Grote Clubactie gaat weer van start PDF Afdrukken
 Net als voorgaande jaren doet DYNAMICA weer mee met “De Grote Clubactie”.

Door deze actie kunnen we een hoop centjes voor onze club verdienen, 80% van de opbrengst van elk lot (ofwel €2,40 per lot!!) gaat naar onze clubkas. De opbrengst van de lotenverkoop zal weer geheel aan de jeugd besteed worden.

Van je trainer krijg je een lotenboekje waarmee je vanaf 13 september 2014 langs de deuren kunt gaan.
 
De verkoop van de loten is ook dit jaar weer makkelijk gemaakt. Betaling van de loten gaat door middel van een éénmalige incasso (net als bij de verkoop van Kinderpostzegels), zodat je niet met geld over straat moet. Wie een lot koopt, geeft éénmalig een machtiging af om het bedrag van zijn/haar bank- of girorekening af te laten schrijven. Het lotnummer wordt later vermeld op zijn/haar bankafschrift.
 
DUS….. Je hoeft maar 1x langs de deuren, alleen met de intekenlijst.
De loten moeten later niet meer bezorgd worden. Makkelijker kan haast niet!
Let op: We verkopen GEEN loten die met contant geld betaald worden!
 
Als je langs de deuren bent geweest heb je al veel verkocht, maar dit jaar kun je ook familie en bekenden die niet zo dichtbij wonen benaderen….
 
Online:  https://www2.clubactie.nl/actie/AtletiekenDuursportverenigingDynam1
Nodig al je familie, vrienden en kennissen uit om op deze pagina een lot van onze club te kopen. Het bedrag wordt éénmalig van de rekening van de koper afgeschreven. Het lotnummer wordt op het bankafschrift vermeld.
 
Verkoop jij de meeste loten?....
We zijn natuurlijk heel blij dat jullie je in willen zetten voor onze club, en de “De Grote Clubactie” 
Daarom heeft “De Grote Clubactie” samen met www.horloge.com een leuke attentie voor degene die de meeste loten verkoopt.
 
Stop je volledig ingevulde intekenlijst in de speciale box bij de bar in het clubhuis uiterlijk 16 oktober 2014.
 

 

 
                                            VEEL SUCCES!!!!
 
Joomla templates by a4joomla