EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Singelloop
Wanneer:
26.10.2013 
Waar:
Singelloop - middelburg
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 

    Singelloop
170 Haar Dana ter             Dynamica         MpB 1.35 km pup
171 Janson Bram               Dynamica         JA1 1.35 km pup
172 Pruijsers Tim             Middelburg       JpC 1.35 km pup
173 Pruijsers Rick            Middelburg       JA1 1.35 km pup
174 Jansen Thijs              AV'56            JA2 1.35 km pup
175 Kramer Sven               AV'56            JA1 1.35 km pup
176 Kramer Mila               AV'56            MpC 1.35 km pup
177 Linde Yessin van der      Dynamica         JpC 1.35 km pup
178 Houwelingen Matthijs van  Dynamica         JA2 1.35 km pup
179 Karelse Ryan              AV'56            MA1 1.35 km pup
180 Karelse Yara              AV'56            MpC 1.35 km pup
181 Luijk Tess van            AV'56            MpC 1.35 km pup
182 Luijk Zoe van             AV'56            MpC 1.35 km pup
183 Sommeyer Lynn             Dynamica         MA2 1.35 km pup
184 Geldof Jasmijn            Dynamica         MA2 1.35 km pup
185 Joos Luka                 Dynamica         MA2 1.35 km pup
186 Stevels Marit             Dynamica         MA1 1.35 km pup
187 Slabbekoorn Marit         Dynamica         MA1 1.35 km pup
188 Havermans Tim             Dynamica         JpC 1.35 km pup
189 Houwelingen Tom van       Dynamica         JpC 1.35 km pup
190 Koopman Kasper            Dynamica         JpC 1.35 km pup
220 Houwelingen Paul van      Dynamica         JD  2.70 km cd
221 Lange Nikita de           Dynamica         MD  2.70 km cd
222 Boogaart Bart             Dynamica         JD  2.70 km cd
223 Nieulande Thomas          Dynamica         JD  2.70 km cd
224 Konings Sylvain           Dynamica         JD  2.70 km cd
225 Minderhoud Lukas          Dynamica         JC  2.70 km cd
334 Boom Arno van den         Ovezande         Htr 6.75 km
335 Lous Isabel               Dynamica         D20 6.75 km
336 Waard Tanja de            Middelburg       Dtr 6.75 km
337 Wondergem Nicole          GRT              D20 6.75 km
338 Wondergem Lous            Dynamica         H20 6.75 km
339 Schot Arno                Middelburg       Htr 6.75 km
340 Kreeke Carolien van de    Serooskerke      Dtr 6.75 km
341 Lous Henk                 Dynamica         H55 6.75 km
342 Kok Martijn de            Dynamica         H20 6.75 km
343 Visser Bart de            Serooskerke      Htr 6.75 km
344 Capelle Evelien           s-Heerenhoek     Dtr 6.75 km
345 Harinck Sergio            Dynamica         JAB 6.75 km
346 Stevels Wim               Dynamica         H20 6.75 km
347 Boogaard Wilco            Middelburg       H35 6.75 km
348 Ploeg Ron                 Middelburg       H35 6.75 km
349 Overweel John             Dynamica         H55 6.75 km
350 Tazelaar Tea              Dynamica         D45 6.75 km
563 Beijer Piet               Dynamica         H65 6.75 km
564 Zee Wilma van             AV'56            D45 6.75 km
565 Koole Adri                Dynamica         H55 6.75 km
566 Toutenhoofd Vincent       Dynamica         H35 6.75 km
567 Luijk Ruben van           s-Gravenpolder   Htr 6.75 km
568 Terlouw Jeroen            Biggekerke       Htr 6.75 km
569 Terlouw Thijs             Middelburg       Htr 6.75 km
570 Francke Leo               Oostkapelle      Htr 6.75 km
571 Dalen Hans van            Yerseke          Htr 6.75 km
572 Lorier Annemarie          Middelburg       Dtr 6.75 km
573 Verbeek Corine            Berlijn dld      Dtr 6.75 km
574 Verbeek Christel          Dynamica         D45 6.75 km
575 Boogaard Johan            Middelburg       Htr 6.75 km
576 Beek Henk ter             AV'56            Htr 6.75 km
577 Ploeg Ron                 Middelburg       Htr 6.75 km
579 Karstanje Albert          Middelburg       Htr 6.75 km
580 Nood Jeroen de            Dynamica         H20 6.75 km
581 Tempelaar Ineke           Dynamica         D45 6.75 km
582 Eijzeren Harmen van       Meliskerke       Htr 6.75 km
583 Francke Martin            Middelburg       H35 6.75 km
584 Vries Jannie de           Vlissingen       D45 6.75 km
585 Nieboer JanWillem         avTriathlon      H45 6.75 km
587 Roelse Steven             Dynamica         JAB 6.75 km
588 Sipma Jan                 Meliskerke       Htr 6.75 km
589 Catsman Leon              Domburg          Htr 6.75 km
590 Plukkel Joop              Breda            H55 6.75 km
591 Grim Ruden                Eindhoven Atl    H20 6.75 km
592 Konings Aswin             Dynamica         H45 6.75 km
593 Lange Marcel de           Dynamica         H35 6.75 km
594 Dellebeke Ron             Dynamica         H45 6.75 km
595 Horssen Pieter van        Dynamica         H55 6.75 km
596 Bostelaar Benito          Dynamica         H35 6.75 km
597 Bostelaar Hans            Dynamica         H55 6.75 km
598 Houwelingen Anne van      Middelburg       Dtr 6.75 km
599 Joosse Rinus              AV'56            H65 6.75 km
600 Steketee Maurice          Middelburg       H20 6.75 km
601 Sandee Henk               Kamperland       Htr 6.75 km
602 Eenennaam Karin van       Middelburg       D45 6.75 km
603 Horssen Jan van           Dynamica         H65 6.75 km
604 Moolenbroek Michel van    Middelburg       Htr 6.75 km
605 Jobse Nynke               Goes             Htr 6.75 km
606 Harinck Angelique         Dynamica         D45 6.75 km
607 Ottenhof Maaike           AV'56            D35 6.75 km
608 Roelse Jan-Willem         Dynamica         H20 6.75 km
609 Hermans Emma              Middelburg       Dtr 6.75 km
610 Stoffels Annemarie        Oostburg         Dtr 6.75 km
611 Bos Frans                 Dynamica         H65 6.75 km
612 Polderman Hans            Middelburg       H55 6.75 km
613 Poortvliet Raoul          s-Heerenhoek     Htr 6.75 km
614 Uiterhoeve Johnny         Goes             Htr 6.75 km
615 Broeke Rian van den       Dynamica         H45 6.75 km
616 Broeke Tim van den        Dynamica         JAB 6.75 km
617 Rommers Gerard            Dynamica         H65 6.75 km
618 Filius Rijk               Dynamica         H55 6.75 km
619 Vaardegem Jan van         Westkapelle      Htr 6.75 km
620 Verhage Regina            Dynamica         D45 6.75 km
621 Verhage Arjo              Dynamica         H35 6.75 km
622 Nijholt Eddie             Arnemuiden       Htr 6.75 km
623 Nijholt Diana             Amsterdam        Dtr 6.75 km
624 Nijholt Marjo             Arnemuiden       Dtr 6.75 km
625 Vliet Johan van           Middelburg       Htr 6.75 km
626 Vries Joanne de           Middelburg       Dtr 6.75 km
627 Plasse Willem van den     Yerseke          Htr 6.75 km
628 Regt Bianca de            Dynamica         D20 6.75 km
629 Staal Kees                Aagtekerke       Htr 6.75 km
630 Gasseling Eric            Vlissingen       Htr 6.75 km
631 Gasseling Annick          Vlissingen       Dtr 6.75 km
632 Greeve Vincent de         Delft            Htr 6.75 km
633 Greeve Job de             Delft            Htr 6.75 km
634 Poortvliet Michel         Middelburg lic   H35 6.75 km
635 Nieuwkoop Sven            Goes             Htr 6.75 km
636 Jobse Laurens             Goes             Htr 6.75 km
637 Sinke Machiel             avvn krabbendijk H65 6.75 km
638 Kootstra Theo             Waarde           Htr 6.75 km
639 Pruijsers Martin          Dynamica         H45 6.75 km
640 Christiaanse Leanne       Middelburg       Dtr 6.75 km
641 Dries Stefan van den      Heinkenszand     Htr 6.75 km
642 Boonman de Kraker Eva     Dynamica         D20 6.75 km
643 Schoning Tamara           Dynamica         D20 6.75 km
644 Sar Kees van der          Middelburg       Htr 6.75 km
676 Spruijt Kim               Nw St Joosland   Dtr 6.75 km
677 Rott Eduard               Nw St Joosland   Htr 6.75 km
678 Vossen Remco              Goes             Htr 6.75 km
679 Meijers Bartel            Middelburg       Htr 6.75 km
680 Bosboom Felcke            Delft            Dtr 6.75 km
681 Janson Erik               Dynamica         H35 6.75 km
682 Stolk Ellen               Rotterdam        Dtr 6.75 km
683 Reijnhout Erik            Vlissingen       Htr 6.75 km
684 Nijssen Jasper            Middelburg       Htr 6.75 km
685 Kleinepier Lisette        Middelburg       Dtr 6.75 km
686 Alberda Rosemarie         Middelburg       Dtr 6.75 km
687 Alberda Joop              Middelburg       Htr 6.75 km
688 Lucassen Mieke            Middelburg       Dtr 6.75 km
689 Boer Danny                Middelburg       Htr 6.75 km
690 Grijn Heleen van der      Middelburg       Dtr 6.75 km
691 Louwerse Remi             Dynamica         H20 6.75 km
692 Louwerse Gido             Eindhoven        Htr 6.75 km
693 Stoffels Anna             Rotterdam        Dtr 6.75 km
694 Wagenaar Ellen            Grijpslkerke     Dtr 6.75 km
695 Louwerse Kimberley        Middelburg       Dtr 6.75 km
696 Meeuwse Peter             Krabbendijke     Htr 6.75 km
697 Louwerse Kees             Middelburg       Htr 6.75 km
698 Luitwieler Jaap           Dynamica         H65 6.75 km
699 Pellikaan Paul            Dynamica         H65 6.75 km
    aantal  148
Voorinschrijven: via email
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of
via formulier op site inschrijvenzeeland.nl
uiterlijk woensdag 23 oktober 24.00 uur

Locatie

Naam van locatie:
Singelloop
Straat:
veersesingel
Stad:
middelburg

Omschrijving


Dynamicacrossen weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla