EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
ZK Veldloop Estafette
Wanneer:
11.10.2014 
Waar:
Open luchttheater Nollebos Vlissingen - Vlissingen
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

wed.secr. thuis                                                           

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
ZATERDAG 11 OKTOBER 2014
 
ORGANISEERT
 
adsv DYNAMICA
 
de 21e
 
ZEEUWSE KAMPIOENSCHAPPEN VELDLOOP ESTAFETTE
voor alle leeftijdsklassen
 
EERSTE LOOP 11.00 UUR
 
RONDOM EETCAFÉ DE KANOVIJVER
IN VLISSINGEN
 
Inschrijven kan tot 7 oktober 24.00 uur bij het wedstrijdsecretariaat thuis (zie boven)
 
Ook dit jaar zal de veldloopestafette in het Nollebos in Vlissingen worden gehouden.
Start en finish dus weer in het v.m. Openluchttheater.
Ook nu maken we voor het secretariaat en prijsuitreiking weer graag gebruik van eetcafé De Kanovijver.
Kijk voor verdere bijzonderheden onder ALGEMEEN hieronder.
 
Voor de senioren en masters is deze wedstrijd een ideale gelegenheid om na de zware kustmarathon weer in het dagelijkse loopritme te komen en samen met teamgenoten een wedstrijdje te doen.
 
Voor een team heb je slechts vier lopers nodig die elk dezelfde afstand lopen. Wisselen doen we in een vak van zo’n 20 meter lengte op het veldje voor het talud van het Openluchttheater door middel van aantikken. Geef de lopers op in de VOLGORDE waarin zij lopen. Wijzigingen daarin kunnen op de dag zelf opgegeven worden.
 
Teams mogen ook bestaan uit combinaties van leeftijden.  Deze teams doen dan mee in de groep van de loper van de hoogste categorie.
 
Bijvoorbeeld:
Jongens pupillen B en C samen in 1 team is uitkomen bij jongens pupillen B
Jongens A1 en meisjes A1 samen in 1 team is uitkomen bij jongens pupillen A1
Mannen en mannen masters is uitkomen bij de mannen.
 
 
 
 
 
Het chronoloog is als volgt:
 
11.00 uur         pupillen C                   4 x 1200 meter)
pupillen B                   4 x 1200 meter) jongens en meisjes worden
                        pupillen A 1                 4 x 1200 meter) apart geklasseerd                                           pupillen A 2                 4 x 1200 meter)
 
11.30 uur         junioren C/D jongens  4 x 1800 meter
                        junioren C/D meisjes   4 x 1800 meter
 
12.15 uur         junioren A/B jongens  4 x 3000 meter
                        junioren A/B meisjes   4 x 3000 meter
                        vrouwen/vrouwen masters en
                        vrouwen recreanten.    4 x 3000 meter
            mannen/mannen masters en
                        mannen recreanten.     4 x 3000 meter
Prijzen
 
*Kampioensmedailles van de Vereniging Zeeland Atletiek voor het eerst aankomende team in        elke categorie wedstrijdteams
 
*Medaille van Dynamica voor elk eerst aankomende team in de categorie recreanten
 
*Medaille van Dynamica voor elk tweede en derde aankomende team in elke categorie
 
De prijsuitreiking vindt plaats in of voor eetcafé De Kanovijver en wel direct nadat de uitslag per categorie bekend is.
 
Het inschrijfgeld per team is als volgt:
 
KNAU teams senioren             € 12.00
KNAU teams junioren              €   9.00
KNAU teams pupillen              €   6.00
 
Recreanten teams                    € 15.00
 
Overmaken naar rekening NL92INGB0005567425 t.n.v. penningmeester Dynamica Vlissingen of via bijsluiten van een getekende overschrijvingskaart.
 
Algemeen
 
Het wedstrijdsecretariaat is bij eetcafé De Kanovijver en open vanaf 10.00 uur.
Nollepad 3, 4384 LZ Vlissingen.
De start is daarbij vlak in de buurt. Parkeren kan op de ruime parkeerplaats onderaan de oprit naar de Boulevards aan de President Rooseveltlaan. Let op, dit is wel betaald parkeren.
Een gratis parkeerterrein is te vinden op de parkeerplaats aan de Swanenburgweg vlak bij de rotonde in de van Woelderenlaan/Sloeweg (4384 LW). 
 
De veldloopestafettes zijn open kampioenschappen.
 
 
De estafette wordt gelopen in het gebied nabij eetcafé De Kanovijver. We hebben hier een route kunnen uitzetten voor zowel de jeugd als de ouderen met start en finish in het Openluchttheater.
 
01  AV'56 MpC            MpC
    1=Luijk Tess van 
    2=DikkenbergInke 
    3=Karelse Yara   
    4=Luijk Zoe van  
02  AV'56 JPA            JpA
    1=Kapteijn Mart  
    2=Schets Tessa   
    3=DikkenbergJesse
    4=Kramer Sven    
03  AV'56 JpB            JpB
    1=LandsbergenMaud
    2=Steenblok Koen 
    3=Kramer Mila    
    4=Sluijs Femke v 
04  SchSp RK JpA         JpA
    1=Anceaux Daniel 
    2=Peijl Youp vd  
    3=Maat Ralph de  
    4=Zeeuw Tobias d 
05  SchS RK JpB          JpB
    1=Peeters Demi   
    2=Maat Fabian de 
    3=Keijmel Myrthe 
    4=Goethem Maxim v
06  RKHAV JpA            JpA
    1=CoppietersJenna
    2=Bruijn Tim de  
    3=VierbergenMats 
    4=Os Martijn van 
07  Dynamica JpA         JpA
    1=SchillingsCaspe
    2=Slabbekoorn M  
    3=Driessen Marit 
    4=               
08  Dynamica MpA         MpA
    1=Haar Dana ter  
    2=MarinissenShant
    3=Kraker Pascalle
    4=Schillings Dori
09  Dynamica MpB         MpB
    1=Koole Hilde    
    2=Lorier Lisanne 
    3=               
    4=               
10  Dynamica JpB         JpB
    1=HouwelingenTom 
    2=Zuidhof Chris  
    3=Zuidhof Noel   
    4=               
11  Dynamica MpC         MpC
    1=Zuidhof Dagmar 
    2=Kraker Yasmine 
    3=Berge Lois vd  
    4=Zerbib Chloe   
12  Dynamica JpC         JpC
    1=Mairle Matthias
    2=Koopman Kasper 
    3=Koole Stijn    
    4=Koppejan Jesse 
17  Dynamica MD1         MCD
    1=Geldof Jasmijn 
    2=Sommeijer Lynn 
    3=Bun Parel      
    4=SiebonsMarleen 
18  Dynamica MD1         MCD
    1=Wisse Maria    
    2=Roelse Emma    
    3=Lange Nikita d 
    4=KaagmanCaecilla
19  Dynamica JD          JCD
    1=Nefs Emiel     
    2=SchillingsFelic
    3=HouwelingenPaul
    4=               
20  Dynamica MC          MCD
    1=SurksumSietske 
    2=               
    3=               
    4=               
21  Dynamica JC          JCD
    1=Verhage Joram  
    2=Janse Dennis   
    3=Ridder Rens de 
    4=Harinck Sergio 
22  Scheldesport JC      JCD
    1=Wege Ivar v d  
    2=Dierkx Mike    
    3=Roodzand Teun  
    4=TollenaarMicha 
23  Scheldesport MC      MCD
    1=Kreek Maaike de
    2=Zeeuw Mirthe d 
    3=Jones Waeoby   
    4=Boutens Amber  
24  AV'56 JD             JCD
    1=Kapteijn Stef  
    2=Schets Wouter  
    3=Graaf Wouter d 
    4=Anrooij Shirin 
43  Dynamica recr        Mrecr
    1=SteketeeMaurice
    2=Aspert Jack v  
    3=Beijer Piet    
    4=GuequierreJohn 
44  Scheldesport mas     Mmast
    1=Zaman Jacques  
    2=Veen Jaap v d  
    3=PlatteeuwAlbert
    4=Kreek Jos de   
45  Dynamica Mast 3      Mmast
    1=Versluis Joeri 
    2=Wiesner Ralph  
    3=Hoosemans Ruud 
    4=Schrier David  
46  Dynamica Mast 2      Mmast
    1=Ruijter Tonny  
    2=Rommers Gerard 
    3=Luik Aart van  
    4=Bras Gerard    
47  Dynamica Mmast       Mmast
    1=Alphen Edwin va
    2=Rommers Marc   
    3=Paulusse Nick  
    4=Bootsgezel Den 
48  Dynamica recr        Mrecr
    1=Konings Aswin  
    2=Dellebeke Ron  
    3=Tabak Wim      
    4=Zuylen Lex van 
49  AV'56 senioren       Msen 
    1=Leeuw Danny de 
    2=NieuwenhuijzeL 
    3=BalkenendeLuuk 
    4=Meeuwse Robbert
aanta
 
 
 

Locatie

Open luchttheater Nollebos Vlissingen
Naam van locatie:
Open luchttheater Nollebos Vlissingen
Straat:
Nollepad 1
Postcode:
4384 LZ
Stad:
Vlissingen

Omschrijving


Dynamicacrossen weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla