EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
34e Strlp Domburg
Wanneer:
09.07.2014 
Waar:
Domburg stratenlop (PZC) - Domburg
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 

                         PZC / DYNAMICA / DELTA SPORT / AV'56

 

                                PZC  STRATENLOOPCIRCUIT 2014

 

 

 

25-06

  3e Sportvisserloop Yerseke(PZC)

 19.30 uur

Yerseke

AV'56

02-07

25e Stratenloop Zoutelande(PZC)

 19.30 uur

Zoutelande

Dynamica

09-07

34e Stratenloop Domburg(PZC)

 19.30 uur

Domburg

Dynamica

16-07

35e Stratenloop Westkapelle(PZC)

 19.00 uur

Westkapelle

Dynamica

23-07

31e Hotel Bom Bokaalloop(PZC)

 19.30 uur

Haamstede

Delta Sport

30-07

77e Boulevardloop(PZC) 

 19.30 uur

Vlissingen

Dynamica

 

Stratenloop Domburg

Datum 

09 juli

tart 

in de Ooststraat ter hoogte van 't Groentje om 19.30 uur

Parkoers 

5 ronden door dorpscentrum en duingebied. Totaal afstand 10 km

Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 

Zwemparadijs De Parel aan de Babelweg.

Na inschrijven en afhalen van startnummers kan vanaf 18.00 uur tot uiterlijk 19.15 uur 

Voorinschrijven 

Vóór 5 juli 24.00 uur   via www.inschrijvenzeeland.nl

Prijsuitreiking  

om circa 21.00 uur in Zwemparadijs De Parel

 

 

  

   

Algemeen 

Het PZC Stratenloop circuit omvat ook dit jaar zes wedstrijden die op 6 achtereenvolgende woensdagavonden in juni, en juli plaats vinden.

Reglement 

Voor een klassering in het PZC Stratenloopcircuit eindklassement dient ingeschreven te zijn voor het gehele circuit en dient men aan vijf van de zes wedstrijden te hebben deelgenomen. (Bij de jeugd vier van de zes)

Alleen de circuitdeelnemers krijgen punten. Er wordt voor de  circuit deelnemers een overall klassering opgemaakt per wedstrijd zowel bij de mannen als bij de vrouwen.

Deelnemers aan het circuit krijgen een vast startnummer wat ze elke wedstrijd mee moeten nemen en dragen. Dit geldt ook voor de jeugtdlopen.

Winnaar van het eindklassement is degene die over vijf van de zes wedstrijden (bij de jeugd vier van de zes) het meeste aantal punten behaalt.

De eerst aankomende circuitdeelnemer/ster krijgt per wedstrijd 500 punten, de 2e 499, de 3e 498, enz. Achteraf kunnen geen punten geclaimd worden.

Reacties op de uitslag binnen 5 dagen ovv startnummer bij Sjaak Sinke

 

NB: De Sportvisserloop in Yerseke is tevens ZK 10km (gecertificeerd parcours)

Categorieën 

Heren 20, Heren 35, Heren 45, Heren 55, Heren 65, 

Dames 20, Dames 35, Dames 45Dames 55

Jeugd Jongens/Meisjes 7/8jr, 9/10jr, 11/12jr, 13/14jr.(15 min voor grote loop)

Voorinschrijven  
 

Voor het circuit kan alleen vooringeschreven worden door vóór 19 juni  24.00 uur in te schrijven via www.inschrijvenzeelandnl. Betaling van het inschrijfgeld dient te geschieden via iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712.
Onder vermelding PZC Stratenloopcircuit 2014
Wilt u niet deelnemen aan het complete PZC stratenloopcircuit maar wel aan één afzonderlijke wedstrijd, dan kunt u ook voor die wedstrijd voorinschrijven viawww.inschrijvenzeeland.nl. Voor elke wedstrijd waaraan u mee wilt doen moet u dan een apart formulier invullen. Ook hier geldt vooruit betalen via  iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712. Onder vermelding van PZC Stratenloopcircuit 2014

 

Voorinschrijfdata zijn dan uiterlijk (steeds voor 24.00 uur):21 juni Yerseke, 28 juni Zoutelande, 5 juli Domburg, 12 juli Westkapelle, 19 juli Haamstede en 26 juli Vlissingen.

(zie verder ook de afzonderlijke wedstrijdgegevens).

 

Vul de inschrijfformulieren volledig in.

Voorinschrijf tarief 
 

 

categorie hele circuit

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 20,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 25,00

categorie per wedstrijd

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 4,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 5,00

Deelname aan de jeugdloop is GRATIS

Na inschrijven 
 

Na-inschrijven  kan tot een half uur voor de aanvang van de wedstrijd.

Na Zoutelande kan er uitsluitend per wedstrijd worden ingeschreven.

Na inschrijf tarief
(kan alleen ter plekke betaald worden)

 

categorie

prijs

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

voor hele circuit

€ 27,50

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

per wedstrijd

€ 6,00

Prijzengeld 

Zie schema hieronder.

Wij wijzen er op dat de prijzen persoonlijk afgehaald moeten worden.

 

Het schema is van toepassing bij elke afzonderlijke wedstrijd en ook voor het

eindklassement van het PZC Circuit

 

  Categorie              1e plaats                  2e plaats                 3e plaats

 

Mannen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 35

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 65

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 10,00

Vrouwen 35

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

 

     

 

Bijzonderheid 

Voor de afzonderlijke lopen zijn er geen herinneringen.

Uitslagen en klassement 

Uitslagen en klassement worden geplaatst op www.dynamica-sport.nl,      

 www.avdeltasport.nlwww.av56.nl en www.atletiekzeeland.nl

 Deelnemers info 

Deelnemers aan het gehele circuit krijgen een vast startnummer wat ze bij zich moeten houden,. Dat moeten zij het hele circuit dragen.

Deelnemers aan de afzonderlijke lopen krijgen steeds een nieuw nummer.  De startnummers dienen duidelijk zichtbaar en ongevouwen op de borst gedragen te worden i.v.m. de registratie van het nummer bij de finish. De naam van de sponsor (PZC) dient duidelijk zichtbaar te blijven.Deelnemers dienen zelf voor vier spelden te zorgen om hun startnummer te bevestigen

Prijsuitreiking Eindklassement 

Na afloop van de Boulevardloop Vlissingen op 30 juli om circa 21.00 uur bij of in Hotel Arion te Vlissingen.

Voorwaarden 

Deelname aan het PZC Stratenloopcircuit is voor eigen risico en verantwoordelijkheid. De organisatie aanvaardt ten opzichte van de deelnemers geen enkele aansprakelijkheid van welke aard dan ook.
Het wedstrijdreglement van de KNAU is tijdens het PZC Stratencircuit van toepassing. De organisatie zal uw gegevens niet aan derden verstrekken.

Nog vragen over het circuit? 

Anton Vael telefoon 0118-460476

Ook voor de jeugd

De jeugd kan meedoen aan het PZC Jeugdstratenlopencircuit. Steeds  voor de aanvang van het PZC Stratenloopcircuit is er een speciale wedstrijd voor de jeugd. Steeds ongeveer 15 minuten voor de grote loop.

 

Alle jeugd loopt samen maar er zijn klassementen voor jongens en meisjes in vier leeftijdsgroepen. Te weten 7/8 jaar, 9/10 jaar, 11/12 jaar/ 13/14 jaar.

 

Ook hier kan je per wedstrijd meedoen maar over alle wedstrijden samen wordt ook een klassement opgemaakt met aparte prijzen. Elke deelnemer krijgt een vast startnummer wat voor alle wedstrijden hetzelfde is. Het startnummer moet je zelf bij je houden en elke keer meenemen.

 

Deelname is gratis.

 

Opgeven kan op dezelfde wijze als voor de PZC lopen.

Zie hierboven bij Voorinschrijven.Vermeld wel duidelijk JEUGDLOOP. Startnummers bij alle zes de wedstrijden gebruiken. Om in het Circuit klassement te worden opgenomen moet je aan 4 van de 6 wedstrijden meedoen.

   

 

    PZC-stratenloopcircuit

002 Harmes Erwin         Dynamica         H20 

003 Kok Martijn de       Dynamica         H20 

004 Meulmeester Manfred  Dynamica         H45 

005 Carol Robert         Dynamica         H45 

006 Dries Stefan van den Heinkenszand     H20 

007 Ravia Rudi           Delta Sport      H55 

008 Delzenne Mart Jan    Krabbendijke     H35 

009 Walhout Adriaan      Middelburg       H20 

010 Frederiks Ruud       AV'56            H55 

011 Keulen Adriaan van   Middelburg       H20 

012 Ast Richard van      AV'56            H45 

013 Adan Erwin           Dynamica         H20 

014 Kaljouw David        Koudekerke       H20 

015 Moerland Marc-Jan    Krabbendijke     H20 

016 Visser Kees de       Aagtekerke       H45 

017 Habets Patrick       Bruinisse        H35 

018 Dalebout Leo         Dynamica         H55 

020 Staal Kees           Aagtekerke       H35 

021 Verwijs Robert       DeltaSport       H35 

022 Boonman Marius       Heinkenszand     H20 

023 Poortvliet Rinus     Dynamica         H55 

024 Faes Adrie           Dynamica         H55 

025 Unen Erwin van       Souburg          H45 

026 Saija Boy            Dynamica         H45 

027 Broeke Peter van den Middelburg       H55 

028 Verhage Arjo         Dynamica         H35 

029 Guequierre John      Dynamica         H55 

030 Lous Henk            Dynamica         H55 

031 Schipper Wilco de    Dynamica         H45 

032 Overgaauw Ronnie     Dynamica         H20 

033 Graaf Caio de        Delta Sport      H35 

034 Limbergen Peter van  AV'56            H35 

035 Boer Tjitte de       Middelburg       H55 

036 Liefbroer Joost      Souburg          H20 

037 Nijssen Sebastiaan   Dynamica         H35 

038 Marinissen Martin    Dynamica         H35 

039 Hart Dick            Delta Sport      H55 

040 Plessius Walter      AV'56            H35 

041 Dellebeke Ron        Dynamica         H55 

042 Verhage Jan          Aagtekerke       H20 

043 Vogel Patrick        Middelburg       H45 

044 Jonkers Robin        Tholen           H20 

045 Harmsen Colin        AC Olympia       H20 

046 Goossen Erik         Scheldesport     H35 

047 Keulen Bram van      Meliskerke       H35 

048 Sipma Jan            Meliskerke       H55 

049 Dingemanse Jurgen    Biggekerke       H45 

050 Jonge Wim de         s-H Abtskerke    H55 

051 Belzen Kees van      Ritthem          H55 

053 Aartsen Arthur van   Dynamica         H35 

054 Luitwieler Jaap      Dynamica         H65 

055 Heilbron Dennis      Dynamica         H35 

056 Borra Jan            Biggekerke       H20 

057 Bloem Vincent        Voorne Atletiek  H20 

058 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     H20 

059 Richard Marcel       Zoutelande       H55 

060 Priem Arthur         Koudekerke       H55 

061 Slabbekoorn John     Kapelle          H45 

062 Jacobse Leon         Dynamica         H20 

063 Besuijen Marius      Dynamica         H45 

064 Looff L de           Gapinge          H20 

067 Bootsgezel Dennis    Dynamica         H20 

069 Bekink Michel        AV'56            H35 

071 Putten Axl van       AV'56            H20 

072 Lange Marcel de      Dynamica         H35 

074 Pagter Rob de        Ritthem          H35 

075 Vos Wilco de         AV'56            H45 

076 Harthoorn Maarten    Souburg          H35 

077 Kindts Ron           Souburg          H35 

078 Kramer Rene          DeltaSport       H45 

079 Luitwieler Jacky     Dynamica         H45 

080 Pruijssers Martin    Dynamica         H45 

081 Sandee Henk          Kamperland       H65 

082 Reijden Dick van der Rotterdam        H45 

083 Spaans Gerrit        Goes             H55 

084 Tuin Tonnis v d      AV'56            H45 

085 Beije Arjan          DeltaSport       H35 

086 Splunter Lennard van AV'56            H35 

087 Graaf Martin de      Wemeldinge       H35 

088 Boot Willian         Kerkwerve        H45 

089 Paardekooper Rinus   AV'56            H55 

090 Sonke Rob            AV'56            H20 

091 Rijke Leo de         Dynamica         H45 

092 Broos Frits          Middelburg       H45 

093 Joziasse Aart        Middelburg       H45 

094 Moerdijk Ronnie      Arnemuiden       H35 

095 Pluijlaar Hans       Dynamica         H65 

096 Nieuwenhuijze Lauren AV'56            H20 

097 Traas Marcel         Heerenhoek       H45 

098 Ridder Cor de        Dynamica         H35 

099 Wisse Piet           Aagtekerke       H45 

100 Geschiere Gilles     Meliskerke       H35 

102 Westeinde Marco      AV'56            H35 

103 Klap Roel            Westkapelle      H55 

105 Luijk Lion van       Dynamica         H45 

106 Wijkhuis Hans        Meliskerke       H35 

107 Noorden Huub van     AV'56            H20 

108 Francke Conno        Gapinge          H45 

109 Poppe Erik           Dynamica         H45 

110 Visser Bart de       Serooskerke      H20 

111 Louws Kees           Middelburg       H35 

262 Joziasse Sandra      Dynamica         D35 

263 Margadant Edith      DeltaSport       D55 

264 Zerbib Daphne        Dynamica         D35 

265 Houmes Hariette      Middelburg       D45 

266 Wisse Mirjam         Dynamica         D35 

267 Geschiere Suzanne    Dynamica         D45 

268 Kleinepier Laura     Middelburg       D20 

269 Bruis Petra          Spado            D45 

270 Kleingeld Leni       avvn Vlissingen  D55 

271 Lievense Corina      Middelburg       D35 

272 Noorden Gertrud van  AV'56            D20 

273 Kleven Lenie van     avvn Vlissingen  D55 

275 Sinke Natalie        Vlissingen       D35 

276 Tempelaar Ineke      Dynamica         D55 

277 Coolen Lieke         Oisterwijk       D20 

278 Braam Linda          Gapinge          D55 

280 Goossen Marion       Scheldesport     D35 

281 Verschuure Annemarie Kruiningen       D35 

282 Verhulst Petra       Dynamica         D45 

283 Schipper Moniek      AV'56            D20 

284 Besuijen Marije      Dynamica         D35 

285 Houtepen Peggy       Middelburg       D35 

286 Padmoes Marieke      AV'56            D35 

287 Capello Evelien      s'Heerenhoek     D20 

288 Flikweert Rian       Dynamica         D45 

289 Witkam Silvia        DeltaSport       D35 

290 Zwieten Els van      DeltaSport       D55 

291 Engels Anjolie       Dynamica         D20 

292 Verwijs Ilse         DeltaSport       D20 

293 Koster Joke de       DeltaSport       D55 

294 Frederiks Ria        AV'56            D55 

295 Voorham Krista       DeltaSport       D35 

297 Sluijs Esther van    AV'56            D35 

299 Verschuure Monique   AV'56            D20 

604 Bosse Adrie van de   Oostkapelle      H45 

605 Roest Sander         Souburg          H35 

606 Prenger Roely        Dynamica         D20 

607 Geerts Lotte         Udenhout         D20 

608 Korte Willem de      Dynamica         H20 

609 Strating Henny       AV'56            D45 

610 Westerweele Kees     Vlissingen       H45 

611 Geldof Marco         Middelburg       H45 

612 Helmich Werner       Kapelle          H35 

613 Geldof Ruud          Dynamica         H55 

614 Broeke Rian van den  Dynamica         H45 

615 Rommers Gerard       Dynamica         H65 

616 Bos Frans            Dynamica         H65 

617 Sparrentak Wim van   Dynamica         H35 

618 Brunschwiler Laurenz Weinfelden       H35 

619 Kok Erik             Dynamica         H35 

620 Visser Lianne de     Koudekerke       D35 

621 Zomer Rob            Vlissingen       H55 

622 Pinxteren Eric       Goes             H20 

623 Jobse GeertJan       Vlissingen       H45 

624 Pleyte Sandy         Vlissingen       D35 

625 Letter Martijn de    Koewacht         H35 

626 Belzen Adrie van     Westkapelle      H45 

627 Vries Edwin de       Vlissingen       H35 

628 Eversdijk Anouk      Middelburg       D35 

629 Boogaard Wilco       Middelburg       H35 

630 Regt Bianca de       Dynamica         D20 

631 Roelofs Sander       Souburg          H20 

632 Koppejan Justin      Souburg          H20 

633 Dijkstra Seth        LPK Middelburg   H35 

952 Zuidhof Dagmar       Dynamica         M07 

953 Zuidhof Chris        Dynamica         J07 

954 Zuidhof Noel         Dynamica         J07 

955 Lievense Renate      Middelburg       M09 

956 Lievense Carmen      Dynamica         M09 

957 Keijser Mika         Vlissingen       J11 

958 Wisse Emila          Meliskerke       M07 

959 Wijkhuis Quin        Meliskerke       J07 

960 Wijkhuis Luuk        Meliskerke       J09 

961 Joziasse Jeroen      Middelburg       J11 

962 Westeinde Manon v t  Arnemuiden       M11 

963 Meirink Thijs        Lewedorp         M09 

964 Zerbib Zaphael       Dynamica         J09 

965 Bosjra Wiebe         Biggekerke       J13 

966 Koole Stijn          Dynamica         J07 

967 Koopman Kasper       Dynamica         J07 

968 Gelderen Lisanne van Vlissingen       M09 

969 Slabbekoorn Ilse     Kapelle          M09 

970 Steenblok Koen       AV'56            J07 

971 Kole Owen            Kruiningen       J09 

972 Louwerse Bjorn       Serooskerke      J09 

973 Louwerse Ryan        Serooskerke      J07 

974 Wisse Maria          Dynamica         M11 

975 Vlieger Cas de       Lewedorp         J11 

976 Koops Thijs          Souburg          J09 

977 Simonse Jesper       Goes             J09 

978 Simonse Marit        AV'56            M07 

979 Graaf Amy de         AV'56            M07 

980 Luijk Zoe van        AV'56            M07 

981 Boonman Anouk        Nieuwdorp        M07 

982 Graaf Brigitte de    AV'56            M13 

983 Bune Lindsey         Yerseke          M07 

984 Graaf Robert de      AV'56            J11 

985 Veerhoek Thomas      Meliskerke       J13 

986 Veerhoek Max         Meliskerke       J11 

987 Veerhoek Maik        Meliskerke       J09 

988 Joossens Nynke       Dynamica         M09 

989 Joossens Lucas       Middelburg       J13 

990 Joossens Pieter      Middelburg       J11 

991 Geldof Jasmijn       Dynamica         M11 

992 Slabbekoorn Nathalie AV'56            M13 

993 Lange Nikita de      Dynamica         M13 

994 Putten Shelby van    AV'56            M11 

995 Harinck Sergio       Dynamica         J13 

996 Haar Dana ter        Dynamica         M09 

997 Karelse Yara         AV'56            M07 

998 Karelse Ryan         AV'56            J09 

999 Sluijs Femke van     AV'56            M09 

       213 deelnemers

       
 
 
 

Locatie

Naam van locatie:
Domburg stratenlop (PZC)
Straat:
Ooststraat
Stad:
Domburg
Land:
Land: nl

Omschrijving


PZC Stratencircuit weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla