EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
ZLM-DON Stadsloop
Wanneer:
06.06.2014 
Waar:
ZLM-DON loop - Middelburg
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 Voor de ZLM DON Stadsloop Middelburg van vrijdag 6 juni
 
 
Binnenkort klinkt het startschot dus nog even de puntjes op de i!
Sommige zaken zijn wellicht overbodig, maar het is dan maar zo.
 
 
Programma
19.30 uur : gezinstrimloop 2 km  alle leeftijden
 
20.00 uur : juniorenloop over 1 ronde,  leeftijd 13-14 jaar. 
 
20.00 uur : teamloop en individuele  loop, minimale leeftijd  15 jaar. 
 
De teamloop is voor teams van 4 personen. Er wordt een apart dames en 
heren team klassement opgemaakt. In het team klassement tellen alle personen. 
Er is ook de mogelijkheid om individueel in te schrijven. Voor alle lopers aan de 
wedstrijd wordt een individueel klassement opgemaakt met electronische 
tijdwaarneming.
 
Allereerst even aandacht voor het dragen van het startnummer tijdens de ZLM-DON Stadsloop
Het nummer dient gedragen/opgespeld te worden als in onderstaand voorbeeld:
 
 
 
Tenslotte de uitslagenlink. De uitslagen zijn live en direct te bekijken.
 
 
 
     ZLM/Don familieloop 2km
0201 Haar Dana            Middelburg       D  2 km
0202 Haar Kim             Middelburg       D  2 km
0203 Bosch Kevin van de                    H  2 km
0204 Bosch Suzsanne v d                    D  2 km
0205 Bosch Nico van den                    H  2 km
0206 Bosch Laura van den                   D  2 km
0207 Bosch Matthijs v d                    H  2 km
0208 Bosch Carolien v d                    D  2 km
0209 Mourik Alexander van                  H  2 km
0210 Mourik Reinier van                    H  2 km
0211 Jobse Ivan                            H  2 km
0212 Jobse Christian                       H  2 km
0213 Lange Eveline de     Middelburg       D  2 km
0214 Lange Lieven de      Middelburg       H  2 km
0215 Versluis Henk                         H  2 km
0216 Versluijs Thimar                      H  2 km
0217 Fusy-Kindt Daphne                     D  2 km
0218 Kindt Herbert                         H  2 km
0219 Kindt Valentijn                       H  2 km
0220 Kindt Siem                            H  2 km
0221 Rijke Rowin de       Middelburg       H  2 km
0222 Rijke Ronald de      Middelburg       H  2 km
0223 Lorier Lisanne       Vlissingen       D  2 km
0224 Lorier Johan         Vlissingen       H  2 km
     24 deelnemers
 
