EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
22e Ploegen veldloop
Wanneer:
10.10.2015 
Waar:
Kanovijver-Nollebos - Vlissingen
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

ZATERDAG 10 OKTOBER 2015
 
ORGANISEERT
 
adsv DYNAMICA
 
de 22e
 
ZEEUWSE KAMPIOENSCHAPPEN VELDLOOP ESTAFETTE
voor alle leeftijdsklassen
 
We gaan dit jaar de veldlloopestafette updaten en een nieuwe vorm uitproberen.  Wel teams met vier lopers maar wisselen doen we niet meer –
we gaan met zijn allen tegelijk van start. Van elke loper wordt de tijd geregistreerd. Daarna worden de tijden van de vier lopers bij elkaar opgeteld en zo krijgen we dan een eindstand.
Uiteraard is de snelste totaaltijd de winnende tijd.
 
Daarom nu ook een nieuwe naam de
22e Ploegen veldloop
 
Maar wel weer rondom EETCAFÉ DE KANOVIJVER
IN VLISSINGEN met start en finish in het v.m. Openluchttheater.
 
 
 
Voor de senioren en masters is deze wedstrijd een ideale gelegenheid om na de zware kustmarathon weer in het dagelijkse loopritme te komen en samen met teamgenoten een wedstrijdje te doen.
 
 
Teams mogen ook bestaan uit combinaties van leeftijden en sexe.  Deze teams doen dan mee in de groep van de loper van de hoogste categorie.
 
Bijvoorbeeld:
Jongens pupillen B en C samen in 1 team is uitkomen bij jongens pupillen B
Jongens A1 en meisjes A1 samen in 1 team is uitkomen bij jongens pupillen A1
Mannen en mannen masters is uitkomen bij de mannen.
Mannen en vrouwen in één team is dus een mannenteam.
 
 
 
 
 
Het chronoloog is als volgt:
 
tijd                   groep                             elke loper
 
11.00 uur        pupillen C                   1200 meter)
                          pupillen B                   1200 meter)     jongens en meisjes worden
                          pupillen A 1                1200 meter)     apart geklasseerd                                                      
                          pupillen A 2                1200 meter)
 
11.20 uur      junioren C/D jongens  1800 meter
                        junioren C/D meisjes   1800 meter
 
11.30 uur      junioren A/B jongens  3000 meter
                        junioren A/B meisjes   3000 meter
                        vrouwen/vrouwen masters en
                        vrouwen recreanten.    3000 meter
                        mannen/mannen masters en
                        mannen recreanten.     3000 meter
Prijzen
 
*Kampioensmedailles van de Vereniging Zeeland Atletiek voor het eerst aankomende team in        elke categorie wedstrijdteams
 
*Medaille van Dynamica voor elk eerst aankomende team in de categorie recreanten
 
*Medaille van Dynamica voor elk tweede en derde aankomende team in elke categorie
 
De prijsuitreiking vindt plaats in of voor eetcafé De Kanovijver en wel direct nadat de uitslag per categorie bekend is.
 
Het inschrijfgeld per team is als volgt:
 
KNAU teams senioren             € 12.00
KNAU teams junioren              €   9.00
KNAU teams pupillen              €   6.00
 
Recreanten teams                    € 15.00
 
Overmaken naar rekening NL92INGB0005567425 t.n.v. penningmeester Dynamica Vlissingen
 
Algemeen
 
Het wedstrijdsecretariaat is bij eetcafé De Kanovijver,  Nollepad 3, 4384 LZ Vlissingen.
Open vanaf 10.00 uur.
 
De start is daarbij vlak in de buurt. Parkeren kan op de ruime parkeerplaats onderaan de oprit naar de Boulevards aan de President Rooseveltlaan. Let op, dit is wel betaald parkeren.
Een gratis parkeerterrein is te vinden op de parkeerplaats aan de Swanenburgweg vlak bij de rotonde in de van Woelderenlaan/Sloeweg (4384 LW). 
 
De wedstrijd is een  open kampioenschappen.
 
 
De wedstrijd wordt gelopen in het gebied nabij eetcafé De Kanovijver. We hebben hier een route kunnen uitzetten voor zowel de jeugd als de ouderen met start en finish in het Openluchttheater. Elke ronde is 600 meter. 
    veldteamcross
501 Flink Eeke               AV'56                       10 MCD  1800 m
502 Smits Veerle             AV'56                       10 MCD  1800 m
503 Baar Sanne de            AV'56                       10 MCD  1800 m
504 Daalen Tamar van         AV'56                       10 MCD  1800 m

505 Broeke Rian van den      Dynamica Masters            2 Mmast 3000 m
506 Lous Henk                Dynamica Masters            2 Mmast 3000 m
507 Smits Jack               Dynamica masters            2 Mmast 3000 m
508 Rijkhoek Peter           Dynamica masters            2 Mmast 3000 m

509 Hamer Michael den        Scheldesport masters        2 Mmast 3000 m
510 Goossen Erik             Scheldesport masters        2 Mmast 3000 m
511 Zeeuw Alwin de           Scheldesport masters        2 Mmast 3000 m
512 Wieles Adriaan           Scheldesport masters        2 Mmast 3000 m

513 Kreek Jos de             Scheldesport masters 2      2 Mmast 3000 m
514 Platteeuw Albert         Scheldesport masters 2      2 Mmast 3000 m
515 Veen Jaap van der        Scheldesport masters 2      2 Mmast 3000 m
516 Zamen Jacques            Scheldesport masters 2      2 Mmast 3000 m

517 Cooman RobertJan de      Scheldesport                1 Msen  3000 m
518 Dierikx Mike             Scheldesport                1 Msen  3000 m
519 Wege Ivar van de         Scheldesport                1 Msen  3000 m
520 Tollenaar Micha          Scheldesport                1 Msen  3000 m

521 Zeeuw Nathan de          Scheldesport                9 JCD   1800 m
522 Maat Ralph de            Scheldesport                9 JCD   1800 m
523 Dobbelaar Jonathan       Scheldesport                9 JCD   1800 m
524 Wieles Chris             Scheldesport                9 JCD   1800 m

525 Brink Tessa van de       Scheldesport                8 MAB   3000 m
526 Michielsen Isabelle      Scheldesport                8 MAB   3000 m
527 Kreek Maaike de          Scheldesport                8 MAB   3000 m
528 Zeeuw Mirthe de          Scheldesport                8 MAB   3000 m

529 Steenblok Koen           AV'56                       13 JpB   1200 m
530 Dikkenberg Inke van den  AV'56                       17 MpB   1200 m
531 Karelse Yara             AV'56                       17 MpB   1200 m
532 Luijk Zoe van            AV'56                       17 MpB   1200 m

533 Burg Yara                AV'56                       16 MpA2  1200 m
534 Baaijens Merel           AV'56                       16 MpA2  1200 m
535 Derdemez Mejra           AV'56                       15 MpA1  1200 m
536 Sluijs Femke van         AV'56                       15 MpA1  1200 m

537 Smits Veerle             AV'56                       10 MCD  1800 m
538 Flink Eeke               AV'56                       10 MCD  1800 m
539 Dalen Tamar van          AV'56                       10 MCD  1800 m
540 Baar Sanne de            AV'56                       10 MCD  1800 m

541 Mertens Quinten          AV'56/RKHAV                 11 JpA1  1200 m
542 Berg Nino v d            AV'56/RKHAV                 11 JpA1  1200 m

545 Lange Nikita de          Dynamica MC                 10 MCD  1800 m
546 Wisse Maria              Dynamica MC                 10 MCD  1800 m
547 Kaagman Caecilia         Dynamica MC                 10 MCD  1800 m
548 Roelse Emma              Dynamica MC                 10 MCD  1800 m

549 Coppieters Jenna         RKHAV/SchSp                 16 MpA2  1200 m
550 Kroone Xenia             RKHAV/SchSp                 16 MpA2  1200 m
551 Matthijs Jarne           RKHAV/SchSp                 14 JpC   1200 m
552 Hamer Benthe den         RKHAV/SchSp                 18 MpC   1200 m

553 Ton Luca                 Dynamica                    14 JpC   1200 m
554 Engels Ivar              Dynamica                    14 JpC   1200 m
555 Puroja Jeremiah          Dynamica                    14 JpC   1200 m
556 Rijk Yannic              Dynamica                    14 JpC   1200 m

557 Berge Lois van de        Dynamica                    17 MpB   1200 m
558 Wibbelink Felien         Dynamica                    18 MpC   1200 m
559 Swinkels Ghislaine       Dynamica                    18 MpC   1200 m
560 Rijk Noemie              Dynamica                    18 MpC   1200 m

561 Houwelingen Tom van      Dynamica                    11 JpA1  1200 m
562 Koopman Kasper           Dynamica                    11 JpA1  1200 m
563 Koole Stijn              Dynamica                    11 JpA1  1200 m
564 Lous Jochem              Dynamica                    11 JpA1  1200 m

565 Kraker Pascalle de       Dynamica                    16 MpA2  1200 m
566 Marinissen Shanti        Dynamica                    16 MpA2  1200 m
567 Kraker Yasmine de        Dynamica                    16 MpA2  1200 m
568 Voorde Kyra van de       Dynamica                    16 MpA2  1200 m

569 Koops Thijs              Dynamica                    9 JCD   1800 m
570 Koole Hilde              Dynamica                    10 MCD  1800 m
571 Kraker Yasmine de        Dynamica                    16 MpA2  1800 m
572 Voorde Kyra van de       Dynamica                    16 MpA2  1800 m

573 Siebons Marleen          Dynamica                    10 MCD  1800 m
574 Sommeijer Lynn           Dynamica                    10 MCD  1800 m
575 Geldof Jasmijn           Dynamica                    10 MCD  1800 m
576 Bun parel                Dynamica                    10 MCD  1800 m

577 Zeeuw Tobias de          Scheldesport                12 JpA2  1200 m
578 Schuit Daan              Scheldesport                12 JpA2  1200 m
579 Maat Fabian              Scheldesport                13 JpB   1200 m
580 Verschuren Suzanne       Scheldesport                16 MpA2  1200 m

581 Harmes Erwin             GRT                         1 Msen  3000 m
582 Harinck Sergio           Dynamica                    1 Msen  3000 m
583 Nooijer Bas de           GRT                         1 Msen  3000 m
584 Harmon Shanice           Dynamica                    5 Vsen  3000 m
    deelnemers: 82
 

Locatie

Naam van locatie:
Kanovijver-Nollebos
Straat:
Nollepad 1
Stad:
Vlissingen

Omschrijving


Dynamicacrossen weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla