EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Kerstloop
Wanneer:
26.12.2014 
Waar:
Dishoek - Dishoek (Koudekerke)
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

BEWEGEN MET DE KERST
 
KERSTLOOP DYNAMICA
 
HARDLOPERS – WANDELAARS – NORDIC WALKERS
 
2e KERSTDAG 2014
 
In verband met geplande werkzaamheden in het dorpje Dishoek zijn er enkele aanpassingen nodig.
Om alle deelnemers op gepaste wijze te kunnen ontvangen wijken we dit jaar voor het secretariaat uit naar het strandpaviljoen Kaapduin in Dishoek.
 
De Start is net als andere jaren op het plein in Dishoek, waar we starten bij de grote boom op plein.
Finishen doen we deze keer op het strand voor Strandpaviljoen Kaapduin.
 
Wandelaars en Nordic Walkers starten om 10.30 uur, de hardlopers om 11.00 uur. U kunt weer kiezen tussen ongeveer ± 5 en ± 9 km.                               
Voor beide afstanden is een route uitgezet onderlangs de duinen, over wandel- en fietspaden en het strand.
Na afloop is er een uitslag voor de hardlopers. EHBO is aanwezig, douchen is niet mogelijk.
 
Voor-inschrijven tot vrijdag 19 december 24.00 uur via de site
                                   inschrijvenzeeland.nl
De voorinschrijfkosten zijn 3 euro (leden Dynamica betalen € 2,00).
 
Na-voorinschrijven kan nog tot woensdag 24 december 24.00 uur: voor/achternaam, woonplaats en afstand
Stuur je inschrijving naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
Na-inschrijven kan in Strandpaviljoen Kaapduin op 2e Kerstdag v.a . 09.30 uur door wandelaars en v.a. 10.00 uur door hardlopers
Iedereen betaalt dan €5,00.
Graag met gepast geld betalen.
 
Nog vragen? Bel Anton Vael op 0118 460476
 

Strandpaviljoen Kaapduin
     Strand Dishoek / Duinovergang Kaapduinseweg
     Tel: 0118-551643
 
