EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
HOBBELDEBOBBELLOOP
Wanneer:
21.11.2015 
Waar:
Zoutelande - Zoutelande
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

HOBBELDEBOBBELLOOP 

Klik hier voor de officiële flyer van deze loop

Zoutelande

UNIEK PARCOURS
Voor Hardlopers en wandelaars.
 
Deze loop gaat door DUIN, BOS en over STRAND 
met 17 beklimmingen dan wel overgangen en de meeste en hoogste bobbels van
Zeeland. 
Afstand +/- 10 km
 
Zaterdag 21 november  a.s.
 
Aanvang 13.00 uur Wandelaars. 15.00 uur Hardlopers.
Maximaal aantal deelnemers 500.
 
o Start en finish centrum Zoutelande
o Inschrijven in Café “De Fiets”
o Voorinschrijving mogelijk tot 19 november 24.00 uur via: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
   O.v.v. Wedstrijd of wandel en man / vrouw. Voornaam, achternaam en woonplaats.
o Voorinschrijving € 6 .- Na inschrijving € 7.-
o Gaarne van te voren inschrijven
o Voor iedere deelnemer een HOBBELDEBOBBEL-BANKETLETTER en een uitslagenlijst .
o Na afloop Glühwein.
Stichting MarathonZeeland i.s.m. DYNAMICA
 
 
Verdere info:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
VOORINSCHRIJVING GESLOTEN!
 
    Hobbeldebobbelloop ca 10 km voor iedereen!
001 Pleijte Tim            Zoutelande       H-15 uur         
002 Wolfert Eric           Sommelsdijk      H-15 uur         
003                                         H-15 uur         
004 Wiessner Ralph         Vlissingen       H-15 uur         
005 Sieling John           Middelburg       H-15 uur         
006 Thomaes Anne-Marie     Hoofdplaat       D-15 uur         
007 Witte Bobby de         Westkapelle      H-15 uur         
008 Pouwelse Kees          Westkapelle      H-15 uur         
009 Mathijssen Ad          Galder           H-15 uur         
010 Vermeulen Sven         Vlissingen       H-15 uur         
011 Sturm Johan            Meliskerke       H-15 uur         
012 Scheermeijer Harry     Ooltgensplaat    H-15 uur         
013 Francke Arjen          Meliskerke       H-15 uur         
014 Sturm Wilko            Meliskerke       H-15 uur         
015 Wisse Pieter           Meliskerke       H-15 uur         
016 Linden Ben van der     Vlissingen       H-15 uur         
017 Jense Sigrid           Goes             D-15 uur         
018 Epker Rob              Middelburg       H-15 uur         
019 Pennen Edwin van der   Tilburg          H-15 uur         
020 Rasenberg Corne        Aagtekerke       H-15 uur         
021 Kleinepier Jinty       Zoutelande       H-15 uur         
022 Zwan Anthony van der   Middelburg       H-15 uur         
023 Flikweert Rian         Middelburg       D-15 uur         
024 Saija Boy              Goes             H-15 uur         
025 Biemans Hans           Haaren nb        H-15 uur         
026 Klijn Corne            Tilburg          H-15 uur         
027 Diepenhorst Leonie     Oisterwijk       D-15 uur         
028 Schoot Petra van der   Oisterwijk       D-15 uur         
029 Kamerbeek Erik-Jan     Oisterwijk       H-15 uur         
030 Pigmans Dolf           Oisterwijk       H-15 uur         
031 Lems Kevin             Alblasserdam     H-15 uur         
032 Lems Erwin             Zierikzee        H-15 uur         
033 Kiesenberg Martin      Scharendijke     H-15 uur         
034 Ruiter Marleen de      Vlissingen       D-15 uur         
035 Kluijfhout Johnny      Vlissingen       H-15 uur         
036 Exter Werner den       Vlissingen       H-15 uur         
037 Slabbekoorn John       Kapelle          H-15 uur         
038 Kegge Jon              Hellevoetsluis   H-15 uur         
039 Borsboom Stephan       Hellevoetsluis   H-15 uur         
040 Martens Merijn         Hellevoetsluis   H-15 uur         
041 Kegge Willem           Rockanje         H-15 uur         
042 Lorier Johan           Vlissingen       H-15 uur         
043 Dooms Johnny           Terneuzen        H-15 uur         
044 Moerland Yvonne        Yerseke          D-15 uur         
045 Moerland Rene          Yerseke          H-15 uur         
046 Roelofs Derk           Vlissingen       H-15 uur         
047 Nijboer Jochem         Koudekerke       H-15 uur         
048 Huurman Geertje        Domburg          D-15 uur         
049 Huurman Wim            Domburg          H-15 uur         
050 Hunnik Melvin          Wissenkerke      H-15 uur         
051 Sipma Jan              Meliskerke       H-15 uur         
052 Stoffels Bart          B o Zoom         H-15 uur         
053 Maljaars Jelle         Oostkapelle      H-15 uur         
054 Dijk Marian van        Goes             D-15 uur         
055 Lievense Corina        Goes             D-15 uur         
056 Lievense Hans          Goes             H-15 uur         
057 Heijden Kees van der   Vlissingen       H-15 uur         
058 Baak Miriam            Souburg          D-15 uur         
059 Willekes Anya          Heerlen          D-15 uur         
060 Roovers Johan          Bavel            H-15 uur         
061 Wiessner Vicky         Middelburg       D-15 uur         
062 Geschiere Leen         Vught            H-15 uur         
063 Pellikaan Paul         Middelburg       H-15 uur         
064 Tiggelen John van      Den Haag         H-15 uur         
065 Kroon Fred             Kerkrade         H-15 uur         
066 Honcoop Rob            Rijen            H-15 uur         
067 Honcoop Peter          Rijen            H-15 uur         
068 Bulck Cees van den     Middelburg       H-15 uur         
069 Regt Bianca de                          D-15 uur         
070 Aarnoutse Marjan       Delft            D-15 uur         
071 Schoe Edwin            Middelburg       H-15 uur         
072 Vulkers Richard        Kerkrade         H-15 uur         
073 Leeuwen Femke van      Rotterdam        D-15 uur         
074 Wege Richard van de    Vlissingen       H-15 uur         
075 Brandes Marc           Middelburg       H-15 uur         
076 Bodrij Dennis          Goes             H-15 uur         
077 Smit Robbert-Jan       Dordrecht        H-15 uur         
078 Zuilen Lex van         Vlissingen       H-15 uur         
079 Kaljouw David          Koudekerke       H-15 uur         
080 Ridder Cor de          Vlissingen       H-15 uur         
081 Stee Jos van           s-Gravenpolder   H-15 uur         
082 Guequierre John        Middelburg       H-15 uur         
084 Richard Marcel         Zoutelande       H-15 uur         
085 Barends John           O Beijerland     H-15 uur         
086 Huiszoon Willem        Middelburg       H-15 uur         
087 Blok Edwin             Middelburg       H-15 uur         
088 Schoning Tamara        Middelburg       D-15 uur         
089 Poel Henk van der      Westkapelle      H-15 uur         
090 Dun Toos van           Galder           D-15 uur         
091 Sanderse Sjoerd        Middelburg       H-15 uur         
092 Roskam Rob             Zoutelande       H-15 uur         
093 Verhage Max            Aagtekerke       H-15 uur         
094 Oosterbaan Saskia      Vlissingen       D-15 uur         
095 Willemsen Stefan       Breda            H-15 uur         
096 Riet Erwin van         Veendam          H-15 uur         
097 Willemsem Jacqueline   Middelburg       D-15 uur         
098 Strating Henny         Kamperland       D-15 uur         
099 Elenbaas Marjolein     Goes             D-15 uur         
100 Okker Karien           Stellendam       D-15 uur         
101 Swilders Bas           Tienhoven B      H-15 uur         
102 Louws Jan              Middelburg       H-15 uur         
103 Visser Hans            O Beijerland     H-15 uur         
104 Dekker Ad den          Kapelle          H-15 uur         
105 Waart Remco van de     B o Zoom         H-15 uur         
106 Carol Robert           Middelburg       H-15 uur         
107 Franse Jelijn          Amsterdam        D-15 uur         
108 Noordijke Peter        Goes             H-15 uur         
109 Ieperen Martin van     Kapelle          H-15 uur         
110 Gillissen Anneke       Middelburg       D-15 uur         
111 Focke Wim              Middelburg       H-15 uur         
112 Hajos Nancy            Middelburg       D-15 uur         
113 Wetering Bart van de   Nijmegen         H-15 uur         
114 Broekert Hester de     Koudekerke       D-15 uur         
115 Pol Serge van der      Vlissingen       H-15 uur         
116 Visser Kees de         Aagtekerke       H-15 uur         
117 Flikweert Jaap         Nieuwerkerk      H-15 uur         
118 Postma Bouwe           Middelburg       H-15 uur         
119 Scheers Eveline        Vlissingen       D-15 uur         
120 Nood Jeroen de         Middelburg       H-15 uur         
121 Hoosemans Ruud         Vlissingen       H-15 uur         
122 Moret Tieme            Kapelle          H-15 uur         
123 Kraan Arnold van der   Delft            H-15 uur         
124 Pleijte Sander         Nisse            H-15 uur         
125 Staal Jan              Maastricht       H-15 uur         
126 Scheepers Els          Breda            D-15 uur         
127 Waes Briek van         Breda            H-15 uur         
128 Bavinchoven Leon van   Terneuzen        H-15 uur         
129 Vries Martijn de       Middelburg       H-15 uur         
130 Steketee Maurice       Middelburg       H-15 uur         
131 Besuijen Marcel        Middelburg       H-15 uur         
132 Spaans Gerrit          Goes             H-15 uur         
133 Jonkers Robin          Tholen           H-15 uur         
134 Geuze Ada              Middelburg       D-15 uur         
135 Overkamp Mirthe        Utrecht          D-15 uur         
136 Noorden Bart van       Yerseke          H-15 uur         
137 Goor Leon              Dordrecht        H-15 uur         
138 Quist Johan            Middelburg       H-15 uur         
139 Dees Danmar            Goes             H-15 uur         
140 Bree Jacqueline de     Middelburg       D-15 uur         
141 Spoor Clemens          Souburg          H-15 uur         
142 Hoosemans Martijn      Vlissingen       H-15 uur         
143 Botman Kobus           Middelburg       H-15 uur         
144 Reus Renate de         Vlissingen       D-15 uur         
145 Lous Henk              Vlissingen       H-15 uur         
146 Lous Isabel            Vlissingen       D-15 uur         
147 Lodder Judith          Sommelsdijk      D-15 uur         
148 Zoon Nienke            Dirksland        D-15 uur         
149 Poortvliet Rinus       Souburg          H-15 uur         
150 Soukup Pascal          Koudekerke       H-15 uur         
151 Bastiaanse Mieke       Galder           D-15 uur         
152 Dijkstra Seth          Middelburg       H-15 uur         
153 Visser Bart de         Serooskerke      H-15 uur         
154 Meijers Andre          Hoedekenskerke   H-15 uur         
155 Besuijen Marius        Sint Laurens     H-15 uur         
156 Koene Ingrid           Yerseke          D-15 uur         
157 Goetheer Rene          Wolphaartsdijk   H-15 uur         
158 Joosse Hans            Middelburg       H-15 uur         
159 Boot Jos               Zoutelande       H-15 uur         
160 Moes Piet              Koudekerke       H-15 uur         
161 Vinden Gert van der    Biggekerke       H-15 uur         
162 Marteijn Klaas         Arnemuiden       H-15 uur         
163 Ebbers Jelle           Middelburg       H-15 uur         
164 Poppe Sonja            Kamperland       D-15 uur         
165 Daalhuizen Martin      Aagtekerke       H-15 uur         
166 Vogel Jodie            Middelburg       D-15 uur         
167 Krocke Ronnie          Souburg          H-15 uur         
168 Janse Micha            Zoutelande       H-15 uur         
169 Veen Koen van der      Vlissingen       H-15 uur         
170 Kraa Erik de           Vlissingen       H-15 uur         
171 Guiljam Jan            Wemeldinge       H-15 uur         
172 Linden Crum van der    Vlissingen       H-15 uur         
173 Melse Jos              Vlissingen       H-15 uur         
174 Vos Willem de          Amsterdam        H-15 uur         
175 Liefbroer Joost        Souburg          H-15 uur         
176 Tatam Hayley           Dordrecht        D-15 uur         
177 Magnin Ebel            Z Beijerland     H-15 uur         
178 Kool Katharina de      Z Beijerland     D-15 uur         
179 Geluk Martin           Kattendijke      H-15 uur         
180 Verhage Piet           Westkapelle      H-15 uur         
181 Provoost Ewald         Biggekerke       H-15 uur         
182 Kok Erik               Arnemuiden       H-15 uur         
183 Besuijen Marije        Middelburg       D-15 uur         
184 Koskela Deborah        Den Haag         D-15 uur         
185 Grift Ramon van de     Vlissingen       H-15 uur         
186 Provoost Jaap          Biggekerke       H-15 uur         
187 Jobse Lisa             Souburg          D-15 uur         
188 Kooper Richard         Vlissingen       H-15 uur         
189 Uitterhoeve Marcel     's-H Arendskerke H-15 uur         
190 Castel Peter           Goes             H-15 uur         
191 Jonker Tom             Goes             H-15 uur         
192 Bezu Nicolien          Biervliet        D-15 uur         
193 Bruijn Wouter de       Goes             H-15 uur         
194 Joziasse Anita         Goes             D-15 uur         
195 Ganseman Caroline      Goes             D-15 uur         
196 Broeke Rian van den    Vlissingen       H-15 uur         
197 Fokkens Atse           Den Haag         H-15 uur         
198 Buurlage Maarten       Amsterdam        H-15 uur         
199 Straaten Mattieu van   Utrecht          H-15 uur         
200 Meeuwsen Laurens       Krabbendijke     H-15 uur         
201 Wisse Pieter           Biggekerke       H-15 uur         
202 Albronda Joop          Middelburg       H-15 uur         
203 Oost Herman van        Halsteren        H-15 uur         
204 Vries Koen de          Vlissingen       H-15 uur         
205 Steenbakker Chris      's-Heerenhoek    H-15 uur         
206 Traas Marcel           's-Heerenhoek    H-15 uur         
207 Boonman Marius         Heinkenszand     H-15 uur         
208 Rommers Gerard         Vlissingen       H-15 uur         
209 Bargeman Jochem        Middelburg       H-15 uur         
210 Castel Jordi           Goes             H-15 uur         
211 Verhulst Petra         Westkapelle      D-15 uur         
212 Meeuwsen Peter         Krabbendijke     H-15 uur         
213 Broek Ellen van den    Meersel-Dreef    D-15 uur         
214 Bakker Gertjan         Goes             H-15 uur         
215 Bostelaar Benito       Middelburg       H-15 uur         
216 Woestenberg Marianne   Alphen nbr       D-15 uur         
217 Mennik Jan-Willem      Zwijndrecht      H-15 uur         
218 Kraaijenbrink Robert   Renesse          H-15 uur         
219 Koppejan Lizo          Arnemuiden       H-15 uur         
220 Ganseman Nicky         Goes             D-15 uur         
221 Engels Anjolie         Middelburg       D-15 uur         
222 Goud Pieter            Oostdijk         H-15 uur         
223 Gaaij Pieter de        Middelburg       H-15 uur         
224 Wijnacker Rudi         Vlissingen       H-15 uur         
225 Reest Gerdy van der    Yerseke          D-15 uur         
226 Mirecka Anna           Krabbendijke     D-15 uur         
227 Paauwe Julia           Oostkapelle      D-15 uur         
228 Dieleman Marco         Sommelsdijk      H-15 uur         
229 Waal Peter de          Middelburg       H-15 uur         
230 Nolet Jaen-Pierre      Axel             H-15 uur         
231 Geertse Ronald         Serooskerke      H-15 uur         
232 Tabak Wim              Vlissingen       H-15 uur         
233 Bostelaar Stephanus    Middelburg       H-15 uur         
234 Musters Rob            Oud Gastel       H-15 uur         
235 Vries Juriena de       Lent             D-15 uur         
236 Roelse Jan-Willem      Middelburg       H-15 uur         
237 Lobbezoo Peter-Paul    Middelburg       H-15 uur         
238 Brouwer Sjaak          Vlissingen       H-15 uur         
239 Dale Adrie van         Lewedorp         H-15 uur         
240 Aartsen Arthur van     Middelburg       H-15 uur         
241 Spijk Reinier          Goes             H-15 uur         
242 Speijk Johan           Goes             H-15 uur         
243 Put Jos                Vlissingen       H-15 uur         
244 Kodde Johan            Arnemuiden       H-15 uur         
245 Steen Nel van der      Souburg          D-15 uur         
246 Koppejan Chris         's-Gravenpolder  H-15 uur         
247 Bruijn Leo de          Oostkapelle      H-15 uur         
248 Krijger Jerry de                        H-15 uur         
249 Dellebeke Ron          Souburg          H-15 uur         
250 Nooijer Jenny de       Middelburg       D-15 uur         
251 Keuning Hilde          Pijnacker        D-15 uur         
252 Schoon Edwin           Vlissingen       H-15 uur         
253 Schaap Michiel         Vlissingen       H-15 uur         
254 Grave Herman de        Vlissingen       H-15 uur         
255 Huiszoon Jan-Willem    Arnemuiden       H-15 uur         
256 Huiszoon Mireille      Arnemuiden       D-15 uur         
257 Smits Jack             Souburg          H-15 uur         
258 Jongema Sicco          Middelburg       H-15 uur         
259 Meulenberg Jakobus     Oudelande        H-15 uur         
260 Louws Dave             Middelburg       H-15 uur         
261 Stegers Bill           Vlissingen       H-15 uur         
262 Vries Jannie de        Vlissingen       D-15 uur         
263 Poppe Erik             Biggekerke       H-15 uur         
264 Paardekooper Alexander Oostkapelle      H-15 uur         
265 Hercules Ronald van    Gapinge          H-15 uur         
266 Belzen Arjen van       Souburg          H-15 uur         
267 Schoot Paul van der    Oisterwijk       H-15 uur         
268 Jongeneel Rob          Middelburg       H-15 uur         
269 Davidse John           Middelburg       H-15 uur         
270 Reijnoudt Anne-Sofie   Kapelle          D-15 uur         
271 Gruiter Remon van de   Grijpskerke      H-15 uur         
272 Koole Irene            Zoutelande       D-15 uur         
498 Kodde Miranda          Heinkenszand     W-13 uur         
499 Mourik Andries van     Arnemuiden       W-13 uur         
500 Janse Sam              Meliskerke       W-13 uur         
501 Traas Marianne         Arnemuiden       W-13 uur         
502 Aantjes Adrie          Krabbendijke     W-13 uur         
503 Ferket Karin           Hulst            W-13 uur         
504 Bruin Harm de                           W-13 uur         
505 Bruin Fer de                            W-13 uur         
506 Beekman Anja                            W-13 uur         
507 Beckers Inez           Middelburg       W-13 uur         
508 Blaeij Mia de          Middelburg       W-13 uur         
509 Vos Louis de           Schore           W-13 uur         
510 Meer Gerda van der     Schore           W-13 uur         
511 Verheule Niek          Wolphaartsdijk   W-13 uur         
512 Dries Wilfred v d      Wolphaartsdijk   W-13 uur         
513 Eveleens Gerrit        Wolphaartsdijk   W-13 uur         
514 Kloet Evert            Wolphaartsdijk   W-13 uur         
515 Poel Petra van der     Wolphaartsdijk   W-13 uur         
516 Visser Roland          Goes             W-13 uur         
517 Haan Samantha de       Zoutelande       W-13 uur         
518 Rameijs Jarno          Dreischor        W-13 uur         
519 Schouwenaar Astrid     Dreischor        W-13 uur         
520 Caspers Annabel        Ritthem          W-13 uur         
521 Bax Petra              B Haamstede      W-13 uur         
522 Bolijn Silvia          B Haamstede      W-13 uur         
523 Bolijn Niko            B Haamstede      W-13 uur         
524 Bax Julia              B Haamstede      W-13 uur         
525 Bax Piet               B Haamstede      W-13 uur         
526 Hengst Ella            Aagtekerke       W-13 uur         
527 Ridder Lean de         Arnemuiden       W-13 uur         
528 Kok Kees de            Wolphaartsdijk   W-13 uur         
529 Pagter Corry de        Middelburg       W-13 uur         
530 Janssen Monique        Souburg          W-13 uur         
531 Janssen Erwin          Souburg          W-13 uur         
532 Snijders Michele       Serooskerke      W-13 uur         
533 Snijders Ton           Serooskerke      W-13 uur         
534 Versluijs Monique      Grijpskerke      W-13 uur         
535 Hendrikse Nanda        Zoutelande       W-13 uur         
536 Smit Lisette de        Grijpskerke      W-13 uur         
537 Stadhouders Carmen     Sommelsdijk      W-13 uur         
538 Dahlkamp Irene         Heinkenszand     W-13 uur         
539 Smallegange Arjan      Heinkenszand     W-13 uur         
540 Smallegange Johan      Goes             W-13 uur         
541 Dalen Angelique van    Goes             W-13 uur         
542 Luitwieler Jeanet      Goes             W-13 uur         
543 Stelt Ed van der       Driewegen        W-13 uur         
545 Wielemaker Marijke     Middelburg       W-13 uur         
546 Rijke Bram de          Middelburg       W-13 uur         
547 Verstelle Simon        Heinkenszand     W-13 uur         
548 Snoek Taco             Biggekerke       W-13 uur         
549 Dahlkamp Irene         Heinkenszand     W-13 uur         
550 Haveren Jolanda van    Souburg          W-13 uur         
551 Steglich Nandipha      Geldrop          W-13 uur         
552 Borger Maarten         Geldrop          W-13 uur         
554 Verbraeken Jacqueline  Arnemuiden       W-13 uur         
555 Bruijn Lilian de       Vrouwenpolder    W-13 uur         
556 Kleinjan Elise         Domburg          W-13 uur         
557 Versluijs Thimar       Grijpskerke      W-13 uur         
558 Stoel Ko               Middelburg       W-13 uur         
559 Ketterij Izaak v d     Arnemuiden       W-13 uur         
560 Ketterij Janneke v d   Arnemuiden       W-13 uur         
561 Vogel Inge             Arnemuiden       W-13 uur         
562 Bogaert Gerda          Arnemuiden       W-13 uur         
563 Bogaert Frank          Arnemuiden       W-13 uur         
564 Klerk Jet de           Middelburg       W-13 uur         
565 Romijn Carol           O Beijerland     W-13 uur         
701 Louws Heleen           Middelburg       W-13 uur         
702 Drimmelen Maaike van   Vlissingen       W-13 uur         
703 Seppen Jooske          Middelburg       W-13 uur         
704 Wondergem Bianca       Heinkenszand     W-13 uur         
705 Mourik Ton van         St Laurens       W-13 uur         
706 Elenbaas Karin         Heinkenszand     W-13 uur         
707 Visser Baudien         Heinkenszand     W-13 uur         
708 Visser Monique         Zaandam          W-13 uur         
709 Roelse Kitty           Westkapelle      W-13 uur         
710 Nooijer Hannie de      Aagtekerke       W-13 uur         
711 Barends Nelleke        O Beijerland     W-13 uur         
712 Oudshoorn Karin        Goes             W-13 uur         
713 Oudshoorn Wil          Goes             W-13 uur         
714 Daalman Joke           Domburg          W-13 uur         
715 Lepoeter Sabine        Biezelinge       W-13 uur         
716 Lepoeter Natascha      Kapelle          W-13 uur         
717 Leeuw Mariska de       Westkapelle      W-13 uur         
718 Luijf Marijke          Westkapelle      W-13 uur         
719 Minheere Trudi         Nw St Joosland   W-13 uur         
720 Minheere Joop          Nw St Joosland   W-13 uur         
721 Noorloos Wout van      Gorinchem        W-13 uur         
722 Siereveld Jaap         Colijnsplaat     W-13 uur         
723 Nielen Roos van        Middelburg       W-13 uur         
724 Divivier Carla         Koudekerke       W-13 uur         
725 Tholenaar Erna         Wissenkerke      W-13 uur         
726 Tholenaar Leon         Wissenkerke      W-13 uur         
727 Bree Hans              Heinkenszand     W-13 uur         
728 Outer Peter den        Souburg          W-13 uur         
729 Ravesteijn Hennie      B Haamstede      W-13 uur         
731                                         W-13 uur         
732 Smid Frenk             Kruiningen       W-13 uur         
733 Sinke Chiel            Krabbendijke     W-13 uur         
734 Kootstra Theo          Waarde           W-13 uur         
735 Begthel Gretha         Serooskerke      W-13 uur         
736 Bouwense Carola        Domburg          W-13 uur         
737 Bouwense Hanneke       Kortgene         W-13 uur         
738 Bouwense Toon          Kortgene         W-13 uur         
739 Mulder Marlies         Krabbendijke     W-13 uur         
740 Lorier Maria           Vlissingen       W-13 uur         
741 Versteeg Kimberley     Krabbendijke     W-13 uur         
742 Vermeulen Cornee       Vrouwenpolder    W-13 uur         
743 Dommisse Anneke        Krabbendijke     W-13 uur         
744 Dorst Jossy van        Krabbendijke     W-13 uur         
837 Vroonhof Liesbeth      Aagtekerke       W-13 uur         
854 Daalhuizen Karin       Aagtekerke       W-13 uur         
867 Ebbers Leoni           Middelburg       W-13 uur         
869 Wildenbos Jeanette     Vlissingen       W-13 uur         
874 Wildenbos Hans         Vlissingen       W-13 uur         
875 Stelt Hanneke van der                   W-13 uur         
876 Hoof Thijmen van                        W-13 uur         
882 Leven Rianne van 't    Krabbendijke     W-13 uur         
896 Lievense Addie         Westkapelle      W-13 uur         
909 Borgs Charles          Middelburg       W-13 uur         
912 Keulen Willie van      Meliskerke       W-13 uur         
915 Barselaar Coline       Goes             W-13 uur         
917 Barselaar Ruud van den Goes             W-13 uur         
918 Gabrielse Gert         Westkapelle      W-13 uur         
919 Exter Chery den        Vlissingen       W-13 uur         
922 Kool Fanny             Kloosterzande    W-13 uur         
927 Raemdonck Marjolein v  Kloosterzande    W-13 uur         
941 Velde Denise van der   Souburg          W-13 uur         
944 Velde Arno van de      Souburg          W-13 uur         
946 Jansen Yolanda         Terneuzen        W-13 uur         
947 Jansen Nicky           Terneuzen        W-13 uur         
969 Jansen Annemiek        Terneuzen        W-13 uur         
970 Jansen Jan             Terneuzen        W-13 uur         
    H-15 uur= 207
    D-15 uur= 64
    W-13 uur= 132
    aantal  403

Locatie

Naam van locatie:
Zoutelande
Straat:
Langstraat
Stad:
Zoutelande

Omschrijving


PZC Stratencircuit weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla