EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Massaloop
Wanneer:
23.02.2013 
Waar:
Duinweg Oostkapelle Massaloop - Oostkapelle
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 

 

45e Massaloop

45e Massaloop

 

Datum 

zaterdag 23 februari 2013

 

 

 

Algemeen 

De  Massaloop is een prestatieloop over een afstand van 4 km, 8.7 km of 12,7 km en wordt georganiseerd door Dynamica. Er zijn geen ereprijzen!

 

 

 

Start / finish 

Alle afstanden om 14.00 uur bij parkeerterrein Duinweg in Oostkapelle

 

 

 

Parkoers 

Door bos en duin tussen Domburg en Oostkapelle. Het parkoers is autovrij.

 

 

 

Verzorging 

EHBO aanwezig.

 

 

 

Kleedkamers 

Niet beschikbaar/douchen niet mogelijk

 

 

 

Secretariaat 

Afhalen van startnummers en na-inschrijven kan vanaf 13.00 uur tot 13.45 uur bij Café de Boschhoek hoek Duinweg/Vroonweg Oostkapelle.

 

 

 

Voorinschrijven GESLOTEN 

Voorinschrijven tot uiterlijk donderdag 21  februari 24.00 uur via email naar Sjaak Sinke Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.  onder vermelding:

in de onderwerpregel van de mail Massaloop

* de te lopen afstand,

* naam en voornaam,

* man/vrouw,

* leeftijd

* woonplaats of vereniging.

Een overzicht van alle online ingeschreven deelnemers op de website

 

 

 

Voorinschrijf tarief 

Voorinschrijven kost € 3,00. Dynamica leden betalen €1.00 minder.

Betaling graag  gepast  bij afhalen startnr. vanaf 13.00 uur bij Café Boschhoek

 

 

 

Na-inschrijven 

vanaf 13.00 uur tot uiterlijk 13.45 uur bij Café Boschhoek

 

 

 

Na-inschrijf tarief

Voor iedereen €  4.50

 

 

 

Uitslag 

De uitslag wordt geplaatst op www.dynamica-sport.nl en www.atletiekzeeland.nl

 

 

 

Voorwaarden 

Deelname aan de Massaloop is voor eigen risico en verantwoordelijkheid. De organisatie aanvaardt ten opzichte van de deelnemers geen enkele aansprakelijkheid van welke aard dan ook.
De organisatie zal uw gegevens niet aan derden verstrekken.

Nog vragen? 

Anton Vael telefoon 0118-460476

 

    Massaloop
251 Hartog Fay den       Middelburg       D   4,0 km
252 Pasveer Elisa        Middelburg       D   4,0 km
253 Verhage Regina       Aagtekerke       D   4,0 km
254 Schipper Erik de     Vlissingen       H   4,0 km
255 Schipper Joyce       Vlissingen       D   4,0 km
256 Harinck Gino         Souburg          H   4,0 km
257 Harinck Sergio       Souburg          H   4,0 km
258 Schipper Erik de     Vlissingen       H   4,0 km
259 Adriaanse Joyce      Vlissingen       D   4,0 km
260 Kodde Nathalie       s-HArendskerke   D   4,0 km
262 Lievense Tom         Westkapelle      H   4,0 km
263 Hermans Emma         Middelburg       D   4,0 km
264 Grozema Marco        Vlissingen       H   4,0 km
265 Rijke Bram de        Middelburg       H   4,0 km
266 Corbijn Hannie       Oostkapelle      D   4,0 km
267 Braal Mathilde de    Kapelle          D   4,0 km
268 Ieperen Jan van      Kapelle          H   4,0 km
269 Harthoorn Jasper     Tilburg          H   4,0 km
500 Middelkoop Erik van  Utrecht          H   8,7 km
501 Zuilen Lex van       Vlissingen       H   8,7 km
502 Willems Marijke      Aagtekerke       D   8,7 km
503 Belzen van J.S..     Arnemuiden       D   8,7 km
504 Reijnhout Erik       Vlissingen       H   8,7 km
505 Coomans Dorien       Aagtekerke       D   8,7 km
506 Verhoeven Nel        Dynamica         D   8,7 km
507 Harinck Angelique    Souburg          D   8,7 km
508 Pluijlaar Hans       Koudekerke       H   8,7 km
509 Neufeglise Ella      Grijpskerke      D   8,7 km
510 Eenennaam Karin van  Middelburg       D   8,7 km
511 Wiedenhoff Jan       Middelburg       H   8,7 km
512 Wondergem Jaap       Middelburg       H   8,7 km
513 Verbeek Christel     Vlissingen       D   8,7 km
514 Wondergem Gre        Middelburg       D   8,7 km
515 Magnus Marcel        Hulst            H   8,7 km
516 Blankenburgh Kees    Middelburg       H   8,7 km
517 Huurman Floortje     Goes             D   8,7 km
518 Erdtsieck Rosette    Vlissingen       D   8,7 km
519 Erdtsieck Eddy       Vlissingen       H   8,7 km
520 Theune Wendy         Vlissingen       D   8,7 km
521 Marijs Jozias        Arnemuiden       H   8,7 km
522 Karstanje Albert     Sint Laurens     H   8,7 km
523 Vaardegem Jan van    Westkapelle      H   8,7 km
524 Sonke Robert         Middelburg       H   8,7 km
525 Jacobse Leon         Zoutelande       H   8,7 km
526 Jacobse Maurice      Westkapelle      H   8,7 km
527 Kreeke Carolien v d  Serooskerke      D   8,7 km
528 Huppertz Ans         Tilburg          D   8,7 km
916 Aspert Jack van      Middelburg       H  12,7 km
917 Keulen Hanco van     Ritthem          H  12,7 km
918 Jooss Jan-Joris      Goes             H  12,7 km
919 Verschuure Monique   Yerseke          D  12,7 km
920 Leeftink Henk        Souburg          H  12,7 km
921 Smits Jack           Souburg          H  12,7 km
922 Pouwelse Kees        Westkapelle      H  12,7 km
923 Horssen Jan van      Dynamica         H  12,7 km
924 Brouwer Sjaak        Middelburg       H  12,7 km
925 Dieleman Marco       Sommelsdijk      H  12,7 km
926 Maranus Erik         Gonzalez RT      H  12,7 km
927 Joosse Hans          Middelburg       H  12,7 km
928 Keulen Adriaan van   Middelburg       H  12,7 km
929 Bertijn Coen         Vlissingen       H  12,7 km
930 Toutenhoofd Vincent  Westkapelle      H  12,7 km
931 Crielaard Hans       Souburg          H  12,7 km
932 Francke Leo          Oostkapelle      H  12,7 km
933 Janse Leo            Gonzalez RT      H  12,7 km
934 Huurman Geertje      Goes             D  12,7 km
935 Huurman Wim          Goes             H  12,7 km
936 Pleijte Tim          Zoutelande       H  12,7 km
937 Kok Marianne de      Lewedorp         D  12,7 km
938 Visser Koen de       Domburg          H  12,7 km
939 Geldof Ruud          Middelburg       H  12,7 km
940 Bree Fred de         Zoutelande       H  12,7 km
941 Aartsen Arthur van   Middelburg       H  12,7 km
942 Guequierre John      Middelburg       H  12,7 km
943 Gruijter Karel v d   Arnemuiden       H  12,7 km
944 Heilbron Dennis      Biggekerke       H  12,7 km
945 Jongema Sicco        Middelburg       H  12,7 km
946 Dellebeke Ron        Souburg          H  12,7 km
947 Kindts Ron           Souburg          H  12,7 km
948 Jongeneel Rob        Middelburg       H  12,7 km
949 Slabbekoorn John     Kapelle          H  12,7 km
950 Verhulst Petra       Westkapelle      D  12,7 km
951 Spaans Gerrit        Goes             H  12,7 km
952 Visser Koen de       Domburg          H  12,7 km
953 Belzen Lieven van    Middelburg       H  12,7 km
954 Ventevogel Kees      Arnemuiden       H  12,7 km
955 Straten Andreas van  Domburg          H  12,7 km
956 Dijkstra Seth        Middelburg       H  12,7 km
957 Louws Kees           Middelburg       H  12,7 km
958 Daane Bert           Buttinge         H  12,7 km
959 Neels Jan            Yerseke          H  12,7 km
960 Beijer Piet          Middelburg       H  12,7 km
961 Staal Kees           Aagtekerke       H  12,7 km
962 Steketee Maurice     Middelburg       H  12,7 km
963 Ieperen Martin van   Kapelle          H  12,7 km
964 Lebbink Joffre       Hoevene B        H  12,7 km
965 Dingemanse Wim       Grijpskerke      H  12,7 km
966 Kok Martijn de       Heinkenszand     H  12,7 km
967 Angenent Hans        Hoek             H  12,7 km
968 Tazelaar Tea         Middelburg       D  12,7 km
969 Visser Bart de       Serooskerke      H  12,7 km
970 Geschiere Reinco     Serooskerke      H  12,7 km
971 Resovsky Joseph      Middelburg       H  12,7 km
972 Jaegher Kris de      Middelburg       H  12,7 km
973 Bosse Adrie van den  Oostkapelle      H  12,7 km
974 Uiterhoeve Johnny    Goes             H  12,7 km
975 Rommers Gerard       Vlissingen       H  12,7 km
976 Linden Peter van der Vlissingen       H  12,7 km
977 Linden Ben van der   Vlissingen       H  12,7 km
978 Braun Olaf           Souburg          H  12,7 km
979 Berge Katinka v d    Serooskerke      D  12,7 km
980 Verhage Arjo         Aagtekerke       H  12,7 km
981 Leijnse Cees         Dynamica         H  12,7 km
982 Saman Marloes        Zoutelande       D  12,7 km
983 Sluijs Esther van    AV'56            D  12,7 km
984 Kleppe Hans          Kapelle          H  12,7 km
985 Weelden Edgar van    s'HArendskerke   H  12,7 km
986 Boogaard Wilco       Middelburg       H  12,7 km
987 Baar Pieter-Jan de   Wolphaartsdijk   H  12,7 km
988 Helbers Richard      Vlissingen       H  12,7 km
989 Korte Willem de      Dynamica         H  12,7 km
990 Geschiere Suzanne    St Laurens       D  12,7 km
991 Pellikaan Paul       Middelburg       H  12,7 km
992 Verstraate Sjaak     Souburg          H  12,7 km
993 Lacour Margaretha    Vlissingen       D  12,7 km
994 Broeke Katinka v d   Middelburg       D  12,7 km
995 Broeke Manfred v d   Middelburg       H  12,7 km
996 Sipma Jan            Meliskerke       H  12,7 km
997 Luitwieler Jaap      Middelburg       H  12,7 km
998 Schrooten Ben        Vlissingen       H  12,7 km
999 Ritsema JaapJan      Middelburg       H  12,7 km
     131 deelnemers
 
       

 

 

 

 

De korte route

De middellange route:

De lange route neemt de korte en middellange route samen

Locatie

Naam van locatie:
Duinweg Oostkapelle Massaloop
Straat:
Vroonweg 1
Postcode:
4356 ES
Stad:
Oostkapelle

Omschrijving


Dynamicacrossen weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla