EMail Afdrukken

Evenement 

Titel:
Tankloop 2011
Wanneer:
31.12.2011 
Waar:
Dishoek - Dishoek (Koudekerke)
Categorie:
Loopkalender

Omschrijving

We zetten de traditie voort. Daarom ook nu weer organiseert Dynamica op de laatste dag van het jaar een prestatieloop naar de tank in Westkapelle.
We vertrekken weer op het pleintje in Dishoek. We zijn daar te gast bij Het Pannekoekenhuisje Dishoek. De te lopen afstanden zijn dit jaar 5 km, 10 km en 20 km. De routes gaan allemaal richting Westkapelle.
 
Alle routes gaan onderlangs de duinen en voor het grootste deel over fietspaden. Het parcours is grotendeels autovrij en onderweg staan er enkele posten op belangrijke punten. Let op tijdens het lopen want u kunt wel fietsers tegen komen. Onderweg zijn er twee waterposten voor de 10 km en 20 km nl. in Zoutelande en in Westkapelle.
 
Er zijn geen herinneringen maar bij terugkeer worden jullie allemaal verwacht in het Pannekoekenhuisje Dishoek waar, zoals het op de laatste dag van het jaar hoort, de oliebollen klaar zullen staan. De tijd wordt opgenomen en de uitslag komt op internet te staan.
 
De aanvang is om 12.00 uur vanaf het plein voor het Pannekoekenhuisje Dishoek. Daar is ook de finish.
 
Schrijf op tijd in naar Sjaak Sinke via e-mail uiterlijk donderdag 29 december 24.00 uur via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .
Door vooraf in te schrijven bespaart u ons veel werk en op de dag zelf veel tijd.
De 300 na-inschrijvers op de Kerstloop was goed voor de kas van Dynamica maar een ramp voor het invoeren
 
VOOR-INSCHRIJVING IS GESLOTEN!!!!!
Er zijn 357 inschrijvingen ontvangen. Bedankt!
 
SVP ÉÉN MAIL PER EVENEMENT
 
Geef duidelijk de volgende gegevens op: 
In de onderwerpregel: TANKLOOP en verder
  • naam en voornaam
  • woonplaats
  • geboortejaar
  • man of vrouw
  • te lopen AFSTAND!.
 
Als u beslist niet anders kan dan kunt u nog nainschrijven op 31 december vanaf 11.00 uur in Pannekoekenhuisje Dishoek.
 
 Het inschrijfgeld bedraagt bij voorinschrijving € 3.00 en bij nainschrijven € 4.50.
Dynamica leden betalen bij voorinschrijving € 2.00.
 
Pannekoekenhuisje DISHOEK
Kaapduinseweg 19, 4371 NP Koudekerke
0118-551214/562582
    Tankloop
001 Tak Esther van der       Koudekerke       D 20km
002 Delden Marcel van        Middelburg       H 20km
003 Janse Leo                Middelburg       H 20km
004 Luitwieler Jaap          Middelburg       H 20km
005 Vermeulen Ada            Middelburg       D 20km
006 Carol Robert             Middelburg       H 20km
007 Moolenaar Nicky          Vlissingen       H 20km
008 Vries Martijn de         Middelburg       H 20km
009 Nefs Stef                Bergen op Zoom   H 20km
010 Driel Leo van            Vlissingen       H 20km
011 Frederiks Ruud           s-Heerenhoek     H 20km
012 Vogel Patrick            Middelburg       H 20km
013 Sluijs-Kole Esther       Kloetinge        D 20km
014 Ridderhof Michel         Middelburg       H 20km
015 Lenarts Luc              Eindhout B       H 20km
016 Maranus Erik             Westkapelle      H 20km
017 Belzen Adrie van         Westkapelle      H 20km
018 Belzen Adrie van         Westkapelle      H 20km
019 Schultz Freek            Emmen            H 20km
020 Flipse Wim               Terneuzen        H 20km
021 Crucq Andre              Vlissingen       H 20km
022 Sipma Jan                Meliskerke       H 20km
023 Visser Martijn de        Arnemuiden       H 20km
024 Ridder Laus de           Vlissingen       H 20km
025 Dingemanse Jurgen        Biggekerke       H 20km
026 Hage Leo                 Middelburg       H 20km
027 Zehner FransBernhard     Middelburg       H 20km
028 Linden Crum van der      Vlissingen       H 20km
029 Bras Gerard              Middelburg       H 20km
030 Saija Boy                Middelburg       H 20km
031 Flikweert Rian           Middelburg       D 20km
032 Koole Niels              Zoutelande       H 20km
033 Visser Kees de           Aagtekerke       H 20km
034 Vliet Hans van           Middelburg       H 20km
035 Schipper Wilco de        Westkapelle      H 20km
036 Ruijter Tonny de         Vlissingen       H 20km
037 Sparrentak Wim v         St Laurens       H 20km
038 Geuze Kees               Middelburg       H 20km
039 Linden Ben van der       Vlissingen       H 20km
040 Linden Peter van der     Vlissingen       H 20km
041 Rijke Leo de             Vlissingen       H 20km
042 Verhulst Petra           Westkapelle      D 20km
043 Janse Sander             Middelburg       H 20km
044 Dijk Marian van          Middelburg       D 20km
045 Tongeren Miquel van      Middelburg       H 20km
046 Janse Jos                Middelburg       H 20km
047 Houmes Erwin             Vlissingen       H 20km
048 Wolf Johan de            Vlissingen       H 20km
049 Rijke Ronald de          Middelburg       H 20km
050 Roodenburg Paul          Middelburg       H 20km
051 Graaf Jan Koen de        Middelburg       H 20km
052 Janse Adrie              Arnemuiden       H 20km
053 Hoon Hanno de            Terneuzen        H 20km
054 Marinisse Gert Jan       Souburg          H 20km
055 Botman Kobus             Middelburg       H 20km
056 Francke Conno            Gapinge          H 20km
057 Sparrentak Wim van       St Laurens       H 20km
058 Reijnierse PietJan       Koudekerke       H 20km
059 Dobbelaar Lia            Heinkenszand     D 20km
060 Bulck Cees van den       Middelburg       H 20km
061 Donze Jan                Middelburg       H 20km
062 Verbrugge Gert Jan       Goes             H 20km
063 Peeters Cathrien         Domburg          D 20km
064 Engels Anjolie           Middelburg       D 20km
065 Koene Ingrid             Yerseke          D 20km
066 Besuijen Marius          St Laurens       H 20km
067 Scheers Eveline          Vlissingen       D 20km
068 Fagg Eugene              Vlissingen       H 20km
069 Paauwe Julia             Oostkapelle      D 20km
070 Koole Adri               Serooskerke      H 20km
071 Besuijen Wim             Middelburg       H 20km
072 SchlettererSebastien     Middelburg       H 20km
073 Houmes Harriette         Middelburg       D 20km
074 Vries Jan de             Biggekerke       H 20km
075 Verhage Bram             Aagtekerke       H 20km
076 Steketee Maurice         Middelburg       H 20km
077 Noorden Bart van         Yerseke          H 20km
078 Staal Kees               Aagtekerke       H 20km
079 Nieuwkerk Wim            Dinteloord       H 20km
080 Dingemanse Wim                            H 20km
081 Broeke Peter van den     Middelburg       H 20km
082 Terlaak Pascale          Griekenland      D 20km
083 Moes Piet                Koudekerke       H 20km
084 Koole Chantal            Zoutelande       D 20km
085 Nagelkerke Rob           Heinkenszand     H 20km
086 Kooten Ruben van         Lunteren         H 20km
087 Traas Rene               Kapelle          H 20km
088 Grim Corina              Lewedorp         D 20km
089 Poppe Erik               Biggekerke       H 20km
090 Minnaard Hans            Yerseke          H 20km
091 Geldof Ruud              Middelburg       H 20km
092 Bommelje Wim             Vlissingen       H 20km
093 Dellebeke Ron            Souburg          H 20km
094 Geschiere Gilles         Meliskerke       H 20km
095 Geschiere Suzanne        St Laurens       D 20km
096 Voorham Krista           Burgh Haamstede  D 20km
097 Moerdijk Lindert         Arnemuiden       H 20km
098 Sonke Robert             Middelburg       H 20km
099 Lange Marcel de          Middelburg       H 20km
100 Prenger Roely            Domburg          D 20km
101 Koster Huub              Arnemuiden       H 20km
102 Klap Sander              Breda            H 20km
103 Hoogesteger Olof         Vlissingen       H 20km
104 Vries Jannie de          Vlissingen       D 20km
105 Stegers Bill             Vlissingen       H 20km
106 Jongeneel Rob            Middelburg       H 20km
107 Baan Leo de              Vlissingen       H 20km
108 Dekker Alexander         Oostkapelle      H 20km
109 Verhagen Peter           Ouddorp          H 20km
110 Hercules Ronald van      Serooskerke      H 20km
111 Graaf Caio de            Burg Haamstede   H 20km
112 Simonse Berry            Goes             H 20km
113 Melse Chris              St Laurens       H 20km
114 Walhout Adriaan          Middelburg       H 20km
115 Rijzen Jean-Anton        Huijbergen       H 20km
116 Lous Henk                Vlissingen       H 20km
117 Male Gerard van der      Westkapelle      H 20km
118 Portegies Jim            New York         H 20km
119 Portegies Sjaak          Middelburg       H 20km
120 Bakker Ronald            Vlissingen       H 20km
121 Poppe Wilbert            Arnemuiden       H 20km
122 Ridder Cor de            Arnemuiden       H 20km
123 Vries Koen de            Vlissingen       H 20km
124 Sieling John             Middelburg       H 20km
125 Altikulac Nevzat         Middelburg       H 20km
126 Lampert Jos              Koudekerke       H 20km
127 Minnaard Jan             Yerseke          H 20km
128 Bakker Chris             Rhoon            H 20km
129 Bostelaar Jan            Westkapelle      H 20km
130 Pagter Kevin de          Westkapelle      H 20km
131 Aartsen Arthur van       Middelburg       H 20km
399 Labeur Michel            Middelburg       H 05km
400 Rijke Bram de            Middelburg       H 05km
401 Hacken Simone ten        Vlissingen       D 05km
402 Hacken Walter ten        Vlissingen       H 05km
403 Lorello Vincenzo         Biggekerke       H 05km
404 Hacken Peter ten         Middelburg       H 05km
405 Boomsma Inge             Biggekerke       D 05km
406 Eijzeren Harmen van      Meliskerke       H 05km
407 Sinke Machiel            Krabbendijke     H 05km
408 Pol Karel van der        Malden           H 05km
409 Wilke Marcel             Veere            H 05km
410 Sinke Natalie            Vlissingen       D 05km
411 Vries Jacqueline         Nw St Joosland   D 05km
412 Goormachtig Mariska      Nw St Joosland   D 05km
413 Nooijer Lilian de        Vlissingen       D 05km
414 Bosga Sylvia             Vlissingen       D 05km
415 Tersteeg Winnyfred       Sinderen         D 05km
416 Harinck Gino             Souburg          H 05km
417 Harinck Sergio           Souburg          H 05km
418 Harinck Angelique        Souburg          D 05km
419 Brand Elly               Middelburg       D 05km
420 Boxtel Angeline van      Middelburg       D 05km
421 Oldenboom Egbert         Vlissingen       H 05km
422 Oldenboom Egbert         Vlissingen       H 05km
423 Jongepier Amanda         Middelburg       D 05km
424 Romeijn Sandra           Koudekerke       D 05km
425 Maas Saskia van der      Oosterland       D 05km
426 Karelse Jan              Heinkenszand     H 05km
427 Jacobse Thirza           Middelburg       D 05km
428 Jacobse Natasja          Middelburg       D 05km
429 Pluijlaar Dion           Middelburg       H 05km
430 Keulen Nel van           Vlissingen       D 05km
431 Tramper Evelien                           D 05km
432 Lutter Charles                            H 05km
433 Altena Els               Vlissingen       D 05km
434 Boekholtz Karin          Vlissingen       D 05km
435 Mulder Hans              Vlissingen       H 05km
436 Seijner Margriet         Meliskerke       D 05km
437 Noordhuis Melany         Vlissingen       D 05km
438 Natasja Koster           Middelburg       D 05km
439 Mol Jessica              Middelburg       D 05km
440 Leeftink Wouter          Souburg          H 05km
441 Notebaart Judith van     Vlissingen       D 05km
442 Jobse Cindy              Souburg          D 05km
443 Hadarean Liana           New York         D 05km
444 Reichpietsch Nicole      Middelburg       D 05km
445 Traas Niels              Arnemuiden       H 05km
446 Ridder Rens de           Arnemuiden       H 05km
447 Duvivier Wilco           Koudekerke       H 05km
448 Duvivier Evert           Koudekerke       H 05km
449 Lobel Ruud               Wijchen          H 05km
450 Visser Christine         Vlissingen       D 05km
504 Boehme Anja              Essen D          D 10km
505 Boehme Marc              Essen D          H 10km
524 Dolfen Stefan            Essen D          H 10km
534 Regt Bianca de           Koudekerke       D 10km
544 Gueqierre Ben            Souburg          H 10km
545 Godlewski Sandra         Essen D          D 10km
546 Godlewski Thomas         Essen D          H 10km
554 Dolfen Stefan            Essen D          H 10km
555 Sant Chris               Amsterdam        H 10km
566 Maat Martine             Amsterdam        D 10km
567 Reijnhout Erik           Vlissingen       H 10km
568 Phil Didi                Vlissingen       D 10km
569 Kuiper Marja             Vlissingen       D 10km
570 Arts Thjum               Hoevelaken       H 10km
571 Arendts Thomas           Vlissingen       H 10km
572 Wonnink Jarno            Middelburg       H 10km
573 Hartog Peggy de          Veere            D 10km
688 Gueqierre Ben            Souburg          H 10km
689 Rommers Gerard           Vlissingen       H 10km
690 Tramper Ria              Vlissingen       D 10km
691 Ninderhoud Luc           St Oedenrode     H 10km
692 Alphen Edwin van         Vlissingen       H 10km
693 Alphen Angela van        Vlissingen       D 10km
694 Nooijer Kees de          Aagtekerke       H 10km
695 Nooijer Hannie de        Aagtekerke       D 10km
696 Hartingsveld Suzanne     Kapelle          D 10km
697 Alphen Edwin van         Vlissingen       H 10km
698 Alphen Angela van        Vlissingen       D 10km
699 Kleven Lenie van         Vlissingen       D 10km
700 Louws Kees               Middelburg       H 10km
701 Visser Ariian de         Middelburg       H 10km
702 Rommers Marc             Vlissingen       H 10km
703 Provoost Patrick         Vlissingen       H 10km
704 Verhoeven Nel            Middelburg       D 10km
705 Sprinkhuizen Joost       Nisse            H 10km
706 Kok Evert de             Vlissingen       H 10km
707 Kok Judith de            Vlissingen       D 10km
708 Lacour Margaretha        Vlissingen       D 10km
709 Verhage Arjo             Aagtekerke       H 10km
710 Heilbron Dennis          Biggekerke       H 10km
711 Keulen Bram van          Meliskerke       H 10km
712 Kootstra Theo            Waarde           H 10km
713 Lensen Dignus            Souburg          H 10km
714 Noorden Karin van        Vlissingen       D 10km
715 Maldegem Andre van       Gapinge          H 10km
716 Nooijer Martin de        Koudekerke       H 10km
717 Nijdam Carlien           Westkapelle      D 10km
718 Lockefeer Aloys          Middelburg       H 10km
719 Lockefeer Cor            Middelburg       H 10km
720 Franse Anke              Vlissingen       D 10km
721 Franse Winifred          Vlissingen       H 10km
722 Roskam Eveline           Middelburg       D 10km
723 Kortlever Henk           Zierikzee        H 10km
724 Gruiter Karel van de     Arnemuiden       H 10km
725 Kraker Erik de           Souburg          H 10km
726 Hoogenes Anniek          Vlissingen       D 10km
727 Vlieger Johan de         Vlissingen       H 10km
728 Louwerse Remi            Middelburg       H 10km
729 Bosse Peter van de       Grijpskerke      H 10km
730 Numeijer Frannah         Middelburg       D 10km
731 Tempelaar Ineke          Vlissingen       D 10km
732 Meer Yvon van de         Leidsechendam    D 10km
733 Meule Annet van der      Biggekerke       D 10km
734 Izeboud Bianca           Dishoek          D 10km
735 Joosse Hans              Middelburg       H 10km
736 Brouwer Sjaak            Vlissingen       H 10km
737 Adriaanse Gertjan        Middelburg       H 10km
738 Fanchamps Elise          Westkapelle      D 10km
739 Flipse Adrie             Westkapelle      H 10km
740 Hoogenboom Bart          Noordwelle       H 10km
741 Aspert Jack van          Middelburg       H 10km
742 Nugteren Burry van       Vlissingen       H 10km
743 Geus Hans                Heinkenszand     H 10km
744 Overweel John            Middelburg       H 10km
745 NieuwenhuijzeLaurent     Krabbendijke     H 10km
746 Schout Arie              Kloetinge        H 10km
747 Meeuwse Jos              Arnemuiden       H 10km
748 Meeuwse Jeanet           Arnemuiden       D 10km
749 Besuijen Marcel          Middelburg       H 10km
750 Visser Bart de           Serooskerke      H 10km
751 Oelsschlager Michael     Dusseldorf       H 10km
752 Weimer Maud              Dusseldorf       D 10km
753 Boogaard Rob             Oostkapelle      H 10km
754 Boogaard Magda           Oostkapelle      D 10km
755 Spaandonk Koen van       Souburg          H 10km
756 Polfliet Andre           Souburg          H 10km
757 Hollander Kees den       Aagtekerke       H 10km
758 Janse Sam                Nw St Joosland   H 10km
759 Maale Peter van der      Koudekerke       H 10km
760 Traas Kees               Kapelle          H 10km
761 Kroese Adriaan           Gapinge          H 10km
762 Jonge Reinier de         Souburg          H 10km
763 Bostelaar Rens           Koudekerke       H 10km
764 Visser Annemarie de      Middelburg       D 10km
765 Jobse Jan                Serooskerke      H 10km
766 Wijnberg Kees            Sinderen         H 10km
767 Pleijte Leo              Middelburg       H 10km
768 Jong Matty de            Souburg          D 10km
769 Meeuwsen Peter           Krabbendijke     H 10km
770 Antheunisse Lisette      Dinteloord       D 10km
771 Luijk Aart van           Vlissingen       H 10km
772 Boomgaard Jos v d        Middelburg       H 10km
773 Karelse Janus            Kamperland       H 10km
774 Provoost Prescilla       Vlissingen       D 10km
775 Wisse Carolien           Grijpskerke      D 10km
776 Ridder Jacko de          Arnemuiden       H 10km
777 Boks Jorim de            Middelburg       H 10km
778 Westerweele Marten       Vlissingen       H 10km
779 Westerweele Ellie        Vlissingen       D 10km
780 Westerweele Henrik       Vlissingen       H 10km
781 Mastbooms Alexander      Koudekerke       H 10km
782 Roose Wim                Goes             H 10km
783 Roose Jan                Goes             H 10km
784 Wattel Adriaan           Middelburg       H 10km
785 Francke Geert            Vlissingen       H 10km
786 Boogaard Sonja           Middelburg       D 10km
787 Bruijn Danielle de       Vlissingen       D 10km
788 Nooijer Sander de        Arnemuiden       H 10km
789 Pluijlaar Joost          Middelburg       H 10km
790 Meerveld PieterJohan     Middelburg       H 10km
791 Visser Dick              Middelburg       H 10km
792 Nieuwenhuize John        Yerseke          H 10km
793 Dommelen Jeroen van      Vlissingen       H 10km
794 Wilken Martin            Vlissingen       H 10km
795 Veldhuizen Marcel        Vlissingen       H 10km
796 Steur Mieke de           Middelburg       D 10km
797 Arensman Leo             Oude Tonge       H 10km
798 Dees Ronald              Vlissingen       H 10km
799 Nieulande Martin van     Nw St Joosland   H 10km
800 Bos Frans                Vlissingen       H 10km
801 Poortvliet Rinus         Souburg          H 10km
802 Feijter Co de            Zierikzee        H 10km
803 Corbijn Hans             Oostkapelle      H 10km
804 Corbijn Hannie           Oostkapelle      D 10km
805 Strous Tjeu              Rotterdam        H 10km
806 Beijer Piet              Middelburg       H 10km
807 Tazelaar Tea             Middelburg       D 10km
808 Beijer Leonie            Middelburg       D 10km
809 Vaardegem Piet van       Westkapelle      H 10km
810 Vaardegem Kim van        Middelburg       D 10km
811 Nastaly Maryska          Vlissingen       D 10km
812 Leeftink Henk            Souburg          H 10km
813 Janse Jacky              Vlissingen       H 10km
814 Kroo Kees de             Koudekerke       H 10km
815 Kroo Jaap de             Koudekerke       H 10km
816 Keulen Hanco van         Ritthem          H 10km
817 Helffer Marc             Katwijk          H 10km
818 Visser Bram de           Middelburg       H 10km
819 Put Jos                  Vlissingen       H 10km
820 Basting Rian             Middelburg       D 10km
821 Lous Isabel              Vlissingen       D 10km
822 Willemse Ina             Zoutelande       D 10km
823 Willemse Arno            Zoutelande       H 10km
824 Gisolf Willemijn         Koudekerke       D 10km
825 Poortvliet Frans         Souburg          H 10km
826 Smits Jack               Souburg          H 10km
827 Jobse Elien              Vlissingen       D 10km
828 Berge Perry van den      Nw Tonge         H 10km
829 Boonman Eva              Middelburg       D 10km
830 Francke Jesper           Koudekerke       H 10km
831 Sluijs Vincent van       Vlissingen       H 10km
838 Meulmeester Ad           Souburg          H 10km
839 Jacobsen Rene            Middelburg       H 10km
840 Vogel Anja               Middelburg       D 10km
841 Lampert Madelein         Koudekerke       D 10km
842 Brasser Bram             Vlissingen       H 10km
843 Plukkel Joop             Breda            H 10km
844 Kraker Lein de           Nw St Joosland   H 10km
846 Barentsen Henk           Souburg          H 10km
847 Rietberg Jan Willem      Souburg          H 10km
848 Goedegebure Leo          's H Arendskerke H 10km
849 Tissink Bram             Kapelle          H 10km
850 Karstanje Albert         St Laurens       H 10km
851 Geschiere Reinco         Serooskerke      H 10km
    5 km  23 mannen 29 vrouwen
   10 km  122 mannen 52 vrouwen
   20 km  111 mannen 20 vrouwen
    aantal 357
 

 

Locatie

Naam van locatie:
Dishoek
Straat:
Kaapduinseweg 19
Postcode:
4371 NP
Stad:
Dishoek (Koudekerke)
Land:
Land: nl

Omschrijving


Dynamicalopen weergeven op een grotere kaart

Joomla templates by a4joomla