EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
3e Sportvisserloop
Wanneer:
25.06.2014 
Waar:
sportvisserloop Yerseke - Yerseke
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

                         PZC / DYNAMICA / DELTA SPORT / AV'56

 

                                PZC  STRATENLOOPCIRCUIT 2014

 

 

 

25-06

  3e Sportvisserloop Yerseke(PZC)

 19.30 uur

Yerseke

AV'56

02-07

25e Stratenloop Zoutelande(PZC)

 19.30 uur

Zoutelande

Dynamica

09-07

34e Stratenloop Domburg(PZC)

 19.30 uur

Domburg

Dynamica

16-07

35e Stratenloop Westkapelle(PZC)

 19.00 uur

Westkapelle

Dynamica

23-07

31e Hotel Bom Bokaalloop(PZC)

 19.30 uur

Haamstede

Delta Sport

30-07

77e Boulevardloop(PZC) 

 19.30 uur

Vlissingen

Dynamica

 

                                                                         Sportvisserloop Yerseke

Datum 

25 juni

Start 

voor Café-restaurant De Sportvisser om 19.30 uur

Parkoers 

3 ronden rond het standbeeld van de Mosselman. Afstand 10 km.

Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 

Omkleden op 1e verdieping van Café-Restaurant de Sportvisser – douches zijn beschikbaar.

Na inschrijven en afhalen van startnummers kan in Café De Sportvisser tussen 18.00 en 19.15 uur

Voorinschrijven 

Vóór 21 juni 24.00 uur  via www.inschrijvenzeeland.nl

Prijsuitreiking  

Om circa 21.00 uur op het terrad voor Cafe-Restaurant de Sportvisser.

 

Als extra is er na de uitreiking van de dagprijzen een tombolo op basis van lootjes die u krijgt bij het afhalen van het startnummer.

Bijzonderheid: Tijdens deze loop wordt tevens het ZK 10km  op de weg

                          gehouden. Het parcours is gecertificeerd.

 

   

Algemeen 

Het PZC Stratenloop circuit omvat ook dit jaar zes wedstrijden die op 6 achtereenvolgende woensdagavonden in juni, en juli plaats vinden.

Reglement 

Voor een klassering in het PZC Stratenloopcircuit eindklassement dient ingeschreven te zijn voor het gehele circuit en dient men aan vijf van de zes wedstrijden te hebben deelgenomen. (Bij de jeugd vier van de zes)

Alleen de circuitdeelnemers krijgen punten. Er wordt voor de  circuit deelnemers een overall klassering opgemaakt per wedstrijd zowel bij de mannen als bij de vrouwen.

Deelnemers aan het circuit krijgen een vast startnummer wat ze elke wedstrijd mee moeten nemen en dragen. Dit geldt ook voor de jeugtdlopen.

Winnaar van het eindklassement is degene die over vijf van de zes wedstrijden (bij de jeugd vier van de zes) het meeste aantal punten behaalt.

De eerst aankomende circuitdeelnemer/ster krijgt per wedstrijd 500 punten, de 2e 499, de 3e 498, enz. Achteraf kunnen geen punten geclaimd worden.

Reacties op de uitslag binnen 5 dagen ovv startnummer bij Sjaak Sinke

 

NB: De Sportvisserloop in Yerseke is tevens ZK 10km (gecertificeerd parcours)

Categorieën 

Heren 20, Heren 35, Heren 45, Heren 55, Heren 65, 

Dames 20, Dames 35, Dames 45, Dames 55

Jeugd Jongens/Meisjes 7/8jr, 9/10jr, 11/12jr, 13/14jr.(15 min voor grote loop)

Voorinschrijven 

Voor het circuit kan alleen vooringeschreven worden door vóór 19 juni  24.00 uur in te schrijven via www.inschrijvenzeelandnl. Betaling van het inschrijfgeld dient te geschieden via iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712.
Onder vermelding PZC Stratenloopcircuit 2014
Wilt u niet deelnemen aan het complete PZC stratenloopcircuit maar wel aan één afzonderlijke wedstrijd, dan kunt u ook voor die wedstrijd voorinschrijven via www.inschrijvenzeeland.nl. Voor elke wedstrijd waaraan u mee wilt doen moet u dan een apart formulier invullen. Ook hier geldt vooruit betalen via  iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712. Onder vermelding van PZC Stratenloopcircuit 2014

 

Voorinschrijfdata zijn dan uiterlijk (steeds voor 24.00 uur):21 juni Yerseke, 28 juni Zoutelande, 5 juli Domburg, 12 juli Westkapelle, 19 juli Haamstede en 26 juli Vlissingen.

(zie verder ook de afzonderlijke wedstrijdgegevens).

 

Vul de inschrijfformulieren volledig in.

Voorinschrijf tarief 

categorie hele circuit

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 20,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 25,00

categorie per wedstrijd

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 4,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 5,00

Deelname aan de jeugdloop is GRATIS

Na inschrijven 

Na-inschrijven  kan tot een half uur voor de aanvang van de wedstrijd.

Na Zoutelande kan er uitsluitend per wedstrijd worden ingeschreven.

Na inschrijf tarief
(kan alleen ter plekke betaald worden)

categorie

prijs

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

voor hele circuit

€ 27,50

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

per wedstrijd

€ 6,00

Prijzengeld 

Zie schema hieronder.

Wij wijzen er op dat de prijzen persoonlijk afgehaald moeten worden.

 

Het schema is van toepassing bij elke afzonderlijke wedstrijd en ook voor het

eindklassement van het PZC Circuit

 

  Categorie              1e plaats                  2e plaats                 3e plaats

Mannen 20

€ 30,00

€ 20,00

15,00

Mannen 35

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 65

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 10,00

Vrouwen 35

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

 

     

 

Bijzonderheid 

Voor de afzonderlijke lopen zijn er geen herinneringen.

Uitslagen en klassement 

Uitslagen en klassement worden geplaatst op www.dynamica-sport.nl,      

 www.avdeltasport.nl, www.av56.nl en www.atletiekzeeland.nl

 Deelnemers info 

Deelnemers aan het gehele circuit krijgen een vast startnummer wat ze bij zich moeten houden,. Dat moeten zij het hele circuit dragen.

Deelnemers aan de afzonderlijke lopen krijgen steeds een nieuw nummer.  De startnummers dienen duidelijk zichtbaar en ongevouwen op de borst gedragen te worden i.v.m. de registratie van het nummer bij de finish. De naam van de sponsor (PZC) dient duidelijk zichtbaar te blijven.Deelnemers dienen zelf voor vier spelden te zorgen om hun startnummer te bevestigen

Prijsuitreiking Eindklassement 

Na afloop van de Boulevardloop Vlissingen op 30 juli om circa 21.00 uur bij of in Hotel Arion te Vlissingen.

Voorwaarden 

Deelname aan het PZC Stratenloopcircuit is voor eigen risico en verantwoordelijkheid. De organisatie aanvaardt ten opzichte van de deelnemers geen enkele aansprakelijkheid van welke aard dan ook.
Het wedstrijdreglement van de KNAU is tijdens het PZC Stratencircuit van toepassing. De organisatie zal uw gegevens niet aan derden verstrekken.

Nog vragen over het circuit? 

Anton Vael telefoon 0118-460476

Ook voor de jeugd

De jeugd kan meedoen aan het PZC Jeugdstratenlopencircuit. Steeds  voor de aanvang van het PZC Stratenloopcircuit is er een speciale wedstrijd voor de jeugd. Steeds ongeveer 15 minuten voor de grote loop.

 

Alle jeugd loopt samen maar er zijn klassementen voor jongens en meisjes in vier leeftijdsgroepen. Te weten 7/8 jaar, 9/10 jaar, 11/12 jaar/ 13/14 jaar.

 

Ook hier kan je per wedstrijd meedoen maar over alle wedstrijden samen wordt ook een klassement opgemaakt met aparte prijzen. Elke deelnemer krijgt een vast startnummer wat voor alle wedstrijden hetzelfde is. Het startnummer moet je zelf bij je houden en elke keer meenemen.

 

Deelname is gratis.

 

Opgeven kan op dezelfde wijze als voor de PZC lopen.

Zie hierboven bij Voorinschrijven.Vermeld wel duidelijk JEUGDLOOP. Startnummers bij alle zes de wedstrijden gebruiken. Om in het Circuit klassement te worden opgenomen moet je aan 4 van de 6 wedstrijden meedoen.

 
    PZC-stratenloopcircuit
001 Pleijte Tim          Dynamica o.v.b.  H20             
002 Harmes Erwin         Dynamica         H20             
003 Kok Martijn de       Dynamica         H20             
004 Meulmeester Manfred  Dynamica         H45             
005 Carol Robert         Dynamica         H45             
006 Dries Stefan van den Heinkenszand     H20             
007 Ravia Rudi           Delta Sport      H55             
008 Delzenne Mart Jan    Krabbendijke     H35             
009 Walhout Adriaan      Middelburg       H20             
010 Frederiks Ruud       AV'56            H55             
011 Keulen Adriaan van   Middelburg       H20             
012 Ast Richard van      AV'56            H45             
013 Adan Erwin           Dynamica         H20             
014 Kaljouw David        Koudekerke       H20             
015 Moerland Marc-Jan    Krabbendijke     H20             
016 Visser Kees de       Aagtekerke       H45             
017 Habets Patrick       Bruinisse        H35             
018 Dalebout Leo         Dynamica         H55             
019 Louws Henk           Dynamica         H55             
020 Staal Kees           Aagtekerke       H35             
021 Verwijs Robert       DeltaSport       H35             
022 Boonman Marius       Heinkenszand     H20             
023 Poortvliet Rinus     Dynamica         H55             
024 Faes Adrie           Dynamica         H45             
025 Unen Erwin van       Souburg          H45             
026 Saija Boy            Dynamica         H45             
027 Broeke Peter van den Middelburg       H55             
028 Verhage Arjo         Dynamica         H35             
029 Guequierre John      Dynamica         H55             
030 Lous Henk            Dynamica         H55             
031 Schipper Wilco de    Dynamica         H45             
032 Overgaauw Ronnie     Dynamica         H20             
033 Graaf Caio de        Delta Sport      H35             
034 Limbergen Peter van  AV'56            H35             
035 Boer Tjitte de       Middelburg       H55             
036 Liefbroer Joost      Souburg          H20             
037 Nijssen Sebastiaan   Dynamica         H35             
038 Marinissen Martin    Dynamica         H35             
039 Hart Dick            Delta Sport      H55             
040 Plessius Walter      AV'56            H35             
041 Dellebeke Ron        Dynamica         H55             
042 Verhage Jan          Aagtekerke       H20             
043 Vogel Patrick        Middelburg       H45             
044 Jonkers Robin        Tholen           H20             
045 Harmsen Colin        AC Olympia       H20             
046 Goossen Erik         Scheldesport     H35             
047 Keulen Bram van      Meliskerke       H35             
048 Sipma Jan            Meliskerke       H55             
049 Dingemanse Jurgen    Biggekerke       H45             
050 Jonge Wim de         s-H Abtskerke    H55             
051 Belzen Kees van      Ritthem          H55             
052 Walhout Adriaan      Middelburg       H20             
053 Aartsen Hugo van     Dynamica         H35             
054 Luitwieler Jaap      Dynamica         H65             
055 Heilbron Dennis      Dynamica         H35             
056 Borra Jan            Biggekerke       H20             
057 Bloem Vincent        Voorne Atletiek  H20             
058 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     H20             
059 Richard Marcel       Zoutelande       H55             
060 Priem Arthur         Koudekerke       H55             
061 Slabbekoorn John     Kapelle          H45             
062 Jacobse Leon         Dynamica         H20             
063 Besuijen Marius      Dynamica         H45             
064 Looff L de           Gapinge          H20             
065 Visser Kees de       Aagtekerke       H45             
066 Verwijs Robert       DeltaSport       H35             
067 Bootsgezel Dennis    Dynamica         H20             
068 Delzenne Mart-Jan    Krabbendijke     H35             
069 Bekink Michel        AV'56            H35             
070 Ravia Rudi           DeltaSport       H55             
071 Putten Axl van       AV'56            H20             
073 Frederiks Ruud       AV'56            H55             
275 Sinke Natalie        Vlissingen       D35             
276 Tempelaar Ineke      Dynamica         D55             
277 Coolen Lieke         Oisterwijk       D20             
278 Braam Linda          Gapinge          D55             
279 Witkam Sylvia        DeltaSport       D35             
280 Goossen Marion       Scheldesport     D35             
281 Verschuure Annemarie Kruiningen       D35             
282 Verhulst Petra       Dynamica         D45             
283 Schipper Moniek      AV'56            D20             
284 Besuijen Marije      Dynamica         D35             
285 Houtepen Peggy       Middelburg       D35             
286 Padmoes Marieke      AV'56            D35             
287 Capello Evelien      s'Heerenhoek     D20             
288 Flikweert Rian       Dynamica         D45             
289 Witkam Silvia        DeltaSport       D35             
290 Zwieten Els van      DeltaSport       D55             
291 Engels Anjolie       Dynamica         D20             
292 Verwijs Ilse         DeltaSport       D20             
293 Koster Joke de       DeltaSport       D55             
294 Frederiks Ria        AV'56            D55             
295 Voorham Krista       DeltaSport       D35             
296 Capello Evelien      's-Heerenhoek    D20             
297 Sluijs Esther van    AV'56            D35             
299 Verschuure Monique   AV'56            D20             
300 Ton Leonie           Delta Sport ovb  D35             
827 Mourik Emma van      DeltaSport       D20             
828 Mourik Piet van      DeltaSport       H45             
829 Griep Cathie         Kloetinge        D35             
830 Geus Hans            AV'56            H45             
831 Neels Jan            AV'56            H45             
832 Dalen Hans van       Yerseke          H35             
833 Richard Lisanne      Nijmegen         D20             
834 Goud Pieter          Oostdijk         H35             
836 Kruiningen Leon van  Krabbendijke     H20             
837 Kok Erik             Dynamica         H35             
839 Sparrentak Wim van   Dynamica         H35             
840 Helmich Werner       Kapelle          H35             
841 Wouters Wim          AV'56            H55             
842 Hijfte Raoul van     Yerseke          H20             
843 Bunac Michel         Yerseke          H35             
844 Strating Henny       AV'56            D45             
845 Guiljam Jan          Wemeldinge       H55             
846 Eckhardt Marlou      AV'56            D20             
847 Geldof Marco         Middelburg       H45             
848 Kruiningen Leon van  Krabbendijke     H20             
849 Nieuwenhuize John    AV'56            H20             
850 Bune Michel          Yerseke          H35             
980 Luijk Zoe van        AV'56            M07             
981 Boonman Anouk        Nieuwdorp        M07             
983 Bune Lindsey         Yerseke          M07             
985 Veerhoek Thomas      Meliskerke       J13             
986 Veerhoek Max         Meliskerke       J11             
987 Veerhoek Maik        Meliskerke       J07             
988 Joossens Nynke       Dynamica         M09             
989 Joossens Lucas       Middelburg       J13             
990 Joossens Pieter      Middelburg       J13             
991 Geldof Jasmijn       Dynamica         M11             
992 Slabbekoorn Nathalie AV'56            M13             
993 Lange Nikita de      Dynamica         M13             
994 Putten Shelby van    AV'56            M11             
995 Harinck Sergio       Dynamica         J13             
996 Haar Dana            Dynamica         M09             
997 Karelse Yara         AV'56            M07             
998 Karelse Ryan         AV'56            J09             
999 Sluijs Femke van     AV'56            M09             
       137 deelnemers

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Locatie

Naam van locatie:
sportvisserloop Yerseke
Stad:
Yerseke

Omschrijving

Sorry, geen omschrijving beschikbaar
Joomla templates by a4joomla