   
    Kerstloop
001 Dekker Ronny             Meliskerke       H 9km        
002 Haar Jordi van de        Middelburg       H 9km        
003 Groen Mirjam van         Amsterdam        D 9km        
004 Kloet Alex               Amsterdam        H 9km        
005 Verkaart Nina            Roosendaal       D 9km        
006 Jonge Guillaume de       Souburg          H 9km        
007 Westerweele Henrik       Vlissingen       H 9km        
008 Meertens Rian            Vlissingen       D 9km        
009 Sinke Natalie            Vlissingen       D 9km        
010 Driel Leo van            Vlissingen       H 9km        
011 Leijnse Veroni           Zoutelande       D 9km        
012 Heide Mirjam van der     Nieuwdorp        D 9km        
013 Boot Arjan               Kloetinge        H 9km        
014 Botman Kobus             Middelburg       H 9km        
015 Versluijs Wendy          Kapelle          D 9km        
016 Eckhardt Marlou          Wemeldinge       D 9km        
017 Lange Justus             Utrecht          H 9km        
018 Geschiere Suzanne        St Laurens       D 9km        
019 Platteeuw Bart           Vlissingen       H 9km        
020 Meulmeester Manfred      Vlissingen       H 9km        
021 Louwerse Mink            Vlissingen       H 9km        
022 Oosterbaan Saskia        Vlissingen       D 9km        
023 Louwerse Rene            Vlissingen       H 9km        
024 Vaardegem Jan van        Westkapelle      H 9km        
025 Poerstamper Wouter       Middelburg       H 9km        
026 Kramer Sigrid            Koudekerke       D 9km        
027 Besuijen Wim             Middelburg       H 9km        
028 Groote Ilona de          Souburg          D 9km        
029 Zondervan Gerwin         Kapelle          H 9km        
030 Loon Jan van             Vlissingen       H 9km        
031 Ovaa Rudy de             Middelburg       H 9km        
032 Vaardegem Piet van       Westkapelle      H 9km        
033 Verhage Arjo             Aagtekerke       H 9km        
034 Verhage Regina           Aagtekerke       D 9km        
035 Pluijlaar Hans           Koudekerke       H 9km        
036 Zuilen Lex van           Vlissingen       H 9km        
037 Sparrentak Wim van       St Laurense      H 9km        
038 Verhulst Petra           Westkapelle      D 9km        
039 Adriaanse Marcel         Middelburg       H 9km        
040 Vreeke Mike              Middelburg       H 9km        
041 Cijvat Bibi              Zoutelande       D 9km        
042 Richard Marion           Zoutelande       D 9km        
043 Huppertz Ans             Tilburg          D 9km        
044 Harthoorn Jasper         Tilburg          H 9km        
045 Sluijs Esther van        Kloetinge        D 9km        
046 Engels Anjolie           Middelburg       D 9km        
047 Luijk Lion van           Vlissingen       H 9km        
048 Kaljouw David            Koudekerke       H 9km        
049 Geldof Marco             Middelburg       H 9km        
050 Guequierre John          Middelburg       H 9km        
051 Eijzeren Rene van        Middelburg       H 9km        
052 Linden Dennis van der    Souburg          H 9km        
053 Jansen Angelique         Middelburg       D 9km        
054 Stokvis Jorrit           Hengelo          H 9km        
055 Belzen Adrie van         Westkapelle      H 9km        
056 Visser Bart de           Serooskerke      H 9km        
057 Kok Erik                 Arnemuiden       H 9km        
058 Verburg Wim              Goes             H 9km        
059 Flikweert Rian           Middelburg       D 9km        
060 Saija Boy                Middelburg       H 9km        
061 Ganseman Nicky           Goes             H 9km        
062 Ganseman Caroline        Goes             D 9km        
063 Aartsen Arthur van       Middelburg       H 9km        
064 Dekker Han               Breda            H 9km        
065 Dekker Cees              Middelburg       H 9km        
066 Dijkstra Seth            Middelburg       H 9km        
067 Maat Martine             Amsterdam        D 9km        
068 Pol Serge van der        Vlissingen       H 9km        
069 Broeke Peter van den     Middelburg       H 9km        
070 Sturm Pieter             Souburg          H 9km        
071 Vries Jan de             Biggekerke       H 9km        
072 Louws Jan                Middelburg       H 9km        
073 Vlieger Johan de         Vlissingen       H 9km        
074 Keulen Adriaan van       Middelburg       H 9km        
075 Steketee Maurice         Middelburg       H 9km        
076 Forat Natasja            Middelburg       D 9km        
077 Eenennaam Ton van        Vlissingen       H 9km        
078 Louws Jan                Middelburg       H 9km        
079 Spaans Gerrit            Goes             H 9km        
080 Ton Leonie               Zierikzee        D 9km        
081 Konings Aswin            Middelburg       H 9km        
082 Konings Nicole           Middelburg       D 9km        
083 Jobse Christian          Middelburg       H 9km        
084 Overweel John            Middelburg       H 9km        
085 Renders Helena           Koudekerke       D 9km        
086 Jakobsen Ruth            Veere            D 9km        
087 Koppejan Ellen           Vlissingen       D 9km        
088 Meule Christine v d      Vlissingen       D 9km        
089 Wisse Carolien           Grijpskerke      D 9km        
090 Nooijer Jenny de         Middelburg       D 9km        
091 Wattel Niek              Middelburg       H 9km        
092 Goeree Muddy             Middelburg       H 9km        
093 Joosse Hans              Middelburg       H 9km        
094 Lensen Dignus            Souburg          H 9km        
095 Rijke Jan de             Souburg          H 9km        
096 Nooijer Jeroen           Baarn            H 9km        
097 Farenhorst Monique       Vlissingen       D 9km        
098 Besuijen Marius          St Laurens       H 9km        
099 Tramper Ria              Vlissingen       D 9km        
100 Tramper Anouk            Vlissingen       D 9km        
101 Boogaart Deborah v d     Middelburg       D 5km        
102 Waal Jack de             Vlissingen       H 9km        
103 Oskam Eric               Vlissingen       H 9km        
104 Schoe Debbie             Middelburg       D 9km        
105 Schoe Edwin              Middelburg       H 9km        
106 Weelden Denise van       Goes             D 9km        
107 Nooijer Martin de        Koudekerke       H 9km        
108 Feleus Srefan            Westkapelle      H 9km        
109 Richard Marcel           Zoutelande       H 9km        
110 Karelse Johan            Heinkenszand     H 9km        
111 Sloos Wanda              Utrecht          D 9km        
112 Perk Annelies van de     Souburg          D 9km        
113 Dingemanse Wim           Grijpskerke      H 9km        
114 Aspert Jack van          Middelburg       H 9km        
115 Elstak Paul van          Koudekerke       H 9km        
116 Sipma Jan                Meliskerke       H 9km        
117 Belzen Niek van          Arnemuiden       H 9km        
118 Sturm Mirjam             Middelburg       D 9km        
119 Stel Jack van            Goes             H 9km        
120 Stel Michela van         Goes             D 9km        
121 Krocke Ronnie            Souburg          H 9km        
122 Corbijn Hannie           Oostkapelle      D 9km        
123 Corbijn Hans             Oostkapelle      H 9km        
124 Lous Henk                Vlissingen       H 9km        
125 Versluijs Jochem         Souburg          H 9km        
126 Vries Jan de             Biggekerke       H 9km        
127 Versluijs Joeri          Middelburg       H 9km        
128 Linden Peter van der     Vlissingen       H 9km        
129 Eversdijk Wilma          Kapelle          D 9km        
130 Overgaauw Ronnie         Zoutelande       H 9km        
131 Maljaars Sytse           Souburg          H 9km        
132 Brouwer Sjaak            Vlissingen       H 9km        
133 Wondergem Lous           Middelburg       H 9km        
134 Wondergem Arma           Haarlem          D 9km        
135 Wondergem Nicole         Middelburg       D 9km        
136 Neufeglise Ella          Grijpskerke      D 9km        
137 Moerland Yvonne          Yerseke          D 9km        
138 Moerland Rene            Yerseke          H 9km        
139 Kleven Lenie van         Vlissingen       D 9km        
140 Maale Peter van der      Koudekerke       H 9km        
141 Alphen Edwin van         Vlissingen       H 9km        
142 Koole Jackie             Koudekerke       H 9km        
143 Leijnse Cees             Middelburg       H 9km        
144 Divendal Ewout           Amsterdam        H 9km        
145 Kraker Ruth de           Amsterdam        D 9km        
146 Lous Isabel              Vlissingen       H 9km        
147 Bommelje Wim             Vlissingen       H 9km        
148 Vries Martijn de         Middelburg       H 9km        
149 Hoosemans Ruud           Vlissingen       H 9km        
150 Hoosemans Martijn        Vlissingen       H 9km        
151 Wouters Wim              Kruiningen       H 9km        
152 Noorden Bart van         Yerseke          H 9km        
153 Vries Juriena de         Nijmegen         D 9km        
154 Musters Rob              Oud Gastel       H 9km        
155 Corbijn Marijn           Den Haag         H 9km        
156 Jakobsen Marieke         Den Haag         H 9km        
157 Hoosemans Martijn        Vlissingen       H 9km        
158 Besuijen Wim             Middelburg       H 9km        
160 Staal Kees               Aagtekerke       H 9km        
161 Grave Herman de          Vlissingen       H 9km        
177 Besuijen Wim             Middelburg       H 9km        
200 Wattel Adriaan           Middelburg       H 9km        
201 Staal Kees               Aagtekerke       H 9km        
202 Grave Herman de          Vlissingen       H 9km        
203 Carol Robert             Middelburg       H 9km        
204 Visser Frenk-Jan         Middelburg       H 9km        
205 Zweeden Robby van        Vlissingen       H 9km        
206 Kroo Mariska de          Nw St Joosland   D 9km        
207 Traas Marijn             Heinkenszand     H 9km        
208 Tol Mathieu van          Vlissingen       H 9km        
209 Nesu Stefan              Kapelle          H 9km        
210 Moes Piet                Koudekerke       H 9km        
211 Boogaard Johan           Middelburg       H 9km        
212 Wisse Pieter A.C.        Biggekerke       H 9km        
213 Uitterhoeve Marcel       s-HArendskerke   H 9km        
214 Buck Ciska de            Biggekerke       D 9km        
215 Hollebrands Jeroen       Kopenhage        H 9km        
216 Noorden Huub van         Yerseke          H 9km        
217 Polderman Sam            Middelburg       H 9km        
218 Woerkom Guilbert van     Vlissingen       H 9km        
219 Woerkom Willemijn van    Vlissingen       D 9km        
220 Knippers Theo            Aagtekerke       H 9km        
221 Francke Jolanda          Aagtekerke       D 5km        
222 Janse Johnny             Koudekerke       H 9km        
223 Kloosterboer Jaron       Vlissingen       H 9km        
224 Vogel Jodie              Souburg          H 9km        
225 Meijers Enno             Middelburg       H 9km        
226 Priem Arthur             Koudekerke       H 9km        
227 Baas Sjaak               Souburg          H 9km        
228 Schoe Ad                 Westkapelle      H 9km        
229 Stijns Arthur            Oudelande        H 9km        
230 Belzen Stijn van         Ritthem          H 9km        
231 Bostelaar Hans           Middelburg       H 9km        
232 Kortsmit Eva             Vlissingen       D 9km        
233 Pluijlaar Joost          Middelburg       H 9km        
234 Vonsee Dennis            Vlissingen       H 9km        
235 Weijburg Frans                            H 9km        
236 Koppejan Martin          Huizen           H 9km        
237 Nijsse Rene              O Sabbinge       H 9km        
238 Nijsse Gisela            O Sabbinge       D 9km        
239 Bos Frans                Vlissingen       H 9km        
240 Lievense Hans            Middelburg       H 9km        
241 Lievense Corina          Middelburg       D 9km        
242 Spijkers Pascal          Vlissingen       H 9km        
243 Sparrentak Krijn van     Biggekerke       H 9km        
244 Hoogesteger Olof         Vlissingen       H 9km        
245 Ovaa Johan               Koudekerke       H 9km        
246 Bekink Michel            Goes             H 9km        
247 Visser Marcel            Vlissingen       H 9km        
248 Dingemanse Arjen         Amsterdam        H 9km        
249 Geerten Agent            Middelburg       H 9km        
250 Hollebrands Richard      Vlissingen       H 9km        
251 Verschuur Alex           Zoutelande       H 9km        
252 Rozendaal Irene          Kapelle          D 9km        
253 Rozendaal Christl        Kapelle          D 9km        
585 Keuning Peter de         Biggekerke       H wan        
586 Roo Petra de             s-H Abtskerke    D wan        
587 Boeije Ko                Dynamica         H wan        
588 Huiszoon Willem          Middelburg       H wan        
589 Jonker Frans             Koudekerke       H wan        
590 Jonker Iris              Koudekerke       D wan        
591 Provoost Hitamar         Heemstede        D wan        
592 Stoel Ko                 Middelburg       H wan        
593 Lindenberg Piet          Goes             H wan        
594 Renders Helena           Vlissingen       D wan        
595 Lindenberg Teun          Goes             H wan        
596 Rijke Bram de            Middelburg       H wan        
597 Rijke Elly de            Middelburg       D wan        
598 Born Michel              Eindhoven        H wan        
599 Born Joris               Eindhoven        H wan        
600 Koppejan Doenja          Utrecht          D wan        
922 Juf Marjolein            Serooskerke      D 5km        
923 Hoogesteger Angela       Koudekerke       D 5km        
924 Eerland Jelmer           Souburg          H 5km        
925 Eerland Robert           Souburg          H 5km        
926 Waal Sam de              Middelburg       H 5km        
927 Waal Peter de            Middelburg       H 5km        
928 Landman Sharon           B Haamstede      D 5km        
929 Meijers Daan             Zaandam          H 5km        
930 Putte Jacques van        Aagtekerke       H 5km        
931 Knippers Jeanine         Aagtekerke       D 5km        
932 Wisse Mirjam             Biggekerke       D 5km        
933 Hendriks Egbert          Leiden           H 5km        
934 Davidse Rens             Middelburg       H 5km        
935 Davidse Lisa             Middelburg       D 5km        
936 Haterd Joep van de       Schoonhoven      H 5km        
937 Sluijs Bianca van        Vlissingen       D 5km        
938 Jobse Wim                Veere            H 5km        
939 Keuning Dennis de        Vlissingen       H 5km        
940 Keuning Peter de         Biggekerke       H 5km        
941 Besuijen Ivo             Middelburg       H 5km        
942 Aartsen Tatum van        Middelburg       D 5km        
943 Adriaanse Stefan         Middelburg       H 5km        
944 Adriaanse Peter          Nijmegen         H 5km        
945 Adriaanse Gertjan        Middelburg       H 5km        
946 Ridderbos Ina            Domburg          D 5km        
947 Ridderbos Peter          Domburg          H 5km        
948 Provoost Wim             Heemstede        H 5km        
949 Dries Stefan van den     Heinkenszand     H 5km        
950 Harthoorn Saskia         Bern             D 5km        
951 Taminiau Quint           Bern             H 5km        
952 Nefs Isabel              Middelburg       D 5km        
953 Nefs Emiel               Middelburg       H 5km        
954 Nefs Erica               Middelburg       D 5km        
955 Nefs Rob                 Middelburg       H 5km        
956 Waal Dennis de           Vlissingen       H 5km        
957 Waal Bas de              Vlissingen       H 5km        
958 Boer Linda de            Goes             D 5km        
959 Luteijn Leo              Wemeldinge       H 5km        
960 Wijk David van           Apeldoorn        H 5km        
961 Heijnneman Marcel        Middelburg       H 5km        
962 Heinneman Laureine       Middelburg       D 5km        
963 Heijnenneman Casper      Middelburg       H 5km        
964 Jong Brend de            Hoorn            H 5km        
965 Velzen Deborah van       Vlissingen       D 5km        
966 Boeije Ko                Grijpskerke      H 5km        
967 Geldof Ruud              Middelburg       H 5km        
968 Geldof Jasmijn           Middelburg       D 5km        
969 Harthoorn Levy           Vlissingen       H 5km        
970 Meule Milo v d           Vlissingen       H 5km        
971 Veldhuizen Martijn       Vlissingen       H 5km        
972 Rijn Kimberley           Vlissingen       D 5km        
973 Franssen Eefje           Vlissingen       D 5km        
974 Franssen Sanne           Vlissingen       D 5km        
975 Eenenaam Laura van       Vlissingen       D 5km        
976 Nijholt Nikita           Vlissingen       D 5km        
977 Merce Crush              Middelburg       H 5km        
978 Konings Sylvan           Middelburg       H 5km        
979 Lindenbergh Janne        Goes             D 5km        
980 Weide Marjolein v d      Goes             D 5km        
981 Teklenburg Inge          Eindhoven        D 5km        
982 Born Ezra                Eindhoven        H 5km        
983 Brouwer Helen            Domburg          D 5km        
984 Francke Leoniek          Aagtekerke       D 5km        
985 Rijken Veerle            Middelburg       D 5km        
986 Zoetbrood Pascal         Utrecht          H 5km        
987 Eijzeren Marielle van    Middelburg       D 5km        
988 Maat Corine v d          Wemeldinge       D 5km        
989 Maat Kim van der         Wemeldinge       D 5km        
990 Deij Elsbeth             Kapelle          D 5km        
991 Hokke Esther             Vlissingen       D 5km        
992 Minderhoud Linda         Zoutelande       D 5km        
993 Heijnneman Elly          Middelburg       D 5km        
994 Hamerlinck Emmy          Koudekerke       D 5km        
995 Reijnhout Erik           Vlissingen       H 5km        
996 Keuning Wilco de         Arnemuiden       H 5km        
997 Dingemanse Mariska       Vlissingen       D 5km        
998 Visser John              Vlissingen       H 5km        
999 Wijkhuis Ramona          Biggekerke       D 5km        
     309 deelnemers




































































































































































































   

 

 

 



   
 

 

Locatie

Naam van locatie:
Dishoek
Straat:
Kaapduinseweg 19
Postcode:
4371 NP
Stad:
Dishoek (Koudekerke)
Land:
Land: nl

Omschrijving


Dynamicalopen weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla