EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Oranjemuidenloop
Wanneer:
27.04.2012 
Waar:
Oranjemuidenloop - Arnemuiden
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 
Oranjevereniging Arnemuiden
organiseert i.s.m. Dynamica

“Oranjemuidenloop”

VRIJDAG 27 APRIL 2012

Afstanden:

  • 2 kilometer, voor de kinderen van 6 t/m 12 jaar (geboren 2000 –2006)
  • 4 kilometer, voor 13 jaar en ouder en volwassenen
  • 8 kilometer, voor 13 jaar en ouder en volwassenen

Start: Lionstraat

  • Start 2 km 6 t/m 12 jaar 19:15 uur
  • Start 4 en 8 km 13 jaar en ouder: 19:30 uur

Finish: Burgemeester Hackstraat

INSCHRIJVEN
Graag vooraf inschrijven via e-mail naar Sjaak Sinke: 
 Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
o.v.v. “ORANJEMUIDENLOOP”. in onderwerpregel
Vermelden: voornaam, achternaam, man/vrouw,jongen/meisje, woonplaats, afstand.

De voor-inschrijving sluit woensdag 25 april 24:00 uur.
De deelnamekosten zijn:
6 t/m 12 jaar: gratis*
13 jaar en ouder: € 3,00
Na-inschrijving: € 5,00

De deelnamekosten kunnen bij afname van het startnummer betaald worden.

Svp gepast geld meenemen!

Na-inschrijven / betalen en ophalen startnummer tussen 18:30 uur-19:15 uur bij:

"De Historische scheepswerf Meerman”
aan het Havenplein ( TomTom- Zuidwal 63)

* Ook kinderen van 6 t/m 12 jaar moeten een startnummer ophalen.

Kinderen van 6 t/m 12 jaar krijgen bij uitloop een herinneringsvaantje. (alleen bij inschrijving vooraf)
Parkeren: parkeerterrein Clasinastraat, Markt, Sporthal De Blikken of Korenbloemlaan


Info via:
www.oranjemuiden.nl

 

    Oranjemuidenloop
300 Verhage Arjo     Aagtekerke       H  8 km
301 Leerdam Anja van                  D  8 km
302 SparrentakEvelie St Laurens       D  8 km
303 Meeuwse Jos      Arnemuiden       H  8 km
304 Steketee Andre   Arnemuiden       H  8 km
305 Meeuwse Jeanet   Arnemuiden       D  8 km
306 Belzen Melissa v                  D  8 km
307 Ritsema JaapJan  Middelburg       H  8 km
308 Belzen Benny van Souburg          H  8 km
309 Grootjans Niek   Arnemuiden       H  8 km
310 GrootjansBastiaa Arnemuiden       H  8 km
311 Grootjans Piet   Arnemuiden       H  8 km
312 Grootjans Julian Arnemuiden       H  8 km
313 BarentsenVincent Middelburg       H  8 km
314 Pagter Kevin de  Westkapelle      H  8 km
315 Troije Cerina de                  H  8 km
316 Moerdijk Jacco   Arnemuiden       H  8 km
317 Crucq Sharon                      D  8 km
318 Kramer Hannuel   Koudekerke       H  8 km
319 Moerland Renate  Arnemuiden       D  8 km
320 SchroeversNathal Arnemuiden       D  8 km
321 Verbunt Fons     Middelburg       H  8 km
322 Bazen Frits      Arnemuiden       H  8 km
323 Schroevers Wilma Arnemuiden       D  8 km
324 Mulder Mark      s-HArendskerke   H  8 km
325 Schuit Gre       Arnemuiden       D  8 km
326 Belzen Lieven v  Middelburg       H  8 km
327 Dijkstra Seth    Middelburg       H  8 km
328 Sluijs Lisette v Nw St Joosland   D  8 km
329 Siereveld Gilles Arnemuiden       H  8 km
330 Sluijs Jeroen v  Nw St Joosland   H  8 km
331 Belzen Joan      Arnemuiden       H  8 km
332 Belzen Jose van  Arnemuiden       D  8 km
333 HarinckAngelique Souburg          D  8 km
334 Kloet Mirjam     Arnemuiden       D  8 km
335 Vos Jacqueline   Nw St Joosland   D  8 km
336 Lange Marcel de  Middelburg       H  8 km
337 Joosse Ria       Arnemuiden       D  8 km
338 Theune Mieneke   Arnemuiden       D  8 km
339 Dalen Clazina v  Arnemuiden       D  8 km
340 Belzen Jose van  Arnemuiden       D  8 km
341 Belzen Ben van   Arnemuiden       H  8 km
342 Sinke Natalie    Vlissingen       D  8 km
343 Schroevers Eline Arnemuiden       D  8 km
344 HuiszoonJanWille Arnemuiden       H  8 km
345 HuiszoonMireille Arnemuiden       D  8 km
346 Marijs Jozias    Arnemuiden       H  8 km
347 Wondergem Gree   Middelburg       D  8 km
348 Schets Roel      Vlissingen       H  8 km
349 Belzen Andre van Arnemuiden       H  8 km
350 Poortvliet Jan W Arnemuiden       H  8 km
351 Koppejan Lizo    Arnemuiden       H  8 km
352 Nooijer Sander d Arnemuiden       H  8 km
358 Sparrentak Wim v St Laurens       H  8 km
360 Belzen Kees van  Ritthem          H  8 km
361 Schuit Dick      Arnemuiden       H  8 km
362 Schuit Petra     Arnemuiden       D  8 km
363 Wondergem Jaap   Middelburg       H  8 km
364 Schuit Monique   Arnemuiden       D  8 km
365 Belzen Niek van  Arnemuiden       H  8 km
366 Saije Boy        Middelburg       H  8 km
367 Flikweert Rian   Middelburg       D  8 km
368 Guequierre John  Middelburg       H  8 km
369 Visser Martijn d Arnemuiden       H  8 km
370 Rijke Jan de     Middelburg       H  8 km
371 Geschiere Reinco Serooskerke      H  8 km
372 Vlieger  Johan d Vlissingen       H  8 km
373 Hirdes Joost     Arnemuiden       H  8 km
374 Geldof Ruud      Middelburg       H  8 km
375 Steketee Piet    Borssele         H  8 km
376 Belzen Stien van Middelburg       D  8 km
377 Wiedenhoff Jan   Middelburg       H  8 km
378 Berge Katinka vd Serooskerke      D  8 km
379 Westveer Suzanne Middelburg       D  8 km
380 Tilburg Carline  Arnemuiden       D  8 km
381 Ringelberg Ellen Middelburg       D  8 km
382 Koole Wilbert    Serooskerke      H  8 km
383 Eltink Pascal    Vlissingen       H  8 km
384 Kok Martijn de   Heinkenszand     H  8 km
385 Besuijen Marije  Middelburg       D  8 km
386 NijssenSebastiaa Middelburg       H  8 km
387 Rijke Jedidja de Souburg          D  8 km
388 Steketee Maurice Middelburg       H  8 km
389 Schurink Peter   Vlissingen       H  8 km
390 MeulmeesterKrist Arnemuiden       H  8 km
391 Beek John van    Arnemuiden       H  8 km
392 PoortvlietJohann Arnemuiden       D  8 km
393 Ridder Cor de    Arnemuiden       H  8 km
394 HengstLaurensJan Aagtekerke       H  8 km
395 Harmes Erwin     Nw St Joosland   H  8 km
396 Dekker Alexander Oostkapelle      H  8 km
397 Engels Anjolie   Middelburg       D  8 km
398 Engels Anton     Middelburg       H  8 km
399 Barentsen Henk   Souburg          H  8 km
400 Barentsen Manon  Souburg          D  8 km
401 Belzen Ricky van Arnemuiden       H  8 km
402 Sinke Rene       Yerseke          H  8 km
403 WesterweeleHenri Vlissingen       H  8 km
404 Dijk Marian van  Middelburg       D  8 km
405 Ven Edwin vd     Serooskerke      H  8 km
406 Hage Leo         Middelburg       H  8 km
407 MourikChristiaan Nw St Joosland   H  8 km
408 Ridder Joanne de Arnemuiden       D  8 km
409 Dellebeke Ron    Souburg          H  8 km
410 Goudt Kimberley  Arnemuiden       D  8 km
411 Smits Jack       Souburg          H  8 km
412 Noorden Bart van Yerseke          H  8 km
413 Poppe Wilbert    Arnemuiden       H  8 km
414 Martens Frank    s-Heerenhoek     H  8 km
415 Caljauw Gerine   Arnemuiden       D  8 km
416 Slabbekoorn John Kapelle          H  8 km
417 Moerdijk Lindert Arnemuiden       H  8 km
418 Botman Kobus     Middelburg       H  8 km
419 Peeters Cathrien Domburg          D  8 km
420 Koster Huub      Arnemuiden       H  8 km
421 Koole Adri       Serooskerke      H  8 km
422 Lous Paco        Vlissingen       H  8 km
423 Lous Henk        Vlissingen       H  8 km
424 KloosterGerrie v Arnemuiden       D  8 km
425 KloosterJordy vd Arnemuiden       J  2 km
426 Kok Erik         Arnemuiden       H  8 km
427 Koole Arjan      Arnemuiden       H  8 km
428 Priem Arthur     Koudekerke       H  8 km
429 Hage Jarco                        J  2 km
485 Belzen Mike van  Arnemuiden       J  2 km
486 Noorden Addie va Yerseke          D  4 km
487 Mourik Lucas van Nw St Joosland   J  2 km
490 Janse Eva        Arnemuiden       M  2 km
491 MeulmeesterGerda Arnemuiden       D  4 km
492 MeulmeesterWiena Arnemuiden       D  4 km
497 Kloeg Remona     Vlissingen       D  4 km
498 Harinck Tamara   Arnemuiden       D  4 km
499 Poortvliet Joan  Arnemuiden       J  4 km
500 Kole Jelmer      Arnemuiden       J  2 km
501 Marijs Esmee     Arnemuiden       M  2 km
502 Marijs Anouk     Arnemuiden       M  2 km
503 Hirdes Joanne    Arnemuiden       M  2 km
504 Oreel Joan       Arnemuiden       J  2 km
505 Graaf Brigitte d Wemeldinge       M  2 km
506 Graaf Robert de  Wemeldinge       J  2 km
507 Graaf Amy de     Wemeldinge       M  2 km
508 Geldof Jasmijn   Middelburg       M  2 km
509 Roos Jordy       Arnemuiden       J  2 km
510 Jonge Arina de   Arnemuiden       M  2 km
511 Oreel Jacintha   Arnemuiden       M  2 km
512 Marteijn Bjorn   Arnemuiden       J  2 km
513 Ridder Ria de    Arnemuiden       D  4 km
514 Poortvliet Fabia Arnemuiden       J  2 km
515 Ridder Rens de   Arnemuiden       H  4 km
516 BouwensWillemijn Arnemuiden       M  4 km
517 Oreel Sylvana    Arnemuiden       M  4 km
518 Meerman Julia    Arnemuiden       M  4 km
519 Gruiter Tessi vd Arnemuiden       M  4 km
520 SchroeversNoelle Arnemuiden       M  4 km
521 Kamstra Jesse    Arnemuiden       J  4 km
522 Bezemer Jelle    Arnemuiden       J  4 km
523 Kortstanje Fleur Arnemuiden       M  2 km
524 Korstanje Thijs  Arnemuiden       J  2 km
525 Siereveld Ira    Arnemuiden       D  4 km
526 Gruiter Enrico v Arnemuiden       J  2 km
527 Koppejan Jelmer  Arnemuiden       J  2 km
592 Marteijn Andre   Middelburg       H  8 km
595 Traas Carole     Arnemuiden       D  8 km
596 Marteijn Hanna   Arnemuiden       M  2 km
597 Marteijn Sara    Arnemuiden       M  2 km
598 Gruiter Wiena vd Arnemuiden       M  2 km
599 Smit Jordy de    Arnemuiden       H  8 km
600 Hecke Huib van   Arnemuiden       J  2 km
601 Hecke JanPaul v  Arnemuiden       H  4 km
602 Gruiter Desley v Arnemuiden       M  2 km
603 Hecke Klaas van  Arnemuiden       H  4 km
604 Davidse Jan      Arnemuiden       H  4 km
605 Westeinde Marco  Arnemuiden       H  8 km
606 Kok Marianne de  Lewedorp         D  8 km
607 Rijke Ronald de  Middelburg       H  8 km
608 Kraker Pascalle  Arnemuiden       M  2 km
609 Kraker Yasmine d Arnemuiden       M  4 km
610 Anders Harry     Arnemuiden       H  8 km
611 MeulmeesterNatha Arnemuiden       D  8 km
612 MeulmeesterMarya Arnemuiden       D  8 km
613 Belzen Hans van  Vlissingen       H  8 km
614 Meeuwsen Peter   Krabbendijke     H  8 km
615 Spaans Gerrit    Goes             H  8 km
693 Geldof Esther    Middelburg       D  2 km
697 Marteijn Luca    Arnemuiden       J  2 km
698 Jacobse Alain    Arnemuiden       J  2 km
713 Rijken Veerle    Arnemuiden       D  4 km
780 Belzen Vallery v Arnemuiden       D  4 km
800 Schets Tessa     Vlissingen       M  2 km
855 Huiszoon Nina    Arnemuiden       M  2 km
860 Steketee Junior  Arnemuiden       J  4 km
861 Meijer Yannick   Arnemuiden       J  4 km
879 Lange Nina de    Middelburg       M  2 km
897 Lange Natascha d Middelburg       D  4 km
976 Rijken Mirthe    Arnemuiden       D  4 km
977 Kloet Menno      Arnemuiden       J  2 km
978 Kloet Esra       Arnemuiden       D  2 km
979 Kloet Sander     Arnemuiden       J  2 km
980 Kloet Kevin      Arnemuiden       J  4 km
981 Jacobse Ezra     Arnemuiden       J  2 km
982 Jacobse Judith   Arnemuiden       D  2 km
983 BorremansMelanie Nieuwdorp        D  4 km
984 MeulenMiranda vd Vlissingen       D  4 km
985 Dingemanse Jesse Arnemuiden       J  2 km
986 Dingemanse Joeri Arnemuiden       J  2 km
987 DingemanseJulian Arnemuiden       J  4 km
988 Harinck Sergio   Souburg          H  4 km
989 Lange Nikita de  Middelburg       M  2 km
990 Elstgeest Bart                    J  2 km
991 Elstgeest Youri                   J  2 km
992 Maas Stefan      Arnemuiden       J  2 km
995 Poppe Wim        Arnemuiden       J  2 km
996 Smit Raven de    Souburg          D  2 km
997 Ridder Guido de                   H  8 km
998 Troije Henk de                    H  4 km
999 Belzen Mika van  Souburg          J  2 km
     216 deelnemers

Locatie

Naam van locatie:
Oranjemuidenloop
Straat:
Zuidwal 63
Stad:
Arnemuiden
Land:
Land: nl

Omschrijving


Oranjemuiden weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla