EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Strlp Haamstede (PZC)
Wanneer:
25.07.2012 
Waar:
Burgh-Haamstede Hotel Bom Bokaal (PZC) - Haamstede
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 
PZC / DYNAMICA / DELTA SPORT / AV'56
 
PZC STRATENLOOPCIRCUIT 2012
 
 
 
26-06-12
19.30 uur
Yerseke
04-07-12
23e Stratenloop Zoutelande(PZC)
19.30 uur
Zoutelande
11-07-12
32e Stratenloop Domburg(PZC)
19.30 uur
Domburg
18-07-12
19.00 uur
Westkapelle
25-07-12
19.30 uur
Haamstede
01-08-12
75e Boulevardloop(PZC)
19.30 uur
Vlissingen
 
Algemeen 
Het PZC Stratenloop circuit omvat dit jaar zes wedstrijden die op 6 achtereenvolgende midweekse avonden in juni, juli en augustus plaats vinden.
De eerste wedstrijd is op een dinsdag(i.v.m. 1/2 finale EK voetbal). De overige lopen zijn op woensdagen.
Reglement 
Voor een klassering in het PZC Stratenloopcircuit eindklassement dient ingeschreven te zijn voor het gehele circuit en dient men aan vijf van de zes wedstrijden te hebben deelgenomen.
Alleen de circuitdeelnemers krijgen punten. Er wordt voor de circuit deelnemers een overall klassering opgemaakt per wedstrijd zowel bij de mannen als bij de vrouwen.
Winnaar van het eindklassement is degene die over vijf van de zes wedstrijden het meest aantal punten behaalt.
De eerst aankomende circuitdeelnemer/ster krijgt per wedstrijd 500 punten, de 2e 499, de 3e 498, enz. Achteraf kunnen geen punten geclaimd worden.
Reacties op de uitslag binnen 5 dagen ovv startnummer bij Sjaak Sinke
Categorieën 
Heren 20, Heren 35, Heren 45, Heren 55, Heren 65,
Dames 20, Dames 35, Dames 45
Voorinschrijven 
 
Voor het circuit kan alleen vooringeschreven worden door vóór 20 juni 24.00 uur in te schrijven via www.inschrijven.nl. U geeft daarmee ook toestemming om het inschrijfgeld via automatische incasso te laten innen.

Wilt u niet deelnemen aan het complete PZC stratenloopcircuit maar wel aan één afzonderlijke wedstrijd, dan kunt u voor die wedstrijd voorinschrijvene door een mail te sturen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Voorinschrijfdata zijn dan uiterlijk (steeds voor 24.00 uur):22 juni Yerseke, 30 juni Zoutelande, 7 juli Domburg, 12 juli Westkapelle, 21 juli Haamstede en 28 juli Vlissingen.
(zie verder ook de afzonderlijke wedstrijdgegevens).
 
Geef altijd op Naam, Voornaam, eventueel licentienummer, man of vrouw, vereniging of woonplaats, leeftijd en noem in de onderwerpregel de wedstrijd (bijvoorbeeld PZC Zoutelande)
Voorinschrijf tarief 
 
Betaling afzonderlijke wedstrijden gepast contant bij afhalen startnummer vanaf 18.00 uur

categorie hele circuit

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 20,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 25,00

categorie per wedstrijd

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 4,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 5,00

Na inschrijven 
 
Na-inschrijven kan tot een half uur voor de aanvang van de wedstrijd.
Na Zoutelande kan er uitsluitend per wedstrijd worden ingeschreven.
Na inschrijf tarief
 
 

categorie

prijs

Atleten met/zonder KNAU wedstrijdlicentie

voor hele circuit

€ 27,50

Atleten met/zonder KNAU wedstrijdlicentie

per wedstrijd

€ 6,00

Prijzengeld 
Zie schema hieronder.
Wij wijzen er op dat de prijzen persoonlijk afgehaald moeten worden.
 
Het schema is van toepassing bij elke afzonderlijke wedstrijd en ook voor het
eindklassement van het PZC Circuit
 
Categorie 1e 2e 3e
Mannen 20 € 30,00 € 20,00 € 15,00
Mannen 35 € 30,00 € 20,00 € 15,00
Mannen 45 € 25,00 € 15,00 € 10,00
Mannen 55 € 25,00 € 15,00 € 10,00
Mannen 65 € 25,00 € 15,00 € 10,00
Vrouwen 20 € 30,00 € 20,00 € 15,00
Vrouwen 35 € 25,00 € 15,00 € 10,00
Vrouwen 45 € 25,00 € 15,00 € 10,00
 
 
Bijzonderheid 
Voor de afzonderlijke lopen zijn er geen herinneringen.
Uitslagen en klassement 
Uitslagen en klassement worden geplaatst op www.dynamica-sport.nl,
Deelnemers info 
Deelnemers aan het gehele circuit krijgen een vast startnummer wat ze bij zich moeten houden,. Dat moeten zij het hele circuit dragen.
Deelnemers aan de afzonderlijke lopen krijgen steeds een nieuw nummer. De startnummers dienen duidelijk zichtbaar en ongevouwen op de borst gedragen te worden i.v.m. de registratie van het nummer bij de finish. De naam van de sponsor (PZC) dient duidelijk zichtbaar te blijven.Deelnemers dienen zelf voor vier spelden te zorgen om hun startnummer te bevestigen
Prijsuitreiking Eindklassement 
Na afloop van de Boulevardloop Vlissingen op 1 augustus om circa 21.00 uur bij of in Hotel Arion te Vlissingen.
Voorwaarden 
Deelname aan het PZC Stratenloopcircuit is voor eigen risico en verantwoordelijkheid. De organisatie aanvaardt ten opzichte van de deelnemers geen enkele aansprakelijkheid van welke aard dan ook.
Het wedstrijdreglement van de KNAU is tijdens het PZC Stratencircuit van toepassing. De organisatie zal uw gegevens niet aan derden verstrekken.
Nog vragen o ver het circuit? 
Anton Vael telefoon 0118-460476
Ook voor de jeugd
De jeugd kan meedoen aan het Don Risico Beheer Jeugdstratenlopencircuit. Steeds voor de aanvang van het PZC Stratenloopcircuit is er een speciale wedstrijd voor de jeugd. Steeds ongeveer 15 minuten voor de grote loop.
 
Alle jeugd loopt samen maar er zijn klassementen voor jongens en meisjes in vier leeftijdsgroepen. Te weten 7/8 jaar, 9/10 jaar, 11/12 jaar/ 13/14 jaar.
 
Ook hier kan je per wedstrijd meedoen maar over alle wedstrijden samen wordt ook een klassement opgemaakt met aparte prijzen.
 
Deelname is gratis. Opgeven kan op dezelfde wijze als voor de PZC lopen.
Zie hierboven bij Voorinschrijven.Vermeld duidelijk JEUGDLOOP. Startnummers bij alle zes de wedstrijden gebruiken. Circuit deelnamer aan 4 van de 6 wed.
 
 
 
Gegevens afzonderlijke lopen
 
Sportvisserloop Yerseke
Datum 
26 juni
Start 
voor Café-r4staurant De Sportvisser om 19.45 uur
Parkoers 
3 ronden rond het standbeeld van de Mosselman. Afstand 10 km.
Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 
Omkleden op 1e verdieping van Café-Restaurant de Sportvisser – geen douches beschikbaar.
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan in Café De Sportvisser tussen 18.00 en 19.30 uur
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
Om circa 21.00 uur op het terrad voor Cafe-Restaurant de Sportvisser.
Als extra is er na de uitreiking van de dagprijzen een tombolo op basis van lootjes die u krijgt bij het afhalen van het startnummer.
 
 
Stratenloop Zoutelande
Datum 
04-juli
Start 
in de Langstraat bij de muziektent om 19.30 uur
Parkoers 
In en om het dorp. Twee ronden van 5km met start en finish in de Langstraat.
Kleedkamers , secretariaat  en nainschrijven
Clubgebouw van vv De Meeuwen aan de Westkapelseweg.
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan vanaf 18.00 uur tot uiterlijk 19.15 uur
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
om circa 21.00 uur in het clubgebouw van De Meeuwen
 
Stratenloop Domburg
Datum 
11 juli
tart 
in de Ooststraat ter hoogte van 't Groentje om 19.30 uur
Parkoers 
5 ronden door dorpscentrum en duingebied. Totaal afstand 10 km
Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 
Zwemparadijs De Parel aan de Babelweg.
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan vanaf 18.00 uur tot uiterlijk 19.15 uur 
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
om circa 21.00 uur in Zwemparadijs De Parel
 
Stratenloop Westkapelle
Datum 
18 juli
Start 
in de Zuidstraat bij de Markt in Westkapelle om 19.00 uur
Parkoers 
5 ronden door dorpscentrum. Totaal afstand 8,5 km
Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 
Sporthal de Belling aan de Molenwal..
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan vanaf 17.45 uur tot uiterlijk 18.45 uur 
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
gelijk na afloop van de wedstrijd naast de jurywagen / blijf dus in de buurt want na de loopwedstrijd is er ook een wielerwedstrijd.
Hotel Bom Bokaal Loop
Datum 
25 juli
Start 
Op de Ring in Haamstede om 19.30 uur
Parkoers 
Rond en in het centrum van Haamstede Afstand 9,9 km.
Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 
Hotel Bom.
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan vanaf 18.00 uur tot uiterlijk 19.15 uur 
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
om circa 21.00 uur
    PZC-stratenloopcircuit 001 Pleijte Tim          Dynamica         H20             002 Harmes Erwin         Dynamica         H20             003 Francke Jesper       Dynamica         H20             004 Keulen Adriaan van   Middelburg       H20             005 Bekink Michel        Goes             H35             006 Sipma Jan            Meliskerke       H55             007 Frederiks Ruud       s-Heerenhoek     H55             008 Carol Robert         Dynamica         H45             009 Putten Carel van     Kerkwerve        H65             010 Guequierre John      Middelburg       H55             011 NieuwenhuijzeLaurent Krabbendijke     H20             012 Velkers Michel       'sHArendskerke   H35             013 Keeken Rick van      AV'56            H45             014 Koole Chris          AV'56            H45             015 Dekker Alexander     Dynamica         H20             016 Ritsema JaapJan      Dynamica         H35             017 Dekker Peter         Dynamica         H35             018 Boon Jonathan        Souburg          H20             019 Joosse Rinus         AV'56            H65             020 Adriaanse Gertjan    Dynamica         H20             021 Sami Loucif          Casablanca       H20             022 Oudie El Ouzzani     Cassablanca      H20             023 Noorden Huub van     AV'56            H20             024 Mulder Mark          s-HArendskerke   H45             025 Vinden Gert van der  Biggekerke       H45             026 Schouls Marcel       DeltaSport       H35             027 Saija Boy            Dynamica         H45             028 Bakker Gertjan       AV'56            H35             029 Ouwerkerk Boudewijn  Wilhelmindorp    H35             030 Lange Marcel de      Dynamica         H35             031 Plessius Walter      AV'56            H35             032 Heilbron Dennis      Dynamica         H35             033 Huurman Wim          AV'56            H45             034 Meeuwse Jos          Dynamica         H45             035 Aspert Jack van      Dynamica         H55             036 Poortvliet Pieter    Veere            H20             037 Belzen Kees van      Ritthem          H55             038 Borra Jan            Biggekerke       H20             039 Liefbroer Joost      Souburg          H20             040 Poortvliet Rinus     Souburg          H55             041 Pagter Rob de        Ritthem          H35             042 Caspel Wouter van    Dynamica         H20             043 Brosens Ruud         Breda            H20             044 Poortvliet Frans     Souburg          H20             045 Keulen Bram van      Meliskerke       H35             046 Louwerse Remi        Dynamica         H20             047 Kok Martijn de       Dynamica         H20             048 Plessius Dennis      AV'56            H35             049 Wilde Jan de         AV'56            H45             050 Schurink Peter       Vlissingen       H45             051 Westeinde Marco v't  Arnemuiden       H35             052 Nijssen Sebastian    Dynamica         H35             053 Besuijen Wim         Dynamica         H55             054 Poortvliet Hugo      Dynamica         H65             055 Visser Bart de       Serooskerke      H20             056 Stroo Marinus        Middelburg       H20             057 Vries Jan de         Biggekerke       H55             058 Stegers Bill         Vlissingen       H35             059 Priem Arthur         Koudekerke       H45             060 Overloop Martin      Kapelle          H55             061 Verhage Bram         Dynamica         H45             062 Besuijen Jan         Serooskerke      H55             063 Jobse Jan            Dynamica         H55             064 Paardekooper Rinus   AV'56            H45             065 Boogaard Wilco       Middelburg       H35             066 Joziasse Sjacco      Dynamica         H35             067 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     H20             068 Koster Jan de        Krabbendijke     H20             069 Dingemanse Jurgen    Biggekerke       H45             070 Male Gerard v d      Westkapelle      H45             071 Paauwe Remco         Kapelle          H20             072 Noordijke Adrie      Zierikzee avVN   H65             073 Huibregtse Danny     Westkapelle      H20             074 Kramer Acronius      AV'56            H55             075 Visser Kees de       Aagtekerke       H45             076 Pluijlaar Hans       Dynamica         H65             077 Beije Arjan          DeltaSport       H20             078 Lous Henk            Dynamica         H45             079 Kramer Adre          Yerseke          H35             080 Mesu Ruud            Vlissingen       H20             081 Geschiere Gilles     Meliskerke       H35             082 Wondergem Lous       Dynamica         H20             083 Tuin Tonnis v d      AV'56            H45             084 Koops Richard        Domburg          H20             085 Verhage Piet         Westkapelle      H65             086 Horssen Pieter van   Dynamica         H55             087 Haak Wietse          Oostkapelle      H55             088 Smit Chris de        RKHAV            H20             089 Hollander Rene den   Meliskerke       H20             090 Walhout Adriaan      Middelburg       H20             091 Poortvliet Sico      Middelburg       H45             092 Verhage Arjo         Dynamica         H35             093 Overweel John        Dynamica         H55             094 Tiethof Cas          Dynamica         H35             095 Rijke leo de         Vlissingen       H45             

279 Kleven Lenie van     Vlissingen       D45             280 Houmes Harriette     Middelburg       D35             281 Herder Astrid den    AV'56            D20             282 Jansen Rianne        Dynamica         D20             283 Tempelaar Ineke      Dynamica         D45             284 Paardekooper Miranda Goes             D45             285 Vries Jannie de      Dynamica         D45             286 Goossen Marion       Scheldesport     D35             287 Besuijen Marije      Dynamica         D20             288 Vlieger Anne de      AV'56            D20             289 Harinck Angelique    Dynamica         D35             290 Wilde Lena de        avVN Vlissingen  D45             291 Erdtsieck Rosette    Dynamica         D35             292 Huurman Geertje      AV'56            D45             293 Flikweert Rian       Dynamica         D45             294 Verschuure Monique   Yerseke          D20             295 Prenger Roely        Dynamica         D20             297 Gilst Paola van      AV'56            D35             298 Linde Annet van der  AV'56            D35             299 Kleinepier Loura     Middelburg       D20             
480 Dellebeke Ron        Dynamica         H45             481 Wiedenhoff Jan       Dynamica         H65             482 Heikoop Sebastiaan   DeltaSport       H35             483 Koster Joke de       DeltaSport       D45             484 Voorham Krista       DeltaSport       D35             485 NieuwenhuijzePatrick Zonnemaire       H20             486 Gent Jan van         Spirit           H45             487 Janse Cynthia        DeltaSport       D35             488 Staal Kees           Aagtekerke       H35             489 Engels Anjolie       Dynamica         D20             490 Margadant Edith      DeltaSport       D45             491 Ravia Rudi           DeltaSport       H45             492 Hundersmark Kees     DeltaSport       H55             493 Bouman David         Flakkee          H20             494 Creemers Marilou     DeltaSport       D45             495 Verwijs Ilse         DeltaSport       D20             496 Verwijs Robert       DeltaSport       H20             497 Louws Kees           Middelburg       H35             498 Brouwer Sjaak        Dynamica         H45             499 Horssen Jan van      Dynamica         H65             500 Tijhuis Ton          Vlissingen       H35             501 Boot Peter           av Spirit        H35             502 Mercus Lucienne      Souburg          D20             503 Hoogenboom Bart      DeltaSport       H65             504 Genderen Rien van    Rotterdam        H55             505 Hanse Rebecca        Noordwelle       D35             506 Westbroek Ineke      Rotterdam        D45             

916 Huiszoon Justin      Papendrecht      J09             917 Joziasse Stefan      Westkapelle      J09             918 Joziasse Bart        Westkapelle      J11             919 Torbohm Lasse        Bayer Leverkusse J07             920 Torbohm Lotte        Dld              J07             921 Torbohm Finn         Bayer Leverkusse J09             922 Rockmann Frannz      Utrecht          J07             923 Rockmakk Karla       Utrecht          M09             924 Reitsma Yoram        Westkapelle      J11             925 Coppoolse Julian     Westkapelle      J11             926 Erdsieck Saranya     Vlissingen       M09             927 Joziasse Jeroen      Middelburg       J09             928 Gosselink Rens       Twente           J07             929 Gosselink Annemarie  Twente           J07             930 Willeboordse Hannah  Westkapelle      M11             931 Verhulst Mikou       Westkapelle      J07             932 Wareman Jeroen       Gemert           J11             933 Ven Luuk van de      Helvoirt         J11             934 Brouwers Tim         St Oedenrode     J09             935 Reitsma Fienke       Westkapelle      M09             936 Anrooij Shirin van   AV'56            M09             937 Biesheuvel Britt     av Fortuna       J09             938 Biesheuvel Jeerome   Schiedam         J07             939 Hoekman Vincent      Wemeldinge       J09             940 Bodeker Tom          Pulheim Dld      J07             941 Bodeker Ben          Pulheim Dld      J07             942 Hulst Thomas         Dynamica         J11             943 Koole Silvain        Oostkapelle      J07             944 Zuyendule Hans       Lille Fr         J07             945 Louisse David        Middelburg       J09             946 Traas Niels          Arnemuiden       J13             947 Gosselink Annemarie  Triatlon Twente  M07             948 Gosselink Rens       Triatl Twente    J07             949 Winter Guillermo     Sprang Capelle   J07             950 Winter Dylano        Sprang Capelle   J09             951 Harthoorn Lukas      Kapelle          J07             952 Harthoorn Patrick    Kapelle          J09             953 Verhage Joram        Dynamica         J13             954 Lievense Renate      Middelburg       M07             955 Lievense Carmen      Middelburg       M07             956 Hage Jarco           Arnemuiden       J07             957 Dijkert Fabias       Zoutelande       J07             958 Dijkers Jesse        Zoutelande       J11             959 Tijhuis Rosalie      Vlissingen       M07             960 Tijhuis Niels        Vlissingen       J09             961 Smissen Puk van der  Tilburg          M07             962 Houtzager Ruchama    DeltaSport       M09             963 Wisse Sem            Zoutelande       J07             964 Wisse Amy            Zoutelande       M07             965 Heikoop Iris         DeltaSport       M09             966 Herwijnen Joel v     Schore           J09             967 Minnaard Jesper      Yerseke          J07             968 Tatenhove Rick v     Kapelle          J13             969 Kramer Rick          Yerseke          J11             970 Verhage Rick         Aagtekerke       J09             971 Verhulst Mike        Westkapelle      J11             972 Ridder Rens de       Dynamica         J13             973 Graaf Amy de         Wemeldinge       M07             974 Graaf Robert de      Wemeldinge       J09             975 Graaf Brigitte de    Wemeldinge       M11             976 Nieuwenhuize Peter   Yerseke          J07             977 Nieuwenhuize Larissa Yerseke          M11             978 Meeuwsen Christian   Krabbendijke     J09             979 Meeuwsen Robert Jan  Krabbendijke     J11             980 Meeuwsen Martijn     Krabbendijke     J13             981 Veerhoek Max         Meliskerke       J09             982 Harinck Sergio       Dynamica         J11             983 Veerhoek Thomas      Meliskerke       J11             984 Keulen Jurjen van    Meliskerke       J07             985 Keulen Sophie van    Meliskerke       M11             986 Geldof Jasmijn       Dynamica         M09             987 Putten Axl van       Wemeldinge       J11             988 Putten Shellby van   AV'56            M09             989 Lange Nina de        Middelburg       M09             990 Lange Nikita de      Dynamica         M11             991 Schouls Owen         DeltaSport       J11             992 Slabbekoorn Femke    AV'56            M13             993 Daalen Tamar van     AV'56            M09             994 Daalen Evy van       AV'56            M09             995 Kramer Sven          AV'56            J07             997 Klinke Anique van    Nieuwerkerk      M09             998 Janson Sascha        Dynamica         M09             999 Janson Bram          Dynamica         J07                     
Boulevardloop Vlissingen
Datum 
01 augustus
Start 
voor Hotel Arion op Boulevard Bankert om 19.30 uur
Parkoers 
2 ronden over de boulevards. Totaal afstand 7,2 km
Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 
Omkleden in Hotel Arion – geen douches beschikbaar –.
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan in Hotel Arion vanaf 18.00 uur tot uiterlijk 19.15 uur 
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
Om circa 21.00 uur op het terras van Hotel Arion.
Na de dagprijzen worden tevens de prijzen van het circuit uitgereikt.
Alle circuitdeelnemers krijgen op vertoon van hun startnummer een PZC aandenken.
 
 

 

Locatie

Naam van locatie:
Burgh-Haamstede Hotel Bom Bokaal (PZC)
Straat:
Noordstraat/RIng
Stad:
Haamstede
Land:
Land: nl

Omschrijving


PZC Stratencircuit weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla