EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Singelloop Middelburg
Wanneer:
24.10.2015 
Waar:
Singelloop - middelburg
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

organiseert haar
 
SINGELLOOP MIDDELBURG
 
op zaterdag 24 oktober 2015
 
Een stratenloop over 6.750 meter (5 ronden) Deelname staat open voor junioren A/B, mannen en vrouwen senioren en masters en prestatielopers. Voorafgaand aan deze wedstrijd vinden lopen plaats voor pupillen C, B en A en voor junioren C en D
 
Start:                                     14.15 uur Pupillen over 1 ronde
                                               14.15 uur Junioren C en D over 2 ronden
14.30 uur Overige categorieën
allen aan de Veersesingel in Middelburg
 
Secretariaat                        Grand Café Willem (in Hof van Buren)
kleedgelegenheid             Oranjelaan 17, 4332 VA Middelburg (v.a 13.00 uur)
en huldiging:                      op 500 meter van start en finish
let op: er is geen douchegelegenheid
 
Deelnamekosten:             bij voor-inschrijving:        
                                               Pupillen                                                                   Є 1,50
                                               Junioren C/D                                                         Є 2.00
                                   Licentiehouders Senioren/Masters                 €  3,00                                                           Overigen                                                                  Є 5,00
 
Voorinschrijven:    via inschrijvenzeeland.nl
                                   uiterlijk WOENSDAG 21 oktober 24.00 uur    
 
Nainschrijven op wedstrijddag tot 14.00 uur – kosten € 5,00
 
Let op:
De Singelloop is een wedstrijd waaraan én wedstrijdlopers én prestatielopers meedoen. Er wordt één klassement opgemaakt.
Wedstrijdlopers moeten bij de aanmelding hun licentienummer opgeven.
 
===================================================================
Grand Café Willem, (in Hof van Buren) Oranjelaan 17, 4332 VA Middelburg,
0118-618767   kijk eens op grandcafewillem.nl 
 Voorinschrijving GESLOTEN!
    Singelloop
201 Wiessner Vickey           Middelburg       V35  6.75 km         
202 Spaeter Madeleine         Middelburg       V35  6.75 km         
203 Houmes Annemieke          Middelburg       Vse  6.75 km         
204 Dijk Ellen van            CAV Energie      Vse  6.75 km         
205 Boogaard Bastian          Breda            H35  6.75 km         
206 Greeve Job de             Delft            H55  6.75 km         
207 Greeve Damon de           Delft            JA   6.75 km         
208 Dekker Peter              Dynamica         H35  6.75 km         
209 Rommers Gerard            Dynamica         H65+ 6.75 km         
210 Luitwieler Jacob          Dynamica         H65+ 6.75 km         
211 Heijden Kees van der      Vlissingen       H45  6.75 km         
212 Nijsse Gisela             AV'56            V45  6.75 km         
213 Wietsma Jacob             Rijssen          H45  6.75 km         
214 Wisse Pieter              Meliskerke       Hse  6.75 km         
215 Baas Lion                 Wielingen        H35  6.75 km         
216 Quist Johan               Middelburg       H45  6.75 km         
217 Mansier Stefan            AV'56            H35  6.75 km         
218 Veelen Maarten van        Middelburg       Hse  6.75 km         
219 Hunnik Melvin             Wissenkerke      Hse  6.75 km         
220 Janson Erik               Dynamica         H45  6.75 km         
221 Janson Dick               Rotterdam        H45  6.75 km         
222 Lambregts Mels            THOR             JA   6.75 km         
223 Joziasse Piet             Nw St Joosland   H55  6.75 km         
224 Nijsse Rene               AV'56            V45  6.75 km         
225 Hemert Joke van           Nieuwdorp        V55+ 6.75 km         
226 Westerhout Hanneke        Middelburg       Vse  6.75 km         
228 Dries Stefan van den      AV'56            Hse  6.75 km         
229 Pruijsers Martin          Dynamica         H45  6.75 km         
230 Luijk Aart van            Dynamica         H55  6.75 km         
231 Verhage Arjo              Dynamica         H45  6.75 km         
232 Bostelaar Stephanus       Dynamica         H55  6.75 km         
233 Rijke Stefan de           Middelburg       Hse  6.75 km         
234 Gueqierre John            Dynamica         H55  6.75 km         
235 Bos Chris                 Middelburg       H35  6.75 km         
236 Steketee Maurice          Middelburg       Hse  6.75 km         
237 Engels Anjolie            Dynamica         V35  6.75 km         
238 Engels Anton              Dynamica         H45  6.75 km         
239 Dellebeke Ron             Dynamica         H55  6.75 km         
240 Kootstra Theo             Waarde           H65+ 6.75 km         
241 Sluis Hans van            Dynamica         H65+ 6.75 km         
242 Visser Marijke de         Phoenix          Vse  6.75 km         
243 Haveren Kees van          Dynamica         H45  6.75 km         
244 Coppoolse Ingeborg        Oostkapelle      V35  6.75 km         
245 Nooijer Jenny de          Middelburg       V45  6.75 km         
246 Roelse Jan-Willem         Dynamica         Hse  6.75 km         
247 Vaardegem Jan van         Westkapelle      H45  6.75 km         
248 Nieulande Martin van      Nw St Joosland   H45  6.75 km         
249 Bruijn Alert de           AV'56            Hse  6.75 km         
250 Janse Micha               Dynamica         H35  6.75 km         
251 Glind Herman van de       AV'56            H35  6.75 km         
252 Glind Katinka van de      AV'56            V35  6.75 km         
253 Pagter Kevin de           Dynamica         Hse  6.75 km         
254 Stijns Arthur             Oudelande        H65+ 6.75 km         
255 Horssen Jan van           Dynamica         H65+ 6.75 km         
256 Faes Adrie                Dynamica         H55  6.75 km         
257 Dijkstra Seth             GRT              H35  6.75 km         
258 Bos Frans                 Dynamica         H65+ 6.75 km         
259 Blaisse Kaat              Den Haag         V35  6.75 km         
260 Sipma Jan                 Meliskerke       H55  6.75 km         
261 Bruijn Adrie de           Gapinge          H55  6.75 km         
262 Visser Bart de            Serooskerke      Hse  6.75 km         
263 Houwelingen Anne van      Middelburg       V45  6.75 km         
264 Bruijn Leo de             Oostkapelle      H45  6.75 km         
265 Louws Kees                Middelburg       H35  6.75 km         
266 Boon Annelies             Middelburg       Vse  6.75 km         
267 Boon Matthias             Middelburg       Hse  6.75 km         
268 Feijter Co de             DeltaSport       H45  6.75 km         
269 Boogaard Wilco            Dynamica         H35  6.75 km         
270 Pellikaan Paul            Dynamica         H65+ 6.75 km         
271 Hannewijk Marieke         Flakkee          Vse  6.75 km         
272 Sturm Wilko               Meliskerke       Hse  6.75 km         
273 Beijer Piet               Dynamica         H65+ 6.75 km         
274 Davidse Lisa              Middelburg       MB   6.75 km         
275 Davidse Rens              Middelburg       H45  6.75 km         
276 Bruggencate Jethro ten    Vlissingen       Hse  6.75 km         
277 Dekker Izaak              Dynamica         H45  6.75 km         
278 Louws Dave                Dynamica         H65+ 6.75 km         
279 Davidse Robin             Middelburg       JB   6.75 km         
280 Vries Jannie de           Dynamica         V55+ 6.75 km         
281 Zomer Rob                 Dynamica         H55  6.75 km         
282 Lous Henk                 Dynamica         H55  6.75 km         
283 Sandee Henk               Kamperland       H65+ 6.75 km         
284 Janse Jaap                Dynamica         H65+ 6.75 km         
286 Koppejan Lizo             Arnemuiden       H35  6.75 km         
287 Geertse Ronald            Serooskerke      H35  6.75 km         
288 Boon Jonathan             Souburg          H35  6.75 km         
289 Jonge William de          Nieuwdorp        H35  6.75 km         
290 Boonman Eva               Dynamica         Vse  6.75 km         
291 Besuijen Marije           Dynamica         V35  6.75 km         
292 Nijssen Sebastian         Dynamica         H35  6.75 km         
293 Sluijs Esther van         AV'56            V35  6.75 km         
630 Haar Dana ter             Dynamica         MpA2 1.35 km pup         
631 Ton Luca                  Dynamica         JpC  1.35 km pup         
632 Kluft Stein               av Aalsmeer      JpA1 1.35 km pup         
633 Luijk Tess van            AV'56            MpC  1.35 km pup         
634 Luijk Zoe van             AV'56            MpB  1.35 km pup         
635 Pruijsers Tim             Middelburg       JpB  1.35 km pup         
637 Engels Ivar               Dynamica         JpC  1.35 km pup         
638 Euser Sem                 Dynamica         JpB  1.35 km pup         
639 Vael Luca                 Dynamica         JpB  1.35 km pup         
640 Marinissen Shanti         Dynamica         MpA2 1.35 km pup         
641 Koopman Kasper            Dynamica         JpB  1.35 km pup         
642 Siebons Emma              Wielingen        MpA2 1.35 km pup         
643 Janissen Rik              Belfeld          JpB  1.35 km pup         
644 Lous Jochem               Dynamica         JpC  1.35 km pup         
645 Voorde Kyra van de        Dynamica         MpB  1.35 km pup         
646 Houwelingen Tom van       Dynamica         JpA1 1.35 km pup         
706 Rietberg Britt            Dynamica         MpC  1.35 km pup         
707 Rietberg Stein            Dynamica         JpB  1.35 km pup         
708 Rijkhals Jeffrey          Dynamica         JpA1 1.35 km pup         
709 Joossens Nynke            Dynamica         MpA2 1.35 km pup         
710 Berge Lois van de         Dynamica         MpB  1.35 km pup         
711 Simonse Marit             AV'56            MpB  1.35 km pup         
712 Simonse Jesper            Goes             JpA2 1.35 km pup         
713 Koole Lars                Dynamica         JpC  1.35 km pup         
714 Dikkenberg Inke van den   AV'56            MpB  1.35 km pup         
715 Dikkenberg Jesse van den  AV'56            JpA2 1.35 km pup         
716 Jonge Dylano de           Nieuwdorp        JpC  1.35 km pup         
717 Sluijs Femke van          AV'56            MpA1 1.35 km pup         
865 Wouts Ruben               Middelburg       JD   2.70 km cd         
866 Burger Sem                Gouda            JD   2.70 km cd         
867 Nieulande Thomas van      Dynamica         JC   2.70 km cd         
868 Bruggencate Junior ten    Dynamica         JC   2.70 km cd         
869 Houwelingen Matthijs van  Middelburg       JD   2.70 km cd         
870 Houwelingen Paul van      Middelburg       JC   2.70 km cd         
871 Janissen Jip              Belfeld          JD   2.70 km cd         
872 Siebons Marleen           Dynamica         MD   2.70 km cd         
873 Koops Thijs               Dynamica         JD   2.70 km cd         
874 Pruijsers Rick            Middelburg       JD   2.70 km cd         
875 Janson Bram               Dynamica         JD   2.70 km cd         
876 Wouts Ruben               Middelburg       JD   2.70 km cd         
    aantal  131

 

Locatie

Naam van locatie:
Singelloop
Straat:
veersesingel
Stad:
middelburg

Omschrijving


Dynamicacrossen weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla