EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Boulevardlp (PZC)
Wanneer:
01.08.2012 
Waar:
Hotel Arion - Vlissingen
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 
PZC / DYNAMICA / DELTA SPORT / AV'56
 
PZC STRATENLOOPCIRCUIT 2012
 
 
 
26-06-12
19.30 uur
Yerseke
04-07-12
23e Stratenloop Zoutelande(PZC)
19.30 uur
Zoutelande
11-07-12
32e Stratenloop Domburg(PZC)
19.30 uur
Domburg
18-07-12
19.00 uur
Westkapelle
25-07-12
19.30 uur
Haamstede
01-08-12
75e Boulevardloop(PZC)
19.30 uur
Vlissingen
 
Algemeen 
Het PZC Stratenloop circuit omvat dit jaar zes wedstrijden die op 6 achtereenvolgende midweekse avonden in juni, juli en augustus plaats vinden.
De eerste wedstrijd is op een dinsdag(i.v.m. 1/2 finale EK voetbal). De overige lopen zijn op woensdagen.
Reglement 
Voor een klassering in het PZC Stratenloopcircuit eindklassement dient ingeschreven te zijn voor het gehele circuit en dient men aan vijf van de zes wedstrijden te hebben deelgenomen.
Alleen de circuitdeelnemers krijgen punten. Er wordt voor de circuit deelnemers een overall klassering opgemaakt per wedstrijd zowel bij de mannen als bij de vrouwen.
Winnaar van het eindklassement is degene die over vijf van de zes wedstrijden het meest aantal punten behaalt.
De eerst aankomende circuitdeelnemer/ster krijgt per wedstrijd 500 punten, de 2e 499, de 3e 498, enz. Achteraf kunnen geen punten geclaimd worden.
Reacties op de uitslag binnen 5 dagen ovv startnummer bij Sjaak Sinke
Categorieën 
Heren 20, Heren 35, Heren 45, Heren 55, Heren 65,
Dames 20, Dames 35, Dames 45
Voorinschrijven 
 
Voor het circuit kan alleen vooringeschreven worden door vóór 20 juni 24.00 uur in te schrijven via www.inschrijven.nl. U geeft daarmee ook toestemming om het inschrijfgeld via automatische incasso te laten innen.

Wilt u niet deelnemen aan het complete PZC stratenloopcircuit maar wel aan één afzonderlijke wedstrijd, dan kunt u voor die wedstrijd voorinschrijvene door een mail te sturen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Voorinschrijfdata zijn dan uiterlijk (steeds voor 24.00 uur):22 juni Yerseke, 30 juni Zoutelande, 7 juli Domburg, 12 juli Westkapelle, 21 juli Haamstede en 28 juli Vlissingen.
(zie verder ook de afzonderlijke wedstrijdgegevens).
 
Geef altijd op Naam, Voornaam, eventueel licentienummer, man of vrouw, vereniging of woonplaats, leeftijd en noem in de onderwerpregel de wedstrijd (bijvoorbeeld PZC Zoutelande)
Voorinschrijf tarief 
 
Betaling afzonderlijke wedstrijden gepast contant bij afhalen startnummer vanaf 18.00 uur

categorie hele circuit

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 20,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 25,00

categorie per wedstrijd

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 4,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 5,00

Na inschrijven 
 
Na-inschrijven kan tot een half uur voor de aanvang van de wedstrijd.
Na Zoutelande kan er uitsluitend per wedstrijd worden ingeschreven.
Na inschrijf tarief
 
 

categorie

prijs

Atleten met/zonder KNAU wedstrijdlicentie

voor hele circuit

€ 27,50

Atleten met/zonder KNAU wedstrijdlicentie

per wedstrijd

€ 6,00

Prijzengeld 
Zie schema hieronder.
Wij wijzen er op dat de prijzen persoonlijk afgehaald moeten worden.
 
Het schema is van toepassing bij elke afzonderlijke wedstrijd en ook voor het
eindklassement van het PZC Circuit 
 
Categorie 1e 2e 3e
Mannen 20 € 30,00 € 20,00 € 15,00
Mannen 35 € 30,00 € 20,00 € 15,00
Mannen 45 € 25,00 € 15,00 € 10,00
Mannen 55 € 25,00 € 15,00 € 10,00
Mannen 65 € 25,00 € 15,00 € 10,00
Vrouwen 20 € 30,00 € 20,00 € 15,00
Vrouwen 35 € 25,00 € 15,00 € 10,00
Vrouwen 45 € 25,00 € 15,00 € 10,00
 
Bijzonderheid 
Voor de afzonderlijke lopen zijn er geen herinneringen.
Uitslagen en klassement 
Uitslagen en klassement worden geplaatst op www.dynamica-sport.nl,
Deelnemers info 
Deelnemers aan het gehele circuit krijgen een vast startnummer wat ze bij zich moeten houden,. Dat moeten zij het hele circuit dragen.
Deelnemers aan de afzonderlijke lopen krijgen steeds een nieuw nummer. De startnummers dienen duidelijk zichtbaar en ongevouwen op de borst gedragen te worden i.v.m. de registratie van het nummer bij de finish. De naam van de sponsor (PZC) dient duidelijk zichtbaar te blijven.Deelnemers dienen zelf voor vier spelden te zorgen om hun startnummer te bevestigen
Prijsuitreiking Eindklassement 
Na afloop van de Boulevardloop Vlissingen op 1 augustus om circa 21.00 uur bij of in Hotel Arion te Vlissingen.
Voorwaarden 
Deelname aan het PZC Stratenloopcircuit is voor eigen risico en verantwoordelijkheid. De organisatie aanvaardt ten opzichte van de deelnemers geen enkele aansprakelijkheid van welke aard dan ook.
Het wedstrijdreglement van de KNAU is tijdens het PZC Stratencircuit van toepassing. De organisatie zal uw gegevens niet aan derden verstrekken.
Nog vragen o ver het circuit? 
Anton Vael telefoon 0118-460476
Ook voor de jeugd
De jeugd kan meedoen aan het Don Risico Beheer Jeugdstratenlopencircuit. Steeds voor de aanvang van het PZC Stratenloopcircuit is er een speciale wedstrijd voor de jeugd. Steeds ongeveer 15 minuten voor de grote loop.
 
Alle jeugd loopt samen maar er zijn klassementen voor jongens en meisjes in vier leeftijdsgroepen. Te weten 7/8 jaar, 9/10 jaar, 11/12 jaar/ 13/14 jaar.
 
Ook hier kan je per wedstrijd meedoen maar over alle wedstrijden samen wordt ook een klassement opgemaakt met aparte prijzen.
 
Deelname is gratis. Opgeven kan op dezelfde wijze als voor de PZC lopen.
Zie hierboven bij Voorinschrijven.Vermeld duidelijk JEUGDLOOP. Startnummers bij alle zes de wedstrijden gebruiken. Circuit deelnamer aan 4 van de 6 wed.
 
 
 
Gegevens afzonderlijke lopen
 
Sportvisserloop Yerseke
Datum 
26 juni
Start 
voor Café-r4staurant De Sportvisser om 19.45 uur
Parkoers 
3 ronden rond het standbeeld van de Mosselman. Afstand 10 km.
Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 
Omkleden op 1e verdieping van Café-Restaurant de Sportvisser – geen douches beschikbaar.
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan in Café De Sportvisser tussen 18.00 en 19.30 uur
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
Om circa 21.00 uur op het terrad voor Cafe-Restaurant de Sportvisser.
Als extra is er na de uitreiking van de dagprijzen een tombolo op basis van lootjes die u krijgt bij het afhalen van het startnummer.
 
 
Stratenloop Zoutelande
Datum 
04-juli
Start 
in de Langstraat bij de muziektent om 19.30 uur
Parkoers 
In en om het dorp. Twee ronden van 5km met start en finish in de Langstraat.
Kleedkamers , secretariaat  en nainschrijven
Clubgebouw van vv De Meeuwen aan de Westkapelseweg.
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan vanaf 18.00 uur tot uiterlijk 19.15 uur
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
om circa 21.00 uur in het clubgebouw van De Meeuwen
 
Stratenloop Domburg
Datum 
11 juli
tart 
in de Ooststraat ter hoogte van 't Groentje om 19.30 uur
Parkoers 
5 ronden door dorpscentrum en duingebied. Totaal afstand 10 km
Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 
Zwemparadijs De Parel aan de Babelweg.
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan vanaf 18.00 uur tot uiterlijk 19.15 uur 
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
om circa 21.00 uur in Zwemparadijs De Parel
 
Stratenloop Westkapelle
Datum 
18 juli
Start 
in de Zuidstraat bij de Markt in Westkapelle om 19.00 uur
Parkoers 
5 ronden door dorpscentrum. Totaal afstand 8,5 km
Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 
Sporthal de Belling aan de Molenwal..
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan vanaf 17.45 uur tot uiterlijk 18.45 uur 
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
gelijk na afloop van de wedstrijd naast de jurywagen / blijf dus in de buurt want na de loopwedstrijd is er ook een wielerwedstrijd.
Hotel Bom Bokaal Loop
Datum 
25 juli
Start 
Op de Ring in Haamstede om 19.30 uur
Parkoers 
Rond en in het centrum van Haamstede Afstand 9,9 km.
Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 
Hotel Bom.
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan vanaf 18.00 uur tot uiterlijk 19.15 uur 
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
om circa 21.00 uur
Boulevardloop Vlissingen
Datum 
01 augustus
Start 
voor Hotel Arion op Boulevard Bankert om 19.30 uur
Parkoers 
2 ronden over de boulevards. Totaal afstand 7,2 km
Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 
Omkleden in Hotel Arion – geen douches beschikbaar –.
Na inschrijven en afhalen van startnummers kan in Hotel Arion vanaf 18.00 uur tot uiterlijk 19.15 uur 
Voorinschrijven 
Prijsuitreiking  
Om circa 21.00 uur op het terras van Hotel Arion.
Na de dagprijzen worden tevens de prijzen van het circuit uitgereikt.
Alle circuitdeelnemers krijgen op vertoon van hun startnummer een PZC aandenken.
Voorinschrijving gesloten 
    PZC-stratenloopcircuit
001 Pleijte Tim          Dynamica         H20            
002 Harmes Erwin         Dynamica         H20            
003 Francke Jesper       Dynamica         H20            
004 Keulen Adriaan van   Middelburg       H20            
005 Bekink Michel        Goes             H35            
006 Sipma Jan            Meliskerke       H55            
007 Frederiks Ruud       s-Heerenhoek     H55            
008 Carol Robert         Dynamica         H45            
009 Putten Carel van     Kerkwerve        H65            
010 Guequierre John      Middelburg       H55            
011 NieuwenhuijzeLaurent Krabbendijke     H20            
012 Velkers Michel       'sHArendskerke   H35            
013 Keeken Rick van      AV'56            H45            
014 Koole Chris          AV'56            H45            
015 Dekker Alexander     Dynamica         H20            
016 Ritsema JaapJan      Dynamica         H35            
017 Dekker Peter         Dynamica         H35            
018 Boon Jonathan        Souburg          H20            
019 Joosse Rinus         AV'56            H65            
020 Adriaanse Gertjan    Dynamica         H20            
021 Sami Loucif          Casablanca       H20            
022 Oudie El Ouzzani     Cassablanca      H20            
023 Noorden Huub van     AV'56            H20            
024 Mulder Mark          s-HArendskerke   H45            
025 Vinden Gert van der  Biggekerke       H45            
026 Schouls Marcel       DeltaSport       H35            
027 Saija Boy            Dynamica         H45            
028 Bakker Gertjan       AV'56            H35            
029 Ouwerkerk Boudewijn  Wilhelmindorp    H35            
030 Lange Marcel de      Dynamica         H35            
031 Plessius Walter      AV'56            H35            
032 Heilbron Dennis      Dynamica         H35            
033 Huurman Wim          AV'56            H45            
034 Meeuwse Jos          Dynamica         H45            
035 Aspert Jack van      Dynamica         H55            
036 Poortvliet Pieter    Veere            H20            
037 Belzen Kees van      Ritthem          H55            
038 Borra Jan            Biggekerke       H20            
039 Liefbroer Joost      Souburg          H20            
040 Poortvliet Rinus     Souburg          H55            
041 Pagter Rob de        Ritthem          H35            
042 Caspel Wouter van    Dynamica         H20            
043 Brosens Ruud         Breda            H20            
044 Poortvliet Frans     Souburg          H20            
045 Keulen Bram van      Meliskerke       H35            
046 Louwerse Remi        Dynamica         H20            
047 Kok Martijn de       Dynamica         H20            
048 Plessius Dennis      AV'56            H35            
049 Wilde Jan de         AV'56            H45            
050 Schurink Peter       Vlissingen       H45            
051 Westeinde Marco v't  Arnemuiden       H35            
052 Nijssen Sebastian    Dynamica         H35            
053 Besuijen Wim         Dynamica         H55            
054 Poortvliet Hugo      Dynamica         H65            
055 Visser Bart de       Serooskerke      H20            
056 Stroo Marinus        Middelburg       H20            
057 Vries Jan de         Biggekerke       H55            
058 Stegers Bill         Vlissingen       H35            
059 Priem Arthur         Koudekerke       H45            
060 Overloop Martin      Kapelle          H55            
061 Verhage Bram         Dynamica         H45            
062 Besuijen Jan         Serooskerke      H55            
063 Jobse Jan            Dynamica         H55            
064 Paardekooper Rinus   AV'56            H45            
065 Boogaard Wilco       Middelburg       H35            
066 Joziasse Sjacco      Dynamica         H35            
067 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     H20            
068 Koster Jan de        Krabbendijke     H20            
069 Dingemanse Jurgen    Biggekerke       H45            
070 Male Gerard v d      Westkapelle      H45            
071 Paauwe Remco         Kapelle          H20            
072 Noordijke Adrie      Zierikzee avVN   H65            
073 Huibregtse Danny     Westkapelle      H20            
074 Kramer Acronius      AV'56            H55            
075 Visser Kees de       Aagtekerke       H45            
076 Pluijlaar Hans       Dynamica         H65            
077 Beije Arjan          DeltaSport       H20            
078 Lous Henk            Dynamica         H45            
079 Kramer Adre          Yerseke          H35            
080 Mesu Ruud            Vlissingen       H20            
081 Geschiere Gilles     Meliskerke       H35            
082 Wondergem Lous       Dynamica         H20            
083 Tuin Tonnis v d      AV'56            H45            
084 Koops Richard        Domburg          H20            
085 Verhage Piet         Westkapelle      H65            
086 Horssen Pieter van   Dynamica         H55            
087 Haak Wietse          Oostkapelle      H55            
088 Smit Chris de        RKHAV            H20            
089 Hollander Rene den   Meliskerke       H20            
090 Walhout Adriaan      Middelburg       H20            
091 Poortvliet Sico      Middelburg       H45            
092 Verhage Arjo         Dynamica         H35            
093 Overweel John        Dynamica         H55            
094 Tiethof Cas          Dynamica         H35            
095 Rijke Leo de         Vlissingen       H45            
279 Kleven Lenie van     Vlissingen       D45            
280 Houmes Harriette     Middelburg       D35            
281 Herder Astrid den    AV'56            D20            
282 Jansen Rianne        Dynamica         D20            
283 Tempelaar Ineke      Dynamica         D45            
284 Paardekooper Miranda Goes             D45            
285 Vries Jannie de      Dynamica         D45            
286 Goossen Marion       Scheldesport     D35            
287 Besuijen Marije      Dynamica         D20            
288 Vlieger Anne de      AV'56            D20            
289 Harinck Angelique    Dynamica         D35            
290 Wilde Lena de        avVN Vlissingen  D45            
291 Erdtsieck Rosette    Dynamica         D35            
292 Huurman Geertje      AV'56            D45            
293 Flikweert Rian       Dynamica         D45            
294 Verschuure Monique   Yerseke          D20            
295 Prenger Roely        Dynamica         D20            
297 Gilst Paola van      AV'56            D35            
298 Linde Annet van der  AV'56            D35            
299 Kleinepier Loura     Middelburg       D20            
331 Overgaauw Ronnie     Dynamica         H20            
332 Rijke Ronald de      Dynamica         H35            
333 Engels Anton         Dynamica         H45            
334 Simpelaar Erwin      Middelburg       H20            
335 Louws Kees           Middelburg       H35            
336 Janse Micha          Dynamica         H35            
337 Joosse Hans          Middelburg       H55            
338 Sparrentak Wim van   Dynamica         H35            
339 Seters Wim van       Vlissingen       H45            
340 Westerweele Henrik   Dynamica         H20            
341 Wisse Pieter SR      Dynamica         H45            
342 Wisse Pieter         Dynamica         H20            
343 Tournoy Charles      Souburg          H55            
344 Visser Annemarie     Middelburg       D20            
345 Visser Arian de      Middelburg       H20            
346 Hoogerland Adrie     Vlissingen       H65            
347 Lange Natasja de     Middelburg       D35            
348 Eijzeren Harmen van  Dynamica         H20            
349 Rommers Marc         Dynamica         H45            
350 Meijer Arjan         Kapelle          H20            
351 Luijk Leo            Dynamica         H65            
352 Bos Frans            Dynamica         H55            
353 Heijden Kees van der Vlissingen       H45            
354 Sinke Machiel        Krabbendijke     H65            
355 Kootstra Theo        Waarde           H65            
356 Geschiere Suzanne    Dynamica         D45            
357 Mulder Arne          BB-lopers Zwolle H20            
358 Lensen Dignus        Dynamica         H55            
359 Verdam Wendy         Middelburg       D20            
360 Verdam Marion        Vlissingen       D45            
361 Verdam Rob           Vlissingen       H45            
362 Tolhoek Gilbert      Vlissingen       H20            
363 Poppe Erik           Dynamica         H45            
364 Schipper Cor         Middelburg       H55            
365 Schurink Marco       Vlissingen       H20            
366 Konings Ronald       Bergen op Zoom   H35            
367 Nuytemans John       Bergen op Zoom   H35            
368 Tempelaar Wim        Dynamica         H55            
369 Kranenburg Arjan     Souburg          H20            
370 Brouwer Sjaak        Dynamica         H45            
371 Postma Janneke       Heerenveen       D35            
372 Bouterse Neal        Dynamica         H20            
373 Kwakkelaar Loek      Vlissingen       H55            
374 Kwakkelaar Merian    Vlissingen       D20            
375 Damman Niels         Bergen op Zoom   H35            
376 Bardoff Sylvia       Wissenkerke      D20            
377 Peters Evelien       Goes             D20            
378 Moolenaar Nicky      Vlissingen       H35            
379 Regt Bianca de       Koudekerke       D20            
380 Driel Leo van        Vlissingen       H45            
381 Kuiper Saskia        Middelburg       D35            
382 Bergmans Miriam      Vlissingen       D35            
383 Jakobsen Jessica     Souburg          D35            
384 Schipper Erik de     Vlissingen       H20            
385 Lubbers Richard      Zwolle           H35            
386 Meer Mariska van der                  D20            
387 Witte Joanna         84               D20            
388 Lacour Margaretha    Vlissingen       D45            
389 Tijhuis Ton          Vlissingen       H35            
390 Versluis Joeri       Dynamica         H20            
391 Minderhoud Luc       Fortuna'67       H45            
392 Gerritsen Arjan      AV'34            H20            
393 Buiter Folkert       Leek             H35            
394 Wagenaar Rian        Tolbert          D35            
395 Bulck Cees van den   Middelburg       H55            
396 Vleuten Jan van der  Vlissingen       H35            
397 Evers Daniella       Middelburg       D20            
398 Evers Michael        Middelburg       H35            
399 Horssen Jan van      Dynamica         H65            
400 Sinke Natalie        Vlissingen       D35            
401 Putten Gerrie van    Wemeldinge       D35            
402 Staal Kees           Aagtekerke       H35            
403 Engels Anjolie       Dynamica         D20            
404 Reijnhout Erik       Vlissingen       H45            
405 Maas Nellie van der  Vlissingen       D35            
406 Houwing Andre        Vlissingen       H65            
407 Dellebeke Ron        Dynamica         H45            
408 Alphen Edwin van     Dynamica         H35            
409 Krocke Ronnie        Souburg          H55            
410 Pruijsers Martin     Dynamica         H35            
411 Luitwieler Jaap      Dynamica         H55            
412 Schipper Erik de     Vlissingen       H20            
413 Francke Martin       Middelburg       H35            
414 Crielaard Hans       Souburg          H20            
415 Bras Gerard          Middelburg       H55            
416 Meijer Hans          Kapelle          H45            
417 Geersdaele John      Vlissingen       H55            
909 Wisse Maria          Dynamica         M09            
910 Francke Allistar     Middelburg       J09            
911 Waterbeemd Daphne vd av Pijnenburg    M09            
912 Rafelaar Finn van de Vlissingen       J09            
913 Leng Paavo de        Dynamica         J11            
914 Dirkzwager Ilse      DeltaSport       M11            
915 Brouwer Tim          Fortuna'67       J09            
916 Huiszoon Justin      Papendrecht      J09            
917 Joziasse Stefan      Westkapelle      J09            
918 Joziasse Bart        Westkapelle      J11            
919 Torbohm Lasse        Bayer Leverkusse J07            
920 Torbohm Lotte        Dld              J07            
921 Torbohm Finn         Bayer Leverkusse J09            
922 Rockmann Frannz      Utrecht          J07            
923 Rockmakk Karla       Utrecht          M09            
924 Reitsma Yoram        Westkapelle      J11            
925 Coppoolse Julian     Westkapelle      J11            
926 Erdsieck Saranya     Vlissingen       M09            
927 Joziasse Jeroen      Middelburg       J09            
928 Gosselink Rens       Twente           J07            
929 Gosselink Annemarie  Twente           J07            
930 Willeboordse Hannah  Westkapelle      M11            
931 Verhulst Mikou       Westkapelle      J07            
932 Wareman Jeroen       Gemert           J11            
933 Ven Luuk van de      Helvoirt         J11            
934 Brouwers Tim         St Oedenrode     J09            
935 Reitsma Fienke       Westkapelle      M09            
936 Anrooij Shirin van   AV'56            M09            
937 Biesheuvel Britt     av Fortuna       J09            
938 Biesheuvel Jeerome   Schiedam         J07            
939 Hoekman Vincent      Wemeldinge       J09            
940 Bodeker Tom          Pulheim Dld      J07            
941 Bodeker Ben          Pulheim Dld      J07            
942 Hulst Thomas         Dynamica         J11            
943 Koole Silvain        Oostkapelle      J07            
944 Zuyendule Hans       Lille Fr         J07            
945 Louisse David        Middelburg       J09            
946 Traas Niels          Arnemuiden       J13            
947 Gosselink Annemarie  Triatlon Twente  M07            
948 Gosselink Rens       Triatl Twente    J07            
949 Winter Guillermo     Sprang Capelle   J07            
950 Winter Dylano        Sprang Capelle   J09            
951 Harthoorn Lukas      Kapelle          J07            
952 Harthoorn Patrick    Kapelle          J09            
953 Verhage Joram        Dynamica         J13            
954 Lievense Renate      Middelburg       M07            
955 Lievense Carmen      Middelburg       M07            
956 Hage Jarco           Arnemuiden       J07            
957 Dijkert Fabias       Zoutelande       J07            
958 Dijkers Jesse        Zoutelande       J11            
959 Tijhuis Rosalie      Vlissingen       M07            
960 Tijhuis Niels        Vlissingen       J09            
961 Smissen Puk van der  Tilburg          M07            
962 Houtzager Ruchama    DeltaSport       M09            
963 Wisse Sem            Zoutelande       J07            
964 Wisse Amy            Zoutelande       M07            
965 Heikoop Iris         DeltaSport       M09            
966 Herwijnen Joel v     Schore           J09            
967 Minnaard Jesper      Yerseke          J07            
968 Tatenhove Rick v     Kapelle          J13            
969 Kramer Rick          Yerseke          J11            
970 Verhage Rick         Aagtekerke       J09            
971 Verhulst Mike        Westkapelle      J11            
972 Ridder Rens de       Dynamica         J13            
973 Graaf Amy de         Wemeldinge       M07            
974 Graaf Robert de      Wemeldinge       J09            
975 Graaf Brigitte de    Wemeldinge       M11            
976 Nieuwenhuize Peter   Yerseke          J07            
977 Nieuwenhuize Larissa Yerseke          M11            
978 Meeuwsen Christian   Krabbendijke     J09            
979 Meeuwsen Robert Jan  Krabbendijke     J11            
980 Meeuwsen Martijn     Krabbendijke     J13            
981 Veerhoek Max         Meliskerke       J09            
982 Harinck Sergio       Dynamica         J11            
983 Veerhoek Thomas      Meliskerke       J11            
984 Keulen Jurjen van    Meliskerke       J07            
985 Keulen Sophie van    Meliskerke       M11            
986 Geldof Jasmijn       Dynamica         M09            
987 Putten Axl van       Wemeldinge       J11            
988 Putten Shellby van   AV'56            M09            
989 Lange Nina de        Middelburg       M09            
990 Lange Nikita de      Dynamica         M11            
991 Schouls Owen         DeltaSport       J11            
992 Slabbekoorn Femke    AV'56            M13            
993 Daalen Tamar van     AV'56            M09            
994 Daalen Evy van       AV'56            M09            
995 Kramer Sven          AV'56            J07            
997 Klinke Anique van    Nieuwerkerk      M09            
998 Janson Sascha        Dynamica         M09            
999 Janson Bram          Dynamica         J07            
       292 deelnemers
 

 

Locatie

Naam van locatie:
Hotel Arion   -   Website
Straat:
Boulevard Bankert 266
Postcode:
4382AC
Stad:
Vlissingen

Omschrijving

Routebeschrijving

Zo komt u bij Grand Hotel Arion te Vlissingen

 


Dynamicacrossen weergeven op een grotere kaart