EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
PZC Stratenlp Vlissingen
Wanneer:
29.07.2015 
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 

                                                                         Boulevardloop Vlissingen

Datum 

29 juli

Start 

voor Hotel Arion op Boulevard Bankert om 19.30 uur

Parkoers 

2 ronden over de boulevards. Totaal afstand 7,2 km

Kleedkamers en secretariaat en nainschrijven 

Omkleden in Hotel Arion – geen douches beschikbaar –.

Na inschrijven en afhalen van startnummers kan in Hotel Arion vanaf 18.00 uur tot uiterlijk 19.15 uur 

Voorinschrijven 

Vóór 25 juli 24.00 uur   via www.inschrijvenzeeland.nl

Prijsuitreiking  

Om circa 21.00 uur op het terras van Hotel Arion.

Na de dagprijzen worden tevens de prijzen van het circuit uitgereikt.

Alle circuitdeelnemers krijgen op vertoon van hun startnummer een PZC aandenken.

 

 

                    PZC / DYNAMICA / DELTA SPORT / AV'56

 

                                PZC  STRATENLOOPCIRCUIT 2014

 

 

 

24-06

  4e Sportvisserloop Yerseke(PZC)

 19.30 uur

Yerseke

AV'56

01-07

26e Stratenloop Zoutelande(PZC)

 19.30 uur

Zoutelande

Dynamica

08-07

35e Stratenloop Domburg(PZC)

 19.30 uur

Domburg

Dynamica

15-07

36e Stratenloop Westkapelle(PZC)

 19.00 uur

Westkapelle

Dynamica

22-07

32e OVBH Streatenloop Haamstede(PZC)

 19.30 uur

Haamstede

Delta Sport

29-07

78e Boulevardloop(PZC) 

 19.30 uur

Vlissingen

Dynamica

 

 

Algemeen 

Het PZC Stratenloop circuit omvat ook dit jaar zes wedstrijden die op 6 achtereenvolgende woensdagavonden in juni, en juli plaats vinden.

Reglement 

Voor een klassering in het PZC Stratenloopcircuit eindklassement dient ingeschreven te zijn voor het gehele circuit en dient men aan vijf van de zes wedstrijden te hebben deelgenomen. (Bij de jeugd vier van de zes)

Alleen de circuitdeelnemers krijgen punten. Er wordt voor de  circuit deelnemers een overall klassering opgemaakt per wedstrijd zowel bij de mannen als bij de vrouwen.

Deelnemers aan het circuit krijgen een vast startnummer wat ze elke wedstrijd mee moeten nemen en dragen. Dit geldt ook voor de jeugtdlopen.

Winnaar van het eindklassement is degene die over vijf van de zes wedstrijden (bij de jeugd vier van de zes) het meeste aantal punten behaalt.

De eerst aankomende circuitdeelnemer/ster krijgt per wedstrijd 500 punten, de 2e 499, de 3e 498, enz. Achteraf kunnen geen punten geclaimd worden.

Reacties op de uitslag binnen 5 dagen ovv startnummer bij Sjaak Sinke

 

NB: De Sportvisserloop in Yerseke is tevens ZK 10km (gecertificeerd parcours)

Categorieën 

Heren 20, Heren 35, Heren 45, Heren 55, Heren 65, 

Dames 20, Dames 35, Dames 45Dames 55

Jeugd Jongens/Meisjes 7/8jr, 9/10jr, 11/12jr, 13/14jr.(15 min voor grote loop)

Voorinschrijven  
 

Voor het circuit kan alleen vooringeschreven worden door vóór 18 juni  24.00 uur in te schrijven via www.inschrijvenzeelandnl. Betaling van het inschrijfgeld dient te geschieden via iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712.
Onder vermelding PZC Stratenloopcircuit 2015
Wilt u niet deelnemen aan het complete PZC stratenloopcircuit maar wel aan één afzonderlijke wedstrijd, dan kunt u ook voor die wedstrijd voorinschrijven viawww.inschrijvenzeeland.nl. Is geen link, Kopiereren en in de browser zetten

Voor elke wedstrijd waaraan u mee wilt doen moet u dan een apart formulier invullen. Ook hier geldt vooruit betalen via  iDEAL door storting op rekening NL27RABO0389349712. Onder vermelding van PZC Stratenloopcircuit 2014

 

Voorinschrijfdata zijn dan uiterlijk (steeds voor 24.00 uur):20 juni Yerseke, 27 juni Zoutelande, 4 juli Domburg, 11 juli Westkapelle, 18 juli Haamstede en 25 juli Vlissingen, 1 augustus Zoutelande 2

(zie verder ook de afzonderlijke wedstrijdgegevens).

 

Vul de inschrijfformulieren volledig in.

Voorinschrijf tarief 
 

 

categorie hele circuit

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 20,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 25,00

categorie per wedstrijd

inschrijven kost

Atleten met KNAU wedstrijdlicentie

€ 4,00

Atleten zonder KNAU wedstrijdlicentie

€ 5,00

Deelname aan de jeugdloop is GRATIS

Na inschrijven 
 

Na-inschrijven  kan tot een half uur voor de aanvang van de wedstrijd.

Na Zoutelande kan er uitsluitend per wedstrijd worden ingeschreven.

Na inschrijf tarief
(kan alleen ter plekke betaald worden)

 

categorie

prijs

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

voor hele circuit

€ 27,50

Atleten met/zonder  KNAU wedstrijdlicentie

per wedstrijd

€ 6,00

Prijzengeld 

Zie schema hieronder.

Wij wijzen er op dat de prijzen persoonlijk afgehaald moeten worden.

 

Het schema is van toepassing bij elke afzonderlijke wedstrijd en ook voor het

eindklassement van het PZC Circuit

 

  Categorie              1e plaats                  2e plaats                 3e plaats

 

Mannen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 35

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Mannen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Mannen 65

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 20

€ 30,00

€ 20,00

€ 15,00

Vrouwen 35

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 45

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

Vrouwen 55

€ 25,00

€ 15,00

€ 10,00

 

     

 

Bijzonderheid 

Voor de afzonderlijke lopen zijn er geen herinneringen.

Uitslagen en klassement 

Uitslagen en klassement worden geplaatst op www.dynamica-sport.nl,      

 www.avdeltasport.nlwww.av56.nl en www.atletiekzeeland.nl

 Deelnemers info 

Deelnemers aan het gehele circuit krijgen een vast startnummer wat ze bij zich moeten houden,. Dat moeten zij het hele circuit dragen.

Deelnemers aan de afzonderlijke lopen krijgen steeds een nieuw nummer.  De startnummers dienen duidelijk zichtbaar en ongevouwen op de borst gedragen te worden i.v.m. de registratie van het nummer bij de finish. De naam van de sponsor (PZC) dient duidelijk zichtbaar te blijven.Deelnemers dienen zelf voor vier spelden te zorgen om hun startnummer te bevestigen

Prijsuitreiking Eindklassement 

Na afloop van de Boulevardloop Vlissingen op 29 juli om circa 21.00 uur bij of in Hotel Arion te Vlissingen.

Voorwaarden 

Deelname aan het PZC Stratenloopcircuit is voor eigen risico en verantwoordelijkheid. De organisatie aanvaardt ten opzichte van de deelnemers geen enkele aansprakelijkheid van welke aard dan ook.
Het wedstrijdreglement van de KNAU is tijdens het PZC Stratencircuit van toepassing. De organisatie zal uw gegevens niet aan derden verstrekken.

Nog vragen over het circuit? 

Anton Vael telefoon 0118-460476

Ook voor de jeugd

De jeugd kan meedoen aan het PZC Jeugdstratenlopencircuit. Steeds  voor de aanvang van het PZC Stratenloopcircuit is er een speciale wedstrijd voor de jeugd. Steeds ongeveer 15 minuten voor de grote loop.

 

Alle jeugd loopt samen maar er zijn klassementen voor jongens en meisjes in vier leeftijdsgroepen. Te weten 7/8 jaar, 9/10 jaar, 11/12 jaar/ 13/14 jaar.

 

Ook hier kan je per wedstrijd meedoen maar over alle wedstrijden samen wordt ook een klassement opgemaakt met aparte prijzen. Elke deelnemer krijgt een vast startnummer wat voor alle wedstrijden hetzelfde is. Het startnummer moet je zelf bij je houden en elke keer meenemen.

 

Deelname is gratis.

 

Opgeven kan op dezelfde wijze als voor de PZC lopen.

Zie hierboven bij Voorinschrijven.Vermeld wel duidelijk JEUGDLOOP. Startnummers bij alle zes de wedstrijden gebruiken. Om in het Circuit klassement te worden opgenomen moet je aan 4 van de 6 wedstrijden meedoen.

 
"    PZC-stratenloopcircuit"
"001 Harmes Erwin         Lgr G            H20 "
"002 Adan Erwin           Dynamica         H20 "
"003 Kok Martijn de       AV'56            H20 "
"004 Saija Boy            Dynamica         H45 "
"005 Verhage Arjo         Dynamica         H45 "
"006 Helmich Werner       Kapelle          H35 "
"007 Pelster Marcel       Middelburg       H35 "
"008 Priem Arthur         Koudekerke       H55 "
"009 Carol Robert         Dynamica         H45 "
"010 Kaljouw David        Koudekerke       H20 "
"011 Wagemakers Ton       Burgh            H65 "
"012 Bekink Michel        AV'56            H35 "
"013 Kok Erik             Dynamica         H35 "
"014 Louws Kees           Middelburg       H35 "
"015 Richard Marcel       Zoutelande       H55 "
"016 Tempelaar Wim        Dynamica         H55 "
"017 Dalebout Leo         Dynamica         H55 "
"018 Lous Henk            Dynamica         H55 "
"019 Sandee Henk          Kamperland       H65 "
"020 Fredriks Ruud        AV'56            H55 "
"021 Besuijen Marius      AV'56            H45 "
"022 Elenbaas Johan       AV'56            H35 "
"023 Jonge Wim de         AV'56            H65 "
"024 Nieuwenhuize John    AV'56            H35 "
"025 Keulen Bram van      Meliskerke       H45 "
"026 Spaans Gerrit        Goes             H55 "
"027 Putter Rico de       Goes             H20 "
"028 Geldof Ruud          Dynamica         H55 "
"029 Overweel John        Dynamica         H55 "
"030 Loon Jan van         Vlissingen       H20 "
"031 Velkers Michel       AV'56            H35 "
"032 Toussaint Marco      AV'56            H45 "
"033 Visser Bart de       Serooskerke      H20 "
"034 Poortvliet Rinus     Dynamica         H55 "
"035 Jobse Peter          Goes             H20 "
"036 Bos Frans            Dynamica         H65 "
"037 Huurman Wim          AV'56            H55 "
"038 Kruiningen Leon van  Krabbendijke     H20 "
"039 Paardekoper Rinus    AV'56            H55 "
"040 Dees Danmar          AV'56            H35 "
"041 Feijter Co de        Delta Sport      H45 "
"042 Steketee Maurice     Middelburg       H20 "
"043 Goossen Erik         Scheldesport     H35 "
"044 Boer Tjitte de       Middelburg       H65 "
"045 Sparrentak Wim van   Dynamica         H45 "
"046 Wiessner Ralph       Dynamica         H35 "
"047 Liefboer Joost       Souburg          H35 "
"048 Sipma Jan            Meliskerke       H55 "
"049 Aartsen Arthur van   Dynamica         H35 "
"050 Korte Willem de      Dynamica         H20 "
"051 Dingemanse Jurgen    Biggekerke       H45 "
"052 Dellebeke Ron        Dynamica         H55 "
"053 Unen Erwin van       Souburg          H45 "
"054 Boon Jonathan        Souburg          H35 "
"055 Meeuwsen Laurens     Krabbendijke     H45 "
"056 Joziasse Aart        Middelburg       H45 "
"057 Kraan Pim            Dynamica         H35 "
"058 Pleijte Tim          Dynamica         H20 "
"059 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     H20 "
"060 Schaik Erwin van     Middelburg       H45 "
"061 Wisse Pieter A.C.    Dynamica         H45 "
"062 Guequierre John      Dynamica         H55 "
"063 Meide Jeroen van der Vlissingen       H20 "
"064 Faes Adrie           Dynamica         H55 "
"065 Pruijsers Martin     Dynamica         H45 "
"066 Bostelaar Jan        Dynamica         H65 "
"067 Visser Kees de       Aagtekerke       H45 "
"068 Buijck Michel        Dynamica         H35 "
"069 Walhout Adriaan      Dynamica         H35 "
"070 Poortvliet Sico      Middelburg       H45 "
"071 Beije Arjan          DeltaSport       H35 "
"072 Pruijssers Martin    Dynamica         H45 "
"073 Abbink Herman        AV'56            H55 "
"074 Moerdijk Ronnie      Arnemuiden       H35 "
"075 Meeuwsen Martijn     Krabbendijke     H20 "
"076 Dekker Peter         Dynamica         H35 "
"077 Wisse Piet           Aagtekerke       H45 "
"078 Bok Jaap van der     Flakkee          H45 "
"079 Francke Conno        Gapinge          H45 "
"080 Boks Jorim de        Dynamica         H20 "
"081 Slabbekoorn John     Kapelle          H45 "
"082 Boschloo Jochem      Koudekerke       H35 "
"083 Pouwelse Arthur      Middelburg       H45 "
"084 Nunen John van       AV'56            H35 "
"085 Heijden Kees van den Vlissingen       H45 "
"086 Delzenne Mart-Jan    Krabbendijke     H35 "
"087 Rijk Remon           Goes             H20 "
"088 Keulen Adriaan van   Middelburg       H35 "
"089 Wilde Jan de         AV'56            H55 "
"090 Bruijn Leo de        Dynamica         H45 "
"255 Sluijs Andrea v d    Flakkee          D45 "
"261 Voorham Krista       DeltaSport       D35 "
"262 Versluis Linda       Gapinge          D45 "
"263 Joziasse Sandra      Dynamica         D35 "
"264 Schipper Marjan      Middelburg       D35 "
"265 Wisse Mirjam         Dynamica         D45 "
"266 Verhulst Petra       Dynamica         D45 "
"267 Geschiere Suzanne    Dynamica         D45 "
"268 Linde Annet van der  AV'56            D35 "
"269 Verstelle Rian       AV'56            D45 "
"270 Steenblok Marian     AV'56            D35 "
"271 Belzen Tanita van    AV'56            D20 "
"272 Strating Henny       AV'56            D45 "
"273 Verschuure Annemarie AV'56            D35 "
"274 Boone Mariska        Vlissingen       D35 "
"275 Goossen Marion       Scheldesport     D35 "
"276 Vries Jannie de      Dynamica         D55 "
"277 Zwieten Els van      DeltaSport       D55 "
"278 Gilst Paola van      AV'56            D35 "
"279 Noorden Karin van    Vlissingen       D45 "
"280 Maas Jolanda         AV'56            D20 "
"281 Kleven Lenie van     avvn Vlissingen  D55 "
"282 Wilde Lena de        avvn Vlissingen  D55 "
"283 Veringa Caroline     Dynamica         D35 "
"284 Sluijs Esther van    AV'56            D35 "
"285 Verschuure Monique   AV'56            D35 "
"286 Jong Lisette de      AV'56            D35 "
"287 Koene Ingrid         AV'56            D45 "
"288 Fredriks Ria         AV'56            D55 "
"289 Doeselaar Michelle v Vlissingen       D20 "
"290 Sinke Natalie        Vlissingen       D35 "
"291 Tempelaar Ineke      Dynamica         D55 "
"292 Hemert Joke van      Nieuwdorp        D55 "
"293 Dijk Marian van      Dynamica         D45 "
"294 Glerum Sylvia        DeltaSport       D35 "
"295 Baak Miriam          Souburg          D35 "
"296 Capello Evelien      's-Heerenhoek    D20 "
"297 Flikweert Rian       Dynamica         D45 "
"299 Kleinepier Loura     Middelburg       D20 "
"346 Riemens Marissa      Vlissingen       D20 "
"347 Riemens Leo          Vlissingen       H45 "
"348 Lindenberg Martijn   Veere            H20 "
"349 Bogaard Ranco        Oostburg         H20 "
"350 Houmes Ruben         Vlissingen       H35 "
"351 Glind Katinka van de AV'56            D35 "
"352 Glind Hermaqn van de AV'56            H35 "
"353 Jagt Yanis van der   Vlissingen       H20 "
"354 Goudzwaard Mart      Zonnemaire       H20 "
"355 Visser Maria de      Middelburg       D20 "
"356 Lievense Hans        Middelburg       H45 "
"357 Looff Lennaert de    Gapinge          H20 "
"358 Verhage Bram         Dynamica         H45 "
"359 Broeke Rian van de   Dynamica         H45 "
"360 Besuijen Wim         Dynamica         H55 "
"361 Damme Ko van         AV'56            H45 "
"362 Joosse Hans          Middelburg       H55 "
"363 Clowting Erwin       Dynamica         H55 "
"364 Sarneel Jerome       Dynamica         H20 "
"365 Pieterse Monique     Souburg          D35 "
"366 Voordijk Elsbeth     Kapelle          D20 "
"367 Vervorst Albert-John Roosendaal       H35 "
"368 Dijkstra Kimberly    Vlissingen       D20 "
"369 Szarafinski Jurrit   Middelburg       H20 "
"370 Slabbekoorn Nathalie AV'56            D35 "
"371 Kam Etien de         Koudekerke       H35 "
"372 Platteeuw Jacqueline Arnemuiden       H45 "
"373 Meeuwse Robbert      AV'56            H20 "
"374 Veerhoek Thomas      Meliskerke       H20 "
"375 Noordijke Adri       Zierikzee AVVN   H65 "
"376 Linden Crum van der  Dynamica         H20 "
"377 Leijnse Cees         Dynamica         H65 "
"378 Luijk Aart van       Dynamica         H55 "
"379 Nijssen Sebastian    Dynamica         H35 "
"380 Besuijen Marije      Dynamica         D35 "
"381 Haan Nienke de       Vlissingen       D20 "
"382 Trimpe Mark          Nieuwdorp        H20 "
"383 Roozen Bart          Haaren           H20 "
"384 Roessel Paul van     Haaren           H35 "
"385 Hoosemans Martijn    Vlissingen       H35 "
"386 Harms Jeanet         O Beijerland     D55 "
"387 Jilleba Charles      Vlissingen       H65 "
"389 Bronke Suzan         Vlissingen       D20 "
"390 Beilo Joris          Vlissingen       H20 "
"391 Meerman Stefan       Vlissingen       H35 "
"392 Bulck Cees van den   Middelburg       H65 "
"393 Francke Geert        Vlissingen       H20 "
"394 Roelse Jan-Willem    Dynamica         H20 "
"395 Aalders Nicky        s-HHendrikskinde H20 "
"396 Pelt Simone van      Souburg          D20 "
"397 Vaardegem Jan van    Westkapelle      H45 "
"398 Hettinga Froukje     Middelburg       D20 "
"399 Kortsmit Eva         Vlissingen       D20 "
"400 Blokpoel Henrike     Dynamica         D20 "
"401 Hertzinger Peter     Middelburg       H20 "
"402 Lacour Margaretha    Vlissingen       D55 "
"403 Paardekoper Desiree  Vlissingen       D20 "
"404 Roelse Steven        Middelburg       H20 "
"405 Koene Jolanda        Amsterdam        D45 "
"406 Driel Leo van        Vlissingen       H55 "
"407 Luitwieler Jaap      Dynamica         H65 "
"408 Dijke Kim            Dynamica         D20 "
"409 Kranenburg Arjan     Souburg          H20 "
"410 Belle Bart van       Souburg          H20 "
"411 Hannewijk Marieke    Middelburg       D20 "
"412 Jansen Sigrid        Middelburg       D35 "
"413 Nooijer Femke de     Vlissingen       D35 "
"414 Wiessner Vicky       Middelburg       D35 "
"415 Boxtel Frank van     Dynamica         H55 "
"416 Reijt Sabine van de  Sprint Breda     D20 "
"417 Grootjans Niels      Kloetinge        H20 "
"418 Oudheusden Chantal v Breda            D35 "
"419 Regt Bianc de        Dynamica         D20 "
"420 Belzen Remke van     Arnemuiden       D35 "
"919 Siebons Marleen      Vlissingen       M13 "
"920 Siebons Emma         Vlissingen       M11 "
"921 Postma Jasper        Vlissingen       J11 "
"922 Franse Max           B Haamstede      J11 "
"923 Benthin Finn         Alblasserdam     J13 "
"924 Boonman Jarno        B Haamstede      J13 "
"925 Bouwman Micca        B Haamstede      J09 "
"926 Bouwman Kyani        B Haamstede      M07 "
"927 Dijkman Cliff        B Haamstede      J09 "
"928 Houtzager Ruchama    DeltaSport       M11 "
"929 Joosse Xander        Dynamica         J11 "
"930 Feleus Milan         Westkapelle      J09 "
"931 Rietberg Stein       Dynamica         J07 "
"932 Geldof Roos          Dynamica         M07 "
"933 Verhulst Mikai       Westkapelle      J09 "
"934 Koole Hilde          Dynamica         M09 "
"935 Jippi Richard        Bochum           J13 "
"936 Marcniak Simon       Bochem            "
"937 Kurek Josina         Westkapelle       "
"938 Baeten Boyke         Hilversum        J13 "
"939 Sighem Arjen van     Westkapelle      J13 "
"940 Vaardegem Tygo van   Westkapelle      J11 "
"941 Vriezen Florian      GAC Hilversum    J09 "
"942 Vriezen Yoram        GAC Hilversum    J11 "
"943 Nunen Daan van       Middelburg       J09 "
"944 Harthoorn Patrick    Kapelle          J11 "
"945 Zerbib Raphael       Dynamica         J11 "
"947 Tuil Niels van       DeltaSport       J13 "
"948 Kole Stijn           Dynamica         J07 "
"949 Wiedenhoff Sven      Middelburg       J09 "
"950 Joosse Finn          Middelburg       J11 "
"951 Vervuurt Tim         Middelburg       J13 "
"952 Koopman Kasper       Dynamica         J07 "
"953 Huiszoon Nina        Arnemuiden       M13 "
"954 Blommaert Tijs       Wolphaartsdijk   J09 "
"955 Jong Nienke de       Kapelle          M11 "
"956 Marijs Anouk         Arnemuiden       M09 "
"957 Harthoorn Marise     AV'56            M07 "
"958 Harthoorn Lukas      AV'56            J11 "
"959 Boonman Jasper       Nieuwdorp        J07 "
"960 Meeuwsen Christian   Krabbendijke     J11 "
"961 Veerhoek Maik        Meliskerke       J07 "
"962 Veerhoek Max         Meliskerke       J13 "
"963 Wisse Maria          Dynamica         M13 "
"964 Timmermans Tristan   Yerseke          J13 "
"965 Kok Timon            Arnemuiden       J09 "
"966 Elstgeest Lottie     s-Heerenhoek     M09 "
"967 Elsgeest Youri       AV'56            J13 "
"968 Elstgeest Bart       s-Heerenhoek     J11 "
"969 Zuidweg Mart         Kloetinge        J07 "
"970 Anrooij Shirin van   AV'56            M13 "
"971 Kapteijn Stef        AV'56            J13 "
"972 Graaf Robert de      AV'56            J11 "
"973 Graaf Amy de         AV'56            M09 "
"974 Graaf Brigitte de    AV'56            M13 "
"975 Luijk Teis van       AV'56            M07 "
"976 Lievense Rengie      Middelburg       M09 "
"977 Lievense Kevin       Middelburg       J13 "
"978 Lievense Carmen      Middelburg       M09 "
"979 Simonse Marit        AV'56            M07 "
"980 Simonse Jesper       Goes             J09 "
"981 Joossens Nynke       Dynamica         M11 "
"982 Verhulst Skip        Kloetinge        J09 "
"983 Verhulst Finn        Kloetinge        J07 "
"984 Karelse Yara         AV'56            M09 "
"985 Verhulst Flo         Kloetinge        J07 "
"986 Joziasse Jeroen      Middelburg       J13 "
"987 Dees Tom             Goes             J11 "
"988 Booman Anouk         Nieuwdorp        M07 "
"989 Putten Axl van       AV'56            J13 "
"990 Putten Shelby van    AV'56            M11 "
"991 Steenblok Koen       AV'56            J07 "
"992 Dees Glenn           Goes             J11 "
"993 Geldof Jasmijn       Dynamica         M11 "
"994 Dees Rody            AV'56            J07 "
"995 Koops Thijs          Souburg          J11 "
"996 Lorier Lisanne       Dynamica         M09 "
"997 Luijk Zoe van        AV'56            M09 "
"998 Karelse Ryan         AV'56            J11 "
"999 Sluijs Femke van     AV'56            M09 "
"       283 deelnemers"
 
Joomla templates by a4joomla