ZLM-DON risicobeheer stadsloop 001 Sande Joris van der 01man Cinema Middelburg 3 H 7.5 km 002 Blaas Simon 01man Cinema Middelburg 4 H35 7.5 km 003 Leijnse Cees 01man Cinema Middelburg 7 H65 7.5 km 004 Bergen Ben van 01man Cinema Middelburg 7 H65 7.5 km 005 Nooijer Jenny de 02man Team Run De Wissel 10 V45 7.5 km 006 Hermans Emma 02man Team Run de Wissel 8 V 7.5 km 007 Koppejan Lizo 02man Team Run De Wissel 4 H35 7.5 km 008 Siereveld Jarco 02man Team Run De Wissel 3 H 7.5 km 009 Kok Martijn de 03man Brasserie BLVD 3 H 7.5 km 010 Hoosemans Ruud 03man Brasserie BLVD 3 H 7.5 km 011 Broeke Tim van den 03man Brasserie BLVD 3 H 7.5 km 012 Wiessner Ralph 03man Brasserie BLVD 4 H35 7.5 km 013 Engels Anjolie 04vrouw Trendhome 9 V35 7.5 km 014 Kok Marianne de 04vrouw Trendhome 9 V35 7.5 km 015 Verschuure Monique 04vrouw Trendhome 8 V 7.5 km 016 Houmes Harriette 04vrouw Trendhome 10 V45 7.5 km 017 Poortvliet Mieke 05vrouw Trendhome 2 10 V45 7.5 km 018 Bree Jaqeuline de 05vrouw Trendhome 2 10 V45 7.5 km 019 Lievense Corina 05vrouw Trendhome 2 9 V35 7.5 km 020 Rijken Annechien 05vrouw Trendhome 2 9 V35 7.5 km 021 Walhout Adriaan 06man Trendhome 3 3 H 7.5 km 022 Wondergem Lous 06man Trendhome 3 3 H 7.5 km 023 Boogaard Wilco 06man Trendhome 3 4 H35 7.5 km 024 Visser Eric de 06man Trendhome 3 3 H 7.5 km 025 Geuze Kees 07man Trendhome 4 3 H 7.5 km 026 Jongeneel Rob 07man Trendhome 4 5 H45 7.5 km 027 Maranis Erik 07man Trendhome 4 4 H35 7.5 km 028 Poortvliet Sico 07man Trendhome 4 5 H45 7.5 km 029 Verhage Arenda 08man Jeugdzorg 9 V35 7.5 km 030 Kersten Peter 08man Jeugdzorg 3 H 7.5 km 031 Hofmeester Mascha 08man Jeugdzorg 8 V 7.5 km 032 Boxtel Frank van 08man Jeugdzorg 6 H55 7.5 km 033 Tempelaar Ineke 09vrouw Dynamicagirls 10 V45 7.5 km 034 Vries Jannie de 09vrouw Dynamicagirls 10 V45 7.5 km 035 Konings Nicole 09vrouw Dynamicagirls 10 V45 7.5 km 036 Steen Nel van der 09vrouw Dynamicagirls 10 V45 7.5 km 037 Meulmeester Kristian 11man Delotte Middelburg 8 V 7.5 km 038 Ketterij Leon van de 11man Delotte Middelburg 3 H 7.5 km 039 Boer Judith de 11man Delotte Middelburg 8 V 7.5 km 040 Roelse Jan-Willem 11man Delotte Middelburg 3 H 7.5 km 041 Sinke Marika 12vrouw Adriaanse vd Weel 8 V 7.5 km 042 Weug Lianne 12vrouw Adriaanse vd Weel 9 V35 7.5 km 043 Danschutter Hanneke 12vrouw Adriaanse vd Weel 8 V 7.5 km 044 Biesgraaf Marlies 12vrouw Adriaansen vd Weel 8 V 7.5 km 045 Everdinge Nicolaas v 13man Adriaanse v d Weel 4 H35 7.5 km 046 Jacobse Jan 13man Adriaanse v d Weel 4 H35 7.5 km 047 Wennekers Vincent 13man Adriaanse v d Weel 3 H 7.5 km 048 Stroo Ronald 13man Adriaanse v d Weel 5 H45 7.5 km 049 Geschiere Suzanne 14vrouw Villa Hondegem 10 V45 7.5 km 050 Wisse Carolien 14vrouw Villa Hondegem 10 V45 7.5 km 051 Langerak Kim 14vrouw Villa Hondegem 8 V 7.5 km 052 Derk Winny 14vrouw Villa Hondegem 9 V35 7.5 km 053 Bommelje Ben 15man Villa Hondegem 5 H45 7.5 km 054 Dingemanse Wim 15man Villa Hondegem 5 H45 7.5 km 055 Langerak John 15man Villa Hondegem 5 H45 7.5 km 056 Langerak Ingeborg 15man Villa Hondegem 9 V35 7.5 km 057 Kleven Mariette van 16man Scalda 10 V45 7.5 km 058 Bilderbeek Sandra 16man Scalda 9 V35 7.5 km 059 Sommeijer Marcel 16man Scalda 4 H35 7.5 km 060 Bertijn Coen 16man Scalda 5 H45 7.5 km 061 Slabbekoorn John 17man EPZ 5 H45 7.5 km 062 Goeree Bas 17man EPZ 4 H35 7.5 km 063 Male Gerard van der 17man EPZ 5 H45 7.5 km 064 Coppoolse Maarten 17man EPZ 6 H55 7.5 km 065 Verschuure Dennis 18man CB de Sportvisser 3 H 7.5 km 066 Meeuwse Peter 18man CB de Sportvisser 3 H 7.5 km 067 Blieck Gerben v d 18man CB de Sportvisser 3 H 7.5 km 068 Leeuw Danny de 18man CB de Sportvisser 3 H 7.5 km 069 Plas Martin v d 19man Scalda 6 H55 7.5 km 070 Liefbroer Joost 19man Scalda 3 H 7.5 km 071 Leenderse Marius 19man Scalda 6 H55 7.5 km 072 Schaap Rob 19man Scalda 3 H 7.5 km 073 Marteijn Anne-Gera 20vrouw CBS De Kamperschou 9 V35 7.5 km 074 Landman Sharon 20vrouw CBS De Kamperschou 8 V 7.5 km 075 Capello Evelien 20vrouw CBS De Kamperschou 8 V 7.5 km 076 Augustijn Romy 20vrouw CBS De Kamperschou 8 V 7.5 km 077 Ton Leonie 21vrouw Zorgstroom Hospice 9 V35 7.5 km 078 Monsters Carla 21vrouw Zorgstroom Hospice 9 V35 7.5 km 079 Haasnoot Heleen 21vrouw Zorgstroom Hospice 9 V35 7.5 km 080 Uitterhoeve Tamara 21vrouw Zorgstroom Hospice 8 V 7.5 km 081 Blaas Annelies 22man Delta Netwerk 10 V45 7.5 km 082 Veenhoven Marc 22man Delta Netwerk 5 H45 7.5 km 083 Jobse Chris 22man Delta Netwerk 4 H35 7.5 km 084 Put Jos 22man Delta Netwerk 5 H45 7.5 km 085 J 23man CZAV Agrimarkt 1 3 H 7.5 km 086 Hereijgers Ruud 23man CZAV Agrimarkt 1 3 H 7.5 km 087 Broekert Peter 23man CZAV Agrimarkt 1 5 H45 7.5 km 088 Klompe Johan 23man CZAV Agrimarkt 1 5 H45 7.5 km 089 Kodde Johan 24man CZAV Agrimarkt 2 5 H45 7.5 km 090 Nijsse Desiree 24man CZAV Agrimarkt 2 9 V35 7.5 km 091 Sonke Rachelle 24man CZAV Agrimarkt 2 9 V35 7.5 km 092 Francke Anja 24man CZAV Agrimarkt 2 8 V 7.5 km 093 Berg Ronald van den 25man Loopgroep ZO 5 H45 7.5 km 094 Rommers Marc 25man Loopgroep ZO 5 H45 7.5 km 095 Hamelink Marjo 25man Loopgroep ZO 9 V35 7.5 km 096 Paulusse Nick 25man Loopgroep ZO 4 H35 7.5 km 097 Besuijen Marius 26man ZLM 1 5 H45 7.5 km 098 Flipse Emiel 26man ZLM 1 3 H 7.5 km 099 Blankensteijn Tjeerd 26man ZLM 1 3 H 7.5 km 100 Balkenende Peter 26man ZLM 1 5 H45 7.5 km 101 Steenbakker Jolanda 27vrouw ZLM 2 10 V45 7.5 km 102 Bierens Nicole 27vrouw ZLM 2 8 V 7.5 km 103 Maas Jessica 27vrouw ZLM 2 8 V 7.5 km 104 Groot Linda de 27vrouw ZLM 2 8 V 7.5 km 105 Swiers Jurjen 28man Loopgroep ZO 2 5 H45 7.5 km 106 Kraker Erik de 28man Loopgroep ZO 2 4 H35 7.5 km 107 Bootsgezel Dennis 28man Loopgroep ZO 2 3 H 7.5 km 108 Alphen Edwin van 28man Loopgroep ZO 2 4 H35 7.5 km 109 Walpot Johan 29man Schouwen Duiveland 1 5 H45 7.5 km 110 Verkaart Hans 29man Schouwen Duiveland 1 5 H45 7.5 km 111 Verstraeten Peter 29man Schouwen Duiveland 1 5 H45 7.5 km 112 Feijter Co de 29man Schouwen Duiveland 1 5 H45 7.5 km 113 Castel Peter 30man Schouwen Duiveland 2 5 H45 7.5 km 114 Davidse Harry 30man Schouwen Duiveland 2 5 H45 7.5 km 115 Bodbijl Peter 30man Schouwen Duiveland 2 5 H45 7.5 km 116 Ravia Rudi 30man Schouwen Duiveland 2 6 H55 7.5 km 117 Walrave Mercedes 31vrouw pv Prov Zeeland 1 9 V35 7.5 km 118 Janssen Simone 31vrouw pv Prov Zeeland 1 8 V 7.5 km 119 Bak Lisanne 31vrouw pv Prov Zeeland 1 8 V 7.5 km 120 Romijn Marije 31vrouw pv Prov Zeeland 1 8 V 7.5 km 121 Klaassen Roland 32man PV Prov Zeeland 2 4 H35 7.5 km 122 Ludikhuize Roland 32man PV Prov Zeeland 2 4 H35 7.5 km 123 Brak Jody 32man PV Prov Zeeland 2 3 H 7.5 km 124 Verlinde Leon 32man PV Prov Zeeland 2 3 H 7.5 km 125 Heijkoop Peter 33man PV Prov Zeeland 3 3 H 7.5 km 126 Verkaart Marko 33man PV Prov Zeeland 3 4 H35 7.5 km 127 PVVZ 33man PV Prov Zeeland 3 3 H 7.5 km 128 PVVVV 33man PV Prov Zeeland 3 3 H 7.5 km 129 Albronda Joop 34man Damen PKR 4 H35 7.5 km 130 Visser Bram de 33man Damen PKR 5 H45 7.5 km 131 Lukman Chakim 34man Damen PKR 3 H 7.5 km 132 1Hadriyanto 34man Damen PKR 5 H45 7.5 km 133 Gilde A 't 35man Zorgstroom team 10 V45 7.5 km 134 Voorham Krista 35man Zorgstroom team 9 V35 7.5 km 135 Voogd Rene de 35man Zorgstroom team 5 H45 7.5 km 136 Leerdam Anja van 35man Zorgstroom team 8 V 7.5 km 137 Molenaar M 36man Schildpad 4 H35 7.5 km 138 Gillissen K 36man Schildpad 8 V 7.5 km 139 Halter W 36man Schildpad 4 H35 7.5 km 140 Tjepkema N 36man Schildpad 8 V 7.5 km 141 Jeras Rob 37man Westrate 4 H35 7.5 km 142 Davidse Krijno 37man Westrate 5 H45 7.5 km 143 Witte John 37man Westrate 5 H45 7.5 km 144 Provoost John 37man Westrate 5 H45 7.5 km 145 Boonman Eva 38vrouw Arratoon 1 8 V 7.5 km 146 Joziasse Sandra 38vrouw Arratoon 1 9 V35 7.5 km 147 Kreke Annet v d 38vrouw Arratoon 1 9 V35 7.5 km 148 Verbeek Christel 38vrouw Arratoon 1 10 V45 7.5 km 149 Janse Micha 39man Arratoon 2 4 H35 7.5 km 150 Wisse Pieter 39man Arratoon 2 5 H45 7.5 km 151 Poortvliet Rinus 38man Arratoon 2 6 H55 7.5 km 152 Lous Henk 39man Arratoon 2 6 H55 7.5 km 153 Rijke Ronald de 40man Arratoon 3 4 H35 7.5 km 154 Dekker Izak 40man Arratoon 3 5 H45 7.5 km 155 Timmermans Ron 40man Arratoon 3 5 H45 7.5 km 156 Konings Aswin 40man Arratoon 3 5 H45 7.5 km 157 Haveren Monique van 41vrouw KOW 1 8 V 7.5 km 158 Peet Anne van 41vrouw KOW 1 8 V 7.5 km 159 Vierthaler Maria 41vrouw KOW 1 9 V35 7.5 km 160 Hoven Ellen van den 41vrouw KOW 1 8 V 7.5 km 161 Steketee Inge 42vrouw KOW 2 8 V 7.5 km 162 Noorden Karin van 42vrouw KOW 2 9 V35 7.5 km 163 Baas Mariska 42vrouw KOW 2 8 V 7.5 km 164 Meulmeester Paula 42vrouw KOW 2 8 V 7.5 km 165 Stoutjesdijk John 43man Don Risicobeheer 4 H35 7.5 km 166 Verstraate Wibo 43man Don Risicobeheer 5 H45 7.5 km 167 Westerweel Niels 43man Don Risicobeheer 3 H 7.5 km 168 Verkoeijen Anita 43man Don Risicobeheer 8 V 7.5 km 169 Doolaege Daniel 44man Adriaanse vd Weel 3 H 7.5 km 170 ?? 44man Adriaanse vd Weel 3 H 7.5 km 171 Smit Bjorn de 44man Adiaanse vd Weel 3 H 7.5 km 172 IJdeman Jaap 44man Adriaans vd Weel 5 H45 7.5 km 173 Muijnck Bo de 45man ZBC/AMZ 8 V 7.5 km 174 Geschiere Vera 45man ZBC/AMZ 8 V 7.5 km 175 Wisse Martin 45man ZBC/AMZ 3 H 7.5 km 176 Wite Dennis 45man ZBC/AMZ 3 H 7.5 km 177 Reinierse PietJan 46man Cypressenhof 5 H45 7.5 km 178 Tazelaar Thea 46man Cypressenhof 10 V45 7.5 km 179 Beijer Jesse 46man Cypressenhof 3 H 7.5 km 180 Huiszoon Frederiek 46man Cypressenhof 5 H45 7.5 km 181 Besuijen Jan 47man Sevent Seven 1 6 H55 7.5 km 182 Quequierre John 47man Sevent Seven 1 6 H55 7.5 km 183 Verhage Bram 47man Sevent Seven 1 5 H45 7.5 km 184 Geschierre Gilles 47man Sevent Seven 1 4 H35 7.5 km 185 Aartsen Arthur van 48man Seventy Seven 2 4 H35 7.5 km 186 Verhage Arjo 48man Seventy Seven 2 4 H35 7.5 km 187 Sparrentak Wim van 48man Seventy Seven 2 4 H35 7.5 km 188 Koster Bart de 48man Seventy Seven 2 5 H45 7.5 km 189 Oosten Jolien van 49vrouw Seventy Seven 3 8 V 7.5 km 190 Schout Sabrina 49vrouw Seventy Seven 3 8 V 7.5 km 191 Verhulst Petra 49vrouw Seventy Seven 3 10 V45 7.5 km 192 Sparrentak Evelien van 49vrouw Seventy Seven 3 9 V35 7.5 km 193 Bruggencate Auke ten 50man Scheldebouw 1 5 H45 7.5 km 194 Pagter Rob de 50man Scheldebouw 1 4 H35 7.5 km 195 Schoe Edwin 50man Scheldebouw 1 4 H35 7.5 km 196 Bennekom Wouter van 50man Scheldebouw 1 3 H 7.5 km 197 Velsen Michel van 51man Scheldebouw 2 4 H35 7.5 km 198 Riemens Remco 51man Scheldebouw 2 3 H 7.5 km 199 Visser Jan-Arie 51man Scheldebouw 2 3 H 7.5 km 200 Belzen Ron van 51man Scheldebouw 2 6 H55 7.5 km 201 Dijk Marian van 52vrouw Ladiesnight Dynami 10 V45 7.5 km 202 Theune Wendy 52vrouw Ladiesnight Dynami 9 V35 7.5 km 203 Veringa Caroline 52vrouw Ladiesnight Dynami 9 V35 7.5 km 204 Blokpoel Henrieke 52vrouw Ladiesnight Dynami 8 V 7.5 km 508 Lawalata Joram 00Middelburg 3 H 7.5 km 509 Stijns Arthur 00Oudelande 7 H65 7.5 km 510 Goeyers Margot 00Middelburg 10 V45 7.5 km 511 Bosman Martin 00Vlissingen 6 H55 7.5 km 512 Vliet Ronald van 00Vlissingen 6 H55 7.5 km 513 Rensch Geert van 00Vlissingen 3 H 7.5 km 514 Knops Monica 00Vlissingen 10 V45 7.5 km 515 Lende Edske van de 00Vlissingen 10 V45 7.5 km 516 Voorthuizen Joost 00Vlissingen 5 H45 7.5 km 517 Dijke Kim 00Vlissingen 8 V 7.5 km 518 Carol Danielle 00Vlissingen 8 V 7.5 km 519 Davidse Rens 00Vlissingen 5 H45 7.5 km 520 Vader Lorenz 00Vlissingen 5 H45 7.5 km 521 Lorier Johan 00Vlissingen 4 H35 7.5 km 522 Meeuwse Jan Willem 00AV'56 5 H45 7.5 km 523 Versluijs Jochem 00Souburg 3 H 7.5 km 524 Ferdinandusse Heleen 00Tilburg 8 V 7.5 km 525 Vermeirschen Nick 00Breda 3 H 7.5 km 526 Willemsen Stefan 00Middelburg 3 H 7.5 km 527 Ridderbos Ronald 00Middelburg 3 H 7.5 km 528 Blankenburgh Kees 00Middelburg 5 H45 7.5 km 529 Katsman Jan-Peter 00Middelburg 4 H35 7.5 km 530 Visser Kees de 00Vlissingen 5 H45 7.5 km 531 Nastaly Maryska 00Vlissingen 10 V45 7.5 km 532 Pleijte Leo 00Middelburg 5 H45 7.5 km 533 Jongma Sicco 00Middelburg 5 H45 7.5 km 534 Villanueva Maria 00Middelburg 9 V35 7.5 km 535 Hajos Nancy 00Middelburg 9 V35 7.5 km 536 Goedee Sander 00Koudekerke 3 H 7.5 km 537 Centen Cladia 00Kapelle 8 V 7.5 km 538 Hummel Evert van den 00Koudekerke 3 H 7.5 km 539 Avermate Jeroen van 00Kloetinge 3 H 7.5 km 540 Biesterbosch Bas 00Goes 3 H 7.5 km 541 Goorsenberg Tessa 00Koudekerke 8 V 7.5 km 542 Oppeneer Ad 00Vlissingen 5 H45 7.5 km 543 Francke Peter 00Middelburg 5 H45 7.5 km 544 Kramer Sigrid 00Koudekerke 8 V 7.5 km 545 Poppe Suzanne 00Middelburg 8 V 7.5 km 546 Donk Thijs 00Nw St Joosland 3 H 7.5 km 547 Vercouteren Jimm 00Middelburg 3 H 7.5 km 548 Ronan Marteijn 00Zoutelande 3 H 7.5 km 549 Schipper Niek 00Vlissingen 3 H 7.5 km 550 Loontjes Maddy 00Middelburg 8 V 7.5 km 551 Jobse Mandy 00Middelburg 8 V 7.5 km 552 Kuyt Bram 00Middelburg 3 H 7.5 km 553 Caljouw Romee 00Vlissingen 8 V 7.5 km 554 Maasland Machteld 00Middelburg 8 V 7.5 km 555 Focke Wim 00Middelburg 6 H55 7.5 km 556 Vliet Johan van 00Middelburg 5 H45 7.5 km 557 Pol Serge van der 00Vlissingen 4 H35 7.5 km 558 Broeke Manfred van den 00Middelburg 4 H35 7.5 km 559 Broeke Katinke van den 00Dynamica 9 V35 7.5 km 560 Voogd Rene de 00Middelburg 4 H35 7.5 km 561 Janse Bert 00Middelburg 5 H45 7.5 km 562 Braam Linda 00Gapinge 10 V45 7.5 km 563 Keulen Hanco van 00Ritthem 4 H35 7.5 km 564 Toutenhoofd Vincent 00Westkapelle 4 H35 7.5 km 565 Linden Crum van der 00Dynamica 3 H 7.5 km 566 Baak Miriam 00Souburg 9 V35 7.5 km 567 Klerk Christiaan de 00Middelburg 4 H35 7.5 km 568 Maljers Peter 00Middelburg 6 H55 7.5 km 569 Versluis Joeri 00Middelburg 3 H 7.5 km 570 Willemsen Jacqueline 00Middelburg 8 V 7.5 km 571 Lange Sander de 00Middelburg 4 H35 7.5 km 572 Vogel Jurriaan 00Tilburg 3 H 7.5 km 573 Mollet Sylvia 00Hansweert 8 V 7.5 km 574 Sipma Jan 00Meliskerke 6 H55 7.5 km 575 Philipsen Jurgen 00Middelburg 4 H35 7.5 km 576 Kreeke Carolien van de 00Dynamica 9 V35 7.5 km 577 Schout Aarnoud 00Dynamica 7 H65 7.5 km 578 Pruijsers Martin 00Dynamica 5 H45 7.5 km 579 Lacour Margaretha 00Dynamica 10 V45 7.5 km 580 Ploeg Ron 00Middelburg 4 H35 7.5 km 581 Geldof Ruud 00Dynamica 6 H55 7.5 km 582 Boezem Hans van den 00Middelburg 4 H35 7.5 km 583 Dekker Ronny 00Meliskerke 3 H 7.5 km 584 Kolijn Jolanda 00Souburg 10 V45 7.5 km 585 Ketterij Amanda van de 00Arnemuiden 8 V 7.5 km 586 Visser Lianne de 00Koudekerke 9 V35 7.5 km 587 Broeke Marielle van den 00Middelburg 8 V 7.5 km 588 Huson Piet 00Vlissingen 7 H65 7.5 km 589 Giele Theo 00Middelburg 4 H35 7.5 km 590 Belzen Kees van 00Ritthem 6 H55 7.5 km 591 Moolenbroek Jeroen van 00Middelburg 3 H 7.5 km 592 Steketee Maurice 00Middelburg 3 H 7.5 km 593 Huisman Matthias 00Sparta 3 H 7.5 km 594 Struik Lies 00Hellevoetsluis 8 V 7.5 km 595 Lievense Suzanne 00Middelburg 8 V 7.5 km 596 Boer Judith den 00Middelburg 8 V 7.5 km 597 Maljaars Jessica 00Middelburg 8 V 7.5 km 598 Muller Cynthia 00Middelburg 8 V 7.5 km 599 Swarts Silvia 00Middelburg 9 V35 7.5 km 600 Ven Danielle van de 00Middelburg 9 V35 7.5 km 601 Lukasse Mieke 00Middelburg 8 V 7.5 km 602 Jakobsen Suzanne 00Middelburg 8 V 7.5 km 603 Gils Michiel van 00Goes 3 H 7.5 km 604 Keulen Bas van 00Dynamica 3 H 7.5 km 605 Schoningh Tamara 00Middelburg 9 V35 7.5 km 606 Lange Marcel de 00Dynamica 4 H35 7.5 km 607 Wiedenhoff Jan 00Dynamica 7 H65 7.5 km 608 Horik Vivian van 00Koudekerke 8 V 7.5 km 609 Schuiling Ronald 00Middelburg 4 H35 7.5 km 610 Allaart Frank 00Rotterdam 3 H 7.5 km 611 Luitwieler Jaap 00Dynamica 7 H65 7.5 km 613 Staal Kees 00Aagtekerke 4 H35 7.5 km 614 Knaap Marco van der 00Vlissingen 4 H35 7.5 km 615 Schollen Carlo 00Middelburg 5 H45 7.5 km 616 Zuilen lex van 00Dynamica 6 H55 7.5 km 617 Spruit Christiaan 00Middelburg 3 H 7.5 km 618 Mourik Marc van 00Middelburg 4 H35 7.5 km 619 Keulen Jolanda van 00Middelburg 9 V35 7.5 km 620 Manten Willem Jan 00s-Gravenpolder 4 H35 7.5 km 621 Huiszoon Willem 00Middelburg 5 H45 7.5 km 622 Ridderhof Michel 00Middelburg 4 H35 7.5 km 623 Verschuren Joyce 00Middelburg 10 V45 7.5 km 624 Walter David 00Dusseldorf 3 H 7.5 km 625 Walter peter 00Munchengladbach 6 H55 7.5 km 626 Maas Natalie van der 00Vlissingen 9 V35 7.5 km 627 Schurink Peter 00Vlissingen 5 H45 7.5 km 628 Israel Edwin 00Middelburg 5 H45 7.5 km 629 Israel Paul 00Breda 5 H45 7.5 km 630 Dijk Laurens van 00Middelburg 3 H 7.5 km 631 Heijnsdijk Lizette 00Souburg 8 V 7.5 km 632 Meulmeester Manfred 00Dynamica 5 H45 7.5 km 633 Lampert Anniek 00Leiden 8 V 7.5 km 634 Danielse Bennie 00Middelburg 5 H45 7.5 km 635 Bosch Jeroen 00Middelburg 5 H45 7.5 km 636 Kersten Ankie 00Middelburg 10 V45 7.5 km 637 Vermeulen Ada 00Middelburg 8 V 7.5 km 638 Westdorp Judie 00Kapelle 8 V 7.5 km 639 Openeer Mirna 00s-H Abtskerke 8 V 7.5 km 640 Zweeden Rosalie van 00Middelburg 8 V 7.5 km 641 Coppoolse Jessica 00Gapinge 8 V 7.5 km 642 Flikweert Gerard 00Goes 5 H45 7.5 km 643 Ruijter Tonny de 00Dynamica 7 H65 7.5 km 644 Vijlbrief Dikki 00Middelburg 9 V35 7.5 km 645 Helmich Werner 00Kapelle 4 H35 7.5 km 646 Schnebeli Marieke 00Sydney 8 V 7.5 km 647 Broeke Peter v d 00Middelburg 6 H55 7.5 km 648 Priem Arthur 00Koudekerke 6 H55 7.5 km 649 Regt Bianca de 00Dynamica 8 V 7.5 km 650 Kindts Ron 00Souburg 4 H35 7.5 km 746 Slabbekoorn Nathalie 00AV'56 2 Dju 2.5 km 747 Jongepier Pieter 00Middelburg 1 Jju 2.5 km 748 Geldof Jasmijn 00Dynamica 2 Dju 2.5 km 749 Harinck Sergio 00Dynamica 1 Jju 2.5 km 750 Lange Nikita de 00Dynamica 2 Dju 2.5 km 842 Oppeneer Ad 00Vlissingen 5 H45 2.5 km deelnemers: 352
 

Locatie

Naam van locatie:
ZLM-DON loop
Straat:
Markt
Postcode:
4331
Stad:
Middelburg

Omschrijving


Dynamicalopen weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla