EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Oranjemuidenloop
Wanneer:
25.04.2014 
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 

 

Oranjemuidenloop

(Geen wandelen of Nordic Walking!) VRIJDAG 25 APRIL 2014

 

 

Afstanden:

2,3 kilometer, voor de kinderen van 6 t/m 12 jaar (geboren 2002 2008)

4,6 kilometer, voor 13 jaar en ouder en volwassenen

9,2 kilometer, voor 13 jaar en ouder en volwassenen

Start: Zuidwal,

Start 6 t/m 12 jaar:

19:15 uur

hoek Marktstraat

 

 

Finish: Havenplein

Start 13 jaar en ouder:

19:30 uur

 

INSCHRIJVEN

Graag vooraf inschrijven via e-mail: www.inschrijvenzeeland.nl

 

 

o.v.v. ORANJEMUIDENLOOP”. (ook in “onderwerp e-mail a.u.b.)

Vermelden: voornaam, achternaam, geslacht, geboortedatum, woonplaats, afstand.

De voor-inschrijving is gesloten op 23 april 24:00 uur.

 

 

De deelnamekosten zijn:

6 t/m 12 jaar:         gratis*

13 jaar en ouder  3,00

Na-inschrijving:     5,00

De deelnamekosten kunnen bij afname van het startnummer betaald worden.

Svp gepast geld meenemen!

Na-inschrijven / betalen en ophalen startnummer tussen 18:30 uur-19:15 uur bij:

 

 

De Historische scheepswerf Meerman”

aan het Havenplein ( TomTom- Zuidwal 63)

 

* Ook kinderen van 6 t/m 12 jaar moeten een startnummer ophalen.

Parkeren: parkeerterrein Clasinastraat, Burgemeester Hackstraat of Markt

Info via:

 

www.oranjemuiden.nl of  www.dynamica-sport.nl

 




   

   

 

    Oranjemuidenloop
150 Keulen Adriaan van   Middelburg       H  9,2 km
151 Vlieger Johan de     Vlissingen       H  9,2 km
152 Ridder Wilma de      Arnemuiden       D  9,2 km
153 Schuit Gre           Arnemuiden       D  9,2 km
154 Visser Martijn de    Arnemuiden       H  9,2 km
155 Gruiter Ramon van de Goes             H  9,2 km
156 Nieuwdorp Franklin   Middelburg       H  9,2 km
157 Sinke Rene           Arnemuiden       H  9,2 km
158 Troije Henk de       Arnemuiden       H  9,2 km
159 Meulmeester Manfred  Vlissingen       H  9,2 km
160 Belzen Niek van      Arnemuiden       H  9,2 km
161 Kelder Linda         kv Top           D  9,2 km
162 Huiszoon Mireile     Arnemuiden       D  9,2 km
163 Linden Bonny van der Arnemuiden       D  9,2 km
164 Ringelberg Ellen     kv TOP           D  9,2 km
165 Schot Simone         kv TOP           D  9,2 km
166 Verhage Arjo         Aagtekerke       H  9,2 km
167 Verhage Regina       Aagtekerke       D  9,2 km
168 Guequierre John      Middelburg       H  9,2 km
169 Slabbekoorn John     Kapelle          H  9,2 km
170 Vaardegem Jan van    Westkapelle      H  9,2 km
171 Nooijer Jenny de     Middelburg       D  9,2 km
172 Rijke Leo de         Vlissingen       H  9,2 km
173 Stijns Arthur        Oudelande        H  9,2 km
174 Pagter Kevin de      Westkapelle      H  9,2 km
175 Belzen kees van      Ritthem          H  9,2 km
176 Joosse Henk-Jan      Arnemuiden       H  9,2 km
177 Gideonse Carola      Veere            D  9,2 km
178 Capello Evelien      s-Heerenhoek     D  9,2 km
179 Dijk Marian van      Middelburg       D  9,2 km
180 Kok Erik             Arnemuiden       H  9,2 km
181 Belzen Adrie van     Westkapelle      H  9,2 km
182 Beekman Margriet     Zwolle           D  9,2 km
183 Gruiter Geraldine vd Arnemuiden       D  9,2 km
184 Engel Esmae van den  Arnemuiden       D  9,2 km
185 Visser Bart de       Serooskerke      H  9,2 km
186 Marchand Isabelle    Heinkenszand     D  9,2 km
187 Delzenne Mart-Jan    Krabbendijke     H  9,2 km
188 Nevel Ignac van      Oostkamp         H  9,2 km
189 Staal Kees           Aagtekerke       H  9,2 km
190 Goud Niels           Yerseke          H  9,2 km
191 Marijs Jozias        Arnemuiden       H  9,2 km
192 Koppejan Lizo        Arnemuiden       D  9,2 km
193 Vos Leanne de        Arnemuiden       D  9,2 km
194 Meulmeester Paula    Arnemuiden       D  9,2 km
195 Boogaard Wilco       Middelburg       H  9,2 km
196 Kloet Mirjam         kv TOP           D  9,2 km
197 Nijholt Diana        Arnemuiden       D  9,2 km
198 Kolijn Jolanda       Souburg          D  9,2 km
199 Oreel Jorina         Arnemuiden       D  9,2 km
200 Kaljouw David        Koudekerke       H  9,2 km
201 Nooijer Bas de       Koudekerke       H  9,2 km
202 Dekker Ad den        Kapelle          H  9,2 km
203 Nooijer Martin de    Koudekerke       H  9,2 km
204 VerbraekenJacqueline Arnemuiden       D  9,2 km
205 Verbraeken Tjitske   Arnemuiden       D  9,2 km
206 Notschaele Tjitske   Arnemuiden       D  9,2 km
207 Blanker Davey        Middelburg       H  9,2 km
208 Horssen Jan van      Middelburg       H  9,2 km
209 Landman Sharon       B Haamstede      D  9,2 km
210 Filius Rijk          Vlissingen       H  9,2 km
211 Berge Katinka v d    Serooskerke      D  9,2 km
212 Schroevers Anja      Arnemuiden       D  9,2 km
213 Priem Arthur         Koudekerke       H  9,2 km
214 Huiszoon Jan-Willem  Arnemuiden       H  9,2 km
215 Belzen Tanita van    Kamperland       D  9,2 km
216 Verhulst Petra       Westkapelle      D  9,2 km
217 Dellebeke Ron        Souburg          H  9,2 km
218 Dijkstra Seth        Middelburg       H  9,2 km
219 Verburg Wim          Goes             H  9,2 km
220 Manten Willem Jan    s-Gravenpolder   H  9,2 km
221 Ridder Cor de        Arnemuiden       H  9,2 km
222 Poortvliet JanWillem Arnemuiden       H  9,2 km
223 Simonse Berry        Goes             H  9,2 km
224 Leeuw Danny de       Wolphaartsdijk   H  9,2 km
225 Marteijn Klaas       Arnemuiden       H  9,2 km
226 Gruiter Els van de   Arnemuiden       D  9,2 km
227 Belzen Benny van     Souburg          H  9,2 km
228 Alphen Edwin van     Vlissingen       H  9,2 km
229 Rijke Ronald de      Middelburg       H  9,2 km
230 Louws Kees           Middelburg       H  9,2 km
231 Lous Henk            Vlissingen       H  9,2 km
232 Geschiere Suzanne    St Laurens       D  9,2 km
233 Geschiere Reinco     Serooskerke      H  9,2 km
234 Nieuwenhuize John    Goes             H  9,2 km
235 Marijs Nathalie      Arnemuiden       D  9,2 km
236 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     H  9,2 km
237 Goud Pieter          Oostdijk         H  9,2 km
238 Harinck Angelique    Souburg          D  9,2 km
239 Broeke Katinka v d   Middelburg       D  9,2 km
240 Smits Jack           Souburg          H  9,2 km
241 Anders Harry         Arnemuiden       H  9,2 km
242 Sonke Robert         Middelburg       H  9,2 km
243 Poortvliet Marieke   Arnemuiden       D  9,2 km
244 Janse Adrie          Arnemuiden       H  9,2 km
245 Spaans Gerrit        Goes             H  9,2 km
246 Rommers Gerard       Vlissingen       H  9,2 km
247 Koole Adri           Serooskerke      H  9,2 km
248 Wondergem Jaap       Middelburg       H  9,2 km
249 Peute Christina      Domburg          D  9,2 km

355 Stel Silvana v d     Souburg          M  2,4 km
356 Leerdam Ramona       Arnemuiden       M  2,4 km
357 Misseyer Ricardo     Arnemuiden       J  2,4 km
358 Marijs Esmee         Arnemuiden       M  2,4 km
359 Marijs Anouk         Arnemuiden       M  2,4 km
360 Harinck Marvin       Arnemuiden       J  2,4 km
361 Maljers Floris       Arnemuiden       J  2,4 km
362 Belzen Marijn van    Arnemuiden       J  2,4 km
363 Boogaard Nienke v d  Arnemuiden       M  2,4 km
364 Kas Eline            Arnemuiden       M  2,4 km
365 Schroevers Carsten   Arnemuiden       J  2,4 km
366 Steenblok Koen       Heinkenszand     J  2,4 km
367 Hage Mariella        Arnemuiden       M  2,4 km
368 Joosse Nieck         Arnemuiden       J  2,4 km
369 Kraker Pascalle de   Arnemuiden       M  2,4 km
370 Kraker Yasmine de    Arnemuiden       M  2,4 km
371 Hecke Huib van       Arnemuiden       J  2,4 km
372 Poortvliet Joan      Arnemuiden       J  2,4 km
373 Meulmeester Pieter   Arnemuiden       J  2,4 km
374 Xavier Alysia        Tuindorp         M  2,4 km
375 Belzen Romi van      Arnemuiden       M  2,4 km
376 Belzen Bjorn van     Arnemuiden       J  2,4 km
377 Kok Timon            Arnemuiden       J  2,4 km
378 Schroevers Diamo     Arnemuiden       J  2,4 km
379 Janse Eva            Arnemuiden       M  2,4 km
380 Groot Nick de        Arnemuiden       J  2,4 km
381 Cornelisse Bas       Arnemuiden       J  2,4 km
382 Cornelissen Stijn    Arnemuiden       J  2,4 km
383 Groot Anne de        Arnemuiden       M  2,4 km
384 Meulmeester Angeline Arnemuiden       M  2,4 km
385 Belzen Jennifer van  Arnemuiden       M  2,4 km
386 Belzen Joey van      Arnemuiden       J  2,4 km
387 Koppejan Jelmer      Arnemuiden       J  2,4 km
388 Marteijn Hanna       Arnemuiden       M  2,4 km
389 Marteijn Sara        Arnemuiden       M  2,4 km
390 Marteijn Gijs        Arnemuiden       J  2,4 km
391 Belzen Damian van    Arnemuiden       J  2,4 km
392 Klooster Jordy v d   Arnemuiden       J  2,4 km
393 Beekman Jesse        Zwolle           M  2,4 km
394 Beekman Thomas       Zwolle           J  2,4 km
396 Dingemanse Joeri     Arnemuiden       J  2,4 km
397 Dingemanse Jesse     Arnemuiden       J  2,4 km
398 Roos Jordy           Arnemuiden       J  2,4 km
399 Belzen Mike van      Arnemuiden       J  2,4 km

844 Poortvliet Joan      Arnemuiden       H  4,6 km
845 Dingemanse Julian    Arnemuiden       H  4,6 km
846 Tordoff Robin        Arnemuiden       H  4,6 km
847 Schroevers Leon      Arnemuiden       H  4,6 km
848 Wondergem Monica     Arnemuiden       D  4,6 km
849 Moerland Wim         Arnemuiden       H  4,6 km
850 Pouwer Niels         Arnemuiden       H  4,6 km
851 Caljouw Wesley       Arnemuiden       H  4,6 km
852 Kamstra Micha        Arnemuiden       H  4,6 km
853 Zorg Ciska           kv TOP           D  4,6 km
854 Beekman Jan          Arnemuiden       H  4,6 km
855 Broeke Manfred v d   Middelburg       H  4,6 km
856 Maas Natalie van der Vlissingen       D  4,6 km
857 Dalen Clazina van    Arnemuiden       D  4,6 km
858 Ridder Ria de        Arnemuiden       D  4,6 km
859 Schroevers Nathalie  kv TOP           D  4,6 km
860 Schroevers Jacco     Arnemuiden       H  4,6 km
861 Moerland Renate      Arnemuiden       D  4,6 km
863 Sinke Melissa        kv TOP           D  4,6 km
864 Oreel Sylvana        kv Top           D  4,6 km
865 Oreel Jacintha       kv Top           D  4,6 km
866 Kraker Paulette de   Arnemuiden       D  4,6 km
867 Belzen Ben van       Arnemuiden       H  4,6 km
868 Nieuwdorp Trudy      Arnemuiden       D  4,6 km
869 Poortvlet Johanna    kv TOP           D  4,6 km
870 Ridder Rens de       Arnemuiden       H  4,6 km
871 Bokelaar Arjan       Arnemuiden       H  4,6 km
872 Meerman Heleen       Arnemuiden       D  4,6 km
873 Hollander Esther den Arnemuiden       D  4,6 km
874 Boer Judith den      Middelburg       D  4,6 km
875 Waarde Trudy van     kv TOP           D  4,6 km
876 Schroevers Lia       Arnemuiden       D  4,6 km
877 Nooijer Anita de     Koudekerke       D  4,6 km
878 Sluis Lisette van    Nw St Joosland   D  4,6 km
879 Belzen Thea van      Arnemuiden       D  4,6 km
880 Gruiter Jacco v d    Arnemuiden       H  4,6 km
881 Oorschot Hester van  Nijmegen         D  4,6 km
882 Oorschot Fransje van Roosendaal       D  4,6 km
883 Moerland Larissa     Arnemuiden       D  4,6 km
884 Kerbert Han          Vlissingen       H  4,6 km
885 Nijnatten Laura van  Koudekerke       D  4,6 km
886 Maas Stefan          Arnemuiden       H  4,6 km
887 Vogel Inge           Arnemuiden       D  4,6 km
888 Maaskant Jeanette    Arnemuiden       D  4,6 km
889 Vogel Anneke         Woudenberg       D  4,6 km
890 Weele Ralph van der  Kruiningen       H  4,6 km
891 Ventevogel Gera      Arnemuiden       D  4,6 km
892 Belzen Tannie van    Arnemuiden       D  4,6 km
893 Marijs Trudy         Arnemuiden       D  4,6 km
894 Slabbekoorn Nathalie Kapelle          D  4,6 km
895 Kraker Willy de      kv TOP           D  4,6 km
896 Marteijn Evelien     Arnemuiden       D  4,6 km
897 Minderhoud Linda     Middelburg       D  4,6 km
898 Vries Jorick de      Kloetinge        H  4,6 km
899 Belzen Samantha van  kv TOP           D  4,6 km
962 Belzen Mika van      Souburg          H  4,6 km
     200 deelnemers
 
Joomla templates by a4joomla