EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Kaasboerderij Schellachloop
Wanneer:
29.05.2015 
Waar:
Kaasboerderij Schellachloop - middelburg
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 

Datum vrijdag 29 mei 2015
Algemeen De Kaasboerderij Schellachloop is een prestatieloop over een afstand van 4 km, 8 km of 12 km en wordt georganiseerd door Dynamica.
Secretariaat Afhalen van startnummers en na-inschrijven kan vanaf 18.30 uur tot 19.15 bij de Kaasboerderij Schellach, Prooijenseweg 26 Middelburg
Start Alle afstanden starten om 19.30 uur in de stal van de Kaasboerderij aan de Golsteinseweg te Middelburg
Parkoers Over landelijke wegen omgeving Schellach. Het parkoers is vrijwel geheel autovrij 
Muziek Gezellige muziek bij de doorkomst op het erf
Verzorging EHBO aanwezig / drankpost aanwezig
Kleedkamers Beschikbaar / toilet aanwezig / douchen niet mogelijk
Voorinschrijven Voorinschrijven tot uiterlijk woensdag 27 mei 24.00 via website                                                                                         www.inschrijvenzeeland.nl
Voorinschrijf        tarief Voorinschrijven kost € 5,00. Dynamica leden betalen € 2,50. Betaling graag gepast bij afhalen startnummer vanaf 18.30 uur bij Kaasboerderij Schellach
Na-inschrijven Vanaf 18.30 tot uiterlijk 19.15 bij Kaasboerderij Schellach
Na-inschrijf tarief Voor iedereen € 6,00
Uitslag De uitslag wordt geplaatst op www.dynamica-sport.nl en op www.atletiekzeeland.nl
Voorwaarden Deelname aan de Kaasboerderij Schellachloop is voor eigen risico en verantwoordelijkheid. De organisatie aanvaardt ten opzichte van de deelnemers geen enkele aansprakelijkheid van welke aard dan ook. De organisatie zal uw gegevens niet aan derden verstrekken.
Verloting Verloting met leuke prijzen
Parkeren Er is parkeergelegenheid
Aanrijroute Aanrijden via de Veerseweg en vervolgens de Golsteinseweg.
Aandenken Voor iedere deelnemer is er een leuk aandenken
Horeca Koffie, thee,fris, snoep en drank aanwezig
Friday Night Skate Run over 4 km

Start om 19.00 uur. Inschrijven via www.inschrijvenzeeland.nl. Kosten € 2,50 voor alle deelnemers. Startnummer afhalen bij secretariaat. Voor alle deelnemers een leuk aandenken. Skate run wordt begeleid door gezellige muziek.

 

Nog vragen Robert Carol 0118-614417
    Schellachloop
001 Huiszoon Willem      Middelburg       H  8km         
002 Minderhoud Linda     Zoutelande       D  8km         
003 Pijnenburg Peet      Veere            H  8km         
004 Bos Chris            Middelburg       H  8km         
005 Wagenaar Ellen       Dynamica         D  8km         
006 Beekman Jan          Arnemuiden       H  8km         
007 Besselink Femke      Veere            D  8km         
008 Geuze Evelien        Middelburg       D  8km         
009 Dingemanse Wim       Grijpskerke      H  8km         
010 Spruijt Kim          NwStJoosland     D  8km         
011 Rietveld Emma        Middelburg       D  8km         
012 Vaardegem Jan van    Westkapelle      H  8km         
013 Overkamp Mirthe      Utrecht          D  8km         
014 Luijk Aart van       Dynamica         H  8km         
015 Carol Tristan        Middelburg       H  8km         
016 Baakman Margreet     Middelburg       D  8km         
017 Capello Evelien      s-Heerenhoek     D  8km         
018 Waarde Trudy van     Arnemuiden       D  8km         
019 Heide Mirjam van der Nieuwdorp        D  8km         
020 Berg Willemien v d   Middelburg       D  8km         
021 Maas Natalie van der Vlissingen       D  8km         
022 Coppoolse Ingeborg   Oostkapelle      D  8km         
023 Sturm Mirjam         Middelburg       D  8km         
024 Jobse Lisa           Souburg          D  8km         
025 Wiedenhoff Jan       Dynamica         H  8km         
026 Landman Sharon       B Haamstede      D  8km         
027 Ovaa Ronnie          Vlissingen       H  8km         
028 Rook Leo             Renesse          H  8km         
029 Theune Wendy         Vlissingen       D  8km         
030 Hilberdink Dick      Vlissingen       H  8km         
031 Tempelaar Wim        Dynamica         H  8km         
032 Tempelaar Ineke      Dynamica         D  8km         
033 Guequierre Ben       Souburg          H  8km         
034 Dellebeke Ron        Dynamica         H  8km         
035 Corbijn Hannie       Oostkapelle      D  8km         
036 Luijk Nicole van     Middelburg       D  8km         
037 Francke Ferdi        Middelburg       H  8km         
038 Bostelaar Jan        Dynamica         H  8km         
039 Jobse Lisa           Souburg          D  8km         
040 Verhage Jan          Aagtekerke       H  8km         
041 Hoek Evan van        Dynamica         D  8km         
042 Nouwens Maartje      Middelburg       D  8km         
043 Balent Lydia         Middelburg       D  8km         
044 Bree Mariska de      Middelburg       D  8km         
045 Stevels Wim          Dynamica         H  8km         
046 Latuheru Myra        Middelburg       D  8km         
047 Sinke Adrian         Middelburg       H  8km         
048 Ros Sathya           Middelburg       D  8km         
049 Roelse Jan-Willem    Dynamica         H  8km         
050 Boogaard Liesbeth    Grijpskerke      D  8km         
051 Giesen Ron van       Middelburg       H  8km         
052 Davidse Rens         Middelburg       H  8km         
053 Riemens Danielle     Goes             D  8km         
054 Vries Sander de      Middelburg       H  8km         
055 Minheere Christianne Arnemuiden       D  8km         
056 Sar Kees van der     Middelburg       H  8km         
057 Wisse Mirjam         Dynamica         D  8km         
058 Koops Edwin          Souburg          H  8km         
059 Ridder Guido de      Arnemuiden       H  4km         
060 Lorier Johan                          H  8km         
061 Geertse Ronald       Serooskerke      H  8km         
062 Belzen Kees van      Ritthem          H  8km         
063 Jonge Ciska de       Arnemuiden       D  8km         
064 Nieulande Martin van Nw St Joosland   H  8km         
065 Broeke Manfred v d   Middelburg       H  8km         
400 Dehing Els           Souburg          D  4km         
401 Maljaars Ricko       Middelburg       H  4km         
402 Maljaars Gertijn     Middelburg       H  4km         
403 Baak Mirjam          Souburg          D  4km         
404 Littel Henk          Aagtekerke       H  4km         
405 Gels Jeanette        Middelburg       D  4km         
406 Daalhuizen Karin     Aagtekerke       D  4km         
407 Klerk Jet de         Dynamica         D  4km         
408 Geldof Christian     Middelburg       H  4km         
409 Geldof Mirjam        Middelburg       D  4km         
410 Hunnik Melvin        Wissenkerke      H  4km         
411 Brand Elly           Middelburg       D  4km         
412 Carol Evi            Middelburg       D  4km         
413 Leijnse Jochem       Middelburg       H  4km         
414 Jobse Bo             Souburg          D  4km         
415 Stroh George         Dynamica         H  4km         
416 Klaasse Margreet     Middelburg       D  4km         
417 Janse Lizanna        Souburg          D  4km         
418 Janse Corina         Dynamica         D  4km         
419 Huiszoon Jan-Willem  Arnemuiden       H  4km         
420 Stevels Jeltina      Dynamica         D  4km         
421 Sluijs Carine v d    Oostkapelle      D  4km         
422 Geldof Jasmijn       Dynamica         D  4km         
423 Joziasse Krista      Middelburg       D  4km         
424 Vogel Celine         Middelburg       D  4km         
425 Theune Mia           Vlissingen       D  4km         
426 Moolenbroek Sari v   Veere            D  4km         
427 Theune Tamara        Middelburg       D  4km         
428 Grozeman Marco       Vlissingen       H  4km         
429 Boutense Janneke     Middelburg       D  4km         
430 Mouthaan Eva         Grijpskerke      D  4km         
431 Stevels Marit        Dynamica         D  4km         
432 Schmelzer Bob        Middelburg       H  4km         
433 Joosse Iris          Middelburg       D  4km         
434 Davidse Lisa         Middelburg       D  4km         
435 Koops Thijs          Souburg          H  4km         
436 Willemse Ineke       Westkapelle      D  4km         
437 Hage Jeroen          Dynamica         D  4km         
438 Renswoude Richard v  Oostkapelle      H  4km         
571 Joziasse Aart        Middelburg       H 12km         
572 Hercules Ronald van  Serooskerke      H 12km         
573 Kreeke Carolien v d  Dynamica         D 12km         
574 Dalebout Leo         Dynamica         H 12km         
575 IJdema Jaap          Middelburg       H 12km         
576 Vaate Annelien bij d Serooskerke      D 12km         
577 Janse Adrie          Arnemuiden       H 12km         
578 Nijdam Carlien       Westkapelle      D 12km         
579 Fanchamps Elise      Westkapelle      D 12km         
580 Taal George          Oostkapelle      H 12km         
581 Wondergem Rutger     Middelburg       H 12km         
582 Koene Ingrid         Yerseke          D 12km         
583 Besuijen Marius      St Laurens       H 12km         
584 Jonker Tom           Goes             H 12km         
586 Belzen Niek van      Middelburg       H 12km         
587 Gerrits Raymond      Middelburg       H 12km         
588 Heijden Kees van der Vlissingen       H 12km         
589 Alphen Edwin van     Dynamica         H 12km         
590 Strating Henny       Kamperland       D 12km         
591 Wiessner Vicky       Middelburg       D 12km         
592 Visser Kees de       Aagtekerke       H 12km         
593 Belzen Richard van   Dynamica         H 12km         
594 Bruijn Wouter de     Goes             H 12km         
595 Sparrentak Wim van   Dynamica         H 12km         
596 Kloet Mirjam         Arnemuiden       D 12km         
597 Jonge William de     Nieuwdorp        H 12km         
598 Janse Micha          Dynamica         H 12km         
599 Lous Henk            Dynamica         H 12km         
600 Joosse Hans          Middelburg       H 12km         
601 Koole Adri           Dynamica         H 12km         
602 Jongeneel Rob        Middelburg       H 12km         
603 Janse Ilona          Meliskerke       D 12km         
604 Overweel John        Dynamica         H 12km         
605 Castel Peter         Goes             H 12km         
606 Vlieger Johan de     Dynamica         H 12km         
607 Keulen Adraan van    Middelburg       H 12km         
608 Walhout Adriaan      Dynamica         H 12km         
609 Faes Adrie           Dynamica         H 12km         
610 Geldof Ruud          Dynamica         H 12km         
611 Poppe Sonja          Kamperland       D 12km         
612 Beijer Piet          Dynamica         H 12km         
613 Belzen Tanita van    Kamperland       D 12km         
614 Tabak Wim            Dynamica         H 12km         
615 Philipsen Jurgen     Middelburg       H 12km         
616 Uitterhoeve Marcel   's-HArendskerke  H 12km         
617 Boer Judith den      Middelburg       D 12km         
618 Nooijer Jenny de     Middelburg       D 12km         
619 Dijk Marian van      Dynamica         D 12km         
620 Sturm Bram           Middelburg       H 12km         
621 Maljaars Johnny      Oostkapelle      H 12km         
622 Helmich Werner       Kapelle          H 12km         
623 Schaik Erwin         Middelburg       H 12km         
624 Geleijnse John       Middelburg       H 12km         
625 Huiszoon Mireille    Arnemuiden       D 12km         
626 Schot Simone         Souburg          D 12km         
627 Willemsen Ronald     Dynamica         H 12km         
628 Kok Erik             Dynamica         H 12km         
629 Polderman Hans       Middelburg       H 12km         
630 Adan Erwin           Dynamica         H 12km         
631 Mirecka Anna         Krabbendijke     D 12km         
632 Geuze Ada            Middelburg       D 12km         
633 Ridderhof Willem     Middelburg       H 12km         
634 Sipma Rink           Vrouwenpolder    H 12km         
635 Baas Casper          Goes             H 12km         
636 Male Gerard van der  Westkapelle      H 12km         
637 Schoning Tamara      Middelburg       D 12km         
638 Bulck Cees van den   Middelburg       H 12km         
639 Verhage Arjo         Dynamica         H 12km         
640 Sipma Jan            Meliskerke       H 12km         
641 Guequierre John      Dynamica         H 12km         
642 Boxmeer Adrie        Middelburg       H 12km         
643 Luitwieler Jaap      Dynamica         H 12km         
644 Maljaars Jessica     Middelburg       D 12km         
645 Boonaerts Chantal    Beek Ubergen     D 12km         
646 Sturm Mirjam         Middelburg       H 12km         
647 Adriaanse Marcel     Middelburg       H 12km         
648 Tuynman Joanna       Halsteren        D 12km         
649 Rommers Gerard       Dynamica         H 12km         
     182 deelnemers
 

Locatie

Kaart
Naam van locatie:
Kaasboerderij Schellachloop
Straat:
Prooijenseweg 26
Postcode:
4332 RD
Stad:
middelburg
Land:
Land: nl

Omschrijving


Kaasboerderij Schellachloop weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla