
12 Hul          Isabel van 0902 ACW         241                         0 0241  1
13 Searens      Ilse       0924 Lebbeke             241                 0 0241  1
14 Geertsom     Katrien va 0904 ACW         233                         0 0233  1
15 Hersschens   Veronique  0919 Zottegem        233                     0 0233  1
16 Vermeulen    Stephanie  0930 Vlissingen              226             0 0226  1
17 Brouwer      Fieke de   0910 RKHAV       220                         0 0220  1
18 Heck         Evelien va 0903 ACW         215                         0 0215  1
19 Hamelinck    Marjan     0929 RKHAV                   215             0 0215  1
20 Zwieten      Els van    0132 Delta Sport             207             0 0207  1
21 Vermeulen    Wendy      0913 AVLO        207                         0 0207  1
22 Sol          Judith     0926 Vlissingen          207                 0 0207  1
23 Damme        Julie van  0909 RKHAV       203                         0 0203  1
24 Kloet        Rianne     0925 Wolphaartsdi        203                 0 0203  1
25 Dorsselaer   Romy van   0916 RKHAV       197                         0 0197  1
26 Velde        Daysy van  0922 Wielingen       194                     0 0194  1
27 Overloop     Caroline v 0907 Hulst       191                         0 0191  1
28 Aalsters     Karin      0908 Hulst       186                         0 0186  1
29 Crabbe       Nienke     0906 Hulst       184                         0 0184  1
30 Kievits      Jolanda    0917 Delta Sport 182                         0 0182  1

   starts  52
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JC00/01 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Putten       Axl van    0801 AV'56       194 241 211 207 233         0 1086  5
 2 Lindhout     Siem       0812 Delta Sport 182 233 215 215 241         0 1086  5
 3 Kruisifikx   Thomas     0817 Scheldesport200     220 226 250         0 0896  4
 4 Konings      Sylvan     0807 Dynamica    184 226 203 211             0 0824  4
 5 Nieulande    Thomas van 0808 Dynamica    180     207 203 226         0 0816  4
 6 Damme        Teun van   0806 Wielingen   197 250     250             0 0697  3
 7 Nefs         Emiel      0809 Dynamica    207     226 241             0 0674  3
 8 Aken         Bo van     0733 Lebbeke             250                 0 0250  1
 9 Petersen     Bereket    0813 AV'56       250                         0 0250  1
10 Eetvelde     Robin      0804 AVLO        241                         0 0241  1
11 Tollenaar    Micha      0822 Terneuzen           241                 0 0241  1
12 Tuil         Niels van  0795 Delta Sport             233             0 0233  1
13 Petersen     Bezuayehu  0814 AV'56       233                         0 0233  1
14 Lavooij      Stijn      0824 AV'56               233                 0 0233  1
15 Eetvelde     Ruben      0803 AVLO        226                         0 0226  1
16 Berger       Rutger     0488 Delta Sport             220             0 0220  1
17 Leng         Paavo de   0811 Dynamica    220                         0 0220  1
18 Walle        Jasper van 0802 AVLO        215                         0 0215  1
19 Stas         Karel      0819 ACW         211                         0 0211  1
20 Vos          Wannes de  0818 AVLO        203                         0 0203  1
21 Heijmans     Nick       0820             191                         0 0191  1
22 Jaeger       Jori de    0816 RKHAV       188                         0 0188  1
23 Louter       Ruudd      0821 RKHAV       186                         0 0186  1
24 Schillings   Felix      0810 Dynamica    178                         0 0178  1
25 Wal          Matthias v 0815 ACW         176                         0 0176  1

   starts  46
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MC00/01 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw        Mirthe de  0730 Scheldesport241 250 250 250 250         0 1241  5
 2 Heikoop      Iris       0729 Delta Sport 233 241 241 233 241         0 1189  5
 3 Lange        Nikita de  0726 Dynamica    220 233 215 226 233         0 1127  5
 4 Dhanis       Stephanie  0725 RKHAV       211 226 211 215 220         0 1083  5
 5 Niemanstverd Amy        0724 RKHAV       203 220 207 207 215         0 1052  5
 6 Dieren       Judith van 0723 Flakkee     215     220 220 226         0 0881  4
 7 Moerland     Miquette   0728 Delta Sport 207     203 211             0 0621  3
 8 Thyssen      Lisse      0721 AVLO        250                         0 0250  1
 9 Hederik      Ilvia      0736 Energie                 241             0 0241  1
10 Niewenhuyse  Emma       0731 Lebbeke             233                 0 0233  1
11 Heynderickx  Emilie     0722 AVLO        226                         0 0226  1
12 Graaf        Brigitte d 0734 AV'56               226                 0 0226  1
13 Hemelaar     Anouk      0737 RKHAV                       211         0 0211  1
14 Hartog       Corinda d  0735 Energie                 203             0 0203  1

