EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
PZC Stratenlp Yerseke
Wanneer:
24.06.2015 
Waar:
sportvisserloop Yerseke - Yerseke
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

                                                                         Sportvisserloop Yerseke

Datum 

24 juni

Start 

voor Café-restaurant De Sportvisser om 19.30 uur

Parkoers 

3 ronden rond het standbeeld van de Mosselman. Afstand 10 km.

Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 

Omkleden op 1e verdieping van Café-Restaurant de Sportvisser – douches zijn beschikbaar.

Na inschrijven en afhalen van startnummers kan in Café De Sportvisser tussen 18.00 en 19.15 uur

Voorinschrijven 

Vóór 20 juni 24.00 uur  via www.inschrijvenzeeland.nl

Prijsuitreiking  

Om circa 21.00 uur op het terrad voor Cafe-Restaurant de Sportvisser.

 

Als extra is er na de uitreiking van de dagprijzen een tombolo op basis van lootjes die u krijgt bij het afhalen van het startnummer.

Bijzonderheid: Tijdens deze loop wordt tevens het ZK 10km  op de weg

                          gehouden. Het parcours is gecertificeerd.

 

                    PZC / DYNAMICA / DELTA SPORT / AV'56

 

                                PZC  STRATENLOOPCIRCUIT 2014

 

 

 

24-06

  4e Sportvisserloop Yerseke(PZC)

 19.30 uur

Yerseke

AV'56

01-07

26e Stratenloop Zoutelande(PZC)

 19.30 uur

Zoutelande

Dynamica

08-07

35e Stratenloop Domburg(PZC)

 19.30 uur

Domburg

Dynamica

15-07

36e Stratenloop Westkapelle(PZC)

 19.00 uur

Westkapelle

Dynamica

22-07

32e OVBH Streatenloop Haamstede(PZC)

 19.30 uur

Haamstede

Delta Sport

29-07

78e Boulevardloop(PZC) 

 19.30 uur

Vlissingen

Dynamica

 

 

Algemeen 

Het PZC Stratenloop circuit omvat ook dit jaar zes wedstrijden die op 6 achtereenvolgende woensdagavonden in juni, en juli plaats vinden.

Reglement 

Voor een klassering in het PZC Stratenloopcircuit eindklassement dient ingeschreven te zijn voor het gehele circuit en dient men aan vijf van de zes wedstrijden te hebben deelgenomen. (Bij de jeugd vier van de zes)

Alleen de circuitdeelnemers krijgen punten. Er wordt voor de  circuit deelnemers een overall klassering opgemaakt per wedstrijd zowel bij de mannen als bij de vrouwen.

Deelnemers aan het circuit krijgen een vast startnummer wat ze elke wedstrijd mee moeten nemen en dragen. Dit geldt ook voor de jeugtdlopen.

Winnaar van het eindklassement is degene die over vijf van de zes wedstrijden (bij de jeugd vier van de zes) het meeste aantal punten behaalt.

De eerst aankomende circuitdeelnemer/ster krijgt per wedstrijd 500 punten, de 2e 499, de 3e 498, enz. Achteraf kunnen geen punten geclaimd worden.

Reacties op de uitslag binnen 5 dagen ovv startnummer bij Sjaak Sinke

 

NB: De Sportvisserloop in Yerseke is tevens ZK 10km (gecertificeerd parcours)

Categorieën 

Heren 20, Heren 35, Heren 45, Heren 55, Heren 65, 

Dames 20, Dames 35, Dames 45, Dames 55

Jeugd Jongens/Meisjes 7/8jr, 9/10jr, 11/12jr, 13/14jr.(15 min voor grote loop)

Voorinschrijven 

Voor het circuit kan alleen vooringeschreven worden door vóór 18 juni  24.00 uur in te schrijven via www.inschrijvenzeelandnl. Betaling van het inschrijfgeld dient te geschieden via iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712.
Onder vermelding PZC Stratenloopcircuit 2015
Wilt u niet deelnemen aan het complete PZC stratenloopcircuit maar wel aan één afzonderlijke wedstrijd, dan kunt u ook voor die wedstrijd voorinschrijven via www.inschrijvenzeeland.nl. Voor elke wedstrijd waaraan u mee wilt doen moet u dan een apart formulier invullen. Ook hier geldt vooruit betalen via  iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712. Onder vermelding van PZC Stratenloopcircuit 2014

 

Voorinschrijfdata zijn dan uiterlijk (steeds voor 24.00 uur):20 juni Yerseke, 27 juni Zoutelande, 4 juli Domburg, 11 juli Westkapelle, 18 juli Haamstede en 25 juli Vlissingen.

(zie verder ook de afzonderlijke wedstrijdgegevens).

 

Vul de inschrijfformulieren volledig in.

Voorinschrijf tarief 

categorie hele circuit

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 20,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 25,00

categorie per wedstrijd

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 4,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 5,00

Deelname aan de jeugdloop is GRATIS

Na inschrijven 

Na-inschrijven  kan tot een half uur voor de aanvang van de wedstrijd.

Na Zoutelande kan er uitsluitend per wedstrijd worden ingeschreven.

Na inschrijf tarief
(kan alleen ter plekke betaald worden)

categorie

prijs

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

voor hele circuit

€ 27,50

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

per wedstrijd

€ 6,00

Prijzengeld 

Zie schema hieronder.

Wij wijzen er op dat de prijzen persoonlijk afgehaald moeten worden.

 

Het schema is van toepassing bij elke afzonderlijke wedstrijd en ook voor het

eindklassement van het PZC Circuit

 

  Categorie              1e plaats                  2e plaats                 3e plaats

Mannen 20

€ 30,00

€ 20,00

15,00

Mannen 35

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 65

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Vrouwen 35

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

 

     

 

Bijzonderheid 

Voor de afzonderlijke lopen zijn er geen herinneringen.

Uitslagen en klassement 

Uitslagen en klassement worden geplaatst op www.dynamica-sport.nl,      

 www.avdeltasport.nl, www.av56.nl en www.atletiekzeeland.nl

 Deelnemers info 

Deelnemers aan het gehele circuit krijgen een vast startnummer wat ze bij zich moeten houden,. Dat moeten zij het hele circuit dragen.

Deelnemers aan de afzonderlijke lopen krijgen steeds een nieuw nummer.  De startnummers dienen duidelijk zichtbaar en ongevouwen op de borst gedragen te worden i.v.m. de registratie van het nummer bij de finish. De naam van de sponsor (PZC) dient duidelijk zichtbaar te blijven.Deelnemers dienen zelf voor vier spelden te zorgen om hun startnummer te bevestigen

Prijsuitreiking Eindklassement 

Na afloop van de Boulevardloop Vlissingen op 29 juli om circa 21.00 uur bij of in Hotel Arion te Vlissingen.

Voorwaarden 

Deelname aan het PZC Stratenloopcircuit is voor eigen risico en verantwoordelijkheid. De organisatie aanvaardt ten opzichte van de deelnemers geen enkele aansprakelijkheid van welke aard dan ook.
Het wedstrijdreglement van de KNAU is tijdens het PZC Stratencircuit van toepassing. De organisatie zal uw gegevens niet aan derden verstrekken.

Nog vragen over het circuit? 

Anton Vael telefoon 0118-460476

Ook voor de jeugd

De jeugd kan meedoen aan het PZC Jeugdstratenlopencircuit. Steeds  voor de aanvang van het PZC Stratenloopcircuit is er een speciale wedstrijd voor de jeugd. Steeds ongeveer 15 minuten voor de grote loop.

 

Alle jeugd loopt samen maar er zijn klassementen voor jongens en meisjes in vier leeftijdsgroepen. Te weten 7/8 jaar, 9/10 jaar, 11/12 jaar/ 13/14 jaar.

 

Ook hier kan je per wedstrijd meedoen maar over alle wedstrijden samen wordt ook een klassement opgemaakt met aparte prijzen. Elke deelnemer krijgt een vast startnummer wat voor alle wedstrijden hetzelfde is. Het startnummer moet je zelf bij je houden en elke keer meenemen.

 

Deelname is gratis.

 

Opgeven kan op dezelfde wijze als voor de PZC lopen.

Zie hierboven bij Voorinschrijven.Vermeld wel duidelijk JEUGDLOOP. Startnummers bij alle zes de wedstrijden gebruiken. Om in het Circuit klassement te worden opgenomen moet je aan 4 van de 6 wedstrijden meedoen.

 
Eerste 3 vorig jaar proforma ingevoerd
Let op: de lopers aan het circuit 
en de jeugd blijven het gehele circuit hetzelfde startnummer gebruiken

Voor de individule lopers per wedstrijd een nieuw startnummer aanvragen

"    PZC-stratenloopcircuit"
"001 Harmes Erwin         Lgr G            H20 "
"002 Adan Erwin           Dynamica         H20 "
"003 Kok Martijn de       AV'56            H20 "
"004 Saija Boy            Dynamica         H45 "
"005 Verhage Arjo         Dynamica         H45 "
"006 Helmich Werner       Kapelle          H35 "
"007 Pelster Marcel       Middelburg       H35 "
"008 Priem Arthur         Koudekerke       H55 "
"009 Carol Robert         Dynamica         H45 "
"010 Kaljouw David        Koudekerke       H20 "
"011 Wagemakers Ton       Burgh            H65 "
"012 Bekink Michel        AV'56            H35 "
"013 Kok Erik             Dynamica         H35 "
"014 Louws Kees           Middelburg       H35 "
"015 Richard Marcel       Zoutelande       H55 "
"016 Tempelaar Wim        Dynamica         H55 "
"017 Dalebout Leo         Dynamica         H55 "
"018 Lous Henk            Dynamica         H55 "
"019 Sandee Henk          Kamperland       H65 "
"020 Fredriks Ruud        AV'56            H55 "
"021 Besuijen Marius      AV'56            H45 "
"022 Elenbaas Johan       AV'56            H35 "
"023 Jonge Wim de         AV'56            H65 "
"024 Nieuwenhuize John    AV'56            H35 "
"025 Keulen Bram van      Meliskerke       H45 "
"026 Spaans Gerrit        Goes             H55 "
"027 Putter Rico de       Goes             H20 "
"028 Geldof Ruud          Dynamica         H55 "
"029 Overweel John        Dynamica         H55 "
"030 Loon Jan van         Vlissingen       H20 "
"031 Velkers Michel       AV'56            H35 "
"032 Toussaint Marco      AV'56            H45 "
"033 Visser Bart de       Serooskerke      H20 "
"034 Poortvliet Rinus     Dynamica         H55 "
"035 Jobse Peter          Goes             H20 "
"036 Bos Frans            Dynamica         H65 "
"037 Huurman Wim          AV'56            H55 "
"038 Kruiningen Leon van  Krabbendijke     H20 "
"039 Paardekoper Rinus    AV'56            H55 "
"040 Dees Danmar          AV'56            H35 "
"041 Feijter Ko de        Delta Sport      H45 "
"042 Steketee Maurice     Middelburg       H20 "
"043 Goossen Erik         Scheldesport     H35 "
"044 Boer Tjitte de       Middelburg       H65 "
"045 Sparrentak Wim van   Dynamica         H45 "
"046 Wiessner Ralph       Dynamica         H35 "
"047 Liefboer Joost       Souburg          H35 "
"048 Sipma Jan            Meliskerke       H55 "
"049 Aartsen Arthur van   Dynamica         H35 "
"050 Korte Willem de      Dynamica         H20 "
"051 Dingemanse Jurgen    Biggekerke       H45 "
"052 Dellebeke Ron        Dynamica         H55 "
"053 Unen Erwin van       Souburg          H45 "
"054 Boon Jonathan        Souburg          H35 "
"055 Meeuwsen Laurens     Krabbendijke     H45 "
"056 Joziasse Aart        Middelburg       H45 "
"057 Kraan Pim            Dynamica         H35 "
"058 Pleijte Tim          Dynamica         H20 "
"059 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     H20 "
"060 Schaik Erwin van     Middelburg       H45 "
"061 Wisse Pieter A.C.    Dynamica         H45 "
"062 Guequierre John      Dynamica         H55 "
"265 Wisse Mirjam         Dynamica         D45 "
"266 Verhulst Petra       Dynamica         D45 "
"267 Geschiere Suzanne    Dynamica         D45 "
"268 Linde Annet van der  AV'56            D35 "
"269 Verstelle Rian       AV'56            D45 "
"270 Steenblok Marian     AV'56            D35 "
"271 Belzen Tanita van    AV'56            D20 "
"272 Strating Henny       AV'56            D45 "
"273 Verschuure Annemarie AV'56            D35 "
"274 Boone Mariska        Vlissingen       D35 "
"275 Goossen Marion       Scheldesport     D35 "
"276 Vries Jannie de      Dynamica         D55 "
"277 Zwieten Els van      DeltaSport       D55 "
"278 Gilst Paola van      AV'56            H35 "
"279 Noorden Karin van    Vlissingen       D45 "
"280 Maas Jolanda         AV'56            D20 "
"281 Kleven Lenie van     avvn Vlissingen  D55 "
"282 Wilde Lena de        avvn Vlissingen  D55 "
"283 Veringa Caroline     Dynamica         D35 "
"284 Sluijs Esther van    AV'56            D35 "
"285 Verschuure Monique   AV'56            D35 "
"286 Jong Lisette de      AV'56            D35 "
"287 Koene Ingrid         AV'56            D45 "
"288 Fredriks Ria         AV'56            D55 "
"289 Doeselaar Michelle v Vlissingen       D20 "
"290 Sinke Natalie        Vlissingen       D35 "
"291 Tempelaar Ineke      Dynamica         J07 "
"292 Hemert Joke van      Nieuwdorp        D55 "
"293 Dijk Marian van      Dynamica         D45 "
"294 Glerum Sylvia        DeltaSport       D35 "
"295 Baak Miriam          Souburg          D35 "
"296 Capello Evelien      's-Heerenhoek    D20 "
"297 Flikweert Rian       Dynamica         D45 "
"298 Bruis Petra          Spado            D45 "
"299 Kleinepier Loura     Middelburg       D20 "
"300 Engels Anjolie       Dynamica         D35 "
"812 Huiszoon Jan-Willem  Arnemuiden       H35 "
"813 Huiszoon Mireile     Arnemuiden       D35 "
"814 Velde Ane van de     DeltaSport       D55 "
"815 Kreeke Carolien v d  Dynamica         D35 "
"816 Spijk Reinier        Goes             H35 "
"817 Velde Bart van de    Brouwershaven    H20 "
"818 Jonker Tom           Goes             H20 "
"819 Openeer Remie        AV'56            H35 "
"820 Meeuwse Jan Willem   AV'56            H45 "
"821 Leendertse Marius    Kapelle          H55 "
"822 Provoost Jan         Kapelle          H35 "
"823 Nunen John van       AV'56            H35 "
"824 Moeerland Yvonne     Yerseke          D35 "
"825 Bruijnooge Johan     Yerseke          H20 "
"826 Bostelaar Jan        Dynamica         H65 "
"829 Blokpoel Henrike     Dynamica         D20 "
"830 Ars Maroeska         AV'56            D35 "
"831 Karelse Johan        AV'56            H35 "
"832 Wilde Rien de        AV'56            H45 "
"833 Versluis Linda       Gapinge          D45 "
"834 Karelse Johan        AV'56            H35 "
"835 Nieuwdorp Roos       AV'56            D20 "
"836 Mirecka Anna         Krabbendijke     D20 "
"837 Noorden Ivanka van   Krabbendijke     D20 "
"838 Bakker Gertjan       AV'56            H45 "
"839 Kleppe Tim           Goes             H20 "
"840 Bal Simone           Yerseke          D20 "
"841 Bruijnooge Adri      Yerseke          H20 "
"842 Wel Rikkert van der  Goes             H20 "
"843 Bakker Gertjan       AV'56            H45 "
"844 Nieuwdorp Heddie     AV'56            H55 "
"845 Harthoorn Maarten    AV'56            H35 "
"846 Beijer Piet          Dynamica         H65 "
"847 Grishaver Chiel      Runners Evergem  H55 "
"848 Bakker Karin         KAV Holland      D45 "
"849 Verdonk Maarten      Vlissingen       H20 "
"850 Veldhof Anita        AV'56            D55 "
"981 Joossens Nynke       Dynamica         M11 "
"982 Verhulst Skip        Kloetinge        J09 "
"983 Verhulst Finn        Kloetinge        J07 "
"984 Karelse Yara         AV'56            M09 "
"985 Verhulst Flo         Kloetinge        M07 "
"986 Joziasse Jeroen      Middelburg       J13 "
"987 Dees Tom             Goes             J11 "
"988 Booman Anouk         Nieuwdorp        M07 "
"989 Putten Axl van       AV'56            J13 "
"990 Putten Shelby van    AV'56            M11 "
"991 Steenblok Koen       AV'56            J07 "
"992 Dees Glenn           Goes             J11 "
"993 Geldof Jasmijn       Dynamica         M11 "
"994 Dees Rody            AV'56            J07 "
"995 Koops Thijs          Souburg          J11 "
"996 Lorier Lisanne       Dynamica         M09 "
"997 Luijk Zoe van        AV'56            M09 "
"998 Karelse Ryan         AV'56            J11 "
"999 Sluijs Femke van     AV'56            M09 "
"       154 deelnemers"

 

Locatie

Naam van locatie:
sportvisserloop Yerseke
Stad:
Yerseke

Omschrijving

Sorry, geen omschrijving beschikbaar
Joomla templates by a4joomla