EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Oranjemuidenloop
Wanneer:
26.04.2013 
Waar:
Oranjemuidenloop - Arnemuiden
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 
“Oranjemuidenloop”

Klik hier voor de flyer
 

Klik hier voor de jeugdloopflyer


VRIJDAG 26APRIL 2013
 

Afstanden:
2,3 kilometer, voor de kinderen van 6 t/m 12 jaar (geboren 2001 –2007)
4,6 kilometer, voor 13 jaar en ouder en volwassenen
9,2 kilometer, voor 13 jaar en ouder en volwassenen
 

Start: Zuidwal Start 6 t/m 12 jaar 19:15 uur
Start 13 jaar en ouder: 19:30 uur
Finish: Havenplein
 

INSCHRIJVEN
Graag vooraf inschrijven via e-mail: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.  naar Sjaak Sinke
o.v.v. “ORANJEMUIDENLOOP”. (ook in “onderwerp” e-mail a.u.b.)
Vermelden: voornaam, achternaam, geslacht, geboortedatum, woonplaats, afstand.
De voor-inschrijving sluit 24 april 24:00 uur.
 

De deelnamekosten zijn:
6 t/m 12 jaar: gratis*
13 jaar en ouder: € 3,00
Na-inschrijving: € 5,00
 

De deelnamekosten kunnen bij afname van het startnummer betaald worden.
Svp gepast geld meenemen!
 

Na-inschrijven / betalen en ophalen startnummer tussen 18:30 uur-19:15 uur bij:
“De Historische scheepswerf Meerman” aan het Havenplein ( TomTom- Zuidwal 63)
 

* Ook kinderen van 6 t/m 12 jaar moeten een startnummer ophalen.
 

Kinderen van 6 t/m 12 jaar krijgen bij uitloop een herinneringsvaantje. (alleen bij inschrijving vooraf)
 

Parkeren: parkeerterrein Clasinastraat, Burgemeester Hackstraat of Markt
Info via: www.oranjemuiden.nl

 

    Oranjemuidenloop
267 Visser Martijn   Arnemuiden       H  9,2 km
268 Kraker Willy de  Arnemuiden       H  9,2 km
269 Smidt Petra de   Arnemuiden       D  9,2 km
270 Leerdam Anja van Arnemuiden       D  9,2 km
275 PouwelseDominiqu Arnemuiden       D  9,2 km
276 Meeuwse Jos      Arnemuiden       H  9,2 km
277 Schroevers Eline Arnemuiden       D  9,2 km
278 Schroevers Wilma Arnemuiden       D  9,2 km
279 Marijs Jozias    Arnemuiden       H  9,2 km
280 Voorde Marjo v d Arnemuiden       D  9,2 km
285 Nooijer Sander d Arnemuiden       H  9,2 km
286 Smit Jordy de    Arnemuiden       H  9,2 km
287 Grand Pierre la  Bemmel           H  9,2 km
288 Bakker Patricia  Arnemuiden       D  9,2 km
289 Marijs Nathalie  Arnemuiden       D  9,2 km
290 Blok Jaap        S-Gravenpolder   H  9,2 km
295 Siereveld Gilles Arnemuiden       H  9,2 km
296 Schuit Gre       Arnemuiden       D  9,2 km
297 Sinke Rene       Yerseke          H  9,2 km
298 Belzen Tanita v  Kamperland       D  9,2 km
299 Koole Niels      Zoutelande       H  9,2 km
300 Slabbekoorn John Kapelle          H  9,2 km
305 Verhage Arjo     Aagtekerke       H  9,2 km
306 Poortvliet Hugo  Arnemuiden       H  9,2 km
307 Kloet Mirjam     Arnemuiden       D  9,2 km
308 Dijkstra Seth    Middelburg       H  9,2 km
309 Janse Leo        Middelburg       H  9,2 km
310 Tilburg Caroline Arnemuiden       D  9,2 km
315 Ridder Cor de    Dynamica         H  9,2 km
316 Belzen Benny van Souburg          H  9,2 km
317 Belzen Lieven v  Middelburg       H  9,2 km
318 Harinck Angeliqu Souburg          D  9,2 km
319 Dellebeke Ron    Souburg          H  9,2 km
320 Pluijlaar Hans   Koudekerke       H  9,2 km
325 Kok Erik         Arnemuiden       H  9,2 km
326 Pruijsers Martin Middelburg       H  9,2 km
327 Wondergem Nicole Middelburg       D  9,2 km
328 Belzen Kees van  Ritthem          H  9,2 km
329 Vlieger Johan de Vlissingen       H  9,2 km
330 Hage Daniella vd Heinkenszand     D  9,2 km
331 Vos Leanne de    Arnemuiden       D  9,2 km
332 Ritsema JaapJan  Middelburg       H  9,2 km
333 Waart Remco vd   Bergen op Zoom   H  9,2 km
334 Ridder Wilma de  Arnemuiden       D  9,2 km
335 Hoosemans Ruud   Vlissingen       H  9,2 km
336 DelzenneRobertJa Yerseke          H  9,2 km
337 Delzenne MartJan Krabbendijke     H  9,2 km
338 Jansen Adrienne  s-HArendskerke   D  9,2 km
339 Besuijen Marius  Sint Laurens     H  9,2 km
340 Anders Harry     Arnemuiden       H  9,2 km
345 Ridder Joanne de Arnemuiden       D  9,2 km
346 Janse Adrie      Arnemuiden       H  9,2 km
347 Kodde Johan      Arnemuiden       H  9,2 km
348 Nood Jeroen de   Middelburg       H  9,2 km
349 Hoornick Maaike  Arnemuiden       D  9,2 km
350 Leeuw Danny de   Wolphaartsdijk   H  9,2 km
355 Sluijs Lisette v Nw St Joosland   D  9,2 km
356 NotschaeleJacque Arnemuiden       D  9,2 km
357 NotschaeleTjitsk Arnemuiden       D  9,2 km
358 Kettery Izaak vd Arnemuiden       H  9,2 km
359 AldenhovenPatric Middelburg       D  9,2 km
360 Grootjans Julian Arnemuiden       H  9,2 km
365 Belzen Joan van  Arnemuiden       H  9,2 km
366 Kam Lennart de   Arnemuiden       H  9,2 km
367 Kam Adrie de     Arnemuiden       H  9,2 km
368 Consen Karen     Arnemuiden       D  9,2 km
369 Kamp Marjan      Arnemuiden       D  9,2 km
370 SparrentakEvelie St Laurens       D  9,2 km
375 Broeke Peter vd  Middelburg       H  9,2 km
376 Traas Carole     Arnemuiden       D  9,2 km
377 Dijk Marian van  Middelburg       D  9,2 km
379 HuiszoonMireille KV TOP           D  9,2 km
380 VerschuureMoniqu Yerseke          D  9,2 km
385 Priem Arthur     Oriental Garden  H  9,2 km
386 Sturm Mirjam     Middelburg       D  9,2 km
387 Capello Evelien  s-Heerenhoek     D  9,2 km
388 Belzen Frits van Arnemuiden       H  9,2 km
389 Bazen Sylvia     Arnemuiden       D  9,2 km
390 Zuilen Lex van   Vlissingen       H  9,2 km
395 Kleven Lenie van Vlissingen       D  9,2 km
396 Steketee Maurice Middelburg       H  9,2 km
397 Tevel Jaap       Arnemuiden       H  9,2 km
398 Boogaard Wilco   Middelburg       H  9,2 km
399 Koppejan Lizo    Arnemuiden       H  9,2 km
400 Lous Henk        Vlissingen       H  9,2 km
405 HuiszoonJanWille Arnemuiden       H  9,2 km
406 Poortvliet Rinus Souburg          H  9,2 km
415 Beek John van    Arnemuiden       H  9,2 km
416 Melse Jos        Vlissingen       H  9,2 km
417 Kok Marianne de  Lewedorp         D  9,2 km
418 Rijke Ronald de  Middelburg       H  9,2 km
419 Francke Leo      Oostkapelle      H  9,2 km
420 Louws Kees       Middelburg       H  9,2 km
421 Straten Andreas  Domburg          H  9,2 km
422 Saya Boy         Middelburg       H  9,2 km
423 Boon Jonathan    Souburg          H  9,2 km
424 Meeuwse Jeanet   Arnemuiden       D  9,2 km
426 Vermare Alex     Kapelle          H  9,2 km
427 Meeuwsen Peter   Krabbendijke     H  9,2 km
428 Kindts Ron       Souburg          H  9,2 km
429 Meide Jeroen vd  Vlissingen       H  9,2 km
430 Koole Adri       Dynamica         H  9,2 km
431 Beekman Margriet Zwolle           D  9,2 km
584 Kettery Dies v d Arnemuiden       H  4,6 km
585 Poortvliet Niels Arnemuiden       H  4,6 km
588 Poortvliet Joan  Arnemuiden       H  4,6 km
595 Caljouw Wesley   Arnemuiden       H  4,6 km
597 Jaffari Miriam   Arnemuiden       D  4,6 km
599 Pleijte Daisy    Arnemuiden       D  4,6 km
602 Meeuwsen Martijn Krabbendijke     H  4,6 km
605 Overveld Lynn v  Arnemuiden       D  4,6 km
608 Belzen Thamar v  Arnemuiden       D  4,6 km
610 Stapels Ton      Goes             H  4,6 km
616 Joosse Ria       Arnemuiden       D  4,6 km
617 Theune Mieneke   Arnemuiden       D  4,6 km
618 Belzen Jose van  Arnemuiden       D  4,6 km
621 Dodmond Stefan   Arnemuiden       H  4,6 km
622 Marteijn George  Arnemuiden       H  4,6 km
623 Vos Jacquline de Nw St Joosland   D  4,6 km
626 Oreel Jorina     Arnemuiden kvTOP D  4,6 km
628 Oreel Sylvana    Arnemuiden       D  4,6 km
630 Oreel Jacintha   Arnemuiden       D  4,6 km
633 Jonge Arina de   Arnemuiden       D  4,6 km
636 Dingemanse Julia                  H  4,6 km
637 Kloet Kevin      Arnemuiden       H  4,6 km
639 Maas Stefan      Arnemuiden       H  4,6 km
643 Ringelberg Ellen                  D  4,6 km
644 MeulmeesterNicol Arnemuiden       D  4,6 km
645 Hollander Esther Arnemuiden       D  4,6 km
646 MeulmeesterMaria Arnemuiden       D  4,6 km
647 Marijs Dorien    Arnemuiden       D  4,6 km
648 Kraker Kirtsen d Arnemuiden       D  4,6 km
649 Schot Simone     Souburg          D  4,6 km
650 Belzen Annemarie Arnemuiden       D  4,6 km
651 MeulmeesterPaula Arnemuiden       D  4,6 km
652 Poortvliet Jose  Arnemuiden       D  4,6 km
653 SchroeversKriste Arnemuiden       D  4,6 km
654 Troije Henk de   Arnemuiden       H  4,6 km
667 SlabbekoornNatal Kapelle          D  4,6 km
688 Korsuize Cora    Middelburg       D  4,6 km
689 Ketterij Dies vd Arnemuiden       H  4,6 km
690 PoortvlietJohann Arnemuiden       D  4,6 km
691 Geluk Chava      Middelburg       D  4,6 km
692 Vermeueln Sven   Vlissingen       H  4,6 km
693 Karelse Vivian   Heinkenszand     D  4,6 km
694 Bos Ivar v d     Koudekerke       H  4,6 km
695 Jonge Iris de    Heinkenszand     D  4,6 km
696 Jonge Ivonne de  Heineknszand     D  4,6 km
697 Marijs Jacquelin Arnemuiden       D  4,6 km
698 Kroo Mariska de  Nw St Joosland   D  4,6 km
699 Hollander Elma d Arnemuiden       D  4,6 km
700 Neels Peter      Kwadendamme      H  4,6 km
701 Nooy Philene     Goes             D  4,6 km
702 Davidse Conny    Arnemuiden       D  4,6 km
703 MeulmeesterJessi Arnemuiden       D  4,6 km
704 Voorde Marjo vd  Arnemuiden       D  4,6 km
705 Ketterij Nadja v Arnemuiden       D  4,6 km
706 Maas Liset       Arnemuiden       D  4,6 km
707 Sluijs Jeroen v  Nw St Joosland   H  4,6 km
708 Belzen Melissa   Arnemuiden       D  4,6 km
709 Siereveld Ira    Arnemuiden       D  4,6 km
710 Belzen Ellen van KV TOP           D  4,6 km
711 Gideonse Carola  Veere            D  4,6 km
712 Ridder Rens de   Dynamica         H  4,6 km
713 Bokelaar Arjan   Arnemuiden       H  4,6 km
714 Gruiter Enrico v Arnemuiden       H  4,6 km
715 Janse Karin      Arnemuiden       D  4,6 km
716 Zorg Ciska       Arnemuiden       D  4,6 km
717 Harinck Sergio   Souburg          H  4,6 km
726 Kwekkeboom Ria   Nw St Joosland   D  4,6 km
727 Baas Nel         Nw St Joosland   D  4,6 km
918 Schets Collin    Arnemuiden       J  2,4 km
919 Dalen Ralph van  Arnemuiden       J  2,4 km
920 Beekman Thomas   Zwolle           J  2,4 km
921 Beekman Jesse    Zwolle           M  2,4 km
923 Oreel Joachim    Arnemuiden       J  2,4 km
924 Oreel Colin      Arnemuiden       J  2,4 km
925 MisseijerRicardo Arnemuiden       J  2,4 km
926 Kamstra Micha    Arnemuiden       J  2,4 km
927 Minnaar Tim      Arnemuiden       J  2,4 km
928 Graaf Pieter de  Arnemuiden       J  2,4 km
929 Janse Eva        Arnemuiden       M  2,4 km
930 Oreel Joan       Arnemuiden       J  2,4 km
931 Lange Nikita de  Middelburg       M  2,4 km
932 Schroevers Demi  Arnemuiden       M  2,4 km
933 Klooster Iris vd Arnemuiden       M  2,4 km
934 KloosterJordy vd Arnemuiden       J  2,4 km
935 Maas Mirja       Arnemuiden kvTOP M  2,4 km
936 Tordoff Robin    Arnemuiden       M  2,4 km
937 Hackenberg Joel  Arnemuiden       J  2,4 km
938 Bart Sander      Arnemuiden       J  2,4 km
939 Kodde Evi        Arnemuiden       M  2,4 km
940 Verboom Luc      Arnemuiden       J  2,4 km
941 VentevogelGabrie Arnemuiden       M  2,4 km
942 Gideonse Roos    Veere            M  2,4 km
943 Gideonse Joelle  Veere            J  2,4 km
944 Belzen Bjorn van Arnemuiden       J  2,4 km
945 Belzen Romi van  Arnemuiden       M  2,4 km
946 Dijck Julia van  Arnemuiden       M  2,4 km
947 Caljouw Luca     Arnemuiden       J  2,4 km
948 GruiterDesley vd Arnemuiden       J  2,4 km
949 Koppejan Jelmer  Arnemuiden       J  2,4 km
950 Groot Anne de    Arnemuiden       M  2,4 km
951 Groot Nick de    Arnemuiden       J  2,4 km
952 Cornelisse Bas   Arnemuiden       J  2,4 km
953 Cornelisse Stijn Arnemuiden       J  2,4 km
954 Marteijn Sara    Arnemuiden       M  2,4 km
955 Marteijn Hanna   Arnemuiden       M  2,4 km
956 Steketee Jacey   Arnemuiden       M  2,4 km
957 Dingemanse Jesse                  M  2,4 km
958 Dingemanse Joeri                  J  2,4 km
959 Kloet Esra       Arnemuiden       M  2,4 km
960 Kloet Menno      Arnemuiden       J  2,4 km
961 Boogaart Bart    Vrouwenpolder    J  2,4 km
962 Belzen Mika van  Souburg          J  2,4 km
963 Hecke Huib van   Arnemuiden       J  2,4 km
965 Kok Timon        Arnemuiden       J  2,4 km
966 Lindhout Joelle  Arnemuiden       J  2,4 km
967 Marteijn Juan    Arnemuiden       J  2,4 km
968 BloemendaalJoria Arnemuiden       J  2,4 km
969 Hackenberg Kevin Arnemuiden       J  2,4 km
970 Karelse Yara     Heinkenszand     M  2,4 km
971 Karelse Ryan     Heinkenszand     J  2,4 km
972 Jacobse Alain    Arnemuiden       J  2,4 km
973 Belzen Mike van  Arnemuiden       J  2,4 km
974 Hirdes Joanne    Arnemuiden       M  2,4 km
975 Kraker Ysmine de Arnemuiden       M  2,4 km
976 Schijf Esmee     Arnemuiden       M  2,4 km
977 Marijs Anouk     Arnemuiden       M  2,4 km
978 Koole Jelmer     Arnemuiden       J  2,4 km
979 Roos Jordy       Arnemuiden       J  2,4 km
980 Marijs Esee      Arnemuiden       M  2,4 km
981 Maljers Floris   Arnemuiden       J  2,4 km
982 Hage Jarco       Arnemuiden       J  2,4 km
983 Hage Mariella    Arnemuiden       M  2,4 km
984 Joosse Anna      Arnemuiden       M  2,4 km
985 Joosse Nieck     Arnemuiden       J  2,4 km
986 Belzen Britt van Arnemuiden       M  2,4 km
987 Kraker Pascalle  Arnemuiden       M  2,4 km
988 Troije Cerina de Arnemuiden       M  2,4 km
989 MeulmeesterBrian Arnemuiden       J  2,4 km
990 Marteijn Rinaldo Arnemuiden       J  2,4 km
991 Belzen Davey van Arnemuiden       J  2,4 km
992 Bruine Owen de   Arnemuiden       J  2,4 km
993 Leeuw Ruben de   Arnemuiden       J  2,4 km
     245 deelnemers
 

 

Locatie

Naam van locatie:
Oranjemuidenloop
Straat:
Zuidwal 63
Stad:
Arnemuiden
Land:
Land: nl

Omschrijving


Oranjemuiden weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla