EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
31e Hotel Bom Bokaalloop
Wanneer:
23.07.2014 
Waar:
Burgh-Haamstede Hotel Bom Bokaal (PZC) - Haamstede
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 

                         PZC / DYNAMICA / DELTA SPORT / AV'56

 

                                PZC  STRATENLOOPCIRCUIT 2014

 

 

 

25-06

  3e Sportvisserloop Yerseke(PZC)

 19.30 uur

Yerseke

AV'56

02-07

25e Stratenloop Zoutelande(PZC)

 19.30 uur

Zoutelande

Dynamica

09-07

34e Stratenloop Domburg(PZC)

 19.30 uur

Domburg

Dynamica

16-07

35e Stratenloop Westkapelle(PZC)

 19.00 uur

Westkapelle

Dynamica

23-07

31e Hotel Bom Bokaalloop(PZC)

 19.30 uur

Haamstede

Delta Sport

30-07

77e Boulevardloop(PZC) 

 19.30 uur

Vlissingen

Dynamica

 

 KLIK HIER VOOR DE FLYER

            Hotel Bom Bokaal Loop

Datum 

23 juli

Start 

Op de Ring in Haamstede om 19.30 uur

Parkoers 

Rond en in het centrum van Haamstede Afstand  10,25 km.

Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 

Hotel Bom.

Na inschrijven en afhalen van startnummers kan vanaf 18.00 uur tot uiterlijk 19.15 uur 

Voorinschrijven 

vóór 19 juli 24.00 uui   via www.inschrijvenzeeland.nl

Prijsuitreiking  

om circa 21.00 uur


Algemeen 

Het PZC Stratenloop circuit omvat ook dit jaar zes wedstrijden die op 6 achtereenvolgende woensdagavonden in juni, en juli plaats vinden.

Reglement 

Voor een klassering in het PZC Stratenloopcircuit eindklassement dient ingeschreven te zijn voor het gehele circuit en dient men aan vijf van de zes wedstrijden te hebben deelgenomen. (Bij de jeugd vier van de zes)

Alleen de circuitdeelnemers krijgen punten. Er wordt voor de  circuit deelnemers een overall klassering opgemaakt per wedstrijd zowel bij de mannen als bij de vrouwen.

Deelnemers aan het circuit krijgen een vast startnummer wat ze elke wedstrijd mee moeten nemen en dragen. Dit geldt ook voor de jeugtdlopen.

Winnaar van het eindklassement is degene die over vijf van de zes wedstrijden (bij de jeugd vier van de zes) het meeste aantal punten behaalt.

De eerst aankomende circuitdeelnemer/ster krijgt per wedstrijd 500 punten, de 2e 499, de 3e 498, enz. Achteraf kunnen geen punten geclaimd worden.

Reacties op de uitslag binnen 5 dagen ovv startnummer bij Sjaak Sinke

 

NB: De Sportvisserloop in Yerseke is tevens ZK 10km (gecertificeerd parcours)

Categorieën 

Heren 20, Heren 35, Heren 45, Heren 55, Heren 65, 

Dames 20, Dames 35, Dames 45Dames 55

Jeugd Jongens/Meisjes 7/8jr, 9/10jr, 11/12jr, 13/14jr.(15 min voor grote loop)

Voorinschrijven  
 

Voor het circuit kan alleen vooringeschreven worden door vóór 19 juni  24.00 uur in te schrijven via www.inschrijvenzeelandnl. Betaling van het inschrijfgeld dient te geschieden via iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712.
Onder vermelding PZC Stratenloopcircuit 2014
Wilt u niet deelnemen aan het complete PZC stratenloopcircuit maar wel aan één afzonderlijke wedstrijd, dan kunt u ook voor die wedstrijd voorinschrijven viawww.inschrijvenzeeland.nl. Voor elke wedstrijd waaraan u mee wilt doen moet u dan een apart formulier invullen. Ook hier geldt vooruit betalen via  iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712. Onder vermelding van PZC Stratenloopcircuit 2014

 

Voorinschrijfdata zijn dan uiterlijk (steeds voor 24.00 uur):21 juni Yerseke, 28 juni Zoutelande, 5 juli Domburg, 12 juli Westkapelle, 19 juli Haamstede en 26 juli Vlissingen.

(zie verder ook de afzonderlijke wedstrijdgegevens).

 

Vul de inschrijfformulieren volledig in.

Voorinschrijf tarief 
 

 

categorie hele circuit

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 20,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 25,00

categorie per wedstrijd

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 4,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 5,00

Deelname aan de jeugdloop is GRATIS

Na inschrijven 
 

Na-inschrijven  kan tot een half uur voor de aanvang van de wedstrijd.

Na Zoutelande kan er uitsluitend per wedstrijd worden ingeschreven.

Na inschrijf tarief
(kan alleen ter plekke betaald worden)

 

categorie

prijs

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

voor hele circuit

€ 27,50

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

per wedstrijd

€ 6,00

Prijzengeld 

Zie schema hieronder.

Wij wijzen er op dat de prijzen persoonlijk afgehaald moeten worden.

 

Het schema is van toepassing bij elke afzonderlijke wedstrijd en ook voor het

eindklassement van het PZC Circuit

 

  Categorie              1e plaats                  2e plaats                 3e plaats

 

Mannen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 35

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 65

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 10,00

Vrouwen 35

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

 

     

 

Bijzonderheid 

Voor de afzonderlijke lopen zijn er geen herinneringen.

Uitslagen en klassement 

Uitslagen en klassement worden geplaatst op www.dynamica-sport.nl,      

 www.avdeltasport.nlwww.av56.nl en www.atletiekzeeland.nl

 Deelnemers info 

Deelnemers aan het gehele circuit krijgen een vast startnummer wat ze bij zich moeten houden,. Dat moeten zij het hele circuit dragen.

Deelnemers aan de afzonderlijke lopen krijgen steeds een nieuw nummer.  De startnummers dienen duidelijk zichtbaar en ongevouwen op de borst gedragen te worden i.v.m. de registratie van het nummer bij de finish. De naam van de sponsor (PZC) dient duidelijk zichtbaar te blijven.Deelnemers dienen zelf voor vier spelden te zorgen om hun startnummer te bevestigen

Prijsuitreiking Eindklassement 

Na afloop van de Boulevardloop Vlissingen op 30 juli om circa 21.00 uur bij of in Hotel Arion te Vlissingen.

Voorwaarden 

Deelname aan het PZC Stratenloopcircuit is voor eigen risico en verantwoordelijkheid. De organisatie aanvaardt ten opzichte van de deelnemers geen enkele aansprakelijkheid van welke aard dan ook.
Het wedstrijdreglement van de KNAU is tijdens het PZC Stratencircuit van toepassing. De organisatie zal uw gegevens niet aan derden verstrekken.

Nog vragen over het circuit? 

Anton Vael telefoon 0118-460476

Ook voor de jeugd

De jeugd kan meedoen aan het PZC Jeugdstratenlopencircuit. Steeds  voor de aanvang van het PZC Stratenloopcircuit is er een speciale wedstrijd voor de jeugd. Steeds ongeveer 15 minuten voor de grote loop.

 

Alle jeugd loopt samen maar er zijn klassementen voor jongens en meisjes in vier leeftijdsgroepen. Te weten 7/8 jaar, 9/10 jaar, 11/12 jaar/ 13/14 jaar.

 

Ook hier kan je per wedstrijd meedoen maar over alle wedstrijden samen wordt ook een klassement opgemaakt met aparte prijzen. Elke deelnemer krijgt een vast startnummer wat voor alle wedstrijden hetzelfde is. Het startnummer moet je zelf bij je houden en elke keer meenemen.

 

Deelname is gratis.

 

Opgeven kan op dezelfde wijze als voor de PZC lopen.

Zie hierboven bij Voorinschrijven.Vermeld wel duidelijk JEUGDLOOP. Startnummers bij alle zes de wedstrijden gebruiken. Om in het Circuit klassement te worden opgenomen moet je aan 4 van de 6 wedstrijden meedoen.

 

 

 

    PZC-stratenloopcircuit
002 Harmes Erwin         Dynamica         H20 
003 Kok Martijn de       Dynamica         H20 
004 Meulmeester Manfred  Dynamica         H45 
005 Carol Robert         Dynamica         H45 
006 Dries Stefan van den Heinkenszand     H20 
007 Ravia Rudi           Delta Sport      H55 
008 Delzenne Mart Jan    Krabbendijke     H35 
009 Walhout Adriaan      Middelburg       H20 
010 Frederiks Ruud       AV'56            H55 
011 Keulen Adriaan van   Middelburg       H20 
012 Ast Richard van      AV'56            H45 
013 Adan Erwin           Dynamica         H20 
014 Kaljouw David        Koudekerke       H20 
015 Moerland Marc-Jan    Krabbendijke     H20 
016 Visser Kees de       Aagtekerke       H45 
017 Habets Patrick       Bruinisse        H35 
018 Dalebout Leo         Dynamica         H55 
020 Staal Kees           Aagtekerke       H35 
021 Verwijs Robert       DeltaSport       H35 
022 Boonman Marius       Heinkenszand     H20 
023 Poortvliet Rinus     Dynamica         H55 
024 Faes Adrie           Dynamica         H55 
025 Unen Erwin van       Souburg          H45 
026 Saija Boy            Dynamica         H45 
027 Broeke Peter van den Middelburg       H55 
028 Verhage Arjo         Dynamica         H35 
029 Guequierre John      Dynamica         H55 
030 Lous Henk            Dynamica         H55 
031 Schipper Wilco de    Dynamica         H45 
032 Overgaauw Ronnie     Dynamica         H20 
033 Graaf Caio de        Delta Sport      H35 
034 Limbergen Peter van  AV'56            H35 
035 Boer Tjitte de       Middelburg       H55 
036 Liefbroer Joost      Souburg          H20 
037 Nijssen Sebastiaan   Dynamica         H35 
038 Marinissen Martin    Dynamica         H35 
039 Hart Dick            Delta Sport      H55 
040 Plessius Walter      AV'56            H35 
041 Dellebeke Ron        Dynamica         H55 
042 Verhage Jan          Aagtekerke       H20 
043 Vogel Patrick        Middelburg       H45 
044 Jonkers Robin        Tholen           H20 
045 Harmsen Colin        AC Olympia       H20 
046 Goossen Erik         Scheldesport     H35 
047 Keulen Bram van      Meliskerke       H35 
048 Sipma Jan            Meliskerke       H55 
049 Dingemanse Jurgen    Biggekerke       H45 
050 Jonge Wim de         s-H Abtskerke    H55 
051 Belzen Kees van      Ritthem          H55 
053 Aartsen Arthur van   Dynamica         H35 
054 Luitwieler Jaap      Dynamica         H65 
055 Heilbron Dennis      Dynamica         H35 
056 Borra Jan            Biggekerke       H20 
057 Bloem Vincent        Voorne Atletiek  H20 
058 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     H20 
059 Richard Marcel       Zoutelande       H55 
060 Priem Arthur         Koudekerke       H55 
061 Slabbekoorn John     Kapelle          H45 
062 Jacobse Maurice      Dynamica         H20 
063 Besuijen Marius      Dynamica         H45 
064 Looff L de           Gapinge          H20 
067 Bootsgezel Dennis    Dynamica         H20 
069 Bekink Michel        AV'56            H35 
071 Putten Axl van       AV'56            H20 
072 Lange Marcel de      Dynamica         H35 
074 Pagter Rob de        Ritthem          H35 
075 Vos Wilco de         AV'56            H45 
076 Harthoorn Maarten    Kapelle          H35 
077 Kindts Ron           Souburg          H35 
078 Kramer Rene          DeltaSport       H45 
079 Luitwieler Jacky     Dynamica         H45 
080 Pruijssers Martin    Dynamica         H45 
081 Sandee Henk          Kamperland       H65 
082 Reijden Dick van der Rotterdam        H45 
083 Spaans Gerrit        Goes             H55 
084 Tuin Tonnis v d      AV'56            H45 
085 Beije Arjan          DeltaSport       H35 
086 Splunter Lennard van AV'56            H35 
087 Graaf Martin de      Wemeldinge       H35 
088 Boot William         Kerkwerve        H45 
089 Paardekooper Rinus   AV'56            H55 
090 Sonke Rob            AV'56            H20 
091 Rijke Leo de         Dynamica         H45 
092 Broos Frits          Middelburg       H45 
093 Joziasse Aart        Middelburg       H45 
094 Moerdijk Ronnie      Arnemuiden       H35 
095 Pluijlaar Hans       Dynamica         H65 
096 Nieuwenhuijze Lauren AV'56            H20 
097 Traas Marcel         Heerenhoek       H45 
098 Ridder Cor de        Dynamica         H35 
099 Wisse Piet           Aagtekerke       H45 
100 Geschiere Gilles     Meliskerke       H35 
102 Westeinde Marco      AV'56            H35 
103 Klap Roel            Westkapelle      H55 
105 Luijk Lion van       Dynamica         H45 
106 Wijkhuis Hans        Meliskerke       H35 
107 Noorden Huub van     AV'56            H20 
108 Francke Conno        Gapinge          H45 
109 Poppe Erik           Dynamica         H45 
110 Visser Bart de       Serooskerke      H20 
111 Louws Kees           Middelburg       H35 
262 Joziasse Sandra      Dynamica         D35 
263 Margadant Edith      DeltaSport       D55 
264 Zerbib Daphne        Dynamica         D35 
265 Houmes Hariette      Middelburg       D45 
266 Wisse Mirjam         Dynamica         D35 
267 Geschiere Suzanne    Dynamica         D45 
268 Kleinepier Laura     Middelburg       D20 
269 Bruis Petra          Spado            D45 
270 Kleingeld Leni       avvn Vlissingen  D55 
271 Lievense Corina      Middelburg       D35 
272 Noorden Gertrud van  AV'56            D20 
273 Kleven Lenie van     avvn Vlissingen  D55 
275 Sinke Natalie        Vlissingen       D35 
276 Tempelaar Ineke      Dynamica         D55 
277 Coolen Lieke         Oisterwijk       D20 
278 Braam Linda          Gapinge          D55 
280 Goossen Marion       Scheldesport     D35 
281 Verschuure Annemarie Kruiningen       D35 
282 Verhulst Petra       Dynamica         D45 
283 Schipper Moniek      AV'56            D20 
284 Besuijen Marije      Dynamica         D35 
285 Houtepen Peggy       Middelburg       D35 
286 Padmoes Marieke      AV'56            D35 
287 Capello Evelien      s'Heerenhoek     D20 
288 Flikweert Rian       Dynamica         D45 
289 Witkam Silvia        DeltaSport       D35 
290 Zwieten Els van      DeltaSport       D55 
291 Engels Anjolie       Dynamica         D20 
292 Verwijs Ilse         DeltaSport       D20 
293 Koster Joke de       DeltaSport       D55 
294 Frederiks Ria        AV'56            D55 
295 Voorham Krista       DeltaSport       D35 
297 Sluijs Esther van    AV'56            D35 
299 Verschuure Monique   AV'56            D20 
452 Jonge Nico de        B Haamstede      H35 
453 Gent Jan van         Spirit           H55 
454 Priemis Marloes      DeltaSport       D20 
455 Nagtegaal Cor        Ouddorp          H45 
456 Vos Robin de         AV'56            H20 
457 Wagemakers Ton       B Haamstede      H55 
458 Reijntjes Ludolf     DeltaSport       H45 
459 Besuijen Wim         Dynamica         H55 
460 Horssen Jan van      Dynamica         H65 
461 Geldof Marco         Middelburg       H45 
462 Luijk Aart van       Dynamica         H55 
463 Goudswaard Niels     DeltaSport       H45 
464 Filius Rijk          Dynamica         H55 
465 Vermeulen Ada        Middelburg       D20 
466 Jonge Nico de        B Haamstede      H35 
467 Jilleba Charles      Vlissingen       H55 
468 Meeuse Jos           Dynamica         H45 
469 Broeke Sjakkie v d   Scheldesport     H45 
470 Dijk Marian van      Middelburg       D45 
471 Pleijte Tim          Dynamica         H20 
472 Vos Arjan de         DeltaSport       H45 
926 Goudswaard Ilse      DeltaSport       M09 
927 Verbruggen Mees                       J11 
928 Relieus Milan        Weverijs         J09 
929 Peene Roland         't Hout          J09 
930 Verhulst Giel        Westkapelle      J09 
931 Meijers Diego        Hoedekenskerke   J13 
932 Willeboordse Hannah  Westkapelle      M13 
933 Willeboordse Thomas  Westkapelle      J09 
934 Verhage Thijs        Almere           J07 
935 Gosselink Annemarie  Ahous            M09 
936 Gosselink Rens       Ahous            J07 
937 Gosselink Evelien    Ahous            M07 
938 Verburg Mano         Westkapelle      J11 
939 Molenveld Thomas     Westkapelle      J13 
940 Lukasik Weronika     Westkapelle      J13 
941 Scheiberlich Lisa    Westkapelle      M13 
942 Schipper Fiona de    Westkapelle      M13 
943 Verhulst Mikai       Westkapelle      J09 
944 Jobse Pierie         Westkapelle      J11 
945 Perk Sander v d      Westkapelle      J11 
946 Vaardegem Tygo van   Westkapelel      J11 
947 Benis Tonnie         AVGM Best        J13 
948 Traas Lisa           Lewedorp         M11 
950 Meirink Thijs        Lewedorp         J09 
952 Zuidhof Dagmar       Dynamica         M07 
953 Zuidhof Chris        Dynamica         J07 
954 Zuidhof Noel         Dynamica         J07 
955 Lievense Renate      Middelburg       M09 
956 Lievense Carmen      Dynamica         M09 
957 Keijser Mika         Vlissingen       J11 
958 Wisse Emila          Meliskerke       M07 
959 Wijkhuis Quin        Meliskerke       J07 
960 Wijkhuis Luuk        Meliskerke       J09 
961 Joziasse Jeroen      Middelburg       J11 
962 Westeinde Manon v t  Arnemuiden       M11 
963 Meirink Thijs        Lewedorp         J09 
964 Zerbib Raphael       Dynamica         J09 
965 Bosjra Wiebe         Biggekerke       J13 
966 Koole Stijn          Dynamica         J07 
967 Koopman Kasper       Dynamica         J07 
968 Gelderen Lisanne van Vlissingen       M09 
969 Slabbekoorn Ilse     Kapelle          M09 
970 Steenblok Koen       AV'56            J07 
971 Kole Owen            Kruiningen       J09 
972 Louwerse Bjorn       Serooskerke      J09 
973 Louwerse Ryan        Serooskerke      J07 
974 Wisse Maria          Dynamica         M11 
975 Vlieger Cas de       Lewedorp         J11 
976 Koops Thijs          Souburg          J09 
977 Simonse Jesper       Goes             J09 
978 Simonse Marit        AV'56            M07 
979 Graaf Amy de         AV'56            M07 
980 Luijk Zoe van        AV'56            M07 
981 Boonman Anouk        Nieuwdorp        M07 
982 Graaf Brigitte de    AV'56            M13 
983 Bune Lindsey         Yerseke          M07 
984 Graaf Robert de      AV'56            J11 
985 Veerhoek Thomas      Meliskerke       J13 
986 Veerhoek Max         Meliskerke       J11 
987 Veerhoek Maik        Meliskerke       J07 
988 Joossens Nynke       Dynamica         M09 
989 Joossens Lucas       Middelburg       J13 
990 Joossens Pieter      Middelburg       J11 
991 Geldof Jasmijn       Dynamica         M11 
992 Slabbekoorn Nathalie AV'56            M13 
993 Lange Nikita de      Dynamica         M13 
994 Putten Shelby van    AV'56            M11 
995 Harinck Sergio       Dynamica         J13 
996 Haar Dana ter        Dynamica         M09 
997 Karelse Yara         AV'56            M07 
998 Karelse Ryan         AV'56            J09 
999 Sluijs Femke van     AV'56            M09 
       228 deelnemers

Locatie

Naam van locatie:
Burgh-Haamstede Hotel Bom Bokaal (PZC)
Straat:
Noordstraat/RIng
Stad:
Haamstede
Land:
Land: nl

Omschrijving


PZC Stratencircuit weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla