2015 Uitslag Pallandcross Afdrukken
     Koolesport ZK-cross 2014
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
    Pallandcross, Brouwersdam Hse  8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kok          Martijn de 82 0023 Dynamica     0:26:36 609985  ZK 1
002 Staal        Tommy      94 0068 AV'56        0:26:44 477867  ZK 2
003 Broeke van d Tim           0053 Dynamica     0:27:33 520983  ZK 3
004 SintNicolaas Ricardo    86 0007 Flakkee      0:28:05 806140  
005 Schrier      David      85 0001 Dynamica     0:28:16 734229CC
006 Wolfert      Eric       90 0252 Flakkee      0:28:30 705676  
007 Balkenende   Luuk       95 0014 AV'56        0:29:15 507299CC
008 Bloem        Vincent    94 0004 Pallas'93    0:30:28 796969CC
009 Eijken       Mark van   80 0060 Flakkee      0:33:24         
010 Simonse      Elbert        0050 Aagtekerke   0:41:52         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam H35  8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harthoorn    Maarten    78 0201 Kapelle      0:28:57 CC      
002 Hamer        Michael de 76 0243 Scheldesport 0:29:52 831470  ZK 1
003 Melissant    Andre      72 0371 Flakkee      0:30:20 417133  ZK 2
004 Smit         Chris de   79 0226 RKHAV        0:30:38 654667  ZK 3
005 Karelse      Johan      73 0217 AV'56        0:31:22 846199CC
006 Buijck       Michel     75 0277 Dynamica     0:31:32 703132  
007 Zeeuw        Alwin de   70 0241 Scheldesport 0:33:43 447287  
008 Kapteijn     Remco      72 0400 AV'56        0:34:12 489266  
009 Paulusse     Nick       70 0215 Dynamica     0:36:09 750577CC
010 Kempe        M          75 0074 Delta Sport  0:36:17         
011 Olree        Erik       80 0072 Bruinisse    0:36:21         
012 Goedegebuur  Leon       77 0055 Flakkee      0:38:48         
013 Vroegindewey Leen       71 0081 Flakkee      0:42:56         
014 Dam          Jacco van  71 0292 Flakkee      0:44:47 653605  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam H45  8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hopmans      Jack       67 0070 Spado        0:29:07 5260183 ZK 1
002 Verhage      Arjo       69 0208 Dynamica     0:29:26 477579CCZK 2
003 Cappon       Erik       66 0221 Wielingen    0:29:41 468757  ZK 3
004 Balkenende   Peter      66 0235 AV'56        0:30:45 651798CC
005 Slits        Peter      67 0220 Wielingen    0:31:08 690612  
006 Vos          Wilko de   63 0234 AV'56        0:31:10 267864  
007 Douw         Wim        63 0057 Diomedon     0:31:56 556701  
008 Mourik       Piet van   63 0230 Delta Sport  0:33:30 521800  
009 Staal        Archie        0358 Delta Sport  0:33:48 10000284
010 Dijk         Ron van    68 0082 Flakkee      0:33:53         
011 Reuijl       Arjan      69 0080 Flakkee      0:33:57 692841  
012 Broeke       Rian v d   61 0066 Dynamica     0:34:15 019303  
013 Platteeuw    Albert     65 0238 Scheldesport 0:35:02 494502  
014 Moerland     Ronald     68 0231 Delta Sport  0:35:22 794729  
015 Gebuis       Hans       65 0083 Flakkee      0:36:27         
016 Konings      Aswin      66 0209 Dynamica     0:36:33 533847CC
017 Lelie        Martin     69 0264 RKHAV        0:36:40 746642  
018 Stee         Rinus van  68 0077 AV'56        0:36:48         
019 Pouwelse     Arthur     61 0276 Middelburg   0:37:18         
020 Feijter      Co de      63 0350 Delta Sport  0:37:29         
021 Karsbergen   Ruud       61 0063 Flakkee      0:38:08         
022 Bavel        Adrie van  62 0067 Delta Sport  0:41:38 625625  
023 Have         Martin vd  69 0079 Flakkee      0:43:09         
024 Verwoert     Theo       61 0069 Groesbeek    0:51:41         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam H55  8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Luteijn      Sjaak      57 0302 LPK Oostburg 0:30:10 276107  ZK 1
002 Zuidweg      Jan        54 0076 Flakkee      0:33:10 300123  ZK 2
003 Lous         Henk       58 0205 Dynamica     0:34:21 569010CCZK 3
004 Kempen       Paul van   60 0073 Flakkee      0:34:32 4       
005 Dellebeke    Ron        58 0206 Dynamica     0:35:20 46857CC 
006 Dijk         Arie van   51 0075 Flakkee      0:35:57 383252  
007 Visser       Pieter        0257 Wielingen    0:36:05 531891  
008 Eijken       Jan van    4  0058 Flakkee      0:38:05 657129  
009 Guequierre   John       51 0203 Dynamica     0:38:44 46791CC 
010 Hassent      Jan van    58 0078 Flakkee      0:40:00 263517  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam H65  8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bos          Frans      47 0064 Dynamica     0:34:53 646280  ZK 1
002 Lasseur      Joop       42 0195 Delta Sport  0:34:56 462269CCZK 2
003 Jonge        Wim de     49 0191 AV'56        0:35:32 201138CCZK 3
004 Jong         Bauke de   46 0065 Vet Ned      0:38:16 137055  
005 Beijer       Piet       48 0202 Dynamica     0:40:22 212967M 
006 Stijns       Arthur        0380 Oudelande    0:44:31         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam JA   8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Peeman       Maikel     99 0182 Flakkee      0:27:52 767667  ZK 1
002 Lelie        Michiel    96 0183 RKHAV        0:29:29 747605  ZK 2
003 Kreek        Kris de    97 0179 Scheldesport 0:30:01 562666  ZK 3
004 Vos          Patrick de 96 0180 AV'56        0:30:54 517846  
005 Thuy         Dennis     97 0177 RKHAV        0:31:51 561134  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam Vse  4075m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Berge        Laurey vd  89 0169 Flakkee      0:31:01 447589  ZK 1
002 Verschuure   Monique    80 0158 AV'56        0:32:26 819694  ZK 2
003 Karsbergen   Ellen      91 0096 Oude Tonge   0:44:10         
004 Dorst        Wendy      83 0099 Herkingen    0:48:16         
005 Karsbergen   Anne       88 0098 Oude Tonge   0:49:10         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam V35  4075m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Hopmans      Marissa    79 0095 Spado        0:33:03 511430  ZK 1
002 Sloots       Petra      71 0093 Spark        0:33:38 293908  ZK 2
003 Joziasse     Sandra     77 0116 Dynamica     0:36:59 801203CCZK 3
004 Gilst        Paola van  73 0101 AV'56        0:37:06 744533CC
005 Harthoorn    Anneke     78 0110 Kapelle      0:38:56         
006 Eshuis       Karin      72 0094 Flakkee      0:44:45         
007 Ochtend      Marianne v 79 0100 Herkingen    0:48:17         
008 Reijngoudt   Anke       75 0171 Halsteren    0:49:12         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam V45  4075m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Have         Janita v d 69 0092 Flakkee      0:36:52         
002 Grim         Corina     63 0120 Loopgroep G  0:37:26 821846  ZK 1
003 Verhage      Regina     63 0106 Dynamica     0:45:18 700450CCZK 2
004 Grootenboer  Jeanet        0097 Flakkee      0:48:09         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam V55  4075m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Vries        Jannie de  59 0103 Dynamica     0:40:01 739000CCZK 1
002 Tempelaar    Ineke      57 0105 Dynamica     0:41:32 468281CCZK 2
003 Kleingeld    Lena       56 0115 avvnVliss    0:44:56 271216  ZK 3
004 Kleven       Lenie van  53 0102 avvn Vlissin 0:47:35 209921CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam MA96/97  4075m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mourik       Emma van   96 0841 Delta Sport  0:18:41 10000211ZK 1
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam JB98/99  2550m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harinck      Sergio     99 0851 Dynamica     0:15:00 602006  ZK 1
002 Balkenende   Bart       98 0856 AV'56        0:15:40 564425CCZK 2
003 Wege         Ivar v d   99 0857 Scheldesport 0:17:22 764103  ZK 3
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam MB98/99  1900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jones        Waeoby     99 0886 Scheldesport 0:09:52 12345   ZK 1
002 Kreek        Maaike de  99 0881 Scheldesport 0:09:58 588399  ZK 2
003 Boutens      Amber      99 0882 Scheldesport 0:10:14 588396  ZK 3
004 Lodder       Judith     99 0876 Flakkee      0:10:27 712324CC
005 Waard        Annemarie  98 0880 Delta Sport  0:11:04 748754  
006 Vanderdussen Mila       98 0887 RA           0:11:20 836592  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam Hkcr     0950m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Meeuwse      Robbert    91 0992 AV'56        0:08:30 704349  ZK 1
002 Verstraate   Wouter     97 0964 Dynamica     0:08:38 573092  ZK 2
003 Zuidhof      Jasper     90 0989 AV'56        0:08:45 678272  ZK 3
004 Heikoop      Sebastiaan 69 0954 Delta Sport  0:08:52 588375  
005 Aafjes       Joel       89 0979 AV'56        0:09:13 803526  
006 Jongste      Lars de    97 0994 Delta Sport  0:09:42         
007 Welle        Marijn v d 96 0993 Flakkee      0:10:00         
008 Wilde        Rien de       0959 AV'56        0:10:03 90464E  
009 Tieleman     HenkJan    69 0984 Flakkee      0:10:17         
010 Baar         Pieter Jan    0963 AV'56        0:10:21 832179  
011 Luteijn      Arjen      94 0952 Wielingen    0:10:59 474700CC
012 Feijter      Co de      63 0980 Delta Sport  0:11:30 10000069
013 Maat         Harold de  69 0990 Scheldesport 0:11:40 577392  
014 Rasenberg    Ronald     65 0955 Scheldesport 0:12:13 509584  
015 Fest         Sterre     97 0951 Sommelsdijk  0:14:06 845135  
016 Schanck      George     82 0950 Wielingen    0:14:08 733744  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam Vkcr     0950m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Aper         Aniek      89 0935 RA           0:09:46 432444  ZK 1
002 Putten       Amina van  73 0936 Flakkee      0:10:53         
003 Kroon        Saskia     88 0931 Rotterdam At 0:10:56         
004 Kluwen       Janneke    84 0933 RA           0:11:02 310602  ZK 2
005 Berkhof      Janneke    86 0932 RA           0:11:28 294961  ZK 3
006 Berkhof      Fleur      92 0934 RA           0:11:44         
007 Veringa      Caroline   70 0912 Dynamica     0:11:52 794372  
008 Klinken      Leonie van 75 0901 Nieuwerkerk  0:11:57 CC      
009 Steenblok    Marian     72 0918 AV'56        0:12:01         
010 Kraker       Paulette d 75 0920 Dynamica     0:12:31 523553  
011 Sluijs       Esther van 74 0900 AV'56        0:12:42 752749CC
012 Widt         Loes de    76 0927 Delta Sport  0:13:58 10000324
013 Harinck      Angelique  68 0905 Dynamica     0:14:10 680788CC
014 Tieleman     Wendy      72 0928 Flakkee      0:14:18 763351  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam JC00/01  0950m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Fortuin      Jesper     00 0826 Energie      0:07:04 839489  ZK 1
002 Tuil         Niels van  01 0795 Delta Sport  0:07:18 10000418ZK 2
003 Nefs         Emiel      01 0809 Dynamica     0:07:23 770551  ZK 3
004 Kruisifikx   Thomas     01 0817 Scheldesport 0:07:37         
005 Lindhout     Siem       00 0812 Delta Sport  0:07:44 638573  
006 Putten       Axl van    00 0801 AV'56        0:07:48 806941CC
007 Konings      Sylvan     00 0807 Dynamica     0:08:00 647508  
008 Nieulande    Thomas van 01 0808 Dynamica     0:08:27 664383  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam MC00/01  0950m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 0730 Scheldesport 0:07:32 578936  ZK 1
002 Hederik      Ilvia      01 0736 Energie      0:07:40 679904  ZK 2
003 Heikoop      Iris       01 0729 Delta Sport  0:07:51 640488  ZK 3
004 Dieren       Judith van 00 0723 Flakkee      0:08:07 660270  
005 Lange        Nikita de  01 0726 Dynamica     0:08:29 716838  
006 Moerland     Miquette   01 0728 Delta Sport  0:09:24 720916  
007 Niemanstverd Amy        01 0724 RKHAV        0:09:33 635964  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam JD02/03  2550m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Robert de  02 0766 AV'56        0:06:27 753193  ZK 1
002 Kapteijn     Stef       02 0785 AV'56        0:06:51 674674  ZK 2
003 Roos         Matthijs   02 0767 AV'56        0:07:15 709632CCZK 3
004 Maat         Ralph de   03 0774 Scheldesport 0:07:34 740850  
005 Zeeuw        Nathan de  02 0768 Scheldesport 0:07:42 684110  
006 Anceaux      Daniel     03 0775 Scheldesport 0:07:52 767922  
007 Zerbib       Raphael    03 0786 Dynamica     0:08:14 821028  
008 Dobbelaar    Jonathan   03 0773 Scheldesport 0:08:41 842077  
009 Wieles       Chris      03 0776 Scheldesport 0:08:43         
010 Os           Martiijn v 03 0764 RKHAV        0:08:45 743240  
011 Pille        Martijn    03 0781 Flakkee      0:08:48 817917  
012 Vierbergen   Mats       03 0763 RKHAV        0:08:50 751738  
013 Karelse      Ryan       03 0758 AV'56        0:08:55 807092CC
014 Kramer       Sven       03 0757 AV'56        0:09:01 713168CC
015 Peijl        Youp v d   03 0770 Scheldesport 0:09:20 833180  
016 Schuit       Rens       93 0772 Scheldesport 0:10:14 788204  
017 Veringa      Sander     02 0782 Dynamica     0:10:28 767417  
018 Santen       Luca van   03 0769 Scheldesport 0:10:34 786455  
019 SenzZuazabal Damian     03 0771 Scheldesport 0:11:06 790258  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam MD02/03  2550m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Anrooij      Shirin van 02 0709 AV'56        0:07:09 123456  ZK 1
002 Houtzager    Ruchama    03 0692 Delta Sport  0:07:47 681666  ZK 2
003 Putten       Shelby van 02 0671 AV'56        0:07:55 757075CCZK 3
004 Klinken      Anique van 02 0691 Delta Sport  0:07:56 665624  
005 Pellaers     Maud       02 0696 AV'56        0:08:00 708946  
006 Geldof       Jasmijn    02 0690 Dynamica     0:08:21 681779  
007 Sommeyer     Lynn       02 0689 Dynamica     0:08:24 814295  
008 Lelie        Fien       02 0702 RKHAV        0:08:27 746641  
009 Hulsken      Nikita     02 0712 Delta Sport  0:08:31 807391  
010 Acker        Emma van   03 0684 RKHAV        0:08:46 709804  
011 Exter        Eva den    03 0685 RKHAV        0:08:50 707425  
012 Baar         Sanne de   03 0704 AV'56        0:09:03 786616  
013 Hanse        Charlotte  03 0703 Delta Sport  0:09:09 830646  
014 Leenheer     Fleur      03 0710 Delta Sport  0:09:19 10000182
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam JpA2 04  1900m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 0641 AV'56        0:03:37 748547  ZK 1
002 Harthoorn    Lukas      04 0631 AV'56        0:03:53 123ia CCZK 2
003 Noordijk     Bryan      04 0646 Scheldesport 0:04:12 818859  ZK 3
004 Koens        Jovi       04 0649 AV'56        0:04:28         
005 Zeeuw        Tobias de  04 0647 Scheldesport 0:04:34 735396  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam JpA1 05  0950m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Baar         Remco de   05 0605 AV'56        0:03:40 811412  ZK 1
002 Goethem      Maxim van  05 0640 RKHAV        0:03:56 766476  ZK 2
003 Kapteijn     Mart       05 0606 AV'56        0:03:59 742882  ZK 3
004 Schuit       Daan       05 0598 Scheldesport 0:04:18 788203  
005 Hamer        Jelte den  05 0599 Scheldesport 0:04:21         
006 Zuidhof      Chris      05 0596 Dynamica     0:04:22 816270  
007 Zuidhof      Noel       05 0595 Dynamica     0:04:25 816269  
008 Putte        Bram v d   5  0615 Flakkee      0:04:57 816219  
009 Dongen       Yob van    05 0614 Flakkee      0:05:01 845974  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam MpA2 04  0950m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Eetveld      Katja      04 0574 RKHAV        0:04:02 746672  ZK 1
002 Coppieters   Jenna      04 0564 RKHAV        0:04:20 743244  ZK 2
003 Kraker       Pascalle d 04 0571 Dynamica     0:04:28 819937  ZK 3
004 Verschuren   Suzanne    04 0568 Scheldesport 0:04:30 798803  
005 Hulsken      Isabella   04 0582 Delta Sport  0:04:33 807392  
006 Keulen       Zoe van    04 0581 Flakkee      0:04:48 845245  
007 Kievits      Eva        04 0567 Delta Sport  0:05:50 840955  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam MpA1 05  0950m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Amy de     05 0544 AV'56        0:03:42 764681  ZK 1
002 Lorier       Lisanne    05 0542 Dynamica     0:04:05 749847  ZK 2
003 Keymel       Myrthe     05 0545 Scheldesport 0:04:12 596     ZK 3
004 Koole        Hilde      05 0546 Dynamica     0:04:44 784093  
005 Pellaers     Fenne      05 0543 AV'56        0:05:05 752748  
006 Sluijs       Femke van  05 0536 AV'56        0:05:23 801923CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam JpB  06  0950m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Maat         Fabian de  06 0515 Scheldesport 0:03:51 740849  ZK 1
002 Steenblok    Koen       06 0507 AV'56        0:03:57 11205CC ZK 2
003 Kooijman     Milan      06 0523 Flakkee      0:04:01 815211  ZK 3
004 Brandwijk    AmramBoaz  06 0525 Flakkee      0:04:08 793407  
005 Koole        Stijn      06 0510 Dynamica     0:04:09 784092  
006 Verschuren   Niels      06 0511 Scheldesport 0:04:14 767927  
007 Pijnen       Benjamin   06 0512 Scheldesport 0:04:31 843320  
008 Dees         Rody       06 0453 AV'56        0:05:01 821489  
009 Gerrits      Nout       07 0526 Flakkee      0:05:07 836313  
010 Bakelaar     Lars       06 0524 Flakkee      0:05:10 836317  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam JpC  07  
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ton          Luca       07 0476 Dynamica     0:04:05 817739  ZK 1
002 Tieleman     Thom       07 0485 Flakkee      0:04:11         
003 Joppe        Zedie      7  0483 Flakkee      0:04:21 847287  ZK 2
004 Engels       Ivar       07 0469 Dynamica     0:04:26 817741  ZK 3
005 Zandstra     Lucas      07 0472 Scheldesport 0:04:45 804733  
006 Willemse     Terry      07 0463 Flakkee      0:04:49         
007 Wieles       Viktor     07 0475 Scheldesport 0:04:55         
008 Keijmel      Ruben      07 0473 Scheldesport 0:04:58 818855  
009 Veringa      Eric       07 0477 Dynamica     0:05:20 803429  
010 Koppejan     Jesse      07 0470 Dynamica     0:05:36 827934  
011 Rosenbrand   Kjell      08 0471 Flakkee      0:05:45 847287  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam MpB  06  
    naam                   geb stn club           tyd
001 Karelse      Yara       06 0442 AV'56        0:04:06 800807CCZK 1
002 Kraker       Yasmine    06 0444 Dynamica     0:04:15 817736  ZK 2
003 Boot         Anna       06 0449 Delta Sport  0:04:18 820720  ZK 3
004 Dikkenberg   Inke v d   06 0448 AV'56        0:04:25 786624  
005 Simonse      Marit      06 0440 AV'56        0:04:27 811420M 
006 Luijk        Zoe van    06 0441 AV'56        0:04:34 790209CC
007 Otzel        Isable     06 0454 Delta Sport  0:04:47 818116  
008 Maas         Britt v d  06 0455 Delta Sport  0:04:51 830973  
009 Loenen       Chris      06 0522 Flakkee      0:04:52 817916  
010 Lansbergen   Maud          0452 AV'56        0:04:57 821495  
011 Vural        Jasmine    06 0456 Delta Sport  0:05:08 845531  
012 Sluis        Elise v d  06 0457 Flakkee      0:05:39 845132  
013 Paasse       Laura      06 0458 Flakkee      0:05:48 836316  
014 Kramer       Mila       06 0439 AV'56        0:06:00 786626CC
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    Pallandcross, Brouwersdam MpC  07  
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harthoorn    Marise     07 0401 Kapelle      0:04:21 CC      
002 Hamer        Benthe den 07 0411 Scheldesport 0:04:31 12345   ZK 1
003 Zerbib       Chloe      07 0406 Dynamica     0:04:39 821036  ZK 2
004 Geus         Brigitte d 07 0418 AV'56        0:04:42         
005 Luijk        Tess van   07 0404 AV'56        0:05:01 818396CCZK 3
006 Verlinde     Neline     07 0409 Scheldesport 0:05:12 835649  
007 Pijnen       Valerie    08 0412 Scheldesport 0:05:18 843321  
008 Wu           Emmalie    07 0423 Flakkee      0:05:20 848965  
009 Schilperoord Amie       07 0422 Delta Sport  0:05:23 12345   
010 Peeters      Demi       07 0410 Scheldesport 0:05:25 831473  
011 Bie          Bente v d  08 0425 Delta Sport  0:05:29         
012 Bie          Jarda v d  07 0424 Delta Sport  0:05:42 10000378
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
     finishers: ,252

  Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   Hse      Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wolfert      Eric       0252 Flakkee     194 233 211 197 233 211     5 1090  6
 2 Harmes       Erwin      0016 Loopgroep G 250 250 241 241             0 0982  4
 3 Kok          Martijn de 0023 Dynamica    220     233 233     250     0 0936  4
 4 Schrier      David      0001 Dynamica    191 220     220     215     0 0846  4
 5 Balkenende   Luuk       0014 AV'56       178         200 220 200     0 0798  4
 6 Vermeulen    Sven       0021 Vlissingen  152 168 158 188             0 0666  4
 7 Meeuwse      Robbert    0002 AV'56       174 207 200                 0 0581  3
 8 Hoosemans    Ruud       0025 Dynamica    180     188 191             0 0559  3
 9 Bloem        Vincent    0004 Pallas'93   155     174 001     180     0 0510  4
10 Broeke van d Tim        0053 Dynamica                    250 233     0 0483  2
11 Steketee     Maurice    0018 Middelburg  108 135 123                 0 0366  3
12 Linden       Crum v d   0017 Dynamica    164 194                     0 0358  2
13 Uitterhoeve  Johnny     0019 Goes        097     124 106             0 0327  3
14 Bouterse     Neal       0029 av Castricum        250                 0 0250  1
15 Pleijte      Tim        0046 Dynamica                250             0 0250  1
16 Hoey         Olivier va 0013 ACW         241                         0 0241  1
17 Staal        Tommy      0068 AV'56                           241     0 0241  1
18 Damme        Stefan van 0015 Scheldesport102 132                     0 0234  2
19 Praet        Ruben van  0008 AVLO        233                         0 0233  1
20 Bonnaerens   Kevin      0011 AVLO        226                         0 0226  1
21 SintNicolaas Ricardo    0007 Flakkee                         220     0 0220  1
22 Debosscher   Pieter-Jan 0010 AVLO        215                         0 0215  1
23 Proft        Michiel de 0026 Lebbeke             215                 0 0215  1
24 Piessens     Cederic    0006 AVLO        211                         0 0211  1
25 Musters      Rob        0048 O Gastel                207             0 0207  1
26 Martens      Ruben      0199 ACW         207                         0 0207  1
27 Simonse      Elbert     0050 Aagtekerke              080     126     0 0206  2
28 Adan         Erwin      0003 Dynamica    203                         0 0203  1
29 Musters      Rob        0031 Oud Gastel          191                 0 0191  1
30 Nieuwenhuyze Laurent v  0034 AV'56               184                 0 0184  1
31 Nevel        Angelo van 0009 Koolkerke       176                     0 0176  1
32 Florie       Jan-Willem 0040 Vlissingen              174             0 0174  1
33 Mey          Liam       0020 RKHAV       172                         0 0172  1
34 Clays        Marlon     0012 RC Gent         170                     0 0170  1
35 Cappaert     Frederic   0024 crosscomp   166                         0 0166  1
36 Meeuwsen     Peter      0035 Krabbendijke        161                 0 0161  1
37 Eijken       Mark van   0060 Flakkee                         161     0 0161  1
38 Visser       Bart de    0038 Serooskerke             159             0 0159  1
39 Moerland     Marcel     0037 Krabbendijke        145                 0 0145  1
40 Korbijn      Martijn    0049 Spirit                  145             0 0145  1
41 Mayer        Stefaan de 0005 WTT         141                         0 0141  1
42 Uitterhoeve  Marcel     0030 s-HArendsker        132                 0 0132  1
43 Loon         Jan van    0041 Vlissingen              127             0 0127  1
44 Moerland     Marc-Jan   0036 Krabbendijke        117                 0 0117  1
45 Block        Yves de    0253 Hulst       115                         0 0115  1
46 Bavinhoven   Leon van   0375                         110             0 0110  1
47 Mol          Mark       0047                         109             0 0109  1
48 Traas        Marijn     0032 Heinkenszand        107                 0 0107  1
49 Mol          Robin      0028 Yerseke             104                 0 0104  1
50 Bruine       Marco de   0042 Serooskerke             104             0 0104  1
51 Piessens     Yanick     0022 Waasmunster 100                         0 0100  1
52 Dingemanse   Richard    0044                         076             0 0076  1

   starts  87
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H35-44   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Maarten    0201 Kapelle     188 226 203 211 241 207     5 1093  6
 2 Karelse      Johan      0217 AV'56       148     155 166 203 168     0 0840  5
 3 Wiessner     Ralph      0260 Dynamica    186 211 207 226             0 0830  4
 4 Zeeuw        Alwin de   0241 Scheldesport143 157 148     178 159     0 0785  5
 5 Hamer        Michael de 0243 Scheldesport170 184         211 188     0 0753  4
 6 Smit         Chris de   0226 RKHAV           191 180 186     178     0 0735  4
 7 Sommeyer     Marcel     0228 Dynamica    130 153 142 133 170         0 0728  5
 8 Paulusse     Nick       0215 Dynamica    117 143 137 129 163 143     5 0720  6
 9 Witte        Andries de 0244 Scheldesport151 166     172 182         0 0671  4
10 Dekker       Peter      0213 Dynamica    140 138 152 152             0 0582  4
11 Buijck       Michel     0277 Dynamica        203     182     166     0 0551  3
12 Alphen       Edwin van  0214 Dynamica    159 178 163                 0 0500  3
13 Florussen    Dennis     0242 Scheldesport146 164         188         0 0498  3
14 Ridder       Cor de     0229 Dynamica    135 148         172         0 0455  3
15 Melissant    Andre      0371 Flakkee                 178     182     0 0360  2
16 Jaeger       Edwin de   0249 RKHAV       168 186                     0 0354  2
17 Kapteijn     Remco      0400 AV'56                       174 155     0 0329  2
18 Wieland      Niek       0374 Axel                    141 176         0 0317  2
19 Slock        Endy       0251 Scheldesport144 163                     0 0307  2
20 Lange        Marcel de  0200 Middelburg  142 156                     0 0298  2
21 Simonse      Berry      0236 AV'56       131         142             0 0273  2
22 Velkers      Michel     0254 AV'56       123 147                     0 0270  2
23 Dijkstra     Seth       0283 Loopgroep G         131 120             0 0251  2
24 Bleyaert     Bart       0273 R Gent          241                     0 0241  1
25 Quintelier   Ben        0284 Lebbeke             226                 0 0226  1
26 Weverberg    Tommy van  0285 Lebbeke             220                 0 0220  1
27 Walhout      Adriaan    0345 Dynamica                215             0 0215  1
28 Foubert      Tom        0197 ACW         200                         0 0200  1
29 Rabout       Theo       0270 Wielingen       200                     0 0200  1
30 Boogaard     Wilco      0293 Dynamica            166                 0 0166  1
31 Govaert      David      0198 ACW         161                         0 0161  1
32 Schilt       Patrick v  0385 Spado                   161             0 0161  1
33 Zaman        Joris      0225 RKHAV       160                         0 0160  1
34 Houweling    Frank      0327 AV'56                   160             0 0160  1
35 Muys         Jurgen     0269 Zottegem A      159                     0 0159  1
36 Keijl        Corne      0386 Spado                   157             0 0157  1
37 Heymans      Kurt       0290 Lebbeke             153                 0 0153  1
38 Kraan        Pim        0193 Dynamica        151                     0 0151  1
39 Goud         Pieter     0296 Oostdijk            151                 0 0151  1
40 Bal          Leon       0319 Bruinisse               151             0 0151  1
41 Albertijn    Michel     0245 ACW         149                         0 0149  1
42 Stas         Pieter     0219 St-Niklaas  147                         0 0147  1
43 Verwijs      Robert     0321 Delta Sport             146             0 0146  1
44 Kempe        M          0074 Delta Sport                     142     0 0142  1
45 Olree        Erik       0072 Bruinisse                       141     0 0141  1
46 Daane        Corne      0212 Dynamica                139             0 0139  1
47 Dieleman     Marco      0378 Sommelsdijlk            136             0 0136  1
48 Bouwman      Michel     0351 B Haamstede             134             0 0134  1
49 Kempe        V.M.       0325 Delta Sport             131             0 0131  1
50 Goedegebuur  Leon       0055 Flakkee                         130     0 0130  1
51 Heuvel       Erik vd    0272 Oostburg        130                     0 0130  1
52 Schieman     Daniel     0275 Philippine      127                     0 0127  1
53 Vroegindewey Leen       0081 Flakkee                         125     0 0125  1
54 Dam          Jacco van  0292 Flakkee                         122     0 0122  1
55 Staal        Kees       0335 Aagtekerke              121             0 0121  1
56 Delzenne     Mart Jan   0281 Krabbendijke        114                 0 0114  1
57 Kiesenberg   Martin     0361                         114             0 0114  1
58 Moerland     Rene       0280 Yerseke             113                 0 0113  1
59 Hoogstrate   Frank      0308                     111                 0 0111  1
60 Sinke        Bas        0305 Kruiningen          110                 0 0110  1
61 Splunter     Lennard v  0359 AV'56                   108             0 0108  1
62 Obbink       Arno       0349 B Haamstede             103             0 0103  1
63 Bos          Serge v d  0337 B Haamstede             097             0 0097  1
64 Lens         Edwin      0360                         095             0 0095  1
65 Mathijjsen   Bastian    0328 Zonnemaire              091             0 0091  1
66 Wijers       Serge      0392                         077             0 0077  1
67 Bosch        Martin v d 0356 Delta Sport             073             0 0073  1
68 Ravia        John       0354 Delta Sport             001             0 0001  1

   starts  122
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H45-54   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verhage      Arjo       0208 Dynamica    162 188 182 194 226 197     5 0992  6
 2 Cappon       Erik       0221 Wielingen   182 197 186 180 215 191     5 0976  6
 3 Balkenende   Peter      0235 AV'56       157 174 172     207 176     0 0886  5
 4 Vos          Wilko de   0234 AV'56       163 180 170     194 170     0 0877  5
 5 Slits        Peter      0220 Wielingen   158 182 176     186 172     0 0874  5
 6 Mourik       Piet van   0230 Delta Sport 138 158 156 147 184 160     5 0810  6
 7 Platteeuw    Albert     0238 Scheldesport139 152     138 168 149     0 0746  5
 8 Murre        Walther    0240 Scheldesport121 145 127 135 166         0 0694  5
 9 Konings      Aswin      0209 Dynamica    105 133 120 112 156 139     5 0665  6
10 Lelie        Martin     0264 RKHAV           142 136     161 138     0 0577  4
11 Moerland     Ronald     0231 Delta Sport 128     141 122     147     0 0538  4
12 Wortman      Douwe      0232 Axel        113 140     118 159         0 0530  4
13 Veen         Jaap v d   0239 Scheldesport136 155 146                 0 0437  3
14 Pouwelse     Arthur     0276 Middelburg      137 130         136     0 0403  3
15 Geldof       Marco      0306 LG AS               194 203             0 0397  2
16 Knibbeler    Berry      0265 Scheldesport    131     102 155         0 0388  3
17 Verbrugge    Gert-Jan   0271 AV'56           162     163             0 0325  2
18 Leng         Edward de  0207 Dynamica    156     164                 0 0320  2
19 Pruijsers    Martin     0211 Dynamica    150         164             0 0314  2
20 Stegers      Bill       0196 LgZ         101 128     084             0 0313  3
21 Staal        Archie     0358 Delta Sport             150     158     0 0308  2
22 Meeuwse      Jos        0210 Dynamica    132 154                     0 0286  2
23 Hollander    Kees de    0304 Dreischor           138 140             0 0278  2
24 Verburg      Wim        0310 Goes                135 125             0 0260  2
25 Zaman        Jacques    0237 Scheldesport114 144                     0 0258  2
26 Plume        Christian  0266 Zottegem A      215                     0 0215  1
27 Feijter      Co de      0350 Delta Sport             070     135     0 0205  2
28 Hopmans      Jack       0070 Spado                           203     0 0203  1
29 Sparrentak   Wim van    0297 Dynamica            197                 0 0197  1
30 Ruelle       Edwin de l 0223 RKHAV       184                         0 0184  1
31 Arens        Edwin      0340                         184             0 0184  1
32 Thuy         Benny      0224 RKHAV       176                         0 0176  1
33 Dijkman      Cees       0333 B Haamstede             176             0 0176  1
34 Arens        Edwin      0263                     168                 0 0168  1
35 Hederik      Bert       0342 avvn Barendr            168             0 0168  1
36 Douw         Wim        0057 Diomedon                        163     0 0163  1
37 Laethem      Alain van  0287 Lebbeke             162                 0 0162  1
38 Velde        Herman v d 0267 Zottegem A      161                     0 0161  1
39 Huffel       William va 0268 Zottegem A      160                     0 0160  1
40 Heyvaert     Wim        0286 Lebbeke             160                 0 0160  1
41 Nieuwenhyse  Kris       0288 Lebbeke             159                 0 0159  1
42 Graeve de    Pascal     0052                             158         0 0158  1
43 Dijk         Ron van    0082 Flakkee                         157     0 0157  1
44 Slabbekoorn  John       0298 Kapelle             157                 0 0157  1
45 Reuijl       Arjan      0080 Flakkee                         156     0 0156  1
46 Louisse      Jan        0381 Middelburg              156             0 0156  1
47 Broeke       Rian v d   0066 Dynamica                        154     0 0154  1
48 Slijkhuis    Carel      0383 Spirit                  154             0 0154  1
49 Toussaint    Marco      0315 AV'56               150                 0 0150  1
50 Noorden      Bart van   0317 AV'56               149                 0 0149  1
51 Langen       Alex de    0382 Spirit                  149             0 0149  1
52 Reijntjes    Ludolph    0363 Delta Sport             148             0 0148  1
53 Verhaagen    Hans       0312 AV'56               147                 0 0147  1
54 Locht        Dirk de    0247 ACW         145                         0 0145  1
55 Gebuis       Hans       0083 Flakkee                         140     0 0140  1
56 Ast          Richard v  0279 AV'56               139                 0 0139  1
57 Stee         Rinus van  0077 AV'56                           137     0 0137  1
58 Karsbergen   Ruud       0063 Flakkee                         133     0 0133  1
59 Meeuwsen     Laurens    0307                     133                 0 0133  1
60 Zondervan    Gerwin     0299 Kapelle             129                 0 0129  1
61 Noordijke    Peter      0300 Goes                128                 0 0128  1
62 Bavel        Adrie van  0067 Delta Sport                     127     0 0127  1
63 Haevere      Danny      0246 ACW         127                         0 0127  1
64 Remortel     Patrick va 0222 RKHAV       125                         0 0125  1
65 Iersel       Patrick va 0311                     125                 0 0125  1
66 Have         Martin vd  0079 Flakkee                         124     0 0124  1
67 Heebinckhuys Jo         0218 St-Niklaas  124                         0 0124  1
68 Verwoert     Theo       0069 Groesbeek                       121     0 0121  1
69 Put          Jos        0309 Vlissingen          121                 0 0121  1
70 Ieperen      Reynold va 0313                     119                 0 0119  1
71 Damme        Ko van     0396 AV'56                   119             0 0119  1
72 Geus         Hans       0192 AV'56       118                         0 0118  1
73 Jongeneel    Rob        0377 Middelburg              117             0 0117  1
74 Burm         Hans       0255 St Pauwels  116                         0 0116  1
75 Vader        Peter      0353 Delta Sport             113             0 0113  1
76 Schlarmann   Ben        0216 St Jansteen 112                         0 0112  1
77 Scheffers    John       0339 Delta Sport             111             0 0111  1
78 Meese        Helmut     0248 ACW         110                         0 0110  1
79 Dhanis       Gino       0227 RKHAV       109                         0 0109  1
80 Koppejan     Chris      0314 s-Gravenpold        109                 0 0109  1
81 Veer         Martin v't 0329 Zierikzee               107             0 0107  1
82 Rijke        Leo de     0194 Dynamica    106                         0 0106  1
83 Meulenberg   Jakobus    0282 Oudelande           103                 0 0103  1
84 Guijt        Koos       0318 Kapelle             102                 0 0102  1
85 Berrevoets   Eric       0348 Delta Sport             101             0 0101  1
86 Kraaijenbrin Robert     0323 Delta Sport             100             0 0100  1
87 Tuil         Paul van   0369 Haamstede               099             0 0099  1
88 Brouwers     Johan      0262             098                         0 0098  1
89 Bunder       Luc van    0258             096                         0 0096  1
90 Tramper      Hans       0399 Goes                    094             0 0094  1
91 Munnik       Leon de    0372 Delta Sport             090             0 0090  1
92 Delfgaauw    Remco      0330 Zierikzee               087             0 0087  1
93 Kramer       Rene       0326 Delta Sport             085             0 0085  1
94 Saya         Boy        0344 Dynamica                081             0 0081  1
95 Doel         Jules v d  0322 Delta Sport             075             0 0075  1
96 Maranus      Peter      0397 Aagtekerke              072             0 0072  1
97 Bavel        Adrie      0367 Delta Sport             071             0 0071  1
98 Verkaart     Bart       0341 Delta Sport             001             0 0001  1
99 Brouwer      Sjaak      0370 Dynamica                001             0 0001  1
100 Smits        Eric       0373                         001             0 0001  1

   starts  167
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H55-64   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dellebeke    Ron        0206 Dynamica    126 149 140 116 162 148     5 0730  6
 2 Visser       Pieter     0257 Wielingen   120 146     123 164 144     0 0697  5
 3 Lous         Henk       0205 Dynamica    104 141 118 115     153     0 0631  5
 4 Guequierre   John       0203 Dynamica    107 134     096     131     0 0468  4
 5 Nevel        Eric van   0274 Koolkerke       136         157         0 0293  2
 6 Spaans       Gerrit     0250 Goes        119     116                 0 0235  2
 7 Luteijn      Sjaak      0302 LPK Oostburg                    184     0 0184  1
 8 De Smet      Paul       0051 Volharding B                180         0 0180  1
 9 Wilde        Jan de     0352 AV'56                   170             0 0170  1
10 Zuidweg      Jan        0076 Flakkee                         162     0 0162  1
11 Hopmans      Piet       0054 Spado                       160         0 0160  1
12 Gieljam      Jan        0336 Lgr A Stigte            158             0 0158  1
13 Zuidweg      Jan        0376 Flakkee                 155             0 0155  1
14 Branden      Franken v  0259 RKHAV       153                         0 0153  1
15 Gent         Jan van    0384 Spirit                  153             0 0153  1
16 Kempen       Paul van   0073 Flakkee                         152     0 0152  1
17 Dijk         Arie van   0075 Flakkee                         145     0 0145  1
18 Wouters      Wim        0301 AV'56               144                 0 0144  1
19 Dalebout     Leo        0324 Dynamica                144             0 0144  1
20 Geluk        Jos        0368 Delta Sport             143             0 0143  1
21 Kaljouw      Peter      0347 vet ned                 137             0 0137  1
22 Eijken       Jan van    0058 Flakkee                         134     0 0134  1
23 Frederiks    Ruud       0316 AV'56               134                 0 0134  1
24 Hassent      Jan van    0078 Flakkee                         129     0 0129  1
25 Dreunen      Marcel van 0362 ATOS                    128             0 0128  1
26 Bras         Gerard     0303 Dynamica            126                 0 0126  1
27 Besuijen     Wim        0343 Dynamica                126             0 0126  1
28 Egeraat      Leonard va 0395 Spado                   124             0 0124  1
29 Remortel     Eric van   0295 AV'56               122                 0 0122  1
30 Abbink       Herman     0294 AV'56               112                 0 0112  1
31 Tempelaar    Wim        0204 Dynamica    111                         0 0111  1
32 Spoor        Leo        0332 Goudswaard              105             0 0105  1
33 Gremberghe   Jos van    0261 Koewacht    099                         0 0099  1
34 Corbijn      Hans       0331 Dynamica                093             0 0093  1
35 Hart         Dick       0364 Delta Sport             092             0 0092  1
36 Ravia        Rudi       0366 Delta Sport             089             0 0089  1
37 Sala         Huug       0398                         088             0 0088  1
38 KKloet       Cor        0355 B haamstede             086             0 0086  1
39 Taal         George     0334 Oostkapelle             082             0 0082  1
40 Sighem       Han van    0365 Delta Sport             079             0 0079  1
41 Kouwemhove   Rob        0389                         078             0 0078  1

   starts  59
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   H65+     Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Jonge        Wim de     0191 AV'56       129 150 143 130     146     0 0698  5
 2 Lasseur      Joop       0195 Delta Sport 133 139 115 132     150     0 0669  5
 3 Beijer       Piet       0202 Dynamica    103 129 108 083 154 128     5 0627  6
 4 Stijns       Arthur     0380 Oudelande               074     123     0 0197  2
 5 Bos          Frans      0064 Dynamica                        151     0 0151  1
 6 Jong         Bauke de   0065 Vet Ned                         132     0 0132  1
 7 Hoeve        Jan van    0256 Wielingen   122                         0 0122  1
 8 Bosman       Gillis     0278 Thor                105                 0 0105  1
 9 Bostelaar    Jan        0379 Dynamica                098             0 0098  1
10 Muller       Cor        0393 Delta Sport             001             0 0001  1

   starts  24
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JA 96/97 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kreek        Kris de    0179 Scheldesport137     178     191 186     0 0692  4
 2 Vos          Patrick de 0180 AV'56               154 162 200 174     0 0690  4
 3 Thuy         Dennis     0177 RKHAV       154 172         197 164     0 0687  4
 4 Peeman       Maikel     0182 Flakkee                         226     0 0226  1
 5 Feijter      Job de     0176 RKHAV       197                         0 0197  1
 6 Lelie        Michiel    0183 RKHAV                           194     0 0194  1
 7 Anrooij      Franklin v 0178 AV'56       134                         0 0134  1
 8 Gilst        Eric van   0181 Kapelle             106                 0 0106  1

   starts  17
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   Vse      Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuure   Monique    0158 AV'56           241 233 233 250 241     0 1198  5
 2 Berge        Laurey vd  0169 Flakkee             250 250     250     0 0750  3
 3 Wilde        Renate de  0157 AV'56           233     226             0 0459  2
 4 Vermeulen    Stephanie  0155 Vlissingen  186 194                     0 0380  2
 5 Capello      Evelien    0166 s-Heerenhoek        178 176             0 0354  2
 6 Claes        Lotte      0151 ATAC        250                         0 0250  1
 7 Platteeuw    Esther     0156 Scheldesport    250                     0 0250  1
 8 Proft        Karolien d 0160 Lebbeke             241                 0 0241  1
 9 Stevens      Lot        0154 AVLO        233                         0 0233  1
10 Proft        Sofie de   0161 Lebbeke             226                 0 0226  1
11 Vries        Juriena    0165 Cifla               220                 0 0220  1
12 Ridder       Natalie de 0162 Lebbeke             215                 0 0215  1
13 Laethem      Delphine v 0163 Lebbeke             211                 0 0211  1
14 Moerland     Yvonne     0159 Yerseke             207                 0 0207  1
15 Verwijs      Ilse       0170 Delta Sport             203             0 0203  1
16 Groot        Linda      0175 s-Heerenhoek            200             0 0200  1
17 Karsbergen   Ellen      0096 Oude Tonge                      194     0 0194  1
18 Maas         Jolanda    0167 AV'56               186                 0 0186  1
19 Dorst        Wendy      0099 Herkingen                       180     0 0180  1
20 Karsbergen   Anne       0098 Oude Tonge                      176     0 0176  1
21 Leeuwen      Sandra van 0172 B Haamstede             159             0 0159  1

   starts  30
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   V35-44   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Anneke     0110 Kapelle     207 207 182 191 226 203     5 1039  6
 2 Gilst        Paola van  0101 AV'56       226 226         241 211     0 0904  4
 3 Joziasse     Sandra     0116 Dynamica        215 188 211     215     0 0829  4
 4 Hamelinck    Marjam     0119 RKHAV           200         215         0 0415  2
 5 Goole        Saskia     0107 AV'56       215     191                 0 0406  2
 6 Ton          Leonie     0140 Delta Sport             241             0 0241  1
 7 Bruyssel     Jessica v  0152 AVLO        241                         0 0241  1
 8 Hopmans      Marissa    0095 Spado                           233     0 0233  1
 9 Sloots       Petra      0093 Spark                           226     0 0226  1
10 Vanderlinde  Annet      0149 AV'56                   220             0 0220  1
11 Zwart        Ester de   0113             203                         0 0203  1
12 Baart        Inge       0112             200                         0 0200  1
13 Hondt        Katlijn d' 0125 Lebbeke             197                 0 0197  1
14 Kraker       Paulette d 0153 Dynamica    197                         0 0197  1
15 Eshuis       Karin      0094 Flakkee                         191     0 0191  1
16 Simonse      Marielle   0108 AV'56       184                         0 0184  1
17 Groote       Ilona de   0139 Souburg                 184             0 0184  1
18 Bocxmeer     Birgit van 0133 Zonnemaire              182             0 0182  1
19 Ochtend      Marianne v 0100 Herkingen                       178     0 0178  1
20 Reijngoudt   Anke       0171 Halsteren                       174     0 0174  1
21 Marchand     Inge       0141 B Haamstede             168             0 0168  1
22 Sinke        Debby      0129 Kruiningen          166                 0 0166  1
23 Bokhove      Petra      0134 Zierikzee               163             0 0163  1
24 Voorham      Krista     0145 Delta Sport             162             0 0162  1
25 Kerkhove     Iris v d   0135 Aardenburg              156             0 0156  1
26 Janse        Cynthia    0138 Delta Sport             154             0 0154  1

   starts  39
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   V45-54   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Grim         Corina     0120 Loopgroep G     220 200 215 233 207     0 1075  5
 2 Verhage      Regina     0106 Dynamica    194 191 172     207 186     0 0950  5
 3 Have         Janita v d 0092 Flakkee                         220     0 0220  1
 4 Ijsebaert    Ingrid     0104 avvn Hulst  220                         0 0220  1
 5 Bruijns      Petra      0394 Sapdo                   207             0 0207  1
 6 Vereecke     Gerda      0122 Beernem         203                     0 0203  1
 7 Bruijs       Petra      0130 Spado               203                 0 0203  1
 8 Strating     Henny      0388 AV'56                   197             0 0197  1
 9 Rijck        Anniek de  0114             188                         0 0188  1
10 Iwaarden     Inge van   0118 Wielingen       188                     0 0188  1
11 Verstelle    Rian       0150 AV'56                   188             0 0188  1
12 Goethals     Claudine   0121 Aardenburg      186                     0 0186  1
13 Flikweert    Rian       0137 Dynamica                186             0 0186  1
14 Grootenboer  Jeanet     0097 Flakkee                         182     0 0182  1
15 Kreke        Annet vd   0144 Souburg                 180             0 0180  1
16 Rozendaal    Christl    0387 AV'56                   178             0 0178  1
17 Rozendaal    Christl    0127 AV'56               176                 0 0176  1
18 Verhulst     Petra      0173 Dynamica                174             0 0174  1
19 Geschiere    Suzanne    0174 Dynamica                172             0 0172  1
20 Voermans     Roxanne    0136 Zierikzee               166             0 0166  1
21 Hogenstein   Petra      0147 B Haamstede             164             0 0164  1
22 Wijsman      Lianne     0142 Delta Sport             160             0 0160  1
23 Quist        Jacqueline 0390 Delta Sport             157             0 0157  1
24 Doel         Petra v d  0146 Delta Sport             155             0 0155  1
25 Mey          Dominiane  0111             001                         0 0001  1

   starts  33
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   V55+    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vries        Jannie de  0103 Dynamica    211 211 180 194     200     0 0996  5
 2 Tempelaar    Ineke      0105 Dynamica    191     174 161 220 197     0 0943  5
 3 Kleven       Lenie van  0102 avvn Vlissin182 184 168 153 203 184     5 0926  6
 4 Kleingeld    Lena       0115 avvnVliss       197     158 211 188     0 0754  4
 5 Duivier      Els        0126 Lebbeke             194                 0 0194  1
 6 Boer         Digna de   0128 Delta Sport         184                 0 0184  1
 7 Verschaeve   Maria      0117 Aardenburg      182                     0 0182  1
 8 Frederiks    Ria        0131 AV'56               170                 0 0170  1
 9 Koster       Joke de    0143 Delta Sport             170             0 0170  1
10 Vylder       Greta de   0109             001                         0 0001  1

   starts  26
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MA96/97 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Emma van   0841 Delta Sport 250 250     250 250 250     0 1250  5

   starts  5
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JB98/99 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harinck      Sergio     0851 Dynamica    220 241 241 241 241 250     5 1219  6
 2 Ridder       Rens de    0855 Dynamica    241 250 250     250         0 0991  4
 3 Balkenende   Bart       0856 AV'56       226         233 233 241     0 0933  4
 4 Wege         Ivar v d   0857 Scheldesport211         226 226 233     0 0896  4
 5 Assche       Sander van 0853 AVLO        250                         0 0250  1
 6 Peeman       Maikel     0861 Flakkee                 250             0 0250  1
 7 Puyvelde     Stef van   0852 AVLO        233                         0 0233  1
 8 Vries        Jorick de  0862 AV'56               233                 0 0233  1
 9 Puyvelde     Ben van    0850 AVLO        215                         0 0215  1
10 Claes        Jelle      0858 WTT2000     207                         0 0207  1

   starts  24
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MB98/99 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kreek        Maaike de  0881 Scheldesport241     241 241 241 241     0 1205  5
 2 Lodder       Judith     0876 Flakkee     226 241 226 233 233 226     5 1164  6
 3 Boutens      Amber      0882 Scheldesport233 250         250 233     0 0966  4
 4 Waard        Annemarie  0880 Delta Sport 220     220 226     220     0 0886  4
 5 Jones        Waeoby     0886 Scheldesport        250 250     250     0 0750  3
 6 Thuy         Margot     0878 RKHAV       215 233         226         0 0674  3
 7 Raemdonck    Elise van  0877 AVLO        250                         0 0250  1
 8 Quintelier   Lies       0883 Lebbeke             233                 0 0233  1
 9 Vanderdussen Mila       0887 RA                              215     0 0215  1

   starts  28
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   Hkcr    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verstraate   Wouter     0964 Dynamica        250 215 241 250 241     0 1197  5
 2 Heikoop      Sebastiaan 0954 Delta Sport 250 241 207 207 241 226     5 1170  6
 3 Wilde        Rien de    0959 AV'56       241 220 194 194 233 207     5 1100  6
 4 Baar         Pieter Jan 0963 AV'56           207 191 197 226 200     0 1021  5
 5 Rasenberg    Ronald     0955 Scheldesport215 194 186 184 211 188     5 0999  6
 6 Luteijn      Arjen      0952 Wielingen   220 197 188 188     197     0 0990  5
 7 Schanck      George     0950 Wielingen   207 188 182 182 203 184     5 0969  6
 8 Block        Stefan de  0953 RKHAV       226 200     186 215         0 0827  4
 9 Aafjes       Joel       0979 AV'56               226         220     0 0446  2
10 Anrooij      Franklin v 0965 AV'56           233 203                 0 0436  2
11 Tieleman     HenkJan    0984 Flakkee                 200     203     0 0403  2
12 Maat         Harold de  0990 Scheldesport                207 191     0 0398  2
13 Feijter      Co de      0980 Delta Sport             191     194     0 0385  2
14 Baete        Gieljan    0967 Lebbeke             250                 0 0250  1
15 Staal        Tommy      0983 AV'56                   250             0 0250  1
16 Meeuwse      Robbert    0992 AV'56                           250     0 0250  1
17 Larthem      Gaeton     0969 Lebbeke             241                 0 0241  1
18 Maine        Jimmy      0958             233                         0 0233  1
19 Mol          Aico de    0970 Lebbeke             233                 0 0233  1
20 Aafjes       Joel       0987 AV'56                   233             0 0233  1
21 Zuidhof      Jasper     0989 AV'56                           233     0 0233  1
22 Kreek        Kris de    0043 Scheldesport            226             0 0226  1
23 Meulen       Marco v d  0957 Wielingen       226                     0 0226  1
24 Raemdonck    Bart       0971 Lebbeke             220                 0 0220  1
25 Geluk        Tijs       0981 Noordwelle              220             0 0220  1
26 Damme van    Stefan     0991 Scheldesport                220         0 0220  1
27 Dierkx       Mike       0966 Scheldesport    215                     0 0215  1
28 Stolk        Edwin      0988 Flakkee                 215             0 0215  1
29 Jongste      Lars de    0994 Delta Sport                     215     0 0215  1
30 Huigh        Johan      0960 Wielingen       211                     0 0211  1
31 Koole        Tim        0961             211                         0 0211  1
32 Jongste      Lars de    0978 Delta Sport         211                 0 0211  1
33 Thuy         Dennis     0985 RKHAV                   211             0 0211  1
34 Welle        Marijn v d 0993 Flakkee                         211     0 0211  1
35 Vierbergen   Tristan    0962 Heikant         203                     0 0203  1
36 Jongste      Lars       0986 Delta Sport             203             0 0203  1
37 Wege         Ivar vd    0977 Scheldesport        200                 0 0200  1
38 Debot        Cederic    0972 Lebbeke             197                 0 0197  1
39 Nevel        Ignac van  0968 Krekenlopers    191                     0 0191  1
40 Fest         Sterre     0951 Sommelsdijk                     186     0 0186  1
41 Os           Jeroen van 0976 Goes                184                 0 0184  1
42 Heyvaert     Koen       0975 Lebbeke             180                 0 0180  1

   starts  82
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   Vkcr    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  0911 Delta Sport 211 241 250 250 241         0 1193  5
 2 Klinken      Leonie van 0901 Nieuwerkerk 200 220 226 241 226 207     5 1125  6
 3 Veringa      Caroline   0912 Dynamica        226 233     233 211     0 0903  4
 4 Kraker       Paulette d 0920 Dynamica        215 215 233     200     0 0863  4
 5 Sluijs       Esther van 0900 AV'56       194 207         220 197     0 0818  4
 6 Widt         Loes de    0927 Delta Sport     197 200 211     194     0 0802  4
 7 Harinck      Angelique  0905 Dynamica    188 203 211         191     0 0793  4
 8 Kerkhove     Shirley    0914 Scheldesport226 250         250         0 0726  3
 9 Steenblok    Marian     0918 AV'56           211 220         203     0 0634  3
10 Simonse      Marielle   0921 AV'56           200     220             0 0420  2
11 Bogaert      Niki       0915 ACW         250                         0 0250  1
12 Aper         Aniek      0935 RA                              250     0 0250  1
13 Hul          Isabel van 0902 ACW         241                         0 0241  1
14 Searens      Ilse       0924 Lebbeke             241                 0 0241  1
15 Putten       Amina van  0936 Flakkee                         241     0 0241  1
16 Geertsom     Katrien va 0904 ACW         233                         0 0233  1
17 Hersschens   Veronique  0919 Zottegem        233                     0 0233  1
18 Kroon        Saskia     0931 Rotterdam At                    233     0 0233  1
19 Vermeulen    Stephanie  0930 Vlissingen              226             0 0226  1
20 Kluwen       Janneke    0933 RA                              226     0 0226  1
21 Brouwer      Fieke de   0910 RKHAV       220                         0 0220  1
22 Berkhof      Janneke    0932 RA                              220     0 0220  1
23 Heck         Evelien va 0903 ACW         215                         0 0215  1
24 Hamelinck    Marjan     0929 RKHAV                   215             0 0215  1
25 Berkhof      Fleur      0934 RA                              215     0 0215  1
26 Zwieten      Els van    0132 Delta Sport             207             0 0207  1
27 Vermeulen    Wendy      0913 AVLO        207                         0 0207  1
28 Sol          Judith     0926 Vlissingen          207                 0 0207  1
29 Damme        Julie van  0909 RKHAV       203                         0 0203  1
30 Kloet        Rianne     0925 Wolphaartsdi        203                 0 0203  1
31 Dorsselaer   Romy van   0916 RKHAV       197                         0 0197  1
32 Velde        Daysy van  0922 Wielingen       194                     0 0194  1
33 Overloop     Caroline v 0907 Hulst       191                         0 0191  1
34 Tieleman     Wendy      0928 Flakkee                         188     0 0188  1
35 Aalsters     Karin      0908 Hulst       186                         0 0186  1
36 Crabbe       Nienke     0906 Hulst       184                         0 0184  1
37 Kievits      Jolanda    0917 Delta Sport 182                         0 0182  1

   starts  66
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JC00/01 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lindhout     Siem       0812 Delta Sport 182 233 215 215 241 220     5 1129  6
 2 Kruisifikx   Thomas     0817 Scheldesport200     220 226 250 226     0 1122  5
 3 Putten       Axl van    0801 AV'56       194 241 211 207 233 215     5 1112  6
 4 Konings      Sylvan     0807 Dynamica    184 226 203 211     211     0 1035  5
 5 Nieulande    Thomas van 0808 Dynamica    180     207 203 226 207     0 1023  5
 6 Nefs         Emiel      0809 Dynamica    207     226 241     233     0 0907  4
 7 Damme        Teun van   0806 Wielingen   197 250     250             0 0697  3
 8 Tuil         Niels van  0795 Delta Sport             233     241     0 0474  2
 9 Aken         Bo van     0733 Lebbeke             250                 0 0250  1
10 Petersen     Bereket    0813 AV'56       250                         0 0250  1
11 Fortuin      Jesper     0826 Energie                         250     0 0250  1
12 Eetvelde     Robin      0804 AVLO        241                         0 0241  1
13 Tollenaar    Micha      0822 Terneuzen           241                 0 0241  1
14 Petersen     Bezuayehu  0814 AV'56       233                         0 0233  1
15 Lavooij      Stijn      0824 AV'56               233                 0 0233  1
16 Eetvelde     Ruben      0803 AVLO        226                         0 0226  1
17 Berger       Rutger     0488 Delta Sport             220             0 0220  1
18 Leng         Paavo de   0811 Dynamica    220                         0 0220  1
19 Walle        Jasper van 0802 AVLO        215                         0 0215  1
20 Stas         Karel      0819 ACW         211                         0 0211  1
21 Vos          Wannes de  0818 AVLO        203                         0 0203  1
22 Heijmans     Nick       0820             191                         0 0191  1
23 Jaeger       Jori de    0816 RKHAV       188                         0 0188  1
24 Louter       Ruudd      0821 RKHAV       186                         0 0186  1
25 Schillings   Felix      0810 Dynamica    178                         0 0178  1
26 Wal          Matthias v 0815 ACW         176                         0 0176  1

   starts  54
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MC00/01 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw        Mirthe de  0730 Scheldesport241 250 250 250 250 250     5 1255  6
 2 Heikoop      Iris       0729 Delta Sport 233 241 241 233 241 233     5 1194  6
 3 Lange        Nikita de  0726 Dynamica    220 233 215 226 233 220     5 1137  6
 4 Dieren       Judith van 0723 Flakkee     215     220 220 226 226     0 1107  5
 5 Dhanis       Stephanie  0725 RKHAV       211 226 211 215 220         0 1083  5
 6 Niemanstverd Amy        0724 RKHAV       203 220 207 207 215 211     5 1065  6
 7 Moerland     Miquette   0728 Delta Sport 207     203 211     215     0 0836  4
 8 Hederik      Ilvia      0736 Energie                 241     241     0 0482  2
 9 Thyssen      Lisse      0721 AVLO        250                         0 0250  1
10 Niewenhuyse  Emma       0731 Lebbeke             233                 0 0233  1
11 Heynderickx  Emilie     0722 AVLO        226                         0 0226  1
12 Graaf        Brigitte d 0734 AV'56               226                 0 0226  1
13 Hemelaar     Anouk      0737 RKHAV                       211         0 0211  1
14 Hartog       Corinda d  0735 Energie                 203             0 0203  1

   starts  46
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JD02/03 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Graaf        Robert de  0766 AV'56       250     250 250 250 250     0 1250  5
 2 Roos         Matthijs   0767 AV'56       233 250 220 220 241 233     5 1182  6
 3 Maat         Ralph de   0774 Scheldesport220 233 215 226 233 226     5 1143  6
 4 Anceaux      Daniel     0775 Scheldesport197 220 200 207 215 215     5 1062  6
 5 Zeeuw        Nathan de  0768 Scheldesport180 215 188 200 220 220     5 1048  6
 6 Wieles       Chris      0776 Scheldesport186 211 184 194 207 203     5 1006  6
 7 Os           Martiijn v 0764 RKHAV       191 203 191     203 200     0 0988  5
 8 Vierbergen   Mats       0763 RKHAV       176 200 186 197 197 194     5 0979  6
 9 Dobbelaar    Jonathan   0773 Scheldesport172 197 178 186 194 207     5 0967  6
10 Kramer       Sven       0757 AV'56       184 207 194 191     188     0 0964  5
11 Karelse      Ryan       0758 AV'56       188     197 188 200 191     0 0964  5
12 Peijl        Youp v d   0770 Scheldesport170 194 176 184 191 186     5 0936  6
13 Schuit       Rens       0772 Scheldesport164 182 172 178     184     0 0880  5
14 Schets       Wouter     0760 AV'56       241     233 241             0 0715  3
15 Kapteijn     Stef       0785 AV'56               241 233     241     0 0715  3
16 Veringa      Sander     0782 Dynamica        178 168     186 182     0 0714  4
17 Bakker       Jordi      0777 Scheldesport174 186 170 176             0 0706  4
18 SenzZuazabal Damian     0771 Scheldesport163 180 166         178     0 0687  4
19 Zerbib       Raphael    0786 Dynamica                211 226 211     0 0648  3
20 Westen       Luc van    0759 AV'56           188 180 180             0 0548  3
21 Beer         Coen de    0765 Dynamica    168     182 182             0 0532  3
22 Santen       Luca van   0769 Scheldesport162 184             180     0 0526  3
23 Cleemput     Dries      0761 RKHAV       226 241                     0 0467  2
24 Verbrugge    Mees       0784 AV'56           226     215             0 0441  2
25 Hofland      David      0780 Wielingen   178 191                     0 0369  2
26 Hiel         Karsten    0762 RKHAV       166             188         0 0354  2
27 Campenhout   Siebe van  0788 Lebbeke             226                 0 0226  1
28 Tuyls        Storm      0753 ACW         215                         0 0215  1
29 Ost          Jasper     0779 ACW         211                         0 0211  1
30 Blommaert    Tristan    0790 Lebbeke             211                 0 0211  1
31 Dees         Tom        0797                             211         0 0211  1
32 Paep         Lennert de 0751 ACW         207                         0 0207  1
33 Robijns      Flor       0792 Lebbeke             207                 0 0207  1
34 Naudts       Michiel    0755 ACW         203                         0 0203  1
35 Hondt        Jelte d'   0791 Lebbeke             203                 0 0203  1
36 Koops        Thijs      0796 Souburg                 203             0 0203  1
37 Andries      Mathijs    0754 ACW         200                         0 0200  1
38 Pille        Martijn    0781 Flakkee                         197     0 0197  1
39 Cock         Cederic de 0756 ACW         194                         0 0194  1
40 Martens      Bernd      0778 ACW         182                         0 0182  1
41 Crezee       Boaz       0787 Dynamica            174                 0 0174  1
42 Hekkers      Roan       0752 AV'56               164                 0 0164  1

   starts  127
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MD02/03 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Ruchama    0692 Delta Sport 241     241 241 250 241     0 1214  5
 2 Klinken      Anique van 0691 Delta Sport 226 250 226 226 226 226     5 1159  6
 3 Putten       Shelby van 0671 AV'56       203 233 207 211 233 233     5 1122  6
 4 Geldof       Jasmijn    0690 Dynamica    207 241 215 220 215 215     5 1111  6
 5 Pellaers     Maud       0696 AV'56       191 220 211 215 220 220     5 1091  6
 6 Sommeyer     Lynn       0689 Dynamica    180 188 188 207 194 211     5 0993  6
 7 Exter        Eva den    0685 RKHAV       186 200     200 203 197     0 0986  5
 8 Acker        Emma van   0684 RKHAV       182 197     188 200 200     0 0967  5
 9 Goudswaard   Ilse       0693 Delta Sport 170 203 194 203 197         0 0967  5
10 Bun          Parel      0688 Dynamica    176 186 197 194 188         0 0941  5
11 Smits        Veerle     0695 AV'56       233     233 233 241         0 0940  4
12 Baar         Sanne de   0704 AV'56           184 176 186 186 194     0 0926  5
13 Coq          Louise le  0680 Wielingen   215 226 220     211         0 0872  4
14 Lelie        Fien       0702 RKHAV           215 200     207 207     0 0829  4
15 Anrooij      Shirin van 0709 AV'56               250 250     250     0 0750  3
16 Dieleman     Romy       0681 Wielingen   184 211 203                 0 0598  3
17 Hanse        Charlotte  0703 Delta Sport     207 182         191     0 0580  3
18 Hemelaar     Maaike     0683 RKHAV       178 191         191         0 0560  3
19 Daalen       Tamar van  0679 AV'56       174 194 191                 0 0559  3
20 Hoop         Rashmila   0682 RKHAV       162 180         184         0 0526  3
21 Leenheer     Fleur      0710 Delta Sport             191     188     0 0379  2
22 Slabbekoorn  Marit      0705 Dynamica            186 184             0 0370  2
23 Brande       Sanne v d  0686 RKHAV       166     184                 0 0350  2
24 Meese        Paulien    0677 ACW         250                         0 0250  1
25 Vekemans     Lara       0675 ACW         220                         0 0220  1
26 Smet         Emma       0676 ACW         211                         0 0211  1
27 Hulsken      Nikita     0712 Delta Sport                     203     0 0203  1
28 Laureys      Fien       0673 ACW         200                         0 0200  1
29 Laere        Annelore v 0678 ACW         197                         0 0197  1
30 Stevels      Marit      0711 Dynamica                197             0 0197  1
31 Wauwe        Kato de    0674 ACW         194                         0 0194  1
32 Siebons      Marleen    0687 Dynamica    188                         0 0188  1
33 Damme        Iza van    0701 Wielingen       182                     0 0182  1
34 Roeland      Jana       0707 Lebbeke             180                 0 0180  1
35 Arens        Maureen    0708                     178                 0 0178  1
36 Block        Veerle de  0672 ACW         172                         0 0172  1
37 Bauwens      Kato       0699 ACW         168                         0 0168  1
38 Stas         Maaike     0700 ACW         164                         0 0164  1
39 Wal          Lara v d   0697 ACW         163                         0 0163  1
40 Wal          Nina v d   0698 ACW         161                         0 0161  1

   starts  113
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpA2 04 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dikkenberg   Jesse v d  0641 AV'56       250     241 250 250 250     0 1241  5
 2 Harthoorn    Lukas      0631 AV'56       207 241 226 226 233 241     5 1172  6
 3 Noordijk     Bryan      0646 Scheldesport211 250 215 215 226 233     5 1144  6
 4 Zeeuw        Tobias de  0647 Scheldesport194 226 207 211 220 220     5 1089  6
 5 Bruijn       Tim de     0639 RKHAV       203 233         241         0 0677  3
 6 Simonse      Jesper     0642 Goes        188         207 215         0 0610  3
 7 Koens        Jovi       0649 AV'56               233         226     0 0459  2
 8 Herwegh      Karsten    0638 RKHAV       191 220                     0 0411  2
 9 Verbeiren    Niels      0645 Lebbeke             250                 0 0250  1
10 Anne         Lars       0635 ACW         241                         0 0241  1
11 Hartog       Benjamin   0651 Energie                 241             0 0241  1
12 Tuyls        Indy       0632 ACW         233                         0 0233  1
13 Hartog       Sebastiaan 0650 Energie                 233             0 0233  1
14 Verschueren  Cederic    0648 ACW         226                         0 0226  1
15 Smet         Lukas      0634 ACW         220                         0 0220  1
16 Westrate     Ben        0643 AV'56               220                 0 0220  1
17 Westrate     Ben        0653 AV'56                   220             0 0220  1
18 Wauwe        Rune van   0637 ACW         215                         0 0215  1
19 Eversdijk    Willem     0644 AV'56               211                 0 0211  1
20 Bosch        Joost vd   0654                         203             0 0203  1
21 Vreken       Stijn v d  0636 ACW         200                         0 0200  1
22 Thierens     Ralph      0633 ACW         197                         0 0197  1

   starts  47
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpA1 05 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houwelingen  Tom van    0594 Dynamica    250 241 241 250 250         0 1232  5
 2 Baar         Remco de   0605 AV'56           250 250 241 241 250     0 1232  5
 3 Goethem      Maxim van  0640 RKHAV       241 233 233 233     241     0 1181  5
 4 Arens        Firn       0604 AV'56       215 226 220 226 233         0 1120  5
 5 Zuidhof      Noel       0595 Dynamica    194 220 197 207 207 211     5 1047  6
 6 Zuidhof      Chris      0596 Dynamica    200     203 211 215 215     0 1044  5
 7 Wedage       Bjorn      0597 Scheldesport188 215 191 215 211         0 1020  5
 8 Schuit       Daan       0598 Scheldesport203     207 220     226     0 0856  4
 9 Hamer        Jelte den  0599 Scheldesport191 211         220 220     0 0842  4
10 Kapteijn     Mart       0606 AV'56               211     226 233     0 0670  3
11 Rooms        Jentho     0591 ACW         233                         0 0233  1
12 Pauwels      Milan      0592 ACW         226                         0 0226  1
13 Verbeieren   Matisse    0612 Lebbeke             226                 0 0226  1
14 Bonten       Victor     0593 ACW         220                         0 0220  1
15 Cools        Xander     0607 Lebbeke             215                 0 0215  1
16 Koole        Sylvain    0602             211                         0 0211  1
17 Vos          Seppe de   0603 ACLO        207                         0 0207  1
18 Putte        Bram v d   0615 Flakkee                         207     0 0207  1
19 Berg         Nino v d   0611 AV'56                       203         0 0203  1
20 Dongen       Yob van    0614 Flakkee                         203     0 0203  1
21 Mertens      Quinten    0610 AV'56               200                 0 0200  1
22 Vergouwen    Kai        0601 ACW         197                         0 0197  1
23 Dongen       Bjorn van  0609 Delta Sport         194                 0 0194  1

   starts  60
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpA2 04 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Haar         Dana ter   0565 Dynamica    241 250 233 241 241         0 1206  5
 2 Eetveld      Katja      0574 RKHAV           233 220 226 250 250     0 1179  5
 3 Coppieters   Jenna      0564 RKHAV       211 226 211     233 241     0 1122  5
 4 Verschuren   Suzanne    0568 Scheldesport207 241 215     220 226     0 1109  5
 5 Kraker       Pascalle d 0571 Dynamica    203 220 203     215 233     0 1074  5
 6 Dijkens      Luna       0562 RKHAV       197 211 188 220 211         0 1027  5
 7 Kievits      Eva        0567 Delta Sport 194 207 191 215     211     0 1018  5
 8 Schets       Tessa      0563 AV'56       226     226 250             0 0702  3
 9 Widt         Daphne de  0566 Delta Sport 200 215 197                 0 0612  3
10 Jonghe       Limme de   0572 Volharding S250                         0 0250  1
11 Quintelier   Noor       0575 Lebbeke             250                 0 0250  1
12 Weverberg    Hanne van  0576 Lebbeke             241                 0 0241  1
13 Verleysen    Caitlin    0561 ACW         233                         0 0233  1
14 Obbink       Froukje    0579 Delta Sport             233             0 0233  1
15 Legrand      Floortje   0580 Scheldesport                226         0 0226  1
16 Rooms        Ara        0570 ACW         220                         0 0220  1
17 Hulsken      Isabella   0582 Delta Sport                     220     0 0220  1
18 Everaert     Ellen      0569 ACW         215                         0 0215  1
19 Keulen       Zoe van    0581 Flakkee                         215     0 0215  1
20 Baayens      Merel      0578 AV'56               207                 0 0207  1
21 Burg         Yara       0577 s-HArendsker        200                 0 0200  1
22 Hekkers      Lizzy      0556 AV'56               194                 0 0194  1

   starts  54
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpA1 05 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Graaf        Amy de     0544 AV'56       250     250 250 250 250     0 1250  5
 2 Lorier       Lisanne    0542 Dynamica    241     226 241 241 241     0 1190  5
 3 Keymel       Myrthe     0545 Scheldesport226 250 211 233 233 233     5 1180  6
 4 Koole        Hilde      0546 Dynamica        241 197 220 226 226     0 1110  5
 5 Sluijs       Femke van  0536 AV'56       203 233 186 211 215 215     5 1082  6
 6 Pellaers     Fenne      0543 AV'56       200     188 215 220 220     0 1043  5
 7 Geus         Emma de    0554 AV'56               191 226             0 0417  2
 8 Rosse        Rhune van  0548 Lebbeke             241                 0 0241  1
 9 Vermeulen    Nele       0538 ACW         233                         0 0233  1
10 Heyvaert     Ella       0549 Lebbeke             233                 0 0233  1
11 Heymans      Hannelore  0550 Lebbeke             220                 0 0220  1
12 Saegher      Steffi de  0600 ACW         220                         0 0220  1
13 Caluwe       Febe de    0540 ACW         215                         0 0215  1
14 Raemdonck    Madeleine  0547 Lebbeke             215                 0 0215  1
15 Geboes       Kaat       0541 ACW         211                         0 0211  1
16 Tuyls        Zowie      0537 ACW         207                         0 0207  1
17 Campenhout   Nienke van 0552 Lebbeke             207                 0 0207  1
18 Maathuis     Loes       0557 Amersfoort          203                 0 0203  1
19 Openeer      Famar      0558 AV'56               200                 0 0200  1
20 Lecoutre     Pauline    0553 Lebbeke             194                 0 0194  1

   starts  47
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpB  06 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Fabian de  0515 Scheldesport241 241 241 250 250 250     5 1237  6
 2 Steenblok    Koen       0507 AV'56       207 233 233 241 233 241     5 1186  6
 3 Koopman      Kasper     0509 Dynamica    215 250 226 233 241         0 1165  5
 4 Verschuren   Niels      0511 Scheldesport197 220 211 220 220 215     5 1091  6
 5 Koole        Stijn      0510 Dynamica    194 226 203 215 211 220     5 1080  6
 6 Pijnen       Benjamin   0512 Scheldesport200 215 207 211 215 211     5 1064  6
 7 Faas         Milan      0514 Scheldesport220     220 226 226         0 0892  4
 8 Dees         Rody       0453 AV'56               197 207 207 207     0 0818  4
 9 Westen       Menno van  0517 AV'56           211 194 203             0 0608  3
10 Habbinckuys  Abi        0501 ACW         250                         0 0250  1
11 Blommaert    Laurens    0518 Lebbeke             250                 0 0250  1
12 Cloodt       Niels v d  0505 Volharding B233                         0 0233  1
13 Kooijman     Milan      0523 Flakkee                         233     0 0233  1
14 Anne         Sven       0504 ACW         226                         0 0226  1
15 Brandwijk    AmramBoaz  0525 Flakkee                         226     0 0226  1
16 Raemdonck    Lucas      0519 Lebbeke             215                 0 0215  1
17 Verstraeten  Ole        0502 ACW         211                         0 0211  1
18 Marin        Vince      0506 Volharding B203                         0 0203  1
19 Gerrits      Nout       0526 Flakkee                         203     0 0203  1
20 Haelewijk    Achilles   0520 Lebbeke             200                 0 0200  1
21 Bakelaar     Lars       0524 Flakkee                         200     0 0200  1
22 Stremersch   Stan       0516 ACW         191                         0 0191  1
23 Locht        Zjef de    0503 ACW         188                         0 0188  1
24 Faas         Ravy       0513 Scheldesport186                         0 0186  1
25 Groenendijk  Pepijn     0508 RKHAV       184                         0 0184  1

   starts  62
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   JpC  07 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Ton          Luca       0476 Dynamica        250 250 250 250 250     0 1250  5
 2 Engels       Ivar       0469 Dynamica    241     241 226 241 226     0 1175  5
 3 Zandstra     Lucas      0472 Scheldesport220 241 215 220 226 220     5 1132  6
 4 Kouijzer     Ben        0466 RKHAV       226 226 226 211 233         0 1122  5
 5 Keijmel      Ruben      0473 Scheldesport215 233 207 200 220 207     5 1087  6
 6 Wieles       Viktor     0475 Scheldesport211 215 203 203 215 211     5 1060  6
 7 Koppejan     Jesse      0470 Dynamica    191 220     197     200     0 0808  4
 8 Veringa      Eric       0477 Dynamica        211         211 203     0 0625  3
 9 Joppe        Zedie      0483 Flakkee                 241     233     0 0474  2
10 Tieleman     Thom       0485 Flakkee                 233     241     0 0474  2
11 Kalverboer   Stijn      0479 Dynamica            211 207             0 0418  2
12 Pauwels      Lars       0461 ACW         250                         0 0250  1
13 Bonten       Jasper     0465 ACW         233                         0 0233  1
14 Cools        Wout       0481 Lebbeke             233                 0 0233  1
15 Bilde        Alessio de 0480 Lebbeke             220                 0 0220  1
16 Willemse     Terry      0463 Flakkee                         215     0 0215  1
17 Kloet        Jasper     0486                         215             0 0215  1
18 Raemdonck    Basil van  0462 ACW         207                         0 0207  1
19 Grave        Diablo de  0468 RKHAV       203                         0 0203  1
20 Matthijs     Jarne      0413 RKHAV       200                         0 0200  1
21 Schelfhout   Lars       0467 RKHAV       197                         0 0197  1
22 Rosenbrand   Kjell      0471 Flakkee                         197     0 0197  1
23 Wal          Arne v d   0474 ACW         194                         0 0194  1
24 Oele         Niels      0487 AV'56                   194             0 0194  1
25 Rosenbrand   Kjell      0482 Flakkee                 191             0 0191  1
26 Suy          Daan       0464 ACW         188                         0 0188  1

   starts  61
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpB  06 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker       Yasmine    0444 Dynamica    226 250 241 241 250 241     5 1228  6
 2 Karelse      Yara       0442 AV'56       220     250 250 241 250     0 1211  5
 3 Dikkenberg   Inke v d   0448 AV'56       215     233 226 233 226     0 1133  5
 4 Luijk        Zoe van    0441 AV'56       211 233 226 220 215 215     5 1114  6
 5 Simonse      Marit      0440 AV'56       203 215 211 207 226 220     5 1084  6
 6 Kramer       Mila       0439 AV'56       191 211 197 197     188     0 0984  5
 7 Exter        Ann den    0443 RKHAV       207 226     211 220         0 0864  4
 8 Boot         Anna       0449 Delta Sport     241     233     233     0 0707  3
 9 Otzel        Isable     0454 Delta Sport         215 203     211     0 0629  3
10 Maas         Britt v d  0455 Delta Sport         207 215     207     0 0629  3
11 Daalen       Lois van   0446 AV'56       200 220 200                 0 0620  3
12 Lansbergen   Maud       0452 AV'56       197     203         200     0 0600  3
13 Vural        Jasmine    0456 Delta Sport             200     197     0 0397  2
14 Poucke       Fran van   0437 ACW         250                         0 0250  1
15 Dejonghe     Helena     0438 ACW         241                         0 0241  1
16 Loir         Elise      0436 ACW         233                         0 0233  1
17 Boonman      Anouk      0450 Nieuwdorp           220                 0 0220  1
18 Loenen       Chris      0522 Flakkee                         203     0 0203  1
19 Sluis        Elise v d  0457 Flakkee                         194     0 0194  1
20 Laere        Lieke van  0879 RKHAV       194                         0 0194  1
21 Paasse       Laura      0458 Flakkee                         191     0 0191  1
22 Kievits      Emma       0445 Delta Sport 188                         0 0188  1

   starts  63
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
   MpC  07 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Marise     0401 Kapelle     250 250 233 226 233 250     5 1221  6
 2 Zerbib       Chloe      0406 Dynamica    233     250 241 241 233     0 1198  5
 3 Hamer        Benthe den 0411 Scheldesport226 233 226 233 250 241     5 1188  6
 4 Goudswaard   Lieke      0408 Delta Sport 207 226 207 215 226         0 1081  5
 5 Pijnen       Valerie    0412 Scheldesport203 215 200 203 220 211     5 1057  6
 6 Luijk        Tess van   0404 AV'56       194 203 194 207 207 220     5 1036  6
 7 Verlinde     Neline     0409 Scheldesport191 211 191 197 211 215     5 1030  6
 8 Peeters      Demi       0410 Scheldesport200 207 197 200 215 200     5 1027  6
 9 Arens        Megan      0417 AV'56       220 220 203 250             0 0893  4
10 Geus         Brigitte d 0418 AV'56               220 220     226     0 0666  3
11 Lorier       Floor      0407 Dynamica            211 211             0 0422  2
12 Hollebosch   Noa        0414 Volharding S241                         0 0241  1
13 Zina         Looverie   0419 Lebbeke             241                 0 0241  1
14 Cleemput     Leen van   0478 RKHAV           241                     0 0241  1
15 Bouman       Lobke      0405 RKHAV       215                         0 0215  1
16 Weverberg    Rhune      0420 Lebbeke             215                 0 0215  1
17 Crombeen     Evita      0403 RKHAV       211                         0 0211  1
18 Wu           Emmalie    0423 Flakkee                         207     0 0207  1
19 Schilperoord Amie       0422 Delta Sport                     203     0 0203  1
20 Franken      Floor      0415 RKHAV       197                         0 0197  1
21 Bie          Bente v d  0425 Delta Sport                     197     0 0197  1
22 Bie          Jarda v d  0424 Delta Sport                     194     0 0194  1
23 Eck          Fleur van  0402 RKHAV       188                         0 0188  1
24 Maene        Kato       0416             186                         0 0186  1

   starts  68
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
   totaal  1611 starts