EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
50e Singelloop
Wanneer:
29.10.2011 
Waar:
Singelloop - middelburg
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 

DYNAMICA

organiseert haar

 

50e SINGELLOOP MIDDELBURG

 

op zaterdag 29 oktober 2011

 

Een stratenloop over 6.750 meter, verdeeld over 5 ronden van elk 1.350 meter. Deelname staat open voor junioren A/B, mannen en vrouwen senioren en masters. De prestatielopers lopen met startnummer en gelijk met de wedstrijdlopers. Voorafgaand aan deze wedstrijd vinden lopen plaats voor pupillen C, B en A en voor junioren C en D

 

Start:                      Pupillen: 14.15 uur over 1 ronde van 1.350 meter

Junioren C en D: 14.15 uur over 2 ronden

Overige categorieën: 14.30 uur, allen aan de Veersesingel in Middelburg

 

Secretariaat,           Clubhuis E.M.M. bij de

kleedgelegenheid    Sporthal aan de Nassaulaan, (v.a. 13.00 u)

en prijsuitreiking:   op 500 meter van start en finish

 

Deelnamekosten:    bij voor-inschrijving:   Pupillen             Є 1,50

                                                               Junioren            Є 2,00

                        Overige categorieën en prestatieloop   Є 3,00

                               na-inschrijving tegen dubbel tarief     

 

Voorinschrijven:     Inschrijven o.v.v. voor/achternaam, woonplaats of vereniging, geboortedatum of leeftijd bij voorkeur via e-mail tot 27 okt. 24.00 uur via    Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 

Voorinschrijving gesloten!!

 

    Singelloop
501 Reijnhout Erik            Vlissingen       H45 6.75 km
502 Erdtsieck Ed              Vlissingen       H35 6.75 km
503 Kok-Visser Judith de      Vlissingen       D35 6.75 km
504 Ritsema JaapJan           Middelburg       H35 6.75 km
505 Nellessen Ute             Neukirchen D     D45 6.75 km
506 Nellessen Andreas         Neukirchen D     H45 6.75 km
507 Horssen Jan van           Middelburg       H55 6.75 km
508 Tijhuis Ton               Vlissingen       H35 6.75 km
509 Hartog Carola den         Dynamica         D35 6.75 km
510 Heul Andrea van der       Middelburg       D35 6.75 km
511 Meijers Maartje           Middelburg       D45 6.75 km
512 Meijers Peter             Middelburg       H45 6.75 km
513 Guludec Maryke le         Souburg          D35 6.75 km
514 Driel Leo van             Vlissingen       H45 6.75 km
515 Heilbron Dennis           Dynamica         H35 6.75 km
516 Boxtel Angelien v         Middelburg       D45 6.75 km
517 Brand Elly                Middelburg       D45 6.75 km
518 Willeboordse Floris       Dynamica         HSe 6.75 km
519 Male Gerard van der       Westkapelle      H45 6.75 km
520 Pruijsers Martin          Dynamica         H35 6.75 km
521 Luitwieler Jaap           Dynamica         H55 6.75 km
522 Roelse Steven             Dynamica         JAB 6.75 km
523 Roelse Jan-Willem         Dynamica         HSe 6.75 km
524 Beijer Piet               Dynamica         H55 6.75 km
525 Dijkstra Seth             LPK Middelburg   H35 6.75 km
526 Boutens Ruben             Middelburg       JAB 6.75 km
527 Poortvliet Rinus          Souburg          H55 6.75 km
528 Schoningh Tamara          Middelburg       Dse 6.75 km
529 Visser Marijke de         Dynamica         MAB 6.75 km
530 Lange Marcel de           Dynamica         H35 6.75 km
531 Landmeter Erna de         Souburg          Dse 6.75 km
532 Ridder Andre de           Middelburg       H35 6.75 km
533 Boeije Annemarie          Middelburg       D35 6.75 km
534 Vliet Hans van            Middelburg       HSe 6.75 km
535 Visser Arian de           Middelburg       HSe 6.75 km
536 Harinck Angelique         Dynamica         D35 6.75 km
537 Broeke Tim van de         Dynamica         JAB 6.75 km
538 Broeke Rian van de        Dynamica         H45 6.75 km
539 Ridder Joanne de          Dynamica         MAB 6.75 km
540 Luijk Lion van            Dynamica         H45 6.75 km
541 Provoost Paulien          Kerkwerve        Dse 6.75 km
542 Bannenberg Jurre          Dynamica         JAB 6.75 km
543 Verschuren Kevin          Middelburg       JAB 6.75 km
544 Rommers Gerard            Dynamica         H65 6.75 km
545 Houwelingen Anne van      Middelburg       D35 6.75 km
546 Gruiter Karel van de      Dynamica         H65 6.75 km
547 Maldegem Andre van        Dynamica         HSe 6.75 km
548 Lorier Johan              Vlissingen       H35 6.75 km
549 Ottersberg Esther         AV'56            MAB 6.75 km
550 Heeteson Niels            Nw St Joosland   H35 6.75 km
551 Walhout Adriaan           Middelburg       HSe 6.75 km
552 Joziasse Aart             Middelburg       H45 6.75 km
553 Corbijn Hannie            Oostkapelle      D45 6.75 km
554 Ruyter Tonny de           Dynamica         H55 6.75 km
555 Verhage Arjo              Dynamica         H35 6.75 km
556 Visser Bart de            Serooskerke      HSe 6.75 km
557 Meijering Wilco           Vlissingen       H35 6.75 km
558 Stevels Wim               Middelburg       H35 6.75 km
559 Harmes Erwin              Dynamica         HSe 6.75 km
560 Ouwerkerk Boudewijn van   Wilhelminadorp   H35 6.75 km
561 Louws Kees                Middelburg       H35 6.75 km
562 Besuijen Wim              Dynamica         H55 6.75 km
563 Hollander Rene den        Meliskerke       JAB 6.75 km
564 Hoepen Steven van         Heinkenszand     H35 6.75 km
565 Sipma Jan                 Meliskerke       H55 6.75 km
566 Janse Leo                 Middelburg       H45 6.75 km
567 Sandee Henk               Kamperland       H55 6.75 km
568 Koole Adri                Dynamica         H55 6.75 km
569 Dellebeke Ron             Dynamica         H45 6.75 km
570 Hoogenes Anniek           Vlissingen       D35 6.75 km
571 Poortvliet Raoul          's-Heerenhoek    HSe 6.75 km
572 Rooipannen Endre van de   Helmond          H45 6.75 km
573 Blokzijl Edwin            Bedum            HSe 6.75 km
574 Tissink Ruben             Kapelle          HSe 6.75 km
575 Tissink Bram              Kapelle          H55 6.75 km
576 Schletterer Sebastien     Dynamica         H35 6.75 km
577 Koole Wilbert             Serooskerke      HSe 6.75 km
578 Noorden Bart van          Yerseke          H45 6.75 km
579 Bosman Gilles             Thor             H65 6.75 km
580 Put Jos                   Vlissingen       H45 6.75 km
581 Bostelaar Rens            Dynamica         H45 6.75 km
582 Poortvliet Mieke          Middelburg       D45 6.75 km
583 Harthoorn Maarten         Kapelle          HSe 6.75 km
584 Aartsen Arthur van        Dynamica         H35 6.75 km
585 Jeras Bert                Middelburg       H35 6.75 km
586 Heikoop Carianne          DeltaSport       D35 6.75 km
587 Heikoop Sebastiaan        DeltaSport       H35 6.75 km
588 Schouls Marcel            DeltaSport       H35 6.75 km
589 Nieuwenhuijze Patrick v   DeltaSport       HSe 6.75 km
590 Staal Kees                Aagtekerke       H35 6.75 km
591 Leeuwe Danny de           AV'56            HSe 6.75 km
592 Luijk Aart van            Dynamica         H45 6.75 km
593 Verhulst Pieter           Dynamica         JAB 6.75 km
594 Rijkhoek Peter            Dynamica         H55 6.75 km
595 Vos Willem de             Amsterdam        HSe 6.75 km
596 Slabbekoorn Esther        Middelburg       D35 6.75 km
597 Besuijen Marius           Dynamica         H45 6.75 km
598 Moergastel Peter van      Vlissingen       H45 6.75 km
599 Kok Erik                  Dynamica         H35 6.75 km
600 Louwerse Remi             Middelburg       JAB 6.75 km
601 Boonman De Kraker Eva     Dynamica         Dse 6.75 km
602 Karstanje Albert          St Laurens       H55 6.75 km
603 Elstgeest Debby           's-Heerenhoek    D35 6.75 km
604 Kraamer Jolanda           Aagtekerke       D45 6.75 km
605 Mesu Annelies             Dynamica         D45 6.75 km
606 Vliet Harmjan van         Middelburg       HSe 6.75 km
607 Bruijne Cynthia de        Middelburg       D35 6.75 km
608 Regt Bianca de            Koudekerke       Dse 6.75 km
609 Cappetijn Tonny           Kats             H45 6.75 km
610 Willemse Ina              Zoutelande       D45 6.75 km
611 Zuidhof Jasper            AV'56            HSe 6.75 km
612 Goudzwaard Mart           Zonnemaire       HSe 6.75 km
613 Kok Marianne de           Dynamica         D35 6.75 km
614 Schrier David             Dynamica         HSe 6.75 km
615 Francke Leo               Oostkapelle      H45 6.75 km
616 Sprinkhuizen Joost        AV'56            H55 6.75 km
617 Boks Jorim de             Middelburg       HSe 6.75 km
618 Joosse Hans               Middelburg       H55 6.75 km
619 Krocke Ronnie             Souburg          H55 6.75 km
620 Kok Erik                  Dynamica         H35 6.75 km
621 Tissink Martijn           Tilburg          HSe 6.75 km
622 Reijnierse PietJan        Koudekerke       H45 6.75 km
623 Pluijlaar Joost           Dynamica         H45 6.75 km
624 Boutens Janneke           Middelburg       D45 6.75 km
625 Filius Rijk               Dynamica         H55 6.75 km
626 Overweel John             Dynamica         H55 6.75 km
627 Schipper Wilco de         Dynamica         H45 6.75 km
628 Vries Jannie de           Dynamica         D45 6.75 km
629 Stegers Bill              Vlissingen       H35 6.75 km
630 Geldof Ruud               Middelburg       H45 6.75 km
631 Goedegebure leo           s-H Arendskerke  H45 6.75 km
632 Vermeirssen Nick          Philippine       HSe 6.75 km
633 Luitwieler Jacky          Dynamica         H45 6.75 km
634 Meijers Daan              Dynamica         JAB 6.75 km
635 Visser Martin de          Middelburg       H45 6.75 km
636 Rijke Ronald de           Dynamica         H35 6.75 km
637 Mastbooms Alexander       Dynamica         H35 6.75 km
638 Romeijn Sandra            Dynamica         D35 6.75 km
639 Strobos Ronald            Dynamica         H45 6.75 km
640 Westveer Suzanne          Middelburg       Dse 6.75 km
899 Steur Mieke de            StR Middelburg   D45 6.75 km
901 Nellessen Kathrin         Nuekirchen D     MC  2.70 km cd
903 Harinck Sergio            Dynamica         JD  2.70 km cd
904 Harinck Gino              Dynamica         JC  2.70 km cd
905 Jeras Annelien            Middelburg       MC  2.70 km cd
906 Graaf Roan de             Dynamica         JD  2.70 km cd
907 Minderhoud Lukas          Dynamica         JD  2.70 km cd
974 Leng Paavo de             Dynamica         JA1 1.35 km pup
975 Nieulande Thomas van      Dynamica         JA1 1.35 km pup
976 Schillings Felix          Dynamica         JA1 1.35 km pup
977 Houwelingen Paul van      Dynamica         JA1 1.35 km pup
978 Janse Cato                Dynamica         MpC 1.35 km pup
979 Meijers Emma              Dynamica         MA2 1.35 km pup
980 Graaf Amy de              Wemeldinge       MpC 1.35 km pup
981 Graaf Robert de           Wemeldinge       JpB 1.35 km pup
982 Graaf Brigitte de         Wemeldinge       MA2 1.35 km pup
983 Elstgeest Youri           's-Heerenhoek    JA2 1.35 km pup
984 Janse Julia               Dynamica         MpB 1.35 km pup
985 Heikoop Iris              DeltaSport       MA1 1.35 km pup
986 Schouls Owen              DeltaSport       JA1 1.35 km pup
987 Kramer Sven               AV'56            JpC 1.35 km pup
988 Stevels Marit             Dynamica         MpC 1.35 km pup
989 Voogd Marnix de           Dynamica         JA2 1.35 km pup
990 Lorier Lisanne            Dynamica         MpC 1.35 km pup
991 Bun Parel                 Dynamica         MpB 1.35 km pup
992 Belzen Mika van           Dynamica         JA2 1.35 km pup
993 Roelse Emma               Dynamica         MA1 1.35 km pup
994 Janson Bram               Dynamica         JpC 1.35 km pup
995 Lange Nina de             Middelburg       MpC 1.35 km pup
996 Lange Nikita de           Dynamica         MA1 1.35 km pup
997 Pruijsers Rick            Middelburg       JpC 1.35 km pup
998 Geldof Jasmijn            Dynamica         MpB 1.35 km pup
999 Erdtsieck Saranya         Dynamica         MpB 1.35 km pup
    aantal  173
 
 
 
 
 
 
 


 

 

Locatie

Naam van locatie:
Singelloop
Straat:
veersesingel
Stad:
middelburg

Omschrijving


Dynamicacrossen weergeven op een grotere kaart