EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Tankloop
Wanneer:
31.12.2014 
Waar:
Westkapelle Stratenloop (PZC) - Westkapelle
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

IN TEGENSTELLING TOT HIERONDER VERMELDT DUURT DE VOORINSCHRIJVING T/M 29 DECEMBER 24:00 UUR!!


 

    Tankloop
001 Keulen Jolanda van       Scharendijke     D 05km
002 Later Nathalie de        Oostkapelle      D 05km
003 Nefs Stan                Bergen op Zoom   H 05km
004 Doering Stephan          Remscheid Dld    H 05km
005 Berger Anja              Remscheid Dld    D 05km
006 Doering Nele             Remscheid Dld    D 05km
007 Klerk Jet de             Middelburg       D 05km
008 Hokke Esther             Vlissingen       D 05km
009 Verdonk Marije           Souburg          D 05km
010 Uffelen Hein van         Souburg          H 05km
011 Nooijer Anita de         Koudekerke       H 05km
012 Lagrand Kim              Vlissingen       D 05km
013 Lagrand Thyme            Vlissingen       H 05km
014 Kok Amy de               Vlissingen       D 05km
015 Kok Judith de            Vlissingen       D 05km
016 Knippers Jeanine         Aagtekerke       D 05km
017 Konings Sylvain          Middelburg       H 05km
018 Eijzeren Marielle v      Middelburg       D 05km
019 Haan Martien             Vlissingen       H 05km
020 Steketee Inge            Souburg          D 05km
021 Steketee Jonathan        Souburg          H 05km
022 Bert Lotte de            Vlissingen       D 05km
023 Oldenboom Rick           Vlissingen       H 05km
024 Oldenboom Egbert         Vlissingen       H 05km
025 Verheugen Henny          Arnhem           D 05km
026 Verheugen Milan          Arnhem           H 05km
027 Davidse Rens             Middelburg       H 05km
028 Davidse Lisa             Middelburg       H 05km
029 Botscher Ines            Overath dld      D 05km
030 Paulusse Annemiek        Souburg          D 05km
031 Gils Suzanne van         Vlissingen       D 05km
032 Gils Noel van            Vlissingen       D 05km
033 Meijlof Mandy            Vlissingen       D 05km
034 Gils Noele van           Vlissingen       D 05km
035 Gils Suzanne van         Vlissingen       D 05km
036 Nefs Isabel              Middelburg       D 05km
037 Nefs Rob                 Middelburg       H 05km
038 Nefs Emiel               Middelburg       H 05km
039 Houten Aafke van         Delft            D 05km
040 Houten Mark van          Delft            H 05km
041 Rooze Saskia             Biezelinge       D 05km
042 Schot Harmen             Rotterdam        H 05km
043 Evers Lotte              Middelburg       D 05km
044 Visser Doreen            Aagtekerke       D 05km
323 Dekker Ronny             Meliskerke       H 20km
324 Haar Jordi van de        Middelburg       H 20km
325 Greydanus Marijke        Dishoek          D 20km
326 Boonman Eva              Middelburg       D 20km
327 Nooijer Femke de         Vlissingen       D 20km
328 Wassenberg Femke v       Middelburg       D 20km
329 Heuvelman Albert         Scharendijke     H 20km
330 Botman Kobus             Middelburg       H 20km
331 Boot Arjen               Kloetinge        H 20km
332 Noorden Karin van        Vlissingen       D 20km
333 Geschiere Suzanne        St Laurens       D 20km
334 Schaik Erwin van         Middelburg       H 20km
335 Kalverkamp Martin        Wiesbaden Dld    H 20km
336 Voorham Krista           B Haamstede      D 20km
337 Ovaa Rudy                Middelburg       H 20km
338 Thomalla Kai             Olpe Dld         H 20km
339 Verhage Regina           Aagtekerke       D 20km
340 Adriaanse Marcel         Middelburg       H 20km
341 Dijk Marian van          Middelburg       D 20km
342 Luitwieler Jacob         Middelburg       H 20km
343 Sluijs Esther            Kloetinge        D 20km
344 Engels Anjolie           Middelburg       D 20km
345 Timmermans Ron           Middelburg       H 20km
346 Moolenbroek Leonard      Middelburg       H 20km
347 Jansen Angelique         Middelburg       D 20km
348 Gillesse Monique         Vlissingen       D 20km
349 Flikweert Rian           Middelburg       D 20km
350 Saija Boy                Middelburg       H 20km
351 Louws Kees               Middelburg       H 20km
352 Delden Marcel van        Middelburg       H 20km
353 Louws Jan                Middelburg       H 20km
354 Sparrentak Wim van       Sint Laurens     H 20km
355 Camara Aminata           Westkapelle      D 20km
356 Frederiks Ruud           s-Heerenhoek     H 20km
357 Geldof Ruud              Middelburg       H 20km
358 Besuijen Marius          St Laurens       H 20km
359 Vinden Gert van der      Biggekerke       H 20km
360 Scheers Eveline          Vlissingen       D 20km
361 Voogd Carola             s-Hertogenbosch  D 20km
362 Kok Erik de              Arnemuiden       H 20km
363 Evers Michael            Middelburg       H 20km
364 Dingemanse Wim           Grijpskerke      H 20km
365 Krocke Ronnie            Souburg          H 20km
366 Wondergem Lous           Middelburg       H 20km
367 Wondergem Arma           Haarlem          D 20km
368 Wondergem Nicole         Middelburg       D 20km
369 Belzen Adrie van         Westkapelle      H 20km
370 Vries Jan de             Biggekerke       H 20km
371 Verhulst Petra           Westkapelle      D 20km
372 Vermeulen Martin         Schiedam         H 20km
373 Carol Robert             Middelburg       H 20km
374 Zweeden Robby van        Vlissingen       H 20km
375 Hercules Ronald van      Serooskerke      H 20km
376 Boogaard Johan           Middelburg       H 20km
377 Wolf Johan de            Vlissingen       H 20km
378 Moes Piet                Koudekerke       H 20km
379 Stijns Arthur            Oudelande        H 20km
380 Gijzel Hans              s-HArendskerke   H 20km
381 Pouwelse Kees            Westkapelle      H 20km
382 Bree Jacqueline de       Middelburg       D 20km
383 Weerdt Stefan de         Wolphaartsdijk   H 20km
384 Sipma Jan                Meliskerke       H 20km
385 Dalen Adrie van          Lewedorp         H 20km
386 Verhage Piet             Westkapelle      H 20km
387 Hoogesteger Olof         Vlissingen       H 20km
388 Walraad Geo              Vlissingen       H 10km
389 Gorsel Bert van          Vlissingen       H 20km
390 Lange Vincemt de         Middelburg       H 20km
391 Luiten Mariska           Middelburg       D 20km
392 Feleus Stefan            Westkapelle      H 20km
393 Koe Chris de             Vlissingen       H 20km
394 Hoosemans Ruud           Vlissingen       H 20km
395 Traas Rene               Kapelle          H 20km
396 Heijden Kees van der     Vlissingen       D 20km
397 Moolenbroek Leonard      Middelburg       H 20km
398 Dieleman Marco           Sommelsdijke     H 20km
399 Pol Serge van der        Vlissingen       H 20km
400 Koole Adri               Serooskerke      H 20km
401 Besuijen Wim             Middelburg       H 20km
402 Spijk Reinier            Goes             H 20km
403 Zande Marion van de      Vlissingen       D 20km
404 Janse Adrie              Arnemuiden       H 20km
405 Douw Wim                 Oud Vossemeer    H 20km
406 Dekker Ronny             Meliskerke       H 20km
407 Priem Arthur             Koudekerke       H 20km
408 Paauwe Julia             Oostkapelle      D 20km
409 Gils Richard van         Vlissingen       H 20km
410 Ferdinadus Rob           Vlissingen       H 20km
411 Riemens Leo              Vlissingen       H 20km
412 Kok Erik                 Arnemuiden       H 20km
413 Ven Leendert van de      Zoutelande       H 20km
414 Koole Jackie             Koudekerke       H 20km
415 Grim Corina              Lewedorp         D 20km
416 Koole Irene              Zoutelande       D 20km
417 Gils Richard van         Vlissingen       H 20km
418 Harthoorn Maarten        Kapelle          H 20km
419 Delzenne Mart Jan        Krabbendijke     H 20km
421 Schrier David            Vlissingen       H 20km
422 Vries Koen de            Vlissingen       H 20km
423 Dalebout Leo             Gapinge          H 20km
424 Visser Kees de           Aagtekerke       H 20km
425 Schot Jan                Middelburg       H 20km
426 Meijers Enno             Middelburg       H 20km
427 Schouten Stefan          Vlissingen       H 20km
428 Reinierse Piet Jan       Koudekerke       H 20km
429 Veldhuizen Marcel        Vlissingen       H 20km
430 Huiszoon Jan-Willem      Arnemuiden       H 20km
431 Huiszoon Mireille        Arnemuiden       D 20km
432 Krijger Jerry de         Philippine       H 20km
433 Meeuwsen Peter           Krabbendijke     H 20km
861 Caljouw Lenny            Vlissingen       D 10km
862 Janse Johnny             Koudekerke       H 10km
863 Veringa Caroline         Middelburg       D 10km
864 Ruyter Tonny de          Vlissingen       H 10km
865 Muller Cynthia           Middelburg       D 10km
866 Broeke Tim van den       Vlissingen       H 10km
867 Rosevelt Ronald van      Souburg          H 10km
868 Nieuwenhuyse Michel      Waarde           H 10km
869 Nieuwenhuyse Bou         Oostdijk         H 10km
870 Koole Francoise          Vlissingen       D 10km
871 Horssen Riet van         Middelburg       D 10km
872 Leijnse Cees             Middelburg       H 10km
873 Richard Marcel           Zoutelande       H 10km
874 Gunst Bastiaan           Middelburg       H 10km
875 Kouwer Ruben             Middelburg       H 10km
876 Mulder Dimitri           Heinkenszand     H 10km
877 Kreeke Carolien v d      Serooskerke      D 10km
878 Vlieger Johan de         Vlissingen       H 10km
879 Jansma Jan               Vlissingen       H 10km
880 Iersel Frannie van       Goes             D 10km
881 Sale Huug                Domburg          H 20km
882 Verbeek Christel         Vlissingen       D 10km
883 Comenecia S              Vlissingen       D 10km
884 Corbijn Hannie           Oostkapelle      D 10km
885 Pagter Sjaak de          Westkapelle      H 10km
886 Pagter Evi de            Westkapelle      D 10km
887 Lindenberg Jan           Middelburg       H 10km
888 Verbeek Wilbert          Middelburg       H 10km
889 Hoepen Ilse van          Vlissingen       D 10km
890 Kraa Marga de            Vlissingen       H 10km
891 Willeboordse Henk        Zoutelande       H 10km
892 Brouwer Esther           Vlissingen       D 10km
893 Maas Jean-Pierre         Vlissingen       H 10km
894 Rober Angelique          Vlissingen       D 10km
895 Rieteco Sjaak            Souburg          H 10km
896 Moes Marijke             Koudekerke       D 10km
897 Paulusse Nick            Souburg          H 10km
898 Labeur Michel            Middelburg       H 10km
899 Borger Leonie            Schijndel        D 10km
900 Leijnse Veroni           Zoutelande       D 10km
901 Meulmeester Manfred      Vlissingen       H 10km
902 Moens NielsPieter        Nw St Joosland   H 10km
903 Regt Bianca de           Middelburg       D 10km
904 Ridder Guido de          Arnemuiden       H 10km
905 Riemens Leo              Vlissingen       H 10km
906 Linden Peter van der     Vlissingen       H 10km
907 Eijzeren Rene van        Middelburg       H 10km
908 Hoosemans Ruud           Vlissingen       H 10km
909 Lennart Tim              Bonn             H 10km
910 Landman Sharon           B Haamstede      D 10km
911 Boer Judith den          Middelburg       D 10km
912 Visser Frenk-Jan         Middelburg       H 10km
913 Pelster Marcel           Middelburg       H 10km
914 Overgaauw Ronnie         Zoutelande       H 10km
915 Konings Aswin            Middelburg       H 10km
916 Nooijer Jenny de         Middelburg       D 10km
917 Maale Peter van der      Koudekerke       H 10km
918 Staal Kees               Aagtekerke       H 10km
919 Geertse Ronald           Serooskerke      H 10km
920 Polderman Sam            Middelburg       H 10km
921 Konings Nicole           Middelburg       D 10km
922 Nooijer Kim de           Koudekerke       D 10km
923 Blankenburgh Kees        Middelburg       H 10km
924 Nooijer Martin de        Koudekerke       H 10km
925 Mastbooms Alexander      Koudekerke       H 10km
926 Romeijn Sandra           Koudekerke       D 10km
927 Broeke Peter v d         Middelburg       H 10km
928 Heide Mirjam v d         Nieuwdorp        D 10km
929 Engels Anton             Middelburg       H 10km
930 Kok Evert de             Vlissingen       H 10km
931 Hoek Eva van             Middelburg       D 10km
932 Joosse Hans              Middelburg       H 10km
933 Wisse Carolien           Grijpskerke      D 10km
934 Linden Ben van der       Vlissingen       H 10km
935 Berger Anja                               D 10km
936 Doring Stephan                            H 10km
937 Dellebeke Ron            Souburg          H 10km
938 Jakobsen Jan             Westkapelle      H 10km
939 Polfliet Andre           Souburg          H 10km
940 Kuipers Mignon           Westkapelle      D 10km
941 Linden Crum van der      Vlissingen       H 10km
942 Clowting Erwin           Vlissingen       H 10km
943 Laan kris van der        Vlissingen       H 10km
944 Aarden Dick              Vlissingen       H 10km
945 Looff Lennart de         Gapinge          H 10km
946 Vonsee Dennis            Vlissingen       H 10km
947 Sturm Pieter             Souburg          H 10km
948 Sturm Ilona              Souburg          D 10km
949 Blokpoel Henrike         Souburg          D 10km
950 Wisse Mirjam             Biggekerke       D 10km
951 Wisse Pieter AC          Biggekerke       H 10km
952 Buck Ciska de            Biggekerke       D 10km
953 Kraker Kees de           Nw St Joosland   H 10km
954 Grave Herman de          Vlissingen       H 10km
955 Overweel John            Middelburg       H 10km
956 Alphen Edwin van         Vlissingen       H 10km
957 Lensen Dignus            Souburg          H 10km
958 Schoe Ad                 Westkapelle      H 10km
959 Tramper Anouk            Vlissingen       D 10km
960 Bookelaar Babette        Koudekerke       D 10km
961 Sighem Claudia van       Westkapelle      D 10km
962 Sturm Mirjam             Middelburg       D 10km
963 Borger Leonie            Schijndel        D 10km
964 Aspert Jack van          Middelburg       H 10km
965 Oskam Eric               Vlissingen       H 10km
966 Tramper Ria              Vlissingen       D 10km
967 Beek Wim van             s-Hertogenbosch  H 10km
968 Dirksen Hetty            Nw St Joosland   D 10km
969 Hannewijk Corinne        Vlissingen       D 10km
970 Fredriks Ria             s-Heerenhoek     D 10km
971 Pagter Karina de         Westkapelle      D 10km
972 Forat Natasja            Middelburg       D 10km
973 Steketee Maurice         Middelburg       H 10km
974 Dijkstra Seth            Middelburg       H 10km
975 Verburg Wim              Goes             H 10km
976 Horssen Jan van          Middelburg       H 10km
977 Visser Bart de           Serooskerke      H 10km
979 Luijk Lion van           Vlissingen       H 10km
980 Riemens Koos             Meliskerke       H 10km
981 Pluijlaar Hans           Koudekerke       H 10km
982 Zuilen Lex van           Vlissingen       H 10km
983 Verhage Arjo             Aagtekerke       H 10km
984 Vaardegem Piet van       Westkapelle      H 10km
985 Vaardegem Jan van        Westkapelle      H 10km
986 Vermeulen Louis          Amsterdam        H 10km
987 Groote Ilona de          Souburg          D 10km
988 Polderman Ellen          Middelburg       H 10km
989 Hage Fedor van der       Domburg          H 10km
990 Maxmilian Erik           Meinerzhagen     H 10km
991 Oelslager Christoph      Meinerszhagen    H 10km
992 Weimer Maud              Dusseldorf Dld   H 10km
993 Oelschlager Michael      Dusseldorf dld   H 10km
994 Helmich Werner           Kapelle          H 10km
995 Meertens Rian            Vlissingen       D 10km
996 Driel Leo van            Vlissingen       H 10km
997 Wallenburg Jeroen v      Domburg          H 10km
998 Sinke Natalie            Vlissingen       D 10km
999 Brouwer Costiaan         Arnemuiden       H 10km
    5 km  17 mannen 27 vrouwen
   10 km  91 mannen 47 vrouwen
   20 km  82 mannen 28 vrouwen
    aantal 292
 
 
 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Locatie

Naam van locatie:
Westkapelle Stratenloop (PZC)
Straat:
Zuidstraat/Markt
Stad:
Westkapelle
Land:
Land: nl

Omschrijving

Parkeren niet langs het parcours maar bij de Sporthal ” De Bellink” 

Molenwal 68 te Westkapelle

 
PZC Stratencircuit weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla