EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
4e Griffioenloop
Wanneer:
11.05.2012 
Waar:
Griffioenloop - Middelburg
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 
4e Griffioenloop  

Middelburg griffioen, vrijdag 11 mei 2012
 
Op vrijdag 11 mei 2011 is het weer zover, Stichting Griffioen “de wijk” en atletiek vereniging Dynamica organiseren samen de derde Griffioenloop. De Griffioenloop gaat dwars door de wijk de Griffioen met voor een ieder wat wils.
 
Voor de sportieve jeugd een echte “Kidsrun” en voor de prestatielopers een heuse 5 of 10 km hardlopen. Er is een kleed- , douche- en drinkgelegenheid aanwezig. Voor de prijs hoeft je het ook niet te laten deze is namelijk gratis.

Dus trek je loopschoenen aan en doe je best!

Let op: Parkoers niet geheel verkeersvrij.

Aanvang:
19:00 Kidsrun tm groep 8: 1,5 km    
19:30 Prestatielopers 5 km of 10 km
 
Start / Finish:

 

Wijkcentrum Griffioenstraat 36 Middelburg

Parkoers:

Prestatielopers http://www.afstandmeten.nl/index.php?id=165901

Voorinschrijven tot uiterlijk woensdag 9 mei 24.00 uur naar Sjaak Sinke via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
Bij de inschrijving duidelijk vermelden:
- In de aanhef van de email “Griffioenloop
- Naam, voornaam, man of vrouw
- De te lopen afstand
- Leeftijd
- Woonplaats of vereniging
 
Na inschrijven: 
Aan de Griffioenstraat 36. Het secretariaat is om 18:00 uur geopend en sluit om 19:00 uur.

Er is na de wedstrijd voldoende mogelijkheid om na te praten onder het genot van een drankje in het wijkgebouw.
 
Verdere info:

Kees Joosse/Arthur van Aartsen

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 
    Griffioenloop
001 Ritsema JaapJan  Dynamica         H 10km
002 Vaardegem Jan va Westkapelle      H 10km
003 Straten Andreas  Domburg          H 10km
004 Lange Marcel de  Middelburg       H 10km
005 Dijkstra Seth    Middelburg       H 10km
006 Verhage Arjo     Aagtekerke       H 10km
008 Aartsen Arthur v Middelburg       H 10km
009 Staal Kees       Aagtekerke       H 10km
010 Louwerse Remi    Dynamica         H 10km
014 Louws Kees       Middelburg       H 10km
015 Geldof Ruud      Middelburg       H 10km
016 Nastaly Maryska  Vlissingen       D 10km
017 Keulen Bram van  Meliskerke       H 10km
018 Verstraate Sjaak                  H 10km
019 Dellebeke Ron    Souburg          H 10km
020 GeschiereSuzanne St Laurens       D 10km
021 Meier Tim        Middelburg       H 10km
022 Bruijne Cynthia  Middelburg       D 10km
023 Aspert Jack van  Middelburg       H 10km
024 Vinden Gert v d  Biggekerke       H 10km
025 AdriaanseGertJan Middelburg       H 10km
026 Steur Mieke de   Middelburg       D 10km
027 Arensman Leo     Oude Tonge       H 10km
028 Kleven Lenie van Vlissingen       D 10km
029 Klerk Patrick de Souburg          H 10km
031 Smit Marco de    Souburg          H 10km
032 Koster Bart de   Middelburg       H 10km
033 Joosse Hans      Middelburg       H 10km
034 Vries Sander de  Middelburg       H 10km
035 Rijke Ronald de  Middelburg       H 10km
036 Ouwerkerk Thom   Rotterdam        H 10km
206 Westhuis Karen   Goes             D  5km
207 Belzen Adriaan v Kerkrade         H  5km
208 Visser Bart de   Serooskerke      H  5km
209 Christiaanse L   Middelburg       D  5km
210 Janson Sascha    Dynamica         D  1,5km
211 Dieleman Nicole  Souburg          D  5km
212 Harinck Tamara   Arnemuiden       D  5km
213 Kloeg Remona     Vlissingen       D  5km
214 Steketee Maurice Middelburg       H  5km
215 Graaf Julia de   Vlissingen       D  1,5km
216 Vrijenhoek Jespe Middelburg       H  1,5km
217 SlabbekoornMarit Dynamica         D  1,5km
218 Slabbekoorn Tim  Dynamica         H  5km
219 Stevels Wim      Middelburg       H  5km
220 Stevels Marit    Middelburg       D  1,5km
221 Davidse Simone   Oostkapelle      D  5km
222 Davidse Ko       Oostkapelle      H  5km
223 Witte Joanne     Goes             D  5km
224 Walhout Tannie   Kloetinge        D  5km
225 Walhout Jaap     Kloetinge        H  5km
226 Joosse Manon     Yerseke          D  5km
227 Groote Jack de   Wilhelminadorp   H  5km
228 Goncalves Petra  Goes             D  5km
229 Franken Karin    Goes             D  5km
230 Damme Ko van     Kwadendamme      H  5km
231 Geldof Jasmijn   Middelburg       D  1,5km
232 Belzen Kees van  Ritthem          H  5km
233 RikmanspoelJudit Middelburg       D  5km
234 KlevenMariette v Middelburg       D  5km
235 Bongaerts Els                     D  5km
236 WoestyneJohan vd Middelburg       H  5km
237 Janson Bram      Dynamica         H  1,5km
238 Louwerse Kees    Middelburg       H  5km
239 Ridder Andre     Middelburg       H  5km
241 Aartsen Tatum v  Middelburg       D  1,5km
242 Eenennaam Karin  Middelburg       D  5km
243 Lange Nina de    Middelburg       D  1,5km
244 Lange Nikita de  Middelburg       D  1,5km
245 Lange Natascha d Middelburg       D  5km
246 Hunnik Melvin    Wissenkerke      H  5km
247 Sinke Natalie    Vlissingen       D  5km
249 Verhorst Claudia Middelburg       D  5km
250 Maas Natalie vd  Zeeland gezond   D  5km
     74 deelnemers

Locatie

Naam van locatie:
Griffioenloop
Straat:
Griffioenstraat 44
Postcode:
4334 BK
Stad:
Middelburg

Omschrijving

Parkoers:

Kidsrun                 http://www.afstandmeten.nl/index.php?id=168233
Joomla templates by a4joomla