EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Kerstloop
Wanneer:
26.12.2011 
Waar:
Dishoek - Dishoek (Koudekerke)
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

 
BEWEGEN MET DE KERST
 
KERSTLOOP DYNAMICA
 
HARDLOPERS – WANDELAARS – NORDIC WALKERS
 
2e KERSTDAG 2011
 

Start en finish bij Het Pannenkoekenhuisje in Dishoek, waar we starten onder de grote boom op het voorplein.

Wandelaars en Nordic Walkers starten om 10.30 uur, de hardlopers

om 11.00 uur. U kunt weer kiezen tussen ongeveer 4 en 8 kilometer.
Voor beide afstanden is een route uitgezet onderlangs de duinen, over het strand, wandel- en fietspaden. Na afloop is er een uitslag voor de hardlopers. EHBO is aanwezig, douchen is niet mogelijk.

Voor-inschrijven t/m zaterdag 24 december 24.00 uur:
Naar Sjaak Sinke bij voorkeur per per mail: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .
 
SVP ÉÉN MAIL PER EVENEMENT.
 
VOOR-INSCHRIJVING GESLOTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
kijk ook op de site van Dynamica www.dynamica-sport.nl

Bij inschrijven opgeven:(vermeld in de onderwerpregel: KERSTLOOP)
Na-inschrijven:
In het Pannenkoekenhuisje Dishoek
op maandag 26 december v.a . 10.00 uur

Deelnamekosten:
Bij voorinschrijving 3.00 euro, na-inschrijving 4.50euro

Dynamica leden betalen bij voorinschrijving 2.00 euro

Nog vragen? Bel Anton Vael op 0118 460476
 

    Kerstloop
001 Zweedijk Mayk            Kapelle          D wan
002 Landsbergen Miep         Kapelle          D wan
300 Pluijlaar Dion           Middelburg       H 4.7km
301 Verhage Ilse             Tilburg          D 4.7km
302 Tramper Anouk            Vlissingen       D 4.7km
303 Tramper Ria              Vlissingen       D 4.7km
304 Harinck Gino             Souburg          H 4.7km
305 Harinck Sergio           Souburg          H 4.7km
306 Nooijer Lilian de        Vlissingen       D 4.7km
307 Boone Kirsten            Vlissingen       D 4.7km
308 Story Vera               Middelburg       D 4.7km
309 Kraker Mike de           Souburg          H 4.7km
310 Bot Jordi                Goes             H 4.7km
311 Bot Rianne               Goes             D 4.7km
312 Minderhoud Milan         Vlissingen       H 4.7km
313 Koppejan Pepijn          Vlissingen       H 4.7km
314 Steenpoorte Jordi        Vlissingen       H 4.7km
315 Verhoole Ramon           Vlissingen       H 4.7km
316 Huiberegtse Christiaan   Vlissingen       H 4.7km
317 Koppejan Aron            Vlissingen       H 4.7km
318 Zondervan Bart           Kapelle          H 4.7km
319 Vries Jacqueline de      Nw St Joosland   D 4.7km
320 Goormachtig Mariska      Nw St Joosland   D 4.7km
321 Seijner Margriet         Meliskerke       D 4.7km
322 Tol Madelon van          Vlissingen       D 4.7km
323 Tol Violet van           Vlissingen       D 4.7km
324 Rijke Elly de            Middelburg       D 4.7km
325 Belzen Mika van                           H 4.7km
326 Elstgeest Youri          's-Heerenhoek    H 4.7km
327 Quint Taminio            Bern             H 4.7km
328 Harthoorn Saskia         Bern             D 4.7km
329 Huppertz Ans             Tilburg          D 4.7km
330 Harthoorn Jasper         Tilburg          H 4.7km
331 Schurink Carla           Vlissingen       D 4.7km
332 Schurink Marco           Vlissingen       H 4.7km
333 Tissink Hannie           Kapelle          D 4.7km
334 Exter Alysha den         Vlissingen       D 4.7km
335 Meeuwse Jos              Arnemuiden       H 4.7km
336 Meeuwse Jeanet           Arnemuiden       D 4.7km
337 Belzen Melissa van       Arnemuiden       D 4.7km
338 Anrooij Shirin van       Kapelle          D 4.7km
339 Anrooij Franklin van     Kapelle          H 4.7km
340 Nieulande Martin van     Nw St Joosland   H 4.7km
341 Nieulande Thomas van     Nw St Joosland   H 4.7km
342 Wisse Pieter H.A.        Biggekerke       H 4.7km
343 Wisse Mirjam             Biggekerke       D 4.7km
344 Landre Annelieke         Kamperland       D 4.7km
345 Bos Melanie              Middelburg       D 4.7km
346 Pekaar Marleen           Kapelle          D 4.7km
347 Geldof Jasmijn           Middelburg       D 4.7km
348 Leng Finn de             Koudekerke       H 4.7km
349 Leng Paavo de            Koudekerke       H 4.7km
350 Polderman Bert           Middelburg       H 4.7km
351 Ridder Yvonne de         Middelburg       D 4.7km
352 Leeftink Ruben           Souburg          H 4.7km
767 Dingemanse Wim           Grijpskerke      H 8  km
768 Visser Jacolien de       Middelburg       D 8  km
769 Hoondert William         Heinkenszand     H 8  km
770 Verhulst Petra           Westkapelle      D 8  km
771 Moes Piet                Koudekerke       H 8  km
772 Verhoef Peter            Souburg          H 8  km
773 Dockum Floris van        Middelburg       H 8  km
774 Dockum John van          Middelburg       H 8  km
775 Jobse Elien              Vlissingen       D 8  km
776 Zweedijk Rene            Kapelle          H 8  km
777 Vrede Peter de           Meliskerke       H 8  km
778 Caljouw Lenny            Vlissingen       D 8  km
779 Heul Andrea van der      Middelburg       D 8  km
780 Janse Leo                Middelburg       H 8  km
781 Scheers Eveline          Vlissingen       D 8  km
782 Stee Jos van             s-Gravenpolder   H 8  km
783 Gisolf Rick              Koudekerke       H 8  km
784 Rosevelt Ron van         Souburg          H 8  km
785 Rosevelt Sven van        Souburg          H 8  km
786 Broos Frits              Middelburg       H 8  km
787 Boks Jorim de            Middelburg       H 8  km
788 Verhaar Olivier          Middelburg       H 8  km
789 Verhaar Lodewijk         Middelburg       H 8  km
790 Keulen Hanco van         Ritthem          H 8  km
791 Mol Marjolein            Kapelle          D 8  km
792 Bruijn Danielle de       Vlissingen       D 8  km
793 Jagurdzija Ziko          Vlissingen       H 8  km
794 Hoogerland Adrie         Vlissingen       H 8  km
795 Koster Huub              Arnemuiden       H 8  km
796 Ovaa Johan               Koudekerke       H 8  km
797 Anker Jolanda in 't      Koudekerke       D 8  km
798 Ingelse Coen             Middelburg       H 8  km
799 Nooijer Martin de        Koudekerke       H 8  km
800 Pluijlaar Joost          Middelburg       H 8  km
801 Goedegebure Leo          sH Arendskerke   H 8  km
802 Maale Peter van der      Koudekerke       H 8  km
803 Seters Wim van           Vlissingen       H 8  km
804 Karstanje Albert         St Laurens       H 8  km
805 Smits Jack               Souburg          H 8  km
806 Konings Willeke          Vrouwenpolder    D 8  km
807 Konings Karel            Vrouwenpolder    H 8  km
808 Geldof Ruud              Middelburg       H 8  km
809 Belzen Joey van          Middelburg       H 8  km
810 Belzen Lieven van        Middelburg       H 8  km
811 Meulmeester Ad           Souburg          H 8  km
812 Stel Michela van         Yerseke          D 8  km
813 Stel Jack van            Yerseke          H 8  km
814 Noorden Huub van         Yerseke          H 8  km
815 Wisse Carolien van       Grijpskerke      D 8  km
816 Noorden Addy van         Yerseke          D 8  km
817 Corbijn Hans             Oostkapelle      H 8  km
818 Wisse Pieter A.C.        Biggekerke       H 8  km
819 Anrooij John van         Kapelle          H 8  km
820 Verjaal Jens             Rotterdam        H 8  km
821 Aerts Sarijke            Middelburg       D 8  km
822 Ovaa Jos                 Vlissingen       H 8  km
823 Brouwer Sjaak            Middelburg       H 8  km
824 Exter Chery den          Vlissingen       D 8  km
825 Abuys Ron                Kloosterzande    H 8  km
826 Vries Jan de             Biggekerke       H 8  km
827 Davidse John             Middelburg       H 8  km
828 Tissink Bram             Kapelle          H 8  km
829 Bruijn Guido             Kapelle          H 8  km
830 Bruijn Jaap              Kapelle          H 8  km
831 Koole Adri               Serooskerke      H 8  km
832 Langevelde Martijn van   Middelburg       H 8  km
833 Nagelkerke Rob           Heinkenszand     H 8  km
834 Want Frank van der       Middelburg       H 8  km
835 Ottersberg Esther        Goes             D 8  km
836 Witte Rinus              St Laurens       H 8  km
837 Geschiere Suzanne        St Laurens       D 8  km
838 Provoost Patrick         Vlissingen       H 8  km
839 Broeke Rian van de       Vlissingen       H 8  km
840 Broeke Tim van de        Vlissingen       H 8  km
841 Lensen Dignus            Souburg          H 8  km
842 Besuijen Esther          Papendrecht      D 8  km
843 Besuijen Wim             Middelburg       H 8  km
844 Sparrentak Krijn van     Biggekerke       H 8  km
845 Stroo Peter              Serooskerke      H 8  km
846 Kroese Adriaan           Gapinge          H 8  km
847 Elstgeest Debby          's-Heerenhoek    D 8  km
848 Besuijen Marius          St Laurens       H 8  km
849 Koene Ingrid             Yerseke          D 8  km
850 Lous Henk                Vlissingen       H 8  km
851 Lous Paco                Vlissingen       H 8  km
852 Lous Isabel              Vlissingen       D 8  km
853 Geschiere Reinco         Serooskerke      H 8  km
854 Poortvliet Frans         Souburg          H 8  km
855 Rijke Leo de             Vlissingen       H 8  km
856 Catsman Leon                              H 8  km
857 Verplanke Toby                            H 8  km
858 Belzen Benny van                          H 8  km
859 Basting Rian             Middelburg       D 8  km
860 Linden Ben van der       Vlissingen       H 8  km
861 Keulen Adriaan van       Middelburg       H 8  km
862 Dijkwel Peter            s-HArendskerke   H 8  km
863 Belzen Kees van          Ritthem          H 8  km
864 Tissink Martijn          Tilburg          H 8  km
865 Jobse Jan                Serooskerke      H 8  km
866 Geldof Ko                                 H 8  km
867 Koole Joeri              Serooskerke      H 8  km
868 Koole Arjan              Serooskerke      H 8  km
869 Maljaars Magda           Serooskerke      D 8  km
870 Verstraate Sjaak         Souburg          H 8  km
871 Bruin Nelly de           Vlissingen       D 8  km
872 Verhage Arjo             Aagtekerke       H 8  km
873 Nooijer Sander de        Arnemuiden       H 8  km
874 Witte Andres de          Terneuzen        H 8  km
875 Verdurmen Karel          Vlissingen       H 8  km
876 Sparrentak Wim van       St Laurens       H 8  km
877 Vogel Anja               Middelburg       D 8  km
878 Vogel Jurriaan           Middelburg       H 8  km
879 Liere Leon van           Meliskerke       H 8  km
880 Vogel Mark               Arnhem           H 8  km
881 Ruyter Tonny de          Vlissingen       H 8  km
882 Grutter Hidde            Heinkenszand     D 8  km
883 Peeters Cathrien         Domburg          D 8  km
884 Wondergem Tono           Westkapelle      H 8  km
885 Koppejan Martin          Huizen           H 8  km
886 Kok Judith de            Vlissingen       D 8  km
887 Kok Evert de             Vlissingen       H 8  km
888 Bekink Michel            Goes             H 8  km
889 Tol Mathieu van          Vlissingen       H 8  km
890 Kok Erik                 Arnemuiden       H 8  km
891 Janse Jos                Middelburg       H 8  km
892 Dekker Han               Breda            H 8  km
893 Engels Anton             Middelburg       H 8  km
894 Poortvliet Rinus         Souburg          H 8  km
895 Pruijsers Martin         Middelburg       H 8  km
896 Rijken Ineke             Koudekerke       D 8  km
897 Rijke Bram de            Middelburg       H 8  km
898 Steketee Maurice         Middelburg       H 8  km
899 Drijdijk Marcel          Heinkenszand     H 8  km
900 Neve Carlo de            Vlissingen       H 8  km
901 Leeftink Henk            Souburg          H 8  km
902 Leeftink Wouter          Souburg          H 8  km
903 Dekker Cees              Middelburg       H 8  km
904 Bakker Chris             Rhoon            H 8  km
905 Visser Bart de           Serooskerke      H 8  km
906 Joosse Hans              Middelburg       H 8  km
907 Sprinkhuizen Joost       Nisse            H 8  km
908 Kraker Erik de           Souburg          H 8  km
909 Filius Rijk              Vlissingen       H 8  km
910 Rommers Marc             Vlissingen       H 8  km
911 Dekker Alexander         Oostkapelle      H 8  km
912 Koole Chantal            Zoutelande       D 8  km
913 Koole Niels              Zoutelande       H 8  km
914 Flikweert Rian           Middelburg       D 8  km
915 Saija Boy                Middelburg       H 8  km
916 Schipper Wilco de        Westkapelle      H 8  km
917 Heijden Koen van der     Vlissingen       H 8  km
918 Hartog Paggy de          Veere            D 8  km
919 Wonnink Jarno            Middelburg       H 8  km
920 Bras Gerard              Middelburg       H 8  km
921 Arendts Thomas           Vlissingen       H 8  km
922 Linden Crum van der      Vlissingen       H 8  km
923 Bernard Michiel          Domburg          H 8  km
924 Fanchamps Elise          Westkapelle      D 8  km
925 Flipse Adrie             Westkapelle      H 8  km
926 Zondervan Gerwin         Kapelle          H 8  km
927 Pleijte John             Vlissingen       H 8  km
928 Pleijte Leo              Middelburg       H 8  km
929 Kleven Lenie van         Vlissingen       D 8  km
930 Hollander Kees den       Aagtekerke       H 8  km
931 Koppejan Ellen           Vlissingen       D 8  km
932 Nooijer Hannie de        Aagtekerke       D 8  km
933 Nooijer Kees de          Aagtekerke       H 8  km
934 Dellebeke Ron            Souburg          H 8  km
935 Gruiter Karel van de     Arnemuiden       H 8  km
936 Franse Gerda                              D 8  km
937 Hage Leo                 Middelburg       H 8  km
938 Nooijer Henny de         Souburg          D 8  km
939 Kraker Bryan de          Almere           H 8  km
940 Mastbooms Alexander      Koudekerke       H 8  km
941 Joziasse Giel            Goes             H 8  km
942 Joziasse Anita           Goes             D 8  km
943 Karelse Jan              Heinkenszand     H 8  km
944 Visser Martijn de        Arnemuiden       H 8  km
945 Alphen Angela van        Vlissingen       D 8  km
946 Alphen Edwin van         Vlissingen       H 8  km
947 Polfliet Andre           Souburg          H 8  km
948 Spaandonk Koen van       Souburg          H 8  km
949 Aarts Sabina             Hansweert        D 8  km
950 Jobse Christiaan         Middelburg       H 8  km
951 Roskam Eveline           Middelburg       D 8  km
952 Reijnhout Erik           Vlissingen       H 8  km
953 Ridder Laus de           Vlissingen       H 8  km
954 Drijdijk Kevin           Driewegen        H 8  km
955 Numeijer Frannah         Middelburg       D 8  km
956 Drijdijk Adrie           Driewegen        H 8  km
957 Rijke Ronald de          Middelburg       H 8  km
958 Wijnacker Rudi           Vlissingen       H 8  km
959 Wijnacker Eric           Vlissingen       H 8  km
960 Harinck Angelique        Souburg          D 8  km
961 Dommelen Levi van        Vlissingen       H 8  km
962 Dommelen Jeroen van      Vlissingen       H 8  km
963 Vliet Mariette van       Vlissingen       D 8  km
964 Belzen Adrie van         Westkapelle      H 8  km
965 Nugteren Burry van       Vlissingen       H 8  km
966 Geene Ines               Middelburg       D 8  km
967 Goeseije Mike                             H 8  km
968 Gueqierre John           Middelburg       H 8  km
969 Rommers Gerard           Vlissingen       H 8  km
970 Pagter Jeroen de         Breda            H 8  km
971 Meertens Rian            Vlissingen       D 8  km
972 Kuiper Marja                              D 8  km
973 Goeseije Yvonne                           D 8  km
974 Phil Didi                                 D 8  km
975 Phil Lex                                  H 8  km
976 Vlieger Johan de         Vlissingen       H 8  km
977 Karelse Johan            Heinkenszand     H 8  km
978 Karelse Vivian           Heinkenszand     D 8  km
979 Eenennaam Ton van        Vlissingen       H 8  km
980 Boxtel Frank van         Rabobank         H 8  km
981 Borremans Melanie        Nieuwdorp        D 8  km
982 Gisolf-Landre Willemyn   Koudekerke       D 8  km
983 Sluijs-Kole Esther       Kloetinge        D 8  km
984 Frederiks Ruud           s-Heerenhoek     H 8  km
985 Pattenier Nicole         Oostkapelle      D 8  km
986 Driel Leo van            Vlissingen       H 8  km
987 Liesenborgs Kris         Middelburg       H 8  km
988 Liesenborgs Marjolein    Middelburg       D 4.7km
989 Pelikaan Paul            ??               H 8  km
990 Linden Peter van der     Vlissingen       H 8  km
991 Ridderhof Miranda        Middelburg       D 8  km
992 Carol Robert             Middelburg       H 8  km
993 Schot Simone             Souburg          D 8  km
994 Heiningen Serge van      Vlissingen       H 8  km
995 Guludec Maryke           Souburg          D 8  km
996 Noordhuis Melany         Vlissingen       D 8  km
997 Koster Natasja           Middelburg       D 8  km
998 Regt Bianca de           Koudekerke       D 8  km
999 Tak Esther van de        Koudekerke       D 8  km
    4 km  26 mannen 28 vrouwen
    8 km  170 mannen 62 vrouwen
    wand  0 mannen 2 vrouwen
     288 deelnemers

 

 

 

Locatie

Naam van locatie:
Dishoek
Straat:
Kaapduinseweg 19
Postcode:
4371 NP
Stad:
Dishoek (Koudekerke)
Land:
Land: nl

Omschrijving


Dynamicalopen weergeven op een grotere kaart