EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Tankloop
Wanneer:
31.12.2012 
Waar:
Dishoek - Dishoek (Koudekerke)
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

We zetten de traditie voort. Daarom ook nu weer organiseert Dynamica op de laatste dag van het jaar een prestatieloop naar de tank in Westkapelle. Klik hier voor de flyer
We vertrekken weer op het pleintje in Dishoek. We zijn daar te gast bij Het Pannekoekenhuisje Dishoek.
De te lopen afstanden zijn dit jaar 5 km, 10 km en 20 km. De routes gaan allemaal richting Westkapelle.
 
Alle routes gaan onderlangs de duinen en voor het grootste deel over fietspaden. Het parcours is grotendeels autovrij en onderweg staan er enkele posten op belangrijke punten. Let op tijdens het lopen want u kunt wel fietsers tegen komen.
 
Onderweg zijn er twee waterposten voor de 10 km en 20 km nl. in Zoutelande en in Westkapelle.
 
Er zijn geen herinneringen maar bij terugkeer worden jullie allemaal verwacht in het Pannekoekenhuisje Dishoek waar, zoals het op de laatste dag van het jaar hoort, de oliebollen klaar zullen staan.
 
De tijd wordt opgenomen en de uitslag komt op internet te staan.
 
De aanvang is om 12.00 uur vanaf het plein voor het Pannekoekenhuisje Dishoek. Daar is ook de finish.
 
VOORINSCHRIJVING GESLOTEN
 
Inschrijven bij voorkeur via e-mail uiterlijk zaterdag 29 december 24.00 uur via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .(Sjaak Sinke)
Door vooraf in te schrijven bespaart u ons veel werk en op de dag zelf veel tijd.
 
Geef duidelijk de volgende gegevens op: In de onderwerpregel: Tankloop en verder
naam en voornaam, woonplaats,  man of vrouw en de te lopen afstand.
 
Als u beslist niet anders kan dan kunt u nog nainschrijven op 31 december vanaf 11.00 uur tot 11.45 uur in Pannekoekenhuisje Dishoek.
 
Het inschrijfgeld bedraagt bij voorinschrijving € 3.00 en bij nainschrijven € 4.50.
Dynamica leden betalen bij voorinschrijving   € 2.00.
Betaal ter plaatse bij afhalen startnummer en kom vroegtijdig je nummer ophalen
 
VOORINSCHRIJVING GESLOTEN
 
 
    Tankloop
001 Stegeman Ellen           Vlissingen       D 10km
002 Sinke Natalie            Vlissingen       D 10km
003 Kalverkamp Martin        Wiesbaden        H 10km
004 Molenaar Nicky           Vlissingen       H 10km
005 Hacken Simone ten        Vlissingen       D 10km
006 Openneer Mirna           Middelburg       D 10km
007 Linden Ben van der       Vlissingen       H 10km
008 Meertens Rian            Vlissingen       D 10km
009 Vorst Rens v d           Breda            H 10km
010 Coenen Sabien            Breda            D 10km
011 Coenen Stefanie          Breda            D 10km
012 Visser Arian de          Middelburg       H 10km
013 Ruijter Tonny de         Vlissingen       H 10km
014 Reijnhout Erik           Vlissingen       H 10km
015 Linden Peter van der     Vlissingen       H 10km
016 Provoost Priscilla       Vlissingen       D 10km
017 Reichpietsch Nicole      Middelburg       D 10km
018 Luijk Aart van           Vlissingen       H 10km
019 Liere Erik van           Nieuwdorp        H 10km
020 Weimar Maud              Dusseldorf dld   D 10km
021 Oelschlager Michael      Dusseldorf       H 10km
022 Verhage Arjo             Aagtekerke       H 10km
023 Francke Geert            Vlissingen       H 10km
024 Jobse Jan                Serooskerke      H 10km
025 Steketee Maurice         Middelburg       H 10km
026 Sallet Roy               Souburg          H 10km
027 Lange Samder de          Middelburg       H 10km
028 Belzen Kees van          Ritthem          H 10km
029 Giesen Ron van           Middelburg       H 10km
030 Boonman deKraker Eva     Middelburg       D 10km
031 Noppen Ans van           Vlissingen       D 10km
032 Ventevogel Kees          Arnemuiden       H 10km
033 Overweel John            Middelburg       H 10km
034 Griend Janet van de      Vlissingen       D 10km
035 Schrooten Ben            Vlissingen       H 10km
036 Kleven Lenie van         Vlissingen       D 10km
037 Kootstra Theo            Waarde           H 10km
038 Verhoeven Nel            Dynamica         D 10km
039 Francke Jos              Vlissingen       H 10km
040 Postmus Jose             Souburg          D 10km
041 Carol Robert             Middelburg       H 10km
042 Joosse Hans              Middelburg       H 10km
043 Vader Lorenz             Vlissingen       H 10km
044 Barnard Ceciel           Barendrecht      D 10km
045 Merkelijn Mieke          Voorburg         D 10km
046 Pluijlaar Hans           Koudekerke       H 10km
047 Jozwiak Stephan          Vlissingen       H 10km
048 Verdonk Eva              Vlissingen       D 10km
049 Pattenier Marielle       Koudekerke       D 10km
050 Polderman Sam            Middelburg       H 10km
051 Rommers Gerard           Vlissingen       H 10km
052 Traas Kees               Kapelle          H 10km
053 Keulen Bram van          Meliskerke       H 10km
054 Polak Ad                 Wuustwezel       H 10km
055 Cuypers Cris             Wuustweezel      D 10km
056 Bosse Peter van de       Grijpskerke      H 10km
057 Verdonk Alex             Souburg          H 10km
058 Kraker Kees de           Dynamica         H 10km
059 Regt Bianca de           Middelburg       D 10km
060 Guequierre Ben           Souburg          H 10km
061 Theune Wendy             Vlissingen       D 10km
062 Koole Joeri              Serooskerke      H 10km
063 Ven Edwin v d            Serooskerke      H 10km
064 Francke Martin           Middelburg       H 10km
065 Hollander Kees den       Aagtekerke       H 10km
066 Verhaar Olivier          Rotterdam        H 10km
067 Verhaar Lodewijk         Middelburg       H 10km
068 Gruiter Karel v d        Dynamica         H 10km
069 Angenent Hans            Hoek             H 10km
070 Visser Bart de           Serooskerke      H 10km
071 Fanchamp Elise           Westkapelle      D 10km
072 Eijzeren Harmen van      Dynamica         H 10km
073 Dellebeke Ron            Dynamica         H 10km
074 Klerk Erik de            Lgr Zeeland      H 10km
075 Adan Erwin               Dynamica         H 10km
076 Corbijn Hans             Dynamica         H 10km
077 Meulmeester Ad           Souburg          H 10km
078 Tempelaar Wim            Dynamica         H 10km
079 Visser Kees de           Aagtekerke       H 10km
080 Kant Hanno               Middelburg       H 10km
081 Kortlever Henk           Zierikzee        H 10km
082 Jonge Reinier de         Souburg          H 10km
083 Luijk Lion van           Vlissingen       H 10km
084 Lockefeer Aloys          Middelburg       H 10km
085 Alphen Edwin van         Dynamica         H 10km
086 Luitwieler Jacky         Dynamica         H 10km
087 Keuning Dennis de        Vlissingen       H 10km
088 Wisse Carolien           Grijpskerke      D 10km
089 Jagt Johan van der       Yerseke          H 10km
090 Jong Matty de            Souburg          D 10km
091 Eversdijk Wilma          Kapelle          D 10km
092 Aarden Dick              Vlissingen       H 10km
093 Nagelkerke Rob           Heinkenszand     H 10km
094 Broeke Peter van den     Middelburg       H 10km
095 Dekker Cees              Middelburg       H 10km
096 Lindenberg Jan           Middelburg       H 10km
097 Kok Evert de             Vlissingen       H 10km
098 Louws Kees               Middelburg       H 10km
099 Zwan Tim van der         Lewedorp         H 10km
100 Henning Camiel           Maastricht       H 10km
101 Zwan Wilco van der       Lewedorp         H 10km
102 Hagendijk Carlijne       Lewedorp         D 10km
103 Hofland Robin            Vlissingen       H 10km
104 Basting Rian             Middelburg       D 10km
105 Pleijte Leo              Middelburg       H 10km
106 Westerweele Ellie        Vlissingen       D 10km
107 WesterweeleMarten        Vlissingen       H 10km
108 Kraker Erik de           Souburg          H 10km
109 Dijk Marian van          Middelburg       D 10km
110 Janse Cyntia             Zierikzee        D 10km
111 Maale Peter van der      Koudekerke       H 20km
112 Goetheer rene            Oud Sabbinge     H 10km
113 Braamse Yvonne           Middelburg       D 10km
114 Lacour Margaretha        Vlissingen       D 10km
115 Kasteel Joke van de      Colijnsplaat     D 10km
116 Paulusse Nick            Dynamica         H 10km
117 Verbeek Christel         Vlissingen       D 10km
118 Israel Anita             Vlissingen       D 10km
119 Janssen Xander           Vlissingen       H 10km
120 Bertijn Coen             Dynamica         H 10km
121 Adriaanse Natasja        Heinkenszand     D 10km
122 Veldhuizen Eric          Vlissingen       H 10km
123 Korstanje Denny          Lewedorp         H 10km
124 Aerts Eline              Middelburg       D 10km
382 Danielse Bennie          Middelburg       H 20km
383 Kochanowski Minique      Middelburg       D 20km
384 Pouwelse Riet            Vrouwenpolder    D 20km
385 Arens Edwin              Kruiningen       H 20km
386 Nieuwboer Timo           Utrecht          H 20km
387 Veen Bouke van der       Nijmegen         H 20km
388 Caspel Jon van           Vlissingen       H 20km
389 Houmes Harriette         Middelburg       D 20km
390 Kraan Pim                Vlissingen       H 20km
391 Looij Roel van der       Oudenaarde B     H 20km
392 Looij Hans van der       Oudenaarde B     H 20km
393 Dekker Alexander         Oostkapelle      H 20km
394 Jansen John              Lewedorp         H 20km
395 Verhage Piet             Westkapelle      H 20km
396 Coenen Ruud              Middelburg       H 20km
397 Veldhuizen Marcel        Vlissingen       H 20km
398 Moolenbroek Leonard      Middelburg       H 20km
399 Schaik Erwin van         Middelburg       H 20km
400 Vogel Patrick            Middelburg       H 20km
401 Dees Ronald              Vlissingen       H 20km
402 Florie Jan Willem        Vlissingen       H 20km
403 Kraker Lein de           Nw St Joosland   H 20km
404 Janse Jaap               Middelburg       H 20km
405 Spaans Gerrit            Goes             H 20km
406 Traas Rene               Kapelle          H 20km
407 Lous Henk                Vlissingen       H 20km
408 Struyk Marcel            Middelburg       H 20km
409 Dalen Adrie van          Lewedorp         H 20km
410 Reijnierse PietJan       Koudekerke       H 20km
411 Besuijen Wim             Dynamica         H 20km
412 Meeuwse Jeanet           Arnemuiden       D 20km
413 Meeuwse Jos              Dynamica         H 20km
414 Ven Leendert van de      Zoutelande       H 20km
415 Ieperen Martin van       Kapelle          H 20km
416 Hercules  Ronald van     Serooskerke      H 20km
417 Schipper Wilco de        Westkapelle      H 20km
418 Scheers Eveline          Vlissingen       D 20km
419 Lindenberg Martijn       Veere            H 20km
420 Hoogesteger Olof         Vlissingen       H 20km
421 Beilo Robbert            Tilburg          H 20km
422 Beilo Ronald             Vlissingen       H 20km
423 Moes Piet                Koudekerke       H 20km
424 Jongeneel Rob            Middelburg       H 20km
425 Janse Micha              Dynamica         H 20km
426 Koster Huub              Arnemuiden       H 20km
427 Geschiere Reinco         Serooskerke      H 20km
428 Janse Jos                Dynamica         H 20km
429 Poppe Erik               Biggekerke       H 20km
430 Verburg Wim              Goes             H 20km
431 Quist Johan              Middelburg       H 20km
432 Plukkel Joop             Breda            H 20km
433 Goeree Bas               Middelburg       H 20km
434 Rijke Ronald de          Dynamica         H 20km
435 Portegies Jim            New York US      H 20km
436 Portegies Sjaak          Middelburg       H 20km
437 Hage Jeroen              Middelburg       H 20km
438 Koole Adri               Dynamica         H 20km
439 Broos Frits              Middelburg       H 20km
440 Aspert Jack van          Middelburg       H 20km
441 Becks Igna               Middelburg       D 20km
442 Staal Kees               Aagtekerke       H 20km
443 Tissink Bram             Kapelle          H 20km
444 Feleus Stefan            Westkapelle      H 20km
445 Polak Rob                Vlissingen       H 20km
446 Botman Kobus             Middelburg       H 20km
447 Kodde Johan              Arnemuiden       H 20km
448 Kaljouw David            Koudekerke       H 20km
449 Geldof Ruud              Dynamica         H 20km
450 Brouwer Sjaak            Dynamica         H 20km
451 Terwiel Emy              Heinkenszand     H 20km
452 Luitwieler Jaap          Middelburg       H 20km
453 Ridderhof Michel         Middelburg       H 20km
454 Janse Leo                Middelburg       H 20km
455 Lange Marcel de          Dynamica         H 20km
456 Louws Jan                Middelburg       H 20km
457 Verhage Bram             Aagtekerke       H 20km
458 Bruijn Leo de            Dynamica         H 20km
459 Belzen Lieven van        Middelburg       H 20km
460 Verhulst Petra           Westkapelle      D 20km
461 Dobbelaar Lia            Heinkenszand     D 20km
462 Geschiere Suzanne        Sint Laurens     D 20km
463 Berge Cor van den        Goes             H 20km
464 Klopmeijer Boris         Domburg          H 20km
465 Wolf Johan de            Vlissingen       H 20km
466 Rijke Leo de             Vlissingen       H 20km
467 Vliet Hans van           Middelburg       H 20km
468 Pagter Rob de            Ritthem          H 20km
469 Snick Griet              Grijpskerke      D 20km
470 Nobelen Wim van den                       H 20km
471 Bruin Nelly de           Vlissingen       D 20km
472 Boender Merijn           Varese Ital      H 20km
473 Lunssen Andrea           Vlissingen       D 20km
474 Delden Marcel van        Middelburg       H 20km
475 Langerak John            Meliskerke       H 20km
476 Poortvliet Rinus         Dynamica         H 20km
477 Houmes Erwin             Vlissingen       H 20km
478 Dingemanse Wim           Grijpskerke      H 20km
479 Vasseur Remy             Vlissingen       H 20km
480 Driel Leo van            Vlissingen       H 20km
481 Sipma Jan                Meliskerke       H 20km
482 Vlieger Johan de         Vlissingen       H 20km
483 Gueqierre John           Middelburg       H 20km
484 Boogaard Wilco           Middelburg       H 20km
485 Aartsen Arthur van       Middelburg       H 20km
486 Braun Olaf               Souburg          H 20km
487 Belzen Adrie van         Westkapelle      H 20km
488 Fabritius Bjorn          Exeter Eng       H 20km
489 Provoost Robert-Jan      Domburg          H 20km
490 Koch Joep                Tiel             H 20km
491 Baggerman Bas            Dordrecht        H 20km
492 Frederiks Ruud           s-Heerenhoek     H 20km
493 Polfliet Andre           Souburg          H 20km
494 Sluijs-Kole Esther       Kloetinge        D 20km
495 Hoogenes Anniek          Vlissingen       D 20km
496 Tromp Cor                Vlissingen       H 20km
497 Gravestein Bo            St Annaland      D 20km
498 Adriaanse Marcel         Middelburg       H 20km
499 Lievense Tom             Westkapelle      H 20km
500 Wallenburg Jeroen v      Domburg          H 20km
737 Karstanje Albert         Sint Laurens     H 05km
738 Visser Marja de          Domburg          D 05km
739 Visser Jasper de         Domburg          H 05km
740 Karelse Vivian           Heinkenszand     D 05km
741 Bosga Sylvia             Vlissingen       D 05km
742 Westende Robin v h       Vlissingen       H 05km
743 Muller Christian         Middelburg       H 05km
744 Kluckner Gerhard         Wenen O          H 05km
745 Zandbergen Conchita      Wenen O          D 05km
746 Labeur Michel            Middelburg       H 05km
747 Paulusse Annemiek        Dynamica         D 05km
748 Boekholtz Karin          Vlissingen       D 05km
749 Hofland Quincy           Vlissingen       H 05km
750 Pleijte Jaimy            Middelburg       H 05km
762 Geleijnse Roos           Vlissingen       D 05km
763 Joly Nicole              Wolphaartsdijk   D 05km
764 Wisse Sjaak              Grijpskerke      H 05km
765 Hermans Emma             Middelburg       D 05km
766 Gillissen Katja          Middelburg       D 05km
767 Barnard Florence         Den Haag         D 05km
768 Greydnaus Hidde          Dishoek          H 05km
769 Greydanus Marijke        Dishoek          D 05km
770 Klerk Jet de             Middelburg       D 05km
771 Vossen Peter             Middelburg       H 05km
772 Barnard Johan            Den Haag         H 05km
773 Kok Amy de               Vlissingen       D 05km
774 Sinke Machiel            Krabbendijke     H 05km
775 Nelis Marieke            Wolphaartsdijk   D 05km
776 Hubregtse Sandra         Vlissingen       D 05km
777 Wijkhuis Nadia           Biggekerke       D 05km
778 Breen Erica van          Oostkapelle      D 05km
779 Verhage Annemiek         Biggekerke       D 05km
780 Lorello Vincenzo         Biggekerke       H 05km
    5 km  14 mannen 19 vrouwen
   10 km  84 mannen 39 vrouwen
   20 km  105 mannen 15 vrouwen
    aantal 276
 

 

Locatie

Naam van locatie:
Dishoek
Straat:
Kaapduinseweg 19
Postcode:
4371 NP
Stad:
Dishoek (Koudekerke)
Land:
Land: nl

Omschrijving


Dynamicalopen weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla