EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
35e Strlp Westkapelle
Wanneer:
16.07.2014 
Waar:
Westkapelle Stratenloop (PZC) - Westkapelle
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

  

                         PZC / DYNAMICA / DELTA SPORT / AV'56

 

                                PZC  STRATENLOOPCIRCUIT 2014

 

 

 

25-06

  3e Sportvisserloop Yerseke(PZC)

 19.30 uur

Yerseke

AV'56

02-07

25e Stratenloop Zoutelande(PZC)

 19.30 uur

Zoutelande

Dynamica

09-07

34e Stratenloop Domburg(PZC)

 19.30 uur

Domburg

Dynamica

16-07

35e Stratenloop Westkapelle(PZC)

 19.00 uur

Westkapelle

Dynamica

23-07

31e Hotel Bom Bokaalloop(PZC)

 19.30 uur

Haamstede

Delta Sport

30-07

77e Boulevardloop(PZC) 

 19.30 uur

Vlissingen

Dynamica

 

                                                                           Stratenloop Westkapelle

Datum 

16 juli

Start 

in de Zuidstraat bij de Markt in Westkapelle om 19.00 uur

Parkoers 

5 ronden door dorpscentrum. Totaal afstand 8,5 km

Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 

Sporthal de Belling aan de Molenwal..

Na inschrijven en afhalen van startnummers kan vanaf 17.45 uur tot uiterlijk 18.45 uur 

Voorinschrijven 

Vóór 12 juli 24.00 uur  via www.inschrijvenzeeland.nl

Prijsuitreiking  

gelijk na afloop van de wedstrijd naast de jurywagen / blijf dus in de buurt want na de loopwedstrijd is er ook een wielerwedstrijd.

 

 

 

Algemeen 

Het PZC Stratenloop circuit omvat ook dit jaar zes wedstrijden die op 6 achtereenvolgende woensdagavonden in juni, en juli plaats vinden.

Reglement 

Voor een klassering in het PZC Stratenloopcircuit eindklassement dient ingeschreven te zijn voor het gehele circuit en dient men aan vijf van de zes wedstrijden te hebben deelgenomen. (Bij de jeugd vier van de zes)

Alleen de circuitdeelnemers krijgen punten. Er wordt voor de  circuit deelnemers een overall klassering opgemaakt per wedstrijd zowel bij de mannen als bij de vrouwen.

Deelnemers aan het circuit krijgen een vast startnummer wat ze elke wedstrijd mee moeten nemen en dragen. Dit geldt ook voor de jeugtdlopen.

Winnaar van het eindklassement is degene die over vijf van de zes wedstrijden (bij de jeugd vier van de zes) het meeste aantal punten behaalt.

De eerst aankomende circuitdeelnemer/ster krijgt per wedstrijd 500 punten, de 2e 499, de 3e 498, enz. Achteraf kunnen geen punten geclaimd worden.

Reacties op de uitslag binnen 5 dagen ovv startnummer bij Sjaak Sinke

 

NB: De Sportvisserloop in Yerseke is tevens ZK 10km (gecertificeerd parcours)

Categorieën 

Heren 20, Heren 35, Heren 45, Heren 55, Heren 65, 

Dames 20, Dames 35, Dames 45Dames 55

Jeugd Jongens/Meisjes 7/8jr, 9/10jr, 11/12jr, 13/14jr.(15 min voor grote loop)

Voorinschrijven  
 

Voor het circuit kan alleen vooringeschreven worden door vóór 19 juni  24.00 uur in te schrijven via www.inschrijvenzeelandnl. Betaling van het inschrijfgeld dient te geschieden via iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712.
Onder vermelding PZC Stratenloopcircuit 2014
Wilt u niet deelnemen aan het complete PZC stratenloopcircuit maar wel aan één afzonderlijke wedstrijd, dan kunt u ook voor die wedstrijd voorinschrijven viawww.inschrijvenzeeland.nl. Voor elke wedstrijd waaraan u mee wilt doen moet u dan een apart formulier invullen. Ook hier geldt vooruit betalen via  iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712. Onder vermelding van PZC Stratenloopcircuit 2014

 

Voorinschrijfdata zijn dan uiterlijk (steeds voor 24.00 uur):21 juni Yerseke, 28 juni Zoutelande, 5 juli Domburg, 12 juli Westkapelle, 19 juli Haamstede en 26 juli Vlissingen.

(zie verder ook de afzonderlijke wedstrijdgegevens).

 

Vul de inschrijfformulieren volledig in.

Voorinschrijf tarief 
 

 

categorie hele circuit

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 20,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 25,00

categorie per wedstrijd

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 4,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 5,00

Deelname aan de jeugdloop is GRATIS

Na inschrijven 
 

Na-inschrijven  kan tot een half uur voor de aanvang van de wedstrijd.

Na Zoutelande kan er uitsluitend per wedstrijd worden ingeschreven.

Na inschrijf tarief
(kan alleen ter plekke betaald worden)

 

categorie

prijs

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

voor hele circuit

€ 27,50

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

per wedstrijd

€ 6,00

Prijzengeld 

Zie schema hieronder.

Wij wijzen er op dat de prijzen persoonlijk afgehaald moeten worden.

 

Het schema is van toepassing bij elke afzonderlijke wedstrijd en ook voor het

eindklassement van het PZC Circuit

 

  Categorie              1e plaats                  2e plaats                 3e plaats

 

Mannen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 35

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 65

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 10,00

Vrouwen 35

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

 

     

 

Bijzonderheid 

Voor de afzonderlijke lopen zijn er geen herinneringen.

Uitslagen en klassement 

Uitslagen en klassement worden geplaatst op www.dynamica-sport.nl,      

 www.avdeltasport.nlwww.av56.nl en www.atletiekzeeland.nl

 Deelnemers info 

Deelnemers aan het gehele circuit krijgen een vast startnummer wat ze bij zich moeten houden,. Dat moeten zij het hele circuit dragen.

Deelnemers aan de afzonderlijke lopen krijgen steeds een nieuw nummer.  De startnummers dienen duidelijk zichtbaar en ongevouwen op de borst gedragen te worden i.v.m. de registratie van het nummer bij de finish. De naam van de sponsor (PZC) dient duidelijk zichtbaar te blijven.Deelnemers dienen zelf voor vier spelden te zorgen om hun startnummer te bevestigen

Prijsuitreiking Eindklassement 

Na afloop van de Boulevardloop Vlissingen op 30 juli om circa 21.00 uur bij of in Hotel Arion te Vlissingen.

Voorwaarden 

Deelname aan het PZC Stratenloopcircuit is voor eigen risico en verantwoordelijkheid. De organisatie aanvaardt ten opzichte van de deelnemers geen enkele aansprakelijkheid van welke aard dan ook.
Het wedstrijdreglement van de KNAU is tijdens het PZC Stratencircuit van toepassing. De organisatie zal uw gegevens niet aan derden verstrekken.

Nog vragen over het circuit? 

Anton Vael telefoon 0118-460476

Ook voor de jeugd

De jeugd kan meedoen aan het PZC Jeugdstratenlopencircuit. Steeds  voor de aanvang van het PZC Stratenloopcircuit is er een speciale wedstrijd voor de jeugd. Steeds ongeveer 15 minuten voor de grote loop.

 

Alle jeugd loopt samen maar er zijn klassementen voor jongens en meisjes in vier leeftijdsgroepen. Te weten 7/8 jaar, 9/10 jaar, 11/12 jaar/ 13/14 jaar.

 

Ook hier kan je per wedstrijd meedoen maar over alle wedstrijden samen wordt ook een klassement opgemaakt met aparte prijzen. Elke deelnemer krijgt een vast startnummer wat voor alle wedstrijden hetzelfde is. Het startnummer moet je zelf bij je houden en elke keer meenemen.

 

Deelname is gratis.

 

Opgeven kan op dezelfde wijze als voor de PZC lopen.

Zie hierboven bij Voorinschrijven.Vermeld wel duidelijk JEUGDLOOP. Startnummers bij alle zes de wedstrijden gebruiken. Om in het Circuit klassement te worden opgenomen moet je aan 4 van de 6 wedstrijden meedoen.

   

    PZC-stratenloopcircuit 002 Harmes Erwin Dynamica H20 003 Kok Martijn de Dynamica H20 004 Meulmeester Manfred Dynamica H45 005 Carol Robert Dynamica H45 006 Dries Stefan van den Heinkenszand H20 007 Ravia Rudi Delta Sport H55 008 Delzenne Mart Jan Krabbendijke H35 009 Walhout Adriaan Middelburg H20 010 Frederiks Ruud AV'56 H55 011 Keulen Adriaan van Middelburg H20 012 Ast Richard van AV'56 H45 013 Adan Erwin Dynamica H20 014 Kaljouw David Koudekerke H20 015 Moerland Marc-Jan Krabbendijke H20 016 Visser Kees de Aagtekerke H45 017 Habets Patrick Bruinisse H35 018 Dalebout Leo Dynamica H55 020 Staal Kees Aagtekerke H35 021 Verwijs Robert DeltaSport H35 022 Boonman Marius Heinkenszand H20 023 Poortvliet Rinus Dynamica H55 024 Faes Adrie Dynamica H55 025 Unen Erwin van Souburg H45 026 Saija Boy Dynamica H45 027 Broeke Peter van den Middelburg H55 028 Verhage Arjo Dynamica H35 029 Guequierre John Dynamica H55 030 Lous Henk Dynamica H55 031 Schipper Wilco de Dynamica H45 032 Overgaauw Ronnie Dynamica H20 033 Graaf Caio de Delta Sport H35 034 Limbergen Peter van AV'56 H35 035 Boer Tjitte de Middelburg H55 036 Liefbroer Joost Souburg H20 037 Nijssen Sebastiaan Dynamica H35 038 Marinissen Martin Dynamica H35 039 Hart Dick Delta Sport H55 040 Plessius Walter AV'56 H35 041 Dellebeke Ron Dynamica H55 042 Verhage Jan Aagtekerke H20 043 Vogel Patrick Middelburg H45 044 Jonkers Robin Tholen H20 045 Harmsen Colin AC Olympia H20 046 Goossen Erik Scheldesport H35 047 Keulen Bram van Meliskerke H35 048 Sipma Jan Meliskerke H55 049 Dingemanse Jurgen Biggekerke H45 050 Jonge Wim de s-H Abtskerke H55 051 Belzen Kees van Ritthem H55 053 Aartsen Arthur van Dynamica H35 054 Luitwieler Jaap Dynamica H65 055 Heilbron Dennis Dynamica H35 056 Borra Jan Biggekerke H20 057 Bloem Vincent Voorne Atletiek H20 058 Meeuwsen Peter Krabbendijke H20 059 Richard Marcel Zoutelande H55 060 Priem Arthur Koudekerke H55 061 Slabbekoorn John Kapelle H45 062 Jacobse Maurice Dynamica H20 063 Besuijen Marius Dynamica H45 064 Looff L de Gapinge H20 067 Bootsgezel Dennis Dynamica H20 069 Bekink Michel AV'56 H35 071 Putten Axl van AV'56 H20 072 Lange Marcel de Dynamica H35 074 Pagter Rob de Ritthem H35 075 Vos Wilco de AV'56 H45 076 Harthoorn Maarten Kapelle H35 077 Kindts Ron Souburg H35 078 Kramer Rene DeltaSport H45 079 Luitwieler Jacky Dynamica H45 080 Pruijssers Martin Dynamica H45 081 Sandee Henk Kamperland H65 082 Reijden Dick van der Rotterdam H45 083 Spaans Gerrit Goes H55 084 Tuin Tonnis v d AV'56 H45 085 Beije Arjan DeltaSport H35 086 Splunter Lennard van AV'56 H35 087 Graaf Martin de Wemeldinge H35 088 Boot Willian Kerkwerve H45 089 Paardekooper Rinus AV'56 H55 090 Sonke Rob AV'56 H20 091 Rijke Leo de Dynamica H45 092 Broos Frits Middelburg H45 093 Joziasse Aart Middelburg H45 094 Moerdijk Ronnie Arnemuiden H35 095 Pluijlaar Hans Dynamica H65 096 Nieuwenhuijze Lauren AV'56 H20 097 Traas Marcel Heerenhoek H45 098 Ridder Cor de Dynamica H35 099 Wisse Piet Aagtekerke H45 100 Geschiere Gilles Meliskerke H35 102 Westeinde Marco AV'56 H35 103 Klap Roel Westkapelle H55 105 Luijk Lion van Dynamica H45 106 Wijkhuis Hans Meliskerke H35 107 Noorden Huub van AV'56 H20 108 Francke Conno Gapinge H45 109 Poppe Erik Dynamica H45 110 Visser Bart de Serooskerke H20 111 Louws Kees Middelburg H35 262 Joziasse Sandra Dynamica D35 263 Margadant Edith DeltaSport D55 264 Zerbib Daphne Dynamica D35 265 Houmes Hariette Middelburg D45 266 Wisse Mirjam Dynamica D35 267 Geschiere Suzanne Dynamica D45 268 Kleinepier Laura Middelburg D20 269 Bruis Petra Spado D45 270 Kleingeld Leni avvn Vlissingen D55 271 Lievense Corina Middelburg D35 272 Noorden Gertrud van AV'56 D20 273 Kleven Lenie van avvn Vlissingen D55 275 Sinke Natalie Vlissingen D35 276 Tempelaar Ineke Dynamica D55 277 Coolen Lieke Oisterwijk D20 278 Braam Linda Gapinge D55 280 Goossen Marion Scheldesport D35 281 Verschuure Annemarie Kruiningen D35 282 Verhulst Petra Dynamica D45 283 Schipper Moniek AV'56 D20 284 Besuijen Marije Dynamica D35 285 Houtepen Peggy Middelburg D35 286 Padmoes Marieke AV'56 D35 287 Capello Evelien s'Heerenhoek D20 288 Flikweert Rian Dynamica D45 289 Witkam Silvia DeltaSport D35 290 Zwieten Els van DeltaSport D55 291 Engels Anjolie Dynamica D20 292 Verwijs Ilse DeltaSport D20 293 Koster Joke de DeltaSport D55 294 Frederiks Ria AV'56 D55 295 Voorham Krista DeltaSport D35 297 Sluijs Esther van AV'56 D35 299 Verschuure Monique AV'56 D20 562 Slabbekoorn John Kapelle H45 563 Korte Willem de Dynamica H20 564 Pleijte Tim Dynamica H20 565 Besuijen Wim Dynamica H55 566 Joosse Hans Middelburg H55 567 Rommers Gerard Dynamica H65 568 Goudswaard Niels DeltaSport H45 569 Male Gerard van der Westkapelle H45 570 Koole Joeri Serooskerke H35 571 Vermeulen Ada Middelburg D20 572 Vasseur Remy Dynamica H20 573 Eckhardt Marlou AV'56 D20 574 Meeuwse Jos Dynamica H45 575 Bot Annet de Roosendaal D45 576 Kok Erik Dynamica H35 577 Steketee AAndre Yerseke H55 578 Ton Leonie DeltaSport D35 752 Pleijte Tim Dynamica H20 947 Benis Tonnie AVGM Best J13 948 Traas Lisa Lewedorp M11 950 Meirink Thijs Lewedorp J09 952 Zuidhof Dagmar Dynamica M07 953 Zuidhof Chris Dynamica J07 954 Zuidhof Noel Dynamica J07 955 Lievense Renate Middelburg M09 956 Lievense Carmen Dynamica M09 957 Keijser Mika Vlissingen J11 958 Wisse Emila Meliskerke M07 959 Wijkhuis Quin Meliskerke J07 960 Wijkhuis Luuk Meliskerke J09 961 Joziasse Jeroen Middelburg J11 962 Westeinde Manon v t Arnemuiden M11 963 Meirink Thijs Lewedorp M09 964 Zerbib Raphael Dynamica J09 965 Bosjra Wiebe Biggekerke J13 966 Koole Stijn Dynamica J07 967 Koopman Kasper Dynamica J07 968 Gelderen Lisanne van Vlissingen M09 969 Slabbekoorn Ilse Kapelle M09 970 Steenblok Koen AV'56 J07 971 Kole Owen Kruiningen J09 972 Louwerse Bjorn Serooskerke J09 973 Louwerse Ryan Serooskerke J07 974 Wisse Maria Dynamica M11 975 Vlieger Cas de Lewedorp J11 976 Koops Thijs Souburg J09 977 Simonse Jesper Goes J09 978 Simonse Marit AV'56 M07 979 Graaf Amy de AV'56 M07 980 Luijk Zoe van AV'56 M07 981 Boonman Anouk Nieuwdorp M07 982 Graaf Brigitte de AV'56 M13 983 Bune Lindsey Yerseke M07 984 Graaf Robert de AV'56 J11 985 Veerhoek Thomas Meliskerke J13 986 Veerhoek Max Meliskerke J11 987 Veerhoek Maik Meliskerke J07 988 Joossens Nynke Dynamica M09 989 Joossens Lucas Middelburg J13 990 Joossens Pieter Middelburg J11 991 Geldof Jasmijn Dynamica M11 992 Slabbekoorn Nathalie AV'56 M13 993 Lange Nikita de Dynamica M13 994 Putten Shelby van AV'56 M11 995 Harinck Sergio Dynamica J13 996 Haar Dana ter Dynamica M09 997 Karelse Yara AV'56 M07 998 Karelse Ryan AV'56 J09 999 Sluijs Femke van AV'56 M09 204 deelnemers 

 
 

Locatie

Naam van locatie:
Westkapelle Stratenloop (PZC)
Straat:
Zuidstraat/Markt
Stad:
Westkapelle
Land:
Land: nl

Omschrijving

Parkeren niet langs het parcours maar bij de Sporthal ” De Bellink” 

Molenwal 68 te Westkapelle

 
PZC Stratencircuit weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla