EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Tankloop
Wanneer:
31.12.2013 
Waar:
Dishoek - Dishoek (Koudekerke)
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 

 

    Tankloop
001 Adriaanse Marcel         Middelburg       H 20km
002 Dingemanse Wim           Grijpskerke      H 20km
004 Luitwieler Jaap          Middelburg       H 20km
005 Noorden Karin van        Vlissingen       D 20km
006 Dingemanse Wim           Grijpskerke      H 20km
007 Geschiere Suzanne        St Laurens       D 20km
008 Buys Tjitte van den      Biggekerke       H 20km
009 Koster Edwin             Vlissingen       H 20km
010 Pellikaan Paul           Middelburg       H 20km
011 Boot Arjan               Kloetinge        H 20km
012 Ridder Laus de           Vlissingen       H 20km
013 Tak Esther               Koudekerke       D 20km
014 Hurks Irma               Prinsenbeek      D 20km
015 Luijk Aart van           Vlissingen       H 20km
016 BoonmanDeKraker Eva      Middelburg       D 20km
017 Carol Robert             Middelburg       H 20km
021 Belzen Niek van          Arnemuiden       H 20km
022 Lucassen Marie-Jose      Prinsenbeek      H 20km
023 Kluijfhout Johnny        Vlissingen       H 10km
024 Belzen Adrie van         Westkapelle      H 20km
025 Keulen Adriaan van       Middelburg       H 20km
026 Sluijs Esther van        Kloetinge        D 20km
027 Rijke Leo                Vlissingen       H 20km
028 Lorier Annemarie         Middelburg       D 20km
029 Dijk Marian van          Middelburg       D 20km
030 Botman Kobus             Middelburg       H 20km
031 Scheers Eveline          Vlissingen       D 20km
032 Vermeulen Ada            Middelburg       D 20km
033 Vogel Patrick            Middelburg       H 20km
034 Nieuwkerk Wim            Dinteloord       H 20km
035 Meeuwse Jos              Arnemuiden       H 20km
036 Sipma Jan                Meliskerke       H 20km
037 Minderhoud Jan           Oostkapelle      H 20km
038 Kole Adri                Serooskerke      H 20km
039 Houmes Hariette          Middelburg       D 20km
040 Bruin Nelly              Vlissingen       D 20km
041 Ridderhof Michel         Middelburg       H 20km
042 Kruitbosch Gert          Goes             H 20km
043 Pleijte Tim              Zoutelande       H 20km
044 Lous Henk                Vlissingen       H 20km
045 Filius Rijk              Vlissingen       H 20km
046 Ritsema JaapJan          Middelburg       H 20km
047 Vliet Hans van           Middelburg       H 20km
048 Frederiks Ruud           s-Heerenhoek     H 20km
049 Ven Leendert vd          Zoutelande       H 20km
050 Feleus Stefan            Westkapelle      H 20km
051 Wiessner Ralph           Vlissingen       H 20km
052 Heilbron Dennis          Biggekerke       H 20km
053 Bree Jaqueline de        Middelburg       D 20km
054 Vinden Gert van der      Biggekerke       H 20km
055 Poel Henk van der        Westkapelle      H 20km
056 Belzen Lieven van        Middelburg       H 20km
057 Dekker Ronny             Meliskerke       H 20km
058 Dekker Ricky             Meliskerke       H 20km
059 Wolf Johan de            Vlissingen       H 20km
060 Visser Kees de           Aagtekerke       H 20km
061 SchlettererSebastien     Middelburg       H 20km
062 Minnaard Hans            Yerseke          H 20km
063 Wallenburg Jeroen        Domburg          H 20km
064 Rispens Hessel           Vlissingen       H 20km
065 Moes Piet                Koudekerke       H 20km
066 Louws Jan                Middelburg       H 20km
067 Pouwelse Riet            Vrouwenpolder    D 20km
068 Goeree Bas               Middelburg       H 20km
069 Munnik Leon de           Nieuwerkerk      H 20km
070 Kraan Pim                Vlissingen       H 20km
071 Duvekot Harold           Middelburg       H 20km
072 Noordijke Peter          Goes             H 20km
073 Traas Rene               Kapelle          H 20km
074 Hoornaert Filip          Eeklo B          H 20km
075 Marinissen Martin        Middelburg       H 20km
076 Baan leo de              Vlissingen       H 20km
077 Hage Jeroen              Middelburg       H 20km
078 Spaans Gerrit            Goes             H 20km
079 Schaik Erwin van         Middelburg       H 20km
080 Besuijen Wim             Middelburg       H 20km
081 Broekert Jaco de         Goes             H 20km
082 Geldof Ruud              Middelburg       H 20km
083 Lange Marcel de          Middelburg       H 20km
084 Pouwelse Kees            Westkapelle      H 20km
085 Gijzel Hans              s-HArendskerke   H 20km
086 Delden Marcel van        Middelburg       H 20km
087 Flipse Wim               Terneuzen        H 20km
088 Hoogesteger Olof         Vlissingen       H 20km
089 Nieuwdorp Franklin       Middelburg       H 20km
090 Schoonwater Frank        Vlissingen       H 20km
091 Bruijn Ed v d            Oostkapelle      H 20km
092 Francke Martin           Middelburg       H 20km
093 Sparrentak Wim van       St Laurense      H 20km
094 Hollander Cindy den      Souburg          D 20km
095 Evers Michael            Middelburg       H 20km
726 Verbunt Fons             Middelburg       H 10km
727 Labeur Michel            Middelburg       H 10km
728 Alphen Edwin van         Vlissingen       H 10km
729 Meijlof Mandy            Vlissingen       D 10km
730 Hekkers Peter            Souburg          H 10km
731 Broos Frits              Middelburg       H 10km
732 Ridder Kees de           Meliskerke       H 10km
733 Dijke Kim                Souburg          D 10km
734 Lindenberg Martijn       Veere            H 10km
735 Pleijte Leo              Middelburg       H 10km
736 Ovaa Rudy                Middelburg       H 10km
737 Steketee Inge            Souburg          D 10km
738 Roelse Lisette           Koudekerke       D 10km
739 Verbeek Christel         Vlissingen       D 10km
740 Comenencia Ella          Vlissingen       D 10km
741 Leeftink Wouter          Souburg          H 10km
742 Bosga Sylvia             Vlissingen       D 10km
743 Tavenier Jan             Wolphaartsdijk   H 10km
744 Basting Rian             Middelburg       D 10km
745 Kreeke Carolien v d      Serooskerke      D 10km
746 Schurink Peter           Vlissingen       H 10km
747 Goorsenberg Tessa        Middelburg       D 10km
748 Wisse Wilco              Grijpskerke      H 10km
749 Eibergen Hennie van      Vlissingen       D 10km
750 Sighem Claudia van       Westkapelle      D 10km
751 Eversdijk Wilma          Kapelle          D 10km
752 Huiszoon Willem          Middelburg       H 10km
753 Brasser Bram             Vlissingen       H 10km
754 Belzen Dieko van         Middelburg       H 10km
755 Leeftink Henk            Souburg          H 10km
756 Koppejan Lizo            Arnemuiden       H 10km
757 Gruiter Karel v d        Arnemuiden       H 10km
758 Janssen Xander           Vlissingen       H 10km
759 Traas Kees               Kapelle          H 10km
760 Israel Anita             Vlissingen       D 10km
761 Reurink Sonja            Vlissingen       D 10km
762 Verschuure Annemarie     Kruiningen       D 10km
763 Keulen Hanco van         Ritthem          H 10km
764 Nooijer Fenke de         Vlissingen       D 10km
766 Dekker Corne             Meliskerke       H 10km
767 Dekker Ad den            Kapelle          H 10km
768 Kraker Erik de           Souburg          H 10km
770 Verhage Arjo             Aagtekerke       H 10km
771 Verhage Regina           Aagtekerke       D 10km
772 Vlieger Johan de         Vlissingen       H 10km
773 Theune Wendy             Vlissingen       D 10km
774 Huiszoon Mireille        Arnemuiden       D 10km
775 Huiszoon JanWillem       Arnemuiden       H 10km
776 Meulmeester Maryan       Arnemuiden       D 10km
777 Meulmeester Nathalie     Arnemuiden       D 10km
778 Aspert Jack van          Middelburg       H 10km
779 Valk Oliver v d          Weilerswist      H 20km
780 Maale Peter v d          Koudekerke       H 10km
781 Welle Hans van der       Middelburg       H 10km
782 Gasseling Eric           Vlissingen       H 10km
783 Wilken Martin            Vlissingen       H 10km
784 Ketterij Monique vd      Vlissingen       D 10km
785 Lensen Dignus            Souburg          H 10km
786 Blokpoel Henrike         Vlissingen       D 10km
787 Leijnse Cees             Middelburg       H 10km
788 Wolf Vivian              Koudekerke       D 10km
789 Dingemanse Jurgen        Biggekerke       H 10km
790 Lindenberg Jan           Middelburg       H 10km
791 Noordhuis Melany         Vlissingen       D 10km
792 Janse Annelies           Westkapelle      D 10km
793 Koster Natasja           Middelburg       D 10km
794 Janse Micha              Zoutelande       H 20km
795 Schoe Adriaen            Middelburg       H 10km
796 Baas Mariska             Arnemuiden       D 10km
797 Meulmeester Paula        Arnemuiden       D 10km
798 Francke Geert            Vlissingen       H 10km
799 Boekema Bob              Veere            H 10km
800 Steenbakker Chris        s-Heerenhoek     H 10km
801 Traas Marcel             s-Heerenhoek     H 10km
802 Nijssen Janneke          Souburg          D 10km
803 Lensen Dignus            Souburg          H 10km
804 Saaman Marloes           Zoutelande       D 10km
805 Vaardegem Jan van        Westkapelle      H 10km
806 Weimer Maud              Dusseldorf       D 10km
807 Oelschlager Michael      Dusseldorf       H 10km
808 Kastelein Maartje        Vlissingen       D 10km
809 Poortvliet Rinus         Souburg          H 10km
810 Besuijen Marcel          Middelburg       H 10km
811 Quist Johan              Middelburg       H 10km
812 Alphen Edwin van         Vlissingen       H 10km
813 Nunen John van           Middelburg       H 10km
814 Griend Janet van de      Vlissingen       D 10km
815 Broeke Peter van den     Middelburg       H 10km
816 Rommers Gerard           Vlissingen       H 10km
817 Visser Bart de           Serooskerke      H 10km
818 Hermans Emma             Middelburg       D 10km
819 Berge Cor v d            Goes             H 10km
820 Pagter Rob de            Ritthem          H 10km
821 Jobse Jan                Serooskerke      H 10km
822 Gueqierre John           Middelburg       H 10km
823 Overweel John            Middelburg       H 10km
824 Nooijer Martin de        Koudekerke       H 10km
825 Antheunisse Lisette      Dinteloord       D 10km
826 Polfliet Andre           Souburg          H 10km
827 Zuilen Lex van           Vlissingen       H 10km
828 Heijden Kees van der     Vlissingen       H 10km
830 Linden Ben van der       Vlissingen       H 10km
831 SandkuhlerDorothee       Dortmund         D 10km
832 Steketee Maurice         Middelburg       H 10km
833 Ruiter Marleen de        Vlissingen       D 10km
834 Koster Hans              Vlissingen       H 10km
835 Pluijlaar Hans           Koudekerke       H 10km
836 Regt Bianca de           Middelburg       D 10km
837 Delcroix Frans           Achtmaal         H 10km
838 Delcroix Tom             Achtmaal         H 10km
839 Kok Evert de             Vlissingen       H 10km
840 Pagter Kevin de          Westkapelle      H 10km
841 Lockefeer Cor            Middelburg       H 10km
842 Lockefeer Aloys          Middelburg       H 10km
843 Vennik Chris             Dishoek          H 10km
844 Greydanus Marijke        Dishoek          D 10km
845 Greydanus Hidde          Dishoek          H 10km
846 Guequierre Ben           Souburg          H 10km
847 Sinke Natalie            Vlissingen       D 10km
848 Stel Michaela van        Yerseke          D 10km
849 Stel Jack van            Yerseke          H 10km
963 Davidse Rens             Middelburg       H 05km
964 Davidse Lisa             Middelburg       D 05km
965 Davidse Robin            Middelburg       H 05km
967 Openneer Mirna           s-HAbtskerke     D 05km
968 Minderhoud Luc           St Oedenrode     H 05km
969 Comenencia Saatia        Vlissingen       D 05km
970 Dodmond Ilona            Arnemuiden       D 05km
971 Harinck Sergio           Souburg          H 05km
972 Koster Huub              Arnemuiden       H 05km
973 Verstraate Wouter        Westkapelle      H 05km
974 Zweeden Rosalie van      Middelburg       D 05km
975 Visser Marja de          Domburg          D 05km
977 Boer Judit den           Middelburg       D 05km
978 Nefs Erica               Middelburg       D 05km
979 Nefs Emiel               Middelburg       H 05km
980 Nefs Isabel              Middelburg       D 05km
981 Landman Sharon           B Haamstede      D 05km
982 Capello Evelien          s=Heerenhook     D 05km
983 Vogel Inge               Arnemuiden       D 05km
984 Waarde Trufy van         Arnemuiden       D 05km
985 Tiethof Cas              Vlissingen       H 05km
986 Gasseling Annick         Vlissingen       D 05km
987 Hokke Esther             Vlissingen       D 05km
988 Verbunt Fons             Middelburg       H 05km
989 Verheugen Henny          Arnehem          H 05km
990 Verheugen Milan          Arnhem           H 05km
991 Bazen Frits              Arnemuiden       H 05km
992 Bazen Sylvia             Arnemuiden       D 05km
993 Keulen Nel van           Vlissingen       D 05km
994 Konraad Jopie            Middelburg       D 05km
995 Altena Els               Vlissingen       D 05km
996 Nelis Marieke            Wolphaartsdijk   D 05km
997 Greydanus Auke           Dishoek          H 05km
998 Greydanus Myrthe         Dishoek          D 05km
999 Minderhoud Karin         Middelburg       D 05km
    5 km  13 mannen 22 vrouwen
   10 km  77 mannen 43 vrouwen
   20 km  77 mannen 15 vrouwen
    aantal 247
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Locatie

Naam van locatie:
Dishoek
Straat:
Kaapduinseweg 19
Postcode:
4371 NP
Stad:
Dishoek (Koudekerke)
Land:
Land: nl

Omschrijving


Dynamicalopen weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla