EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
PZC stratlp Yerseke
Wanneer:
26.06.2013 
Waar:
sportvisserloop Yerseke - Yerseke
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

Voorinschrijving Yerseke is gesloten 


     PZC-stratenloopcircuit 
 001 Pleijte Tim          Dynamica         H20             
 002 Kok Martijn de       Dynamica         H20             
 003 Franke Jesper        Dynamica         H20             
 004 Caljouw David        LG Zeeland       H20             
 005 Belzen Rene van      Spado            H45             
 006 Frederiks Ruud       AV'56            H55             
 007 Habets Patrick       Bruinisse        H35             
 008 Othmane Ougui        Casa             H20             
 009 Faes Adrie           Dynamica         H45             
 010 Carol Robert         Dynamica         H45             
 011 Luitwieler Jacky     Dynamica         H45             
 012 Dijkstra Seth        LPK Middelburg   H35             
 013 Keulen Adriaan van   Middelburg       H20             
 014 Damme Ko van         AV'56            H45             
 015 Joziasse Sjacco      Dynamica         H35             
 016 Besuijen Marius      Dynamica         H45             
 017 Verhage Arjo         Dynamica         H35             
 018 Nieuwenhuize John    AV'56            H20             
 019 Louws Henk           Dynamica         H55             
 020 Ritsema JaapJan      Dynamica         H35             
 021 Velkers Michel       AV'56            H35             
 022 Bekink Michel        AV'56            H35             
 023 Rijke Leo de         Dynamica         H45             
 024 Noorden Huub van     AV'56            H20             
 025 Belzen kees van      Lgr Zld          H55             
 026 Koole Chris          AV'56            H45             
 027 Pruijsers Martin     Dynamica         H45             
 028 NieuwenhuizenLaurent AV'56            H20             
 029 Bos Frans            Dynamica         H65             
 030 Regt Martin de       AV'56            H45             
 031 Bootsgezel Dennis    Dynamica         H20             
 032 Huurman Wim          AV'56            H55             
 033 Wiedenhoff Jan       Dynamica         H65             
 034 Koole Adri           Dynamica         H55             
 035 Harinck Joos         Koudekerke       H20             
 036 Luitwieler Jaap      Dynamica         H65             
 038 Harmes Erwin         Dynamica         H20             
 039 Steketee Maurice     Middelburg       H20             
 040 Visser Bart de       Serooskerke      H20             
 042 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     H20             
 043 Vaardegem Piet van   Westkapelle      H55             
 044 Poortvliet Rinus     Souburg          H55             
 045 Tempelaar Wim        Dynamica         H55             
 046 Guequierre John      Dynamica         H55             
 047 Ruijter Tonny de     Dynamica         H55             
 048 Heilbron Dennis      Biggekerke       H35             
 049 Goossen Erik         Scheldesport     H35             
 050 Jonge Wim de         AV'56            H55             
 051 Louws Kees           Middelburg       H35             
 052 Keulen Bram van      Meliskerke       H35             
 053 Haak Wietse          Kortgene         H55             
 054 Wilde Jan de         AV'56            H55             
 055 Brouwer Sjaak        Dynamica         H45             
 056 Boogaard Wilco       Middelburg       H35             
 058 Lange Marcel de      Dynamica         H35             
 059 Splunter Lennard van AV'56            H35             
 060 Poortvliet Hugo      Dynamica         H65             
 061 Sipma Jan            Meliskerke       H55             
 062 Jacobse JanKees      Goes             H20             
 063 Boon Jonathan        Souburg          H20             
 064 Plessius Dennis      AV'56            H35             
 065 Saija Boy            Dynamica         H45             
 066 Openeer Remie        AV'56            H20             
 076 Caspel Wouter van    Dynamica         H20             
 077 Pluijlaar Hans       Dynamica         H65             
 078 Meeuwse Jos          Dynamica         H45             
 079 Plessius Dennis      AV'56            H35             
 080 Overweel John        Dynamica         H55             
 081 Verhage Bram         Dynamica         H45             
 082 Joziasse Aart        Middelburg       H45             
 083 Besuijen Wim         Dynamica         H55             
 084 Aspert Jack van      Dynamica         H55             
 085 Vogel Patrick        Middelburg       H45             
 086 Verhage Piet         Dynamica         H65             
 087 Jobse Jan            Serooskerke      H55             
 088 Portegies Sjaak      Middelburg       H45             
 089 Schaik Erwin van     Middelburg       H45             
 090 Keeken Rick van      AV'56            H45             
 091 Spaans Gerrit        Goes             H55             
 092 Stegers Bill         Vlissingen       H45             
 093 Wiessner Ralph       Vlissingen       H35             
 094 Broeke Rian van den  Dynamica         H45             
 095 Nooijer Dennis de    Vlissingen       H35             
 096 Paardekooper Rinus   AV'56            H45             
 097 Rijke Ronald de      Dynamica         H35             
 234 Wilde Renate de      AV'56            D20             
 235 Vries Jannie de      Dynamica         D45             
 236 Huurman Geertje      AV'56            D45             
 237 Gilst Paola van      AV'56            D35             
 238 Harinck Angelique    Dynamica         D35             
 239 Prenger Roely        Dynamica         D20             
 240 Goossen Marion       Scheldesport     D35             
 241 Tempelaar Ineke      Dynamica         D45             
 242 Verschuure Monique   Yerseke          D20             
 243 Erdtsieck Rosette    Dynamica         D35             
 244 Noorden Gertrud van  AV'56            D20             
 245 Geschiere Suzanne    Dynamica         D45             
 246 Koene Ingrid         AV'56            D45             
 247 Samia Benazza        Weert            D20             
 248 Linden Annet vd      AV'56            D35             
 249 KleinepierLoura      Middelburg       D20             
 250 Vlieger Anne de      AV'56            D20             
 823 NieuwenhuizenNatasja Nieuwdorp        D20             
 824 Geelhoed Vivian      Nieuwdorp        D20             
 825 Limbergen Peter van  AV'56            H35             
 826 Pasmoes Marieke      AV'56            D35             
 827 Eckhardt Marlou      AV'56            D20             
 828 Rijk Marloes         Heinkenszand     D20             
 829 Kok Erik             Dynamica         H35             
 830 Moerland Marcel      Krabbendijke     H20             
 831 Koster Huub          Arnemuiden       H55             
 832 Nieuwenhuize Pamela  AV'56            D20             
 833 Noorden Karin van    Vlissingen       D35             
 834 Goud Pieter          Oostdijk         H20             
 835 Marechal Irene       Dynamica         D35             
 836 Meijaard Peter       Kloetinge        H45             
 837 Delzenne Mart-Jan    Krabbendijke     H35             
 838 Delzenne Robert Jan  Yerseke          H20             
 839 Joosse Rinus         AV'56            H65             
 840 Guiljan Jan          Lgr A Stigter    H55             
 841 Sparrentak Wim van   Dynamica         H35             
 842 Kapteijn Remco       AV'56            H35             
 843 Zuijdweg Kees        Yerseke          H45             
 844 Dellebeke Ron        Dynamica         H45             
 845 Neel Jan             Yerseke          H45             
 846 Slabbekoorn John     Kapelle          H45             
 847 Jong Lisette de      Goes             D35             
 848 Dorrepaal Edwin      AV'56            H35             
 849 Dries Jeantien vd    Ovezande         D20             
 850 Baas Corrie          Middelburg       D35             
 976 Leng Paavo de        Dynamica         J11             
 979 Joziasse Jeroen      Middelburg       J11             
 980 Karelse Yara         AV'56            M07             
 981 Karelse Ryan         AV'56            J09             
 982 Schets Wouter        AV'56            J11             
 983 Kok Timon            Arnemuiden       J07             
 984 Luijk Zoe van        s-Gravenpolder   J07             
 985 Geldof Jasmijn       Dynamica         M09             
 987 Harinck Sergio       Dynamica         J13             
 988 Lange Nikita de      Dynamica         M11             
 989 Janson Sascha        Dynamica         M11             
 990 Noorden Rowan van    Yerseke          J09             
 991 Keulen Jurjen van    Meliskerke       J09             
 992 Slabbekoorn Nathalie Kapelle          M13             
 993 Sluijs Femke van     AV'56            M07             
 994 Wisse Thom           Dynamica         J07             
 995 Janson Bram          Dynamica         J09             
 996 Haar Dana ter        Dynamica         M07             
 997 Vries Jorick de      Kloetinge        J13             
 998 Putten Axl van       Wemeldinge       J11             
 999 Putten Shelby van    AV'56            M09             
        151 deelnemers
       

 

                                                                         Sportvisserloop Yerseke

Datum 

26 juni

Start 

voor Café-restaurant De Sportvisser om 19.30 uur

Parkoers 

3 ronden rond het standbeeld van de Mosselman. Afstand 10 km.

Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 

Omkleden op 1e verdieping van Café-Restaurant de Sportvisser – douches zijn beschikbaar.

Na inschrijven en afhalen van startnummers kan in Café De Sportvisser tussen 18.00 en 19.15 uur

Voorinschrijven 

Via www.inschrijven.nl voor meerdere wedstrijden, anders vóór 24 juni 24.00 uur  naar  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Prijsuitreiking  

Om circa 21.00 uur op het terrad voor Cafe-Restaurant de Sportvisser.

 Als extra is er na de uitreiking van de dagprijzen een tombolo op basis van lootjes die u krijgt bij het afhalen van het startnummer.

 

 

                       PZC / DYNAMICA / DELTA SPORT / AV'56

 

                                PZC  STRATENLOOPCIRCUIT 2013

 

 

 

26-06

2e Sportvisserloop Yerseke(PZC)

 19.30 uur

Yerseke

AV'56

03-07

23e Stratenloop Zoutelande(PZC)

 19.30 uur

Zoutelande

Dynamica

10-07

32e Stratenloop Domburg(PZC)

 19.30 uur

Domburg

Dynamica

17-07

23e Stratenloop Westkapelle(PZC)

 19.00 uur

Westkapelle

Dynamica

24-07

29e Hotel Bom Bokaalloop(PZC)

 19.30 uur

Haamstede

Delta Sport

31-07

75e Boulevardloop(PZC) 

 19.30 uur

Vlissingen

Dynamica

 

Algemeen 

Het PZC Stratenloop circuit omvat dit jaar zes wedstrijden die op 6 achtereenvolgende woensdagavonden in juni, en juli plaats vinden.

Reglement 

Voor een klassering in het PZC Stratenloopcircuit eindklassement dient ingeschreven te zijn voor het gehele circuit en dient men aan vijf van de zes wedstrijden te hebben deelgenomen.

Alleen de circuitdeelnemers krijgen punten. Er wordt voor de  circuit deelnemers een overall klassering opgemaakt per wedstrijd zowel bij de mannen als bij de vrouwen.

Winnaar van het eindklassement is degene die over vijf van de zes wedstrijden het meest aantal punten behaalt.

De eerst aankomende circuitdeelnemer/ster krijgt per wedstrijd 500 punten, de 2e 499, de 3e 498, enz. Achteraf kunnen geen punten geclaimd worden.

Reacties op de uitslag binnen 5 dagen ovv startnummer bij Sjaak Sinke

Categorieën 

Heren 20, Heren 35, Heren 45, Heren 55, Heren 65, 

Dames 20, Dames 35, Dames 45

Voorinschrijven 
 

Voor het circuit kan alleen vooringeschreven worden door vóór 23 juni  24.00 uur in te schrijven via www.inschrijven.nl. U geeft daarmee ook toestemming om het inschrijfgeld via automatische incasso te laten innen.

Wilt u niet deelnemen aan het complete PZC stratenloopcircuit maar wel aan één afzonderlijke wedstrijd, dan kunt u voor die wedstrijd voorinschrijven door een mail te sturen naar  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Voorinschrijfdata zijn dan uiterlijk (steeds voor 24.00 uur):23 juni Yerseke, 30 juni Zoutelande, 7 juli Domburg, 14 juli Westkapelle, 21 juli Haamstede en 28 juli Vlissingen.

(zie verder ook de afzonderlijke wedstrijdgegevens).

 Geef altijd op Naam, Voornaam, eventueel licentienummer, man of vrouw, vereniging of woonplaats, leeftijd en noem in de onderwerpregel de wedstrijd (bijvoorbeeld PZC Zoutelande)

Voorinschrijf tarief 
 

 

categorie hele circuit

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 20,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 25,00

categorie per wedstrijd

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 4,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 5,00

Betaling afzonderlijke wedstrijden gepast contant bij afhalen startnummer vanaf 18.00 uur

Na inschrijven 
 

Na-inschrijven  kan tot een half uur voor de aanvang van de wedstrijd.

Na Zoutelande kan er uitsluitend per wedstrijd worden ingeschreven.

Na inschrijf tarief
 

 

categorie

prijs

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

voor hele circuit

€ 27,50

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

per wedstrijd

€ 6,00

Prijzengeld 

Zie schema hieronder. Wij wijzen er op dat de prijzen persoonlijk afgehaald moeten worden.

 Het schema is van toepassing bij elke afzonderlijke wedstrijd en ook voor het eindklassement van het PZC Circuit

 

Categorie

1e

2e

3e

Mannen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 35

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 65

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Vrouwen 35

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

  

Bijzonderheid 

Voor de afzonderlijke lopen zijn er geen herinneringen.

Uitslagen en klassement 

Uitslagen en klassement worden geplaatst op www.dynamica-sport.nl,      

 www.avdeltasport.nl, www.av56.nl en www.atletiekzeeland.nl

 Deelnemers info 

Deelnemers aan het gehele circuit krijgen een vast startnummer wat ze bij zich moeten houden,. Dat moeten zij het hele circuit dragen.

Deelnemers aan de afzonderlijke lopen krijgen steeds een nieuw nummer.  De startnummers dienen duidelijk zichtbaar en ongevouwen op de borst gedragen te worden i.v.m. de registratie van het nummer bij de finish. De naam van de sponsor (PZC) dient duidelijk zichtbaar te blijven.Deelnemers dienen zelf voor vier spelden te zorgen om hun startnummer te bevestigen

Prijsuitreiking Eindklassement 

Na afloop van de Boulevardloop Vlissingen op 31 juli om circa 21.00 uur bij of in Hotel Arion te Vlissingen.

Voorwaarden 

Deelname aan het PZC Stratenloopcircuit is voor eigen risico en verantwoordelijkheid. De organisatie aanvaardt ten opzichte van de deelnemers geen enkele aansprakelijkheid van welke aard dan ook.
Het wedstrijdreglement van de KNAU is tijdens het PZC Stratencircuit van toepassing. De organisatie zal uw gegevens niet aan derden verstrekken.

Nog vragen over het circuit? 

Anton Vael telefoon 0118-460476

Ook voor de jeugd

De jeugd kan meedoen aan het PZC Jeugdstratenlopencircuit. Steeds  voor de aanvang van het PZC Stratenloopcircuit is er een speciale wedstrijd voor de jeugd. Steeds ongeveer 15 minuten voor de grote loop.

 Alle jeugd loopt samen maar er zijn klassementen voor jongens en meisjes in vier leeftijdsgroepen. Te weten 7/8 jaar, 9/10 jaar, 11/12 jaar/ 13/14 jaar.

 Ook hier kan je per wedstrijd meedoen maar over alle wedstrijden samen wordt ook een klassement opgemaakt met aparte prijzen.

 Deelname is gratis.

 Opgeven kan op dezelfde wijze als voor de PZC lopen via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

Zie hierboven bij Voorinschrijven.Vermeld wel duidelijk JEUGDLOOP. Startnummers bij alle zes de wedstrijden gebruiken. Circuit deelnamer aan 4 van de 6 wed.

 

Locatie

Naam van locatie:
sportvisserloop Yerseke
Stad:
Yerseke

Omschrijving

Sorry, geen omschrijving beschikbaar
Joomla templates by a4joomla