EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
18e Veldloopestafette
Wanneer:
15.10.2011 
Waar:
Open luchttheater Nollebos Vlissingen - Vlissingen
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 

wed.secr. thuis                                                           
Rina Adan
Michaelsdreef 9
4335 BH Middelburg
tel. 0118-623122
e-mail Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.                                                                                                          
 
 ZATERDAG 15 OKTOBER 2011 

ORGANISEERT  adsv DYNAMICA de 18e

 

ZEEUWSE KAMPIOENSCHAPPEN VELDLOOP ESTAFETTE

voor alle leeftijdsklassen

 

EERSTE LOOP 11.00 UUR

 

RONDOM EETCAFÉ DE KANOVIJVER

IN VLISSINGEN

Kijk onder dit bericht voor de deelnemers. 

Inschrijven kan tot  12 oktober bij het wedstrijdsecretariaat thuis (zie boven)
 
Ook dit jaar zal de veldloopestafette in het Nollebos in Vlissingen worden gehouden.
Start en finish dus weer in het v.m. Openluchttheater.
Ook nu maken we voor het secretariaat en prijsuitreiking weer graag gebruik van eetcafé De Kanovijver.
Kijk voor verdere bijzonderheden onder ALGEMEEN hieronder.
 
Voor de senioren en masters is deze wedstrijd een ideale gelegenheid om na de zware kustmarathon weer in het dagelijkse loopritme te komen en samen met teamgenoten een wedstrijdje te doen.
 
Voor een team heb je slechts vier lopers nodig die elk dezelfde afstand lopen. Wisselen doen we in een vak van zo’n 20 meter lengte op het veldje voor het talud van het Openluchttheater door middel van aantikken.
 
Teams mogen ook bestaan uit combinaties van leeftijden.  Deze teams doen dan mee in de groep van de loper van de hoogste categorie. Bijvoorbeeld:
Jongens pupillen B en C samen in 1 team is uitkomen bij jongens pupillen B
Jongens A1 en meisjes A1 samen in 1 team is uitkomen bij jongens pupillen A1
Mannen en mannen masters is uitkomen bij de mannen.

 Vlak voor de start van de Zeeuwse  H4A Crosscompetitie is deze wedstrijd een bijzondere gelegenheid om te testen hoe u er voor staat.

Het chronoloog is als volgt:

 

11.00 uur        

pupillen C:   4 x 1200 meter

pupillen B:   4 x 1200 meter           

pupillen A1: 4 x 1200 meter

pupillen A2: 4 x 1200 meter

Jongens en meisjes worden apart geklasseerd                                           

 

11.30 uur        

junioren C/D jongens  4 x 1800 meter

junioren C/D meisjes   4 x 1800 meter

 

12.15 uur        

junioren A/B jongens  4 x 3000 meter

junioren A/B meisjes   4 x 3000 meter

vrouwen/vrouwen masters en  vrouwen recreanten:    4 x 3000 meter

 mannen/mannen masters en mannen recreanten:       4 x 3000 meter

 

Prijzen
 
De prijsuitreiking vindt plaats in of voor eetcafé De Kanovijver en wel direct nadat de uitslag per categorie bekend is.
 
Het inschrijfgeld per team is als volgt:

 

KNAU teams senioren: € 12.00

KNAU teams junioren:      9.00

KNAU teams pupillen:       6.00

Recreanten teams:        € 15.00

Overmaken naar giro 5567425 t.n.v. penningmeester Dynamica Vlissingen of via bijsluiten van een getekende overschrijvingskaart.

 

Algemeen

Het wedstrijdsecretariaat is bij eetcafé De Kanovijver en open vanaf 10.00 uur.
Nollepad 3, 4384 LZ Vlissingen.
De start is daarbij vlak in de buurt. Parkeren kan op de ruime parkeerplaats onderaan de oprit naar de Boulevards aan de President Rooseveltlaan. Let op, dit is wel betaald parkeren.
Een gratis parkeerterrein is te vinden op de parkeerplaats aan de Swanenburgweg vlak bij de rotonde in de van Woelderenlaan/Sloeweg (4384 LW). Zie ook kaart onder.
 
De veldloopestafette is bij de Pupillen en C/D junioren een gesloten Zeeuws Kampioenschap. Teams van buiten Zeeland mogen wel meedoen maar kunnen geen Zeeuws Kampioen worden.
Bij de A/B junioren, senioren en masters is het een open Zeeuws Kampioenschap.
 
De estafette wordt gelopen in het gebied nabij eetcafé De Kanovijver. We hebben hier een route kunnen uitzetten voor zowel de jeugd als de ouderen met start en finish in het Openluchttheater.
 
Teamnr Veldloop estafette  
19 Delta Sport MpB MpB
  1=Fertoute Elaine  
  2=HoutzagerRucham  
  3=Klinken Anique   
  4=Lindhout Astee   
20 Delta Sport JpA1 JpA1
  1=Wersing Jesse    
  2=Ottema Tijmen    
  3=JansoniusTjalle  
  4=Schouls Owen     
21 Delta Sport JpA2 JpA2
  1=Bos Toine v d    
  2=Berger Rutger    
  3=Kik Jacob        
  4=Lindhout Siem    
22 Delta Sport MpA2 MpA2
  1=Heikoop Iris     
  2=Dekker Nicole    
  3=Doel Carolien v  
  4=Ravia Anne       
23 AV'56 JpB JpB
  1=Marcusse Anna    
  2=Smits Veerle     
  3=Kramer Sven      
  4=Roos Matthijs    
24 Dynamica JpB JpB
  1=Nooijer Lucian   
  2=Nieuwerkerk Mar  
  3=Noort Tim van    
  4=Geer Boaz van d  
25 Dynamica MpB MpB
  1=Geldof Jasmijn   
  2=Bun Parel        
  3=Kaagman Rosanne  
  4=Broekhoeven Tes  
26 Dynamica MpA1 MpA1
  1=Janson Sascha    
  2=Lange Nikita de  
  3=Kaagman Caecill  
  4=Exter Alysha de  
27 Dynamica JpA1 JpA1
  1=Houwelingen Pau  
  2=Schillings Feli  
  3=Schouwenaar Rob  
  4=Leng Paavo de    
28 Dynamica JpA2 JpA2
  1=Janse Dennis     
  2=Konings Sylvain  
  3=Belfroid Justin  
  4=Nieulande Thoma  
30 Delta Sport JCD JCD
  1=Geluk Tijs       
  2=Vos Sven de      
  3=Ruff Liam        
  4=Vaate Chiel bd   
31 Delta Sport MCD MCD
  1=Mendocca Britt   
  2=Baas Kristin     
  3=Vossen Naomi va  
  4=Mendocca Tess d  
32 Scheldesport MCD MCD
  1=Kreek Maaike de  
  2=Doorn Ryannne v  
  3=Boutens Amber    
  4=Jones Waeoby     
33 Dynamica 2 JCD JCD
  1=Ridder Rens de   
  2=Harinck Sergio   
  3=Minderhoud Luca  
  4=Verhage Joram    
34 Dynamica 1 JCD JCD
  1=Leng Finn de     
  2=Harinck Gino     
  3=Leeftink Wouter  
  4=Verstraate Wout  
35 RKHAV 1 MCD MCD
  1=Brouwer Fieke d  
  2=Ferket Eva       
  3=Damme Julie van  
  4=Maele Jessie va  
36 RKHAV 2 MCD MCD
  1=Bruin Nathalie   
  2=Thuy Margot      
  3=Bruijn Anouk de  
  4=Brouwers Floort  
37 RKHAV JCD JCD
  1=Thuy Dennis      
  2=Bruin Manon de   
  3=Dorsselaar Romy  
  4=Thijs Jasper     
47 ZM2 Mrecr Mre
  1=Duim Wouter      
  2=Perez Victor     
  3=Boks Aron de     
  4=Boks Jorim de    
48 Dynamica 2 JAB JAB
  1=Lous Emiel       
  2=Pluijlaar Dion   
  3=Meijers Daan     
  4=Bannenberg Jurr  
49 Dynamica 1 JAB JAB
  1=Broeke Tim van   
  2=Ponnuthurai Dav  
  3=Bout Remko       
  4=Jansen Rubin     
55 RKHAV Dse Vse
  1=Beule Karin de   
  2=Beule Kylie de   
  3=Waterschoot Fra  
  4=Leysen Jessie    
56 RKHAV 1 Dse Vse
  1=Damme Marjan va  
  2=Nijs Margot de   
  3=Joosen Anne      
  4=Thuy Marjan      
57 RKHAV Hse Mse
  1=Block Stefan de  
  2=Louter Willem    
  3=Lauwers Peter    
  4=Smit Cris de     
58 Dynamica 4 Hrecr Mre
  1=Wondergem Jelle  
  2=Wondergem Gre    
  3=Wondergem Jaap   
  4=Wondergem Ard    
59 Dynamica Drecr Vre
  1=Janse Corina     
  2=Lange Natascha   
  3=Harinck Angeliq  
  4=Rijk Debora      
60 Dynamica Mse Mse
  1=Hoosemans Ruud   
  2=Jacobse Leon     
  3=Schrier David    
  4=Kok Martijn de   
61 Delta Sport 1 Hma Mma
  1=Bos Michel v d   
  2=Mourik Piet van  
  3=Geluk Jos        
  4=HeikoopSebastia  
62 Delta Sport 2 Hma Mma
  1=Lasseur Joop     
  2=Schouls Marcel   
  3=Vos Arjan de     
  4=KraayenbrinkRob  
64 Delta Sport Mse Mse
  1=NieuwenhuyzePat  
  2=Danschutter Coe  
  3=Verwijs Robert   
  4=Kranendonk Jero  
65 AV Flakkee 1 Mse Mse
  1=Stolk Edwin      
  2=Wolfert Eric     
  3=Wekken Niels vd  
  4=Pollemans Peter  
66 AV Flakkee 2 Mse Mse
  1=Bouman David     
  2=Welle Marijn vd  
  3=Muchin Ruth      
  4=Meijde Andre v   
67 Dynamica 1 recr Mre
  1=Mastbooms Alex   
  2=Filius Rijk      
  3=Rijkhoek Peter   
  4=Luijk Aart van   
68 Dynamica 2 recr Mre
  1=Stevels Wim      
  2=Geluk Cor        
  3=Adriaanse GertJ  
  4=Konings Aswin    
69 Dynamica 3 recr Mre
  1=Vlieger Johan d  
  2=Smits Jack       
  3=Rijk Revelino    
  4=Grave Herman de  
70 Dynamica 1 Hma Mma
  1=Rommers Gerard   
  2=Ruyter Tonny de  
  3=Crucq Andre      
  4=DeclercqHuquett  
71 Dynamica 2 Hma Mma
  1=Broeke Rian v d  
  2=Dellebeke Ron    
  3=Luijk Lion v     
  4=Pluijlaar Joost  
  teams: ,37  
     

Locatie

Open luchttheater Nollebos Vlissingen
Naam van locatie:
Open luchttheater Nollebos Vlissingen
Straat:
Nollepad 1
Postcode:
4384 LZ
Stad:
Vlissingen

Omschrijving


Dynamicacrossen weergeven op een grotere kaart