   starts  39
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JD02/03 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Roos         Matthijs   0767 AV'56       233 250 220 220 241         0 1164  5
 2 Maat         Ralph de   0774 Scheldesport220 233 215 226 233         0 1127  5
 3 Anceaux      Daniel     0775 Scheldesport197 220 200 207 215         0 1039  5
 4 Zeeuw        Nathan de  0768 Scheldesport180 215 188 200 220         0 1003  5
 5 Graaf        Robert de  0766 AV'56       250     250 250 250         0 1000  4
 6 Wieles       Chris      0776 Scheldesport186 211 184 194 207         0 0982  5
 7 Vierbergen   Mats       0763 RKHAV       176 200 186 197 197         0 0956  5
 8 Dobbelaar    Jonathan   0773 Scheldesport172 197 178 186 194         0 0927  5
 9 Peijl        Youp v d   0770 Scheldesport170 194 176 184 191         0 0915  5
10 Os           Martiijn v 0764 RKHAV       191 203 191     203         0 0788  4
11 Kramer       Sven       0757 AV'56       184 207 194 191             0 0776  4
12 Karelse      Ryan       0758 AV'56       188     197 188 200         0 0773  4
13 Schets       Wouter     0760 AV'56       241     233 241             0 0715  3
14 Bakker       Jordi      0777 Scheldesport174 186 170 176             0 0706  4
15 Schuit       Rens       0772 Scheldesport164 182 172 178             0 0696  4
16 Westen       Luc van    0759 AV'56           188 180 180             0 0548  3
17 Beer         Coen de    0765 Dynamica    168     182 182             0 0532  3
18 Veringa      Sander     0782 Dynamica        178 168     186         0 0532  3
19 SenzZuazabal Damian     0771 Scheldesport163 180 166                 0 0509  3
20 Kapteijn     Stef       0785 AV'56               241 233             0 0474  2
21 Cleemput     Dries      0761 RKHAV       226 241                     0 0467  2
22 Verbrugge    Mees       0784 AV'56           226     215             0 0441  2
23 Zerbib       Raphael    0786 Dynamica                211 226         0 0437  2
24 Hofland      David      0780 Wielingen   178 191                     0 0369  2
25 Hiel         Karsten    0762 RKHAV       166             188         0 0354  2
26 Santen       Luca van   0769 Scheldesport162 184                     0 0346  2
27 Campenhout   Siebe van  0788 Lebbeke             226                 0 0226  1
28 Tuyls        Storm      0753 ACW         215                         0 0215  1
29 Ost          Jasper     0779 ACW         211                         0 0211  1
30 Blommaert    Tristan    0790 Lebbeke             211                 0 0211  1
31 Dees         Tom        0797                             211         0 0211  1
32 Paep         Lennert de 0751 ACW         207                         0 0207  1
33 Robijns      Flor       0792 Lebbeke             207                 0 0207  1
34 Naudts       Michiel    0755 ACW         203                         0 0203  1
35 Hondt        Jelte d'   0791 Lebbeke             203                 0 0203  1
36 Koops        Thijs      0796 Souburg                 203             0 0203  1
37 Andries      Mathijs    0754 ACW         200                         0 0200  1
38 Cock         Cederic de 0756 ACW         194                         0 0194  1
39 Martens      Bernd      0778 ACW         182                         0 0182  1
40 Crezee       Boaz       0787 Dynamica            174                 0 0174  1
41 Hekkers      Roan       0752 AV'56               164                 0 0164  1

   starts  108
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MD02/03 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 0691 Delta Sport 226 250 226 226 226         0 1154  5
 2 Geldof       Jasmijn    0690 Dynamica    207 241 215 220 215         0 1098  5
 3 Putten       Shelby van 0671 AV'56       203 233 207 211 233         0 1087  5
 4 Pellaers     Maud       0696 AV'56       191 220 211 215 220         0 1057  5
 5 Houtzager    Ruchama    0692 Delta Sport 241     241 241 250         0 0973  4
 6 Goudswaard   Ilse       0693 Delta Sport 170 203 194 203 197         0 0967  5
 7 Sommeyer     Lynn       0689 Dynamica    180 188 188 207 194         0 0957  5
 8 Bun          Parel      0688 Dynamica    176 186 197 194 188         0 0941  5
 9 Smits        Veerle     0695 AV'56       233     233 233 241         0 0940  4
10 Coq          Louise le  0680 Wielingen   215 226 220     211         0 0872  4
11 Exter        Eva den    0685 RKHAV       186 200     200 203         0 0789  4
12 Acker        Emma van   0684 RKHAV       182 197     188 200         0 0767  4
13 Baar         Sanne de   0704 AV'56           184 176 186 186         0 0732  4
14 Lelie        Fien       0702 RKHAV           215 200     207         0 0622  3
15 Dieleman     Romy       0681 Wielingen   184 211 203                 0 0598  3
16 Hemelaar     Maaike     0683 RKHAV       178 191         191         0 0560  3
17 Daalen       Tamar van  0679 AV'56       174 194 191                 0 0559  3
18 Hoop         Rashmila   0682 RKHAV       162 180         184         0 0526  3
19 Anrooij      Shirin van 0709 AV'56               250 250             0 0500  2
20 Hanse        Charlotte  0703 Delta Sport     207 182                 0 0389  2
21 Slabbekoorn  Marit      0705 Dynamica            186 184             0 0370  2
22 Brande       Sanne v d  0686 RKHAV       166     184                 0 0350  2
23 Meese        Paulien    0677 ACW         250                         0 0250  1
24 Vekemans     Lara       0675 ACW         220                         0 0220  1
25 Smet         Emma       0676 ACW         211                         0 0211  1
26 Laureys      Fien       0673 ACW         200                         0 0200  1
27 Laere        Annelore v 0678 ACW         197                         0 0197  1
28 Stevels      Marit      0711 Dynamica                197             0 0197  1
29 Wauwe        Kato de    0674 ACW         194                         0 0194  1
30 Leenheer     Fleur      0710 Delta Sport             191             0 0191  1
31 Siebons      Marleen    0687 Dynamica    188                         0 0188  1
32 Damme        Iza van    0701 Wielingen       182                     0 0182  1
33 Roeland      Jana       0707 Lebbeke             180                 0 0180  1
34 Arens        Maureen    0708                     178                 0 0178  1
35 Block        Veerle de  0672 ACW         172                         0 0172  1
36 Bauwens      Kato       0699 ACW         168                         0 0168  1
37 Stas         Maaike     0700 ACW         164                         0 0164  1
38 Wal          Lara v d   0697 ACW         163                         0 0163  1
39 Wal          Nina v d   0698 ACW         161                         0 0161  1

   starts  99
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpA2 04 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Lukas      0631 AV'56       207 241 226 226 233         0 1133  5
 2 Noordijk     Bryan      0646 Scheldesport211 250 215 215 226         0 1117  5
 3 Zeeuw        Tobias de  0647 Scheldesport194 226 207 211 220         0 1058  5
 4 Dikkenberg   Jesse v d  0641 AV'56       250     241 250 250         0 0991  4
 5 Bruijn       Tim de     0639 RKHAV       203 233         241         0 0677  3
 6 Simonse      Jesper     0642 Goes        188         207 215         0 0610  3
 7 Herwegh      Karsten    0638 RKHAV       191 220                     0 0411  2
 8 Verbeiren    Niels      0645 Lebbeke             250                 0 0250  1
 9 Anne         Lars       0635 ACW         241                         0 0241  1
10 Hartog       Benjamin   0651 Energie                 241             0 0241  1
11 Tuyls        Indy       0632 ACW         233                         0 0233  1
12 Koens        Jovi       0649 AV'56               233                 0 0233  1
13 Hartog       Sebastiaan 0650 Energie                 233             0 0233  1
14 Verschueren  Cederic    0648 ACW         226                         0 0226  1
15 Smet         Lukas      0634 ACW         220                         0 0220  1
16 Westrate     Ben        0643 AV'56               220                 0 0220  1
17 Westrate     Ben        0653 AV'56                   220             0 0220  1
18 Wauwe        Rune van   0637 ACW         215                         0 0215  1
19 Eversdijk    Willem     0644 AV'56               211                 0 0211  1
20 Bosch        Joost vd   0654                         203             0 0203  1
21 Vreken       Stijn v d  0636 ACW         200                         0 0200  1
22 Thierens     Ralph      0633 ACW         197                         0 0197  1

   starts  42
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpA1 05 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Houwelingen  Tom van    0594 Dynamica    250 241 241 250 250         0 1232  5
 2 Arens        Firn       0604 AV'56       215 226 220 226 233         0 1120  5
 3 Zuidhof      Noel       0595 Dynamica    194 220 197 207 207         0 1025  5
 4 Wedage       Bjorn      0597 Scheldesport188 215 191 215 211         0 1020  5
 5 Baar         Remco de   0605 AV'56           250 250 241 241         0 0982  4
 6 Goethem      Maxim van  0640 RKHAV       241 233 233 233             0 0940  4
 7 Zuidhof      Chris      0596 Dynamica    200     203 211 215         0 0829  4
 8 Schuit       Daan       0598 Scheldesport203     207 220             0 0630  3
 9 Hamer        Jelte den  0599 Scheldesport191 211         220         0 0622  3
10 Kapteijn     Mart       0606 AV'56               211     226         0 0437  2
11 Rooms        Jentho     0591 ACW         233                         0 0233  1
12 Pauwels      Milan      0592 ACW         226                         0 0226  1
13 Verbeieren   Matisse    0612 Lebbeke             226                 0 0226  1
14 Bonten       Victor     0593 ACW         220                         0 0220  1
15 Cools        Xander     0607 Lebbeke             215                 0 0215  1
16 Koole        Sylvain    0602             211                         0 0211  1
17 Vos          Seppe de   0603 ACLO        207                         0 0207  1
18 Berg         Nino v d   0611 AV'56                       203         0 0203  1
19 Mertens      Quinten    0610 AV'56               200                 0 0200  1
20 Vergouwen    Kai        0601 ACW         197                         0 0197  1
21 Dongen       Bjorn van  0609 Delta Sport         194                 0 0194  1

   starts  51
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpA2 04 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Haar         Dana ter   0565 Dynamica    241 250 233 241 241         0 1206  5
 2 Dijkens      Luna       0562 RKHAV       197 211 188 220 211         0 1027  5
 3 Eetveld      Katja      0574 RKHAV           233 220 226 250         0 0929  4
 4 Verschuren   Suzanne    0568 Scheldesport207 241 215     220         0 0883  4
 5 Coppieters   Jenna      0564 RKHAV       211 226 211     233         0 0881  4
 6 Kraker       Pascalle d 0571 Dynamica    203 220 203     215         0 0841  4
 7 Kievits      Eva        0567 Delta Sport 194 207 191 215             0 0807  4
 8 Schets       Tessa      0563 AV'56       226     226 250             0 0702  3
 9 Widt         Daphne de  0566 Delta Sport 200 215 197                 0 0612  3
10 Jonghe       Limme de   0572 Volharding S250                         0 0250  1
11 Quintelier   Noor       0575 Lebbeke             250                 0 0250  1
12 Weverberg    Hanne van  0576 Lebbeke             241                 0 0241  1
13 Verleysen    Caitlin    0561 ACW         233                         0 0233  1
14 Obbink       Froukje    0579 Delta Sport             233             0 0233  1
15 Legrand      Floortje   0580 Scheldesport                226         0 0226  1
16 Rooms        Ara        0570 ACW         220                         0 0220  1
17 Everaert     Ellen      0569 ACW         215                         0 0215  1
18 Baayens      Merel      0578 AV'56               207                 0 0207  1
19 Burg         Yara       0577 s-HArendsker        200                 0 0200  1
20 Hekkers      Lizzy      0556 AV'56               194                 0 0194  1

   starts  47
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpA1 05 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Keymel       Myrthe     0545 Scheldesport226 250 211 233 233         0 1153  5
 2 Sluijs       Femke van  0536 AV'56       203 233 186 211 215         0 1048  5
 3 Graaf        Amy de     0544 AV'56       250     250 250 250         0 1000  4
 4 Lorier       Lisanne    0542 Dynamica    241     226 241 241         0 0949  4
 5 Koole        Hilde      0546 Dynamica        241 197 220 226         0 0884  4
 6 Pellaers     Fenne      0543 AV'56       200     188 215 220         0 0823  4
 7 Geus         Emma de    0554 AV'56               191 226             0 0417  2
 8 Rosse        Rhune van  0548 Lebbeke             241                 0 0241  1
 9 Vermeulen    Nele       0538 ACW         233                         0 0233  1
10 Heyvaert     Ella       0549 Lebbeke             233                 0 0233  1
11 Heymans      Hannelore  0550 Lebbeke             220                 0 0220  1
12 Saegher      Steffi de  0600 ACW         220                         0 0220  1
13 Caluwe       Febe de    0540 ACW         215                         0 0215  1
14 Raemdonck    Madeleine  0547 Lebbeke             215                 0 0215  1
15 Geboes       Kaat       0541 ACW         211                         0 0211  1
16 Tuyls        Zowie      0537 ACW         207                         0 0207  1
17 Campenhout   Nienke van 0552 Lebbeke             207                 0 0207  1
18 Maathuis     Loes       0557 Amersfoort          203                 0 0203  1
19 Openeer      Famar      0558 AV'56               200                 0 0200  1
20 Lecoutre     Pauline    0553 Lebbeke             194                 0 0194  1

   starts  41
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpB  06 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Fabian de  0515 Scheldesport241 241 241 250 250         0 1223  5
 2 Koopman      Kasper     0509 Dynamica    215 250 226 233 241         0 1165  5
 3 Steenblok    Koen       0507 AV'56       207 233 233 241 233         0 1147  5
 4 Verschuren   Niels      0511 Scheldesport197 220 211 220 220         0 1068  5
 5 Koole        Stijn      0510 Dynamica    194 226 203 215 211         0 1049  5
 6 Pijnen       Benjamin   0512 Scheldesport200 215 207 211 215         0 1048  5
 7 Faas         Milan      0514 Scheldesport220     220 226 226         0 0892  4
 8 Dees         Rody       0453 AV'56               197 207 207         0 0611  3
 9 Westen       Menno van  0517 AV'56           211 194 203             0 0608  3
10 Habbinckuys  Abi        0501 ACW         250                         0 0250  1
11 Blommaert    Laurens    0518 Lebbeke             250                 0 0250  1
12 Cloodt       Niels v d  0505 Volharding B233                         0 0233  1
13 Anne         Sven       0504 ACW         226                         0 0226  1
14 Raemdonck    Lucas      0519 Lebbeke             215                 0 0215  1
15 Verstraeten  Ole        0502 ACW         211                         0 0211  1
16 Marin        Vince      0506 Volharding B203                         0 0203  1
17 Haelewijk    Achilles   0520 Lebbeke             200                 0 0200  1
18 Stremersch   Stan       0516 ACW         191                         0 0191  1
19 Locht        Zjef de    0503 ACW         188                         0 0188  1
20 Faas         Ravy       0513 Scheldesport186                         0 0186  1
21 Groenendijk  Pepijn     0508 RKHAV       184                         0 0184  1

   starts  52
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpC  07 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Kouijzer     Ben        0466 RKHAV       226 226 226 211 233         0 1122  5
 2 Zandstra     Lucas      0472 Scheldesport220 241 215 220 226         0 1122  5
 3 Keijmel      Ruben      0473 Scheldesport215 233 207 200 220         0 1075  5
 4 Wieles       Viktor     0475 Scheldesport211 215 203 203 215         0 1047  5
 5 Ton          Luca       0476 Dynamica        250 250 250 250         0 1000  4
 6 Engels       Ivar       0469 Dynamica    241     241 226 241         0 0949  4
 7 Koppejan     Jesse      0470 Dynamica    191 220     197             0 0608  3
 8 Veringa      Eric       0477 Dynamica        211         211         0 0422  2
 9 Kalverboer   Stijn      0479 Dynamica            211 207             0 0418  2
10 Pauwels      Lars       0461 ACW         250                         0 0250  1
11 Joppe        Zedie      0483 Flakkee                 241             0 0241  1
12 Bonten       Jasper     0465 ACW         233                         0 0233  1
13 Cools        Wout       0481 Lebbeke             233                 0 0233  1
14 Tieleman     Thom       0485 Flakkee                 233             0 0233  1
15 Bilde        Alessio de 0480 Lebbeke             220                 0 0220  1
16 Kloet        Jasper     0486                         215             0 0215  1
17 Raemdonck    Basil van  0462 ACW         207                         0 0207  1
18 Grave        Diablo de  0468 RKHAV       203                         0 0203  1
19 Matthijs     Jarne      0413 RKHAV       200                         0 0200  1
20 Schelfhout   Lars       0467 RKHAV       197                         0 0197  1
21 Wal          Arne v d   0474 ACW         194                         0 0194  1
22 Oele         Niels      0487 AV'56                   194             0 0194  1
23 Rosenbrand   Kjell      0482 Flakkee                 191             0 0191  1
24 Suy          Daan       0464 ACW         188                         0 0188  1

   starts  50
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpB  06 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker       Yasmine    0444 Dynamica    226 250 241 241 250         0 1208  5
 2 Luijk        Zoe van    0441 AV'56       211 233 226 220 215         0 1105  5
 3 Simonse      Marit      0440 AV'56       203 215 211 207 226         0 1062  5
 4 Karelse      Yara       0442 AV'56       220     250 250 241         0 0961  4
 5 Dikkenberg   Inke v d   0448 AV'56       215     233 226 233         0 0907  4
 6 Exter        Ann den    0443 RKHAV       207 226     211 220         0 0864  4
 7 Kramer       Mila       0439 AV'56       191 211 197 197             0 0796  4
 8 Daalen       Lois van   0446 AV'56       200 220 200                 0 0620  3
 9 Boot         Anna       0449 Delta Sport     241     233             0 0474  2
10 Maas         Britt v d  0455 Delta Sport         207 215             0 0422  2
11 Otzel        Isable     0454 Delta Sport         215 203             0 0418  2
12 Lansbergen   Maud       0452 AV'56       197     203                 0 0403  2
13 Poucke       Fran van   0437 ACW         250                         0 0250  1
14 Dejonghe     Helena     0438 ACW         241                         0 0241  1
15 Loir         Elise      0436 ACW         233                         0 0233  1
16 Boonman      Anouk      0450 Nieuwdorp           220                 0 0220  1
17 Vural        Jasmine    0456 Delta Sport             200             0 0200  1
18 Laere        Lieke van  0879 RKHAV       194                         0 0194  1
19 Kievits      Emma       0445 Delta Sport 188                         0 0188  1

   starts  49
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpC  07 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Marise     0401 Kapelle     250 250 233 226 233         0 1192  5
 2 Hamer        Benthe den 0411 Scheldesport226 233 226 233 250         0 1168  5
 3 Goudswaard   Lieke      0408 Delta Sport 207 226 207 215 226         0 1081  5
 4 Pijnen       Valerie    0412 Scheldesport203 215 200 203 220         0 1041  5
 5 Peeters      Demi       0410 Scheldesport200 207 197 200 215         0 1019  5
 6 Luijk        Tess van   0404 AV'56       194 203 194 207 207         0 1005  5
 7 Verlinde     Neline     0409 Scheldesport191 211 191 197 211         0 1001  5
 8 Zerbib       Chloe      0406 Dynamica    233     250 241 241         0 0965  4
 9 Arens        Megan      0417 AV'56       220 220 203 250             0 0893  4
10 Geus         Brigitte d 0418 AV'56               220 220             0 0440  2
11 Lorier       Floor      0407 Dynamica            211 211             0 0422  2
12 Hollebosch   Noa        0414 Volharding S241                         0 0241  1
13 Zina         Looverie   0419 Lebbeke             241                 0 0241  1
14 Cleemput     Leen van   0478 RKHAV           241                     0 0241  1
15 Bouman       Lobke      0405 RKHAV       215                         0 0215  1
16 Weverberg    Rhune      0420 Lebbeke             215                 0 0215  1
17 Crombeen     Evita      0403 RKHAV       211                         0 0211  1
18 Franken      Floor      0415 RKHAV       197                         0 0197  1
19 Eck          Fleur van  0402 RKHAV       188                         0 0188  1
20 Maene        Kato       0416             186                         0 0186  1

   starts  56
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
   totaal  1359 starts