EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Kerstloop
Wanneer:
26.12.2013 
Waar:
Dishoek - Dishoek (Koudekerke)
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving


 Kerstloop 2013
    Kerstloop
001 Stel Michaela van        Yerseke          D 9km
002 Stel Jack van            Yerseke          H 9km
003 Allaart Jan              Middelburg       H 9km
004 Struik Lies              Hellvoetsluis    D 9km
005 Allaart Kathinka         Middelburg       D 9km
006 Lievense Suzanne         Middelburg       D 9km
007 Belzen Dieko van         Middelburg       H 9km
008 Visser John              Vlissingen       H 9km
009 Dingemanse Mariska       Vlissingen       D 9km
011 Versluijs Jochem         Souburg          H 9km
012 Adriaanse Marcel         Middelburg       H 9km
013 Dingemanse Wim           Grijpskerke      H 9km
014 Belzen Adrie van         Westkapelle      H 9km
015 Walhout Monica           Rotterdam        D 9km
016 Kik Bart                 Rotterdam        H 9km
017 Walhout Jaap             Kloetinge        H 9km
018 Kok Evert de             Vlissingen       H 9km
019 Dingemanse Wim           Grijpskerke      H 9km
020 Sparrentak Wim van       St Laurense      H 9km
021 Ridder Laus de           Vlissingen       H 9km
022 Verhage Arjo             Aagtekerke       H 9km
023 Aartsen Arthur van       Middelburg       H 9km
024 Linden Dennis van der    Souburg          H 9km
025 Hekkers Peter            Souburg          H 9km
026 Geschiere Suzanne        St Laurens       D 9km
027 Bruijn Danielle de       Vlissingen       D 9km
028 Regt Bianca de           Middelburg       D 9km
029 Belzen Niek van          Arnemuiden       H 9km
030 Pluijlaar Hans           Koudekerke       H 9km
031 Bostelaar Jan            Westkapelle      H 9km
032 Koster Hans              Vlissingen       H 9km
033 Buys Tjitte van den      Biggekerke       H 9km
034 Zondervan Gerwin         Kapelle          H 9km
035 Bliek Gerben van der     Goes             H 9km
036 Kluijfhout Johnny        Vlissingen       H 9km
037 Ruiter Marleen de        Vlissingen       D 9km
038 Kloet Alex               Amsterdam        H 9km
039 Steketee Maurice         Middelburg       H 9km
040 Caspel Wouter van        Souburg          H 9km
041 BoonmanDeKraker Eva      Middelburg       D 9km
042 Carol Robert             Middelburg       H 9km
043 Leeftink Henk            Souburg          H 9km
044 Lange Justin de          Utrecht          H 9km
045 Nooijer Martin de        Koudekerke       H 9km
046 Vliet Mariette van       Vlissingen       D 9km
047 Vliet Ron van            Vlissingen       H 9km
048 Linden Ben van der       Vlissingen       H 9km
049 Drijdijk Kevin           Driewegen        H 9km
050 Schurink Peter           Vlissingen       H 9km
051 Knippers Theo            Aagtekerke       H 9km
052 Francke Jolanda          Aagtekerke       D 9km
053 Keulen Adriaan van       Middelburg       H 9km
054 Dongen Annemarie van     De Moer          D 9km
055 Groosman Youri           De Moer          H 9km
056 Dekker Cees              Middelburg       H 9km
057 Dekker Han               Breda            H 9km
058 Ridder Marjan de         Arnemuiden       D 9km
059 Belzen Janneke van       Arnemuiden       D 9km
060 Hooijer Jeroem           Baarn            H 9km
061 Farenhorst Monique       Vlissingen       D 9km
062 Hanse Nerea              Koudekerke       D 9km
063 Rijke Leo                Vlissingen       H 9km
064 Lindenbergh Teun         Goes             H 9km
065 Poortvliet Rinus         Souburg          H 9km
066 Botman Kobus             Middelburg       H 9km
067 Heijden Kees van der     Vlissingen       H 9km
068 Exter Chery den          Vlissingen       D 9km
069 Ruelle Edwin de la       Koewacht         H 9km
070 Louwerse Remy                             H 9km
071 Koole Floris Jan         Zoutelande       H 9km
072 Flikweert Rian           Middelburg       D 9km
073 Exter Werner den         Vlissingen       H 9km
074 Leeftink Wouter          Souburg          H 9km
075 Koppejan Martin          Huizen           H 9km
076 Stevels Wim              Middelburg       H 9km
077 Polfliet Andre           Souburg          H 9km
078 Eenennaam Ton van        Vlissingen       H 9km
079 Scheers Eveline          Vlissingen       D 9km
080 Wattel Niek              Middelburg       H 9km
081 Broeke Peter van den     Middelburg       H 9km
082 Broeke Peter van den     Middelburg       H 9km
083 Zuilen Lex van           Vlissingen       H 9km
084 Visser Koen de           Domburg          H 9km
085 Geuquierre John          Middelburg       H 9km
086 Versluijs Cor            Middelburg       H 9km
087 Overweel John            Middelburg       H 9km
088 Sloos Wanda              Utrecht          D 9km
089 Pelster Marcel           Middelburg       H 9km
090 Polderman Carlijn        Middelburg       D 9km
091 Koole Adri               Serooskerke      H 9km
092 Noordijke Peter          Goes             H 9km
093 Minderhoud Jan           Oostkapelle      H 9km
094 Ovaa Piet                Meliskerke       H 9km
095 Meulenbroek Marie B      Houten           D 9km
096 Koene Ingrid             Yerseke          D 9km
097 Besuijen Marius          St Laurens       H 9km
098 Geers Fred               Houten           H 9km
099 Sipma Jan                Meliskerke       H 9km
100 Sinke Natalie            Vlissingen       D 9km
124 Verhaar Olivier          Rotterdam        H 9km
125 Verhaar Lodewijk         Middelburg       H 9km
126 Jobse Jan                Serooskerke      H 9km
127 Oskam Erik               Vlissingen       H 9km
129 Mol Marjolein            Kapelle          D 9km
130 Bruin Nelly de           Vlissingen       D 9km
131 Musters Rob              Oud Gastel       H 9km
132 Vries Juriana de         Nijmegen         D 9km
133 Ridderhof Michel         Middelburg       H 9km
134 Heiningen Serge van      Vlissingen       H 9km
136 Westerweele Henrik       Vlissingen       H 9km
137 Koole Jackie             Koudekerke       H 9km
138 Pleijte Tim              Zoutelande       H 9km
139 Lous Isabel              Vlissingen       D 9km
140 Lous Henk                Vlissingen       H 9km
141 Bommelje Wim             Vlissingen       H 9km
142 Witte Wim                Borssele         H 9km
143 Pagter Rob de            Ritthem          H 9km
144 Pree Marc de             Vlissingen       H 9km
145 Basting Rian             Middelburg       D 9km
146 Hollebrandse Jeroen      Kopenhage        H 9km
147 Hollebrandse Boudewijn   Vlaardingen      H 9km
148 Hollebrandse Richard     Vlissingen       H 9km
149 Perk Annelies van der    Westkapelle      D 9km
150 Toutenhoofd Vincent      Westkapelle      H 9km
151 Bommelje Wim             Vlissingen       H 9km
152 Konings Nicole           Middelburg       D 9km
153 Konings Aswin            Middelburg       H 9km
154 Visser Bart de           Serooskerke      H 9km
155 Jobse Frank              Koudekerke       H 9km
156 Jobse Robbie             Middelburg       H 9km
157 Aaeden Dick              Vlissingen       H 9km
158 Neufeglise Ella          Grijpskerke      D 9km
159 Aarden Rene              Utrecht          H 9km
160 Janse Jos                Middelburg       H 9km
161 Belzen Kees van          Ritthem          H 9km
162 Franse Gerda                              D 9km
163 Franse Rinus                              H 9km
164 Brouwer Sjaak            Vlissingen       H 9km
165 Griend Janet v d         Vlissingen       D 9km
166 Rommers Gerard           Vlissingen       H 9km
167 Fredriks Johan           s-Heerenhoek     H 9km
168 Frederiks Ruud           s-Heerenhoek     H 9km
169 Luteijn Lex              Kapelle B        H 9km
170 Tissink Bram             Kapelle          H 9km
171 Overbeeke Ronald van     Vlissingen       H 9km
172 Alphen Edwin van         Vlissingen       H 9km
173 Visser Frenk-Jan         Middelburg       H 9km
174 Feleus Stefan            Westkapelle      H 9km
175 Peute Christina          Domburg          D 9km
176 Kleven Lenie van         Vlissingen       D 9km
177 Besuijen Wim             Middelburg       H 9km
178 Frederiks Johan          s-Heerenhoek     H 9km
179 Nooijer Anita de         Koudekerke       D 5km
180 Goeree Bas               Middelburg       H 9km
181 Sighem Claudia van       Westkapelle      D 9km
739 Martens John             Goes             H 5km
740 Francke Leoniek          Aagtekerke       D 5km
741 Oskam Rutger             Vlissingen       H 5km
742 Boeije Ko                Grijpskerke      H 5km
743 Nefs Erica               Middelburg       D 5km
744 Hermans Emma             Middelburg       D 5km
745 Konings Sylvan           Middelburg       H 5km
746 Huppertz Ans             Tiburg           D 5km
747 Taminiau Quint           Bern             H 5km
748 Harthoorn Saskia         Bern             D 5km
749 Harthoorn Jasper         Tilburg          H 5km
750 Adriaanse Stefan         Middelburg       H 5km
751 Hamerlinck Emmy          Koudekerke       D 5km
752 Kramer Sigrid            Koudekerke       D 5km
753 Poppe Suzanne            Middelburg       D 5km
754 Keijser Mika             Vlissingen       H 5km
755 Maale peter van der      Koudekerke       H 5km
756 Adriaanse Peter          Nijmegen         H 5km
757 Janson Erik              Middelburg       H 5km
758 Geldof Jasmijn           Middelburg       D 5km
759 Geldof Ruud              Middelburg       H 5km
760 Witte Hanneke            Borssele         D 5km
761 Houwman Chris            Groningen        H 5km
762 Stevels Jeltina          Middelburg       D 5km
763 Kerkhof Rimke            Middelburg       H 5km
764 Baas Patricia            Souburg          D 5km
765 Waal Sam de              Middelburg       H 5km
766 Waal Bas de              Middelburg       H 5km
767 Boeije Ko                Grijpskerke      H 5km
768 Waal Bas de              Vlissingen       H 5km
769 Waal Dennis de           Vlissingen       H 5km
770 Waal Jack de             Vlissingen       H 5km
771 Zegers Carla             Koewacht         D 5km
772 Houtzager Jos            Vlissingen       H 5km
773 Hendriks Egbert          Leiden           H 5km
774 Rijke Niels de           Souburg          H 5km
775 Rijke Romy de            Souburg          D 5km
776 Rijke Thomas de          Souburg          H 5km
777 Rijke Jan de             Souburg          H 5km
778 Willems Marijke          Aagtekerke       D 5km
779 Saija Boy                Middelburg       H 5km
780 Verhage Joke             Vlissingen       D 5km
781 Nefs Erica               Dynamica         D 5km
782 Nefs Erica               Dynamica         D 5km
783 Nefs Emiel               Dynamica         H 5km
784 Lindenbergh Pieter       Goes             H 5km
785 Lindenbergh Pier         Goes             H 5km
786 Lindenbergh Janne        Goes             D 5km
787 Weide Marjolein v d      Goes             D 5km
788 Leeftink Ruben           Souburg          H 5km
789 Koops Thijs              Souburg          H 5km
791 Pinkse Marit             Amersfoort       D 5km
792 Nunen Yfke van           Middelburg       D 5km
793 Merce Cruswin            Middelburg       H 5km
794 Vette Willemien          Heinkenszand     D 5km
795 Maat Corine van der      Wemeldinge       D 5km
796 Walhout Nathalie         Lelystad         D 5km
797 Walhout Rene             Lelystad         H 5km
798 Walhout Tannie           Kloetinge        D 5km
799 Ars Maroeska             Goes             D 5km
800 Arts Bas                 Amsterdam        H 5km
994 Gasseling Corrie van     Vlissingen       D wan
995 Siereveld Els            Arnemuiden       D wan
996 Leerzem Nel van          Koudekerke       D wan
997 Pluijlaar Astrid         Middelburg       D wan
998 Eenennaam Annie van      Vlissingen       D wan
999 Stoel Ko                 Middelburg       H wan
     222 deelnemers














Locatie

Naam van locatie:
Dishoek
Straat:
Kaapduinseweg 19
Postcode:
4371 NP
Stad:
Dishoek (Koudekerke)
Land:
Land: nl

Omschrijving


Dynamicalopen weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla