EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Oranjemuidenloop
Wanneer:
24.04.2015 
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 

“Oranjemuidenloop”
(Geen wandelen of Nordic Walking!)
VRIJDAG 24 APRIL 2015
Afstanden:
2,4 kilometer, voor de kinderen van 6 t/m 12 jaar (geboren 2003 –2009)
4,8 kilometer, voor 13 jaar en ouder en volwassenen
9,6 kilometer, voor 13 jaar en ouder en volwassenen
 
Start: Zuidwal, Start 6 t/m 12 jaar: 19:15 uur
hoek Marktstraat Start 13 jaar en ouder: 19:30 uur
Finish: Havenplein
De te lopen route is te bekijken op Afstandmeten.nl
 
 
INSCHRIJVEN VIA WEBSITE www.inschrijvenzeeland.nl
De voor-inschrijving sluit 22 april 24:00 uur.
 
De deelnamekosten zijn:
6 t/m 12 jaar: gratis*
13 jaar en ouder: € 3,00
Na-inschrijving: € 5,00
De deelnamekosten kunnen bij afname van het startnummer betaald worden.
Svp gepast geld meenemen!
 
Na-inschrijven / betalen en ophalen startnummer tussen 18:00 uur-19:15 uur bij:
“De Historische scheepswerf Meerman”
aan het Havenplein ( TomTom- Zuidwal 63)
 
* Ook kinderen van 6 t/m 12 jaar moeten een startnummer ophalen.
Parkeren: parkeerterrein Clasinastraat, Burgemeester Hackstraat of Markt
 
 
Info via:www.oranjemuiden.nl of www.dynamica-sport.nl
 
 
   
 Oranjemuidenloop
206 Harinck Marvin       Arnemuiden       J  2,4 km
207 Dingemanse Joeri     Arnemuiden       J  2,4 km
208 Dingemanse Jesse     Arnemuiden       J  2,4 km
209 Korstanje Thijs      Arnemuiden       J  2,4 km
210 Korstanje Fleur      Arnemuiden       M  2,4 km
211 Meulmeester Pieter   Arnemuiden       J  2,4 km
212 Siereveld Maleika    Arnemuiden       M  2,4 km
213 Siereveld Patrick    Arnemuiden       M  2,4 km
214 Steketee Jackey      Arnemuiden       M  2,4 km
215 Marijs Esmee         Arnemuiden       M  2,4 km
216 Marijs Anouk         Arnemuiden       M  2,4 km
217 Marijs Ilse          Arnemuiden       M  2,4 km
218 Janse Eva            Arnemuiden       M  2,4 km
219 Janse Pieter         Arnemuiden       J  2,4 km
220 Schroevers Diemo     Arnemuiden       M  2,4 km
221 Hage Mariella        Arnemuiden       M  2,4 km
222 Haaze Sterre         kv Top           M  2,4 km
223 Lorier Lisanne       Vlissingen       M  2,4 km
224 Belzen Sem van       Arnemuiden       J  2,4 km
225 Belzen Britt van     Arnemuiden       M  2,4 km
226 Belzen Pieter van    Arnemuiden       J  2,4 km
227 Moerdijk Kai         Arnemuiden       J  2,4 km
228 Marteijn Juan        Arnemuiden       J  2,4 km
229 Jonge Jesse de       Heinkenszand     J  2,4 km
230 Kok Timon            Arnemuiden       J  2,4 km
231 Graaf Amy de         Wemeldinge       M  2,4 km
232 Elstgeest Bart       s-Heerenhoek     J  2,4 km
233 Elsgeest Lotte       s-Heerenhoek     M  2,4 km
234 Ridder Adrain de     Arnemuiden       J  2,4 km
235 Belzen Brenda van    Arnemuiden       M  2,4 km
236 Ridder Tom de        Arnemuiden       J  2,4 km
237 Lorier Floor         Vlissingen       M  2,4 km
238 Meerman Sylvain      Arnemuiden       J  2,4 km
239 Ketterij Lucas v d   Arnemuiden       J  2,4 km
240 Koppejan Jelmer      Arnemuiden       J  2,4 km
435 Minheere Christianne kv Top           D  9,2 km
436 Francke Leo          Oostkapelle      H  9,2 km
439 Marijs Danielle      Arnemuiden       D  9,2 km
440 Unen Erwin van       Souburg          H  9,2 km
441 Capello Evelien      s-Heerenhoek     D  9,2 km
442 Verhulst Petra       Westkapelle      D  9,2 km
443 Nooijer Jenny de     Middelburg       D  9,2 km
444 Koole Adri           Serooskerke      H  9,2 km
445 Wondergem Jaap       Middelburg       H  9,2 km
446 Sparrentak Wim van   St Laurens       H  9,2 km
447 Baas Casper          Goes             H  9,2 km
448 Spaans Gerrit        Goes             H  9,2 km
449 Marteijn Klaas       Arnemuiden       H  9,2 km
450 Kindts Ron           Souburg          H  9,2 km
451 Aspert Jack van      Middelburg       H  9,2 km
452 Korte Willem de      Aagtekerke       H  9,2 km
453 Kranenburg Arjan     Souburg          H  9,2 km
454 Verschuure Monique   Yerseke          D  9,2 km
455 Elstgeest Gijsbert   s-Heerenhoek     H  9,2 km
456 Nooijer Marinca de   Middelburg       D  9,2 km
457 Scheele Daniele      Nw St Joosland   H  9,2 km
458 Groenleer Rineke     Oud Gastel       D  9,2 km
459 Vos Leanne de        Arnemuiden       D  9,2 km
460 Blokpoel Henrike     Souburg          D  9,2 km
461 Carol John           Heinkenszand     H  9,2 km
462 Pagter Kevin de      Arnemuiden       H  9,2 km
463 Belzen Adrie van     Westkapelle      H  9,2 km
464 Wiessner Vicky       Middelburg       D  9,2 km
465 Schroevers Anja      Arnemuiden       D  9,2 km
466 Maljaars Jessica     Middelburg       D  9,2 km
467 Meide Jeroen van der Vlissingen       H  9,2 km
468 Heide Mirjam v d     Nieuwdorp        D  9,2 km
469 Visser Simon de      Arnemuiden       H  9,2 km
470 Adriaanse Marcel     Middelburg       H  9,2 km
471 Gruiter Jacco van de Arnemuiden       H  9,2 km
472 Uitterhoeve Johnny   Goes             H  9,2 km
473 Vlieger Johan de     Vlissingen       H  9,2 km
474 Uitterhoeve Marcel   s-HArendskerke   H  9,2 km
475 Marijs Jozias        Arnemuiden       H  9,2 km
476 Sturm Mirjam         Middelburg       D  9,2 km
477 Forat Natasja        Middelburg       D  9,2 km
478 Kok Erik             Arnemuiden       H  9,2 km
479 Swarts Silvia        Middelburg       D  9,2 km
480 Ritseman JanJaap     Middelburg       H  9,2 km
481 Dijk Marian van      Middelburg       D  9,2 km
482 Verhage Arjo         Aagtekerke       H  9,2 km
483 Moerland Yvonne      Yerseke          D  9,2 km
484 Gideonse Carola      Veere            D  9,2 km
485 Rommers Gerard       Vlissingen       H  9,2 km
486 Brouwer Johanna      Middelburg       D  9,2 km
487 Brouwer Willem       Middelburg       H  9,2 km
488 Ridder Guido de      Arnemuiden       H  9,2 km
489 Troije Henk de       Arnemuiden       H  9,2 km
490 Joosse Henk-Jan      Arnemuiden       H  9,2 km
492 Schot Simone         Souburg          D  9,2 km
493 Guequierre John      Middelburg       H  9,2 km
494 Meulmeester Manfred  Vlissingen       H  9,2 km
495 Belzen Niek van      Arnemuiden       H  9,2 km
496 Weelden Denise van   Goes             D  9,2 km
497 Uitterhoeve Marcel   s-HArendskerke   H  9,2 km
498 Gruiter Ramon vd     Goes             H  9,2 km
499 Huiszoon Mirelle     KV Top           D  9,2 km
500 Vaardegem Jan van    Westkapelle      H  9,2 km
662 Beekman Jan          kv Top           H  4,6 km
663 Minderhoud Linda     Zoutelande       D  4,6 km
664 Koene Ingrid         Yerseke          D  4,6 km
665 Zorg Ciska           kv Top           D  4,6 km
666 Slabbekoorn John     Kapelle          H  4,6 km
667 Maas Stefan          Arnemuiden       H  4,6 km
668 Maaskant Wim         Arnemuiden       H  4,6 km
669 Theune Wendy         Vlissingen       D  4,6 km
670 Tramper Pieter       Arnemuiden       H  4,6 km
671 Beekman Margriet     Zwolle           D  4,6 km
672 Wiedenhoff Jan       Middelburg       H  4,6 km
673 Kraker Willy de      Arnemuiden       D  4,6 km
674 Maas Liset           Arnemuiden       D  4,6 km
675 Belzen Thamar van    Arnemuiden       D  4,6 km
676 Belzen Vincent van   Arnemuiden       H  4,6 km
677 Schipper Bram        Vlissingen       H  4,6 km
678 Janse Leonie         Meliskerke       D  4,6 km
679 Hoornick Maaike      Arnemuiden       D  4,6 km
680 Elsgeest Youri       s-Heerenhoek     H  4,6 km
681 Maas Natalie van der Vlissingen       D  4,6 km
682 Taal Mieke           Nieuwdorp        D  4,6 km
683 Maas Natalie van der Vlissingen       D  4,6 km
684 Graaf Brigitte de    Wemeldinge       D  4,6 km
685 Jonge Iris de        Heinkenszand     D  4,6 km
686 Jonge Ivonne de      Heinkenszand     D  4,6 km
687 Schutte Jeanneke     Nieuwdorp        D  4,6 km
688 Gruiter Wilma v d    Arnemuiden       D  4,6 km
689 Nieuwenhuysen April  Kwadendamme      D  4,6 km
690 Bokelaar Arjan       Arnemuiden       H  4,6 km
691 Mosterd Iris         Vlissingen       D  4,6 km
692 Sorgedrager Mirjam   Vlissingen       D  4,6 km
693 Marijs Nathalie      Arnemuiden       D  4,6 km
694 Kerbert Han          Vlissingen       H  4,6 km
695 Moerland Larissa     Arnemuiden       D  4,6 km
696 Schuit Gre           Arnemuiden       D  4,6 km
697 Meulmeester Angeline Arnemuiden       D  4,6 km
698 Hekhuis Gilbert      Souburg          H  4,6 km
699 Hunnik Melvin        Wissenkerke      H  4,6 km
     136 deelnemers